Kisárverés február 18.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "Kisárverés 2012. február 18."

1 Kisárverés február megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T Emlékpénzek: 100 Ft LEB 1988, 50 Ft Vadvédelem T Ft MTA 1975 T Ft MNM 1977 T Ft Bartók 1981 T Ft Barcelona 1989 T Emlékérmek: Honvéd magánnyugdíjpénztár, Magyar Köztársaság, Eger T Magyar Légierı ez. Kat. Biztonsági Hivatal, Honvédelmi Minisztérium T Honvédelmi Minisztertıl 3 unc. 925-ös ezrelék T1/ Klapka György lövészdandár NATO 1 unc. T MT , NATO 1 unc. Ez. T USA 1 doll ez. T1/ Ft Mathias I. PP T Flór Ferenc, Kat. Bizt.-i Hiv. (2) T Kat. Bizt.-i Hiv., CIB bank, Churchill T1/ Szab.harc 300 évf. 3 unc 925 ezrelék ez. T MKB Felelısséggel a gyermekekért ez T Jósa András, Eger-Gyöngyös, Magyar mill. Ez. T Honvédelmi Minisztérium, Zrínyi M. Nemzetvédelmi Egyetem (2) ez. T India 5,50,100 Rup. 1997, Románia, Rendırség (2) T Emlékérmek: Katonai felderítı Hivatal fém T Millecentenárium ez. T Honvédelmi Minisztérium Fém T Millecentenárium ez. T Szárazföldi parancsnokság (Szfehérvár) T Honvédelmi Minisztertıl ez. T Tapolcai kiképzı központ ez.br. T Polg. Nemzetbizt.-i Hiv ez. T Magyar Honvédság Eger ez.br., ar.br. T Polg. Nemzetbizt.-i Hiv ez. T Boldog Új évet 2004 fém T NATO Biztonsági Program Beruházási 2005 arbr. Hungária 2006 NAPMO 2006 ezbr. T Magyar Légierı , Ag 999 ezrelék 1 unc. Katonai Bizt.-i Hivatal ezbr. T Honvéd Vezérkar Védelmi Tervezési Fıcsoport fınökség Ag 925 ezrelék 1 unc. Magy. Közt. Honvédelmi Minisztérium Ag 925 ezrelék 30gr. T Honvéd Önk. És Magánnyugdíj pénztár ezbr. Román Ministry of Defence arbr. T Magyar Közt. Okt. 23 Ag 925. Szt. György -Rendırség Ag. 925 T

2 3.6 Szerencsejáték Rt. Ag. 999 Magy. Közt., Honvédelmi Min., FEM T Magy. Közt. Katonai Bizt.-i Hivatal, ezbr. Polg. Nemzetbizt. Szolgálat 190 Ag.925 T Szolnoki Diadal Fém, Br. T Államalapítás évf Ag T Esztergomi Érsekség ezbr. Brüsszel-Camna ezbr. T Nemzetközi Rendırség Francia ezbr. Román Katonai érem arbr. T Tábori Lelkészi Szolgálat 1994 fém Halasi csipke 100 évf. Ag. 999 T Amerikai Alkotmány 200 évf. 1 dollár Ag NATO Ag. 925 T Badacsony borvidék Ag Információs Hivatal arbr. T zloty (keretben) T Emlékérem: BM Kórház 55 évford. T Magyar Honvédség II. Rákóczi F. mősz. Zászlóalj (fém) Br. T H.M. Ingatlankezelés br., arbr., ezbr. T Tábori püspökség ez + br. T Tábori püspökség ez + br. T Partnership for peace Fém T MT tall SF T Kırösi Csoma Sándor ez + arbr. T a Hazáért Kat. Felderítı Hivatal Fém, Br, arbr., ezbr. T Bercsényi Miklós lövészdandár Fém Br. T tallér 1780 SF T2/ kr B, 4 kr B, 1 kr A, kr A, 5 p (2) 10 fill. 1915, 1 heller 1901, 1909, 1911 T3/ Horthy Miklós újra temetése, Kenderes 1993 Ez. T Antal József 1993 ez. T Attila Rockopera 1993 ar. Bronz T Lázsiás ezüstpénzek : 7 db F.J. forint, 1 db 2 koronás 1 db 5 lei össz. 122gr Ag T Mongol aprópénzek 34 db berakóban T Ezüst emlék 10 euró német 2009, 2010 (4) T Római kisbronz T Oszmán birodalom T Vegyes arab aprópénz T Vegyes arab aprópénz T Román vegyes apró T Vegyes ezüst aprópénz T USA érem ar. Bronz, 1973 T Klf. Érmek T Forint - FAO-83 PP, BU - Pápa, Petıfi- Botev PP Forint 1968 T Forint 1946 T P.V. T , T Forint 1946, 47 T1 5600

3 , 50, 52 kor.ny. T fillér 1948 T rozetta T , 65, 66 T fillér "akasztófás" T fillér 1967 T fillér 1938 (2) T1 50 fillér 1926, 38 T /10 krajcár 1863 B, 1 fillér KB (T1!) 1 Heller pólyás T korona 1920 (papírpénz) T korona 1919 V-15-.Más törv (papírpénz) T mill. B-pengı - MINTA perf. (papírpénz) T pengı VH (3) - vált. 5 pengı VH - "vv " változat (papírpénz) T1-2 T pengı VH (papírpénz) T (3)-50000(1) (4) (6) (5) ADÓPENGİ változatok (papírpénz) T Zsákbamacska - fıleg magyar papírok T2-4 kb Zsákbamacska - 1 Ft- Alu T2-4 kb. 210 db Képeslapok : Bpest - Kossuth híddal Helmut Caspar num. Lapja T Svájc - Liechtenstein FDC, lapok T Sport érem ( lövész ar. Ez, football Mexico Ni) T Lengyel VI. garas János Kázmér T Lengyel garas 1527, 1539 Danzig, 3 krajcár, 3 garas bronz EB T kopek 1830 (kny) 1855 T daler 1718 (Svéd) 3 pf 1864 A, 2 pf 1867 A (porosz) T évf.. Keszthelyi Csop. Ez, 4 penny 1838 (fny) 20 dínár 1938, 10 korona 1932 (erıvágás) súly 24,75 gr T márka 1934 G, 1/2 márka 1915 D. 10 schill. 1958, 1967 T /2, 1/4 dollár 1964 ( 1/2 keretben ) dime 1919 (ly) 1947, 1966 T , 5 forint 1948 T gulden 1878, 1879 jn. T florin 1879 KB, 1883 KB, 1891 KB (ph) T pengı 1930, 1938 (ph) T tallér 1780 SF T Ft 1947 T kronen 1912, 1 krone 1895, 1901, 1914, 1915 (3) 1916 T kor. 1912, 1913 KB, 1 kor. 1893(2) 1894(2) 1895, 1896, 1915 KB (4) T pengı 1937 (2) 1938 (2) 1939 (2) T pengı 1926 (3) 1927 (3) 1937, 1938, 1939 (4) T pengı Liszt F. (2) II. Rákóczi F. T korona 1896 KB Millennium T Poltura 1706, 1707 KB T Európai vegyes apró ( 15 ország ) 130 db 1761 és 1945 között T SZU Hısvárosok jelvények T Magyar: 200 Ft Gyermek év 1979 T I. Lipót VI. kr KB, MT és II. József rézpénzek (7) T

4 8.4 Rézpénz 1816 (2), 4 kr. 1861, 1868 T Orosz bronzpénzek 1/2 kop. 1910, 1 kop. 1911, 2 kop 1908, 3 kop 1916, 5 kop. 1911, 5 kop 1798 T2/ Magyar papír: 10 Ft 1969 (2), 20 Ft 1975 (2), 50 Ft 1980 H sor ( T3) T Num. Zsebkönyv I., II., III., (1998) T Magyar fizetıeszközök papír és fém Tört.-i érmek 2 új kor MNB kiadvány sorszámos T MNB MO forint fiz. Eszk papír és fém, emlék T Pécsi Krónika : Az érem győjt. története T Pécsi Krónika : Pécs szükség pénzei ( ) T Pécsi Krónika: Elfeledett pécsi iparosok T Magyar emlékpénzek 5000 Ft-os siklósi vár T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft 29. Nyári olimpia T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Kodály T1/ Magyar Emlékpénzek 5000 Ft debreceni ref. nagytemplom T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Teller Ede T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Szt. Erzsébet T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Batthány Lajos PP T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft gyulai vár T1/ Emlékérmek Zalaegerszeg kosárlabda csap ez. T1/ Emlékérmek 1000 éves a magyar pénzverés 2001 ez. T1/ Emlékérmek II. Rákóczi F. 300 éves évford ez. T1/ Emlékérmek Kossuth Lajos Monok 2001 ez. T1/ Emlékérmek Károlyi Mihály Nagymágocs ez. T1/ Emlékérmek Jelky András Baja bronz csegely T1/ Emlékérmek KÁFOR, Buék 2003 fém T Emlékérmek Ügyvédi Kamara, MSZP 1999 arbr. T Emlékérmek Magyar Hiszekegy + tok ez. T Escudo 1991, tiroli garas másolat, meiseni porc. T Ópusztaszer Feszti körkép bır tokban fém T Mongol album benne 1970-tıl 1 mongó és 10 tugrik között T Album 7 db orosz 5- Rb. 5 db bronz emlékérem T Album 52 db angol aprópénz T Album 15 db vegyes aprópénz (1 ezüst) szovjet, lengyel ,2,5,10,15,20 mongó 1937, 1945, 1919 T Tugrik 1976 T1/ Tugrik 1976 T1/ Tugrik 1984 T1/ Cseh fillér, Bécsi fillér, Athéni denár, Tiroli grossett T Arab vegyes apró. Ez, Br. (ly) T cronen 1900, évf. (ph) T korona 1896 KB Milleniumi T pengı Liszt F.(2) II. Rákóczi F. T korona 1900 (2) 1908 KB (ph) T krajcár 1662 Tirol, 1641 Dreslau, Bécs (ph) T VI. krajcár 1744 Gráz (4/5) 1,3,10,20 krajcár ezüst értékelés (9) T XV. Krajcár 1662 CA T3/4 1000

5 krajcár 1665 Prága T3/ denár 1694 KB T3/ krajcár 1665 Neuburg, 1670 Bécs, 1700 GE. Prága T krajcár, 6 krajcár ( lyukas, repedezett, kopott ) ezüst T Szlavon denár ÉH SZ. 2,3 (ph) T Zsigmond denár ÉH 449/, parvus (4) T I. Mátyás denár vegyes (ph) T K. Róbert denár EH 393/h., I.Lajos denár ÉH 429/gr T garas 1586 riga (Báthori G.) ly. T3/ Vereinsthaler 1864 A. Peremhibák T2/ márka évf. Ph. T3/ kr NB. 1 kr jn. Ph. T

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11. Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német

Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár 1.1 M.N.H. 160 évf. 1848-2008 Br. Chinoin Br., M.N. Taszár. Br. Magy. Nép Hads. 1514, 1848, 1919 EzBr. Magyar Orsz. Cu. T1 5 1400 1.2 NDK Honvédség 1949-1989

1.9. 1.12. Forgalmi sor 2012. PP; 2013. BU; 2005. BU; 6 db Canada 1c-2$ 1-1 3 5 000 Ft 1.13. 100 Ft 1996. PP; 5 db Forint-sor 1990. Kisárverés 2015. március 21. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Forgalmi sor 1992. BU fólia 1/1 1 16 000 Ft 1.2. Forgalmi sor 1993. PP dísztokos kis oxid 1/1 1 20 000 Ft 1.3. Forgalmi sor

Kisárverés Újabb változat2!

Kisárverés Újabb változat2! Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31. Kisárverés 2015. április 11. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1 5000 Ft Szt. Erzsébet 2007 1/1 1 6 000 Ft 1.2. 1000 Ft Bánki D. PP, T-Modell PP, Masat-1 PP, Hírmondó Ni 1-1 4 4 600 Ft 1.3.

Kisárverés 2012. október 20.

Kisárverés 2012. október 20. Kisárverés 2012. október 20. 1. tartás db kikált.ár 1.1 MÉE árv. Katalógus 1991-96 bekötve 1997-2007, (21) 22 1200 1.2 10 euró 2011 Liszt F. PP T1 1 3000 1.3 Portugál 50 escudó 1969,20 esc. 1966 T1 2 3000

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2016.03.19. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Mária Terézia: Tallér SF 1780 korábbi 2/2 1 3 000 Ft 1.2 Mária Terézia, II. József, Ferenc: Rézkrajcárok 2-3 29 3 000 Ft 1.3 Ferenc József:

Kisárverés 2011. 01.22.

Kisárverés 2011. 01.22. Kisárverés 2011. 01.22. 1. Tartás Darab Kikiált. Ár 1.1 50, 100 Ft 1969, 1970 T1-1 4 8000 1.2 50, 100 Ft 1972 T1-1 2 5000 1.3 50, 100 Ft 1973, 100 Ft 1972 Budapest T1-1 3 5000 1.4 20 Ft, 110 Ft (2) 1948,

Kisárverés március 19.

Kisárverés március 19. Kisárverés 2011. március 19. 1. tartás db kikált. ár 1.1 500 Ft Vadvédelem 1988+50 Ft Vadvédelem T1 2 3500 1.2 10 Ft+20 Ft+20 Ft FAP, 50 Ft Vadvédelem T1 4 1200 1.3 10 fill 1915 CuNi T1 10 1000 1.4 50

T1-1 Vöröskeresztes jelvény (32 db) dobozban.

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. Kisárverés 2016.09.17. tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek 750 Ft 1998. LVB; Budapest PP 1-1 2 2 000 Ft 1.2 2000 Ft Balatoni hajók Phonix 1998. Ag BU, PP 1-1 2 7 000 Ft

Kisárverés 2012 március 10.

Kisárverés 2012 március 10. Kisárverés 2012 március 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 F.J. 1kor T2/3 7 3500 1.2 F.J. 5kor 1908, 1Fl 1861A ph T2/3 2 6000 1.3 5P 1930, 2 Sch 1928, 5 Ft 1967 T3 3 4000 1.4 Bajor tall 1764 T3

Kisárverés Május 19. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés 2011. április 16.

Kisárverés 2011. április 16. Kisárverés 2011. április 16. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 visszavonva 1.2 2 korona 1912 KB T1-2 4 4600 1.3 visszavonva 1.4 2 kronen 1912, 1913 (2) T1-2 3 4600 1.5 1 forint 1876 KB, 1890 KB (Fiume címer)

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2014.04.26. 1. tartás db kikiált.ár 1.1. Pest - Buda - Óbuda 100. Évf. 1973. Ag 1/1 1 4 000 1.2. Mátyás kir. 1990. Ag PP 1/1 1 4 000 1.3. Magyarország Köztársaság 1989. okt.23. Ag PP 1/1 1 4

A Balaton Fejlesztési Tanács (BFT) tagjai (szavazati joggal)

A Balaton Fejlesztési Tanács (BFT) tagjai (szavazati joggal) A Balaton Fejlesztési Tanács (BFT) tagjai (szavazati joggal) s.rsz. Képviselet 1 Kormány 2 3 4 5 6 7 8 9 Dél-Dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács Közép-Dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács Nyugat

Kisárverés 2014. március 22.

Kisárverés 2014. március 22. Kisárverés 2014. március 22. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Spanyol másolatok 5 pezeta, 20 reál 2-2 5 2 000 Ft 1.2. Egyesületi br. Érmek: MÉE 10 éves, XIX. Vándorgyűlés 1-1 2 500 Ft 1.3. Erdélyi Fejedelmek

MS-4115 borito_2011.qxd 2011.11.10. 17:14 Page 1 9 7 8 9 6 3 6 9 7 5 3 2 6 MS-4115U

MS-4115 borito_2011.qxd 2011.11.10. 17:14 Page 1 9 7 8 9 6 3 6 9 7 5 3 2 6 MS-4115U 9 7896 36 975326 MS-4115U Tartalomjegyzék Az emberiség szétrajzása és a legfontosabb õsemberlelõhelyek... 2 A földmûvelés és az állattartás kezdetei... 3 Európa az õskorban... 3 A Kárpát-medence

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Fantázia veretek Ag 20 g: Ferenc József, I. Kálmán 1-1 2 4 000 Ft 1.2. III. Károly, II. Lajos 1-1 2 4 000 Ft 1.3. I. András,

A szovjet csapatok kivonása Közép-Kelet-Európából Kronológia, 1986 1992

A szovjet csapatok kivonása Közép-Kelet-Európából Kronológia, 1986 1992 1 A szovjet csapatok kivonása Közép-Kelet-Európából Kronológia, 1986 1992 1986 január 15. M. Gorbacsov szovjet pártfőtitkár országa leszerelési programjáról: A fegyverkezési hajsza megszüntetését és a

Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Királysor: Zsigmond, Szt. István, III.István, Albert, I.Mátyás br. 42,5 mm 1-1 5 1 600 Ft 1.2. Királysor: Szapolyai J. - I. Ferdinánd, II.Béla,

Kisárverés 2010 február 20.

Kisárverés 2010 február 20. Kisárverés 2010 február 20. 1. Anyag 1.1 20 kr. 1838, 1841 B. T3-3 2 db 1200 1.2 20 kr. 1843, 1844 B. T3-3 2 db 1200 1.3 20 kr. 1845, 1846 B. T3-3 2 db 1200 1.4 Jelvények magyar-külföld T1-3 220 db 500

FORGALMI VIZSGAÚTVONALAK

FORGALMI VIZSGAÚTVONALAK Település Utca/tér hsz. "AM" "A1" "A1" Tanpálya - Burg E. u. - Ifjúság u. - Nagy I. u - 1 000 DARI Bács-Kiskun 6500 Baja Burg E.(Ifjúság út) Keletei körút. - Bokodi út - Nagy I. út - Rókus u. - Tanpálya

118. szám A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HIVATALOS LAPJA. Budapest, 2006. szep tem ber 28., csütörtök TARTALOMJEGYZÉK. Ára: 2877, Ft. Oldal

118. szám A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HIVATALOS LAPJA. Budapest, 2006. szep tem ber 28., csütörtök TARTALOMJEGYZÉK. Ára: 2877, Ft. Oldal A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HIVATALOS LAPJA Budapest, 2006. szep tem ber 28., csütörtök 118. szám Ára: 2877, Ft TARTALOMJEGYZÉK 71/2006. (IX. 28.) FVM r. A földmûvelésügyi és vidékfejlesztési miniszter hatáskörébe

21213 2060 Bicske Botond tér 53032 4110 Biharkeresztes 42. sz. fkl. út

21213 2060 Bicske Botond tér 53032 4110 Biharkeresztes 42. sz. fkl. út 44369 2740 Abony Radák u. 21010 2457 Adony 6.sz. fkl. út 25524 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 18247 2170 Aszód Pesti út 3. 45114 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 25022 8261 Badacsony 71.sz. föút 45158

A MAGYAR KÖZLÖNY MELLÉKLETE

A MAGYAR KÖZLÖNY MELLÉKLETE 2005/31. szám H I V A T A L O S É R T E S Í T Õ 1649 A MAGYAR KÖZLÖNY MELLÉKLETE Budapest, 2007. júli us 23 27. Meg je le nik minden héten. X. évfolyam, 2007/30. szám T A R T A L O M I. FÕRÉSZ: Személyi

A KÖZPONTI ALRENDSZER ELŐIRÁNYZATAI

A KÖZPONTI ALRENDSZER ELŐIRÁNYZATAI Jogcímcsoport, jogcím a, megnevezése F01 Általános közösségi szolgáltatások F01.a Törvényhozó és végrehajtó szervek I. ORSZÁGGYŰLÉS I. 1 1 Országgyűlés hivatali szervei 36 294,0 4 430,2 30 952,1 34 333,9

Kisárverés 2015.02.21.

Kisárverés 2015.02.21. Kisárverés 2015.02.21. 1. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1.1 1000 Ft Bánki D., Puskás T., Adorján I., T-Modell Ni PP 1-1 4 4 600 Ft 1.2 1000 Ft Adorján I., Bíró L., T-Modell PP Masat-1 BU 1-1 4 4

IRSZ város cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 8261 Badacsony 71.sz. föút 8448 Bakonygyepes 8.sz.

IRSZ város cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 8261 Badacsony 71.sz. föút 8448 Bakonygyepes 8.sz. 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 8261 Badacsony 71.sz. föút 8448 Bakonygyepes 8.sz. fkl. út 4561 Baktalórántháza 41.sz. főút 8172 Balatonakarattya 71.sz.

MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap

MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap Az MKB Befektetési Alapkezelő zrt. hirdetménye befektetési jegy nyilvános eladására A Magyar Nemzeti Bank által 2015. szeptember 1-én kelt, H-KE-III-798/2015. számú határozatával engedélyezett Tájékoztató

Első önálló kiállítása 1981-ben volt, azóta folyamatosan, számszerűen 245.

Első önálló kiállítása 1981-ben volt, azóta folyamatosan, számszerűen 245. Önéletrajz H. Csongrády Márta (Debrecen, 1943. július 9.) alsó- és középfokú iskoláit a debreceni Kossuth Gyakorló Általános Iskolában és Gimnáziumban végezte, majd egyetemi diplomát szerzett a Kossuth

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 120. 2013/1.

KH BANK fióklista Megye Település Kerület Cím Telefon Fax Nyitvatartás sablon

KH BANK fióklista Megye Település Kerület Cím Telefon Fax Nyitvatartás sablon Bács-Kiskun Bácsalmás Szt. János u. 11. (06 79) 520 190 (06 79) 520 191 sztenderd Bács-Kiskun Baja Szentháromság tér 8-10. (06 79) 523 360 (06 79) 523 089 sztenderd Bács-Kiskun Jánoshalma Rákóczi út 10.

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR 1 1986 és 2013 között 1411 középiskolás vett részt a magyar nyelv és magyar irodalom OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt: MAGYAR IRODALOM: 1986 1987

NYELVVIZSGA KÖVETELMÉNYEK AZ EGYES SZAKOKON

NYELVVIZSGA KÖVETELMÉNYEK AZ EGYES SZAKOKON NYELVVIZSGA KÖVETELMÉNYEK AZ EGYES SZAKOKON Ebben a dokumentumban foglaljuk össze, hogy a Zsigmond Király Főiskolán az egyes szakokon a kezdetétől függően milyen nyelvvizsgával kell rendelkezni az oklevél

Részvételi szabályzat

Részvételi szabályzat Részvételi szabályzat A kijelölt Multipont Program Partneri kör kuponos akciójához KUPONOS AKCIÓ 2013. október-december A Kuponos akciót a Multipont Program Zrt. (1117, Budafoki út 79., a továbbiakban

1. sz. melléklet A Játékban matricakiadó és beváltóként résztvevő töltőállomások listája

1. sz. melléklet A Játékban matricakiadó és beváltóként résztvevő töltőállomások listája 1. sz. melléklet A Játékban matricakiadó és beváltóként résztvevő töltőállomások listája IRSZ Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti

BÁCSSZŐLŐS Ifjúság u. 9. Ifjúság u. 9.

BÁCSSZŐLŐS Ifjúság u. 9. Ifjúság u. 9. BÁCSSZŐLŐS Ifjúság u. 9. Ifjúság u. 9. Polgármesteri Hivatal Kossuth L. u. 16. Ifjúság u. 9. Vízminőségi Jellemző Határérték Egység 2015.04.21 2015.09.24 2015.11.19 2015.11.19 Ammónium 0,50 mg/l - 1,06

Részvételi szabályzat

Részvételi szabályzat Részvételi szabályzat A kijelölt MOL töltőállomások kuponos árakciójához TELEKOM KUPONOS ÁRAKCIÓ 2014. december 1. 2015. január 31. A Telekom kuponos árakció a MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan

14/2005. (V.5.) KR. rendelet. Szolnok Megyei Jogú Város 2004. évi költségvetésének teljesítésérõl, az egyszerûsített éves beszámoló jóváhagyásáról

14/2005. (V.5.) KR. rendelet. Szolnok Megyei Jogú Város 2004. évi költségvetésének teljesítésérõl, az egyszerûsített éves beszámoló jóváhagyásáról 1. oldal 14/2005. (V.5.) KR. rendelet Szolnok Megyei Jogú Város 2004. évi költségvetésének teljesítésérõl, az egyszerûsített éves beszámoló jóváhagyásáról A rendelet mellékletei a közgyûlési jegyzõkönyvben

ÁLTALÁNOS PÁLYÁZATI FELHÍVÁS TARTALOMJEGYZÉK

ÁLTALÁNOS PÁLYÁZATI FELHÍVÁS TARTALOMJEGYZÉK ÁLTALÁNOS PÁLYÁZATI FELHÍVÁS 2016/2017 3. számú melléklet RÉSZKÉPZÉS TARTALOMJEGYZÉK Tartalom A L GÉ R I A... 2 A L B ÁNI A... 3 B E L ARUSZ... 3 C S E H ORSZÁG... 3 E G Y I P T OM... 4 É S Z T O R S Z

Alapító okirat. módosításokkal egységes szerkezetbe foglalva

Alapító okirat. módosításokkal egységes szerkezetbe foglalva Okirat száma: K-2015/A-2 Alapító okirat módosításokkal egységes szerkezetbe foglalva Az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény 8/A. -a alapján a Bács-Kiskun Megyei Katona József Könyvtár alapító

Irsz Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448

Irsz Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448 Bakonygyepes 8.sz. fkl. út 2660 Balassagyarmat Kővári út 8172 Balatonakarattya

TARTALOM. Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17. Szakkönyvtárak 17

TARTALOM. Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17. Szakkönyvtárak 17 TARTALOM Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17 Szakkönyvtárak 17 1. Országos Széchényi Könyvtár 17 2. Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára 19 3. Magyar Tudományos Akadémia Földrajztudományi Kutatóintézet Könyvtára

Sodexo AJÁNDÉK utalvány elfogadó helyek

Sodexo AJÁNDÉK utalvány elfogadó helyek Sodexo AJÁNDÉK utalvány elfogadó helyek Irányítószám Város 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 8261 Badacsony

ÉSZAK-ALFÖLDI RÉGIÓ Budapest, 2013. november 26.

ÉSZAK-ALFÖLDI RÉGIÓ Budapest, 2013. november 26. ÉSZAK-ALFÖLDI RÉGIÓ Budapest, 2013. november 26. Katona Ilona regionális marketing igazgató Észak-alföldi turisztikai régió Megközelíthetőség: Szolnok: 4.sz. főút, 100 km Debrecen: M3 autópálya, 230 km

NYILVÁNOS AJÁNLATTÉTEL

NYILVÁNOS AJÁNLATTÉTEL NYILVÁNOS AJÁNLATTÉTEL Az alapkezelőként eljáró OTP Alapkezelő Zrt., valamint a forgalmazóként eljáró OTP Bank Nyrt. a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete 2006.12.05. napján kelt, E-III/110.466/2006.

A megbízásoknál az árverés során alkalmazott áremelkedést kell alapul venni:

A megbízásoknál az árverés során alkalmazott áremelkedést kell alapul venni: A MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE 111. Éremcsere-közvetítését 2008. november 8-án 10.00 órai kezdettel a MABÉOSZ SZÉKHÁZBAN (Budapest VI., Vörösmarty u. 65.) tartja meg. Bemutató 2008. október 25-én szombaton

Bútordíszítô elemek és dekorációs anyagok

Bútordíszítô elemek és dekorációs anyagok 2 Bútordíszítô elemek és dekorációs anyagok Bútorfogantyúk 3 6312-896/996 00007460330 6312-672/772 00007460320 6312-480/80 00007460310 6312-384/484 00007460300 6312-320/420 00007460290 6312-288/388 00007460280

CHIO és PLAYERSROOM KÖZÖS PROMÓCIÓJÁNAK HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZATA

CHIO és PLAYERSROOM KÖZÖS PROMÓCIÓJÁNAK HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZATA CHIO és PLAYERSROOM KÖZÖS PROMÓCIÓJÁNAK HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZATA 1. Szervezés és lebonyolítás A játék szervezője az Intersnack Magyarország Kft., melynek bejegyzett székhelye: 1117 Budapest, Alíz u.

REPERTÓRIUM. Benkó Imre, Arany János tanársága N.-Kőrösön. Ism. dr. :ilázár Béla. Nemzet 194. sz.., r,

REPERTÓRIUM. Benkó Imre, Arany János tanársága N.-Kőrösön. Ism. dr. :ilázár Béla. Nemzet 194. sz.., r, REPERTÓRIUM. Abonyi Lajos. (1843-1898.) (Képpel). Vasár, Ujs., 18. sz.' t /,... Ábrányi Emil, Garay János emlékezete. Budap. Napló "155. -sz. Ábrányi Emil. Abonyi Lajos. Budáp. Napló 118. sz, Ambrus Zoltán.

2014/2015. tanév Út az érettségihez alprogram Intézményi továbbfutói lista. Kifizetendő Pályázat. Intézmény Intézmény neve.

2014/2015. tanév Út az érettségihez alprogram Intézményi továbbfutói lista. Kifizetendő Pályázat. Intézmény Intézmény neve. i továbbfutói lista neve város 1 UE-T-5142 "Kis Tigris" Gimnázium, és 200475 Komló Dél-Dunántúl 35 11 6 420 000 Ft 2 UE-T-5105 Abigél Két Tanítási Nyelvű Általános, Alapfokú Művészeti, Szakképző, Gimnázium,

1. A teheráni konferencia

1. A teheráni konferencia 12.tétel: A II. világháború lezárása és az új világrend kialakulása: a szövetségesek tanácskozásai: Teherán, Jalta és Potsdam, nemzetközi együttműködés, megszállások, békeszerződések 1. A teheráni konferencia

Shell. Hálózat BUDAPEST

Shell. Hálózat BUDAPEST Shell Hálózat BUDAPEST 1138, Váci út 196. 1037, Bécsi út 277. 1089, Kálvária tér 035865 1143, Stefánia út 1-5 1115, Tétényi út 2. 1138, Népfürdő utca 25832/2 hrsz. IDEIGLENESEN ZÁRVA 1016, Mészáros utca

F.1. számú függelék. GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. szervezeti felépítése

F.1. számú függelék. GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. szervezeti felépítése Egyetemes szolgáltatói üzletszabályzat 1. számú függelék F.1. számú függelék GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. szervezeti felépítése Hatályos: 1/7.oldal GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. Egyetemes szolgáltatói

Az ETC 2014/4. negyedéves jelentése

Az ETC 2014/4. negyedéves jelentése EURÓPAI TURIZMUS 2014-BEN TRENDEK ÉS KILÁTÁSOK Az ETC 2014/4. negyedéves jelentése 2015. február 16. 2014-ben a turizmus szilárd növekedést mutatott Európában: a European Travel Commission (ETC) megállapítja,

Nyilvános Ajánlattétel

Nyilvános Ajánlattétel Nyilvános Ajánlattétel Az MKB Bank Zrt., mint Forgalmazó nyilvános eladásra felkínálja az MKB EURO TİKEVÉDETT Likviditási Alap elnevezéső befektetési alap befektetési jegyeit Alapkezelı: MKB Befektetési

1. fond: Szolnok Királyi Törvényszék iratai

1. fond: Szolnok Királyi Törvényszék iratai VII 1. 1. Szolnoki törvényszék büntetı Iratok 1915-1926 VII 1. 1. Szolnoki törvényszék büntetı Iratok 1927 24-63 VII 1. 2. Szolnoki törvényszék büntetı Iratok 1927 67-327 VII 1. 3. Szolnoki törvényszék

MKB Alapkezelı zrt. 1056 Budapest, Váci utca 38. telefon: 268-7834; 268-8284; 268-8184 telefax: 268-7509;268-8399 E-mail: mkbalapkezelo@mkb.

MKB Alapkezelı zrt. 1056 Budapest, Váci utca 38. telefon: 268-7834; 268-8284; 268-8184 telefax: 268-7509;268-8399 E-mail: mkbalapkezelo@mkb. MKB Alapkezelı zrt. 1056 Budapest, Váci utca 38. telefon: 268-7834; 268-8284; 268-8184 telefax: 268-7509;268-8399 E-mail: mkbalapkezelo@mkb.hu Az MKB Befektetési Alapkezelı zrt. hirdetménye Nyilvános Ajánlattétel

A Rendelet 8. (2) bekezdése helyébe a. A választható győjtıedények méretei, illetve a győjtıedényekben elhelyezett települési

A Rendelet 8. (2) bekezdése helyébe a. A választható győjtıedények méretei, illetve a győjtıedényekben elhelyezett települési Esztergom Város Önkormányzata Képviselı- testületének 14/2012. (.) önkormányzati rendelete a települési szilárdhulladék kezelési közszolgáltatásról szóló 10/2004. (IV. 1.) esztergomi önkormányzati rendelet

Közép-Magyarországi Régió INTERSPAR

Közép-Magyarországi Régió INTERSPAR Közép-Magyarországi Régió Szentendre Dobogókői u.4,. Budapest X. Fehér út Budapest Sibrik Miklós u. 30. Diósd Balatoni út 2/A Budapest XIX. Üllői u.201 Budapest XX. Pesterzsébet, Széchenyi u.1. Budapest

Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei:

Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei: Budapest, III. Heltai Jenő tér 7. Budapest, XXI. Mansfeld Péter utca 1. Budapest, IX. Ráday utca 42-44. Dr. Nyitrai Károly egyéni

Csapatnév:. (Összesen elérhető pontszám 60 pont)

Csapatnév:. (Összesen elérhető pontszám 60 pont) Csapatnév:. (Összesen elérhető pontszám 60 pont) 1. Egészítsétek ki a szövegeket! A szőlőhegyek környékén fekvő földeket az 1850-es években kezdték kiparcellázni. Kőbánya fejlődése új lendületet vett ebben

LPG/E CO+ Hétköznap nyitás. Hétköznap zárás

LPG/E CO+ Hétköznap nyitás. Hétköznap zárás 5241 Abádszalók Füredi út 0:00 24.00 0 0 0 0 1 20.589420 47.464230 2740 Abony Radák utca 6:00 22:00 0 1 1 0 1 20.002530 47.191410 2457 Adony 6.sz. fıút 6:00 22:00 1 1 1 0 1 18.865122 47.130488 8400 Ajka

Sorszám Pályázó Pályázati kód Megvalósítás helyszíne

Sorszám Pályázó Pályázati kód Megvalósítás helyszíne 1 Tornamenti Lakásfenntartó Szövetkezet LFP-2008-LA-2-08-10-329 8400 Ajka, Béke u. 2., 4. 30 6 656 682 Ft 2 "Tornamenti" Lakásfenntartó Szövetkezet LFP-2008-LA-2-08-10-332 8400 Ajka, Fő u. 7., 9., 11.

MInden élménnyel több leszel. Turizmus Magyarországon 2014. végleges adatokkal

MInden élménnyel több leszel. Turizmus Magyarországon 2014. végleges adatokkal MInden élménnyel több leszel Turizmus Magyarországon 2014 végleges adatokkal Tények és adatok A nemzetközi turistaérkezések száma (millió fő; 2014/2013) Európa (581,7; +2,7%) Afrika (55,8; +2,6%) Amerika

A halálhoz kötődő szokások, hagyományok

A halálhoz kötődő szokások, hagyományok A halálhoz kötődő szokások, hagyományok A cigányok hisznek a túlvilági létben Erősen Istenhívők Ha egy fiatal lány hal meg úgy hiszik magával visz egy idősebbet Ha a fiatal lány meghalt és el volt jegyezve

Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1

Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1 Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1 Abádszalók Jászkun Volán Zrt. autóbusz-állomás, Deák F. u. 20. (59) 355-780 Ajka Somló Volán Zrt. autóbusz-állomás (88) 312-222 információs szolgálat (88) 311-183

Tapolca Város Önkormányzat Képviselő-testületének

Tapolca Város Önkormányzat Képviselő-testületének Tapolca Város Önkormányzat Képviselő-testületének 26/2010. (XII. 20.) önkormányzati rendelete a települési szilárd hulladékbegyűjtés és elszállítás díjáról 1 (módosítással egybefoglalva és lezárva: 2013.

Magyar Energetikai TársasT. rsaság ENERGIA MŰHELY. 8. rendezvény

Magyar Energetikai TársasT. rsaság ENERGIA MŰHELY. 8. rendezvény Magyar Energetikai TársasT rsaság ENERGIA MŰHELY 8. rendezvény ny 2013. február r 5. = PénzP nzügyi körkk rkép p az energetikáról l = (Hátt ttérvetítés) 1 Magyar Energetikai TársasT rsaság TISZ TE L E

Az ARAGO Befektetési Holding Részvénytársaságnak (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.; cégjegyzékszáma: 01-10-043271), mint Ajánlattevõnek

Az ARAGO Befektetési Holding Részvénytársaságnak (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.; cégjegyzékszáma: 01-10-043271), mint Ajánlattevõnek Az ARAGO Befektetési Holding Részvénytársaságnak (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.; cégjegyzékszáma: 01-10-043271), mint Ajánlattevõnek a tõkepiacról szóló 2001. évi CXX. törvény (a továbbiakban: Tpt.)