Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: ,- 2. Bódis Barnabás

Download "Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,- 2. Bódis Barnabás"

1 Aukciós Katalógus 1. Szabó Cseke Mózes Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray 2. Bódis Barnabás No One (2008) 100x93cm, kollázs, újságpapír, olaj, vászon Kikiáltási ár: , Riez József Velence (2010) 20x20cm, vászon, olaj, paszta 1

2 Télen (2010) 30x30cm, vászon, olaj Kikiáltási ár: ,- 5. Nyéki Lajos Green velvet (2010) 90x30 cm, akril, spray Kikiáltási ár: ,- 6. Szarvák Antaltól A buszozás megöl engem (2010) 70x50 cm, Matrica kép no.8. Kikiáltási ár: ,- Ft 7. Kovács Kornél Kép címe: 1 (2010) 50x80 cm, matrica kombó Kikiáltási ár: ,- 2

3 8-10. Farkas Júlia Pinokkió (2011) 40x40cm, vászon, filc Kikiáltási ár: ,- Drakula Gróf (2011) 40x40 cm, vászon, filc Kikiáltási ár: ,- Bádogember (2011) 40x40 cm, vászon, filc Kikiáltási ár: , Kovács Budha Tamás Street ball (2010) 60x60 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: ,- 3

4 Kansas city (2010) 60x80 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: ,- 13. Jean-Claude Louis Pompidou Center (2007) 50x70cm, akvarell Kikiáltási ár: , Taker cím nélkül (2008) 120x100cm, airbrush, can Kikiáltási ár: ,- 4

5 cím nélkül (2008) 80x80 cm, airbrush, can Kikiáltási ár: ,- 16. Aka Anakin Wasok L amour (2010) 60x40 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: ,- 17. Tóth Renáta Próbababa II. MandM (2011) 40x60x25 cm, műanyag, akril 5

6 Ramon Churruca (Bilbao, Spanyolország) Information super highway Papírcsík tekercsben, eredeti installáció fotón Kikiáltási ár: 3.000,- Information super highway (papírcsíkok tekercsben), 3 db Kikiáltási ár: 1.000,- / db Carlos BreakOne Troya (gördeszka) (2010) 80x20 cm, spray, akril Kikiáltási ár: ,- Gate crash (gördeszka) (2010) 80x20 cm, spray, akril Kikiáltási ár: ,- 6

7 Mind over matter (gördeszka) (2010) 80x20 cm, spray, akril Kikiáltási ár: ,- 23. Nyéki Lajos cím nélkül (2010) 110x150 cm, spray Kikiáltási ár: , Persányi Nándor Kupac 2. (2010) 100x100 cm, vászon, olaj, akril Kikiáltási ár: ,- Társaság 2. (2011) 100x100 cm, vászon, akril Kikiáltási ár: ,- 7

8 26. Egry Tamás cím nélkül 1 (2010) 60x80 cm, akril, spray Viszokai Krisztián (Mr. Zero) cím nélkül (2010) 50x60 cm, akril, spray Kikiáltási ár: ,- cím nélkül (2010) 60x80 cm, akril, spray Kikiáltási ár: ,- 29. Kirsch Ádám (Fatheat) Graffocalyps (2010) 100x50 cm, akril, spray Kikiáltási ár: ,- 8

9 30. Jakócs Dorottya BODU 80x60cm, farost, akril, vegyes technika Kikiáltási ár: ,- 31. Nelson Loskamp (USA, Calirornia) Férfi fejek (12 db) ( ) 40,5x31,5 cm, farost, olaj (késsel festve) Kikiáltási ár: 5.000,- /db Yayo Tags (2010) 35x47cm, farost, vegyes technika, spray Kikiáltási ár: ,- Tags 2 (2010) 60x30 cm, farost, vegyes technika, spray Kikiáltási ár: ,- 9

10 34. Tóth Balázs Water (2010) 110x60 cm, vászon, akril Kikiáltási ár: , Ungor Tamás playground (2011) 18x24 cm, akril, filc, spray Palm Springs (2011) 24x18 cm, akril A.U.G.H. (2011) 24x18 cm, akril 10

11 Tábori András Nyugati line (2008) 80x100 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: 1 db ,- v. 2 db ,- Nyugati line (2008) 80x100 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: 1 db ,- v. 2 db ,- 40. Pintér Antal Save the bales (2011) 60x80 cm, vegyes technika, akril 11

12 Gyarmati Zsolt Szájbarágó sarok a Holdban (2009) 62,5x74 cm, vegyes technika, vásznon Kikiáltási ár: ,- Kispornófogkrém análvizitálja önmagát 60x70 cm, vegyes technika, vászon , Kikiáltási ár: ,- Hypnotic regression ( ) 60x80cm, vegyes technika, vászon Kikiáltási ár: ,- 12

13 44. Meateater Meat eater (2011) 81,5x21,5cm, fatábla, akril Kikiáltási ár: 8.000,- 45. Kores Eszter Please Shoot Me (2005) 25x30 cm, Egyedi grafika Horváth Csongor Duck Fiction (2010) 100x70cm, olaj, vászon Kikiáltási ár: ,- 13

14 Amy Weinmouse 100x70cm, olaj, vászon Kikiáltási ár: ,- Zion King (2010) 100x70cm, olaj, vászon Kikiáltási ár: ,- 49. Riez József Nem tudhatom (2010) 61x190cm, vászon, olaj Kikiáltási ár: ,- 14

15 Gabay Gergely Biomassza (2010) 30x70 cm, stencil, spray Panel Krisztus 2. (2010) 28x41,5 cm, stencil, spray Kikiáltási ár: ,- 52. Nagy Judit Az én városom (2009) 95x145cm, akril, vászon Kikiáltási ár: ,- 15

16 53. Szabó Lencz Péter Kockázat és mellékhatás (2009) 100x70 cm, vászon, olaj, papír, spray Kikiáltási ár: , Nikon The Leader 140x140 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: ,- Bird x140 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: ,- 16

17 Ficsór Zsolt Kristóf (2010) 27x37 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 2.100,- Esti Ábel (2010) 32x24 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 2.100,- Kapisztrán Kulesov (2010) 32x23,5 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 2.100,- Blokk (2010) 24x32 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 1.900,- 17

18 60. Rapa Melka Gábor és Tóth Balázs Stamps (Budapest) (2010) 120x100 cm (2db), vászon, akril Kikiáltási ár: ,- 61. Scott Williams (USA, San Francisco) Graffiti artist (1996) 16x36 cm, fa, spray (stencil) Kikiáltási ár: 5.000,- 62. Rapa Melka Gábor Must create some shit (2011) 160x320 cm, fa, akril Kikiáltási ár: ,- 18

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 148/1. Aknay János (1949) Kapcsolat, 1999 technika: merített

2009.-évi Kerületi Diákolimpia Sportlövészet versenyszámban.

2009.-évi Kerületi Diákolimpia Sportlövészet versenyszámban. Eredményjegyzék 2009.-i Kerületi Diákolimpia Sportlövészet versenyszámban. Verseny ideje: 2009.09.25 Verseny hejszíne: Budapest XXI. Ker. Csepel Lövész Egylet lőtere Lőlap típusa: 1a Résztvevők száma:

VERSENYEREDMÉNYEK

VERSENYEREDMÉNYEK VERSENYEREDMÉNYEK 2012-2013 Spanyol OKTV, döntő 23. hely: Tasi Anna (12.a) a 3. fordulóba (döntő) jutott felkészítő tanára: Péterffy Mátyás Fizika OKTV Mészégető Tamás (11.b) a 2. fordulóba jutott felkészítő

2018. április 17. Kommunikációs nap Komlóstetőn verseny eredményei MAGYAR

2018. április 17. Kommunikációs nap Komlóstetőn verseny eredményei MAGYAR 2018. április 17. Kommunikációs nap Komlóstetőn verseny eredményei MAGYAR 3. évfolyam NÉV ISKOLA HELYEZÉS EREDMÉNY Sári Nándor Kiss Ágnes Szopkó Hanna Kiss Fruzsina Kiss Boglárka Sára Diósgyőri Református

12,5 II. III. összes helyezési pont. Sprint- Szlalom váltó. Végső helyezés. 800 akadály. Csapatok. Hármasugrás Vetés Távolugrás Hajítás Spintváltó

12,5 II. III. összes helyezési pont. Sprint- Szlalom váltó. Végső helyezés. 800 akadály. Csapatok. Hármasugrás Vetés Távolugrás Hajítás Spintváltó Verseny időja: 2017.április 22. Csapatok Hármasugrás Vetés Távolugrás Hajítás Spint helyezési Végső helyezés DSC-SI NYSC "A" NYSC "B" eredmény 02:12,6 21 20 31 21 01:40,8 03:50,4 szám 1 1 2 2 1 2 2 eredmény

TORNA DIÁKOLIMPIA BUDAPESTI TERÜLETI DÖNTŐ 2006/2007 tanév Budapest, március V-VI. korcsoport "B" kategória fiú csapatbajnokság

TORNA DIÁKOLIMPIA BUDAPESTI TERÜLETI DÖNTŐ 2006/2007 tanév Budapest, március V-VI. korcsoport B kategória fiú csapatbajnokság Budapest, 2007. március 9-10. Hely. Cím Csapatnév 1 Nagykőrös Toldi Miklós Gimn. 47,100 43,900 47,250 47,250 47,400 46,300 279,200 2 Nagykőrös Arany János Ref. Gimn. 45,800 45,350 45,650 47,800 45,650

1.Pinka Extrem futás eredményei

1.Pinka Extrem futás eredményei 1.Pinka Extrem futás eredményei 2017.02.25. FUTÓNAPTÁR.HU Férfi 4,5 km / 14 év alatt / FR0 21Biácsi Milán SZoESE 23:33 1. 19Árvay Csongor SZoESE 23:42 2. 20Kovács Ábel SZoESE 27:39 3. 67Polgár Koppány

LEGJOBB SPORTEREDMÉNYEINK Felkészít tanár: 1997-ben: Benedek Ferenc 1998-tól: Kereszturi László Id pont Verseny megnevezése Helyezés Tanuló 1997.

LEGJOBB SPORTEREDMÉNYEINK Felkészít tanár: 1997-ben: Benedek Ferenc 1998-tól: Kereszturi László Id pont Verseny megnevezése Helyezés Tanuló 1997. LEGJOBB SPORTEREDMÉNYEINK Felkészít tanár: 1997-ben: Benedek Ferenc 1998-tól: Kereszturi László Id pont Verseny megnevezése Helyezés Tanuló 1997. Megyei Mezei Futóverseny 3. Kovács András Országos Mezei

II. Magyar Nyílt Match Play Bajnokság - OVER ALL

II. Magyar Nyílt Match Play Bajnokság - OVER ALL II. Magyar Nyílt Match Play Bajnokság - OVER ALL Helyezés Név HCP 1 Horváth Marcell 4,4 1 / 8 2 Morozov Misa 1,5+ 3 Zilahy Csaba 6,5 4 Závadszky Bálint 11,1 5 Rózsa Csilla 1,3+ 6 Meznerics Gergely 6,9

Két határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken Két határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken Acsaji Györgyi 1. Vízpartok és emberek (Festészeti napló az eltűnésről) / Olaj, vászon /, 2014 15 (130 130 cm) 2. Vízpartok és emberek (Festészeti napló

Yonex Nagydíj ranglisták a 6. forduló után

Yonex Nagydíj ranglisták a 6. forduló után Yonex Nagydíj ranglisták a 6. forduló után -35 női egyéni toll labda 1. Szuchovszky Evelyn 30 pont 2. Vida Alexandra 22 pont 3. Jung Ágnes 16 pont -35 férfi egyéni toll labda 1. Tóth Richárd 106 pont 2.

E R E D M É N Y L I S T A I. PALÓC KUPA - 2015.10.17. SALGÓTARJÁN

E R E D M É N Y L I S T A I. PALÓC KUPA - 2015.10.17. SALGÓTARJÁN I. KCS UP FIÚ KATA / 6-7 ÉV 1 Gasparics István_Marcell Hinode Sportegyesület 2 Kovács Máté_ Jászberényi SE - JKA Shotokan Karate Szakosztály 3 Kovács Viktor Életforrás-do 4 Strádl Bence Bushido-Viadukt

Men's 100m Backstroke - férfi hátúszás Event 4 (4. versenyszám) Országos csúcs: 0:53.40 (Cseh László )

Men's 100m Backstroke - férfi hátúszás Event 4 (4. versenyszám) Országos csúcs: 0:53.40 (Cseh László ) Men's 100m Backstroke - férfi hátúszás Event 4 (4. versenyszám) Országos csúcs: 0:53.40 (Cseh László - 2012) 2000 és idősebb / and older 1. Szabó-Feltóthy Pál 50m: 0:31,05 1998 TFSE 1:02,98 561p 2. Révfy

VI.Szigetköz Minimaraton

VI.Szigetköz Minimaraton Abszolút eredmények 1. 30. Daniel Matis 1962 0:14:18 2. 12. Szendrei Zsolt 1985 0:15:08 3. 97. Vajas Roland 1976 015:16 4. 36. Marcsa Dániel 1984 0:15:31 5. 35. Csillag Balázs 1996 0:15:45 6. 24. Sáling

Egyéni végeredmény. Héraklész felm. Téli Kupa II. ford. - Ifi 'A' fiú. Székesfehérvár / HUN Alba Volán SC Alba Öttusa SE 1998 KSI KSI

Egyéni végeredmény. Héraklész felm. Téli Kupa II. ford. - Ifi 'A' fiú. Székesfehérvár / HUN Alba Volán SC Alba Öttusa SE 1998 KSI KSI Héraklész felm. Téli Kupa II. ford. - Ifi 'A' fiú Egyesület Szül. év Úszás Kombi 1 STROBL Krisztián 1216 (2) 2:12,10 1532 (1) 15:17,36 3772 2 BRUCKMANN Gergő 1995 1212 (3) 2:12,33 1520 (2) 15:20,38 3564

Születési év. Helyezés. Úszott idő Név. Születési év. Általános Iskola. Általános Iskola

Születési év. Helyezés. Úszott idő Név. Születési év. Általános Iskola. Általános Iskola Diákolimpia III. korcsoport 100 m fiú gyors A Diákolimpia III. korcsoport 100 m fiú gyors B N N 1. 1,02,35 Ulrich Botond 2001 Béke u. 1. 1,19,40 Balogh Bálint 2001 Béke u. 2. 1,03,61 Paragi Leonárd 2001

Név. Osztály Verseny megnevezés Helyezés Felkészítő tanár neve. 1-4 osztály

Név. Osztály Verseny megnevezés Helyezés Felkészítő tanár neve. 1-4 osztály Név. Osztály Verseny megnevezés Helyezés Felkészítő tanár neve 1-4 osztály Kremlicska Csenge 1.a Játékos Váltóverseny II. Pogácsás Erika Tokai Ábel 1.b Játékos Váltóverseny II. Pogácsás Erika Széphalmi

Notre Dame Kupa Fülöp Mihály Magyar Kupa

Notre Dame Kupa Fülöp Mihály Magyar Kupa Notre Dame Kupa gyermek-újonc-serdülő fiú-leány tőrverseny Zalaegerszeg, 2019. március 16-17. Főbíró: Hidasi József Számítógépes főbíró: Boldizsár Eszter Egészségügy: Dr Pummer Renáta Versenybírók: Bencze

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 142/3. Badacsonyi Sándor (1949-2016) Bukott angyal 1998,

Törekvés SE Vívó és Kerekesszékes Vívószakosztály Magyar Bajnokai

Törekvés SE Vívó és Kerekesszékes Vívószakosztály Magyar Bajnokai Törekvés SE Vívó és Kerekesszékes Vívószakosztály Magyar Bajnokai 2017.02.05. Férfi - 69 Női - 42 Párbajtőr - 8 egyéni csapat egyéni csapat egyéni csapat 30 39 18 24 8 0 Tóth Balázs Szabó Dorottya Korpás

Törekvés SE Vívó és Kerekesszékes Vívószakosztály Magyar Bajnokai Törekvés SE Vívó és Kerekesszékes Vívószakosztály Magyar Bajnokai 2016.06.05. Férfi Tőr - 67 Női Tőr - 36 Párbajtőr - 8 egyéni csapat egyéni csapat egyéni csapat 30 37 16 20 8 0 Tóth Balázs Szabó Dorottya

Természettudományos Projektnap április 3.

Természettudományos Projektnap április 3. 2 - Kockák és nézetek Gunkl Viktor 9.D Kockák Szalai Krisztián 9.D Kockák Szép Krisztián 9.D Kockák 3 - A repülés műszerei - működési elvek Branstädter Zoltán 9.C Zsírok Klucsik Péter 9.C Zsírok Zsupek

BBU Föld alatti futás

BBU Föld alatti futás 1 Csapatnév: ROPILÁBAPA Csapatidő: 00:02:59.85 SZILASY Tibor 1973-12-23 Férfi Budapest +00:00:00.00 SZILASY Dávid 2008-12-16 Férfi 2 Csapatnév: FÜRGELÁB Csapatidő: 00:03:22.60 STAICU Ilona 1971-05-05 Nő

Baranya Íjásza sorozat eredményei Baranya Íjásza sorozat eredményei Baranya Íjásza sorozat eredményei 2014.

Baranya Íjásza sorozat eredményei Baranya Íjásza sorozat eredményei Baranya Íjásza sorozat eredményei 2014. M I N I F I Ú Bécs Dávid 47 47 Beréti Levente 44 47 47 138 Bohár Ádám 41 41 Dobor Dávid 41 38 79 Hűber Levente 41 41 Kis Dániel 50 50 50 50 200 Kovács Bálint 50 50 Pandur Ákos 47 47 44 44 182 Szász Dávid

HODOS TAMÁS EMLÉKVERSENY 2016.

HODOS TAMÁS EMLÉKVERSENY 2016. HODOS TAMÁS EMLÉKVERSENY 2016. U9 lány 1 2 3 pont meccs hely 1 Novák Adrienn 7-21 7-21 14 : 42 0 : 2 3. 2 Lengyel Flóra 21-7 21-19 42 : 26 2 : 0 1. 3 Kis-Kasza Arabella 21-7 19-21 40 : 28 1 : 1 2. U9

Creaton csúcstámadás Sprinttáv 5 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

Creaton csúcstámadás Sprinttáv 5 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista Férfi 13-19 éves 1 544 IFJ. PÁLINKÁS Ákos 2005 00:19:44 00:19:42 1 1 3:56 min/km +00:00:00 2 540 HŐNINGER Barna 2005 00:25:37 00:25:31 13 17 5:06 min/km +00:05:49 3 563 KŐMŰVES Balázs 2003 00:25:44 00:25:39

XXII. Göd Kupa 2015. augusztus 29.

XXII. Göd Kupa 2015. augusztus 29. 21 14:20 C-4 Happy Kids vegyes 2000m 1 20 VELKI DONÁT BÁTHORI DÁNIEL KOROMPAI LÁSZLÓ MATYUS JÁNOS 2 34 LUKÁCS ISTVÁN BÁTHORI MÁTÉ MACHÁN FELIX SZABÓ NÁNDOR 3 254 MOCSÁRI VIKTOR KÁDÁR BARNABÁS MOCSÁRI GERGŐ

XI. Fóti-Futi. 5 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

XI. Fóti-Futi. 5 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista Férfi 14 éves és ez alatti 1 5089 SZŐKE-KISS Jácint 2003 00:20:00 Nem Fóton Járok Iskolába 4:00 min/km +00:00:00 2 5091 TAKÁCS Levente Márton 2004 00:21:04 Garay János Általános Iskola, Fót 4:12 min/km

Pont Hely

Pont Hely Ssz. Budapesti Felnőtt I. o.. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9... 2. 3. Hely. Újpesti KSE I 5,5 4,5 8, 3. 2 2 2. Vasas SC II 6,5 5,,5. 3. Sirály SE I 7,5 7,5,5 26,5. 4. SENSE I 4,5 8, 5, 7,5 6-7. 5. BEAC II 8, 3,

VELENCE ORSZÁGÚTI MARATON RT55 EREDMÉNYEK 2018

VELENCE ORSZÁGÚTI MARATON RT55 EREDMÉNYEK 2018 HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV KORCSOPORT IDŐ NŐI ABSZOLÚT 1 5933 URBÁN ANITA FELNŐTT (1979) 1:50:04 2 5938 KEREKES EDINA MASTER (1975) 1:50:08 3 5981 NYÉKI ESZTER MASTER (1978) 2:01:56 4 5993 HORVÁTHNÉ BAGOSI

EGYÉNI VÉGEREDMÉNY. Héraklész 2016, Téli Kupa 2.ford. - Ifi 'A' leány. Bp.-Székesfehérvár / HUN MÖSZ-Volán Fehérvár

EGYÉNI VÉGEREDMÉNY. Héraklész 2016, Téli Kupa 2.ford. - Ifi 'A' leány. Bp.-Székesfehérvár / HUN MÖSZ-Volán Fehérvár Héraklész 2016, Téli Kupa 2.ford. - Ifi 'A' leány 1 BARTA Luca Trion SC 1999 250 (1) 27Gy-11V 291 (2) 2:16,46 15:16,17 925 2 PÉTER Rebeka KSI 2000 202 (10) 19Gy-19V 297 (1) 2:14,41 15:01,95 898 3 SARCIA

Graboplast Győri Vízisport Egyesület évi Magyar Bajnoki Eredményei

Graboplast Győri Vízisport Egyesület évi Magyar Bajnoki Eredményei Verseny Versenyszám Korosztály Táv Hely Név Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság C-2 serdülő 4000 m 1 Balla Levente Gellért U23, Ifjúsági Magyar Bajnokság C-1 ifi 3x200 m 1 Balla Levente Gellért U23,

Zsirai Műhely Prospektus

Zsirai Műhely Prospektus Zsirai Műhely Prospektus Európa a miénk is! Csikós László akril, papír Ár: 8.000,- (R) Nekünk a tegnap nem elég! Csikós László vegyes, papír Ár: 8.000,- (R) Mózes vegyes, farost Ár: 8.000,- (R) Mama meséi

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde méretek: 7,2 cm leütési

II. S.Pártai Félmarathon

II. S.Pártai Félmarathon 1 8008 BERTALAN Renátó 2014 00:00:00 00:14:03 00:27:48 +00:00:00 3:28 min/km 1 2 8121 BARABÁS Gábor 2014 00:00:00 00:14:03 00:28:30 +00:00:42 3:33 min/km 2 3 8118 ZATYKÓ Miklós 1977 00:00:00 00:14:09 00:29:26

TANULMÁNYI VERSENYEK 2010/2011. tanév

TANULMÁNYI VERSENYEK 2010/2011. tanév TANULMÁNYI VERSENYEK 2010/2011. tanév Bolyai János természettudományi, matematika és informatika csapatverseny: 1.helyezett: 8.c Eőry Gergely matek 2. hely Horváth Kristóf matek Hiczkó Dániel inform. 3.

Sportorvosi érvényesvége

Sportorvosi érvényesvége 21412 Gede Balázs 4.2.2019 29.1.2019 15:30 21780 Somogyi Mátyás 7.2.2019 29.1.2019 15:30 20018 Varga Ábel 7.2.2019 29.1.2019 15:30 8445 Mészáros Gergő 7.2.2019 29.1.2019 15:30 10085 Józsa Soma 7.2.2019

Be Kezd Ki Kedd

Be Kezd Ki Kedd 2016.06.13 Hétfő Szabó Eszter német nyelv Varga Katalin 8:00 8:00 8:15 Géczi Eszter Zsuzsanna francia nyelv Hedrich Andrea 8:00 8:15 8:30 Szilák Dániel Szabolcs német nyelv Varga Katalin 8:15 8:30 8:45

Általános Iskola. Tájékozódási bemutató és verseny Diáktájfutás - egy program a jövőért. Bogyiszló Eredmények

Általános Iskola. Tájékozódási bemutató és verseny Diáktájfutás - egy program a jövőért. Bogyiszló Eredmények Általános Iskola Tájékozódási bemutató és verseny Diáktájfutás - egy program a jövőért Bogyiszló 2009.02.18. Eredmények Helyezés/Név Osztály D1 D2 Idő Fiú (6) 1 Bencze Máté Márk 1.oszt. 4:24 4:24 2 Végh

Hely. Rajtszám Atléta Sz. év Egyesület Sorrend Eredmény Rekord

Hely. Rajtszám Atléta Sz. év Egyesület Sorrend Eredmény Rekord EREDMÉNYEK Férfi 1500 méter Döntő 19:15 2. nap 2019-08-04 Hely. Rajtszám Atléta Sz. év Egyesület Sorrend Eredmény Rekord 1 630 Pápai Márton 1995 GEAC 4 3:49.85 SB 2 636 Vindics Balázs 1994 UTE 9 3:49.86

ORFŰMAD TRIATLON FESZTIVÁL 2016 RÖVIDTÁV ÉS KÖZÉPTÁVÚ AMATŐR KUPA

ORFŰMAD TRIATLON FESZTIVÁL 2016 RÖVIDTÁV ÉS KÖZÉPTÁVÚ AMATŐR KUPA Triatlon rövid férfi -29 (7) 1 120 Molnár Máté 90 2:00:24 0:00 2 163 Mészáros Ádám 88 2:05:56 +5:31 3 131 Péter Balázs 91 2:10:18 +9:53 4 105 Kresz Péter Pál 0 2:35:43 +35:18 5 156 Czibolya Csaba 88 2:57:05

ANGOL. Vargáné dr.kiss Katalin-Göncz Hajnalka. Március 26. Igazgatási épület Baligács László angol B2 B2

ANGOL. Vargáné dr.kiss Katalin-Göncz Hajnalka. Március 26. Igazgatási épület Baligács László angol B2 B2 ANGOL Vargáné dr.kiss Katalin-Göncz Hajnalka Március 26. Igazgatási épület 312 14.45 Baligács László angol B2 B2 Ferenc Baráth Norbert angol B2 B2 Berencsik Szabolcs angol B2 B2 Bódis Tamás angol B2 B2

MOB SPORT XXI. MEZEI U11 EGYÉNI SZOMBATHELY Bene Noel 2006 SZoESE U11 2 Czeczeli Bende 2007 Gothard Jenő Ált. Isk.

MOB SPORT XXI. MEZEI U11 EGYÉNI SZOMBATHELY Bene Noel 2006 SZoESE U11 2 Czeczeli Bende 2007 Gothard Jenő Ált. Isk. MOB SPORT XXI. MEZEI U11 EGYÉNI SZOMBATHELY 2016.03.20. 1 Bene Noel 2006 SZoESE U11 2 Czeczeli Bende 2007 Gothard Jenő Ált. Isk. U11 3 Kovács Ádám Szombathelyi Sportiskola U11 4 Juhász-Tóth Eszter 2006

Helyezés Név Iskola Szül. év Idő

Helyezés Név Iskola Szül. év Idő Helyezés Név Iskola Szül. év Idő FIÚ 1 GYORS 1 Kanfi Horváth Levente Kiss álint 2006 00:41,71 2 Döme rúnó Koszta 2006 00:46,40 3 Ludányi Lóránd Koszta 2006 00:48,78 4 Fási Marcell Koszta 2006 00:53,29

NÉV CSAPAT GÓLOK SZÁMA

NÉV CSAPAT GÓLOK SZÁMA A III. osztály góllövőlistája 30 forduló után H. NÉV CSAPAT GÓLOK SZÁMA 1 Bazsonyi Bence Gyula-tel 59 2 Nagy Máté Bowling Center 49 3 Császi Richárd Gyula-tel 29 4 Timár Martin Gyula-tel 26 4 Suki István

Veresegyházi Futóverseny és Gyalogtúra május 13, vasárnap

Veresegyházi Futóverseny és Gyalogtúra május 13, vasárnap Veresegyházi Futóverseny és Gyalogtúra 2012. május 13, vasárnap 500 m abszolút 1 38 1:38.0 Csák Máté F 2004-2005 1 2 62 1:38.1 Lévay Rozi N 2006-1 3 73 1:38.9 Ring Dóra N 2004-2005 1 4 72 1:39.8 Ring Máté

Felnıtt egyéni. Pontszámok. I. csoport. Ifj. NagyA. Laczkó Balázs. Seremet Szilárd. Tyukodi György. Koszta Zoltán. Bottyán Zoltán

Felnıtt egyéni. Pontszámok. I. csoport. Ifj. NagyA. Laczkó Balázs. Seremet Szilárd. Tyukodi György. Koszta Zoltán. Bottyán Zoltán Felnıtt egyéni I. csoport Seremet Szilárd Tyukodi György Bottyán Zoltán Farkas Gábor Laczkó Balázs Koszta Zoltán Ifj. NagyA Kiss Levente Kiss Ádám Seremet Szilárd 3/1 1/1 6/1 7/0 2/3 3/0 2/0 3/1 Tyukodi

Pont Hely

Pont Hely Ssz. Budapesti Felnőtt I. o.. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9... 2. Hely. BEAC II 8,5 4, 4,5 3, 5,5 5, 7,5 5,5 5, 4, 6, 58,5. 2. Újpesti KSE I 3,5 7,5 8,5 6, 3,5 4,5 8,5 5, 5, 4, 7, 63, 6. 3. Mattolda SSC I 8,

Egyéni végeredmény. Két és Háromtusa Országos Bajnokság - Ifi 'B' leány. Érd / HUN Magyar Öttusa Szövetség Volán Fehérvár (1)

Egyéni végeredmény. Két és Háromtusa Országos Bajnokság - Ifi 'B' leány. Érd / HUN Magyar Öttusa Szövetség Volán Fehérvár (1) Két és Háromtusa Országos Bajnokság - Ifi 'B' leány 1 VESZPRÉMI Korinna Volán Fehérvár 2000 248 (3) 2:30,79 640 (1) 11:00,90 888 2 CSIZMAZIA Petra Volán Fehérvár 1999 261 (2) 2:26,64 604 (4) 11:36,16 865

II. Szekszárdi Atlétikai Fesztivál Szekszárd,

II. Szekszárdi Atlétikai Fesztivál Szekszárd, 80 m fiú 2 if. alapján f1:+1,1 f2:-1,2 1. Fehér Nándor 99 AC Szekszárd 10,23 f1 2. Salamon András 00 TSC-GEOTECH C 10,34 f1 3. Ludvig Edhard 99 Szekszárdi AK SE C 10,58 f2 4. Czeller Gábor 99 OMEGA AC

1. oldal, összesen: 8

1. oldal, összesen: 8 1 0 200 férfi gyors 1 versenyszám Mátrai Roland 2001 Balaton Úszó Klub F 2:55,2 Lipót Szabolcs 1998 Hullám 91 ÚVE A 2:48,0 1 3 Balogh András 1999 Hullám 91 ÚVE A 2:31,9 1 4 Horváth Péter 2000 Hullám 91

Eged Futás és Érsekkert Körök 2019

Eged Futás és Érsekkert Körök 2019 Eged abszolút férfi 1 35 TÓTH Norbert 00:55:38 00:00:00 2 86 SZUROK Bal?zs 01:00:13 00:04:34 3 24 KORMOS Krisztián 01:01:15 00:05:36 4 108 JENES Zoltán 01:03:54 00:08:15 5 89 MARCZIS Dávid 01:05:05 00:09:26

VI. Rábapatonai Futó Körverseny 16 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

VI. Rábapatonai Futó Körverseny 16 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista Nő 1999-1 221 SÁRVÁRI Anita 1999 01:14:53 Győr 4:45 min/km +00:00:00 2 1633 SIMON Orsi 2000 01:41:08 Barbacs 6:25 min/km +00:26:14 2017.07.15 12:12:37 Oldal: 1 of 9 Férfi 1987-1998 1 1607 GORZA István

2013. évi OB. Széchy Uszoda Budapest augusztus 30. ~ szeptember 1. Rankings

2013. évi OB. Széchy Uszoda Budapest augusztus 30. ~ szeptember 1. Rankings 2013. évi OB Széchy Uszoda Budapest 2013. augusztus 30. ~ 2013. szeptember 1. Rankings 5.7.2.3 D 3m fiú 1 75,35 Newell, Jacob (2003) -- Honvéd Pesterzsébet Vizilabda 2 73,60 Veisz, Ábel (2003) -- Pénzügyőr

III. Knauf Tihanyi Félmaraton

III. Knauf Tihanyi Félmaraton 1 2 3 4 5 6 Csapatnév: MOSÓPOR Csapatidő: 01:46:08 MAJOR József BAKONYI Krisztián 00:01:06 00:34:57 00:32:05 00:39:05 +00:00:00 NAGY András Csapatnév: I. ANDRÁS FUTÁRAI Csapatidő: 01:50:54 CSIZMAZIA Bulcsú

A sportnap eredményei

A sportnap eredményei 48 1 eredmények 2 A sportnap eredményei 9. évf. 9. évf. Távolugrás 1. Karancsi Zsófia (7. b) 415 cm 1. Cervenak Márton (7. c) 420 cm 2. Nagy Emese (7. b) 380 cm 2. Szórádi Balázs (7. a) 415 cm 3. Szabó

Ablakszerker Crossfutás november 8.

Ablakszerker Crossfutás november 8. Ablakszerker Crossfutás 2009. november 8. Végeredmény 3 KM Gyerek Absz.hely Név Szül.év Rajtszám Idö 1. Török Bence 1995 394 12:52 2. Szabó Eszter 1997 398 12:55 3. Grman Lina Luca 1997 403 13:37 4. Burkus

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 92/1. Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995) Struktúra,

EGYÉNI VÉGEREDMÉNY. NU SKIN Felnőtt Öttusa OB - Felnőtt Férfi. Egyesület. Budapest / HUN Magyar Öttusa Szövetség

EGYÉNI VÉGEREDMÉNY. NU SKIN Felnőtt Öttusa OB - Felnőtt Férfi. Egyesület. Budapest / HUN Magyar Öttusa Szövetség Hely. Név Budapest / HUN Magyar Öttusa Szövetség 2017.06.10-11. NU SKIN Felnőtt Öttusa OB - Felnőtt Férfi EGYÉNI VÉGEREDMÉNY Egyesület Szül. év Lovag. Vívás Úszás Kombi Összes 1 KASZA Róbert KSI SE 1986

5. évfolyamra jelentkezők szóbeli vizsgájának időbeosztása (a péntekig beérkezett jelentkezési lapok alapján)

5. évfolyamra jelentkezők szóbeli vizsgájának időbeosztása (a péntekig beérkezett jelentkezési lapok alapján) 5. évfolyamra jelentkezők szóbeli vizsgájának időbeosztása (a péntekig beérkezett jelentkezési lapok alapján) 2017. február 21. kedd (a tanuló neve melleti szám a kezdési időpontot jelenti, bármelyik oszlopban

NEMZETKÖZI AMATŐR GÖRKORCSOLYA VERSENY JÁSZBERÉNY AUGUSZTUS Korcsoport Leányok Rövid Táv -400m Hosszú Táv - 600m

NEMZETKÖZI AMATŐR GÖRKORCSOLYA VERSENY JÁSZBERÉNY AUGUSZTUS Korcsoport Leányok Rövid Táv -400m Hosszú Táv - 600m 1. Korcsoport Leányok Rövid Táv -400m Hosszú Táv - 600m Idő Hely Idő Hely Öszetett 83 Szőcs Dorottya JSE 44.606 1 1:06.785 1 1 71 Szilicei Rebeka JSE 44.734 2 1:06.880 2 2 17 Túri Anna JSE 47.632 4 1:06.947

5. Keszi Maraton eredménylista xlsx - 5km abszolút. 5km abszolút

5. Keszi Maraton eredménylista xlsx - 5km abszolút. 5km abszolút 5. Keszi Maraton eredménylista 2015.09.19..xlsx - 5km abszolút 5km abszolút 1. Filep Alex 446 Férfi 5km Tiszaújváros 0:24:28.193 2. Bordás Attila 410 Férfi 5km Kistokaj 0:24:40.395 3. Burai Jácint 430

Hunfoglalás - Kékes-Vertikál, Kékestető 2 kör - 12 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

Hunfoglalás - Kékes-Vertikál, Kékestető 2 kör - 12 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista Férfi 20 év alatt 1 2076 SZABÓ Benjamin 1998 01:54:27 3 3 9:32 min/km +00:00:00 2 2039 KISS Norbert 2000 02:02:55 7 7 10:14 min/km +00:08:24 3 2090 TÓTH Milán 1998 02:11:11 13 13 10:55 min/km +00:16:42

24km: abszolút férfi

24km: abszolút férfi 24km: abszolút férfi 1. Lakatos Roland 1977 209 Zalaegerszeg 01:34:15 2. Fehér Ferenc 1970 143 Zalaegerszeg 01:47:16 3. Szeredi Miklós 1958 203 Zalaegerszeg 01:49:45 4. Lubics György Dr. 1971 208 Nagykanizsa

Fülöp Mihály MK újonc fiú tőr verseny

Fülöp Mihály MK újonc fiú tőr verseny Fülöp Mihály MK újonc fiú tőr verseny Hódmezővásárhelyi Vívócentrum 2018. október 06. szombat Főbíró: Hidasi József MTK Számítógépes főbíró: Nagy Zsolt SZTE-VK Versenyorvos: Törőcsikné Kis Judit Versenybírák:

TDVT2017 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT

TDVT2017 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT MTB RÖVID TÁV FÉRFI ABSZOLÚT 1 1007 Kovács Győző VelenceBikeTeam Master1 0:52:30 2 1024 Kőszegi Krisztián NELLA TREK TEAM Master2 0:53:27 3 1032 Czéczei János Cube Csömör Master2 0:57:38 4 1152 Csámpa

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Licensz Idő férfi MTB rövid Kovács Győző VelenceBikeTeam Master1 0:52: Kőszegi Krisztián

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Licensz Idő férfi MTB rövid Kovács Győző VelenceBikeTeam Master1 0:52: Kőszegi Krisztián Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Licensz Idő férfi MTB rövid 1 1007 Kovács Győző VelenceBikeTeam Master1 0:52:30 2 1024 Kőszegi Krisztián NELLA TREK TEAM Master2 10023623625 0:53:27 3 1032 Czéczei

Tanulmányok alatti vizsgák /Osztályozóvizsgák/

Tanulmányok alatti vizsgák /Osztályozóvizsgák/ I. Bizottság Hétfő 2018.04.16. Tanulmányok alatti vizsgák /Osztályozóvizsgák/ Ispán Ildikó 12.a magyar irodalom magántanuló 12.00-12.45 B.-né U.Rita 120. 14.00-15.30 18. Kárpáti Monika/ Gergely Krisztina

Pont Hely

Pont Hely Ssz. Budapesti Felnőtt I. o.. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9... 2. 3. Hely. Újpesti KSE I 5,5 4,5 5, 5,5 5,5 24, 2. 2 2 2. Vasas SC II 6,5 5,5 6,5 4, 5, 27,5. 3. Sirály SE I 7,5 6,5 7, 7,5,5 4, 3. 4. SENSE I 7,

JEGYZŐKÖNYV Berettyóújfalu,2011.márc.19.

JEGYZŐKÖNYV Berettyóújfalu,2011.márc.19. 100m fiú gyorsúszás - 1.versenyszám 1. Molnár Bálint 2002 Debreceni Sportiskola 1:20,10 2. Sándor Benedek 2002 Debreceni Sportiskola 1:24,00 3. Szabó Róbert 2002 Herpály SE 1:31,30 4. Nagy Dávid 2002 Herpály

Név Tárgy Tanár Kezd

Név Tárgy Tanár Kezd 12.b június 17. 1. Adu Beáta angol 8:00 8:15 2. Fábián Klaudia angol 8:15 8:30 3. Reiz Gréta angol 8:30 8:45 4. Balogh Tímea magyar 8:45 9:00 5. Adu Beáta történelem 9:00 9:15 6. Fábián Klaudia magyar

Beérkezett pályamûvek listája:

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin SZERDA Piros Fehér Fekete Narancs Megjegyzés 8:00 1 2 6 7 11 12 SNACK 8:30 Beep 8:30 Müzli, Banán, Verofit 9:00 Beep 9:00 Piros - Fehér 10:10 Beep 9:30 10:20 Beep 10:00 Fekete - 11:30 Beep 10:30 11:40

TDVT2019 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT EREDMÉNYEK

TDVT2019 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT EREDMÉNYEK MTB RÖVID TÁV FÉRFI ABSZOLÚT 1 356 BÓDI MÁRTON 0:55:06 FELNŐTT 2 377 KOVÁCS GYŐZŐ VELOCLASS VELENCE 0:56:21 MASTER2 3 357 SOÓS TAMÁS 0:59:03 MASTER1 4 368 ZSOFCSIK PÉTER 0:59:49 MASTER1 5 370 MÉHÉSZ TAMÁS

MEFOB Tőr Egyéni és Csapat Országos Bajnokság Debrecen május 6.

MEFOB Tőr Egyéni és Csapat Országos Bajnokság Debrecen május 6. MEFOB Tőr Egyéni és Csapat Országos Bajnokság Debrecen 2017. május 6. Főbíró: HORVÁTH Attila Számítógépes főbíró: REHÁK András Versenyorvos: dr. ZSADÁNYI Judit Versenybírók: BENCZE Attila KÁLI Bence MÉSZÁROS

Intézményvezető. Dessewffyné Szabó Erzsébet magyar, orosz szakos tanár. Intézményvezető-helyettesek. Alsós tantestület

Intézményvezető. Dessewffyné Szabó Erzsébet magyar, orosz szakos tanár. Intézményvezető-helyettesek. Alsós tantestület Intézményvezető Dessewffyné Szabó Erzsébet magyar, orosz szakos tanár Intézményvezető-helyettesek Fodorné Balla Mária alsós tanító Horváthné Farkas Ildikó matematika, kémia, informatika szakos tanár Alsós

MEFOB Párbajtőr Egyéni és Csapat Országos Bajnokság Debrecen május 5.

MEFOB Párbajtőr Egyéni és Csapat Országos Bajnokság Debrecen május 5. MEFOB Párbajtőr Egyéni és Csapat Országos Bajnokság Debrecen 2017. május 5. Főbíró: HORVÁTH Attila Számítógépes főbíró: REHÁK András Versenyorvos: dr. ZSADÁNYI Judit Versenybírók: BALOGH Szabolcs FEKETE

Igény. 100,00 db/m 2 50,00 db/m 2 25,00 db/m 2 16,70 db/m 2 11,10 db/m 2 20,50 db/m 2 6,25 db/m 2 12,50 db/m 2 8,34 db/m 2 Vegyesméretek

Igény. 100,00 db/m 2 50,00 db/m 2 25,00 db/m 2 16,70 db/m 2 11,10 db/m 2 20,50 db/m 2 6,25 db/m 2 12,50 db/m 2 8,34 db/m 2 Vegyesméretek 10 TÉRKÖVEK LA LINIA La Linia térkő 8 cm, finommosott felülettel. 30 30 30 Diagonálkő 28,2 40 40 40 60 10 10 10 x10 cm x10x28,3 cm 40x cm 60x cm : 10x; x; 30xx6 cm Igény 100,00 db/m 2 50,00 db/m 2 25,00

Baranya 25-50-75-100 kerékpáros túra. Négy Évszak Futás (tavasz) Négy Évszak Futás (nyár) 2012 másodperces. DÖKE 25-50-75 kerékpáro s túra

Baranya 25-50-75-100 kerékpáros túra. Négy Évszak Futás (tavasz) Négy Évszak Futás (nyár) 2012 másodperces. DÖKE 25-50-75 kerékpáro s túra Tó- s - Ádám Kriszt nincs nincs Ambrus Norbert X nincs nincs Asszonyi Veronika X X nincs nincs Balla Antal nincs nincs Balogh Bettina X X X X X X X X X ezüst arany Balogh János X X nincs nincs Balogh Judit

25 m. fiú gyorsúszás 1. versenyszám

25 m. fiú gyorsúszás 1. versenyszám 25 m. fiú gyorsúszás 1. versenyszám 2008 1. Tuli Botond 2008 BBSC Balatonboglár 0:19,09 143p 2. Gadányi Márk 2008 Egyéni induló 0:19,36 137p 3. Tamás Barnabás 2008 Győri Úszó SE 0:20,01 124p 4. Tóth Csanád

Ózd, november 12. VERSENYJEGYZŐKÖNYV. U9 KA csoport beérkezési sorrend és csapateredmény. Csapatértékelés (5 fő 4 eredménye számít) : - 22 pont

Ózd, november 12. VERSENYJEGYZŐKÖNYV. U9 KA csoport beérkezési sorrend és csapateredmény. Csapatértékelés (5 fő 4 eredménye számít) : - 22 pont VERSENYJEGYZŐKÖNYV U9 KA csoport beérkezési sorrend és csapateredmény 1. Lipták Doroti Miskolc Városi SI 2. Farkas András Miskolc Városi SI 3. Keller Zsombor Ózdi Teknőc Futó Club 4. Vida Tibor Ózdi Teknőc

CSOPORTOS JÁTÉKENGEDÉLY 2014/2015

CSOPORTOS JÁTÉKENGEDÉLY 2014/2015 MAGYAR KOSÁRLABDÁZÓK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE GARIAN BASKETBALL FEDERATION 131654 133657 ARY BENCE BALÁZS BACSA LEVENTE 1997.08.21. 1997.06.18. BENCZE ILDIKÓ SZOLLÁS ZSUZSANNA 144462 162995 BALLON GERGÕ BARTA

SPORTEREDMÉNYEK. Id pont Verseny megnevezése Helyezés Tanuló

SPORTEREDMÉNYEK. Id pont Verseny megnevezése Helyezés Tanuló SPORTEREDMÉNYEK Id pont Verseny megnevezése Helyezés Tanuló 1997. Megyei Mezei Futóverseny 3. Kovács András Országos Mezei Futóverseny 52. Kovács András Megyei Atlétika 100 m síkfutás 1. Ács Tamás Országos

25 m. leány hát láb 2. versenyszám

25 m. leány hát láb 2. versenyszám 25 m. leány hát láb 2. versenyszám F 1. Horváth Eszter 2006 Lenti Gyógyfürdő 0:54,07 1/14 25 m. fiú hátúszás 3. versenyszám B 1. Szirtes Botond 2002 Délzalai Vízmű 0:20,72 2. Dobri Lajos 2002 Délzalai

Hely. Rajtszám Atléta Sz. év Egyesület Sorrend Csapatnév Eredmény Rekord

Hely. Rajtszám Atléta Sz. év Egyesület Sorrend Csapatnév Eredmény Rekord EREDMÉNYEK Férfi 10 km utcai futás Döntő 13:05 1. nap 1 029 Bicsák Bence 1995 Psn Zrt 14 A 30:27 PB 2 007 Jenkei Péter 1992 Vasas 32 A 30:45 PB 3 003 Csere Gáspár 1991 BEAC 36 A 31:00 SB 4 005 Farkas Dárius

VI.Szigetköz Minimaraton

VI.Szigetköz Minimaraton 2009.05.03. Táv : 16 km Abszolút eredmények 1. 33. Major József 1979 0:52:57 2. 10. Garami Árpád 1966 0:55:22 3. 71. Görözdi Máté 1983 0:57:34 4. 153. Sándor Csaba 1985 0:58:58 5. 6. Varga Csaba 1965 0:59:51