13. Numizmatikai gyorsárverés

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "13. Numizmatikai gyorsárverés"

Átírás

1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban március között. Ajánlattételi határidő: március 20. szerda - interneten óráig! - egyéb elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők március 21-én, csütörtökön órától! Maradékeladás: március 25. hétfő 8.00 óráig Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz.1 Tel: Fax: Vásárlói jutalék: 18% Kedves Ügyfeleink! Irodánk február 25-től új címen található: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz. 1. További elérhetőségeink: tétel tétel

2 Árverési feltételek Az árverésen való részvételhez regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Az aktuális árverésre ajánlatot tenni telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: 1 500Ft 50Ft Ft 2.000Ft Ft 100Ft Ft 5.000Ft Ft 200Ft Ft Ft Ft 500Ft Ft Ft Ft 1.000Ft Ft Ft Ft felett Ft Vásárlói jutalék: 18% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére a Fodor Aukciósház Kft. nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. A megnyert tételekre a Fodor Aukciósház Kft. jutalékot számol fel.

3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukciósház Kft. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható

4 Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

5 Tartalomjegyzék Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmek minden korból és országból Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Papír- és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Külföldi bankjegyek Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Militária Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Római Köztársaság / Császárság Külföldi szettek és próbaszettek Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Habsburg veretek Magyar szettel és próbaszettek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Erdély Kellemes licitálást kívánunk!

6 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmek minden korból és országból Algéria D "Forradalmi évforduló" T: 2- k Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Argentína c T:2/ Argentína P "Spanyol alkirály eltávolítása" T: Ausztrália p V.György T:2/ Ausztrália c "Nemzetközösségi játékok" T: Ausztria K T: Ausztria K T: Ausztria K T: Barbados c T: Brazília R T: Brazília R T: Brit-India /4A T: Bulgária St T: Dánia ö T: Dánia ö T: Fidzsi-szigetek P T: Franciaország 1792W 2Sol XVI.Lajos T:3/4+ ü Franciaország 1856BB 10c III.Napóleon T: Franciaország c T: Franciaország c T: Franciaország c T: Franciaország c T:2/ Franciaország Fr T: Franciaország Fr "Francois Rude" T: Franciaország Fr T: Görögország L T: Görögország Dr T: Irak F I.Faisal T: Irak F T:2- ph Irán SH1351(1972) 5R T: Kanada c Viktória T: Kanada c T: Kanada c T:3 ph Kelet-Karibi Államok $ T: Kuvait F T: Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU...200

7 7042. Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Libanon P T: Luxemburg c T: Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Mexikó P Ag T: Mongólia DN (1971). 1T "A forradalom 50. évfordulója" T: Nagy-Britannia Farthing Viktória T: Nagy-Britannia p T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia Farthing T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p T: Nagy-Britannia C "Churchill" T: Nagy-Britannia C "Churchill" T: Nagy-Britannia p "Koronázási évforduló" T:2 + Fülöp-szigetek P T: Nagy-Britannia p "Károly és Diana" T:2 ph Nigéria Sh T: Olaszország 1893B/l 10c I.Umberto T: Olaszország c I.Umberto T: Olaszország c I.Umberto T: Olaszország L III.Viktor Emánuel T:2/ Olaszország L T: Olaszország L T:3 ph Olaszország c T:2 kis ph Olaszország L "Vám- és Pénzügyőri Akadémia" T: Olaszország L "Európai Unió" T: Oroszország k T: Oroszország k T: Szovjetunió R "II. vh.-s évforduló" T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T:

8 7085. Szovjetunió R "Borogyinói csata" T: Szovjetunió R "Csajkovszkij" T:2 ph Oroszország R T: Portugália c T: Rhodézia és Nyaszaföld p T: Románia L T: Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Ruanda Fr T: Seychelle-szigetek c T: Spanyolország c T: Svájc /2Fr Ag T: Svájc /2Fr Ag T: Svédország ö T: Svédország ö II.Oszkár T: Svédország ö Ag T: Svédország c próbaveret T:BU Szerbia P (2x) + 20P T:3, Szlovákia K T:2/ Uruguay c T: USA /2$ "Kennedy" T: USA 1980P 1/2$ "Kennedy" T: Üzbegisztán S T: Vatikán L XII.Pius T: Zimbabwe $ T: Numizmatikai kellékek db használt éremkapszula, klf méretekben db éremtartó zsebalbum, kis és közepes méretű érmékhez, összesen 308 férőhellyel, jó állapotban db éremtartó zsebalbum, kis és közepes méretű érmékhez, összesen 220 férőhellyel, jó állapotban db éremtartó zsebalbum, kis és közepes méretű érmékhez, összesen 224 férőhellyel, jó állapotban Gyűrűs berakó, 31db kettes osztású lappal, bordó színben Gyűrűs berakó, 21db osztatlan lappal, tokkal, barna színben Gyűrűs berakó, 20db kettes osztású lappal, barna színben Gyűrűs berakó, 25db kettes osztású lappal, tokkal, bordó színben Gyűrűs berakó, 17db osztatlan lappal, tokkal, barna színben Gyűrűs berakó, 19db kettes osztású lappal, tokkal, bordó színben Gyűrűs éremtartó album, 14 lappal, 214 férőhellyel, közepes és nagyalakú érméknek Gyűrűs éremtartó album, 9 lappal, 364 férőhellyel, kisalakú érméknek

9 7125. Nagyalakú fa éremtartó kazetta, 1 tálcával, 16x10cm Vadonatúj Hartberger gyűrűs berakó, összetapasztható éremtokokhoz, 10db lappal, kék színben Numis éremtartó lapok, vegyes átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 65mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Numis éremtartó lapok, 44mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Lindner éremberakó 10db albumlappal, klf méretű érmékhez, eredeti bontatlan csomagolásban! Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A KORONA PÉNZRENDSZER bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra ( ) Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik - Római Köztársaság pénzeinek katalógusa, bontatlan csomagolásban Kosinski: Europa Münzkatalog Európa pénzérméi, euró árakkal! Vadiúj kiadás! Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek Eger városi sorsjáték nyerő számai Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók "Hold-Mező-Vásárhelyi Mozgósított Harczosok" sorsjegye 30kr T:I "Késmárki Lövészegyesületi" sorsjegy 1K-ról T:II "Budapest Újságírók Egyesülete" sorsjegy 1K T:I Tanuló sorsjegy 1K T:I "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 eredeti sorsjegy 3K T:II "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 eredeti sorsjegy 6K T:II "Lujza otthon" sorsjegye 1K-ról T:I Színészsorsjegy 5000K T:I "Törökőri Római Katholikus Kisegítő Kápolna Egyesület" Kápolna sorsjegy 5000K T:II "Törökőri Római Katholikus Kisegítő Kápolna Egyesület" Kápolna sorsjegy 5000K T:II/III Diák-sorsjegy 5000K T:I Diák-sorsjegy 5000K T:I "13. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" egész sorsjegy T:I "Repülők Tárgysorsjátéka" sorsjegy K T:I "19. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy T:I "51. Magyar Kir. Állami Sorsjáték" egész-sorsjegy 2P T:I "51. Magyar Kir. Állami sorsjáték" egész-sorsjegy 2P T:II "IV. Újjáépítési Állami Sorsjáték" egész sorsjegy 5Ft T:I- szélei repedezettek "IV. és V. Újjáépítési Állami sorsjáték" fél és egész sorsjegy, 2,50Ft és 5Ft T:III "Budapesti Actio Catholica" sorsjegye 3Ft T:I "X. Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 3Ft T:II "VII. és X. Újjáépítési Állami sorsjáték" fél és egész sorsjegy, 3Ft és 6Ft T:II/III "XII. Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 3Ft T:I- sarokhiány Olimpia sorsjegy 4Ft Márka sorsjegy T:I...600

10 Márka sorsjegy T:I DN "Téglajegy" 10Ft-ról a debreceni sportcsarnok építéséhez (3x) egymásutáni sorszámmal T:II "Győr - Sopron - Ebenfurti vasut" részvénye 200 o.é Ft-ról magyar és német nyelven, szignettával (II.o.állapot) "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye o.é.5ft-ról,magyar és német nyelven "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegye o.é. 2Ft-ról, magyar és német nyelven "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, magyar és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye nyeremény kötvényhez magyar, francia és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye "A" 100K-ról,magyar,francia és német nyelven, érvénytelenítő lyukasztással "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-szelvénye "Magyar Munkások Beszerző, Takarék és Lakásépítő Szövetkezete" üzletrésze 200K-ról T: sarkán papírhiány, szakadás "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 1000K-ról (II.o.állapot) "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 2000K-ról (II.o.állapot) "Zalaegerszegi Központi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 4000K-ról "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvénye 100P-ről "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" államadóssági kötvénye 100P-ről Ausztria / Wien "Die k. k Direction der Staatsschuld" államadóssági kötvénye 1000G-ről Ausztria / Wien "Metallurgische Werke und Maschinenfabriks-Aktien-Gesellschaft" részvénye 25 rész 200Kr-ről, szelvényekkel Belgium / Brüsszel "Société Anonyme des Mines D' Apatite de Jumilla (Espagne)" törzsrészvénye, szignettákkal Belgium / Brüsszel "Société Anonyme Franco-Belge pour la Fabrication de Papiers Peints" részvénye 250Fr-ról, szignettákkal Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 100Ł-ról angol nyelven, szignettá-val Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 500Fr-ról francia, angol és portugál nyelven, szignettá-val T: felső szélén ragasztva Franciaország / Párizs "Banque Nationale de Crédit" részvénye 500Fr-ról, szignettával Franciaország / Párizs "Compagnie Francaise du Reptoil" értékpapírja 100Fr-ról, szignettával, szelvényekkel Franciaország / Párizs 1970-es évek. "Anciens Établissements Eiffel Société Anonyme" részvénye (Nouveaux) 25Fr-ról Német Birodalom / Császárság / Strassburg "Zuckerfabrik Strassburg U.M." részvénye 300M-ról, szignettával Német Birodalom / Császárság "Hohenloce-Werke Aktiengesellschaft" részvénye 1000M-ról, 250Zl átigazoló bélyegzéssel lengyel és német nyelven, érvénytelenített német és érvényes lengyel szignettával NSZK / Köln "Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft" értékpapírja 300DM-ről Spanyolország / Madrid "Minas de Cobre de Nerva" részvénye 50P-ról...300

11 7187. Törökország "Société Anonyme Ottomane des Mines de Balia-Karaidin" részvénye 100Fr-ról francia és török nyelven Papír- és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok DN "Pester Lloyd Újságüzem" utalványa 1K, 2K, 3K T:I db részben megkezdett élelmiszerjegy "Búzakalász Mg. Tsz., Túrkeve" 2db strand-fürdőjegy + 1db kabinjegy db telefontantusz T:vegyes Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei Német Államok / Bajorország Kr Ag III.Miksa T:3/ Német Államok / Poroszország 1845A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1868C 4Pf T: Német Államok / Szászország /3 Taler Ag II. Frigyes Ágost halála emlékére T: Német Államok / Württemberg Kr Ag Frigyes, látványos erős verethibával! T:3-/ Német Államok / Császárság / Weimari Köztársaság / 3. Birodalom vegyes váltópénz tétel 1863-tól, 72db T:vegyes Német Birodalom / Császárság 1905A 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1906E 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság / Hamburg DN 20Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1928E 50Rpf T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1932G 4Rpf T:2/ Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 1K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 1K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916J 1K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 2K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 3K T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Hamburgische Bank Von A.G.1/100 Verrechnungsmarke T: Német Birodalom / Császárság + Weimari Köztársaság db klf fém városi szükségpénz T:2,3 + Cseh-Morva Protektorátus K T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bad Kissingen Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bad Kissinger Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Braunschweig Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Császárság / Cassel Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Cassel Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Coblenz Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Frankenthal Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Császárság / Germersheim Pf fém szükségpénz T:

12 7224. Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Münster Pf fém szükségpénz T: Német 3. Birodalom 1937G 2M Ag "Hindenburg" T:2/ NDK M "Berlin" T: NDK M "Ernst Thälmann" T: NDK M "Ifjúsági fesztivál" T: NDK M "30 éves az NDK" T:2 apró ph NDK M "Karl Marx" T:2 kis ph NDK M "Rostock" T:BU NDK M "40 éves az NDK" T:BU NSZK váltópénz tétel igl, különböző típus vagy évjárat, 128db T:vegyes NSZK 1951F 2M T:2 ph NSZK 1962D 2M "Planck" T: NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Környezetvédelmi konferencia" T:BU NSZK M "Környezetvédelmi konferencia" T:BU NSZK M "Goethe" T:BU NSZK M "Goethe" T:BU NSZK M "Luther" T:BU NSZK M "Luther" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Mendelssohn - Bartholdy" T:BU NSZK M "Mendelssohn - Bartholdy" T:BU NSZK M "Zollverein" T:BU NSZK M "Zollverein" T:BU NSZK M "150 éves a vasút" T:BU...700

13 7267. NSZK M "150 éves a vasút" T:BU NSZK M "150 éves a vasút" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M Ag "750 éves Berlin" T:BU NSZK 1994D 5M T:PP Német Birodalom / Császárság M fehér papír T:III Német Birodalom / Császárság M fehér papír T:III Német Birodalom / Császárság M kékes papír T:III Német Birodalom / Császárság M kékes papír T:III Német Birodalom / Császárság M inflációs kiadás T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Mäander" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M (2x) cégnyomat zöld cégjelzéssel és sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) birodalmi nyomat fekete "T"-vel, sorszám egyszer szerepel az előlapon; egymás utáni sorszámokkal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az előlapon T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az elő- és a hátlapon T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, elő- és hátlapon 8-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 18mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes kiadás "K/M" T:II/III...100

14 7304. Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:IV Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank millió M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank milliárd M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Württembergische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Karlsruhe / Reichsbahndirektion millió M T:II/III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:III...200

14. Numizmatikai gyorsárverés

14. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 5-10. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

24. Numizmatikai gyorsárverés

24. Numizmatikai gyorsárverés 24. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 18-23.

Részletesebben

21. Numizmatikai gyorsárverés

21. Numizmatikai gyorsárverés 21. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. augusztus 2-7.

Részletesebben

19. Numizmatikai gyorsárverés

19. Numizmatikai gyorsárverés 19. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 5-10.

Részletesebben

17. Numizmatikai gyorsárverés

17. Numizmatikai gyorsárverés 17. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.

Részletesebben

25. Numizmatikai gyorsárverés

25. Numizmatikai gyorsárverés 25. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 8-13.

Részletesebben

20. Numizmatikai gyorsárverés

20. Numizmatikai gyorsárverés 20. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 19-24. között.

Részletesebben

32. Numizmatikai gyorsárverés

32. Numizmatikai gyorsárverés 32. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. július 11-16. között.

Részletesebben

6. Numizmatikai gyorsárverés

6. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. szeptember 14-19. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

22. Numizmatikai gyorsárverés

22. Numizmatikai gyorsárverés 22. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 30. szept.

Részletesebben

37. Numizmatikai gyorsárverés

37. Numizmatikai gyorsárverés 37. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 13-19.

Részletesebben

29. Numizmatikai gyorsárverés

29. Numizmatikai gyorsárverés 29. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 18-23.

Részletesebben

38. Numizmatikai gyorsárverés

38. Numizmatikai gyorsárverés 38. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 28-

Részletesebben

5. Numizmatikai gyorsárverés

5. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között. Ajánlattételi határidő: augusztus

Részletesebben

31. Numizmatikai gyorsárverés

31. Numizmatikai gyorsárverés 31. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 19-25. között.

Részletesebben

Belföldi EMS Gyorsposta

Belföldi EMS Gyorsposta Belföldi EMS Gyorsposta Az EU területére megállapított zónadíjak ÁFA-t tartalmaznak. Az EMS küldemények EU-n kívüli szállításának díja csak a belföldi szakaszra vonatkozólag tartalmaz ÁFA-t. A táblázatban

Részletesebben

Nemzetközi turizmus Szerkezet (1) Világ (2004): 763,2 mil. turista Európa 431,3 mil. Ázsia és Csendes Óceán 151,2 mil. Amerika 127,7 mil. Közel-Kelet Kelet 22 mil. Afrika 18,2 mil. Ismeretlen 12,8 mil.

Részletesebben

Kisárverés 2011. május 21.

Kisárverés 2011. május 21. Kisárverés 2011. május 21. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 Széchényi István 500 Ft PP Szt. László PP T1 2 7000 1.2 Kossuth L. 500 Ft BU+PP T1 2 7000 1.3 Károly R. 500 Ft PP, Kölcsey 500 Ft PP T1 2 7000 1.4

Részletesebben

VÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén

VÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén VÁZLATOK II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai Népek, nyelvek, vallások Európa benépesedésének irányai: Ázsia, Afrika alpi típusú emberek közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában:

Részletesebben

Szent István Egyetem Gödöllő. 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról

Szent István Egyetem Gödöllő. 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról Szent István Egyetem Gödöllő 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról Gödöllő, 2005. november 1. A Szent István Egyetem alkalmazottainak

Részletesebben

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA A PSZÁF tájékoztatója a Magyar Köztársaság területére belépő külföldi telephelyű gépjárművek, valamint a magyar forgalmi rendszámú

Részletesebben

Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938. T1-3 ph 4 5000

Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938. T1-3 ph 4 5000 Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 T1-3 ph 3 5000 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938 T1-3 ph 4 5000 1.3 2 pengı 1936, 1935 Pázmány-sor T1-2 ph 3 6000 1.4 2 pengı

Részletesebben

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.

Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Fantázia veretek Ag 20 g: Ferenc József, I. Kálmán 1-1 2 4 000 Ft 1.2. III. Károly, II. Lajos 1-1 2 4 000 Ft 1.3. I. András,

Részletesebben

2011. február 19. Kisárverés

2011. február 19. Kisárverés 2011. február 19. Kisárverés tartás darab kikáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek: Szt. István 50+100 Ft T1 2 5000 1.2 MNB 50+100 Ft, KGST 100 Ft T1 3 4500 1.3 500 Nık Éve, Los Angeles, Sarajevo T1 3 7500

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A Számlatulajdonos pénzforgalmi számláját érintő fizetési megbízások benyújtásának és teljesítésének rendjéről

TÁJÉKOZTATÓ A Számlatulajdonos pénzforgalmi számláját érintő fizetési megbízások benyújtásának és teljesítésének rendjéről TÁJÉKOZTATÓ A Számlatulajdonos pénzforgalmi számláját érintő fizetési megbízások benyújtásának és teljesítésének rendjéről Hatályos: 2012. július 2-től Az Ercsi és Vidéke Körzeti Takarékszövetkezet (továbbiakban:

Részletesebben

A FILMIRODALOM SPECIÁLIS SZAKRENDSZERE

A FILMIRODALOM SPECIÁLIS SZAKRENDSZERE A FILMIRODALOM SPECIÁLIS SZAKRENDSZERE 91 SEGÉDKÖNYVEK 910 Plakátok 911 Lexikonok 912 Szótárak 913 Katalógusok* Bibliográfiák- Repertóriumok 914 Filmográfiák. Egyes adatok 915 Biográfiák 916 Évkönyvek*

Részletesebben

MagyarOK 1.: munkalapok 2

MagyarOK 1.: munkalapok 2 1. Bemutatkozás munkalap Egészítse ki a szavakat! Maria Fernandes v _. Portugál vagyok. Portugáliában é _. Portói vagyok, de Lisszabonban é _. 54 (Ötvennégy) é _ vagyok. Spanyolul és portugálul b _. Most

Részletesebben

Érvényes: 2013. július 26-ától (ÁFA-mentes szolgáltatás) FORGALMI TÍPUSÚ BIZTOSÍTÁS (Rövid lejáratú exporthitel-biztosítás)

Érvényes: 2013. július 26-ától (ÁFA-mentes szolgáltatás) FORGALMI TÍPUSÚ BIZTOSÍTÁS (Rövid lejáratú exporthitel-biztosítás) KONDÍCIÓS LISTA Az Üzletszabályzat 1. sz. melléklete Érvényes: 01. július 6-ától (ÁFA-mentes szolgáltatás) FORGALMI TÍPUSÚ BIZTOSÍTÁS (Rövid lejáratú exporthitel-biztosítás) Módozatok: C rövid lejáratú

Részletesebben

A világnépesség térbeli eloszlása, a népsûrûség

A világnépesség térbeli eloszlása, a népsûrûség A világn gnépesség g térbeli t eloszlása, sa, a népsûrûség 60 30 0 Fõ/km 2 < 1 30 1-10 11-25 26-50 51-100 101-200 > 200 A világn gnépesség g rasszok, nyelvek és s vallások szerinti megoszlása sa Rassz

Részletesebben

Mobilitásgarancia füzet

Mobilitásgarancia füzet Mobilitásgarancia füzet Minőségi használt autók. Garanciával. Mobilitásgarancia Fontos tudnivalók Kérjük, figyelmesen olvassa el a klubkártya használatáról szóló jelen fejezetet, mielőtt szolgáltatásainkat

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2014. március 22.

Kisárverés 2014. március 22. Kisárverés 2014. március 22. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Spanyol másolatok 5 pezeta, 20 reál 2-2 5 2 000 Ft 1.2. Egyesületi br. Érmek: MÉE 10 éves, XIX. Vándorgyűlés 1-1 2 500 Ft 1.3. Erdélyi Fejedelmek

Részletesebben

Kisárverés 2012. február 18.

Kisárverés 2012. február 18. Kisárverés 2012. február 18. 1. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T1 4 3600 1.2 FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T1 4 500 1.3 Emlékpénzek:

Részletesebben

JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL

JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL KÖZPONTI STATISZTIKAI HIVATAL Az adatszolgáltatás a statisztikáról szóló 1993. évi XLVI. törvény (Stt.) 8. (2) bekezdése alapján kötelező. Nyilvántartási szám: 1036 JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

19. Képeslap gyorsárverés

19. Képeslap gyorsárverés 19. Képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik képeslap árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban július 13-22. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 115. 2010/2. 161. tétel m ee Budapest, 2010. november 13. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

Európai ünnepnapok 2012

Európai ünnepnapok 2012 Európai ünnepnapok 2012 Ausztria október 26. december 8. Úrnapja Az örökös semlegesség ünnepe napja Szeplőtelen fogantatás ünnepe Belgium július 21. november 2. november 11. december 6. Nemzeti ünnep napja

Részletesebben

SUBARU ASSISTANCE +36 1 880 14 88

SUBARU ASSISTANCE +36 1 880 14 88 SUBARU ASSISTANCE +36 1 880 14 88 SUBARU ASSISTANCE +36 1 880 14 88 Szolgáltatási körünkbe tartozik minden 36 hónapnál fiatalabb, Magyarországon forgalomba helyezett és a magyarországi importőr által regisztrált

Részletesebben

1.oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék 30000 4039-4044 Foci VB 300 200 4500 4045 Foci VB blokk 550 550 3700

1.oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék 30000 4039-4044 Foci VB 300 200 4500 4045 Foci VB blokk 550 550 3700 1.oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék 30000 4039-4044 Foci VB 300 200 4500 4045 Foci VB blokk 550 550 3700 4046 Mikes Kelemen 50 10 1200 4047-4048 Ferenczy testvérek

Részletesebben

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak Cél Telefonszám kezdete Bruttó percdíj (Ft) AFGANISZTÁN 93* 95 AFGANISZTÁN * mobil 9370* 96,25 AFGANISZTÁN * mobil 9377* 96,25 AFGANISZTÁN * mobil 9379* 96,25 ALBÁNIA 355* 30 ALBÁNIA - TIRÁNa 35542* 18,75

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként Afganisztán 69 HUF 1.15 HUF Afganisztán mobil 73.2 HUF 1.22 HUF Albánia 15 HUF 0.25 HUF Albánia mobil 68.4 HUF 1.14 HUF Algéria 49.2 HUF 0.82 HUF Algéria mobil 46.2 HUF 0.77 HUF Amenia 22.2 HUF 0.37 HUF

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

Kisárverés Május 19. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés Május 19. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés Május 19. 1. tartás db kikált. ár 1.1 Nemz. Rendır motoros Csillagtúra Br., Magy. Honvédség Br., Honv. Minisztérium Br. 1/1 3 1 200 1.2 Országház (2) Br., Védelem '96 - Keleti György Br., Protestáns

Részletesebben

RPM International Inc. Utasítások a hotline szolgáltatás használatához

RPM International Inc. Utasítások a hotline szolgáltatás használatához RPM International Inc. Utasítások a hotline szolgáltatás használatához A megfelelőséggel kapcsolatos problémák többnyire helyi szinten kerülnek megoldásra, az RPM International Inc. ( RPM ) Hotline szolgáltatása

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I,

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, 1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, II, III. 1960 2280 863-866 Béke (I) 500 800 864Tny Tévnyomat:

Részletesebben

Az EUREKA és a EUROSTARS program

Az EUREKA és a EUROSTARS program Az EUREKA és a EUROSTARS program Mészáros Gergely vezető-tanácsos 2014.03.13. Az EUREKA program 1985-ben létrehozott kormányközi együttműködés, Cél: Az európai ipar termelékenységének és világpiaci versenyképességének

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Részletesebben

Cikkszám Cikk Fogy ár Turista térképek Turista útikalauzok Belföldi várostérképek + megye tkp.

Cikkszám Cikk Fogy ár Turista térképek Turista útikalauzok Belföldi várostérképek + megye tkp. Cikkszám Cikk Fogy ár Zöldzónaár Turista térképek 353127110 Aggtelek-Gömör-Tornai-karszt turistatkp "SC" 1 290 Ft 1 000 Ft 353126110 Bakony-Dél turistatkp.- Somló "SC" 1 290 Ft 1 000 Ft 353121110 Bakony-Észak

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

42. Kultúra keretprogram: változik, hogy változatlan maradjon?

42. Kultúra keretprogram: változik, hogy változatlan maradjon? 42. Kultúra keretprogram: változik, hogy változatlan maradjon? Kultúra keretprogram: változik, hogy változatlan maradjon? 2000. óta létezik az Európai Unió egységes kultúratámogató programja. A korábbi

Részletesebben

SZOLGÁLTATÁSI ÓRAREND Érvényes: 2015. szeptember 7-től

SZOLGÁLTATÁSI ÓRAREND Érvényes: 2015. szeptember 7-től 2760 Nagykáta, Dózsa Gy. u. 10 SZOLGÁLTATÁSI ÓRAREND Érvényes: 2015. szeptember 7-től I. Belföldi forint fizetési ok JÓVÁÍRÁS Megbízás típusa GIRO-IG1 GIRO IG2 VIBER TERHELÉS Takarékszövetkezetünk nostro

Részletesebben

JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL

JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL KÖZPONTI STATISZTIKAI HIVATAL Az adatszolgáltatás a statisztikáról szóló 99 évi XLVI. törvény (Stt.) 8. (2) bekezdése alapján kötelező. Nyilvántartási szám: 036 JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL

Részletesebben

Kisárverés 2010 február 20.

Kisárverés 2010 február 20. Kisárverés 2010 február 20. 1. Anyag 1.1 20 kr. 1838, 1841 B. T3-3 2 db 1200 1.2 20 kr. 1843, 1844 B. T3-3 2 db 1200 1.3 20 kr. 1845, 1846 B. T3-3 2 db 1200 1.4 Jelvények magyar-külföld T1-3 220 db 500

Részletesebben

Vásárlási feltételek az árveréseken

Vásárlási feltételek az árveréseken Vásárlási feltételek az árveréseken 1. A Műgyűjtők Háza Galéria és Aukciósház 1023 Budapest, Zsigmond tér 13. (továbbiakban: Ház) az árverési tárgyak tulajdonosa(i) vagy eladásra jogosultja(i) (továbbiakban:

Részletesebben

MAGYAR KÖZLÖNY. 159. szám. A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HIVATALOS LAPJA 2010. október 12., kedd. Tartalomjegyzék

MAGYAR KÖZLÖNY. 159. szám. A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HIVATALOS LAPJA 2010. október 12., kedd. Tartalomjegyzék MAGYAR KÖZLÖNY 159. szám A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG HIVATALOS LAPJA 2010. október 12., kedd Tartalomjegyzék 15/2010. (X. 12.) MNB rendelet 3/2010. (X. 12.) KüM rendelet 21/2010. (X. 12.) VM rendelet 236/2010.

Részletesebben

Országok és telephelyek versenye a befektetésekért Continental csoport GKI Konferencia 2014. január 21.

Országok és telephelyek versenye a befektetésekért Continental csoport GKI Konferencia 2014. január 21. Bitte decken Sie die schraffierte Fläche mit einem Bild ab. Please cover the shaded area with a picture. (24,4 x 11,0 cm) Országok és telephelyek versenye a befektetésekért Continental csoport GKI Konferencia

Részletesebben

Kisárverés 2012 március 10.

Kisárverés 2012 március 10. Kisárverés 2012 március 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 F.J. 1kor T2/3 7 3500 1.2 F.J. 5kor 1908, 1Fl 1861A ph T2/3 2 6000 1.3 5P 1930, 2 Sch 1928, 5 Ft 1967 T3 3 4000 1.4 Bajor tall 1764 T3

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

Belső Piaci Harmonizációs Hivatal (OHIM) bejelentés nyelve francia angol spanyol

Belső Piaci Harmonizációs Hivatal (OHIM) bejelentés nyelve francia angol spanyol Belső Piaci Harmonizációs Hivatal (OHIM Az OHIM tölti ki: Érkezett Oldalszám 0 (kötelező A Madridi Jegyzőkönyv alapján tett nemzetközi védjegybejelentés Az OHIM előtt folyó eljáráshoz szükséges részletek

Részletesebben

Osztályozó- és javítóvizsga Történelem tantárgyból 2014-2015

Osztályozó- és javítóvizsga Történelem tantárgyból 2014-2015 Osztályozó- és javítóvizsga Történelem tantárgyból 2014-2015 A félévi vizsga szóbeli vizsga az első félévre megadott témakörökből. Az év végi vizsga írásbeli vizsga (feladatlap) az egész évre megadott

Részletesebben

A rejtett gazdaság okai és következményei nemzetközi összehasonlításban. Lackó Mária MTA Közgazdaságtudományi Intézet 2005. június 1.

A rejtett gazdaság okai és következményei nemzetközi összehasonlításban. Lackó Mária MTA Közgazdaságtudományi Intézet 2005. június 1. A rejtett gazdaság okai és következményei nemzetközi összehasonlításban Lackó Mária MTA Közgazdaságtudományi Intézet 2005. június 1. Vázlat Definíciók dimenziók Mérési problémák Szubjektív adóráta A szubjektív

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

Rajka és Vidéke Takarékszövetkezet

Rajka és Vidéke Takarékszövetkezet Rajka és Vidéke Takarékszövetkezet TÁJÉKOZTATÓ A devizában végzett műveletek teljesítési rendjéről Hatályos: 2012. január 2-től 1 I. Általános feltételek A Takarékszövetkezet csak tartalmi, nyelvi és alaki

Részletesebben

ZIRCI TAKARÉKSZÖVETKEZET DEVIZASZÁMLAVEZETÉS, DEVIZAÜGYLETEK H I R D E T M É N YE VÁLLALKOZÓK RÉSZÉRE

ZIRCI TAKARÉKSZÖVETKEZET DEVIZASZÁMLAVEZETÉS, DEVIZAÜGYLETEK H I R D E T M É N YE VÁLLALKOZÓK RÉSZÉRE ZIRCI TAKARÉKSZÖVETKEZET DEVIZASZÁMLAVEZETÉS, DEVIZAÜGYLETEK H I R D E T M É N YE VÁLLALKOZÓK RÉSZÉRE 1/2014. Közzététel: 2013. december 20. Hatályos: 2014. január 5-től I. BETÉTI KAMATOK 1. Devizaszámlák

Részletesebben

ICOLIM 2014. Budapest

ICOLIM 2014. Budapest ICOLIM 2014 Budapest A konferenciáról ICOLIM Témák Célok A konferenciáról Történelmi áttekintés 1992 Keszthely, Magyarország 1994 Mulhouse, Franciaország 1996 Velence, Olaszország 1998 Lisszabon, Portugália

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 121. 2013/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 121. 2013/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 121. 2013/2. 119. tétel Budapest, 2013. november 23. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

M2M Net EU díjcsomag szolgáltatói lista

M2M Net EU díjcsomag szolgáltatói lista M2M Net EU díjcsomag szolgáltatói lista Partner Country Partner Provider Name Ausztria Hutchison 3G Austria (Ausztria) Mobilkom Austria (Ausztria) ONE GmbH (Ausztria) T-Mobile A (Ausztria) Belgium Base

Részletesebben

A BIZOTTSÁG VÉGREHAJTÁSI HATÁROZATA (2012.2.27.)

A BIZOTTSÁG VÉGREHAJTÁSI HATÁROZATA (2012.2.27.) EURÓPAI BIZOTTSÁG Brüsszel, 2012.2.27. C(2012) 1152 final A BIZOTTSÁG VÉGREHAJTÁSI HATÁROZATA (2012.2.27.) a vízumkérelmezők által Egyiptomban (Kairó és Alexandria) benyújtandó igazoló dokumentumok jegyzékének

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 124. 2015/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 124. 2015/1. 272. tétel Budapest, 2015. április 25. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2.

Részletesebben

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS A 2015/2016. ÉVI ERASMUS+ TANULMÁNYI ÉS SZAKMAI GYAKORLATI CÉLÚ HALLGATÓI MOBILITÁSRA

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS A 2015/2016. ÉVI ERASMUS+ TANULMÁNYI ÉS SZAKMAI GYAKORLATI CÉLÚ HALLGATÓI MOBILITÁSRA PÁLYÁZATI FELHÍVÁS A 2015/2016. ÉVI ERASMUS+ TANULMÁNYI ÉS SZAKMAI GYAKORLATI CÉLÚ HALLGATÓI MOBILITÁSRA 1. A pályázati felhívás célja: A pályázni jogosult hallgatói számára Erasmus+ külföldi részképzés

Részletesebben

DÁTUM ESEMÉNY HELYSZÍN ÁRAK. 2009. december 7. IL DIVO London, Egyesült Királyság Lekérésre

DÁTUM ESEMÉNY HELYSZÍN ÁRAK. 2009. december 7. IL DIVO London, Egyesült Királyság Lekérésre IL DIVO KONCERTEK A legnépszerűbb opera kvartett, az Il Divo, 2004-ben jött létre Simon Cowell irányításával. Az opera virtuóz vegyítése a romantikus és népszerű pop dalokkal nagy vihart kavart a világban,

Részletesebben

Általános Üzletszabályzat 1. sz. melléklete TÁJÉKOZTATÓ A megbízások teljesítési rendjér l, a költségviselésr

Általános Üzletszabályzat 1. sz. melléklete TÁJÉKOZTATÓ A megbízások teljesítési rendjér l, a költségviselésr Általános Üzletszabályzat 1. sz. melléklete TÁJÉKOZTATÓ A megbízások teljesítési rendjéről, a költségviselésről és az árfolyamok alkalmazásáról Hatályos: 2010. június 01-től Értelmező rendelkezések: BIC

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

HU0201-04 sz. Phare projekt. Segítség a program lebonyolításához: beszerzési szabályok

HU0201-04 sz. Phare projekt. Segítség a program lebonyolításához: beszerzési szabályok HU0201-04 sz. Phare projekt Segítség a program lebonyolításához: beszerzési szabályok Bevezetés Grant projektek: a Kedvezményezettek alkalmazzák a Phare szabályait 2002. tavasza óta új szabályozás: könnyítések

Részletesebben

22. Filatéliai gyorsárverés

22. Filatéliai gyorsárverés 22. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 29 - szept.

Részletesebben

Kisárverés 2011. április 16.

Kisárverés 2011. április 16. Kisárverés 2011. április 16. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 visszavonva 1.2 2 korona 1912 KB T1-2 4 4600 1.3 visszavonva 1.4 2 kronen 1912, 1913 (2) T1-2 3 4600 1.5 1 forint 1876 KB, 1890 KB (Fiume címer)

Részletesebben

A magyar gazdaság főbb számai európai összehasonlításban

A magyar gazdaság főbb számai európai összehasonlításban A magyar gazdaság főbb számai európai összehasonlításban A Policy Solutions makrogazdasági gyorselemzése 2011. szeptember Bevezetés A Policy Solutions a 27 európai uniós tagállam tavaszi konvergenciaprogramjában

Részletesebben

DPD Árlista. Áraink csomagonként értendőek és nem tartalmazzák a 27%-os ÁFÁ-t, valamint az üzemanyag felárat.

DPD Árlista. Áraink csomagonként értendőek és nem tartalmazzák a 27%-os ÁFÁ-t, valamint az üzemanyag felárat. DPD Classic belföld Csomagsúly Szállítási díj/csomag (Ft) 0,1 3 kg 1100 3,1 5 kg 1300 5,1 10 kg 1400 10,1 15 kg 1500 15,1 20 kg 1600 20,1 25 kg 1900 25,1 31 kg 2300 31,1 50 kg 3500 Áraink csomagonként

Részletesebben

1. Képeslap gyorsárverés

1. Képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első képeslap árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7. között. Ajánlattételi határidő:

Részletesebben

MÁV-START / ÉKSZ - 07/002/2015. Interrail

MÁV-START / ÉKSZ - 07/002/2015. Interrail MÁV-START / ÉKSZ - 07/002/2015 Interrail Örömmel üdvözöljük Önt az Interrail tel utazók széles táborában! Reméljük, utazásai során sok nagyszerű élményben lesz része. Jó időt, kellemes útitársakat kívánunk!

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ. a Számlatulajdonos fizetési/pénzforgalmi számláját érintő fizetési megbízások benyújtásának és teljesítésének rendjéről

TÁJÉKOZTATÓ. a Számlatulajdonos fizetési/pénzforgalmi számláját érintő fizetési megbízások benyújtásának és teljesítésének rendjéről TÁJÉKOZTATÓ a Számlatulajdonos fizetési/pénzforgalmi számláját érintő fizetési megbízások benyújtásának és teljesítésének rendjéről A Hpt. 210. 13. bekezdés értelmében tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

Nemzetközi vándorlás az Európai Unió országaiban

Nemzetközi vándorlás az Európai Unió országaiban 21/63 Összeállította: Központi Statisztikai hivatal www.ksh.hu IV. évfolyam 63. szám 21. május 26. Nemzetközi vándorlás az Európai Unió országaiban A tartalomból 1 Bevezetõ 1 Az Európai Unió országaiban

Részletesebben

Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár a jogviszony-ellenőrzés változásairól, és a külföldön biztosítottak magyarországi egészségügyi ellátásáról

Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár a jogviszony-ellenőrzés változásairól, és a külföldön biztosítottak magyarországi egészségügyi ellátásáról Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár tájékoztatója a jogviszony-ellenőrzés változásairól, és a külföldön biztosítottak magyarországi egészségügyi ellátásáról (Sajtóanyag 2009. június 25.) A kötelező

Részletesebben

1408/71 rendelet: 12.; 72. cikk 574/72 rendelet: 10a.; 85.2. és 3. cikk

1408/71 rendelet: 12.; 72. cikk 574/72 rendelet: 10a.; 85.2. és 3. cikk MIGRÁNS MUNKAVÁLLALÓK SZOCIÁLIS BIZTONSÁGÁVAL FOGLALKOZÓ IGAZGATÁSI BIZOTTSÁG Lásd az Útmutatót a 3. oldalon E 405 ( 1 ) A BIZTOSÍTÁSI, FOGLALKOZTATOTTSÁGI VAGY MUNKANÉLKÜLISÉGI IDŐSZAKOK ÖSSZESÍTÉSÉRE,

Részletesebben

TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ MUNKAKÖZÖSSÉG

TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ MUNKAKÖZÖSSÉG TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ MUNKAKÖZÖSSÉG TÖRTÉNELEM NYOLCADIKOS VIZSGA 5-8. ÉVFOLYAM ANYAGÁBÓL SZÓBELI VIZSGA TÉTELEK ALAPJÁN A szóbeli vizsga menete: a tanulók a tétel kihúzása után kb. 30 perc felkészülési

Részletesebben

A magyar építőipar számokban és a 2015. évi várakozások

A magyar építőipar számokban és a 2015. évi várakozások A magyar építőipar számokban és a 2015. évi várakozások Az építőipari termelés alakulása A magyar építőipari termelés hat éves csökkenés után mélyponton 2012. évben volt ~1600 Mrd Ft értékkel. 2013-ban

Részletesebben

EÖTVÖS LORÁND TUDOMÁNYEGYETEM EGYETEMI HALLGATÓI SZOCIÁLIS ÉS ÖSZTÖNDÍJBIZOTTSÁG

EÖTVÖS LORÁND TUDOMÁNYEGYETEM EGYETEMI HALLGATÓI SZOCIÁLIS ÉS ÖSZTÖNDÍJBIZOTTSÁG 01/15-ös tanév Erasmus kiegészítő támogatás pályázati kiírása és a csatolandó dokumentumok Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Szociális és Ösztöndíjbizottsága (továbbiakban: EHSZÖB) az

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

29. Filatéliai gyorsárverés

29. Filatéliai gyorsárverés 29. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 31. és február

Részletesebben

Campus Hungary. Hallgatói szakmai gyakorlati pályázati felhívás ERASMUS+ önfinanszírozó státuszú hallgatók részére

Campus Hungary. Hallgatói szakmai gyakorlati pályázati felhívás ERASMUS+ önfinanszírozó státuszú hallgatók részére Campus Hungary Hallgatói szakmai gyakorlati pályázati felhívás ERASMUS+ önfinanszírozó státuszú hallgatók részére az intézményi ERASMUS+ pályázaton pályázatot benyújtott vagy benyújtani szándékozó hallgatóknak.

Részletesebben

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS. Pályázati határidő: folyamatos az egész tanév során

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS. Pályázati határidő: folyamatos az egész tanév során PÁLYÁZATI FELHÍVÁS A Pécsi Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kara pályázatot ír ki a 2014/2015-ös tanévben Erasmus+ hallgatói szakmai gyakorlat mobilitási programban való részvételre Pályázati határidő:

Részletesebben

A nemzetközi kapcsolatok története (1914 1946)

A nemzetközi kapcsolatok története (1914 1946) A nemzetközi kapcsolatok története (1914 1946) 2012. szeptember Valki László www.nemzetkozi jog.hu 15 m halott I. világháború Összehasonlítás: áldozatok száma millióban 62 II. világháború 40 Mongol hódítások

Részletesebben

HIRDETMÉNY. Forint számlavezetés kondíciói Lakossági ügyfelek részére. A hirdetmény hatályos: 2010. június 01-től.

HIRDETMÉNY. Forint számlavezetés kondíciói Lakossági ügyfelek részére. A hirdetmény hatályos: 2010. június 01-től. Tiszavasvári Takarékszövetkezet HIRDETMÉNY Forint számlavezetés kondíciói Lakossági ügyfelek részére Tranzakció típus A hirdetmény hatályos: 2010. június 01-től Díj Számlanyitás díja: Kötelező elhelyezés

Részletesebben