6. Numizmatikai gyorsárverés

Download "6. Numizmatikai gyorsárverés"

1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban szeptember között. Ajánlattételi határidő: szeptember 19. szerda - interneten óráig - egyéb módon, elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők szeptember 21-én, pénteken órától! Maradékeladás: szeptember óráig Címünk: 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Tel: fax: Vásárlói jutalék: 17% IRODÁNKBAN LINDNER ÉS LEUCHTTURM GYŰJTÉSI KELLÉKEK KAPHATÓK! ÁRLISTA A HÁTOLDALON TALÁLHATÓ!

2 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: Árverési feltételek Az árverésen való részvételhez regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Az aktuális árverésre ajánlatot tenni telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: 1 500Ft 50Ft Ft 2.000Ft Ft 100Ft Ft 5.000Ft Ft 200Ft Ft Ft Ft 500Ft Ft Ft Ft 1.000Ft Ft Ft Ft felett Ft Vásárlói jutalék: 17% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére a Fodor Aukciósház Kft. nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. A megnyert tételekre a Fodor Aukciósház Kft. jutalékot számol fel.

3 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 3 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukció Kkt. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható

4 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

5 Tartalomjegyzék 1Ft-ról induló tételek a világ minden tájáról Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmék minden korból és országból Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Papír és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei és szükségpénzei Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Külföldi bankjegyek Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Militária Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Római Köztársaság / Császárság Külföldi és magyar aranypénzek Külföldi szettek és próbaszettek Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Habsburg, magyar és erdélyi veretek modern utánveretei Habsburg veretek Magyar szettek és próbaszettek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Utolsó pillanatban beszállított tételek Kérjük, figyelje katalógusunk utolsó címszavát, mert további póttételek feldolgozása folyamatban van, érdekes kisgyűjtemények, részvények, jobb bankjegyek és fémpénzek kerülnek árverésre! Érdeklődjön irodánkban vagy keresse fel honlapunkat!

6 1Ft-ról induló tételek a világ minden tájáról kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új kg vegyes világpénz, régi és új Adamovszky: Bankjegyek Alkalmi Felülbélyegzései Brazília "Companhia de Mossamedes" részvénye 4,5 Esc-ról 1 rész angol, francia és portugál nyelven Brazília "Companhia de Mossamedes" részvénye 4,5 Esc-ról 5 rész, angol, francia és portugál nyelven Holland Antillák / Curacao "BASF" tengerentúli részvénye 1000$-ról (1 rész) Hollandia "NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP / MAATSCHAPPIJ VOOR HYPOTHECAIR CREDIET/HOLLAND-MEXICO" részvény 100G-ről szignettával Kanada "Canada General Fund (1954) Limited" részvénye 100 rész-ről érvénytelenítő lyukasztással Törökország "Société Anonyme Ottomane des Mines de Balia-Karaidin" részvénye 100Fr-ról francia és török nyelven, szignettával Svájc 1970-es évek "CIBA-GEIGY AG, Basel" 5000Fr-ról értékpapír egymás utánis sorszámokkal (2x) német és francia nyelven Svájc "JUVENA HOLDING AG" részvénye 20Fr-ról (5 rész) Svájc "JUVENA HOLDING AG" részvénye 20Fr-ról (1 rész) USA DN 20$ + 100$ játékpénzek T:I P "Színházi pénz" kisebb formátumú, mindkét oldalon az előlap! T:II db régi orosz és szovjet bankjegy T:IV-,IV Oroszország DN(1915). 1R szign. Shipov T:IV kr "Kossuth-bankó" T:III Ausztria / Osztrák-Magyar Bank K függőleges "Deutschösterreich" fny-sal T:III NSZK Pf érmés, bélyeges borítékon "Szerencsepénz" T: NDK M "Friedrich Schiller" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Kanada $ "St. Andrews by the sea" zseton T: Kanada $ "St. Andrews by the sea" zseton T: "EXPO" (9x) 5klf emlékérem T: "VII. Országos Úttörő Találkozó" nagyalakú ffém plakett T: DN "Belügyi Dolgozók Szakszervezete - Szakszervezeti munkáért" emlékérem T: DN "75 éves az Astoria Hotel Budapest" nagyalakú Br plakett T: El Salvador c T: Holland-India /2c T:3 ph Kenya c T:2...1

7 7038. NDK M "20 éves a NDK" T: Peru /2S "Limai Pénzverde" T: Thaiföldi, német és magyar váltópénzek 245db T:2, Ft "Labdarúgó VB" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "Labdarúgó VB" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "FAO" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "FAO" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "FAO" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "Czóbel" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "Czóbel" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "Simon Bolivar" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "Simon Bolivar" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal! Ft "Simon Bolivar" T:BU Eredeti tokban, tanúsítvánnyal!...1 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmék minden korból és országból Algéria D T:III Argentína P T:I Argentína P T:I Ausztria K, 10K, 20K, 100K, 1000K T:I-,II+,II Ausztria Sch T:II Ausztria Sch T:III Belgium / kincstári kiadások Fr T:III Brazília C T:I Brazília C T:I Brazília C T:I Brazília C T:I Brazília C T:I Ceylon R T:III Észtország K T:I Észtország K T:I Franciaország Fr T:III Fülöp-szigetek c T:III Görögország / ideiglenes kiadások III. DN (1926.) 1000Dr T:III Görögország / német megszállás Dr szériabetű a sorszám előtt (2x) T:IV Görögország / német megszállás Dr szériabetű a sorszám előtt (2x) T:IV Görögország / német megszállás Dr szériabetű a sorszám után (2x) T:IV Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Guatemala /2Q T:I Hollandia / Zilverbon G T:III Horvátország / német megszállás K egy szériabetűvel! T:III Horvátország / német megszállás K egy szériabetűvel! T:III Horvátország / német megszállás K egy szériabetűvel! T:III Horvátország D T:I...100

8 7079. Jugoszlávia D T:I Kambodzsa R T:I Kína / Central Bank CGU T:III Kína / Central Bank CGU T:III Kína / Central Bank CGU T:III Dél-Korea W T:III Észak-Korea W :III bal oldalon pici hiány Libanon L T:III Libanon L T:I Libanon L T:II Mauritius R T:III Nagy-Britannia Ł T:III NDK M + NSZK M bélyeges érmés borítékon "Német Egység napja", alkalmi bélyegzéssel T: NSZK "Philatelia Köln" meisseni porcelán emlékérem érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: NSZK "Konrad Adenauer" ffém emlékérem érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzővel T:BU Nyugat-Afrikai Államok / Togo Fr T:III kis sarokhiány Olaszország L T:II Olaszország L T:III Olaszország L T:II Olaszország L T:II Olaszország L T:II Olaszország L T:II Olaszország L T:II Olaszország L T:II/III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Shipov T:II Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Konshin T:III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország R szign. Shipov T:III Oroszország DN(1915). 1R szign. Shipov T:II Oroszország DN(1915). 1R szign. Shipov T:III Oroszország / kincstári váltópénz kiadások DN(1915). 1k, 5k T:III,IV Oroszország DN(1917). 5R szign. Shipov T:III Oroszország / kincstári kiadások DN(1917). 20R (1x), 40R (4x) T:III Oroszország R T:III- hiány Oroszország / Polgárháború / Kelet-Szibéria / Priamur DN (1919). 50k T:III...300

9 7120. Oroszország / Polgárháború / Fehér kiadás / Dél-Oroszország R T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság / kincstári kiadások R T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság / kincstári kiadások R T:IIIsarokhiány Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság / kincstári kiadások R T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság / kincstári kiadások R T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság / kincstári kiadások R T:III/IV Oroszország/Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság DN(1919). 60R T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság R T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság R ívből letépve, felül látszik a másik bankjegy széle! T:III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság R érvénytelenítve T:II/III Oroszország / Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság R T:IV Szovjetunió / kincsári kiadások GR T:III Szovjetunió R T:I Paraguay G T:I Svédország K T:III Törökország L.1970 (1995) L T:III Uruguay NP T:I USA / katonai kiadás c T:III Dél-Vietnam D T:II Franciaország Fr "Charles de Gaulle" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel "Albertville-i olimpia" T:BU NDK DN "Ernst Thälmann" ffém emlékérem T:BU "MÉE - Divus Marcus Aurelius Pius" T: Algéria Fr T: Argentína c T: Ausztrália p Ag T: Ausztrália p Ag T: Ausztrália p Ag T:2/ Ausztrália p "Károly és Diana" T: Azori-szigetek Esc T: Belgium Fr T: Brazília R T: Brazília R "Gyarmatosítás" T: Brazília R T:2/ Brazília R T: Brazília R T: Brazília R T:2/ Brazília R T:

10 7157. Brazília R T:2/ Bulgária L T: Bulgária L T: Bulgária L T: Bulgária L T:3 k Bulgária L "Függetlenség" T: Bulgária L "Szocialista forradalom" T: Burundi Fr "FAO" T: Ciprus M T:2/ Costa Rica C T: Csehszlovákia K "Masaryk" T: Csehszlovákia K "Stafánik" T: Dánia K T:2 ph Dél-Rhodesia p T:3/ Dél-Rhodesia p T: Dél-Rhodézia és Nyaszaföld Sh T:2/ Dél-Rhodézia és Nyaszaföld Sh T: Dél-Rhodézia és Nyaszaföld /2p T: Dominika c Ag "Köztársaság újjáépítése" T: Egyiptom M T: Egyiptom P "Forradalom" T: Egyiptom Ł "Tutanhamon maszkja" T: Falkland-szigetek c T: Franciaország c T: Francia Polinézia Fr T: Francia Polinézia Fr T: Ghána C "FAO" T: Görögország Dr "Athéné" T: Holland-India /2c T: India R T: India R T: India P "Függetlenségi évforduló" T: Izland K T: Írország Fl T:3 ph Írország Ł T:2/ Jamaica c T:BU Jordánia /4D "Uralkodói évforduló" T: Kambodzsa s T: Kambodzsa s T: Kanada c V. György T:2-/ Kanada c (1x) + 5c (2x) V.György T:2/3, Kanada / Új-Fundland c T:2/ Kelet-Afrika c T:3+/

11 7200. Kelet-Afrika c T:2/ Kelet-Afrika c T:2/ Kelet-Afrika c T: Kelet-Afrika c T:3 kis ph Kelet-Afrika c VIII.Edward T: Kongó F T: Libanon P T: Libéria $ T: Luxemburg c T: Luxemburg Fr T: Madagaszkár Fr T: Makaó A T:2/ Makaó A T: Makaó P T: Makaó P T: Malaya és Brit-Borneó c + 20c T:2,2/ Marokkó AH Fr T: Marokkó AH Fr T: Marokkó AH Fr T: Marokkó AH Fr T: Mauritius R T: Máltai Lovagrend L "Hollandia" T:PP Máltai Lovagrend L "Lengyelország" T:PP Máltai Lovagrend L "Lettország" T:PP Máltai Lovagrend L "Monaco" T:PP Máltai Lovagrend L "Luxemburg" T:PP Máltai Lovagrend L "Németország" T:PP Máltai Lovagrend L "Litvánia" T:PP Máltai Lovagrend L "Szlovákia" T:PP Máltai Lovagrend L "Svédország" T:PP Máltai Lovagrend L "Spanyolország" T:PP Máltai Lovagrend L "San Marino" T:PP Máltai Lovagrend L "Nagy-Britannia" T:PP Máltai Lovagrend L "Ausztria" T:PP Máltai Lovagrend L "Szlovénia" T:PP Máltai Lovagrend L "Bulgária" T:PP Máltai Lovagrend L "Belgium" T:PP Máltai Lovagrend L "Csehország" T:PP Máltai Lovagrend L "Dánia" T:PP Máltai Lovagrend L "Észtország" T:PP Máltai Lovagrend L "Finnország" T:PP Máltai Lovagrend L "Görögország" T:PP Mexikó P Ag T:

12 7243. Mozambik Esc T:2/ Mozambik Esc T:2/ Mozambik Esc T:2/ Mozambik /2Esc T: Mozambik Esc T: Mozambik M T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia C "Churchill" T: Nagy-Britannia p "Erzsébet és Fülöp" T: Nagy-Britannia p "Károly és Diana" T: Nyugat-Afrikai Államok Fr T:1-/ Oszmán Birodalom AH1293//27 (1901). 2K Ag II.Abdul Hamid T: Peru /2S S T: Portugália R I.Károly T: Portugália c T: Portugália c T:2/3 ph Rhodesia c + 20c T:2+, Rhodesia c T: Románia L "Napfogyatkozás" T: Salamon-szigetek c T: Seychelle-szigetek R "Függetlenség" T: Spanyolország c T: Spanyolország 1949(50). 5P T:2 ph. kis k Straits Settlements c T:2-/3 kis ph Suriname c T: Szingapúr $ T: Szíria P T: Szomália c T: Szudán G "1969-es lázadás" T: Thaiföld B "6. Ázsiai Játékok" T: Tonga s T: Tonga s "FAO" T: Tunézia Fr token kiadás T:3 kis ph Tunézia Fr T: Tunézia D "FAO" T: USA c "Buffalo" T:

13 7286. USA c "Buffalo" T: USA c "Buffalo" T:3 ph USA c "Buffalo" T:3 ph. k USA c "Buffalo" T: USA c "Buffalo" T: USA c "Buffalo" T: USA c "Buffalo" T: USA c "Buffalo" T: Vatikán DN 1c próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Vatikán DN 2c próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Vatikán DN 5c próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Vatikán DN 10c próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Vatikán DN 20c próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Vatikán DN 50c próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Vatikán DN 1 próbaveret "XVI. Benedek pápa" T:BU Dél-Vietnam Su T: Dél-Vietnam Xu T:2/ Dél-Vietnam D T: Dél-Vietnam D T: Dél-Vietnam D T:1-/ Dél-Vietnam D T:2+/ Vietnam D T: Zambia p T:2/ Zöld-foki szigetek Esc T: Numizmatikai kellékek db "A Magyar Népköztársaság kitüntetése" oklevél tok Gyűjtőalbum Lincoln centesekhez Withman-féle gyűjtőalbum 8db kanadai szetthez Withman-féle gyűjtőalbum 18,5mm átmérőjű érmékhez Withman-féle gyűjtőalbum 18,5mm átmérőjű érmékhez Whitman-féle album kanadai 5 centesekhez (átmérő 21mm) Whitman-féle album klf méretű érmékhez Withman-féle gyűjtőalbum 21mm átmérőjű érmékhez db használt érem-, ill. ékszerdoboz db használt érem-, ékszerdoboz, magyar éremtokok, tanúsítványokkal db használt érem-, ékszerdoboz, magyar éremtokok, tanúsítványokkal Fa éremtartó kazetta 12 férőhellyel, 55x55mm (ragasztószalag nyomokkal) Fa éremtartó kazetta 12 férőhellyel, 55x55mm Gyűrűs album bankjegyekhez, ill. érmés borítékokhoz 24db kettes osztású albumlappal, jó állapotban! Bordó színű gyűrűs berakó 2db 3-es, 4db 3-as és 16db 4-es osztású lappal, jó állapotban! Bordó színű gyűrűs berakó 3db osztatlan, 13db 2-es, 2db 3-as és 4db 4-es osztású lappal, jó állapotban!

14 7326. Bordó színű gyűrűs berakó 7db 2-es, 1db 3-as és 13db 4-es osztású lappal, jó állapotban! Bordó színű gyűrűs berakó 2db osztatlan, 1db 2-es, 12db 4-es és 4db 5-ös osztású lappal, jó állapotban! Bordó színű gyűrűs berakó 2db osztatlan, 7db 2-es,15db 4-es és 1db 5-ös osztású lappal, jó állapotban! Bordó színű SAFE gyűrűs berakó 14db 2-es osztású lappal, jó állapotban! Album bankjegyekhez 6db 4-es osztású albumlappal, jó állapotban! Gyűrűs berakó 18db négyes és 6db kettes osztású lappal, jó állapotban! Gyűrűs berakó 20db négyes és 6db kettes osztású lappal, jó állapotban! Gyűrűs berakó 25db négyes osztású és 1db osztatlan lappal, jó állapotban! Gyűrűs berakó 26db négyes osztású lappal, jó állapotban! Gyűrűs berakó, 25db kettes osztású lappal, bankjegyekhez, nagyon jó állapotban! Numis éremtartó album, 5klf albumlappal, zöld színben Optima éremalbum, 10klf albumlappal, fekete színben Numis éremtartó lapok, vegyes átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Numis éremtartó lapok, 44mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 26mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 27mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 34mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 65mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) db 2-es osztású albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm db 2-es osztású albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm db 2-es osztású albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm Lindner bankjegytok 140x80mm, 100db/cs Hartberger gyűrűs berakó, kék színben Leuchtturm zsebalbum érmékhez, 8db lappal, laponként 12 férőhellyel (össz. 96fh.), kék színben, ÚJ! Zsebalbum bankjegyekhez, 20db lappal, ÚJ! Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A KORONA PÉNZRENDSZER bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra ( ) Schön: Welt Münzkatalog (2010-es kiadás) Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 100Ł-ról angol nyelven, szignetták-kal Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 500Fr-ról francia, angol és portugál nyelven, különféle szignettákkal Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 100$-ról 1 rész, angol és francia nyelven Panama Compagnie Universelle du Canal Interoceanique de Panama részvénye 60Fr-ról francia szignettával USA 1950-es évektől 1970-es évekig 10 klf db dekoratív részvény DN "Magyar Általános Hitelbank" 7%-os aranyzáloglevele 100$-ról "MINTAPÉLDÁNY" bélyegzővel, szelvényekkel...500

15 "Magyar Agrár- és Járadékbank Részvény-Társaság" járadékjegye 2000K-ról, szelvényekkel T:felül kissé töredezett "Urikány-Zsilvölgyi Magyar Kőszénbánya-Részvénytársaság" jelzálogos elsőbbségi kötvénye 400K/420Fr-ról, magyar, francia és német nyelven, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással T:felül bevágva "Urikány-Zsilvölgyi Magyar Kőszénbánya-Részvénytársaság" jelzálogos elsőbbségi kötvénye 400K/420Fr-ról, magyar, francia és német nyelven, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással "M. Kir. Vasgyárak Fogyasztási Szövetkezete Zólyom-Bézó" üzletrész-jegye 40K-ról "M. Kir. Vasgyárak Fogyasztási Szövetkezete Zólyom-Bézó" üzletrész-jegye 40K-ról "Vajdahunyad - Gyalári Helyi Érdekű Vasut Részvénytársaság" Élvezeti-jegy, restaurált "Walla József Czementárugyár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról, magyar és német nyelven "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" községi kötvénye 500Fr/475K-ról, magyar és francia nyelven, lyukasztással érvénytelenítve "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" községi kötvénye 500Fr/475K-ról, magyar és francia nyelven, lyukasztással érvénytelenítve "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" községi kötvénye 500Fr/475K-ról, magyar és francia nyelven, lyukasztással érvénytelenítve Államadóssági kötvény 100K-ról Államadóssági kötvény 100K-ról T:oldalt kissé töredezett "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 1000K-ról, szelvényekkel Államadóssági kötvény 100K-ról Államadóssági kötvény 100K-ról Államadóssági kötvény 1000K-ról Államadóssági kötvény K-ról "Hadsegitési és Népjóléti" nyereménykölcsön nyereménykötvénye 40K-ról "Magyar Földhitel Intézet" záloglevele 200K-ról, szelvényekkel "Magyar Földhitel Intézet" záloglevele 200K-ról, szelvényekkel "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 200K-ról, szelvényekkel "Budapest Székesfőváros" kötelezvénye 200K-ról, szelvényekkel "Klotild Első Magyar Vegyipari Részvénytársaság" részvénye 200K-ról, szelvényekkel T:lyukas, hiányos "Victoria Butor és Faárugyár Részvény-Társaság Újpest" 25 részvénye egyenként 5000K-ról, szelvényekkel T:erősen szakadt "Vármegyei Mezőgazdasági- és Iparfejlesztő Részvénytársaság Szolnok" részvénye 400K-ról, szelvényekkel T:hiányos, szakadt "Wörner J. és Társa Gépgyár Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 500K-ról, szelvényekkel T:szakadt "Urikány-Zsilvölgyi Magyar Kőszénbánya-Részvénytársaság" tíz részvénye egyenként 5000K-ról, szelvényekkel, osztrák okmánybélyegekkel T:szakadt "Király Automobil Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 200K-ról, szelvényekkel T:lyukas, hiányos "Király Automobil Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 200K-ról, szelvényekkel T:lyukas, hiányos...500

16 "Király Automobil Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 200K-ról, szelvényekkel T:lyukas, hiányos "Király Automobil Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 200K-ról, szelvényekkel T:lyukas, hiányos "Tiszapolgár-nyiregyházai Helyi Érdekeltségű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye T: felül kissé beszakadva "Tiszapolgár-nyiregyházai Helyi Érdekeltségű Vasút Részvénytársaság" élvezeti jegye T: felül beszakadva "Körösbányai Erdőipar Részvénytársaság" 4 részvénye egyenként 32 svájci frankról, szelvényekkel T:gyűrött Magyar Királyság 6%-os kötvénye 100Fr-ról, francia és magyar nyelven, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással Magyar Királyság 6%-os kötvénye 100Fr-ról, francia és magyar nyelven, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással Államadóssági kötvény K-ról, szelvényekkel Államadóssági kötvény 10millióK-ról, szelvényekkel "Magyar-Olasz Bank Részvénytársaság" záloglevele 20$-ról, magyar és angol nyelven, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással Államadóssági kötvény 100P-ről, szelvényekkel Államadóssági kötvény 1000P-ről, szelvényekkel Buzakötvény 100q buza pénzbeli ellenértékéről, szelvényekkel "Magyar Kender-, Len- és Jutaipar Részvénytársaság" részvényutalványa 15P 40P fny-sal névértékű részvényéről "Földművesszövetkezet" részjegyek 50Ft-ról T:III "Reallízing" kötvényei Ft, 4x25.000Ft, Ft névértékben, összesen 3db! Papír és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Ausztria Nagy szükségbankjegy gyűjtemény 606klf db! T: többségében I, elenyésző II Ausztria / hadifogolytábor tisztiállomás / D.Gabel DN 1K, 5K, 10K T:2 R! Központi Sajtóvállalat R.T. 20f T:III Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei és szükségpénzei Német államok váltópénzei, kis tétel as évek, 10db T: Német Államok / Baden Thaler Ag Frigyes T: Német Államok / Bajorország Kr Ag Maximilian Joseph T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország G Ag II.Miksa T:3- ph Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T:2/ Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Thaler Ag II.Miksa T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T:

17 7419. Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Kr Ag T: Német Államok / Bajorország Thaler Ag "Német győzelem a francia-porosz háborúban" T:3 ph Német Államok / Braunschweig - Wolfenbüttel Münzengroschen (1/3Thaler) Ag Rudolf Ágost T:3 fny(2 ) Német Államok / Braunschweig - Wolfenbüttel 1765IDB 2/3Thaler Ag I.Károly T:3 fny Német Államok / Frankfurt Kr Ag T: Német Államok / Hessen Dormstadt Kr Ag Lajos(Ludewig) T:3-/3 R Német Államok / Lübeck Sch Ag T:3-/3 R! Német Államok / Lübeck Sch Ag T:3-/4+ hajlott R! Német Államok / Poroszország 1764A 1/4Thaler Ag II.Frigyes T: Német Államok / Poroszország 1765D(Aurich!) Thaler Ag II.Frigyes T:3-/4+ RR!! Német Államok / Poroszország 1823A 1/6Thaler Ag III.Frigyes Vilmos T: Német Államok / Poroszország 1862A 1 SGr Ag T: Német Államok / Poroszország 1865A 2 1/2SGr Ag I.Vilmos T:2/ Német Államok / Poroszország 1866A 1 SGr Ag T: Német Államok / Poroszország 1868A 1/2 SGr Ag T: Német Államok / Poroszország Thaler Ag "Győzelem Franciaország felett" T:2-/ Német Államok / Szászország 1764EDC 2/3Thaler(Gulden) Ag III.Frigyes Ágost T:3-/3+ R! Német Államok / Szászország 1764IFOF 2/3Thaler(Gulden) Ag III.Frigyes Ágost T:3/3- R! Német Államok / Szászország /3Thaler(Gulden) Ag III.Frigyes Ágost T:3- javítva, lyuk betömve ph Német Államok / Szászország /3Thaler(Gulden) Ag III.Frigyes Ágost T:3/ Német Államok / Szászország /3Thaler(Gulden) Ag III.Frigyes Ágost T:3/ Német Államok / Szászország /3Thaler(Gulden) Ag III.Frigyes Ágost T: Német Államok / Szászország Thaler Ag Frigyes Ágost T: Német Államok / Szászország Thaler Ag János T: Német Államok / Szászország Thaler Ag János T:3+ ph Német Államok / Szászország-Meiningen 1829L 6Kr Ag II.Bernhard T: Német Államok / Württemberg Kr Ag I.Frigyes modern Ag utánverete 22,4g T:1 füllel Német Államok / Württemberg Kr Ag T: Német Birodalom / Császárság / Baden 1904B 5M Ag T:3 ph. ü Német Birodalom / Császárság / Bajorország M Ag Otto T: Német Birodalom / Császárság / Bajorország M Ag Otto T:2/ Német Birodalom / Császárság / Bajorország M Ag Luitpold T:2 pici ph Német Birodalom / Császárság / Hamburg M Ag T:3+ ph Német Birodalom / Császárság / Poroszország 1876A 2M Ag I.Vilmos T: 3/ Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag II.Vilmos T:3+/2- kis ph Német Birodalom / Császárság / Poroszország M Ag II.Vilmos T:3+/2- kis ph

18 7457. Német Birodalom / Császárság / Szászország M Ag II.Frigyes Ágost T:2-/ Német Birodalom / Császárság / Württemberg M Ag Vilmos T:2/ Német Birodalom / Császárság 1875E 5Pf T: Német Birodalom / Császárság 1875F 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1876B 50Pf Ag T: Német Birodalom / Császárság 1876C 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1881A 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1887A 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1892D 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1900A 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1904J 1M Ag T:2/2- kis ph Német Birodalom / Császárság 1906A 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1906D 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1905J 1M Ag T:2-/ Német Birodalom / Császárság 1907A 1M Ag T:2 ph Német Birodalom / Császárság 1910A 1M Ag T:2/2- kis ph Német Birodalom / Császárság 1910G 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1914A 1M Ag T:2 apró ph Német Birodalom / Császárság 1914D 1M Ag T:2 kis ph Német Birodalom / Császárság 1914G 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1914G 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1914G 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1915A 1/2M Ag T:2 ph Német Birodalom / Császárság 1915A 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1915D 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1915D 1M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1915F 1/2M Ag T:2 ph Német Birodalom / Császárság 1916D 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1918D 1/2M Ag T:2 ph Német Birodalom / Császárság 1918D 1/2M Ag T:2 ph Német Mellékterületek/Danzig /2G Ag T: Német 3. Birodalom 1934A 2M Ag "Garnisonkirche" T: Német 3. Birodalom 1934A 5M Ag "Garnisonkirche" T: Német 3. Birodalom 1934D 5M Ag "Garnisonkirche" T:2/ Német 3. Birodalom 1934E 5M Ag "Garnisonkirche" T: Német 3. Birodalom 1934F 2RM Ag "Schiller" T: Német 3. Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:2 ph Német 3. Birodalom 1936D 5M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1936G 5M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Garnisonkirche" T:2/ Német 3. Birodalom 1937A 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1937A 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1937A 5M Ag "Hindenburg" nagy h.k.-tel T:2/3 kis ü

19 7500. Német 3. Birodalom 1937D 2M Ag "Hindenburg" T: 2/ Német 3. Birodalom 1937E 2M Ag "Hindenburg" T: 2/ Német 3. Birodalom 1937E 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1937F 10Pf F 5Pf T:2/ Német 3. Birodalom 1937F 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1937F 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1937J 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1938A 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1939A 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1939A 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1941F 50Pf T:2- k NSZK 1951F 2M T:2 ph NSZK M Ag "Fichte" T: NSZK 1970D 5M T:2 kis ph NSZK M 3klf db "Strauß, Erhard, Heuss" forgalmi szettből kivágva T:BU NSZK M 3klf db "Strauß, Erhard, Heuss" forgalmi szettből kivágva T:BU Németország Ag "Labdarúgó VB" T:BU NSZK 2006D 2 "Shleswig-Holstein" T: NSZK 2007D 2 "Mecklenburg-Vorpommern" T: NSZK 2007D 2 "Mecklenburg-Vorpommern" T: NSZK 2007D 2 "Római szerződés" T: NSZK 2007D 2 "Római szerződés" T: NSZK 2008D 2 "Hamburg - Michaeliskirche" T: NSZK 2009D 2 "Gazdasági és Monetáris Unió" T: NSZK 2010D 2 "Bréma - városháza" T: NSZK 2010D 2 "Bréma - városháza" T: NSZK 2011D 2 "Nordhein-Westfalen" T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Aachen Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bonn Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bromberg Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Coblenz Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Halle Pf fém szükségpénz T:2/3 ph Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Peine DN 10Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Peine DN 50Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Rosenheim DN 10Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Worms Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Császárság M zöld pecséttel T:III (szélén kis ragasztófolt, egyébként II) Német Birodalom / Császárság M kárminvörös nyomattal, alapnyomat nélkül T:II...200

20 7542. Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Hakensterne" vízjellel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Hakensterne" vízjellel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Hakensterne" vízjellel, sötétbarna cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Hakensterne" vízjellel, 6jegyű soroszámmal T:III (kis papírhiány) Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Hakensterne" vízjellel, 6jegyű zöld sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M cégjelzéssel T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M sorszám piros T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság RM köztes forma "E" alapnyomati betűvel, "C" sorozatjellel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság RM köztes forma "E" alapnyomati betűvel, "J" sorozatjellel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság RM köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német 3. Birodalom DN 1M szárazbélyegzés nélkül T:III Német 3. Birodalom DN 2M szárazbélyegzéssel T:II+ (egyszer hajtva) Német 3. Birodalom DN 2M szárazbélyegzéssel T:III Német 3. Birodalom DN 20M T:III Német 3. Birodalom DN 50M T:III Német 3. Birodalom M békenyomat 8jegyű sorszámmal, "K" alapnyomati betűvel T:III Német 3. Birodalom M békenyomat "C" alapnyomati betűvel, "A" sorozatjellel T:III Német 3. Birodalom M birodalmi nyomat 8jegyű sorszámmal T:III Német 3. Birodalom M cégnyomat T:III Német 3. Birodalom M 7jegyű sorszámmal T:III Német megszállási területek / II. vh. / Cseh-Morva Protektorátus K "G" T:I Német megszállási területek / II. vh. / Cseh-Morva Protektorátus K "SPECIMEN" perforációval T:I Német megszállási területek / II. V.H. / Cseh-Morva Protektorátus K II. kiadás "BA" T:I Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás /2M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:III Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás /2M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:III Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás /2M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:III(kis sarokhiány) Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:II Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:III Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:III Német 3. Birodalom / szövetségi megszállás M USA-nyomat 9jegyű sorszámmal T:III...300

5. Numizmatikai gyorsárverés

5. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között. Ajánlattételi határidő: augusztus

21. Numizmatikai gyorsárverés

7. Numizmatikai gyorsárverés

7. Numizmatikai gyorsárverés Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetedik numizmatikai árverésének

10. Numizmatikai gyorsárverés

10. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. január 11-16. között. Ajánlattételi határidő: január

18. Numizmatikai gyorsárverés

15. Numizmatikai gyorsárverés

15. Numizmatikai gyorsárverés 15. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 6-8. között.

17. Numizmatikai gyorsárverés

MAGYARORSZÁG -ajánlat készült: 2014 március 10.- H Zóna 1-3

32. Numizmatikai gyorsárverés

22. Numizmatikai gyorsárverés

23. Numizmatikai gyorsárverés

23. Numizmatikai gyorsárverés 23. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 13.

24. Numizmatikai gyorsárverés

Belföldi EMS Gyorsposta

Szent István Egyetem Gödöllő. 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról

Szent István Egyetem Gödöllő. 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról Szent István Egyetem Gödöllő 3/2005.sz. Rektori Utasítás az egyetemi alkalmazottak és hallgatók külföldi utazásának ügyintézéséről és napidíjáról Gödöllő, 2005. november 1. A Szent István Egyetem alkalmazottainak

19. Numizmatikai gyorsárverés

20. Numizmatikai gyorsárverés

36. Numizmatikai gyorsárverés

36. Numizmatikai gyorsárverés 36. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. Október 13-15.

25. Numizmatikai gyorsárverés

27. Numizmatikai gyorsárverés

27. Numizmatikai gyorsárverés 27. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 17-22.

NeoPhone a NetTelefon

NeoPhone a NetTelefon NeoPhone a NetTelefon NeoPhone VoIPer árlista Forgalmi díjak (Ft/perc) Nappali időszak Kedvezményes időszak Nettó Bruttó Nettó Bruttó NeoPhone hálózaton belüli hívások 0,00 0,00 0,00 0,00 NeoPhone hálózaton

31. Numizmatikai gyorsárverés

31. Numizmatikai gyorsárverés 31. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 19-25. között.

MEHIB ZRT. 2014. I. FÉLÉVRE ÉRVÉNYES ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA

MEHIB ZRT. 2014. I. FÉLÉVRE ÉRVÉNYES ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA MEHIB ZRT. 2014. I. FÉLÉVRE ÉRVÉNYES ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA Hatályos 2014. január 1-től 2014. I. félévre vonatkozó országkockázati besorolás és biztosíthatósági szabályok (táblázatban

Életminőség 28 NEMZETKÖZI RANGSOROK

Életminőség 28 NEMZETKÖZI RANGSOROK 28 NEMZETKÖZI RANGSOROK Életminőség Társadalmi fejlettség mutatószáma a Legmagasabb, 2011 1 Norvégia 94,3 2 Ausztrália 92,9 3 Hollandia 91,0 Egyesült Államok 91,0 5 Kanada 90,8 Írország 90,8 Új-Zéland

A BIZOTTSÁG 147/2009/EK RENDELETE

A BIZOTTSÁG 147/2009/EK RENDELETE 2009.2.21. Az Európai Unió Hivatalos Lapja L 50/5 A BIZOTTSÁG 147/2009/EK RENDELETE (2009. február 20.) az export-visszatérítések, exportlefölözések és egyes gabonafélékre és rizsre vonatkozó kiviteli

Új FedEx tarifák Érvényes 2015. január 5-től

Új FedEx tarifák Érvényes 2015. január 5-től Új FedEx tarifák Érvényes 0. január -től Nem számít, hogy a szállítmánya nehéz vagy könnyű, sürgős vagy kevésbé időérzékeny, a FedEx-nél megtalálja a megoldást. Ön is profitálhat a versenyképes árakon

DPD Express szolgáltatás

Nemzetközi turizmus Szerkezet (1) Világ (2004): 763,2 mil. turista Európa 431,3 mil. Ázsia és Csendes Óceán 151,2 mil. Amerika 127,7 mil. Közel-Kelet Kelet 22 mil. Afrika 18,2 mil. Ismeretlen 12,8 mil.

TRIOTEL Távközlési Kft.

TRIOTEL Távközlési Kft.

54. Numizmatikai gyorsárverés

54. Numizmatikai gyorsárverés 54. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. január 18-19-20-án. Ajánlattételi

1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás.

1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás. 1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás Csúcs időszak Kedvezményes időszak (munkanapokon 07 és 18 óra (munkanapokon 18 és 07

telefon alapcsomag forgalmi díjak (bruttó) Csúcsid ben Csúcsid n kívül

telefon alapcsomag forgalmi díjak (bruttó) Csúcsid ben Csúcsid n kívül 1.1.6.1 Magyarországi vezetékes, mobil és speciális hívások telefon alapcsomag forgalmi díjak (bruttó) Csúcsid ben Csúcsid n kívül Helyi hívás Szolgáltató hálózatán belül (Ft/perc) 0 Ft 0 Ft Szolgáltató

TRIOTEL Távközlési Kft.

EGYEDI SZOLGÁLTATÁSI SZERZŐDÉS

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként Afganisztán 69 HUF 1.15 HUF Afganisztán mobil 73.2 HUF 1.22 HUF Albánia 15 HUF 0.25 HUF Albánia mobil 68.4 HUF 1.14 HUF Algéria 49.2 HUF 0.82 HUF Algéria mobil 46.2 HUF 0.77 HUF Amenia 22.2 HUF 0.37 HUF

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA A PSZÁF tájékoztatója a Magyar Köztársaság területére belépő külföldi telephelyű gépjárművek, valamint a magyar forgalmi rendszámú

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak Cél Telefonszám kezdete Bruttó percdíj (Ft) AFGANISZTÁN 93* 95 AFGANISZTÁN * mobil 9370* 96,25 AFGANISZTÁN * mobil 9377* 96,25 AFGANISZTÁN * mobil 9379* 96,25 ALBÁNIA 355* 30 ALBÁNIA - TIRÁNa 35542* 18,75

Aljzatok, dugaszok. Aljzatok, dugaszok:

Aljzatok, dugaszok. Aljzatok, dugaszok: Aljzatok, dugaszok Az elektromos hálózatok különbözőek a világ különböző tájain. Annyiban egyeznek, hogy valamennyi ország szinuszos [váltóáram]ot használ a lakossági berendezések üzemeltetéséhez. Azonban

53. Numizmatikai gyorsárverés

53. Numizmatikai gyorsárverés 53. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenharmadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban december 28-29-30-án. Ajánlattételi

XII. sz. melléklet Díjszabás

XII. sz. melléklet Díjszabás 1. Forgalmi díjak XII. sz. melléklet Díjszabás Hívás típusa Díjazási időszak Ft/perc Kapcsolási díj Ft/db 0 Ft Hálózaton belül Hálózaton belül helyi nappali 0 Ft Hálózaton belül helyi kedvezményes 0 Ft

52. Numizmatikai gyorsárverés

52. Numizmatikai gyorsárverés 52. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. november 30-án, valamint december

Mire, mennyit költöttünk? Az államháztartás bevételei és kiadásai 2003-2006-ban

Mire, mennyit költöttünk? Az államháztartás bevételei és kiadásai 2003-2006-ban Mire, mennyit költöttünk? Az államháztartás bevételei és kiadásai 2003-2006-ban Kiadások változása Az államháztartás kiadásainak változása (pénzforgalmi szemléletben milliárd Ft-ban) 8 500 8 700 9 500

Invitel Távközlési Zrt. Általános Szerződési Feltételek üzleti előfizetők számára nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatásokra Invitel Távközlési Zrt. 2040 Budaörs, Puskás Tivadar u. 8-10. Általános Szerződési Feltételek üzleti előfizetők számára nyújtott elektronikus hírközlési szolgáltatásokra 2. sz. melléklet Díjszabás 2.1.

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft.

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft. Belépési díj Kapcsolási díj Havi elıfizetési díj TRIOTEL START díjcsomag 1 20 Hívásirányok csúcsidıben csúcsidın kívül Hálózaton belüli hívások Helyi vezetékes hívás (más vezetékes hálózatba) 9,6 4,8 Egyéb

2004.3.31. Az Európai Unió Hivatalos Lapja L 94.

2004.3.31. Az Európai Unió Hivatalos Lapja L 94. A BIZOTTSÁG 592/2004/EK RENDELETE (2004. március 30.) a 998/2003/EK európai parlamenti és tanácsi rendeletnek az országok és területek jegyzéke tekintetében történő módosításáról (EGT vonatkozású szöveg)

VÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén

VÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén VÁZLATOK II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai Népek, nyelvek, vallások Európa benépesedésének irányai: Ázsia, Afrika alpi típusú emberek közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában:

33. Numizmatikai gyorsárverés

33. Numizmatikai gyorsárverés 33. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon 2014. Augusztus 2-6. között, irodánkban

63. Filatéliai gyorsárverés

11. Numizmatikai gyorsárverés

11. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 1-6. között. Ajánlattételi határidő:

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás)

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) 2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) Termékek, szolgáltatáscsomagok, ezek elérhetőségeinek jellemzői KTV Csomagok Tuti TV-I. Tuti TV-II. Tuti TV-III. Tuti TV-I. üdülő Tuti TV-II. üdülő Tuti TV-III.

Belső Piaci Harmonizációs Hivatal (OHIM) bejelentés nyelve francia angol spanyol

Belső Piaci Harmonizációs Hivatal (OHIM) bejelentés nyelve francia angol spanyol Belső Piaci Harmonizációs Hivatal (OHIM Az OHIM tölti ki: Érkezett Oldalszám 0 (kötelező A Madridi Jegyzőkönyv alapján tett nemzetközi védjegybejelentés Az OHIM előtt folyó eljáráshoz szükséges részletek

Mobilitásgarancia füzet

Mobilitásgarancia füzet Mobilitásgarancia füzet Minőségi használt autók. Garanciával. Mobilitásgarancia Fontos tudnivalók Kérjük, figyelmesen olvassa el a klubkártya használatáról szóló jelen fejezetet, mielőtt szolgáltatásainkat

Cikkszám Cikk Fogy ár Turista térképek Turista útikalauzok Belföldi várostérképek + megye tkp.

Cikkszám Cikk Fogy ár Turista térképek Turista útikalauzok Belföldi várostérképek + megye tkp. Cikkszám Cikk Fogy ár Zöldzónaár Turista térképek 353127110 Aggtelek-Gömör-Tornai-karszt turistatkp "SC" 1 290 Ft 1 000 Ft 353126110 Bakony-Dél turistatkp.- Somló "SC" 1 290 Ft 1 000 Ft 353121110 Bakony-Észak

56. Numizmatikai gyorsárverés

56. Numizmatikai gyorsárverés 56. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. március 7-8-9-én. Ajánlattételi

Tiltott_szám Tiltás dátuma Országnév új Jamaica nem Jamaica nem

Tiltott_szám Tiltás dátuma Országnév új Jamaica nem Jamaica nem Tiltott_szám Tiltás dátuma Országnév új 18768489001 2012.02.13 Jamaica nem 18768489071 2012.02.13 Jamaica nem 18768489076 2012.02.13 Jamaica nem 18768489126 2012.02.13 Jamaica nem 18768489150 2012.02.13