MŰTÁRGYJEGYZÉK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ 7. DEBRECENI. az Immánuel Otthon megsegítésére december

Download "MŰTÁRGYJEGYZÉK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ 7. DEBRECENI. az Immánuel Otthon megsegítésére. 2009. december 6. 16 00"

1 MŰTÁRGYJEGYZÉK 7. DEBRECENI JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ az Immánuel Otthon megsegítésére december

2 2

3 Bevezető Mindannyiunk számára megvannak azok a helyek ebben a világban, amelyeken át kell mennünk, megvannak azok az arcok, amelyekkel találkoznunk kell, és megvannak azok a bonyolult és általában elég nehéz feladatok, amelyeket meg kell oldanunk. Mindez együtt alkotja az utat, amelyen nem haladhatunk előre, csak ha ott a szívünk is. Az imádság az a pillanat, amikor szívünket oda helyezzük, ahol az utunk visz. (Paul Beaucamp: A zsoltárok világa) Sokan sokfelől érkeznek az Immánuel Alapítvány idei jótékonysági aukciójára, egy nemes cél érdekében. Ugyanez a cél vezérelte azokat a művészeket is, akik alkotásaikat felajánlották. Ami az ő útjaikban közös, az a felelősségvállalás és a szeretet azok iránt a gyerekek és szülők iránt, akiknek súlyos terheket kell hordozniuk, s akik bátran hordozzák is ezeket a terheket. Az ő útjaik most összefutnak. Ez a találkozás pedig erőt ad, az élni akarás, a tovább haladni tudás erejét. Erre a találkozásra egyformán szüksége van azoknak, akik adnak, és azoknak, akik elfogadják ezt a segítséget. Mert egymásra vagyunk utalva: gyengék és erősek, de a teremtő és megváltó Isten előtt egyenlők, számára értékesek. Útjaink néha összefutnak S ha csak sodródunk elmegyünk egymás mellett. De ha imádság vezérli lépteink, s utunkon a szívünk is ott van, akkor megállunk, és látjuk egymás arcát. Adja Isten, hogy ez az alkalom is ilyen találkozás legyen, ahonnan megerősödve és feltöltődve mehetünk tovább, mindenki a maga útján, új arcok és új találkozások felé. Köszöntő Immár hagyomány, hogy december első vasárnapján, advent idején szervezzük a Debreceni Jótékonysági Aukciót. Az időpont megválasztása nem véletlenszerű. Az Advent a várakozás, a bizakodás, a remény s a szeretet ünnepe. Biztos, hogy a szíve mélyén mindenki nagyon vágyik szeretetre. Nem csak arra, hogy őt szeressék, hanem arra is, hogy ő is tudjon igazán szeretni. Vágyunk arra, hogy békességben éljünk családunkkal, hogy szüleinknek tudjunk örömet szerezni, hogy gyermekeinkkel türelmesebbek és megértőbbek legyünk! Korondon járva a templomkertben egy táblán olvashatjuk a következő gondolatokat, melyeket tisztelettel ajánlok figyelmükbe: Ha jó, amit teszel, holnap már feledésbe megy. Mégis tedd a jót! Amit évek alatt felépítesz, azt lerombolják egy nap alatt. Mégis építs, az embereknek szükségük van a segítségedre! A legjobbat add a világnak, amid csak van, és ha verést kapsz cserébe, mégis a legjobbat add a világnak, amid csak van. Hiszem, hogy aukciónk szervezését a jóakarat, az együttérzés vezérelte; az a remény, hogy az elesett s kiszolgáltatott gyermekek életét könnyebbé tehetjük. Legyen ez a katalógus köszönet is egyben azoknak, akik felajánlásukkal, támogatásukkal segítették munkánkat! A szervezők nevében őszinte tisztelettel: 3 Bölcskei Gusztáv püspök a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke Dr. Papp Gyula nyugállományú ezredes, az aukció szervezője

4 4 1. Aby Szabó Csaba: Hortobágyi híd (a művész felajánlása) elektro grafika 21 36,5 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 2. Almásy Aladár (Munkácsy-díjas): Mózes keze (a művész felajánlása) kőrajz E.A. V/7, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 3. Aknay János (Munkácsy-díjas): Emlék (a művész felajánlása) akril, merített papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 4. Almásy Aladár (Munkácsy-díjas): Paragrafus hajó elhajlása a kanálisnál (a művész felajánlása) rézkarc, III/VII 1979, E.A. próbanyomat cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 5. Baráth Pál: Táncolók (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

5 5 6. Baráth Pál: A hegedűs (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 7. Bíró Eszter: Falminták a múltból (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 8. Bukta Imre (Munkácsy-díjas): Két Nap (1999) (a művész felajánlása) litográfia 25/100, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 9. Burai István: Kettesben (2004) (a művész felajánlása) olaj, karton cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 10. Burai István: Madárdal (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

6 6 11. Charles Sucsan (Kanada): Kompozíció olaj, karton cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 12. Családi Krisztina: Nyugalom (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 13. Csorján Melitta: Elmenőben (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 14. Csurgói Máté Lajos: Budapest 78 (Bodó István felajánlása) rézkarc 70/100, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 15. David Beeri: Gémeskút (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

7 7 16. David Beeri: Irány (a művész felajánlása) linómetszet 13/120, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 18. Dobesch Máté: Bolondok hajója (a művész felajánlása) rézkarc, metszet /50, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 17. Deim Pál (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Lakótelepen 2007 (a művész felajánlása) akril, vásznazott lemez cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 19. Dobesch Máté: A pünkösdi király-2002 (a művész felajánlása) rézkarc 6/50, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 20. Duschanek János: A lócsiszár (kiállítva a budapesti József Attila Műv. házban) (a művész felajánlása) egyedi tus cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

8 8 22. Éles Bulcsú: Műterem (a művész felajánlása) linómetszet EA V/VI, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 21. ef Zámbó István: Fej szögesdróttal (a művész felajánlása) vegyes technika, merített papír 59 41,5 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 23. Fátyol Zoltán: Debreceni Kariatidák (a művész felajánlása) vegyes technika cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 24. Fehér Imre: Szállnak a darvak (a művész felajánlása) olaj cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 25. felugossy László (Munkácsy-díjas): Szeretetben (a művész felajánlása) vegyes technika cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

9 9 26. Földi Péter (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Úszó fészek (a művész felajánlása) vízespác cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 27. Gall Gábor: Zseniális zeneiség (a művész felajánlása) ceruzarajz cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 28. Gonda Zoltán: Ősz (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 29. Gonda Zoltán: Bohócok (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 30. Grela Aleksandra: Szürkület (a művész felajánlása) olaj, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

10 Grela Aleksandra: Tájkép (a művész felajánlása) olaj, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 32. Grela Aleksandra: Hajnal (a művész felajánlása) olaj, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 34. Gyurkovics Hunor (Szabadka): Hortobágy (a művész felajánlása) pasztell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 33. Győrfi Lajos (Munkácsy-díjas): Bocskai István (a művész felajánlása) bronzplakett, átmérő: 11 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 35. Hadzsi Olga: Alvó gyermek (Csire László felajánlása) akvarell, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

11 Hartung Sándor: Gyermekek (tanulmány) (a művész felajánlása) ceruza, akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 37. Hartung Sándor: Találkozás (a művész felajánlása) rézmetszet II/VII, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 38. Hartung Sándor: Budapest (a művész felajánlása) rézkarc 24/90, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 39. Hartung Sándor: Illusztráció K.K regényhez (a művész felajánlása) rézkarc 20/9,17 13 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 40. Hartung Sándor: Kislány a kertben (a művész felajánlása) rézmetszet 15/50, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

12 Hincz Gyula (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Mitológiai jelenet (Szűcs Tamás felajánlása) egyedi tus cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 42. Balogh Antal: Fa (Mester Ferenc felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 43. Holló László (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Tanulmány (Hollóné Maksa Olga felajánlása) tus, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 44. Holló László (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Leányok (Hollóné Maksa Olga felajánlása) tus, ceruza, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 45. Holló László (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Arc tanulmányok (Prof. Emeritus Dr. Újváry Zoltán felajánlása) diófapác cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

13 Hornyik Zoltán: Őszi erdő (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 47. Huszárné Veres Emma: Bárkák az öbölben (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 48. Joseph Kádár: Le Dualisme Párizs 2006 (a művész felajánlása) szitanyomat vászonra cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 49. Józsa János: A piros kalapos hölgy (a művész felajánlása) olaj, karton cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 50. Józsa János: A kertben (a művész felajánlása) olaj, karton cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

14 Józsa János: Csendélet (a művész felajánlása) olaj, karton cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 52. Józsa Poppea: Angyal (a művész felajánlása) linómetszet 2/5, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 53. Kárpáti Gusztáv: Őszi vizek (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 55. Kass János (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Ophelia (a művész felajánlása) rézkarc cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 54. Kass János (Kossuth-, Munkácsy-díjas): Hamlet (a művész felajánlása) rézkarc cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

15 Kassai Imre: Felvidéki táj (a művész felajánlása) olaj, farost 50 62,5 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 57. Komiszár János: Fancsikai tanya (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 58. Komiszár János: Fancsikai környezet (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 59. Kónya Ábel: Portré virágzó cseresznyefákkal (a művész felajánlása) c-print 2006, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 60. Koroknai Róza: Lépcsős terek III. (a művész felajánlása) pasztell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 61. Kovács Tamás Vilmos: Károlyi kertben (a művész felajánlása) vegyes technika, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

16 Kozma István: Kompozíció (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 63. Kővári Attila: Nyírfaliget 1997 (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 64. Kunt Ernő: Idomító 68 (Széll László felajánlása) szitanyomat cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 65. L.Ritók Nóra: Ősz (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 66. Láng-Miticzky Katalin: Kompozíció (a művész felajánlása) textil, gobelin cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 67. László Ákos: Madonna (a művész felajánlása) saját kezűleg színezett szitanyomat cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

17 László Ákos: Ló tanulmányok (a művész felajánlása) saját kezűleg színezett szitanyomat cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 69. Lipták Pál (Kossuth-díjas): Faluvége (Pákh Imre felajánlása) olaj, karton cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 70. Lóránth János Demeter (Munkácsy-díjas): Málta III. (a művész felajánlása) tus, akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 71. Luczi János: Gáborjáni templom (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 72. Dr. Ludmila Lakomá-Krausová (Szlovákia): Elhagyott tanya (a művész felajánlása) vegyes technika cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

18 Lukács Gábor: Róma II. (a művész felajánlása) vegyes technika cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 74. M. Kiss Katalin: Bízzál (a művész felajánlása) egyedi formázású kerámia cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 75. Madarász Gyula: Téli reggel 1991 (a művész felajánlása) tempera, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 76. Madarász Gyula: Alkony a város felett (a művész felajánlása) gouache cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 77. Madarász Kathy Margit: Arany fények c. ruha (a művész felajánlása) es méret Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

19 Makai Imre: Elhagyatva (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 79. Maksai János: Piroskendő (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 80. Maksai János: Virágok a kertből (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 81. Masits István: Debrecen-Tanító utca (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 82. Margaret Gausch (Svájc): Lovak II. (Gencsi Zoltán felajánlása) olaj, tempera cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

20 Medgyessy-Kovács Gyula: Csendélet (a művész felajánlása) olaj, vászon 63,5 50 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 85. Molnárné Ötvös Tünde: Áldozathozatal (a művész felajánlása) kerámia falikép cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 84. Micska Zoltán (Munkács, Ukrajna érdemes művésze): A legelőn 1999 (Gencsi Zoltán felajánlása) tempera cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 86. Nagy Sándor: Domboldalas táj 1996 (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 87. Nagy Sándor: Lebontott ház 1997 (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

21 Nagy Sándor Zoltán: Genf (a művész felajánlása) rézkarc I/10 E.A., cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 89. Nagy Sándor Zoltán: Két kép Kálvinról (a művész felajánlása) rézkarc I/10 E.A., cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 90. Nuridsány Éva: Zsoboki táj (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 91. Oláh Sándor: Hangulat (a művész felajánlása) bőrnyomat cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 92. Palásti Renáta: Az udvar (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 93. Palásti Renáta: Rózsa (a művész felajánlása) pasztell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

22 Palásti Renáta: Tavirózsák (a művész felajánlása) pasztell 25 52,5 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 95. Papp Károly: Együtt a hajón (a művész felajánlása) rézkarc E.A. XIV/15, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 96. Papp Sára: Virágözön (a művész felajánlása) vegyes technika, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 97. Póka György: Lávafolyam teremtés sorozatból (a művész felajánlása) zománc cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 98. Potyók Tamás: Erdei táj (a művész felajánlása) pasztell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 99. Prím Zoltán: Kiserdő (a művész felajánlása) vöröskréta cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

23 Rudolf Gergely, a DVSC négyszeres bajnokcsapat válogatott játékosának a csapattársak által dekidkált meze (Győri Gyula, a DVSC egykori igaztgatója felajánlása) Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 101. Sándor Margit: Szabad madár (a művész felajánlása) fotó cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 102. Senyei Oláh István: Major 1933 akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 103. Serfőző Attila: Simuló vágyak (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 104. Simonffy Joli: Templom (Mester Ferenc felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 105. Sz. Kócián Melinda: Árnyliliom (a művész felajánlása) rézkarc II/15, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

24 Szabadi Katalin: Budai utca (reprodukálva a Jegyzett Magyar Kortárs Festőművészek Almanachjában) olaj, fa cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 107. Szabó András: Fúvóstrió (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 108. Szeifert Imre: Kislány napsütésben (a művész felajánlása) olaj, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 109. Székely Pierre (Franciaország Állami Becsületrend kitüntetettje): Az állatidomár 1982 (Forró Tamás felajánlása) litográfia, 29/100, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 110. Székely Pierre (Franciaország Állami Becsületrend kitüntetettje): A zenebohóc 1982 (Forró Tamás felajánlása) litográfia, 29/100, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 111. Szilágyi Imre: Királyok indulása (a művész felajánlása) rézkarc cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

25 Szilágyi Imre: Szüret I. (a művész felajánlása) rézkarc, aquatinta III/V. E.A., cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 113. Szőnyi Sándor: Virágzás (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 114. Tamus István: Alföldi táj (a művész felajánlása) akvarell cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 115. Tolvajné Szabó Erzsébet: Őszi erdő (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 116. Tenk László (Munkácsy-díjas): Ág-bogak (a művész felajánlása) olaj, tempera cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

26 Tóth Ernő: Itt repül a kismadár (a művész felajánlása) olaj, merített papíron cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 118. Vád Éva: Elefánt (Havrics Galéria felajánlása) kerámia, m:14 cm h:18 cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 119. Végh Hajnal: Június (Kiállítva a debreceni HBZ Galériában) (a művész felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 120. Vígh István: Meseország (a művész felajánlása) szitanyomat EA X/XV, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 121. Vígh István: Gyergyószárhegyi feszület (a művész felajánlása) szitanyomat EA X/XV, cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

27 Wahorn András (Munkácsy-díjas): Mici odament a vázához 2007 (kiállítva Mission Art Galériában) (a művész felajánlása) egyedi tus merített papíron cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 123. Walter Gábor: Dalmát hangulat (a művész felajánlása) akrill, vászon cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 124. Wrábel Erzsébet: Régmúlt töredéke (a művész felajánlása) textil-gipsz-olaj cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 125. Wrobel Péter (Római Magyar Akadémia díjazottja): Cím nélkül (a művész felajánlása) színes print, akrill cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 126. Zentai János: Bakonybél 1976 (Buglyó Emil felajánlása) egyedi tus cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft

28 Zöld Anikó: Fák (Buglyó Emil felajánlása) olaj, farost cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft 128. Zsáki István (Szerbia): Csendélet (a művész felajánlása) akvarell, olaj, papír cm Becsült érték: Ft Kikiáltási ár: Ft Árverési feltételek Az Immánuel Alapítvány, a Biharért Közhasznú Alapítvány az árverést, mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. Jogosult az aukció során a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adásvételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére. Az árverezők katalógust adnak ki az aukciós tételekről. A műtárgyak az árverés előtti kiállításon, valamint a www. immanuelotthon.hu és a weblapokon megtekinthetőek. A vevőknek saját maguknak kell az árverést megelőzően meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, s arról, hogy azok megfelelnek -e a katalógus leírásának. Árverezni az aukció megkezdése előtt név és lakcímkártya szerint átvett licitáló tárcsával lehet. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élő szóval kihirdeti, amire a venni szándékozók tárcsájuk felemelésével teszik meg ajánlatukat. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az a vevő szerzi meg, aki a legmagasabb ajánlatot teszi. A vevő a leütési árat tartozik kifizetni, szerzői díj, valamint egyéb jutalék nem kerül felszámolásra. A vevő a fizetendő ár 20%-át foglalóként az árverésen készpénzben azonnal tartozik fizetni. Amennyiben a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. Az Immánuel Otthon biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételár részt az árverés időpontjától számított 7 napon belül egyenlítse ki. A vételárba a foglaló összege a határidőben történő teljesítés esetén beleszámít. Amennyiben az árverési vevő a megadott határidőig az árverésvezetőnél a teljes vételárat nem rendezi, úgy ez esetben a kereskedelmi képviselő az árverési vevő ajánlatát érvénytelennek tekinti. Ebben az esetben a vevő által kifizetett foglaló a részére nem jár vissza. A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáért saját költségén és felelősségén. (14 napon belül) Amennyiben az árverési vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, hanem telefonon szándékozik licitálni, vagy vételi megbízást adni, az ezzel kapcsolatos további tájékoztatásért Dr. Papp Gyulát, az aukció szervezőjét keresse a borító hátoldalán található telefonszámon.

29 Az Immánuel Otthon Debrecen Nagytemplomi Református Egyházközség Immánuel Otthona 4029 Debrecen, Pacsirta u. 51. Telefon: 06 (52) Az Immánuel Alapítvány adószáma: Bankszámlaszáma: A Nagytemplomi Református Egyházközség Immánuel Otthona közoktatási és egészségügyi feladatot is ellátó nappali szociális intézmény. 74 többnyire súlyosan, halmozottan sérült gyermek és fiatal jár az Otthonba napi rendszerességgel Hajdú-Bihar Megye egész területéről. A gyermekek képességeiknek megfelelően gyógypedagógiai oktatásban vagy fejlesztő iskolai oktatásban, logopédiai valamint alternatív és augmentatív kommunikációs fejlesztésben és intenzív mozgásterápiában részesülnek. A tanköteles kor feletti fiatalok számára, a fogyatékosság szabta határokon belül, az önálló életre való felkészítés a legfontosabb és a kreatív készségek kibontakoztatása, melyek révén megtapasztalhatják a hasznosság élményét. Ennek színterei a sütés-főzések, gyertyaöntés, agyagozás és egyéb kreatív foglalkozások. Ugyanígy a művészeti nevelés is fontos részét képezi az Otthonban folyó munkának, melyre jó alkalmat kínálnak a zenei, drámapedagógiai és az ünnepkörökhöz kötődő foglalkozások, gyermekkórus, tánc- kerekesszékes- és néptánc szakkör. Egyházi intézményként fontos helyet kap a mindennapok során a keresztyén értékrend közvetítése a gyermekek, családjaik és munkatársak felé. A hittan órák, ünnepek, konfirmáció és a mindennapok során Isten elfogadó szeretetének továbbítása a legfőbb cél, melynek során megérezhetik a sérült emberek, hogy az Ő életük ugyanolyan fontos, mint minden más emberé. Ezért is tűzte ki az Otthon céljául a napi teendőkön túl a társadalomban való minél teljesebb körű részvételt. Így rendszeresen részt vesz kórusával és tánccsoportjával a város és az ország különböző rendezvényein, ifjúsági fesztiválokon. A súlyos, halmozott fogyatékkal élő beszédképtelen sérültek számára az egész Észak-alföldi Régióra kiterjedően alternatív és augmentatív kommunikációs eszközkölcsönzőt működtet az intézmény. Először 2007-ben szerveződött jótékonysági aukció az Immánuel Otthon javára, melynek bevétele közel 1,5 millió Ft volt. Ennek segítségével újítottuk fel játszóudvarunkat, mely ezáltal egyre több gyermekünk számára vált elérhetővé és biztonságossá. A 2008-as évi jótékonysági aukció bevétele 2,4 millió Ft volt, melynek segítségével különböző mozgásfejlesztő eszközök és a nehezen mozgó vagy mozgásképtelen ellátottak emelését segítő emelőszerkezet került beszerzésre. Az idei árverés egy újonnan kialakított speciális, akadálymentes foglalkoztató műhely beüzemeléséhez, és a szükséges eszközök megvásárlásához járulna hozzá.

30 30 Kiemelt támogatóink: Aknay János a Magyar Köztársaság Munkácsy-díjas művésze Deim Pál a Magyar Köztársaság Kossuth és Munkácsy-díjas művésze felugossy László A Magyar Köztársaság Munkácsy-díjas művésze Földi Péter A Magyar Köztársaság Kossuth és Munkácsy-díjas művésze Madarász Gyula Holló László-díjas művész Péter Gábor Debrecen Megyei Jogú Város mecénás kitüntetettje Tenk László A Magyar Köztársaság Munkácsy-díjas művésze Támogatóink: Aby Szabó Csaba Almásy Aladár Barabás Zoltán Baráth Pál Bíró Eszter Bodó István Buglyó Emil Bukta Imre Burai István Centerprint Kft. Családi Krisztina Csire László Csorján Melitta David Beeri Dobesch Máté Duschanek János efzámbó István Éles Bulcsú Fátyol Zoltán Fehér Imre Forró Tamás Gall Gábor Gencsi Zoltán Gonda Zoltán Grela Aleksandra Győrfi Lajos Győri Gyula Gyurkovics Hunor Hartung Sándor Havrics Galéria Hollóné Maksa Olga Hornyik Zoltán Dr. Hörcsik Richárd ifj. Hörcsik Richárd Huszárné Veres Emma Joseph Kádár Józsa János Józsa Poppea Juhász Tamás Kárpáti Gusztáv Kass János Kassai Imre Kálvári József Komiszár János Kónya Ábel Koroknai Róza Kovács István Kovács Tamás Vilmos Kozma István Kővári Attila L. Ritók Nóra Láng-Miticky Katalin László Ákos Lóránth János Demeter Luczi János Dr. Ludmila Laloma Krausová Lukács Gábor M. Nyomdaellátó-papír Kft. M. Kiss Katalin Madarász Kathy Margit Makai Imre Maksai János Margó-Foto Masits István Medgyessy-Kovács Gyula Mester Ferenc Molnárné Ötvös Tünde Nagy Sándor Nagy Sándor Zoltán Nagyházi Csaba Nuridsány Éva Oláh Sándor Onix nyomda Oravecz András Palásti Renáta Papp Károly Papp Sára Pákh Imre Póka György Potyók Tamás Prím Zoltán Printart-Press Kft. Sándor Margit Serfőző Attila Sz. Kócián Melinda Szabó András Szabó Balázs Szeifert Imre Széll László Szilágyi Imre Szőnyi Sándor Szűcs Tamás Tamus István Tarnóczi József Tokaj-Portius pincészet Tolvajné Szabó Erzsébet Tóth Ernő Prof. Emeritus Dr. Újváry Zoltán Újvári Gyula Végh Hajnal Vígh István Villás János Wahorn András Walter Gábor Wrábel Erzsébet Wrobel Péter Zsáki István Fotó: Margó-Foto Grafikai tervezés, nyomdai előkészítés: Printart-Press Kft. ( Nyomda: Centerprint Kft. (

31

32 Tudd, a világ jobb, mint látszik, az ember is jobb, csak játszik, Szép a világ: gyom és virág, légy, kinek a gyom is virág Döbrentei Ildikó 7. Debreceni Jótékonysági Aukció Az Immánuel Otthon megsegítésére Az aukció helye: Klub Barabás Étterem (4024 Debrecen, Vár u. 11., az Új Városháza mögött) Ideje: december A megjelenteket köszönti: Dr. Bölcskei Gusztáv a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke Az aukciót megnyitja: Fodor Zsóka színművész Varnus Xavér orgonaművész Az est háziasszonya, az árverést vezeti: Pappné Nagy Magdolna Az érkezőket Dr. Papp Sándor gitárművész előadása fogadja. Az alkotások sajtótájékoztató keretében kerülnek bemutatásra november 26-án, csütörtökön órakor a Klub Barabás Étteremben A sajtótájékoztatón a megjelenteket köszönti: Győri Zsófia az Immánuel Otthon vezetője és Dr. Papp Gyula az aukció szervezője A sajtótájékoztatót követően az aukcióig a képek folyamatosan megtekinthetőkn a Klub Barabás Étteremben, az Immánuel Otthon honlapján ( és a címen. Ha a rendezvénnyel kapcsolatban kérdése van, vagy az aukción nem tud személyesen megjelenni, vételi szándékát jelezheti a 06 (20) as telefonszámon vagy a debrecentrum@gmail.com címen.

MŰTÁRGYJEGYZÉK. Jótékonysági Aukció. 9. Debreceni

MŰTÁRGYJEGYZÉK. Jótékonysági Aukció. 9. Debreceni 9. Debreceni Jótékonysági Aukció MŰTÁRGYJEGYZÉK a Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség Nyitott Ajtó Otthona, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány Székelyhídi Gyermekotthona és Bukta Luca súlyosan beteg

MŰTÁRGYJEGYZÉK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ 8. DEBRECENI. az Immánuel Otthon és a Dévai Szent Ferenc Alapítvány Székelyhídi Gyermekotthona megsegítésére

MŰTÁRGYJEGYZÉK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ 8. DEBRECENI. az Immánuel Otthon és a Dévai Szent Ferenc Alapítvány Székelyhídi Gyermekotthona megsegítésére 8. DEBRECENI JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ MŰTÁRGYJEGYZÉK az Immánuel Otthon és a Dévai Szent Ferenc Alapítvány Székelyhídi Gyermekotthona megsegítésére 2010. december 5. 15 00 2 Köszöntő Aki nem hisz abban, hogy

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

MI IS NYARALUNK! tábora javára

MI IS NYARALUNK! tábora javára 25 éves Harmadik jótékonysági kortárs művészeti aukció a Transzplantációs Alapítvány MI IS NYARALUNK! tábora javára A kiállítás megtekinthető: 2018. május 14 24-ig Helyszín: SCH-Galéria, 1065 Budapest,

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Az Országos Idegennyelvű Könyvtár és a Hogy az idegen nyelv ne legyen idegen Alapítvány I. Jótékonysági Árverése KATALÓGUS SENKI TÖBBET? Az Országos Idegennyelvű Könyvtár és a Hogy az idegen nyelv ne legyen idegen Alapítvány I. Jótékonysági Árverése KATALÓGUS 2011. december 2. (péntek), 18 óra Amennyiben nem tud részt venni

OKLEVÉL- ÉS KÖNYVJUTALMAK 2017/2018-AS TANÉV

OKLEVÉL- ÉS KÖNYVJUTALMAK 2017/2018-AS TANÉV OSZT. OKLEVÉL- ÉS KÖNYVJUTALMAK 2017/2018-AS TANÉV NEVELŐTESTÜLETI DICSÉRET (KÖNYV + OKLEVÉL A PROHÁSZKA-TEMPLOMBAN) KÖNYV + OKLEVÉL OKLEVÉL 1.a 1. 1. Benedek Zsuzsanna: kimagasló tanulmányi, és 2. 2.

Műtárgyjegyzék. A Magyar Református Szeretetszolgálat. I. Jótékonysági Aukciója. a Kárpát-medence szegény sorsú gyermekei megsegítésére

Műtárgyjegyzék. A Magyar Református Szeretetszolgálat. I. Jótékonysági Aukciója. a Kárpát-medence szegény sorsú gyermekei megsegítésére Műtárgyjegyzék A Magyar Református Szeretetszolgálat I. Jótékonysági Aukciója a Kárpát-medence szegény sorsú gyermekei megsegítésére 2010. október 29. 18.00 óra Budapest, Országos Széchényi Könyvtár Amennyiben

Zsirai Műhely Prospektus

Zsirai Műhely Prospektus Zsirai Műhely Prospektus Európa a miénk is! Csikós László akril, papír Ár: 8.000,- (R) Nekünk a tegnap nem elég! Csikós László vegyes, papír Ár: 8.000,- (R) Mózes vegyes, farost Ár: 8.000,- (R) Mama meséi

M Ű L A P ANG 001. Szerző: Buhály József. Cím: Méhész csendélet. Technika, anyag: Olaj, farost. Méret: 61 x 78 cm. Jelölés: J. j. l. ANG 001 Buhály József Méhész csendélet Olaj, farost 61 x 78 cm 120 000, HUF ANG 002 Papp Gábor Holdas este Olaj, farost 70 x 85 cm J. b. l. 140 000, HUF ANG 003 Baticz Levente Csendélet napraforgóval Olaj,

bemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest 2015 november

bemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest 2015 november bemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest Virágzó sövény olaj, farost; 120x100 cm A világ végén olaj, farost; 80x100 cm Fiatal bükkös olaj, farost; 120x100 cm Fehér tündérrózsák olaj,

1994-ben végzett IV. a Gépjárműtechnikai szerelő. Igazgató: Németi Lajos Osztályfőnök: Komiszár János

1994-ben végzett IV. a Gépjárműtechnikai szerelő. Igazgató: Németi Lajos Osztályfőnök: Komiszár János 1994-ben végzett IV. a Gépjárműtechnikai szerelő Igazgató: Németi Lajos Osztályfőnök: Komiszár János Idézet: Élj az idővel hát: fürgén elindulnak az évek, s nem jön olyan jó több, mint ami már oda van

2018. április 17. Kommunikációs nap Komlóstetőn verseny eredményei MAGYAR

2018. április 17. Kommunikációs nap Komlóstetőn verseny eredményei MAGYAR 2018. április 17. Kommunikációs nap Komlóstetőn verseny eredményei MAGYAR 3. évfolyam NÉV ISKOLA HELYEZÉS EREDMÉNY Sári Nándor Kiss Ágnes Szopkó Hanna Kiss Fruzsina Kiss Boglárka Sára Diósgyőri Református

HIRDETMÉNY Debrecen, Böszörményi út 146.

HIRDETMÉNY Debrecen, Böszörményi út 146. HIRDETMÉNY A Nemzeti Földalapkezelő Szervezet (a továbbiakban: NFA) mint Kiíró a Nemzeti Földalapról szóló 2010. évi LXXXVII. törvény (a továbbiakban: Nfatv.) 18. (1) bekezdés a) pontja, valamint a Nemzeti

ATLÉTIKA KÖRZETI DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA BAJNOKSÁG EGYÉNI KCS LÁNY Név Osztály Helyezés Korcsoport Testnevelő

ATLÉTIKA KÖRZETI DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA BAJNOKSÁG EGYÉNI KCS LÁNY Név Osztály Helyezés Korcsoport Testnevelő ATLÉTIKA KÖRZETI DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA BAJNOKSÁG EGYÉNI 2019.04.03 3.KCS LÁNY Nagy Helga 5.b I. 3. Csikós László Ispán Réka Panna 6.a II. 3. Bene Krisztián ATLÉTIKA KÖRZETI DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA BAJNOKSÁG

Köszöntjük a városi olvasópályázat díjátadóján megjelent kedves vendégeinket!

Köszöntjük a városi olvasópályázat díjátadóján megjelent kedves vendégeinket! Köszöntjük a városi olvasópályázat díjátadóján megjelent kedves vendégeinket! 2015. 04. 22. Olvasmányok: 1. évf.: Benedek Elek: Szélike királykisasszony/ Zolnainé Lovas Emma 2. évf.: Tersánszky Józsi Jenő:

Név Titulus Kollégium Választó elektori gyűlés

Név Titulus Kollégium Választó elektori gyűlés Név Titulus Kollégium Választó elektori gyűlés Baksa József Bánhidi Sándor dr. dr. Orbán Zsófia pót Nyugat-Dunántúl (regionális civil szervezetek kollégiumválasztó ) Győri-Dani Lajos pót Hódi Gyula Dél-Alföld

1999-ben végzett 12. a Gépjárműtechnikai szerelő-autószerelő. Igazgató: Alföldi Ferenc Osztályfőnök: Ilyés Gábor

1999-ben végzett 12. a Gépjárműtechnikai szerelő-autószerelő. Igazgató: Alföldi Ferenc Osztályfőnök: Ilyés Gábor 1999-ben végzett 12. a Gépjárműtechnikai szerelő-autószerelő Igazgató: Alföldi Ferenc Osztályfőnök: Ilyés Gábor Idézet: Hiszünk benne, hogy sokkal jobb szembenézni a valósággal, bármilyen ijesztő legyen

Székhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám: HIRDETMÉNY

Eredménylista Erdővidék

Eredménylista Erdővidék Osztály: I. 1. Baló Ágnes Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 148 2. Veres Zsombor Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 133 3. Árpa Csilla-Izabella Benkő Tímea-Emília Kriza János Gimnázium

OKLEVÉL- ÉS KÖNYVJUTALMAK 2016/2017-ES TANÉV

OKLEVÉL- ÉS KÖNYVJUTALMAK 2016/2017-ES TANÉV OSZT. OKLEVÉL- ÉS KÖNYVJUTALMAK 2016/2017-ES TANÉV NEVELŐTESTÜLETI DICSÉRET (KÖNYV + OKLEVÉL A BAZILIKÁBAN) KÖNYV + OKLEVÉL OKLEVÉL 1.a 1. 1. Mosonyi Mirjam: kimagasló tanulmányi magatartásáért és hitéletéért,

A IV. osztály góllövőlistájának végeredménye H. NÉV CSAPAT GÓLOK SZÁMA 1 Fodor Artúr Törökszentmiklósiak 61 2 Drotter Zsolt Grande Szanda 33 3 Tóth

A IV. osztály góllövőlistájának végeredménye H. NÉV CSAPAT GÓLOK SZÁMA 1 Fodor Artúr Törökszentmiklósiak 61 2 Drotter Zsolt Grande Szanda 33 3 Tóth A IV. osztály góllövőlistájának végeredménye H. NÉV CSAPAT GÓLOK SZÁMA 1 Fodor Artúr Törökszentmiklósiak 61 2 Drotter Zsolt Grande Szanda 33 3 Tóth Norbert Trakció 31 4 Szelindi Ádám Népsport 28 5 Gombos

Kedves Hallgatók! Köszönjük, és jó tanulást kívánunk: Gabi és Nóra

Kedves Hallgatók! Köszönjük, és jó tanulást kívánunk: Gabi és Nóra Kedves Hallgatók! Az alábbi táblázatokban találjátok a csoportbeosztást. Kérjük, hogy a beosztásotok szerinti első napon jelenjetek meg. Aki nem találja a nevét, kérjük, keressen minket telefonon. Figyelem!

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva, akril, jjl méretek: 30 x 20 cm kikiáltási ár: 90. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva,

Összefoglaló a Nagyjaink: Csukás István Meséi Alkotói Pályázatról

1. A OSZTÁLY Bogdán Dániel Bogdán Edina Bogdán György Bogdán György Bogdán Krisztián Bogdán László Bogdán Richárd Czimmerman Patrik Horváth Dorotina

1. A OSZTÁLY Bogdán Dániel Bogdán Edina Bogdán György Bogdán György Bogdán Krisztián Bogdán László Bogdán Richárd Czimmerman Patrik Horváth Dorotina 1. A OSZTÁLY Bogdán Dániel Bogdán Edina Bogdán György Bogdán György Bogdán Krisztián Bogdán László Bogdán Richárd Czimmerman Patrik Horváth Dorotina Hörcsöki Alíz Kovács Antónia M. Kovács Dávid Kovács

KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK

KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK VERSENYZŐ NEVE SZÜL.ÉV KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK IRON KÖZÉPTÁV SPECIÁL IRON KÖZÉPTÁV SPECIÁL IRON

HIRDETMÉNY Debrecen, Böszörményi út 146. Székhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám: 775706 HIRDETMÉNY A Nemzeti Földalapkezelő Szervezet (a továbbiakban: NFA) mint Kiíró a Nemzeti Földalapról szóló 2010. évi LXXXVII. törvény

Debrecen Megyei Jogú Város Közgyűlésének tagjai

Debrecen Megyei Jogú Város Közgyűlésének tagjai * 1. számú függelék Debrecen Megyei Jogú Város Közgyűlésének tagjai N é v Lakcím ASBÓTH ENDRE 4025 Db. Simonffy u. 13. BAGOLYNÉ DR. RINYU ILONA 4032 Debrecen, Károli G. u. 192. DR. BÁKONYI LÁSZLÓ 4031

Pedagógusok képesítése

Pedagógusok képesítése Pedagógusok képesítése Az intézmény neve: Benedek Elek Általános Iskola S.sz. Név Munkakör 1. Antal Istvánné 2. Balázsiné Jaczkó Márta Alkalmazási jogviszony (közalkalmazott idejű jogviszonyban, határozott

Michelin Bringafesztivál - Bringarally

Michelin Bringafesztivál - Bringarally Amatőr férfi 1 325 Trabach Norbert 01:38:48 00:00:00 2 116 Gyurkó László 01:48:14 00:09:25 3 84 Farkas József 01:48:46 00:09:57 4 237 Ónodi Péter 01:48:52 00:10:03 5 82 Evinyih Zsolt 01:53:00 00:14:12

V. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004.04.24 1.oldal. Jurandori Maxi Fiú (7 nevezés) I. Vartek Mátyás Lágymányosi Ju-Jitsu Klub

V. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004.04.24 1.oldal. Jurandori Maxi Fiú (7 nevezés) I. Vartek Mátyás Lágymányosi Ju-Jitsu Klub V. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004.04.24 1.oldal 1.Jurandori versenyszám (54 nevezés) Jurandori Mini Fiú (7 nevezés) I. Halmagyi Viktor II. Kisling Zénó III. Vígh Péter IV. Petővári Nicola Jurandori

Veresegyházi Futóverseny és Gyalogtúra május 13, vasárnap

Veresegyházi Futóverseny és Gyalogtúra május 13, vasárnap Veresegyházi Futóverseny és Gyalogtúra 2012. május 13, vasárnap 500 m abszolút 1 38 1:38.0 Csák Máté F 2004-2005 1 2 62 1:38.1 Lévay Rozi N 2006-1 3 73 1:38.9 Ring Dóra N 2004-2005 1 4 72 1:39.8 Ring Máté

bemutatja a Kicsiben festve című gyűjteményes tárlatát Budapest 2016 augusztus

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49 15 km Férfi 18 év alatt 1 Holló-Szabó Martin 108 0:59:44 0:59:44 2 Csáni Bendegúz 110 1:19:50 1:19:55 3 Varga István 81 1:31:01 1:31:01 15 km Férfi 18-29 1 Oláh Norbert 49 0:57:23 0:57:23 2 Szabó Milán

EREDMÉNYLISTA. Tanuló neve Felkészítő neve Iskola neve Település Pontszám

EREDMÉNYLISTA. Tanuló neve Felkészítő neve Iskola neve Település Pontszám EREDMÉNYLISTA Bihar megye Körzet: Érmihályfalva és környéke 5. osztály Sor Tanuló neve Felkészítő neve Iskola neve Település Pont 1. Szabó Anna Boros Emőke Blanka Érmihályfalvi Zelk Zoltán Gimnázium Érmihályfalva

V. korcsoport. Fiú ( ):

V. korcsoport. Fiú ( ): HAJDÚ-BIHAR MEGYEI FOGYATÉKOS SPORTOLÓK SZÖVETSÉGE 4032 Debrecen, Oláh Gábor u. 5. Lev. cím:4024 Debrecen, Piac u. 71. Tel.: 0670/370-4737 E-mail: hafoszov@hafoszov.ehc.hu Fogyatékos tanulók nevelését,

Beérkezett pályamûvek listája:

ISMERTETEM A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HONVÉDELMI MINISZTERÉNEK HATÁROZATAIT ELISMERÉSEK ADOMÁNYOZÁSÁRÓL.

ISMERTETEM A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HONVÉDELMI MINISZTERÉNEK HATÁROZATAIT ELISMERÉSEK ADOMÁNYOZÁSÁRÓL. OLVASÓPARANCS ISMERTETEM A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HONVÉDELMI MINISZTERÉNEK HATÁROZATAIT ELISMERÉSEK ADOMÁNYOZÁSÁRÓL. Tájékoztatásul bejelentem, hogy a Magyar Köztársaság Elnöke - a honvédelmi miniszter előterjesztésére

Eged Futás és Érsekkert Körök 2018

Eged Futás és Érsekkert Körök 2018 Eged abszolút férfi 1 14 TÓTH Norbert 00:55:21 00:00:00 00:55:21 2 21 SZABÓ Dávid 00:55:53 00:00:32 00:55:51 3 23 NÉMETH Csaba 00:59:25 00:04:04 00:59:24 4 66 KORMOS Krisztián 01:02:58 00:07:37 01:02:55

neve címe vezetője Kossuth u Dózsa Gy. u Kossuth tér Köztársaság tér Kálvin tér Kölcsey u. 7.

neve címe vezetője Kossuth u Dózsa Gy. u Kossuth tér Köztársaság tér Kálvin tér Kölcsey u. 7. Sorszám Település KSH-és megyekód 1. Bagamér 0920011-HB Bagamér i Közművelődési 2. Balmazújváros 0902918-HB Lengyel Menyhért i Nyilvános könyvtár neve címe vezetője Kossuth u. 5. 4286 Dózsa Gy. u. 1. 4060