- Ildikó Fábián
- 7 évvel ezelőtt
1 XXIX. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás óra
2 A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉSE SZEPTEMBER ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI UTCA 31/A A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNÉN, SZEPTEMBER 6. SZEPTEMBER 9-IG MINDEN NAP ÓRÁIG. MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK: TELEFON/FAX: 361/ ; info@csokantikvitas.hu WEB:
3 1. tétel Ismeretlen alkotó Juhász olaj, fa, 18,5x11,5 cm Kikiáltási ár: Ft 2. tétel Turza Ferenc (Újszász, 1945) Férfi portré olaj, vászon, 39,5 x 29,5 cm j.b.l.: Turza F Kikiáltási ár: Ft 3. tétel Pekáry István (Budapest, 1905 Budapest, 1981) Veszprémi juhász rézkarc, papír, 21 x 15,5 cm j.j.l.: 19 Pekáry32; j.b.l.: Veszprémi juhász Kikiáltási ár: Ft 4. tétel Gross Arnold (Torda, 1929) Úton linómetszet, papír, 16 x 14 cm j.j.l.: Gross arnold Kikiáltási ár: Ft
4 5. tétel Ismeretlen német alkotó Szamár grafit, papír, 31,5 x 23,5 cm j.j.l.:? 1908 Kikiáltási ár: Ft 6. tétel Thomas Blinks után Gone vegyes technika, papír, 44 x 73 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft 7. tétel Alfred W. Strudt után At his Wits' end vegyes technika, papír, 41 x 62,5 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft 8. tétel Ismeretlen alkotó Vadász kutya olaj, vászon, 15,5 x 10 cm Kikiáltási ár: Ft
5 9. tétel Olvashatatlan szignóval Szántás olaj, karton, 19 x 23,5 cm j.j.f.:? Kikiáltási ár: Ft 10. tétel Szeghalmi Peregi József () Gulyás a mezőn olaj, karton, 64 x 94 cm j.b.l.: Szeghalmi Peregei József Kikiáltási ár: Ft 11. tétel Orosz János (Budapest, 1932) Fiú portré olaj, vászon, 49 x 38 cm j.j.l.: Orosz Kikiáltási ár: Ft 12. tétel Mednyánszky László (Beckó, 1852 Bécs, 1919) Katona portré színes ceruza, papír, 20 x 13 cm j.j.l.: Mednyánszky Kikiáltási ár: Ft
6 13. tétel Báró Hatvany Ferenc után () Fürdőző nő rézkarc, papír, 28 x 22 cm Kikiáltási ár: Ft 14. tétel Ismeretlen alkotó Női portré olaj, vászon, 81 x 60 cm Kikiáltási ár: Ft 15. tétel Pintér Réka () Női akt pasztell, papír, 86,5 x 61 cm 16. tétel Peti János (Budapest, 1913) Akt tempera, papír, 61 x 42,5 cm Kikiáltási ár: Ft
7 17. tétel Ismeretlen alkotó () Dohányzó nő vegyes technika, karton, 36,5 x 18,5 cm 18. tétel Kakucsi Csernák Zoltán (Kakucs,?) Palackba zárt boldogság olaj, vászon, 70 x 50 cm j.j.l.: Kakucsi Csernák Zoltán 2008 Kikiáltási ár: Ft 19. tétel Bornemissza László (Tiszadada, 1910 Budapest, 1995) Női portré tempera, papír, 34 x 24 cm Kikiáltási ár: Ft 20. tétel Apátfalvi Czene János (Budapest, 1904 Budapest, 1984) Madonna olaj, vászon, 100 x 75 cm j.b.l.: Apátfalvu Czene J. Kikiáltási ár: Ft
8 21. tétel Gondos József (Budapest, 1909 Budapest, 1987) Istennő terrakotta, 26 x 11 x 7 cm j.alul: Gondos J. Kikiáltási ár: Ft 22. tétel Ismeretlen alkotó Katona fém öntvény, 40 x 15 x 14 cm Kikiáltási ár: Ft 23. tétel Tóth Ernő (Sajóecseg, 1949) Saxofonos bronz, 42 x 14 x 8 cm j. alul: Tóth E 2002 Kikiáltási ár: Ft 24. tétel Székely Pierre (Budapest, 1923 Párizs, 2001) Kőcirkusz mappa litográfia, papír j.j.l.: Székely; j.k.l.: 77/ lapos teljes mappa. Kikiáltási ár: Ft
9 25. tétel ef. Zámbó István (Salgotarján, 1950) Zenés koponya C-print, papír, 21 x 14 cm j.j.l.: ef. Zámbó I. 20EZI08; j.b.l.: Zenés koponya; j.k.l.: 35/ tétel Szeift Béla (Gödöllő, 1944) Kompozíció, 1969 vegyes technika, papír, 24 x 17 cm j.k.l.: Szeift 969 Kikiáltási ár: Ft 27. tétel Földi Péter (Somoskőújfalu, 1949) Kuporgó C-print, papír, 34 x 24 cm j.j.l.: Földi; j.b.l.: 2003; j.k.l.:27/30 Kikiáltási ár: Ft 28. tétel Aknay János (Nyíregyháza, 1949) Az én Szentendrém C-print, papír, 20,5 x 14,5 cm j.j.l.: Aknay János 2009; j.b.l.: Én Szentendrém(8) j.k.l.:próba 1/3
10 29. tétel Bak Imre (Budapest, 1939) Cím nélkül szitanyomat, papír, 28 x 33 cm 30. tétel Péreli Zsuzsa (Budapest, 1947) Déja vu - Mennyei teátrum rézkarc, papír, 21,5 x 30 cm j.j.l.: Péreli Zsuzsa 2004; j.b.l.: Déja vu - Mennyei teátrum; j.k.l.: 2/6 31. tétel Szeift Béla (Gödöllő, 1944) Cím nélkül vegyes technika, papír, 20,5 x 18 cm j.b.l.: Szeift 62 Kikiáltási ár: Ft 32. tétel Kovács Sándor (Dunaföldvár, 1914) Csendélet vizeskorsóval linómetszet, papír, 10 x 15,5 cm j.j.l.: Kovács Sándor 1964; j.b.l.: Csendélet vizeskorsóval Kikiáltási ár: Ft
11 33. tétel Olvashatatlan szignóval Kivándorlók linómetszet, papír, 16 x 23,5 cm j.j.l.:??????; j.b.l.: Kivándorlók - Linómetszet, 1959 Kikiáltási ár: Ft 34. tétel Vadász Endre (Szeged, 1901 Budapest, 1944) Kikötő fametszet, papír, 20 x 26 cm j.j.l.: Vadász Endre; j.b.l.: kék próbanyomat 35. tétel Vass Elemér (Budapest, 1887 Tihany, 1957) Ponton híd a Dunán litográfia, papír, 19 x 32 cm j.j.l.: Vass E; b.j.l.: 119/III. Kikiáltási ár: Ft 36. tétel Ismeretlen alkotó Kikötő olaj, vászon, 28 x 39 cm Kikiáltási ár: Ft
12 37. tétel Ismeretlen alkotó Kikötő olaj, vászon, 58 x 75,5 cm Kikiáltási ár: Ft 38. tétel Herman Liptónak tulajdonítva (Nagyszentmiklós, 1884 Budapest, 1972) Lépcsőn olaj, karton, 22,5 x 25 cm j.b.l.: Herman Kikiáltási ár: Ft 39. tétel Vass Elemér (Budapest, 1887 Tihany, 1957) Tanya olaj, karton, 36,5 x 50 cm j.j.l.: Vass E. Kikiáltási ár: Ft 40. tétel Somlai Vilma (Budapest, 1938 Budapest, 2007) Házak vegyes technika, papír, 30 x 40 cm Kikiáltási ár: Ft
13 41. tétel Vincze Győző (Kazsok, 1925 Pécs, 2001) Utcán olaj, farost, 43,5 x 30,5 cm j. hátoldalon: V.GY. Kikiáltási ár: Ft 42. tétel Herman Liptónak tulajdonítva (Nagyszentmiklós, 1884 Budapest, 1972) Nocture olaj, karton, 22,5 x 25 cm Kikiáltási ár: Ft 43. tétel Vadász Endre (Szeged, 1901 Budapest, 1944) Híd fametszet, papír, 19,5 x 25,5 cm j.j.l.: Vadász Endre 44. tétel Olvashatatlan szignóval Im taubertal rézkarc, papír, 17,5 x 12 cm j.j.l.:?; j.b.l.: Im taubertal Kikiáltási ár: Ft
14 45. tétel Olvashatatlan szignóval Schlofs Felkenstein rézkarc, papír, 15 x 9,5 cm j.j.l.:?; j.b.l.: Schlofs Felkenstein Kikiáltási ár: Ft 46. tétel Somlai Vilma (Budapest, 1938 Budapest, 2007) Szénaboglyák pasztell, papír, 25 x 35 cm 47. tétel Zsigmond Aranka (Nagybacon, 1948) Hegyek között olaj, farost, 33 x 49 cm j.j.l.: Zsigmond Aranka Kikiáltási ár: Ft 48. tétel Dobos Lajos (Budapest, 1921) Lovasi falurészlet pasztell, papír, 35 x 50 cm j.b.l.: Dobos Lajos ! Kikiáltási ár: Ft
15 49. tétel Iglay József (Miskolc, 1905 Sződliget, 1980) Táj akvarell, papír, 34x53 cm j.j.l.:iglay József 50. tétel Baky Albert (Juth, 1868 Budapest, 1944) Táj olaj, karton, 24 x 34,5 cm j.j.l.:baky Kikiáltási ár: Ft 51. tétel Bajor Tamás () Erdőrészlet olaj, karton, 50 x 75 cm j.j.l.: Bajor T. Kikiáltási ár: Ft 52. tétel Olvashatatlan szignóval Téli táj akvarell, papír, 11 x 15 cm j.j.l.:? Falussy?
16 53. tétel Peti János (Budapest, 1913) Folyón tempera, papír, 27,5 x 43,5 cm j.j.l.: Peti J. Kikiáltási ár: Ft 54. tétel Olvashatatlan szignóval Tópart akvarell, papír, 11 x 15 cm j.j.l.:? Falussy? 55. tétel Zorkóczy Gyula ( ) Kert olaj, karton, 20,5 x 26 cm.j.l.: Zorkóczy Kikiáltási ár: Ft 56. tétel Zádor István (Nagykikinda, 1882 Budapest, 1963) Hebron rézkarc, papír, 15 x 24 cm j.j.l.: Zádor István; j.b.l.: Hebron
17 57. tétel Abel Pann ( ) A varsói gettó litográfia, papír, 19 x 17 cm j.j.l.: Abel Pan; j.b.l.: In luk den luk Strassen von Warschau Kikiáltási ár: Ft 58. tétel Zádor István (Nagykikinda, 1882 Budapest, 1963) Rabbi a zsinagógában rézkarc, papír, 24 x 14,5 cm j.j.l.: Zádor István; j.b.l.: Rabbi a zsinagógában 59. tétel Ismeretlen alkotó Portré tanulmányok ceruza, papír, 29 x 22 cm j.b.l.:?henits? Kikiáltási ár: Ft 60. tétel Ismeretlen alkotó Kéz tanulmány ceruza, papír, 13x23,5 cm Kikiáltási ár: Ft
18 61. tétel Ben Herring után Flying a brook színezett acélmetszet, papír, 35,5 x 60 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft 62. tétel H. Alken után The Death színezett acélmetszet, papír, 31 x 50 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft 63. tétel Thomas Blinks után Stolen away színezett acélmetszet, papír, 35 x 45 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft 64. tétel Ismeretlen alkotó Tájkép színezett acélmetszet, papír, 37 x 54 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft
19 65. tétel Wosinsky Kázmér (Kismarton, ?) Fürdőzés akvarell, papír, 26 x 22 cm J.b.l.: Wusinski 1946 Kikiáltási ár: Ft 66. tétel Wosinsky Kázmér (Kismarton, ?) Születés akvarell, papír, 30 x 18 cm J.j.l: Wusinski Kikiáltási ár: Ft 67. tétel Ismeretlen alkotó Pipacsok olaj, farost, 41,5 x 29 cm Kikiáltási ár: Ft 68. tétel Ismeretlen alkotó Virágcsendélet olaj, vászon, 49 x 64 cm j.j.l.: Tihanyi Lajos 1944 Kikiáltási ár: Ft
20 69. tétel Vass Elemér (Budapest, 1887 Tihany, 1957) Virágcsendélet olaj, farost, 72,5 x 61 cm j.b.l.: Vass E Kikiáltási ár: Ft 70. tétel Sárkány Jolán (Nagygut, ?) Virágcsendélet vegyes technika, papír, 40 x 30 cm j.j.l.: Sárkány Jolán Kikiáltási ár: Ft 71. tétel Szamosfalvi G. jelzéssel Virágcsendélet olaj, vászon, 40 x 50 cm j.j.l.: Szamosfalvi G. Kikiáltási ár: Ft 72. tétel Marich G. jelzéssel Almás csendélet olaj, vászon, 63,5 x 80,5 cm j.j.l.: Marich G. Kikiáltási ár: Ft
21 73. tétel Kovács Sándor (Dunaföldvár, 1914) Csendélet linómetszet, papír, 8,5 x 9 cm j.j.l.: Kovács Sándor 1964; j.b.l.: Csendélet Kikiáltási ár: Ft 74. tétel D. Borbély Gizella (Budapest, 1920) Szekér vegyes technika, papír, 35 x 49 cm j.j.l.: D. Borbély Kikiáltási ár: Ft 75. tétel Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 Budapest, 1992) Mese erdő rézkarc, papír, 21 x 30 cm j.j.l.: Klie Zoltán; j.b.l.: Mese erdő Kikiáltási ár: Ft 76. tétel Aknay János (Nyíregyháza, 1949) Őrangyal (8) C-print, papír, 21 x 14,5 cm j.j.l.: Aknay János 2009; j.b.l.: Őrangyal(8); j.k.l.:próba 2/3
22 77. tétel Földi Péter (Somoskőújfalu, 1949) Malac C-print, papír, 34 x 24 cm j.j.l.: Földi; j.b.l.: 2001; j.k.l.:27/30 Kikiáltási ár: Ft 78. tétel Szeift Béla (Gödöllő, 1944) Tóbiás a hallal olaj, karton, 38 x 70 cm j.k.l.: Szeift tétel ef. Zámbó István (Salgotarján, 1950) Ember félholddal C-print, papír, 21 x 15,5 cm j.j.l.: ef. Zámbó I. 20EZI08; j.b.l.: Ember félholddal; j.k.l.: 35/ tétel Bak Imre (Budapest, 1939) Cím nélkül szitanyomat, papír, 28 x 33 cm
23 81. tétel Rubint Ábrahám Péter (Vecsés, 1955) Befejezetlensége visszahozható III. vegyes technika, papír, 28 x 19,5 cm j.j.l.: Rubint Ábrahám Péter Budapest/07/05/95./16.00 Befejezetlensége visszahozható III. Kikiáltási ár: Ft 82. tétel Szeift Béla (Gödöllő, 1944) Karöltve, 1974 vegyes technika, papír, 23 x 18 cm j.k.l.: Szeift 74 Kikiáltási ár: Ft
24 Árverési feltételek 1 A Csók István Antikvitás (1052 Budapest, Váci u. 31/a) - továbbiakban: árverező - előre meghirdetett időpontban és helyszínen az árverési tárgyak - továbbiakban árverési tételek tulajdonosai, vagy eladásra jogosultjai, - továbbiakban: árvereztetők - megbízása alapján árverést rendez és vezet. Az árverező az árverést az árvereztetők megbízásából, mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. 2 Az árverező az internetről letölthető formátumban katalógust ad ki az aukciós tételekről, melyek az árverés előtti kiállításon megtekinthetők. A katalógus leírásai és az illusztrációk kizárólag azonosításként szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell az árverést megelőzően meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. Az árverező árverési katalógusai rendelkezésre állnak az árverező weboldalán, a kiállítás idejére a kiállítás helyszínén, illetve az árverés idejére az árverés helyszínén. Az árverező fenntartja a jogot, hogy a katalógusban szereplő egyes tételek árverésre bocsátását mellőzze. 3 Árverezni kizárólag az aukció megkezdése előtt név és lakcím szerint regisztrált licitáló tárcsával lehet. A vevők a tárcsa átvételével, mint rámutató magatartással kifejezik, hogy az Árverési Feltételeket magukra nézve kötelezőnek fogadják el. 4 Az árverésvezető az árverési tételeket a katalógusban megjelölt sorrendben élőszóval röviden bemutatja és kihirdeti a kikiáltási árat, a venni szándékozók pedig a számozott licitáló tárcsa feltartásával teszik meg ajánlatukat. Ha a kikiáltási árra több vételi ajánlat érkezik, az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árat mindaddig, amíg csak egy licitáló marad és a leütéssel létre nem jön az adás-vétel. Így a tárgy vételi jogát leütéssel az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. A tételek a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. 5 Az első vételi ajánlat a kikiáltási ár összege, minden további ajánlat pedig az utolsó árajánlat szerint növelt összegű árajánlatot jelenti. 6 Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 7 az árverező az árvereztető nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jogosult a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adásvételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére az árvereztető javára. Ennek értelmében az adás-vételi szerződés az árvereztető és a vevő között jön létre. 8 A vevő az árverési tétel tulajdonjogát akkor szerzi meg, ha a vételárat maradéktalanul megfizette és az árverési tételt az árverezőtől átvette. 9 A vételár összege a leütési ár, a közvetítői díj, a szerzői díj, valamint a kulturális járulék együttes összegéből tevődik össze. Azaz a leütési ár plusz 18%. 10 A vevő választása szerint vagy a teljes vételárat, vagy annak legalább 20 % - át, mint foglalót az árverésen azonnal tartozik kifizetni készpénzben vagy bankkártyával. Amennyiben bankkártyával kíván fizetni, 3 % bankkártya-jutalék külön felszámításra kerül. Ha a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. 11 Az árverező biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 3 napon belül egyenlítse ki 1052 Budapest Váci utca 31/a. sz. alatt. Ez esetben az árverési vevő a tárgyat csak akkor veheti át, ha az árveréstől számított 3 napon belül kiegyenlítette a teljes vételárat. A vételárba a foglaló összege - határidőben történő teljesítés esetén - beleszámít. 12 Amennyiben a megadott határidőig a vevő a tárgy átvételére nem jelentkezik, úgy az árverező fenntarthatja magának azon jogot, hogy az árverési vevő ajánlatát érvénytelennek tekintse és a foglaló összegét megtartsa. 13 A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén az árverező nem felel a tárgy sérüléséért, vagy elvesztéséért, és az árverést követő 14. naptól a vételárra számított havi 5 % tárolási díjat számol fel. Ha az árverési vevő az árverést követően 3 hónapon belül nem szállítja el a tárgyat, úgy azt az árverező írásbeli felszólítás után - szabadon értékesítheti és költségei levonása után a fennmaradt összeget a vevő javára letétként őrzi. 14 A megbízott a jelen feltételekkel kapcsolatos írásbeli értesítéseit a megbízó által megadott elérhetőségekre küldi. Amennyiben ezek pontatlan közlése, vagy be nem jelentett változása miatt az írásos üzenet visszajön, azt elküldöttnek tekinti, az ebből származó következmények a vevőt terhelik. 15 Tilos mindenféle összebeszélés, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálására rávegyen és megkárosítson. Ugyancsak tiltva van mindenféle, az árverési eredményt befolyásoló összebeszélés, a nyereségen való osztozkodás vagy az előny ígérése. 16 Az árverési katalógusban VÉDETT", vagy NO EXPORT" jelzéssel szereplő tárgyakat Magyarországról véglegesen kivinni nem lehet /2001. Évi LXIV. Tv. 59. (1) bek. b. /pont/. A VÉDETT" jelzésű tárgyak tulajdonosát a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal nyilvántartásba veszi a tulajdonos változás pedig bejelentési kötelezettség alá esik /2001. Évi LXIV. Tv. 52. (3) bek./ Kulturális javak külföldre viteléről a Évi LXIV. Tv. rendelkezik. 17 Amennyiben az árverési vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, úgy az általa adott vételi megbízás alapján helyette az árverező - a megbízásnak megfelelően teszi meg a vételi ajánlatokat. Vételi megbízást a kiállítás ideje alatt fogadunk el. Kérjük, hogy vételi megbízásaikat az árverést megelőzően 24 órával az info@csokantikvitas.hu címre vagy a faxszámra elküldeni szíveskedjenek. A vételi megbízás elfogadásához 20 % előleg befizetése szükséges, amely sikertelen licitálás esetén visszajár. Az összeget befizethetik készpénzzel a Csók István Antikvitásban, valamint átutalással a ös bankszámlaszámra Ha a vételi megbízás sikeres, az előleg teljes összegét foglalónak kell tekinteni, egyebekben pedig a személyesen jelenlevő vevőre vonatkozó szabályokat kell alkalmazni. Ha ugyanarra a tételre harmadik személy magasabb összegű megbízást ad, vagy az árverési vevők magasabb vételi ajánlatot tesznek, a távollevő árverési vevő az árverés után az előleget minden levonás nélkül visszakapja. Lehetőség van telefon keresztüli árverezésre is, a vételi megbízással megegyező feltételekkel. Azonos összegű vételi megbízás esetén a korábban érkező vételi megbízást részesítjük előnyben. 18 A vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért a vételárért az árverező nem tartozik felelősséggel, és nem kötelezhető arra, hogy az árverési tételt ugyanazon áron egy későbbi árverésre bocsássa. 19 Az árverési tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotukban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. 20 A katalógusban megjelölt kikiáltási ár semmilyen költséget nem tartalmaz. 21 A Csók István Antikvitás valamennyi árverésre kerülő tárgy eredetiségéért szavatosságot vállal. 22 A leütés után kifogásnak, vagy felszólamlásnak nincsen helye kivéve, ha a tárgy hamis bár a katalógusban eredetinek van feltüntetve. Ebben az esetben az árverési vevő írásban, a tárgy származásával, vagy eredetiségével kapcsolatban felmerült első kételyétől számított 3 hónapon belül, de legkésőbb az árverés napjától számított 5 éven belül felszólamlással élhet. Az árverező vállalja, hogy az adás-vételi szerződés megkötésétől számított 5 éven belül a felszólamlótól az értékesített tárgyat a leütési ár, valamint az árverési közvetítői díj összegének ellenében visszaveszi, amennyiben arról független igazságügyi szakértő megállapítja, hogy nem eredeti. 23 Valutában való fizetés esetén az elszámolás alapja minden esetben a vételár kiegyenlítése napján érvényes valuta középárfolyam. Jelen feltételek pontjaiban nem szabályozott kérdésekben a Ptk. paragrafusai az irányadóak, vitás kérdések esetén a felek alávetik magukat a Fővárosi Bíróság illetékességének
RészletesebbenA 10/2007 (II. 27.) 1/2006 (II. 17.) OM
RészletesebbenÁRVERÉS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK. A jelen szerződésben használt fogalmak az alábbi jelentéssel bírnak:
1. Értelmező rendelkezések ÁRVERÉS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK A jelen szerződésben használt fogalmak az alábbi jelentéssel bírnak: A szerződés hatálya: Jelen szerződés (ÁSZF) hatálya kiterjed mindazokra, akik
RészletesebbenAJÁNLATI FELHÍVÁS. 45 db nagyteljesítményű nyomtató
AJÁNLATI FELHÍVÁS 45 db nagyteljesítményű nyomtató A BKV Zrt. (székhely: Budapest, 1980 Akácfa u. 15.) mint ajánlatkérő (továbbiakban: Ajánlatkérő) felajánlja megvételre az alábbi használt nyomtatókat
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra
XXVII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás 2012.08.27. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉSE 2012. AUGUSZTUS 27. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,
RészletesebbenÁrverési Hirdetmény. nyilvános árverés
Árverési Hirdetmény A(z) Alexander & Co Kft. (cégjegyzékszám: 01-09-709122, székhely: 1042 Budapest, Árpád utca 57-59.., levelezési cím: 1042 Budapest, Árpád utca 57-59..), mint a(z) TRIS Kft. f.a (cégjegyzékszám:
RészletesebbenMagyar Aranykereskedő Zrt.
Magyar Aranykereskedő Zrt. 1137 Budapest XIII. kerület, Vígszínház utca 5. Nyitva tartás: Hétfő - Péntek: 10:00-17:00 +36-1-792-1552 info@magyararanykereskedo.hu www.magyararanykereskedo.hu ONLINE ÁRVERÉS
Részletesebbenleütési ár: 1.500 Ft leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 2.600 Ft leütési ár: 1.500 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 42/1. Biai Fõglein István, szignált rézkarc,
RészletesebbenÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK
ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK Jelen Általános Szerződési Feltételek a Novreczky Tanácsadó és Kereskedelmi Kft. (székhely: 7632 Pécs, Móra Ferenc u. 50. fsz 1., cg: 02-09-068815; adószám: 13075675-2-02),
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
RészletesebbenLÓÁRVERÉSI KATALÓGUS ÁLLAMPUSZTA
LÓÁRVERÉSI KATALÓGUS ÁLLAMPUSZTA 2018.06.09. Tisztelt érdeklődők! Kedves lovas barátaink! Az Állampusztai Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft. nevében nagyon sok szeretettel köszöntjük Önt. Állampusztán
RészletesebbenSzékhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám:
HIRDETMÉNY NEMZETI FÖLDLPB TRTOZÓ FÖLDRÉSZLETEK NYILVÁNOS PÁLYÁZTTÁS, ILLETVE ÁRVERÉS MELLŐZÉSÉVEL TÖRTÉNŐ ÉRTÉKESÍTÉSÉNEK 2015/III. SZÁMÚ ÜTEMÉRE VONTKOZÓN mint tulajdonos nevében és képviseletében eljáró
Részletesebben2/2006. /III.1./ rendelete. az önkormányzati tulajdonú lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek elidegenítéséről
2/2006. /III.1./ rendelete az önkormányzati tulajdonú lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek elidegenítéséről Kisvárda Város Önkormányzata a helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. tv. 16.
Részletesebben6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK
6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Tétel megnevezés Kikiáltási ár Leütési ár ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 - ) Szentendrén
RészletesebbenAJÁNLATI FELHÍVÁS. 63 db klf. eszköz
AJÁNLATI FELHÍVÁS 63 db klf. eszköz A BKV Zrt. (székhely: Budapest, 1980 Akácfa u. 15.) mint ajánlatkérő (továbbiakban: Ajánlatkérő) felajánlja megvételre az alábbi használt eszközöket (továbbiakban: Eszköz)
RészletesebbenPályázati Hirdetmény. nyilvános pályázati felhívás
Pályázati Hirdetmény A(z) SEDINA Kft. (cégjegyzékszám: 02-09-071721, székhely: 7623 Pécs, Rákóczi út 10.., levelezési cím: 7623 Pécs, Rákóczi út 10..), mint a(z) Kaposvári Nyomdaipari Szolgáltató Kft.
RészletesebbenMûvészet/Természet/Védelem
RészletesebbenBESZERZÉSI FELHÍVÁS- pályázatfigyelési és pályázatírói feladatok ellátására
BESZERZÉSI FELHÍVÁS- pályázatfigyelési és pályázatírói feladatok ellátására A beszerzési felhívást Zsámbék Város Önkormányzata közzétevő intézmény Címe: 2072 Zsámbék, Rácváros u. 2-4. Email: hivatal@zsambek.hu
RészletesebbenPremier Galéria 13. aukció 2015. december 7.
RészletesebbenA NHKV Zrt. HER rendszerében történő részvétel feltételeit az Általános Tájékoztató tartalmazza, melyet az nhkv.hu oldalon megtalálható.
ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Tisztelt Címzett! Tájékoztatjuk, hogy az NHKV Zrt. a Haszonanyag Értékesítési Rendszerébe (HER) regisztrált árverezők részére nyilvános elektronikus árverés keretében értékesíteni kívánja
RészletesebbenÁRVERÉSI KIÍRÁS. 1./ RÁBA 6x6 rakoncás tehergépkocsi KCR-70 hidraulikus daruval. Rendszám: GOZ-475 Gyárt. év: 1999.
ÁRVERÉSI KIÍRÁS A Szombathelyi Erdészeti Zrt. (9700 Szombathely, Saághy István u. 15.) árverés útján történő értékesítésre meghirdeti a tulajdonában lévő alábbi eszközöket: 1./ RÁBA 6x6 rakoncás tehergépkocsi
Részletesebben2011. november 7. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS II. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011. november 7. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS II. KAMARA ÁRVERÉS I Csók István Antikvitás 1. tétel Ezüst pénztartó szütyő 1890. körül, francia, 8 cm, 42,3 gr Sodrony szövött erszény, öntött virágmintás
RészletesebbenAuction-Gate ÁSZF Általános Szerződési Feltételek
Auction-Gate ÁSZF Általános Szerződési Feltételek 1. Az ÁSZF hatálya. 1.1. Jelen szerződési feltételek (a továbbiakban: ÁSZF) a auction-gate.com domain név alatt működő szolgáltatások igénybe vételére
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974 technika: papír, zsírkréta méretek: 32 x 32 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 15.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974
RészletesebbenMőtárgyjegyzék. Jótékonysági Aukció. Az MC Mediacompany Kft. Az Igazgyöngy Alapfokú Mővészeti Iskola és Alapítvány megsegítésére
Mőtárgyjegyzék Az MC Mediacompany Kft. Jótékonysági Aukció Az Igazgyöngy Alapfokú Mővészeti Iskola és Alapítvány megsegítésére Árverési szabályzat 1. Az árverést az Igazgyöngy Alapfokú Mővészeti Alapítvány
Pályázati Hirdetmény A(z) Modix Kft. (cégjegyzékszám: 01-09-064045, székhely: 1027 Budapest, Vitéz utca 9.., levelezési cím: 1027 Budapest, Vitéz utca 9..), mint a(z) Révai Nyomda Kft. f.a (cégjegyzékszám:
RészletesebbenMŰTÁRGYJEGYZÉK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ 7. DEBRECENI. az Immánuel Otthon megsegítésére. 2009. december 6. 16 00
MŰTÁRGYJEGYZÉK 7. DEBRECENI JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ az Immánuel Otthon megsegítésére 2009. december 6. 16 00 2 Bevezető Mindannyiunk számára megvannak azok a helyek ebben a világban, amelyeken át kell mennünk,
RészletesebbenSzékhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám: 775706
HIRDETMÉNY NEMZETI FÖLDLPB TRTOZÓ FÖLDRÉSZLETEK NYILVÁNOS PÁLYÁZTTÁS, ILLETVE ÁRVERÉS MELLŐZÉSÉVEL TÖRTÉNŐ ÉRTÉKESÍTÉSÉNEK 2015/I. SZÁMÚ ÜTEMÉRE VONTKOZÓN mint tulajdonos nevében és képviseletében eljáró
Pályázati Hirdetmény A(z) Advoco Kft. (cégjegyzékszám: 08-09-003091, székhely: 9022 Győr, Liszt F. utca 37.., levelezési cím: 9022 Győr, Liszt F. utca 37..), mint a(z) Acélárugyár Zrt. f.a (cégjegyzékszám:
RészletesebbenÁltalános szerződési feltételek
Általános szerződési feltételek A jelen Általános szerződési feltételek ( ÁSZF ) tartalmazzák az ILST-Hungary Kft. ( szolgáltató ) és az által üzemeltetett ilst.hu internetes címen található webáruház
RészletesebbenÁRVERÉSI HIRDETMÉNY ANYÁGÁRAM/ WASTE FRACTION MINŐSÉG/QUALITY
Tisztelt Címzett! ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Tájékoztatjuk, hogy az NHKV Zrt. a Haszonanyag Értékesítési Rendszerébe (HER) regisztrált ajánlattevők részére nyilvános elektronikus árverés keretében értékesíteni
RészletesebbenÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró),
ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró), az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és
RészletesebbenRecobin Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (továbbiakban: Recobin Kft.) Általános Szerződési Feltételei (továbbiakban: ÁSZF)
Recobin Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (továbbiakban: Recobin Kft.) Általános Szerződési Feltételei (továbbiakban: ÁSZF) 1. Az ÁSZF alkalmazása 1.1. A Recobin Kft. szállításai és szolgáltatásai ha a
Részletesebbenleütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft
RészletesebbenRegisztrációra csak az árverés kezdési időpontját megelőző egy órában van lehetőség. Kikiáltási ár /Ft/terület 1.
B00066-0005/2018. Árverési hirdetmény A Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság (4025 Debrecen Hatvan u. 8-10.), mint kiíró (továbbiakban: Kiíró) nyilvános árverést hirdet vagyonkezelésében lévő területeken lévő
RészletesebbenEDELÉNY VÁROS ÖNKORMÁNYZATÁNAK. 7/1994.(IV.26.) számú R E N D E L E T E
EDELÉNY VÁROS ÖNKORMÁNYZATÁNAK 7/1994.(IV.26.) számú R E N D E L E T E Az önkormányzat tulajdonában lévő lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek elidegenítéséről. (A módosításokkal egységes szerkezetbe
RészletesebbenÁrverési hirdetmény. Árverés helye, ideje: Pocsaj Védelmi Központ június óra. Árverésre bocsátott fűtermés helye: Árver ési sorszá m
Árverési hirdetmény A Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság (4025 Debrecen Hatvan u. 8-10.), mint kiíró (továbbiakban: Kiíró) nyilvános árverést hirdet vagyonkezelésében lévő területeken lévő fűtermés értékesítésére.
RészletesebbenElőterjesztés a Gazdasági Bizottság részére a Budapest X. kerület, Liget u. 1/c I. 16. szám alatti ingatlan értékesítéséről
Budapest Főváros X. kerület Alpolgármestere j(; t. Előterjesztés a Gazdasági Bizottság részére a Budapest X. kerület, Liget u. 1/c I. 16. szám alatti ingatlan értékesítéséről I. Tartalmi összefoglaló Budapest
RészletesebbenKARBANTARTÁSI SZERZŐDÉS
amely létrejött egyrészről KARBANTARTÁSI SZERZŐDÉS Cégnév/Név: [..] Székhely: [..] Adószám: [..] képviseli: [..] mint megrendelő, (a továbbiakban: "Megrendelő") másrészről: KZiTERRA Kft. Székhely: 2051