Download "12. Numizmatikai gyorsárverés"

1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban február között. Ajánlattételi határidő: február 27. szerda - interneten óráig! - egyéb elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők március 1-én, pénteken órától! Maradékeladás: március 4. hétfő 8.00 óráig Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz.1 Tel: Fax: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 18% Kedves Ügyfeleink! Irodánk február 25-től új címen található: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz. 1. További elérhetőségeink: tétel tétel tétel

3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukciósház Kft. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható

4 Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

5 Tartalomjegyzék Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmek minden korból és országból Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Papír- és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Külföldi bankjegyek Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Militária Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Külföldi és magyar aranypénzek Római Köztársaság / Császárság Külföldi szettek és próbaszettek Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Habsburg veretek Magyar szettek és próbaszettek, érmés és bankjegyes emléklapok Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Kellemes licitálást kívánunk!

6 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmek minden korból és országból Irán DN( ) 20R T:I Kirgizisztán S T:I Madagaszkár DN(1994) 500Fr T:I Afganisztán /2A T: Algéria Fr T:2/ Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra próbaveret T:BU Andorra próbaveret T:BU Andorra próbaveret T:BU Andorra próbaveret T:BU Ausztrália p Ag T: Ausztria 1800A 1Kr T: Ausztria 1851A 1Kr hátoldali lapkahibával T: Ausztria Sch T: Ausztria Gr T:2/ Bulgária L "Szocialista forradalom" T:2/ Bulgária L T: Ceylon c T:2/ Curacao /2c T: Dánia c próbaveret T:BU Dánia c próbaveret T:BU Dánia c próbaveret T:BU Dánia c próbaveret T:BU Dánia c próbaveret T:BU Dánia c próbaveret T:BU Dánia próbaveret T:BU Dánia próbaveret T:BU Dél-Afrika p Ag T: Dél-Afrika p V.György T: Dél-Arábia F T:3 ph....50

7 7042. Dzsibuti Fr T: Francia Polinézia Fr T: Fülöp-szigetek P T: Görögország L, 20L, 1Dr, 2Dr, 5Dr, 10Dr, 20Dr T:2, Holland-India c T: Indonézia s T: R T: Irak F T:2- ph Izrael L "Deganya" T: Jemen F T: Kanada c VII.Eduárd T: Kolumbia c a nyaktól a peremig látványos elfolyás! T:3 ph Kuvait F T:2/ Laosz c T: Lengyelország 1840MW 10Gr Ag T:3-/ Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország próbaveret T:BU Lengyelország próbaveret T:BU Líbia M T: Macedónia D T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta próbaveret T:BU Málta próbaveret T:BU Málta próbaveret T:BU Málta próbaveret T:BU Mexikó P Ag T: Mongólia M T:3 ph Mongólia DN (1971). 1T "A forradalom 50. évfordulója" T:2...50

8 7085. Mongólia DN (1971). 1T "A forradalom 50. évfordulója" T: Nagy-Britannia p VII.Eduárd T:3 kis ph Nagy-Britannia p V.György T: Nagy-Britannia p V.György T: Nagy-Britannia p T: Nagy-Britannia p V.György T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia Cr "Churchill" T: Nagy-Britannia p "Károly és Diana" T: Nagy-Britannia p T:1/ Nagy-Britannia c próbaveret T:BU Nagy-Britannia c próbaveret T:BU Nagy-Britannia c próbaveret T:BU Nagy-Britannia c próbaveret T:BU Nagy-Britannia c próbaveret T:BU Nagy-Britannia c próbaveret T:BU Nagy-Britannia próbaveret T:BU Nagy-Britannia próbaveret T:BU Olaszország c T: Olaszország c T:2/ Olaszország L T: Olaszország L "100 éves a Nemzeti Bank" T: Olaszország L T: Oroszország k T: Szovjetunió R "II. vh.-s győzelem" T: Szovjetunió R "II. vh.-s győzelem" T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T: Szovjetunió R "Olimpia - Szputnyik és Szojuz" T: Szovjetunió R "Első orosz nyomtatás" T: Szovjetunió R "II. vh-s győzelem" T: Szovjetunió R "Friedrich Engels" T: Szovjetunió R "Ciolkovszkij" T: Szovjetunió R "Alisher Navoi" T: Szovjetunió R "K.B. Ivanov" T: Portugália R I.Károly T: Románia L T: Románia L T: Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU...300

9 7128. Románia próbaveret T:BU Románia próbaveret T:BU San Marino L T: Seychelle-szigetek R T: Spanyolország P "Labdarúgó VB" T: Svájc R T: Svájc /2Fr Ag T: Svájc /2Fr Ag T: Svédország c próbaveret T:BU Svédország c próbaveret T:BU Svédország c próbaveret T:BU Svédország c próbaveret T:BU Svédország c próbaveret T:BU Svédország c próbaveret T:BU Svédország próbaveret T:BU Svédország próbaveret T:BU Szlovákia K T: Szlovákia c próbaveret T:BU Szlovákia c próbaveret T:BU Szlovákia c próbaveret T:BU Szlovákia c próbaveret T:BU Szlovákia c próbaveret T:BU Szlovákia c próbaveret T:BU Szlovákia próbaveret T:BU Szlovákia próbaveret T:BU Uruguay c T: USA c "Liberty Nickel" T: USA c "Buffalo" T: USA c "Buffalo" T: USA 1943D 1c acél T: USA c "Jefferson" T: USA $ "Eisenhower" T: USA $ "Eisenhower" T: USA 1972D 1$ "Eisenhower" T: USA 1972D 1$ "Eisenhower" T: USA 1974D 1$ "Eisenhower" T: USA /2$ "Bicentennial" T: USA $ "Bicentennial" T: USA /2$ "Bicentennial" T: USA 1976D 1$ "Bicentennial" T: USA 1979P 1$ "Susan P. Anthony" T: USA 1979P 1$ "Susan P. Anthony" T: Új-Zéland p Ag T:

10 7171. Új-Zéland $ T: Vietnam Su T:2 kis ph Numizmatikai kellékek db kisalakú éremalbum 1x32 + 1x52 férőhellyel db használt kapszula, klf méretekben db használt kapszula, klf méretekben Éremtartó tálca 24 férőhellyel, 42mm átmérőjű érmékhez, használt Éremtartó tálca 24 férőhellyel, 42mm átmérőjű érmékhez, használt Éremtartó koffer, 7db tálcával, 2x20, 5x 24 férőhellyel, újszerű állapotban Leuchtturm éremtartó koffer, 2db 24 (48x48mm), 2db 40 (41x41mm), 2db 48 (33x33mm) férőhelyes tálcával (összesen 6), eredeti csomagolásban, kulccsal! db 2-es osztású használatlan albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm Lindner bankjegytok 140x80mm, 100db/cs Fa éremtartó kazetta, 33mm átmérőjű érmékhez, 15 férőhellyel Fa éremtartó kazetta, 32mm átmérőjű érmékhez, 22 férőhellyel Nagyalakú fa éremtartó kazetta, 34mm átmérőjű érmékhez, 27 férőhellyel Nagyalakú fa éremtartó kazetta, 1 tálcával, 16x10cm Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, lapok nélkül, jó állapotban! Nagyalakú, kék, gyűrűs berakó, 6 gyűrűvel, üresen, jó állapotban! Lindner gyűrűs berakó, 3 gyűrűvel, üresen, jó állapotban Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, jó állapotban, bordó Vadonatúj Hartberger gyűrűs berakó, összetapasztható éremtokokhoz, 10db lappal, kék színben Numis éremtartó lapok, vegyes átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 65mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Leuchtturm zsebalbum érmékhez, 8db lappal, laponként 12 férőhellyel (össz. 96fh.), kék színben, ÚJ! Lindner éremberakó 10db albumlappal, klf méretű érmékhez, eredeti bontatlan csomagolásban! Numis éremtartó lapok, 44mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Gyűrűs album bankjegyekhez, 8db kettes osztású lappal Numizmatikai irodalom Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik - Római Köztársaság pénzeinek katalógusa, bontatlan csomagolásban Kosinski: Europa Münzkatalog Európa pénzérméi, euró árakkal! Vadiúj kiadás! Molnár Péter: A KORONA PÉNZRENDSZER bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra ( ) Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek Eger városi sorsjáték nyerő számai...500

11 Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók "Késmárki Lövészegyesületi" sorsjegy 1K-ról T:II "Lujza otthon" sorsjegye 1K-ról T:I "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/8 eredeti sorsjegy T:II "MOVE hadi árvák otthona" sorsjegy 10K-ról T:I "Közérdekű Liga" sorsjegye 5000K T:II/III "Törökőri Római Katholikus Kisegítő Kápolna Egyesület" Kápolna sorsjegy 5000K T:II Diák-sorsjegy 5000K T:I Magyar Királyi Osztálysorsjáték sorjegyei 23db, benne összefüggések T:I,II "51. Magyar Kir. Állami Sorsjáték" egész-sorsjegy 2P T:I "52. Magyar Kir. Állami Sorsjáték" egész-sorsjegy 3P T:II "57. Magyar Kir. Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 1,50P T:I "38. Magyar Királyi Osztáylsorsjáték" 1/4 I. osztályú sorsjegy letétjegye T:I Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy AP T:II Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy párban AP T:III "IV. Újjáépítési Állami Sorsjáték" egész sorsjegy 5Ft T:I- szélei repedezettek "X. Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 3Ft T:II "Budapesti Actio Catholica" sorsjegye 3Ft T:I "XII. Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 3Ft T:I- sarokhiány Márka sorsjegy T:I DN "Téglajegy" 10Ft-ról a debreceni sportcsarnok építéséhez (3x) egymásutáni sorszámmal T:II DN "Téglajegy" 10Ft-ról a debreceni sportcsarnok építéséhez (2x) egymásutáni sorszámmal T:II "Győr - Sopron - Ebenfurti vasut" részvénye 200 o.é Ft-ról magyar és német nyelven, szignettával (II.o.állapot) "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye o.é.5ft-ról,magyar és német nyelven "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegye o.é. 2Ft-ról, magyar és német nyelven Nagy-Bittsén "Takarék- és Hitelintézet Részvény-Társaság" részvénye 100K-ról (50 forint) érvénytelenítő lyukasztással Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" községi kötvénye 500Fr-ról, magyar és francia nyelven, érvénytelenítő lyukasztással "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, magyar és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye nyeremény kötvényhez magyar, francia és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye "A" 100K-ról,magyar,francia és német nyelven "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról T: lyukas, kicsi papírhiány Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank, Budapesten" 4%-os záloglevele 500Fr aranyban, magyar, francia, és német nyelven, érvénytelenítő lyukasztással T: szélén szakadás, papírhiány...300

12 "Magyar Országos Biztosító Intézet Részvénytársaság" kötvénye 1000K-ról (Hadikölcsön-Biztosítás) "Tiszapolgár-Nyíregyházai Helyi érdekű Vasut Részvénytársaság" élvezeti jegy "Zalaegerszegi Központi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 4000K-ról "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 1000K-ról, szélén kis szakadás "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 2000K-ról (II.o.állapot) Kecskemét "Áruforgalmi és Sertéshizlaló Részvénytársaság" részvénye 50P-ről "Triesti Általános Biztosító Társulat" kötvénye P-ről (Biztosítás betöréslopás ellen) "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvénye 100P-ről "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" államadóssági kötvénye 100P-ről, szelvényekkel Ausztria / Wien "Die k. k Direction der Staatsschuld" államadóssági kötvénye 1000G-ről Ausztria / Wien "Metallurgische Werke und Maschinenfabriks-Aktien-Gesellschaft" részvénye 25 rész 200Kr-ről, szelvényekkel Belgium / Antwerpen "Compagnie Textile Nationale" részvénye T: szélén kis szakadás Belgium / Brüsszel "Société Anonyme des Mines D' Apatite de Jumilla (Espagne)" törzsrészvénye, szignettákkal Belgium / Brüsszel "Société Anonyme Franco-Belge pour la Fabrication de Papiers Peints" részvénye 250Fr-ról, szignettákkal Belgium / Brüsszel "Caisse Générale Reports et de Dépots." részvénye 2500Fr-ról, szignettákkal Belgium / Brüsszel "S.E.M. Société d' Electricité and de Mécanique" értékpapírja 5000Fr-ról érvénytelenítő lyukasztással Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 500Fr-ról francia, angol és portugál nyelven, különféle szignettákkal Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 100Ł-ról angol nyelven, szignettá-val Franciaország / Párizs "Société Industrielle et Commerciale Des Métaux" részvénye 500Fr-ról, szignettával, szelvényekkel T: hajtva ránc szerűen Franciaország / Párizs "Compagnie Francaise du Reptoil" értékpapírja 100Fr-ról, szignettával, szelvényekkel Franciaország / Párizs "Fabrique de Soieries J.Barret" részvénye 500Fr-ról, szignettával, szelvényekkel Franciaország / Párizs "Société Alsaciennne de Blanc et Impression Gros Roman" részvénye 400Fr-ról, szignettával, szelvényekkel Franciaország / Párizs "Compagnie d'aguilas" értékpapírja 125Fr-ról, szignettával, szelvényekkel, különféle alaptőke emelési bélyegzőkkel Francia gyarmatok / Francia Indokína / Saigon "Société des Cafés de l'indochine (S.C.A.F.I.)" részvénye 100Fr-ról, szignettával, szelvényekkel Német Birodalom / Császárság "Siemens Elektrische Betriebe Aktiengesellschaft" értékpapírja 1000M-ról, 150RM felülnyomással,érvénytelenítő lyukasztással, szignettával Német Birodalom / Császárság "Hohenlohelsche Nährmittelfabrik Aktiengesellschaft" értékpapírja 500M-ról 75RM felülnyomással, szignettával, érvénytelenítő lyukasztással Német Birodalom / Weimari Köztársaság "8-15 zinfige Schatzanweifung des Deutchen Reichs" államadóssági kötvény M-ról szelvényekkel...100

13 7263. Német 3. Birodalom / Berlin "Deutschen Wohnstätten-Hypothekenbank Aktiengesellschaft" értékpapírja 1000RM-ról, szárazbélyegzővel, szelvényekkel NSZK / Köln "Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft" értékpapírja 300DM-ről Románia / Bukarest "Steaua Romana Societate Anonimä Pentru Industria Petroleului" részvénye 500Lei-ről, angol, román és francia nyelven, szignettával Románia "Astra Románá" részvénye 500Lei-ről, szignettával, román és francia nyelven, hátoldalon ragasztónyomos Spanyolország / Barcelona 1910k. "Barcelona Traction, Light and Power Company Limited" részvénye 100$-ról, szignettákkal T: szélén szakadás, ragasztószalagos Spanyolország / Madrid "Minas de Cobre de Nerva" részvénye 50P-ról Törökország "Société Anonyme Ottomane des Mines de Balia-Karaidin" részvénye 100Fr-ról francia és török nyelven Papír- és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Lengyelország / osztrák adminisztrációs (Galícia) / Lemberg K T:III Olaszország 1970-es évek Tartományi szükségbankjegyek 68db T:II,III Esztergom K T:II/III Esztergom K T:III db részben megkezdett élelmiszerjegy Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei "Búzakalász Mg. Tsz., Túrkeve" 2db strand-fürdőjegy + 1db kabinjegy Német Államok / Bajorország Kr Ag II. Maximilián Emánuel T:3/ Német Államok / Bajorország Kr Ag III.Miksa T:3/ Német Államok / Bajorország Pf T:3/ Német Államok / Brandenburg Gr Ag Jusztusz, Albert T: Német Államok / Brunswick-Wolfenbuttel 1797MC 1Pf T:3 ü Német Államok / Brunswick-Wolfenbuttel 1797MC 1Pf T:3/ Német Államok / Frankfurt am Main H T: Német Államok / Hamburg Sch Ag T:3- ü Német Államok / Hessen-Darmstadt Kr Ag Lajos(Ludewig) T:3-/3 R Német Államok / Poroszország 1765D(Aurich!) Thaler Ag II.Frigyes T:3-/4+ RR!! Német Államok / Poroszország 1830A 3Pf T: Német Államok / Poroszország 1845A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1845A 4Pf T: Német Államok / Poroszország 1846A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1847A 2Pf T: Német Államok / Poroszország 1853A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1856A 2Pf T: Német Államok / Poroszország 1858A 3Pf T:3 ph Német Államok / Poroszország 1862A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1862A 3Pf T:3/ Német Államok / Poroszország 1862A 3Pf T:3/ Német Államok / Poroszország 1863A 3Pf T: Német Államok / Poroszország 1864A 2Pf T:

14 7299. Német Államok / Poroszország 1865A 3Pf T: Német Államok / Poroszország 1868A 1Pf T:3 ph Német Államok / Poroszország 1868A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1868B 1Pf T:3/ Német Államok / Württemberg Thaler Ag utánverete (999) 24,8g T: Német Államok / Württemberg Kr Ag Frigyes, látványos erős verethibával! T:3-/ Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag "200 éves a királyság" T: Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag T:2- kis ph Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag "Jubileum" T:3+/ Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag "Jubileum" T:2 ph Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag "Napóleoni háborúk" T:2- ph Német Birodalom / Császárság 1876A 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1876G 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1919J 1/2M Ag T:2/ Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Garnisonkirche" T: Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2/3 ph Német 3. Birodalom 1935G 5M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" nagy h.k.-tel T: Német 3. Birodalom 1937D 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1937D 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1937F 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1939A 2M Ag "Hindenburg" T: NDK M "Berlin" T: Németország "NDK " ffém emlékérem, benne NDK M T:2,PP Tanúsítvánnyal! NDK M "Ernst Thälmann" T: NDK M "25 éves az NDK" T: NDK M "Meisseni dóm" T:1 R! Ritka évszámmal! NSZK 1951D 5M Ag T:2 kis ph NSZK 1951J 5M Ag T:2- ph NSZK 1962D 2M "Planck" T: NSZK 1962J 2M "Planck" T:2/ NSZK 1964D 2M "Planck" T: NSZK 1971G 2M "Planck" T: NSZK M Ag "A Német Birodalom 100 éves alapítása" T:1 Díszdobozban, tanúsítvánnyal! NSZK M Ag "Gauss" T:PP NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK 1990G 2M "Strauss" aranyozva T: Németország 2007A 2 "Római szerződés" T: Németország 2007D 2 "Római szerződés" T: Németország 2007F 2 "Római szerződés" T:

15 7341. Németország 2007G 2 "Római szerződés" T: Németország 2007J 2 "Római szerződés" T: Németország 2009A 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009A 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009D 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009D 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009F 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009F 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009G 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009G 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009G 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország 2009G 2 "Valutaunió" aranyozva T: Németország "Kastélyok" próbaveret T:BU Német Birodalom / Császárság M inflációs kiadás T:I Német Birodalom / Császárság M T:II Német Birodalom / Császárság M (3x) egymás utáni sorszámokkal T:II+,II Német Birodalom / Császárság M papírránccal T:I Német Birodalom / Császárság M szürkéslila nyomat 8-jegyű sorszámmal T:II+ (egyszer hajtva, törve nem) Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (4x) piros nyomattal, egymás utáni sorszámokkal T:I-,II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Mäander" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M (2x) cégnyomat zöld cégjelzéssel és sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) "Mäander" vízjellel, 6-jegyű barna egymás utáni sorszámokkal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M cégnyomat fekete cégjelzéssel T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Ringe" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) birodalmi nyomat fekete "T"-vel, sorszám egyszer szerepel az előlapon; egymás utáni sorszámokkal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (3x) birodalmi nyomat, sorszám egyszer szerepel az előlapon, fekete "T"-vel, egymás utáni sorszámokkal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az elő- és a hátlapon T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az előlapon T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, elő- és hátlapon 8-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 18mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III...600

16 7373. Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel és sorszámmal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Ringe" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal, enyhe nyomatelcsúszással T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat "Eichenlaubstreifen" vízjellel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes kiadás "K/M" T:II/III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M békenyomat "S" alapnyomati betűvel, "N" szériajellel T:III Német 3. Birodalom M békenyomat "X" alapnyomati betűvel T:III Német 3. Birodalom M békenyomat 7-jegyű sorszámmal "I/W" T:III Német 3. Birodalom M békenyomat 8-jegyű sorszámmal "A/K" T:III Német 3. Birodalom M békenyomat 8-jegyű sorszámmal, "F" alapnyomati betűvel, "U" szériajellel T:III Német 3. Birodalom M háborús nyomat, "L" széria T:II Német megszállási területek / II. vh. DN 1M szárazbélyegzéssel T:III Német megszállási területek / II. vh. DN 1M szárazbélyegzés nélkül T:III Német Birodalom / Rajna vidék francia megszállás / Francia-Belga Vasútfelügyelet DN(1923.) 0,10Fr T:III Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás / USA nyomat M (2x) egymás utáni sorszámmal T:II Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás / USA nyomat M T:II+ foltos, alig látható töréssel Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás / USA nyomat M T:II Német 3. Birodalom / szövetséges megszállás / francia zóna / Rheinland-Pfalz Pf T:III NDK Pf szovjet nyomat T:III NSZK / Német Államok Bankja M T:III Német Birodalom / Császárság / Pforzheim Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Császárság / Regensburg M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Remscheid M érvénytelenítve T:I-.800

17 7405. Német Birodalom / Császárság / Rendsburg M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Karlsruhe / Reichsbahndirektion millió M T:II/III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Halle / Reichsbahndirektion millió M T:II/III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Mainz M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Schöppenstedt Pf (10x) sor T:I,I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Uelzen Pf (10x) + 50Pf (10x) "Uhlenköper" T:I eredeti szalaggal átkötve Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Gibraltár Ł dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:I Gibraltár Ł dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:I Guernsey Ł dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyeg négyestömbbel, elsőnapi bélyegzővel T:I Holland-Antillák G dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban T:I Spanyolország P dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:I Afganisztán P érmés, bélyeges borítékon T: Algéria c "FAO" érmés, bélyeges borítékon T: Ascension p érmés, bélyeges borítékon T: Ausztria érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Banglades P "FAO" érmés, bélyeges borítékon T: Barbados c érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzővel T: Belize c érmés, bélyeges borítékon T: Bermuda-szigetek c érmés, bélyeges borítékon T: Bhután c "FAO" érmés, bélyeges borítékon T: Botswana Th érmés, bélyeges borítékon T: Chile c érmés, bélyeges borítékon T: Ciprus M érmés, bélyeges borítékon T: Csehszlovákia K érmés, bélyeges borítékon T: Dánia K érmés, bélyeges borítékon T: Dánia / Feröer-szigetek K érmés, bélyeges borítékon T: Dél-Afrika c érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Dél-Korea W érmés, bélyeges borítékon T: Dzsibuti Fr érmés, bélyeges borítékon T: Ecuador S érmés, bélyeges borítékon T: Egyenlítői Guinea Fr "A világ híres bélyegei - Svájc, Tinguely" multicolor érmés, bélyeges borítékon, svájci bélyeggel és bélyegzővel T:

18 7440. Egyiptom P érmés, bélyeges borítékon T: ENSZ "UNDRO - katasztrófavédelem" hivatalos Ag emlékérem 25,2g érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:PP Tanúsítvánnyal! ENSZ "Szabad és független Namíbia" hivatalos Ag emlékérem 25,2g érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:PP Tanúsítvánnyal! Etiópia B "Labdarúgó VB" érmés, bélyeges borítékon T: Franciaország / Guadeloupe c érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Francia Polinézia Fr érmés, bélyeges borítékon T: Fülöp-szigetek s érmés, bélyeges borítékon T: Guyana c érmés, bélyeges borítékon T: Hollandia Ecu "Madárvédelem" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU Holland-Antillák c érmés, bélyeges borítékon T: Izland K érmés, bélyeges borítékon T: Írország p érmés, bélyeges borítékon T: Jamaica $ "Labdarúgó VB" érmés, bélyeges borítékon T:BU Jordánia F érmés, bélyeges borítékon T: Jugoszlávia D érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Kelet-Karibi Államok / Antigua c érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzővel T: Kelet-Karibi Államok / Dominika c érmés, bélyeges borítékon T: Kelet-Karibi Államok / Grenada $ érmés, bélyeges borítékon T: Kelet-Karibi Államok / St.Kitts és Nevis c érmés, bélyeges borítékon T: Kolumbia P érmés, bélyeges borítékon T: Kuba P Ag "500 éves fedezték fel Amerikát" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP megfutva Kuba P "Amerika felfedezése" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: Kuba P Ag "500 éves fedezték fel Amerikát" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP megfutva Lettország s érmés, bélyeges borítékon T: Liechtenstein "125 éves a vasút" fantáziaveret érmés, bélyeges borítékon alkalmi bélyegzővel T:BU Makaó P érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Maldív-szigetek R érmés, bélyeges borítékon T: Man-sziget p érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzővel T:BU Marokkó D érmés, bélyeges borítékon T: Mauritius c érmés, bélyeges borítékon T: Monaco Fr érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Mongólia M érmés, bélyeges borítékon T: Nagy-Britannia / Anguilla p érmés, bélyeges borítékon T: Namíbia $ érmés, bélyeges borítékon T: Nepál P érmés, bélyeges borítékon T: NDK M "Nemzetközi Ifjúsági és Diák Fesztivál" érmés, bélyeges borítékon,alkalmi bélyegzővel T: NDK M "Anti-Apartheid" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU

19 7477. NDK M "Anti-Apartheid" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU NDK M "Sportszövetség" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU NDK M "Sportszövetség" érmés, bélyeges borítékon, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:BU NDK M "Sportszövetség" érmés, bélyeges borítékon, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:BU NSZK M aranyozva érmés, bélyeges borítékon,alkalmi bélyegzővel T: Németország "Német egység" ffém emlékérem érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU Németország "A vasút története - IC" fém emlékérem bélyeges érmés borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, hátoldali ismertetővel T:PP Németország "10 éves a Maastrichti szerződés" bélyeges emléklapon T: Németország DN "I. Frigyes Vilmos, a Nagy Választó" ffém emlékérem érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T: Panama B Ag német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: Peru S érmés, bélyeges borítékon T: Románia L érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Ruanda Fr "FAO" érmés, bélyeges borítékon T: Sierra Leone /2c érmés, bélyeges borítékon T: S.Tomé és Principe D érmés, bélyeges borítékon T: Svájc Fr "Henry Dunant" érmés, bélyeges borítékon T:BU Svájc Fr "Ernest Ansermet" érmés, bélyeges borítékon, bélyeg négyestömbbel, alkalmi bélyegzővel T:BU Svájc Fr "Auguste Piccard" érmés, bélyeges borítékon, san marinoi és svájci bélyegekkel, alkalmi bélyegzővel T:BU Svájc Fr érmés, bélyeges borítékon bélyegpárral T:BU Svájc Fr érmés, bélyeges borítékon T:BU Svájc Fr "A zene éve" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzővel T:BU Svájc Fr "Sempach" érmés, bélyeges borítékon, bélyeg négyestömbbel, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Svájc Fr "Le Corbusier" érmés, bélyeges borítékon T:BU Svájc Fr "Olimpiai játékok" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU Svájc Fr "Henri Guisan" érmés, bélyeges borítékon T:BU Svájc Fr "Gottfried Keller" érmés, bélyeges borítékon, bélyegpárral T:BU Svájc Fr Ag "700 éves az államszövetség" érmés, bélyeges borítékon, bélyeg négyestömbbel, alkalmi bélyegzővel T:BU megfutva Svájc Fr Ag "Gertrud Kurz" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU megfutva Svájc Fr Ag "Paracelsus" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzővel T:BU megfutva Svájc Fr Ag "Ördöghíd" érmés, bélyeges borítékon T:BU megfutva Svájc Fr Ag "Schlangenkönigin" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU kicsit megfutva Svájc Fr Ag "Riese Gargantua" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU picit megfutva

20 7509. Svájc Fr Ag "A breno-i sárkány" érmés, bélyeges borítékon T:BU picit megfutva Svájc Fr Ag "Jeremias Gotthelf" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU Svájc Fr Ag "Vasút" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T:BU megfutva Svájc Fr Ag "C. F. Meyer" érmés, bélyeges borítékon T:BU Svájc Fr Ag "150 éves a posta" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Szomália s érmés, bélyeges borítékon T: Szovjetunió k érmés, bélyeges borítékon T: Szovjetunió R érmés, bélyeges borítékon, azerbajdzsáni bélyeggel és bélyegzővel T: Tunézia M érmés, bélyeges borítékon T: Turks és Caicos-szigetek /2Cr érmés, bélyeges borítékon T: Tuvalu c érmés, bélyeges borítékon T: USA /2$ Ag "Columbian" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:2/ USA /2$ Ag "Pilgrim" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:2+ RR!! USA $ Ag "Morgan" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ Ag "Monroe-doktrína" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ Ag "Stone Mountain" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA $ Ag "Peace" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ Ag "150. Függetlenségi évforduló" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:2+ R! USA /2$ Ag "Booker T. Washington" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1/ USA /2$ Ag "Washington és Carver" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ Ag "Franklin" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1/ USA /2$ Ag "Kennedy" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1/ USA 1971S 1$ Ag $ Ag "Eisenhower" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1,1kicsit megfutva USA /2$ "Szabadság-szobor" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ "200 éves a Kongresszus" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva Venezuela B érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Külföldi bankjegyek Vegyes bankjegy tétel, egész világ, 36db, régi és új, sok némettel T:II,III Algéria D T:I Franciaország / német megszállás Fr T:III Franciaország Fr T:II/III Franciaország Fr T:II Kajmán-szigetek L.1974.(1981.) 1$ T:I Mozambik c lyukasztással érvénytelenítve T:I Olaszország L T:III

21 7545. Paraguay G T:I Pakisztán R (2klf), 2R, 5R (2klf) benne emlékkiadás T:I Összesen 5klf db! Románia / német megszállás / I. vh. DN 25B T:II+ Csak egyszer hajtva! Románia L "Napfogyatkozás" (5x) egymásutáni sorszámokkal T:I,I- kis saroktörés Szerbia D T:III R! Thaiföld B, 5B, 10B 3-as összefüggő ívben "IX.Rama király 80. születésnapja" alkalmából kiadva, díszcsomagolásban T:I Törökország L.1970(1985). 5000L T:II Ukrajna / német megszállás K T:II Ukrajna / német megszállás K T:II-/III Ukrajna / német megszállás K T:III USA /Silver certificate 1928A 1$ kisméretű T:III USA $ T:III USA $ "Bicentennial" T:I USA $ "Bicentennial" T:II+ Csak egyszer hajtva! Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek db magyar bankjegy, korona, pengő, infla, V.H., forint, hagyatékból T:vegyes Hagyaték tétel 81db, korona, pengő, infla, benne jobbak, többek között *-os 100P + 1db régi váltó T:vegyes Ft "Kossuth-bankó" T:III-/IV Ft "Kossuth-bankó" T:III K közepesen vastag "C" T:II K "...más törvényes.." T:III-/IV K (5x) egymásutáni sorszámokkal T:I K "*"-gal (6x) egymásutáni sorszámokkal T:I K "MINTA" T:I- sarkoknál minimális hiány K T:II P (4x) egymásutáni sorszámokkal T:I P (3x) egymásutáni sorszámokkal T:I P (5x) egymásutáni sorszámokkal T:II+ alig érezhető hajlással, de nem hajtás! P (3x) kis ugrású sorszámokkal T:I P "V.H." T:IV P (2x) egymásutáni sorszámokkal T:I P orosz "P" helyett magyar "N" betűvel T:II millió AP főtípus, vastagabb fehér papír T:II milliárd MP (6x) T:I,I Ft T:III Ft T:II Ft (2x) Ft (2x) Ft (3x) T:II+,II Összesen 7db! Ft kisalakú esszé, a bankjegy előlapján Verter, Dániel, Gáll aláírással, az esszén ceruzás szignó: Dániel T:I Ft 1960, 1969, 1975 T:II+,II + 20Ft 1975 T:II + 100Ft 1949, 1960 T:III 1962, 1968 T:II+ Összesen 8klf db!

TRIOTEL Távközlési Kft.

TRIOTEL Távközlési Kft.

DPD Express szolgáltatás

TRIOTEL Távközlési Kft.

XII. sz. melléklet Díjszabás

EGYEDI SZOLGÁLTATÁSI SZERZŐDÉS

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás)

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) 2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) Termékek, szolgáltatáscsomagok, ezek elérhetőségeinek jellemzői KTV Csomagok Tuti TV-I. Tuti TV-II. Tuti TV-III. Tuti TV-I. üdülő Tuti TV-II. üdülő Tuti TV-III.

Az Invitel Távközlési Zrt.

Az Invitel Távközlési Zrt. Az Invitel Távközlési Zrt. által kisvállalati előfizetők számára nyújtott elektronikus hírközlési és médiaszolgáltatások Általános Szerződési Feltételei 2. számú melléklete Díjszabás Hatályba lépés napja:

2-20 sz. melléklet (Lepsény fejállomás)

2-20 sz. melléklet (Lepsény fejállomás) 2-20 sz. melléklet (Lepsény fejállomás) Termékek, szolgáltatáscsomagok, ezek elérhetőségeinek jellemzői KTV Csomagok Tuti TV-I. Tuti TV-II. Tuti TV-III. Tuti TV-I. üdülő Tuti TV-II. üdülő Tuti TV-III.

TÁJÉKOZTATÓ A COMMON REPORTING STANDARD (TOVÁBBIAKBAN: CRS) SZERINTI PÉNZÜGYI SZÁMLÁKKAL KAPCSOLATOS ADÓILLETŐSÉG VIZSGÁLATRÓL (CRS Tájékoztató)

TÁJÉKOZTATÓ A COMMON REPORTING STANDARD (TOVÁBBIAKBAN: CRS) SZERINTI PÉNZÜGYI SZÁMLÁKKAL KAPCSOLATOS ADÓILLETŐSÉG VIZSGÁLATRÓL (CRS Tájékoztató) TÁJÉKOZTATÓ A COMMON REPORTING STANDARD (TOVÁBBIAKBAN: CRS) SZERINTI PÉNZÜGYI SZÁMLÁKKAL KAPCSOLATOS ADÓILLETŐSÉG VIZSGÁLATRÓL (CRS Tájékoztató) JOGSZABÁLYI HÁTTÉR: 2014 októberében több mint 50 ország,

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Jelen ÁSZF mellékletben szereplő szolgáltatások 2014. július 28-ától Algyő, Ásotthalom, Baks, Balástya, Békéscsaba, Bordány, Cegléd, Csengele, Debrecen,

63. Filatéliai gyorsárverés

MAGYARORSZÁG -ajánlat készült: 2014 március 10.- H Zóna 1-3

TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK

TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS...3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI TERÜLET...9 3. sz. melléklet - ADATVÉDELMI

MELLÉKLETEK. Hatályba lépés ideje: 2009.április 03.

MELLÉKLETEK. Hatályba lépés ideje: 2009.április 03. MELLÉKLETEK Hatályba lépés ideje: 2009.április 03. TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS...3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI TERÜLET...21 3. sz. melléklet - ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ...1 1. Bevezetés...1

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek... 1 1. Általános rendelkezések... 5 1.1 Megrendelési feltételek... 5 1.1.1 Egyéni előfizetők esetében...

56. Numizmatikai gyorsárverés

56. Numizmatikai gyorsárverés 56. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. március 7-8-9-én. Ajánlattételi

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek...1 1. Általános rendelkezések...5 1.1 Megrendelési feltételek...5 1.1.1 Egyéni előfizetők esetében...5

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

Megyei Egészségügyi Vagyonkezelı és Ingatlan Hasznosító Kft. Magyar Telekom Nyrt. Beszédcélú Távközlési Szolgáltatási Szerzıdés

Megyei Egészségügyi Vagyonkezelı és Ingatlan Hasznosító Kft. Magyar Telekom Nyrt. Beszédcélú Távközlési Szolgáltatási Szerzıdés Megyei Egészségügyi Vagyonkezelı és Ingatlan Hasznosító Kft. Magyar Telekom Nyrt. Beszédcélú Távközlési Szolgáltatási Szerzıdés Szerzıdésszám: ICCM/2010/0028967/0 Ügyiratszám: ICCM/2010/478706 Szolgáltatási

NeoPhone a NetTelefon

NeoPhone a NetTelefon NeoPhone a NetTelefon NeoPhone VoIPer árlista Forgalmi díjak (Ft/perc) Nappali időszak Kedvezményes időszak Nettó Bruttó Nettó Bruttó NeoPhone hálózaton belüli hívások 0,00 0,00 0,00 0,00 NeoPhone hálózaton

Hatályos: 2013.12.01. 1/16

Hatályos: 2013.12.01. 1/16 Díjszabás MOL mobile előre fizetett mobilszolgáltatás esetén, MOL mobile ügyfelek részére A MOL mobile Általános Szerződési Feltételek (a továbbiakban: ÁSzF) e Jelen díjszabás 2013. december 1. napjától

használati útmutató A Tartalomjegyzékben az országok listája található ABC sorrendben az oldalszámok feltüntetésével

használati útmutató A Tartalomjegyzékben az országok listája található ABC sorrendben az oldalszámok feltüntetésével használati útmutató Annak érdekében, hogy a külföldre szóló küldeményekkel kapcsolatos tudnivalókat egy helyen lehessen elérni, mind a postai dolgozók, mind az ügyfelek részére egy színvonalas, mindig

HU ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ Magyarországi beutazás és tartózkodás szabályai schengeni csatlakozásunk után

HU ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ Magyarországi beutazás és tartózkodás szabályai schengeni csatlakozásunk után HU ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ Magyarországi beutazás és tartózkodás szabályai schengeni csatlakozásunk után Magyarország 2007. december 21.-től a schengeni térség teljes jogú tagjává vált. Magyarországra is

Hatályos: 2013. november 01-től

Hatályos: 2013. november 01-től Vidékháló Kft. HELYHEZ KÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK Hatályos: 2013. november 01-től TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS... 3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 FELSŐOKTATÁSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

60. Filatéliai gyorsárverés

14. Filatéliai gyorsárverés

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK 1. Projektmenedzsment és megvalósítás Hozzájárulás a koordinátor intézmény tevékenységeihez 500 euró havonta Hozzájárulás a partner

1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás.

1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás. 1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás Csúcs időszak Kedvezményes időszak (munkanapokon 07 és 18 óra (munkanapokon 18 és 07

81. Numizmatikai gyorsárverés

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA202 SZAKKÉPZÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

61. Filatélia gyorsárverés

DPD Szolgáltatás leírás

DPD Szolgáltatás leírás Szolgáltatások Bemutatása belföldi és nemzetközi csomagfuvarozásra A DPD története Európa egyik vezető csomagszállító szolgáltatója, a DPD, multinacionális vállalatok és hagyományos postai szolgáltatók

LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK

LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK 1. LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK Lakossági forint számlacsomagok Számlacsomag neve STANDARD ELEKTRONIKUS Számlavezetés költségei Számlavezetés díja/hó 24 18 Törzsbetét

31. 1026 Budapest, Riadó utca 5. 1525 Budapest, Pf. 166. www.kozbeszerzes.hu info@kt.hu

31. 1026 Budapest, Riadó utca 5. 1525 Budapest, Pf. 166. www.kozbeszerzes.hu info@kt.hu 2016 31. 1026 Budapest, Riadó utca 5. 1525 Budapest, Pf. 166. www.kozbeszerzes.hu info@kt.hu A KÖZBESZERZÉSI HATÓSÁG ÚTMUTATÓJA 2016. március 16. 2/6 A Közbeszerzési Hatóság útmutatója Magyarországnak

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft.

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft. Belépési díj Kapcsolási díj Havi elıfizetési díj TRIOTEL START díjcsomag 1 20 Hívásirányok csúcsidıben csúcsidın kívül Hálózaton belüli hívások Helyi vezetékes hívás (más vezetékes hálózatba) 9,6 4,8 Egyéb

Az én Európám. Készítette: Majláth Norbert

Az én Európám. Készítette: Majláth Norbert Az én Európám Készítette: Majláth Norbert Európa Európa Földünk egyik kontinense, amelynek határai nyugaton az Atlanti-óceán, északon a Jegestenger, keleten az Urál hegység, az Urál folyó és a Kaszpi-tenger,

55. Filatéliai gyorsárverés

38. Filatéliai gyorsárverés

Aljzatok, dugaszok. Aljzatok, dugaszok:

Aljzatok, dugaszok. Aljzatok, dugaszok: Aljzatok, dugaszok Az elektromos hálózatok különbözőek a világ különböző tájain. Annyiban egyeznek, hogy valamennyi ország szinuszos [váltóáram]ot használ a lakossági berendezések üzemeltetéséhez. Azonban

új díjzóna ( től)

új díjzóna ( től) Nemzetközi díjzóna irány megnevezése 1 új díjzóna (2016.12.01- től) régi díjzóna (2016.11.30- ig) MEXIKÓ Nemzetközi 1 Nemzetközi 4 SPANYOLORSZÁG - (SHARED COST) Nemzetközi 1 Nemzetközi 5 BULGÁRIA Nemzetközi

Engelberth István főiskolai docens BGF PSZK

Engelberth István főiskolai docens BGF PSZK Engelberth István főiskolai docens BGF PSZK Gazdaságföldrajz Az integráció földrajza 2013. Mi az integráció? egyesülés összefonódás összefogás beilleszkedést, vagy beolvasztást, hozzácsatolást jelenthet

Felnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként

SZABÁLYZAT A PÉNZMOSÁS ÉS TERRORIZMUS FINANSZÍROZÁSA MEGELŐZÉSÉRŐL ÉS MEGAKADÁLYOZÁSÁRÓL

SZABÁLYZAT A PÉNZMOSÁS ÉS TERRORIZMUS FINANSZÍROZÁSA MEGELŐZÉSÉRŐL ÉS MEGAKADÁLYOZÁSÁRÓL A PÉNZMOSÁS ÉS TERRORIZMUS FINANSZÍROZÁSA MEGELŐZÉSÉRŐL ÉS MEGAKADÁLYOZÁSÁRÓL CÉGNÉV: KOZMA ÉS TÁRSA KFT. SZÉKHELY: 2536 NYERGESÚJFALU, AKÁCFA U. 8. ADÓSZÁM: 11799182-2-11 CÉGJEGYZÉKSZÁM: 11-09-007053

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként Afganisztán 69 HUF 1.15 HUF Afganisztán mobil 73.2 HUF 1.22 HUF Albánia 15 HUF 0.25 HUF Albánia mobil 68.4 HUF 1.14 HUF Algéria 49.2 HUF 0.82 HUF Algéria mobil 46.2 HUF 0.77 HUF Amenia 22.2 HUF 0.37 HUF

telefon alapcsomag forgalmi díjak (bruttó) Csúcsid ben Csúcsid n kívül

telefon alapcsomag forgalmi díjak (bruttó) Csúcsid ben Csúcsid n kívül 1.1.6.1 Magyarországi vezetékes, mobil és speciális hívások telefon alapcsomag forgalmi díjak (bruttó) Csúcsid ben Csúcsid n kívül Helyi hívás Szolgáltató hálózatán belül (Ft/perc) 0 Ft 0 Ft Szolgáltató

LAKOSSÁGI/IFJÚSÁGI/MIAMANÓ/VÁLLALKOZÓI FORINT BANKSZÁMLA HIRDETMÉNY. Általános Hirdetmény 1.9 pont: Betétbiztosítás figyelembevételével

LAKOSSÁGI/IFJÚSÁGI/MIAMANÓ/VÁLLALKOZÓI FORINT BANKSZÁMLA HIRDETMÉNY. Általános Hirdetmény 1.9 pont: Betétbiztosítás figyelembevételével LAKOSSÁGI/IFJÚSÁGI/MIAMANÓ/VÁLLALKOZÓI FORINT BANKSZÁMLA HIRDETMÉNY Általános Hirdetmény 1.9 pont: Betétbiztosítás figyelembevételével A változás oka, hogy a vízumköteles és nem együttműködő országok állampolgárai

Az én Európám. Szabó Nikolett Török Pál Református általános iskola 5.o. Készítette: Európa föld és vízrajza

Az én Európám. Szabó Nikolett Török Pál Református általános iskola 5.o. Készítette: Európa föld és vízrajza Az én Európám Európa föld és vízrajza -Európa - A név eredete, Európa történelme - Európa fekvése - Európa vallási térképe - Európai unió története - Európai unió mai földrajza - Európai unió tagállamai

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft. TRIOTEL Távközlési Kft. helyhezkötött telefon szolgáltatásának alap és kiegészítő szolgáltatások díjai 1. Lakossági díjcsomagok leírása A lakossági díjcsomagokat lakossági ügyfeleinknek ajánljuk. 1.1.

Hallgatók külföldön 1

Hallgatók külföldön 1 Polónyi István Hallgatók külföldön 1 Ebben a tanulmányban a hazánktól távol tanuló felsőoktatási hallgatók számának és összetételének nemzetközi alakulását és annak néhány sajátosságát vizsgáljuk, azzal

84. Numizmatikai gyorsárverés

84. Numizmatikai gyorsárverés 84. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. október 15-16-17-én nyitvatartási

Lakossági forint számlacsomagok

Lakossági forint számlacsomagok FIÓKJAINK Telefon Nyitva tartás 1055 Budapest, Balassi B. u. 9-11. 1085 Budapest, József krt. 72. (06 1) 428-8808 (06 1) 428-8821 H - Cs: 8-17h P: 8-16h 1062 Budapest, Andrássy út 98. (06 1) 428-8800 H,

5. Numizmatikai gyorsárverés

5. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között. Ajánlattételi határidő: augusztus

SSANGYONG MOTOR HUNGARY

SSANGYONG MOTOR HUNGARY SSANGYONG MOTOR HUNGARY SSANGYONG ASSISTANCE SZOLGÁLTATÁS Tel.: (+36)-1-458-44-95 Kérjük, figyelmesen olvassa el az Assistance használatáról szóló tájékoztató füzetünket - mielôtt szolgáltatásainkat igénybe

Ü Ú Ú Á Á Ő É é ö é é é é é ü ö é é é é é é é é é é ö é ö ö ö é é é é é é ö é é é é ö é ű é é é ö é é é é éé ö é éö é é ö é é é é ö é ű é é é ö ö é é é é é ö é ö é é ö ö é ö é é é é é é ü é é ö é é é é

á ú é é ő é ő á ő ő á á ú ű é é ö ő á ő ú ő ő á é Ü Ü á é á é á é á é á ö ö á é ő á ú ű é é á é é ő á ö ö á á é é ú é é ú á á ő é é é ö ö á á é ű ő á é ű ő ú ő á á é á ú é é á é ö á á ö Ü á á é é ú á á

Egyéb kérdéseivel kapcsolatban a Biztosító a 2. pontban meghatározott közreműködője útján áll rendelkezésére.

Egyéb kérdéseivel kapcsolatban a Biztosító a 2. pontban meghatározott közreműködője útján áll rendelkezésére. Hatályos: 2013. október 1. napjától ÜGYFÉL TÁJÉKOZTATÓ ÉS BIZTOSÍTÁSI FELTÉTELEK AZ EUROP ASSISTANCE S.A. IRISH BRANCH ÜGYFÉL TÁJÉKOZTATÓJA Tisztelt Ügyfelünk! 1. Ön, a CIB Bank Zrt., mint Szerződő (a

21. Numizmatikai gyorsárverés

7. Numizmatikai gyorsárverés

7. Numizmatikai gyorsárverés Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetedik numizmatikai árverésének

A változásokkal egységes szerkezetbe foglalt ÁSZF-ek ügyfélkapu útján kerül benyújtásra a Hatóság részére.

A változásokkal egységes szerkezetbe foglalt ÁSZF-ek ügyfélkapu útján kerül benyújtásra a Hatóság részére. 1 KIVONAT Az Elektronet Zrt. 4400 Nyíregyháza, Nádor u. 28. (Adószám: 12848612-2-1.) 2019. augusztus 10. napjától módosítja a vezetékes telefon szolgáltatásra vonatkozó Általános Szerződési Feltételeinek

A Kormány 61/2006. (III. 23.) Korm. rendelete

A Kormány 61/2006. (III. 23.) Korm. rendelete A Kormány 61/2006. (III. 23.) Korm. rendelete A Kormány 61/2006. (III. 23.) Korm. rendelete a biológiai anyagok szabadalmi eljárás céljából való letétbe helyezésérõl és kezelésérõl A Kormány a találmányok