- Regina Gálné
1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban április között. Ajánlattételi határidő: április 10. szerda - interneten óráig! - egyéb elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők április 11-én, csütörtökön órától! Maradékeladás: április 15. hétfő 8.00 óráig Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz.1 Tel: Fax: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 18% tétel
2 Árverési feltételek Az árverésen való részvételhez regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Az aktuális árverésre ajánlatot tenni telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: 1 Ft 50Ft Ft 2.000Ft Ft Ft Ft 5.000Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft 1.000Ft Ft Ft Ft felett.000 Ft Vásárlói jutalék: 18% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére a Fodor Aukciósház Kft. nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. A megnyert tételekre a Fodor Aukciósház Kft. jutalékot számol fel.
3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukciósház Kft. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható
4 Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:
5 Tartalomjegyzék Nemesfém és fém dísztárgyak és órák Alacsony árról indított tételek, benne bankjegyek fém- és ezüstpénzek minden korból és országból Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek, tárgyak Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Papír és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei és szükségpénzei Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Külföldi bankjegyek Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Militária Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Római Köztársaság / Császárság Külföldi és magyar aranypénzek, nemesfém tömbök Külföldi szettek és próbaszettek Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Habsburg veretek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Erdély Utolsó pillanatban beérkezett középkori hagyaték tétel feldolgozása folyamatban van! Kérjük, figyeljék honlapunkat vagy érdeklődjenek irodánkban! Kellemes licitálást kívánunk!
6 Nemesfém és fém dísztárgyak és órák 1. Dekoratív alpakka evőeszközkészlet, 6db kanál, 6db villa, 6db kés, 6db kiskanál, 1db tortakés Régi orosz ezüst (Ag) zsebóra, br g, nem működőképes...0 Alacsony árról indított tételek, benne bankjegyek fém- és ezüstpénzek minden korból és országból 3. Németország DN "Hoffmann von Fallersleben" ffém zseton T:PP Németország DN "Lübeck" ffém zseton T:BU Algéria D "Forradalmi évforduló" T: 2- k Ausztrália /2p T:3 ph Ausztrália p Ag T: Ausztrália c "Nemzetközösségi játékok" T: Ausztria K T: Ausztria K T: Belgium c (3x) T:3, Belgium c T: Brazília R "Függetlenségi évforduló" T: Brit-India /4A T: Bulgária L T: Dánia ö IX.Krisztián T: Dánia ö T: Finnország P T: Franciaország / II. Császárság 1854MA 10c III.Napóleon T: Franciaország / II. Császárság 1856W 5c III.Napóleon T: Franciaország Fr T: Görögország L T: Görögország Dr T: Görögország L T:BU Irak F I.Faisal T: Jersey /12Sh T: Jersey /4Sh T: Jugoszlávia D T: Kanada c T: Kanada c V.György T: Kína / Tajvan 2. 50Y T:BU Észak-Korea Ch T:I + Indonézia R T:III Kuba c "Jose Marti" T:3 ph Lengyelország Zl "Tartományi annexió" T: Lengyelország 9. 5Zl T: Lengyelország Zl "Téli olimpia - Vancouver" T: Maldív-szigetek R T: Málta 4. 1c próbaveret T:BU Málta 4. 2c próbaveret T:BU Málta 4. 2c próbaveret T:BU...
7 7041. Málta 4. 5c próbaveret T:BU Málta 4. 5c próbaveret T:BU Málta 4. 10c próbaveret T:BU Málta 4. 20c próbaveret T:BU Mauritius R T:2/ Mauritius R T:2 k Mexikó c T: Mianmar P T:2/ Nagy-Britannia p T:3 ph Nagy-Britannia p V.György T:3 ph Nicaragua 7. 5C T: Olasz Államok / Napóleon királysága 1810V 3c I.Napóleon T:3 k Olaszország L T: Olaszország L T:3 fny Olaszország L T: Olaszország L T:3 ph Olaszország c T:2 kis ph Olaszország L T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T: Szovjetunió R "Olimpia - Kreml" T: Szovjetunió R "Olimpia - Kreml" T: Szovjetunió R "Olimpia - Moszkvai Egyetem" T: Szovjetunió R "Olimpia - Moszkvai Egyetem" T: Szovjetunió R "Olimpia - Szputnyik és Szojuz" T: Szovjetunió R "Olimpia - Szputnyik és Szojuz" T: Szovjetunió R "Lovas szobor" T: Szovjetunió R "Lovas szobor" T: Szovjetunió R "Olimpia - láng" T: Szovjetunió R "Olimpia - láng" T: Szovjetunió R "Olimpia - láng" T: Szovjetunió R "Lebegyev" T: Palesztina M T:2/ Pápua Új-Guinea t T: Pápua Új-Guinea t T: Peru c T:2/3 ph San Marino L "FAO" T: San Marino L "FAO" T: San Marino L "FAO" T: San Marino L "FAO" T: San Marino L "Nukleáris háború" T: San Marino L "Nukleáris háború" T: San Marino L "Nukleáris háború" T:2...
8 7084. San Marino L "Albert Einstein" T: San Marino L "Albert Einstein" T: San Marino L "Drogellenes háború" T: San Marino L "Drogellenes háború" T: San Marino L "Technikai forradalom" T: San Marino L "Technikai forradalom" T: San Marino L "Erődítmények" T: San Marino L "Történelem" T: San Marino L "1 éves történelem" T: San Marino L "1 éves történelem" T: San Marino L "Függetlenség" T: San Marino L "Függetlenség" T: San Marino L "Kolumbusz" T: San Marino L "Másvilág" T: San Marino L "Másvilág" T: San Marino L "Monte Titano" T: San Marino L "FAO" T: Svájc /2Fr Ag T: USA c "Liberty Nickel" T:2/3 ly USA /4$ "Cooencticut" /4$ "Massachusetts" T: USA /4$ "Államok" 5klf db! T:1, USA /4$ "Yellowstone" + 1/4$ "Yosemite" T: Észtország K, 5K T:III Fehéroroszország 0. 1R T:I Francia Indokína (1949). 1P T:III Franciaország Fr T:III Görögország Dr T:II Görögország Dr (2x) T:II/III Jamaica $ T:II Jamaica $ T:I Jugoszlávia D T:I Jugoszlávia D T:II Kanada $ (2x) T:II/III Kína Y, 10Y T:II Nepál R T:I Portugália Esc T:II/III Románia L T:IV Románia L, 50L T:III Románia L T:I Románia L T:III Szlovénia T T:II-... Numizmatikai kellékek db díszdoboz, újszerű állapotban, 43mm átmérőjű érmékhez...0
9 7126. Fa éremtartó kazetta, 12 férőhellyel, 55x55mm Fa éremtartó kazetta, 16 férőhellyel, 46mm átmérőjű érmékhez Éremtartó kazetta, 2 tálcával, 24 férőhellyel, 53x53mm, szép állapotban Kis éremtartó tálca, 12 férőhellyel, 50x50mm, jó állapotban Kis éremtartó tálca, 12 férőhellyel, 50x50mm, jó állapotban Kis éremtartó tálca, 12 férőhellyel, 50x50mm, jó állapotban Lindner éremtartó tálca, 20 férőhellyel, 41mm átmérőjű érmékhez Lindner éremtartó tálca, 35 férőhellyel, 22mm átmérőjű érmékhez KABE éremtartó tálca, 15 férőhellyel, 50x50mm KABE éremtartó tálca, 24 férőhellyel, 42x42mm Kis éremtartó zsebalbum, 46 férőhellyel, klf méretű érmékhez db kis éremtartó zsebalbum, összesen 99 férőhellyel Leuchtturm zsebalbum érmékhez, 8db lappal, laponként 12 férőhellyel (össz. 96fh.), kék színben, ÚJ! Kis éremtartó album, 10db lappal, 120 férőhellyel Lindner éremberakó 10db albumlappal, klf méretű érmékhez, eredeti bontatlan csomagolásban! Vadonatúj Hartberger gyűrűs berakó, összetapasztható éremtokokhoz, 10db lappal, kék színben Gyűrűs berakó, 11db osztatlan lappal, tokkal, barna színben Gyűrűs album, 15db kettes osztású lappal, elválasztólapokkal Gyűrűs berakó, 16db osztatlan lappal, tokkal, barna színben Gyűrűs album 12 ország Euro érméihez + 2db album 14 ország Euro próbaveretihez Zárható gyűrűs éremberakó, 10db lappal, 322 férőhellyel, kis és közepes méretű érmékhez, kulccsal, jó állapotban! Numis éremtartó lapok, 44mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Numis éremtartó lapok, vegyes átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 65mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Numizmatikai irodalom Gedai: Akarsz mesélő pénzeket gyűjteni? Francia árverési katalógus (1959) Leányfalusi - Nagy: Magyarország fém- és papírpénzei Fux-Angelotti: Magyar pénzérmék és papírpénzek + Az Érem 1992/ "Nudelman" árverési katalógus db Panerai órakatalógus Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik - Római Köztársaság pénzeinek katalógusa, bontatlan csomagolásban...8 Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek, tárgyak Bankjegy kirakós játék "Bankjegy brikett"... Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy 5K T:II "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy 6K T:II "Repülők tárgysorsjátéka" dollár sorsjegy K T:II...1
10 "IX. Újjáépítési Állami Sorsjáték" egész sorsjegye 6Ft T:I "14. Állami Sorsjáték" fél sorsjegye 3Ft T:I "A budapesti - lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására" Sorsjegykölcsön o.é. 5Ft-ról, magyar és német nyelven "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegye o.é. 2Ft-ról, magyar és német nyelven "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, magyar és német nyelven "Vajdahunyad - Gyalári Helyi Érdekű Vasut Részvénytársaság" Élvezeti -Jegy "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye nyeremény kötvényhez magyar, francia és német nyelven Pécs - Barcsi Vasút részvénye o.é.ft-ró, magyar és német nyelven, szelvényekkel "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye o.é.5ft-ról,magyar és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank Budapesten" 3 1/2-os községi kötelező Fr-ról, érvénytelenítő lyukasztással, magyar, német és francia nyelven "Magyar Agrár - és Járadékbank Részvénytársaság" 4 1/2%-os záloglevele 0K-ról, szelvényekkel, magyar és német nyelven "Magyar Agrár és Járadékbank Részvény-Társaságnak" járadékjegye 0K-ról magyar és német nyelven "Magyar Agrár - és Járadékbank Részvénytársaság" 4 1/2% Záloglevél K - ról, szelvényekkel, magyar és német nyelven "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank"4%-os záloglevele K-ról, német és magyar nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank Budapest" 4%-os záloglevele K-ról, magyar, német és francia nyelven "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os záloglevele 0K-ról, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással, magyar és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye "B" K-ról,magyar,francia és német nyelven "Pesti Hazai Első Takarékpénztár - Egyesület" nyeremény - kötvénye K-ról " Mocsolád - Tab - Siófoki Helyi Érdekű Vasut Részvénytársaság" Elsőbbségi Részvénye K - ról, szelvényekkel "Temesvár-Varjasi Helyi Érdekű Vasut Részvénytársaság" részvénye K-ról,magyar és német nyelven "Budapest Székesfőváros 1911 évi 4%-os kölcsöne" kötelezvény 400K-ról, magyar és francia nyelven, szelvényekkel, érvénytelenítő lyukasztással "Magyar Jelzálog-Hitelbank, Budapesten" 4%-os záloglevele Fr/476,13K/405RM névértékről, francia, német és magyar nyelven, érvénytelenítő lyukasztással "Walla József Czementárugyár Részvénytársaság" részvénye K-ról, magyar és német nyelven "Magyar Földhitel Intézet" 4 1/2%-os záloglevél K - ról, szelvényekkel, magyar és német nyelven "Pesti Hazai Első Takarékpénztár - Egyesület" 4 1/2% - os Záloglevél 0K - ról magyar, német és francia nyelven Pesti Hazai Első Takarékpénztár - Egyesület 4 1/2% - os Kamatozó Kötvény 0K - ról, szelvényekkel, magyar, német és francia nyelven...
11 "Magyar Munkások Beszerző, Takarék és Lakásépítő Szövetkezete" üzletrésze 50K-ról "Zalaegerszegi Központi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 4000K-ról "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye K-ról (II.o.állapot) "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 0K-ról (II.o.állapot) "Mezőkövesdi Népbank Részvénytársaság" részvénye P-ről "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" államadóssági kötvénye 50P-ről, szelvényekkel Ausztria / Wien "Die k. k Direction der Staatsschuld" államadóssági kötvénye G-ről, szignettával, hátlapon pici papírhiány Belgium / Brüsszel "Société Anonyme des Mines D' Apatite de Jumilla (Espagne)" törzsrészvénye, szignettákkal Belgium / Brüsszel "Société Nationale de Chemins de Fer en Colombie" részvénye, szignettákkal, érvénytelenítő lyukasztással Belgium / Brüsszel "Caisse Générale Reports et de Dépots." részvénye 2Fr-ról, szignettákkal Brazília "Brazil Railway Company" részvénye Ł-ról angol nyelven, szignettá-val Brazília "Brazil Railway Company" részvénye Fr-ról francia, angol és portugál nyelven, különféle szignettákkal Franciaország / Párizs "Compaigne Universelle Cinématographique" részvénye Fr-ról szignettával Franciaország / Párizs 1970-es évek. "Anciens Établissements Eiffel Société Anonyme" részvénye (Nouveaux) 25Fr-ról Német Birodalom / Császárság "Siemens Elektrische Betriebe Aktiengesellschaft" értékpapírja M-ról érvénytelenítő lyukasztással, szignettával Német Birodalom / Weimari Köztársaság "Duroplattenwerk Aktiengesellschaft" részvénye M-ról RM felülnyomással, Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Berlin "Anleiheablösungsschuld des Seuchsen Reichs" államadóssági kötvény RM-ról, szignettával, értéktelenítve Románia / Bukarest "Concordia" részvénye 250Lei-ről, szignettákkal, román és francia nyelven Spanyolország / Barcelona 1910k. "Barcelona Traction, Light and Power Company Limited" részvénye $-ról, szignettákkal T: szélén szakadás, ragasztónyomos Svájc "JUVENA HOLDING AG" részvénye 20Fr-ról (5 rész)... Papír és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Ausztrália "Adelaide Coin exchange" pénzváltó reklámcédulái 2klf db Olaszország 1970-es évek tartományi szükségbankjegyek 106db! T:I...5 Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei és szükségpénzei Német Államok / Császárság / Weimari Köztársaság / 3. Birodalom vegyes váltópénz tétel 1855-től, 64db T:vegyes Német Államok / Bajorország Gulden Ag II.Lajos T:2 brossnyomokkal Német Államok / Frankfurt Vereinsthaler Ag T: Német Államok / Hannover /6Thaler Ag V.György T: Német Államok / Poroszország 1777A. Thaler Ag II.Frigyes T:3/3- ph Német Államok / Württemberg Kr Ag Frigyes, látványos erős verethibával! T:3-/4+.0
12 7213. Német Birodalom / Császárság 1874A 20Pf T: Német Birodalom / Császárság 1874C 2Pf T:3 kis ph Német Birodalom / Császárság 1875E 2Pf T: Német Birodalom / Császárság Pf 4db klf évszámmal T:3, Német Birodalom / Császárság 1901G 5Pf T: Német Birodalom / Császárság 1903D 1M Ag T:3+ ph Német Birodalom / Császárság 1904G 2Pf T: Német Birodalom / Császárság 1910A 25Pf T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1924E 1M Ag T:3 ph Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1928A 50Pf T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1928D 50Pf T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1928E 50Pf T: Német 3. Birodalom 1935F 50Pf T: Német 3. Birodalom 1943B 50Pf T: Német 3. Birodalom 1944A 5Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Saarland Fr T:2/ Német Mellékterületek / Saarland Fr T:2/ NDK M "Berlin" T: NDK M "Meißen" T: NDK M "Meißen" T: NDK M "Friedrich Schiller" T: NDK M "Ifjúsági fesztivál" T: NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Goethe" T:BU NSZK M "Goethe" T:BU NSZK M "Környezetvédelmi konferencia" T:BU NSZK M "Környezetvédelmi konferencia" T:BU NSZK M "Luther" T:BU...
13 7257. NSZK M "Luther" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Zollverein" T:BU NSZK M "Zollverein" T:BU NSZK M "Mendelssohn - Bartholdy" T:BU NSZK M "150 éves a vasút" T:BU NSZK M "150 éves a vasút" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK 1994D 5M T:PP Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Aachen Öcher Grosche T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bielefeld Goldmark fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Düren /2M fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Császárság / Frankfurt a.m Pf fém szükségpénz, érvénytelenítő lyukasztással T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Ruhr u. Rhein millió M fém szükségpénz T: Német Birodalom / Császárság + Weimari Köztársaság több mint db bankjegy T: vegyes Német Birodalom 21db régi bankjegy T:II,III Német Birodalom / Császárság M fehér papír T:III Német Birodalom / Császárság M fehér papír T:III Német Birodalom / Császárság M kékes papír T:III Német Birodalom / Császárság M kékes papír T:III Német Birodalom / Császárság M szürkéslila nyomat 7-jegyű sorszámmal T:II Német Birodalom / Császárság M szürkéslila nyomat 8-jegyű sorszámmal T:II+ (egyszer hajtva, törve nem) Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1920-as évek eleje átnézetlen fém forgalmi hagyaték tétel (Alu, Br, Cu), több mint 1260db klf. Pfennig és Mark névértékben T:1,2, Német Birodalom / Weimari Köztársaság M piros nyomattal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) piros nyomattal, egymás utáni sorszámokkal T:I-,II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (3x) piros nyomattal, egymás utáni sorszámokkal T:I-,II+...
14 7294. Német Birodalom / Weimari Köztársaság M barna nyomattal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M barna nyomattal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) barna nyomattal, egymás utáni sorszámokkal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Mäander" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (3x) "Mäander" vízjellel, 6-jegyű barna egymás utáni sorszámokkal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M cégnyomat zöld cégjelzéssel és sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M (2x) cégnyomat zöld cégjelzéssel és sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M cégnyomat zöld cégjelzéssel és sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, sorszám egyszer szerepel az előlapon, fekete "T"-vel T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, sorszám egyszer szerepel az előlapon, fekete "T"-vel T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) birodalmi nyomat fekete "T"-vel, sorszám egyszer szerepel az előlapon; egymás utáni sorszámokkal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az előlapon T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az elő- és a hátlapon T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az elő- és a hátlapon T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, elő- és hátlapon 8-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M T:I- saroktörések Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M (2x) T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M (2x) T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 18mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M birodalmi nyomat T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M birodalmi nyomat T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M birodalmi nyomat T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel T:III...400
15 7324. Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat piros cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M birodalmi nyomat "Eichenlaubstreifen" vízjellel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M birodalmi nyomat "Eichenlaubstreifen" vízjellel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M birodalmi nyomat "Eichenlaubstreifen" vízjellel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal, fekete cégjelzéssel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal, fekete cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal, fekete cégjelzéssel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Sterne mit einem S darin" vízjellel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M cégnyomat "Kreuzblüten" vízjellel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német 3. Birodalom M békenyomat 7-jegyű sorszámmal "I/W" T:III Német 3. Birodalom M háborús nyomat, "L" széria T:II Német 3. Birodalom Rentenmark birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszámmal T:I Német 3. Birodalom M "Tirolerschein" T:II/III Német 3. Birodalom M "Hitlerjunge" 8-jegyű sorszámmal T:III Német megszállási területek / II. vh. DN 1M szárazbélyegzéssel T:III Német megszállási területek / II. vh. DN 1M szárazbélyegzéssel T:III Német megszállási területek / II. vh. DN 1M szárazbélyegzés nélkül T:III Német 3. Birodalom / megszállási kiadások DN 2RM szárazbélyegző nélkül T:III Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás / USA nyomat M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank 1. M T:III Német Birodalom / Császárság / Bayerische Notenbank 1. M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:IV...
16 7356. Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank milliárd M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Kempten in Allgäu november 2. 50M T:III+ (kis sarokhiány, egyébként II) Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Uelzen Pf (10x) + 50Pf (10x) "Uhlenköper" T:I eredeti szalaggal átkötve... Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Albánia L "Durazzo" érmés, bélyeges borítékon T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - asztalitenisz" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - gimnasztika" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - íjazás" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - kerékpár" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - kosárlabda" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - lövészet" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Ausztrália 0. 5$ "Olimpia - tollaslabda" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Cook-szigetek $ Ag " éve fedezték fel Amerikát" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP Cook-szigetek $ Ag " éve fedezték fel Amerikát - George Vancouver" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP Cook-szigetek $ Ag " éve fedezték fel Amerikát - Sir Martin Frobisher" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP Dánia / Grönland ö érmés, bélyeges borítékon T: Gibraltár Ł dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:I Gibraltár Ł dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:I Holland-Antillák G dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban T:I Honduras c érmés, bélyeges borítékon, bélyegpárral T: Kuba P Ag "Abraham Lincoln" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP Marshall-szigetek $ Ag "Első ember a Holdon" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP...2
17 7382. NDK M "Nemzetközi Ifjúsági és Diák Fesztivál" érmés, bélyeges borítékon,alkalmi bélyegzővel T: NDK M "Sportszövetség" érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU NDK M "Sportszövetség" érmés, bélyeges borítékon, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:BU NDK M "Sportszövetség" érmés, bélyeges borítékon, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:BU NSZK "25 éves az NSZK" Ag emlékérem érmés, bélyeges borítékon, díszkiadásban, műbőrtokban, tanúsítvánnyal T:PP NSZK 1988J 2M "Erhard" érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: Németország "Albertville- i téli olimpia" ffém emlékérem érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T:BU Norvégia K érmés, bélyeges borítékon, német bélyeggel és alkalmi bélyegzővel T: Olaszország L Ag "Kolumbusz hajói" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1/2 megfutva Spanyolország P dekoratív, nagyalakú bankjegyes borítékban, bélyegblokkal, alkalmi bélyegzővel T:I Thaiföld 7. 1B, 5B, 10B 3-as összefüggő ívben "IX.Rama király 80. születésnapja" alkalmából kiadva, díszcsomagolásban T:I Thaiföld 7. 1B, 5B, 10B 3-as összefüggő ívben "IX.Rama király 80. születésnapja" alkalmából kiadva, díszcsomagolásban T:I Thaiföld 7. 1B, 5B, 10B 3-as összefüggő ívben "IX.Rama király 80. születésnapja" alkalmából kiadva, díszcsomagolásban T:I Új-Zéland c "Endeavour" érmés, bélyeges borítékon T:BU Uruguay P érmés, bélyeges borítékon, alkalmi bélyegzővel T: USA $ Ag "Olimpiai játékok" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA /2$ "II. világháború" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA $ Ag "Thomas Jefferson" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1 kissé megfutva USA $ Ag " éves a Capitolium" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA $ Ag "Hadifogoly Múzeum" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA $ Ag "Nők a katonai szolgálatban emlékmű" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA $ Ag "Vietnámi veteránok emlékműve" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ "Polgárháború" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ "Olimpia - baseball" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA /2$ "Olimpia - kosárlabda" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva USA $ Ag "Paralimpiai játékok" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ "Kennedy" aranyozva, német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T: USA /2$ "Olimpia - Labdarúgás" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva USA $ Ag "Botanikus kertek" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA $ Ag "Jackie Robinson" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP...0
18 7414. USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva USA $ Ag "Fekete függetlenségi harcos - Crispus Attucks" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva USA $ Ag "Robert F. Kennedy" német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:PP USA $ Ag "Liberty" 1oz. német nyelvű díszlapon, tanúsítvánnyal T:1- megfutva...5 Külföldi bankjegyek Ausztria / Dunai Konföderáció DN 10 névértékű pénztervezet 1938-as 4.osztályú lottó fny.-sal, érvénytelenítő lyukasztással T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN 10 névértékű pénztervezet 1938-as 3.osztályú lottó fny.-sal T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN 10 névértékű pénztervezet 1937-es lottó fny.-sal, erősen körbevágva T:II/III Ausztria / Dunai Konföderáció DN 20 névértékű pénztervezet 1932-es 2.osztályú osztálysorsjáték fny.-sal T:I Ausztria / Dunai Konföderáció DN 20 névértékű pénztervezet 1932-es 4.osztályú osztálysorsjáték fny.-sal T:I- szélei töredezettek Ausztria / Dunai Konföderáció DN 50 névértékű pénztervezet 1934-es 4.osztályú osztálysorsjáték fny.-sal T:III Ausztria / Dunai Konföderáció DN 50 névértékű pénztervezet ívszéli, 1934-es 1.osztályú osztálysorsjáték fny.-sal T:III Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1927-es 2.osztályú 16. osztálysorsjáték fny.-sal T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1927-es 2.osztályú 17. osztálysorsjáték fny.-sal T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1927-es 3.osztályú 17. osztálysorsjáték fny.-sal T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1928-as 2.osztályú 18. osztálysorsjáték fny.-sal T:III Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1928-as 3.osztályú 18. osztálysorsjáték fny.-sal T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1928-as 4.osztályú 18. osztálysorsjáték fny.-sal T:II Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1924-es állami sorsjáték fny.-sal T:II/III Ausztria / Dunai Konföderáció DN névértékű pénztervezet, 1924-es állami sorsjáték fny.-sal T:III Ausztria 1920-as évek eleje szép szükségbankjegy gyűjtemény 241db T:I Ausztria/Osztrák-magyar Bank K, 2K, 10K, 20K, K, K T:I,I-,II,III (csak 1db!) Ausztria/Osztrák-magyar Bank K (3x), 20K, K (4x) T:II,III Ausztria / katonai kiadás Sch (2x), 20Sch, 50Sch (5x) T:I,II,II Belgium Fr T:III Belgium Fr T:III Belgium / Emigráns királyság Fr = 20B T:III Belgium / Emigráns királyság Fr = 20B T:III...1
19 7442. Belgium / Emigráns királyság Fr = 20B T:III Finnország M T:III Franciaország Fr T:III Franciaország / német megszállás Fr T:IV Franciaország Fr T:II/III Jugoszlávia D T:III Kelet-ázsiai területek, II. vh. / japán megszállás DN 7 klf db bankjegy T:vegyes(többség II,III) Kelet-ázsiai területek, II. vh. / japán megszállás DN 7 klf db bankjegy T:vegyes(többség II,III) Kelet-ázsiai területek, II. vh. / japán megszállás DN 7 klf db bankjegy T:vegyes(többség II,III) Kína DN dekoratív égetési pénz 50 millió Y névértékben (10x) T:I Kína DN dekoratív égetési pénz 50 millió Y névértékben (10x) T:I Kína DN dekoratív égetési pénz 50 millió Y névértékben (10x) T:I Kína / Bank of Communications Y "Shanghai" T:III Konföderációs Egyesült Államok / Richmond $ facsimile T:II/III Konföderációs Egyesült Államok / Richmond $ facsimile T:III Konföderációs Egyesült Államok / Richmond $ facsimile T:III Konföderációs Egyesült Államok / Richmond $ facsimile T:III Lengyelország M T:III/IV Montenegró P T:III Olaszország / katonai kiadás c (5x) T:II+,II Olaszország / katonai kiadás c (5x) T:II+,II Olaszország / katonai kiadás c (5x) T:II+,II Olaszország / katonai kiadás c (4x) + 50c T:II+,II Oroszország R T:II Oroszország R T:II Oroszország R T:II Oroszország R T:II Oroszország R T:II Oroszország R T:II/III Oroszország R T:II/III Oroszország R T:III Oroszország R T:III Oroszország R T:III Szovjetunió / kincstári kiadás GR aláírás nélkül T:II+ Csak egyszer hajtva, alig látható töréssel! Szovjetunió / kincstári kiadás GR aláírás nélkül T:II+ Csak egyszer hajtva, alig látható töréssel! Szovjetunió Ch T:III Szovjetunió Ch T:III Szovjetunió Ch T:III Szovjetunió R T:I- picit foltos, kis saroktörések...0
20 7481. Szovjetunió R T:III Szovjetunió R T:III Szovjetunió R T:III Románia L T:I Románia L T:I Románia L T:I Románia L T:I Románia L T:III Skócia Ł T:IV Svájc Fr T:I Svájc Fr T:I Szerbia D T:III R! Szingapúr DN(1989) 5$ T:II Törökország L.1970(1992) L T:II Ukrajna / német megszállás K T:III Ukrajna / német megszállás K T:III/IV USA / Silver certificate 1935D 1$ T:III USA 9. 1$ (2x) egymás utáni sorszámokkal T:I... Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Kis bankjegy tétel, 32db, pengő, infla T:II,III Kis bankjegy tétel, 33db, pengő, infla T:II,III Kis bankjegy tétel, 52db, korona, pengő, infla, VH, forint T:II,III Bankjegy tétel, 85db, korona, pengő, infla T:II+,II,III,IV K K 1914,1917 T:II,II/III Kis forint tétel - 10Ft Ft Ft 1983 (5x) + Ft 1960(2x), 1962 (2x), 1968, 1975 (2x), 1984, 1989, 1992 (2x) T:II,III (többségében) Összesen 18db! Ft 1969, Ft 1969, Ft Ft 1962,1975,1980,1984,1989,1992,1993 T:II+ Összesen 12db! Kis forint tétel - 20Ft Ft 1969,1980, Ft 1995 T:I Kis forint tétel - 20Ft Ft Ft 1993 T:I Ft "Kossuth-bankó" barna T:III Ft "Kossuth-bankó" piros T:III/IV K, K, K "Magyarország" körbélyegzővel K, 50K román bélyegzővel T:II,III K (2x) T:III-,III/IV K, 20K, 50K, K K, K, K "Deutschösterreich" fny-sal T:II,III f (2x) T:I f (2x) T:I K (2x) T:II K T:V P T:III P orosz "P" helyett magyar "N" betűvel T:II P orosz "P" helyett magyar "N" betűvel T:II...
21 P orosz "P" helyett magyar "N" betűvel T:II P hátoldali nyomat extrém elcsúszva T:II- bélyeg letépve Kis pengő, infla tétel 25db T:I,II+,II,III (csak 1-2db) millió P +.000MP + 1millió MP BP +.000BP T:I-,II millió P + 1millió MP BP (3x) +.000BP (2x) T:I-,II Ft T:III Ft T:III Ft T:III Ft T:II Ft T:II Ft T:III/IV Ft T:III Ft (2x) T:III Ft (11x) 4klf évszám T:II,III Ft T:II Ft (5x) egymás utáni, ill. kisugrású sorszámokkal T:I,I Ft (6x) benne egymás utáni sorszámokkal T:I,I Ft "Millenium" eredeti bontatlan díszcsomagolásban T:I Ft "Millenium" eredeti bontatlan díszcsomagolásban T:I Ft "Millenium" eredeti bontatlan díszcsomagolásban T:I Ft "Millenium" eredeti bontatlan díszcsomagolásban T:I Ft "56-os évforduló" (2x) egymás utáni sorszámmal T:I Ft "56-os évforduló" (2x) egymás utáni sorszámmal T:I... Militária Ausztria "K.B. 13. Infanterie Regiment Kaiser Franz Joseph. Österreich" katonai érdemérem T: Lengyelország DN "Hadmérnöki Akadémia" ffém emlékérem T: NDK DN "A Nemzeti Néphadsereg tartalékosa" Br emlékérem T: DN "FIDAC - Világháborús veteránok egyesülete" Br emlékérem, szalaggal T: "11. Hadsereg vívótorna" Br emlékérem T: "Katonai Főiskolák VIII. fesztiválja" Br emlékérem T:2/2-... Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Ausztrália 0. "Sydney-i olimpia - kabalafigurák" multikolor emlékérem T: Ausztria "Naptár" Br emlékérem T: Csehszlovákia "Hynek Palla zeneszerző" Br emlékérem T: Franciaország 4. "Párizsi Notre Dame" emlékérem T:BU Hollandia DN "Vöröskereszt - Karl Landsteiner" Br emlékérem T: Lengyelország DN "Ázsiai és csendes-óceáni múzeum - Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie" szögletes Br plakett T: Lengyelország DN "Ázsiai és csendes-óceáni múzeum - Muzeum Azji i Pacyfiku" nagyalakú Br emlékérem T: Nagy-Britannia DN "RAOB - 9" szabadkőműves, aranyozott Ag kitüntetés 21,86g T:2...3
22 7557. Nagy-Britannia DN "RAOB GLE - Grand Lodge of England" titkársági szolgálatokért adott névre szóló Ag (br. 36,67g) szabadkőműves kitüntetés, szalaggal T: Nagy-Britannia DN "RAOB - Brabazon Rees" aranyozott Ag szabadkőműves kitüntetés, br. 12,61g T: Nagy-Britannia "RAOB GLE - Grand Lodge of England" névre szóló szabadkőműves, aranyozott kitüntetés, szalaggal T: Nagy-Britannia "RAOB GLE - Grand Lodge of England - éves évforduló" névre szóló szabadkőműves, aranyozott kitüntetés, szalaggal T: Németország DN "Brémai evangélikus templom" nagyalakú aranyozott emlékérem T: Németország DN 1$ "Hansaland - Bonanza City" T: Németország DN "Horoszkóp talizmánod - szűz" bicolor emlékérem T: Németország DN "Dresden - Kronentor im Zwinger" ffém emlékérem T:BU Németország DN "Wolfgang Amadeus Mozart" ffém emlékérem T: Németország DN "Lübeck - Holstentor" ffém emlékérem T:PP Német Birodalom / Császárság "Martin Luther" Br emlékérem T:2- ph NSZK "Müncheni olimpia" ffém emlékérem T:BU NSZK "Müncheni olimpia" aranyozott ffém emlékérem T:BU NDK " éves Freiberg" emlékérem T:BU Németország "Német egység" Ag (999) emlékérem 19,84g T:PP Németország fantáziaveret T:exPP Németország "Európa hét" fantáziaveret T:BU Németország 0. "50 éves a német valuta" ffém emlékérem T:BU Olaszország "Grand Hotel Santa Cristiana" megnyitójára kiadott Br emlékérem T:BU ph Románia "Balkáni háború" ffém emlékérem T:2/ USA DN 1$ "Paris Hotel Casino" játékzseton T: USA DN "George Washington" aranyozott emlékérem T: Vatikán DN "II. János Pál pápa - Szent Péter tér" aranyozott ffém emlékérem T:BU Vatikán "Szent Év - VI.Pál pápa" Br emlékérem. Szign. E.Senesi T:1 Eredeti díszdobozban!.... Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények DN "Finomszerelvénygyár - 25 éves hűségért" emlékérem T: DN "Koronázási szett " 2klf aranyozott emlékérem, eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP Csak 0db! DN "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" Br díjérem T: DN "Nyír Tourist - Túristvándi" Br emlékérem T: DN "Szt. István - Attila találkozása Leó pápával" Br emlékérem T: "Kossuth Lajos" Br emlékérem T:2- ph. ly. betömve "I. Ferenc József" nagyalakú Cu emlékérem T:2 R! "Jókai Mór" Br emlékérem. Szign. Berán Lajos T:2- ph "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" ezüstözött Ag emlékérem T:2 k. fny Cca as évek "Magyar Orsz. Torna Szövetség" kitűzője T: "Hungexpo Budapest" nagyalakú ffém emlékérem T:2...
Részletesebben46. Numizmatikai gyorsárverés
46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi
Részletesebben26. Numizmatikai gyorsárverés
26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.
Részletesebben12. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 25-27. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben13. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. március 18-20. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben18. Numizmatikai gyorsárverés
18. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 21-26.
Részletesebben1. Numizmatikai gyorsárverés
1. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7.
Részletesebben2. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. április 13-18. között. Ajánlattételi határidő: április
Részletesebben51. Numizmatikai gyorsárverés
51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi
Részletesebben21. Numizmatikai gyorsárverés
21. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. augusztus 2-7.
Részletesebben40. Numizmatikai gyorsárverés
40. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2015. Január 19-21. között
Részletesebben15. Numizmatikai gyorsárverés
15. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 6-8. között.
Részletesebben57. Numizmatikai gyorsárverés
57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási
Részletesebben3. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 25-30. között. Ajánlattételi határidő: május
Részletesebben10. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. január 11-16. között. Ajánlattételi határidő: január
Részletesebben17. Numizmatikai gyorsárverés
17. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.
Részletesebben4. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. június 11-13. között. Ajánlattételi határidő: június
Részletesebben19. Numizmatikai gyorsárverés
19. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 5-10.
Részletesebben49. Numizmatikai gyorsárverés
49. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 17-18-19-én Ajánlattételi
Részletesebben48. Numizmatikai gyorsárverés
48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi
Részletesebben81. Numizmatikai gyorsárverés
81. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. július 2-3-4-én nyitvatartási
Részletesebben6. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. szeptember 14-19. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben20. Numizmatikai gyorsárverés
20. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 19-24. között.
Részletesebben47. Numizmatikai gyorsárverés
47. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Július 20. 21. 22-én Ajánlattételi
Részletesebben22. Numizmatikai gyorsárverés
22. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 30. szept.
Részletesebben24. Numizmatikai gyorsárverés
24. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 18-23.
Részletesebben32. Numizmatikai gyorsárverés
32. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. július 11-16. között.
Részletesebben29. Numizmatikai gyorsárverés
29. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 18-23.
Részletesebben37. Numizmatikai gyorsárverés
37. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 13-19.
Részletesebben28. Numizmatikai gyorsárverés
28. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19.
Részletesebben25. Numizmatikai gyorsárverés
25. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 8-13.
Részletesebben38. Numizmatikai gyorsárverés
38. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 28-
Részletesebben16. Numizmatikai gyorsárverés
16. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.
Részletesebben23. Numizmatikai gyorsárverés
23. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 13.
Részletesebben5. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között. Ajánlattételi határidő: augusztus
Részletesebben27. Numizmatikai gyorsárverés
27. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 17-22.
Részletesebben41. Numizmatikai gyorsárverés
41. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Február 16-18. között. Ajánlattételi
Részletesebben50. Numizmatikai gyorsárverés
50. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Szeptember 7-8-9-én Ajánlattételi
Részletesebben7. Numizmatikai gyorsárverés
Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetedik numizmatikai árverésének
RészletesebbenKisárverés január 26.
Részletesebben85. Numizmatikai gyorsárverés
85. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. december 3-4-5-én nyitvatartási
Részletesebben36. Numizmatikai gyorsárverés
36. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. Október 13-15.
Részletesebben89. Numizmatikai gyorsárverés
89. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvankilencedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. május 20-21-22-én nyitvatartási
Részletesebben84. Numizmatikai gyorsárverés
84. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. október 15-16-17-én nyitvatartási
Részletesebben31. Numizmatikai gyorsárverés
31. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 19-25. között.
Részletesebben92. Numizmatikai gyorsárverés
92. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. augusztus 21-én nyitvatartási
Részletesebben79. Numizmatikai gyorsárverés
79. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. május 14-15-16-án nyitvatartási
Részletesebben55. Numizmatikai gyorsárverés
55. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. február 1-3-áig. Ajánlattételi
Részletesebben83. Numizmatikai gyorsárverés
83. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanharmadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. szeptember 3-4-5-én nyitvatartási
Részletesebben80. Numizmatikai gyorsárverés
80. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. június 11-12-13-án nyitvatartási
Részletesebben87. Numizmatikai gyorsárverés
87. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcanhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. március 4-5-6-án nyitvatartási
Részletesebben11. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 1-6. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben86. Numizmatikai gyorsárverés
86. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcanhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. január 28-29-30-án nyitvatartási
Részletesebben58. Numizmatikai gyorsárverés
58. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. május 2-4-én, nyitvatartási
RészletesebbenEurópa Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország
Európa 1930 SW SU GE CS CH LI YU ES CS Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország YU Finnország Franciaország Görögország Hollandia Írország Izland Jugoszlávia
Részletesebben54. Numizmatikai gyorsárverés
54. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. január 18-19-20-án. Ajánlattételi
Részletesebben34. Numizmatikai gyorsárverés
34. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon 2014. Augusztus 23-27. között, irodánkban
Részletesebben82. Numizmatikai gyorsárverés
82. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvankettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. július 30-31-én és augusztus
Részletesebben35. Numizmatikai gyorsárverés
35. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon 2014. Szeptember 19-24. között Ajánlattételi
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS
RészletesebbenSzerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 2000. június 1. 2000. szeptember 1.
Az előadóművészek, a hangfelvétel-előállítók és a műsorsugárzó szervezetek védelméről szóló Római Egyezmény (1998. évi XLIV. törvény az előadóművészek, a hangfelvétel-előállítók és a műsorsugárzó szervezetek
Részletesebben74. Numizmatikai gyorsárverés
74. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. december 18-19-20-án nyitvatartási
Részletesebben71. Numizmatikai gyorsárverés
71. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. augusztus 28-29-30-án nyitvatartási
Részletesebben2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.
Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német
Részletesebben64. Numizmatikai gyorsárverés
64. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatvannegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. december 5-6-7-én, nyitvatartási
RészletesebbenSzerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6.
WIPO Szerzői Jogi Szerződés (2004. évi XLIX. törvény a Szellemi Tulajdon Világszervezete 1996. december 20-án, Genfben aláírt Szerzői Jogi Szerződésének, valamint Előadásokról és a Hangfelvételekről szóló
Részletesebben30. Numizmatikai gyorsárverés
30. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. május 26-28. között.
Részletesebben2. Képeslap gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második képeslap árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. március 26. és április 4. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben53. Numizmatikai gyorsárverés
53. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenharmadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban december 28-29-30-án. Ajánlattételi
Részletesebben9. Numizmatikai gyorsárverés
Minden kedves Ügyfelünknek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk! Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető
RészletesebbenAz Emberi Jogok Nemzetközi Egyezségokmányai és a Fakultatív Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete
Az Emberi Jogok i és a Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete Tagállam Első Afganisztán 1983.01.24.a 1983.01.24.a Albánia 1991.10.04.a 1991.10.04.a 10.04.a 10.17.a Algéria 1989.09.12. 1989.09.12. 1989.09.12.a
RészletesebbenAzon ügyfelek számára vonatkozó adatok, akik részére a Hivatal hatósági bizonyítványt állított ki
Amerikai Egyesült Államok Ausztrália Ausztria Belgium Brunei Ciprus Dánia Egyesült Arab Emírségek Egyesült Királyság Finnország Franciaország Görögország Hollandia Horvátország Irán Írország Izland Izrael
RészletesebbenKisárverés 2018 december 8.
RészletesebbenKisárverés 2010 március 20.
Részletesebben88. Numizmatikai gyorsárverés
88. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannyolcadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. április 23-24-én nyitvatartási
RészletesebbenUSE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI
EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI 1. Észak-Európa Norvégia Oslo Svédország Stockholm Finnország Helsinki Dánia Koppenhága Izland Reykjavík 2. Nyugat-Európa Nagy-Britannia vagy Egyesült Királyság, United Kingdom
Részletesebben59. Numizmatikai gyorsárverés
59. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. május 30-31, június 01. nyitvatartási
Részletesebben75. Numizmatikai gyorsárverés
75. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. január 8-9-10-én nyitvatartási
RészletesebbenKisárverés február 16.
RészletesebbenKisárverés 2011 december 10.
Részletesebben33. Numizmatikai gyorsárverés
33. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon 2014. Augusztus 2-6. között, irodánkban
Részletesebben76. Numizmatikai gyorsárverés
76. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. február 12-13-14-én nyitvatartási
Részletesebben1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országokban ( )
1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országok (1993-2007) Év Országok Összes lakosság /milliárd fő/ Tűzesetek /millió db/ Tűzesetben elhunytak /ezer fő/ 1000 lakosra jutó tűzesetek
Részletesebben43. Numizmatikai gyorsárverés
43. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Ápirlis 17, 21-22. Ajánlattételi
RészletesebbenDr. Zentai Zoltán Jogi Igazgató GYSEV CARGO Zrt.
Dr. Zentai Zoltán Jogi Igazgató GYSEV CARGO Zrt. 8 egyezmény 4 mérföldkő IÜG CIM COTIF 1890 1924 1933 1952 1961 1970 1980 1999 Kezdetek Hidegháború Intézményesülés Liberalizáció KTN 2016.09.20 CIM 2 KTN
Részletesebben2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.:
2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ 2018. 08. 03. 1026 Budapest, Riadó u. 5. 1525 Pf. 166. Tel.: +36 1 882 85 00 kapcsolat@kt.hu www.kozbeszerzes.hu A Közbeszerzési Hatóság Elnökének tájékoztatója a Kbt. 62. (1)
Részletesebben45. Numizmatikai gyorsárverés
45. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 11. 12. 13-án Ajánlattételi
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
RészletesebbenBelföldi EMS Gyorsposta
Belföldi EMS Gyorsposta Az EU területére megállapított zónadíjak ÁFA-t tartalmaznak. Az EMS küldemények EU-n kívüli szállításának díja csak a belföldi szakaszra vonatkozólag tartalmaz ÁFA-t. A táblázatban
RészletesebbenEXIMBANK ZRT OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK
EXIMBANK ZRT. 2016. OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK Hatályos 2016. október 21. 2016. október 21-től hatályos országkockázati besorolás és kockázatvállalási
Részletesebben72. Numizmatikai gyorsárverés
72. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. szeptember 18-19-20-án nyitvatartási
Részletesebben77. Numizmatika gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenhetedik numizmatika árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. Március 12-13-14-én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben73.Numizmatikai gyorsárverés
73.Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenharmadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. október 24-25-én nyitvatartási
RészletesebbenNagykövetségek March 13.
Nagykövetségek 2007. March 13. Albánia Albán Köztársaság Magyarországi Nagykövetsége Cím: 1026 Budapest, Gábor Áron u. 55. Telefon: +31 1 326 8905 Algéria Algériai Demokratikus Népi Köztársaság Magyarországi
RészletesebbenKisárverés 2019 február 23
Részletesebben67. Numizmatikai gyorsárverés
67. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatvanhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. április 3-4-5-én nyitvatartási
Részletesebben52. Numizmatikai gyorsárverés
52. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. november 30-án, valamint december
RészletesebbenMobilitásgarancia füzet
Mobilitásgarancia füzet Minőségi használt autók. Garanciával. Mobilitásgarancia Fontos tudnivalók Kérjük, figyelmesen olvassa el a klubkártya használatáról szóló jelen fejezetet, mielőtt szolgáltatásainkat
Részletesebben56. Numizmatikai gyorsárverés
56. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. március 7-8-9-én. Ajánlattételi
Részletesebben66. Numizmatikai gyorsárverés
66. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatvanhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. január 30-31-én valamint február