PÁRISI GALÉRIA AUKCIÓ / AUCTION MODERN ÉS KORTÁRS FESTMÉNY ÁRVERÉS

Hasonló dokumentumok
Szalon árverés március 19-én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Szalon árverés április 16-án (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Tommy Víg gyűjteménye és munkái

Vásárlási feltételek az árveréseken

ÁRVERÉSI FELTÉTELEK CONDITIONS OF SALE

Szalon árverés június 11-én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház május 12 -én. (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXXIV. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

Szalon árverés február 19-én (csütörtök) 18 órakor Budapest, Múzeum körút 3. Kiállítás- Exhibition

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház október 9-én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Szalon árverés január 15 -én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház november 6 -án. (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház május 14- én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

MÁSODIK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ ÉPÜLETKER ÁMIÁIBÓL SZEPTEMBER 22.

PÁRISI GALÉRIA AUKCIÓ/AUCTION BAYER ILONA SZERELMES GYŰJTEMÉNY

52. Kieselbach. tavaszi képaukció Kieselbach

Árverési Szabályzat. 1. Értelmező meghatározások. 2. Az Aukciósház tevékenysége, az árverések fajtái

NAGYHÁZI. Bútorok és néprajzi tárgyak. Árverés: április 13-án, szerdán 17 órától tétel

PÁRISI GALÉRIA ONLINE AUKCIÓ

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

Lexington Public Schools 146 Maple Street Lexington, Massachusetts 02420

Az aukció időpontja: december 10., 16 óra Helyszín: Budai Vigadó, Színházterem

Paysera VISA cards are secured with "3-D technology" which ensures safer payments with payment cards online.

57/1. Forain, Jean-Louis ( ) Ft Ft 57/9. Olgyai Viktor ( ) Ft Ft 57/10. Berkes Antal ( )

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház. Téli aukció

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8.

EN United in diversity EN A8-0206/419. Amendment

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

Cashback 2015 Deposit Promotion teljes szabályzat

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ ZSOLNAY ÉPÜLETKER ÁMIÁKBÓL

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

KELER KSZF Zrt. bankgarancia-befogadási kondíciói. Hatályos: július 8.

79/3. Angelo (Funk Pál)( ) Ft Ft 79/7. Bada Dada ( ) Ft Ft 79/10. Bánki Ákos (1982)

Szalon árverés december 12-én (péntek) 18 órakor Budapest, Múzeum körút 3. Kiállítás- Exhibition

Premier Galéria 12. aukció október 19.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 80/6. Berta Sándor (1929) Téli táj technika: farost, olaj méretek: 60 x 80 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 20.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Szilágyi-Jéger Teréz. festőművész

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

MODIFICATION OF REAL ESTATE SALE AND PURCHASE AGREEMENT INGATLAN ADÁSVÉTELI SZERZŐDÉS MÓDOSÍTÁSA. Which was concluded by and between

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 44/2. Gyertyatartó, indiai technika: sárgaréz méretek: 23 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

ENROLLMENT FORM / BEIRATKOZÁSI ADATLAP

Képzőművészeti Aukció! Képzőművészeti Aukció! Kikiáltási ár: Kikiáltási ár: Ft

Helló Magyarország, megérkeztünk! partneri ajánlat

Megbízási szerződés (KP) Agency Agreement (TP) mely létrejött egyrészről a. concluded by and between

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is.

Jogi feltételek Legal conditions MegaEnglish Website Honlap Szolgáltatás Services Tanári Profil Teacher Profile

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

PÁRISI GALÉRIA ONLINE AUKCIÓ

Munkanapokon április 11-től április 24-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is.

49/1. Fotó, 1930 körül Családi díszebéd technika: fotó, kasírozva méretek: 22,5 x 33,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 3.

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24.

Két határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken

78/3. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/18. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/21. Aggházy Gyula ( )

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( )

Participation fee: HUF+VAT/person (Total: HUF/ person)

88/19. Deim Pál (1932) Korpusz, 2011 technika: fotó, lakkfilc, jbl. méretek: 40 x 28 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 85.

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

65/2. Ismeretlen alkotó Városkép technika: karton, olaj méretek: 33 x 36 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

AUKCIÓS FELTÉTELEK A HORNIMPEX ART GALÉRIA AUKCIÓS FELTÉTELEI

Új funkciók az RBP-ben október 1-től New functions in RBP from 1 October Tatár Balázs

Unofficial translation I N F O R M A T I O N O N T H E R U L E S O F B I D D I N G P R O C E S S Az Árverés formája 1.1. Form of the Auction

06/

06/ ; 06/

Magyarország, 2760 Nagykáta Gyóni Géza u. 1. Telefonszám: Mobilszám:

NEVEZÉSI LAP I ENTRY FORM MARATON - váltó MARATHON - relay

2. Tavasz Kupa. Uszonyos és Búvárúszó Verseny Kiírása

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

bemutatja Turcsányi Antal festőművész kamaratárlatát Budapest 2014

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

68/3. Edvi Illés Aladár ( ) Ft Ft 68/4. Mednyánszky László ( ) Ft Ft 68/6. Olvashatatlan szignó

bemutatja Sáfár Pál festőművész kamaratárlatát Budapest 2013 március

Cut-Off Time for Payment Orders, Incoming Payments And Fulfilment Orders

Kovács Tamás Vilmos festőművész T é r című kiállítását

Ferenczy Béni ( ) emlékkiállítása Sorszám Fotó Cím Évszám Technika Méret Tulajdonos Budapesti Történeti Múzeum Kiscelli Múzeum, Fővárosi

A KOGART Kortárs Mûvészeti Gyûjtemény elsô nyilvános jótékonysági árverésének anyaga

bemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest 2015 november

1. Gedő Ilka: Csendőrök, 1939, ceruza, papír, 229 x 150 mm, jelzés nélkül (leltári szám: F )

Új Szöveges dokumentum. XIX. Téli Tárlat lista (kiállítók névsora, műcímek) Bacskainé Oláh Klára (1935) Miskolc, Patak u. 10.

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

T/3402. számú. törvényjavaslat

KORTÁRS KÖLTÉSZET KORTÁRS GRAFIKA

49. Tavaszii képaukció Kieselbach. galéria és aukciósház. Kieselbach éves a kieselbach galéria

General information for the participants of the GTG Budapest, 2017 meeting

... képviseletében aláírásra jogosultak / represented by the undersigned vested with right of signature ...

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 84/1. Baranszky Emil László ( )

DOMANOVSZY ENDRE ( )

Donghua Hungary Kft. Általános Szerződési Feltételek (ÁSZF)

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Átírás:

PÁRISI GALÉRIA AUKCIÓ / AUCTION MODERN ÉS KORTÁRS FESTMÉNY ÁRVERÉS 2018.05.17.

Párisi Galéria 2018. május 17. (csütörtök) 18 órakor DANUBIUS HOTEL ASTORIA Kiállítás- Exhibition 2018.05.3.-2018.05.17. 1053 Budapest, Múzeum körút 3. H-P: 10:00-18:00- ig Információ- Information: Párisi Galéria 1053 Budapest, Múzeum körút 3. Tel.: +36-1-269-9611 +36-20- 924 2518 www.parisigaleria.hu e-mail: parisigaleria@gmail. com

ÁRVERÉSI FELTÉTELEK 1. A Párisi Galéria (1053 Budapest, Múzeum körút 3.) továbbiakban: árverező előre meghirdetett időpontban és helyszínen az árverési tárgyak továbbiakban árverési tételek tulajdonosai vagy eladásra jogosultjai továbbiakban: árvereztetők megbízása alapján árverést rendez és vezet. Az árverező az árverést az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. 2. Az árverező az internetről letölthető formátumú katalógust ad ki az aukciós tételekről, melyek az árverés előtti kiállításon megtekinthetők. A katalógus leírásai és az illusztrációk kizárólag azonosításként szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell az árverést megelőzően meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. Az árverező árverési katalógusai rendelkezésre állnak az árverező weboldalán, a kiállítás idejére a kiállítás helyszínén, illetve az árverés idejére az árverés helyszínén. Az árverező fenntartja a jogot, hogy a katalógusban szereplő egyes tételek árverésre bocsátását mellőzze. 3. Árverezni kizárólag az aukció megkezdése előtt név és lakcím szerint regisztrált licitálótárcsával lehet. A vevők a tárcsa átvételével, mint rámutató magatartással kifejezik, hogy az Árverési Feltételeket magukra nézve kötelező-nek fogadják el. 4. Az árverésvezető az árverési tételeket a katalógusban megjelölt sorrendben élőszóval röviden bemutatja, és kihirdeti a kikiáltási árat, a venni szándékozók pedig a számozott licitálótárcsa feltartásával teszik meg ajánlatukat. Ha a kikiáltási árra több vételi ajánlat érkezik, az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árat mindaddig, amíg csak egy licitáló marad és a leütéssel létre nem jön az adásvétel. Így a tárgy vételi jogát leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. A tételek a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. 5. Az első vételi ajánlat a kikiáltási ár összege, minden további ajánlat pedig az utolsó árajánlat szerint növelt összegű árajánlatot jelenti. 6. Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 6. Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 7. Az árverező az árvereztető nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jogosult a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adás-vételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére az árvereztető javára. Ennek értelmében az adásvételi szerződés az árvereztető és a vevő között jön létre. 8. A vevő az árverési tétel tulajdonjogát akkor szerzi meg, ha a vételárat maradéktalanul megfizette és az árverési tételt az árverezőtől átvette. 9. A vételár összege a leütési ár, a közvetítői díj, a szerzői díj, valamint a kulturális járulék együttes összegéből tevődik össze. Azaz a leütési ár plusz 20%. 10. A vevő választása szerint vagy a teljes vételárat, vagy annak legalább 20%-át mint foglalót az árverésen azonnal tartozik kifizetni készpénzben. Ha a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. 11. Az árverező biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 3 napon belül egyenlítse ki 1053 Budapest, Múzeum körút 3. sz. alatt. Ez esetben az árverési vevő a tárgyat csak akkor veheti át, ha az árveréstől számított 3 napon belül kiegyenlítette a teljes vételárat. A vételárba a foglaló összege határidőben történő teljesítés esetén beleszámít. 12. Amennyiben a megadott határidőig a vevő a tárgy átvételére nem jelentkezik, úgy az árverező fenntarthatja magának azon jogot, hogy az árverési vevő ajánlatát érvénytelennek tekintse és a foglaló összegét megtartsa. 13. A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén az árverező nem felel a tárgy sérüléséért vagy elvesztéséért, és az árverést követő 14. naptól a vétel-árra számított havi 5% tárolási díjat számol fel. Ha az árverési vevő az árverést követően 3 hónapon belül nem szállítja el a tárgyat, úgy azt az árverező írásbeli felszólí-tás után szabadon értékesítheti, és költségei levonása után a fennmaradt összeget a vevő javára letétként őrzi. 14. A megbízott a jelen feltételekkel kapcsolatos írásbeli értesítéseit a megbízó által megadott elérhetőségekre küldi. Amennyiben ezek pontatlan közlése, vagy be nem jelentett változása miatt az írásos üzenet visszajön, azt elküldöttnek tekinti, az ebből származó következmények a vevőt terhelik.

15. Tilos mindenféle összebeszélés, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálására rávegyen és megkárosítson. Ugyancsak tiltva van mindenféle, az árverési eredményt befolyásoló összebeszélés, a nyereségen való osztozkodás vagy az előny ígérése. 16. Az árverési katalógusban VÉDETT vagy NO EXPORT jelzéssel szereplő tárgyakat Magyarországról véglegesen kivinni nem lehet [2001. évi LXIV. Tv. 59. (1) bek. b) pont]. A VÉDETT jelzésű tárgyak tulajdonosát a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal nyilvántartásba veszi, a tulajdonosváltozás pe-dig bejelentési kötelezettség alá esik (2001. évi LXIV. Tv. 52. (3) bek.). Kulturális javak külföldre viteléről a 2001. évi LXIV. Tv. rendelkezik. 17. Amennyiben az árverési vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, úgy az általa adott vételi megbízás alapján helyette az árverező a megbízásnak megfelelően teszi meg a vételi ajánlatokat. Vételi megbízást a kiállítás ideje alatt fogadunk el. Kérjük, hogy vételi megbízásaikat az árverést megelőzően 24 órával a parisigaleria@gmail.com e-mail címre elküldeni szíves-kedjenek. A vételi megbízás elfogadásához 20% előleg befizetése szükséges, amely sikertelen licitálás esetén visszajár. Az összeget befizet-hetik készpénzzel a Párisi Galériában. Ha a vételi megbízás sikeres, az előleg teljes összegét foglalónak kell tekinteni, egyebekben pedig a személyesen jelen levő vevőre vonatkozó szabályokat kell alkalmazni. Ha ugyanarra a tételre harmadik személy magasabb összegű megbízást ad, vagy az árverési vevők magasabb vételi ajánlatot tesznek, a távollevő árverési vevő az árverés után az előleget minden levonás nélkül visszakapja. Lehetőség van telefonon keresztüli árverezésre is, a vételi megbízással megegyező feltételekkel. Azonos összegű vételi megbízás esetén a korábban érkező vételi megbízást részesítjük előnyben. 18. A vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért a vételárért az árverező nem tartozik felelősséggel, és nem kötelezhető arra, hogy az árverési tételt ugyanazon áron egy későbbi árverésre bocsássa. 19. Az árverési tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotukban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. 20. A katalógusban megjelölt kikiáltási ár semmilyen költséget nem tartalmaz. 21. A Párisi Galéria valamennyi árverésre kerülő tárgy eredetiségéért szavatosságot vállal. 22. A leütés után kifogásnak vagy felszólalásnak nincs helye, kivéve, ha a tárgy hamis bár a katalógusban eredetinek van feltüntetve. Ebben az esetben az árverési vevő írásban, a tárgy származásával vagy eredetiségével kapcsolatban felmerült első kételyétől számított 3 hónapon belül, de legkésőbb az árverés napjától számított 5 éven belül felszólalással élhet. Az árverező vállalja, hogy az adásvételi szerződés megkötésétől számított 5é ven belül a felszólalótól az értékesített tárgyat a leütési ár, valamint az árverési közvetítői díj összegének ellenében visszaveszi, amennyiben arról független igazságügyi szakértő megállapítja, hogy nem eredeti. 23. Valutában való fizetés esetén az elszámolás alapja minden esetben a vételár kiegyenlítése napján érvényes valuta középárfolyam. Jelen feltételek pontjaiban nem szabályozott kérdésekben a Ptk. paragrafusai az irányadók, vitás kérdések esetén a felek alávetik magukat a Fővárosi Bíróság illetékességének.

CONDITIONS OF SALE The Parisian Gallery (1053 Budapest, Múzeum körút 3.) hereinafter referred to as: the Auctioneer based on the request of the owners or persons authorised to sell the objects to be auctioned hereinafter referred to as: the Vendors organises and conducts an auction at a previously advertised date and place. The auction is organized, handled and conducted by the Auctioneer acting as an agent on behalf of the Bidders as a commercial representative. 2. The Auctioneer shall publish a catalogue downloadable from the Internet / in print format, which may be inspected at the exhibition preceding the auction. Descriptions and illustrations in the catalogue are for identification only. Buyers should satisfy themselves prior to the sale as to the condition of each lot and should rely on their own judgement as to whether the lot accords with its description. The auction catalogues of the Auctioneer are available at the website of the Auctioneer, at the location of the auction during the exhibition, and at the location of the auction during the auction. The Auctioneer reserves the right to ignore putting certain items listed in the catalogue under hammer. 3. Buyers may participate in the bidding only with a bidding paddle registered according to the name and address of each buyer before the beginning of the auction. Buyers acknowledge to accept the Conditions of the Auction by receiving the paddle, considered as implied conduct. 4. According to their order of appearance in the catalogue, the auctioneer briefly describes each lot and announces the starting price, and buyers indicate their wish to place a bid by raising their numbered bidding paddles. In case there is more than one bid for the starting price, the auctioneer increases the bid by increments until only one bidder remains and the purchase is made by the lot being knocked down. The highest bidder acknowledged by the auctioneer shall be the buyer at the hammer price, thus getting the right to purchase the lot. The lots are not allowed to be purchased below the starting price. 5. The first offer is the amount of the starting price, All the further offers mean the increased amount according to the last offer. 6. The item may be reauctioned provided for any reason the identity of the buyer remains unknown during the auction. Unsold lots may be reauctioned at the end of the sale upon buyers request. 7. The Auctioneer shall be entitled to enter into a purchase agreement with the buyer offering the highest purchase price and take over the purchase price for the benefit of the Bidder in the name and on behalf of the Bidder, based on the comprehensive authorisation of the Bidder. Consequently, the purchase agreement shall be entered into by and between the Auctioneer and the buyer. 8. The possession of the item purchased can be handed over to the buyer on condition that the total purchase price is fully paid up and the buyer receives the lot from the Auctioneer. 9. The purchase price consists of the amounts of the hammer price, the agency fee and the social contribution. That means the hammer price plus 20%. 10. The buyer, at his choice, shall pay the entire purchase price or at least 20% of it (as a deposit) immediately at the auction in cash. In case the total purchase price is paid at the auction, the lot purchased is to be handed over to the buyer on the spot. 11. The Auctioneer allows a 3-day grace period after the auction to pay the remaining amount above the deposit to the Auctioneer. (Address: H 1053 Budapest,Múzeum körút 3.). In such a case, the buyer may only enter into possession of the lot when the full purchase price has been paid within 3 days from the auction. The amount of the deposit is included in the purchase price paid within the deadline. 12. The Auctioneer reserves the right to void the bid of the purchaser and keep the deposit if the buyer fails to take over the item until the deadline given. 13. The buyer shall transport the item purchased at his own risk and cost immediately after the purchase price has been paid. In case of failure to do so, the Auctioneer will not be liable for any loss or damage. Furthermore, the Auctioneer will charge a 5% monthly storage fee starting from the 14th day after the auction. If the buyer fails to take away the items within 3 months after the auction, the Auctioneer will send a notice to the buyer. In case of noncompliance, the Auctioneer will have the right to sell the item, and after deducting its costs and expenses keep the remaining amount to be handed over to the buyer as a deposit. 14. The agent shall send his written notices concerning these present conditions to the availabilities provided by the principal. In case such a written notice is returned due to the inaccurate provision, or unannounced changes of such availabilities, then such notifications shall be considered as sent, and the resulting consequences shall be borne by the buyer. 15. It is forbidden to collude or attempt to make any third parties offer a price, which considerably exceeds the market price therefore causing damage to these parties. It is also forbidden to collude to affect the results of the auction, or to promise dividing up the profit or to promise any advantage.

16. No item marked VÉDETT (protected) or NO EXPORT may be taken outside Hungary permanently (in accordance with the stipulations of Section 59 /1/b. of Act LXIV. of 2001). Owners of protected ( VÉDETT ) lots will be registered by the National Office of Cultural Heritage (Kulturális Örökségvé-delmi Hivatal). In case of any change in ownership, the Office must be notified immediately (in accordance with the stipulations of Section 59/3 of Act LXIV. of 2001). The rules of the export of cultural goods are stipulated by Act LXIV. of 2001. 17. For absentee bids when the bidder does not wish to attend an auction - the Auctioneer may be commissioned by the buyer to bid on his /her behalf. Purchase orders are accepted during the exhibit before the auction. It is strongly recommended to submit purchase orders at least 24 hours prior to the auction at parisigaleria@gmail.com.to accept the order for an absentee bid, an advance payment of 20% of the bid shall be transferred which will be refunded if the bid fails to succeed. The amount may be paid in cash at the Parisian Gallery. If the bid is successful, the total amount of the advance payment shall be considered as a deposit, otherwise the rules for personal bidding shall be applied. If a third party places a higher bid for the same lot or the bidders at the auction place a higher bid, the absentee bidder s advance payment will be refunded without any deduction. It is also possible to place bids over the phone with conditions identical to those of absentee bids. In case of identical bids the earlier will take precedence. 18. As the purchase price is formed on the basis of the bids offered publicly, the Auctioneer will not bear any liability in respect of the purchase price paid, and may not be compelled to reauction the same item at the same price at a later time. 19. All items are sold without any guarantee as is, meaning in the condition they are in at the time of the auction with all existing faults and imperfections. 20. The prices indicated in the catalogue do not include any expenses. 21. The Parisian Gallery guarantees the genuineness of all the items at the auction. 22. The Auctioneer will not accept any complaints after the lot has been knocked down unless the item is not genuine despite being declared so in the catalogue. In such case the buyer may contest the sale in writing within three months of his/her initial doubt to the origins or the genuineness of the item, but no later than five years after the date of the auction. The Auction House undertakes to re-purchase the item from the buyer for a price including the hammer price and the agency fee within 5 years from entering into the purchase agreement, provided that an independent expert gives a reliable opinion proving that the item is not genuine. 23. In the case of payment in a foreign currency, in each case the basis of settling of accounts shall be the central rate of the currency being valid on the date of paying the purchase price. Issues not covered in these present Terms and Conditions shall be governed by and interpreted in accordance with the stipulations of Civil Code of Hungary. In case of any disputes, the contracting parties stipulate the exclusive jurisdiction of the Metropolitan Court of Budapest.

1. tétel PLEIDELL JÁNOS (1915-2007) Tengerparti város napfényben 33x46 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Pleidell Hátoldalon a művész sajátkezű írása: 2005. 12. 13. dátummal, Önarckép grafikája látható Kikiáltási ár: 70.000 Ft

2. tétel PLEIDELL JÁNOS (1915-2007) Színes házak a tengerparton 33x46 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Pleidell Hátoldalon a művész sajátkezű írása: 2005. 12. 13. dátummal, Önarckép grafikája látható Kikiáltási ár: 70.000 Ft

3. tétel BORNEMISSZA GÉZA (1884-1966) Színes dombok 31x40 cm Akvarell, papír Jelezve balra lent: Bornemissza Géza 1944 Kikiáltási ár: 70.000 Ft 4. tétel LIPOVNICZKY LÁSZLÓ ( 1910- ) Tehenek a faluban 21x30 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Lipovniczky Kikiáltási ár: 60.000 Ft

5. tétel EMANUEL BÉLA (1879-1976) Fürdőzők 45x63 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Emanuel Béla Kikiáltási ár: 60.000 Ft 6. tétel SIKUTA GUSZTÁV (1919-1985) Falu a hegyoldalban 45x53 cm Jelezve jobbra lent: Sikuta Kikiáltási ár: 140.000 Ft

7. tétel GYALAI BÉLA (1951- ) Napos tanya 48x78 cm Olaj, kasírozott vászon Jelezve jobbra lent: Bolmány 2007 GyB. Kikiáltási ár: 260.000 Ft 8. tétel KLIE ZOLTÁN (1897-1992) Park részlet 40x50 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Klie Balra lent: 1959 Kikiáltási ár: 90.000 Ft

9. tétel SCHÖNBERGER ARMAND (1885-1974) Háztetők 30x37 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra fent: Schönberger Kikiáltási ár: 170.000 Ft 10. tétel BARTHA LÁSZLÓ (1908-1998) Korsós nő 33x26 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Bartha László 1941 Kikiáltási ár: 60.000 Ft

11. tétel ONÓDI BÉLA (1900-1991) Sárga virágok 56x47 cm Jelezve jobbra lent: Onódi B. 1981 Kikiáltási ár: 65.000 Ft 12. tétel FELUGOSSY LÁSZLÓ (1947- ) Rajz V. 33x23 cm Tus, papír Jelezve hátoldalon: FeLL 74 Kikiáltási ár: 48.000 Ft

13. tétel FELUGOSSY LÁSZLÓ (1947- ) Rajz VI 33x23 cm Tus, papír Jelezve hátoldalon: FeLL 74 Kikiáltási ár: 48.000 Ft 14. tétel KÁPLÁR ÉVA (1936-2010) Fekvő nő 34x49 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Káplár Éva Kikiáltási ár: 50.000 Ft

15. tétel UJVÁRY LAJOS (1925-2006) Alföld 15x19 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Ujváry Kikiáltási ár: 50.000 Ft 16. tétel UJVÁRY IGNÁC (1860-1927) Fehér ruhás nő a mezőn 23x32 cm Olaj,vászon Jelezve balra lent: Ujváry Ignác Kikiáltási ár: 90.000 Ft

17. tétel GICZY JÁNOS (1933-2016) Szüret 68x79 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Giczy Kikiáltási ár: 180.000 Ft

18. tétel SZIRTES JÁNOS (1954- ) Holdbéli táj 50x60 cm Jelezve jobbra lent: Szirtes J. Kikiáltási ár: 450.000 Ft

19. tétel SZÁNTHÓ IMRE (1925-1998) Szentendre 45x28 cm Szitanyomat, papír Jelezve jobbra lent: Szánthó Imre Kikiáltási ár: 18.000 Ft 20. tétel RUTTKA FERENC (1926-) Visegrádi utca 21x30 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Ruttka 82 Kikiáltási ár: 150.000 Ft

21. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Scháffer Andor exlibris 9x8.5 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 4.000 Ft 22. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Benkő Ferenc exlibris 9x9 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 4.000 Ft

23. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Dr. Némedy Gyula exlibris 11x7.5 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 5.000 Ft 24. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Weisz Imre exlibris 9x13 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 5.000 Ft

Kikiáltási ár: 220.000 Ft 25. tétel SHAUL TALY Twilight of the idols 100x160 cm Jelezve a hátoldalon

26. tétel PATAY LÁSZLÓ (1932-2002) Vásárhelyi kapu 28x41 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Patay 63 Kikiáltási ár: 38.000 Ft 27. tétel ORBÁN ATTILA (1958- ) Rögzített maszk 45x54 cm Akril, vászon Jelezve jobbra lent: OA 12 Kikiáltási ár: 60.000 Ft

28. tétel ILOSVAI VARGA ISTVÁN (1895-1978) Halásztanya 72x49 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. Kikiáltási ár: 150.000 Ft 29. tétel AKNAY JÁNOS (1949- ) Kapcsolat 70x50 cm Akril, papír Jelezve jobbra lent: AJ Kikiáltási ár: 90.000 Ft

Kikiáltási ár: 45.000 Ft Kikiáltási ár: 40.000 Ft 30. tétel HALMOSI MÁRIA, H.N. MIRA (1945- ) Minden szó nemigaz 70x50 cm Tempera, papír Jelezve jobbra lent: HNM 31. tétel HALMOSI MÁRIA, H.N. MIRA (1945- ) Alak ezüsttel 70x50 cm Vegyes technika, karton Jelezve lent középen: HNM

32. tétel STAVNICZKI EMESE (1987- ) Visszaforduló majom 50x70 cm Jelezve a hátoldalon Kikiáltási ár: 70.000 Ft

Iskolák: 2000-2006. Ócsa, Bolyai János Gimnázium és Kereskedelmi Szakközépiskola 2006-2008. Budapest, Dekoratőr Iskola (OKJ) 2009 - Pécs, PTE Mk, Festőművész szak, Mester: Ádám Zoltán Egyéb tanulmányok: 2002-2006. Ócsa, Múzsák, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, tanár: Katona-Zsombori Mária 2005-2006. Budapest, Vár-tér Rajziskola 2008. Budapest, Ferenczy István Rajziskola 2008-2009. tanárok: Sebestyén Zoltán, Nagy Árpád Pika Kiállítások: 2010. Pécs, Rácz Aladár Közösségi Ház, Kapcsolat kiállítás (cs.) 2010. Inárcs, Venicz Club, Comport, páros kiállítás Villányi Szilviával 2010. Pálfa, Művelődési Ház, a Pálfai Alkotótábor kiállítása (cs.) 2010. Pécs, Kalamáris Vendéglő - Café Artist, Aukciós kiállítás (cs.) 2011. Pécs, Mk Galéria, Ádám Zoltán tanítványainak kiállítása (cs.) 2011. Pécs, IH Galéria, Textil Fakultáció 20 (cs.) 2011. Pécs, Nádor Galéria, Amadeus-ösztöndíj kiállítás 2011. Pécs Mk Galéria, Liszt ünnep (cs.) 2011. Pécs, Mediterrán Kávézó, Jó szomszéd kiállítás 2011. Pécs, Dóm Múzeum, segélykiállítás és aukció a Pécsi Állatkert javára (cs.) 2011. Pécs, NemArt Galéria, performanszok (cs.) 2011. Budapest, Art on Lake (résztvevő) 2012. Veszprém, Wurth pályázat kiállítása 2012. Pécs, Nádor Galéria, Amadeus-ösztöndíj kiállítás 2012. Pécs, PTE-Mk, Folyosó Galéria (cs.) 2012. Pécs,Rácz Aladár Közösségi Ház, Madáretetők kiállítás (cs.) 2013. Eger, Vidákovits Ház, OMDK kiállítása (cs.) 2013. Szentendre, ArtExpo (cs.) 2013. Pécs, Rácz Aladár Közösségi Ház, egyéni kiállítás Díjak: 2013. OMDK, Országos 3. helyezés, festőművészet (5.kat.) Stavniczki Emese festészetére a lélek rezdüléseinek kifejezése jellemző. Erőteljes gesztusai finoman egyesülnek a gyengéd rajzi megközelítésekkel. Festményei a gyermekrajzok őszinte frissességére és képzeletgazdagságára emlékeztetnek, csakúgy, miként színei is energikusak, bátrak, lelki erejéről tanúskodnak. A képei dekorativitása a kifejezést szolgálja, gazdag színhasználatának és a kompozíciók határozottságának köszönhetően nem válik öncélú szépelgéssé. Az állatok szeretete, mint visszatérő téma, műveinek egyik meghatározó eleme, vélhetően későbbi munkáinak fontos szellemi rugója marad. Szigorú önvizsgálatokon keresztül érlelte stílusát, amit nyitottan kezel. Nem az önismétlések modoros lépéseit, hanem az újat keresés őszinte érzelmeit olvashatjuk képein. Művein újra és újra megköveteli, hogy a néző ne passzív befogadó legyen, hanem aktív szemlélő. Ezt nem provokatív ötleteken keresztül, inkább lágy, nőies megoldásokkal fogalmazza meg, stílusának, egyéniségének érettségét, tudatosságát bizonyítva. Ádám Zoltán, Munkácsy-díjas festőművész

33. tétel HALMOSI MÁRIA, H.N. MIRA (1945- ) Siesta 50x52 cm Jelezés nélkül Kikiáltási ár: 50.000 Ft

34. tétel HAJDÚ LÁSZLÓ (1938- ) Átrajzolt tér 32x40 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Hajdú László 2013 Kikiáltási ár: 95.000 Ft 35. tétel HAJDÚ LÁSZLÓ (1938- ) Átrajzolt tér II. 32x40 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Hajdú László 2013 Kikiáltási ár: 95.000 Ft

36. tétel APÁTI ABKAROVICS BÉLA (1888-1957) Szentendrei táj lovakkal, 1930-as évek 45x63 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Abkarovics B. Kikiáltási ár: 150.000 Ft 37. tétel CSORBA SIMON LÁSZLÓ (1943- ) Kanca és csikója 32x47 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Csorba Simon 2000 Kikiáltási ár: 48.000 Ft

38. tétel DIENER DÉNES RUDOLF (1889-1956) Ebédidő 23x31 cm Pasztell, ceruza, papír Jelezve balra lent: Diener Dénes Kikiáltási ár: 95.000 Ft 39. tétel JÁNDI DÁVID (1893-1944) Beszélgetők az utcán 30x40 cm Jelezve jobbra lent: Jándi Kikiáltási ár: 460.000 Ft

40. tétel BÁNÁTI SVERÁK JÓZSEF (1897-1951) Feleségem kertje 30x44 cm Akvarell, papír Jelezve balra lent: Bánáti 1941. 8. Kikiáltási ár: 45.000 Ft 41. tétel KMETTY JÁNOS (1889-1975) Park részlet 22x30 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Kmetty Kikiáltási ár: 130.000 Ft

42. tétel DELI ANTAL (1886-1960) Vízhordó 32x38 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Deli Antal Kikiáltási ár: 85.000 Ft

43. tétel KÁRPÁTI TAMÁS (1949- ) Angyal Magasság: 24 cm Bronz, márvány Jelezve hátoldalon lent: KT 1/10 Kikiáltási ár: 180.000 Ft 44. tétel KÁRPÁTI TAMÁS (1949- ) Férfi büszt Magasság: 29,5 cm Bronz, márvány Jelezve jobb oldalon alul: KT 97 Kikiáltási ár: 180.000 Ft

Tanulmányok: 1999-2003: PallóImre MűvészetiSzakközépiskola, festészetszak - Székelyudvarhely (Románia) 2003-2007: Universitatea de Arte si Design MűvészetiésFormatervezésiEgyetem, festészetszak - Kolozsvár (Románia) 2007-2009: Universitatea de Arte si Design MűvészetiésFormatervezésiEgyetem, mesterképzés, festészetszak - Kolozsvár (Románia) Egyénikiállítások: 2001: TelekiOktatásiKözpont -Szováta (Románia) 2002: TamásiÁronGimnázium - Székelyudvarhely (Románia) 2009: BernádyHáz -Marosvásárhely (Románia) 2010: KortársKépzőművészetiGaléria -Pécs (Magyarország) 2011: Kontrast und Harmonie,OrangerieimSchloßAugustusburg - Brühl (Németország) 2013: BernádyHáz -Marosvásárhely (Románia) 2013: MagyarországKolozsváriFőkonzulátusa, rendezvényterem -Kolozsvár (Románia) 2015: Undefined, BalassiIntézet - Bukarest (Románia) Csoportoskiállítások: 2002: Kultikum, csoportostárlat - Székelyudvarhely (Románia) 2005: Csoportostárlat - Százhalombatta (Magyarország) 2005: PirosHatos, Café Bulgakov - Kolozsvár (Románia) 2006: Entrée, ReményikSándorGaléria - Kolozsvár (Románia) 2006: Ion Irimescuemlékkiállítás - Focsani (Románia) 2007: Csoportostárlat - Mezőberény (Magyarország) 2009: A festészetgeometriája, a geometriafestészete, Kultúrpalota - Marosvásárhely (Románia) 2010: Art of Living, Knightsbridge Party - London (EgyesültKirályság) 2010: NyitóTárlat, Stefánia Villa - Budapest (Magyarország) 2011: TompaMiklósCentenárium, képzőművészetikiállítás - Marosvásárhely (Románia) 2013: SzobrászatésFestészet, LábasHáz - Sepsiszentgyörgy (Románia) 2014: A BarabásMiklósCéhMarosmegyeicsoportjánakkiállítása, BernádyHáz - Marosvásárhely (Románia) 2014: Mimesis Festival, New York szálló - Kolozsvár (Románia) 2015: Ittés most, Képzőművészet, NemzetiSzalon, Műcsarnok - Budapest (Magyarország) 2015: Csorgó, KakasülőGaléria - Atyha (Románia) 2015: Mimesis Festival, New York szálló - Kolozsvár (Románia) 2016: Conti-Mental Spaces, Mimesis Festival, Bánffy-palota - Kolozsvár (Románia) 2016: Kereszt, sóvídékiképzőművészekkiállítása, Lábasház - Sepsiszentgyörgy (Románia) 2017: A BarabásMiklósCéhországoskiállítása, Bánffy-palota - Kolozsvár (Románia) 2017: A BarabásMiklósCéhMarosmegyeicsoportjánakkiállítása, BernádyHáz - Marosvásárhely (Románia) 2017: Élet/Tér, KakasülőGaléria - Atyha (Románia) 2017: A szovátaialkotócsoportkiállítása, CsűrszínháziNapok, Mikháza (Románia) 2017: A Pulzus 5 éve, ErdélyiMűvészetiKözpont - Sepsiszentgyörgy (Románia) 2017: Kereszteződések, Vásárhelyiforgatag, Kultúrpalota - Marosvásárhely (Románia) 2017:A MűvészekAtyhaiTársaságának (MAT) csoportoskiállítása, Nick Gallery- Pécs (Magyarország) 2017: A Reformációötszázadikévfordulója, Kultúrpalota - Marosvásárhely (Románia) 2007-2017: Marosmegyeiképzőművészektélitárlata, Kultúrpalota - Marosvásárhely (Románia) Díjak, érdemek, elismerések: 2001: II. Díj, Rajz, OrszágosFestészetiOlimpiász, Pitesti (Románia) 2005: I. Díj, Arte Diem nemzetközikiállítás, Kolozsvár (Románia) 2005: Az Ursus sörgyárérdemdíja, Kolozsvár (Románia) 2006: Communitasösztöndíj - Kolozsvár (Románia) 2007: Magna Cum Laude érdemdiploma, Universitatea de Arte si Design egyetem, Kolozsvár (Románia) 2017: I. Díj, Kereszteződések kiállítás, Vásárhelyiforgatag - Marosvásárhely (Románia) 2018: A Magyar MűvészetiAkadémia 1 évreszólóalkotóiösztöndíja

Kikiáltási ár: 160.000 Ft A szovátai születésű alkotó 2009-ben fejezte be tanulmányait a kolozsvári Képzőművészeti és Formatervezői Egyetemen festészet szakán. Fiatal kora ellenére, mégsem a kolozsvári az első egyéni kiállítása, már Pécsen és Marosvásárhelyen is megtekinthették munkáit, csoportos tárlatokon pedig Magyarországon és Nyugat-Európában is bemutatkozott már. - a Transindex.ro portálról A mulandóságot sugalló tematikák érdekelnek, az ember halandósága és környezetének lassú pusztulása, rothadása. Mindezek ellenére mégis az elmúlás tragédiájának szépsége az, ami folyton inspirál, újra és újra munkára késztet. Elhagyott iskolák, tönkrement színházak, félig összedőlt, patinás lakótömbi szobák, és az emberi test, melynek szépsége véges. Ennek az átalakulásnak a pillanatait igyekszem megragadni egy-egy olajképen az emlékezés, a nosztalgia érzéseivel. - a Transindex.ro portálról 45. tétel KUTI BOTOND Relikvia I. 60x66 cm Jelezve jobbra lent: Kuti

46. tétel BARCSAY JENŐ (1900-1988) Kapu ívek, szürkében 21x30 cm Szitanyomat, papír Jelezve hátoldalon: Szentendrei grafikai műhely igazolása Kikiáltási ár: 50.000 Ft 47. tétel DIENER DÉNES RUDOLF (1889-1956) Frizura készítés 43x55 cm Pasztell, ceruza, papír Jelezve balra lent: Diener Dénes Kikiáltási ár: 95.000 Ft

48. tétel RUTTKA FERENC (1926- ) Mese 22x30 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Ruttka 82 Kikiáltási ár: 150.000 Ft 49. tétel RUTTKA FERENC (1926- ) Mulandó Szépség 40x29 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Ruttka 95 Kikiáltási ár: 120.000 Ft

50. tétel RUTTKA FERENC (1926- ) Rejtély 23x15 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Ruttka 85 Kikiáltási ár: 80.000 Ft 51. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Nádas 70x50 cm Jelezve jobbra lent: Minerva Kikiáltási ár: 190.000 Ft

Kikiáltási ár: 280.000 Ft 52. tétel BIKÁCSI DANIELA (1943- ) Teraszon 90x70 cm Jelezve jobbra lent: Bikácsi

53. tétel HEILMANN JELZÉSSEL Gyümölcsös asztali csendélet 56x70 cm Jelezve balra lent: Heilmann 56 Kikiáltási ár: 70.000 Ft 54. tétel MIKLÓSSY GÁBOR (1912-1998) Apa és fia a vízparton 56x68 cm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 80.000 Ft

55. tétel KIRÁLY GÁBOR (1979- ) Vitorláson 73x56 cm Olaj, ajtólap, hátoldalon zárszerkezet Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 220.000 Ft 56. tétel AMARILLA KROON ( 1948- ) Nő a korlátnál 90x60 cm Jelezve jobbra lent: AK 2012 Kikiáltási ár: 400.000 Ft

57. tétel APPELSHOFFER PÉTER (1978- ) Alak színes mezőben 35x25 cm Jelezve lent középen: AppP Kikiáltási ár: 90.000 Ft 58. tétel GYŐRI MÁRTON (1979- ) Szöllőss csendélet 40x30 cm Akril, vászon Jelezve jobbra lent: Győri M. Kikiáltási ár: 80.000 Ft

Kikiáltási ár: 150.000 Ft Kikiáltási ár: 80.000 Ft 59. tétel VÉRA BRAUN (1902-1997) Galambok 50x22 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Vera Braun 60. tétel VÉRA BRAUN (1902-1997) Galambok II. 37x77 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Vera Braun

61. tétel ILLA GÁBOR (1975- ) Ölelkezők Magassága talapzat nélkül: 14x46x22 cm Márvány Kikiáltási ár: 190.000 Ft

Tanulmányok: 2003-1996 Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar, Rajz-vizuális nevelés szak, szobrászat.programvezető: Bencsik István. 1995-1992 Kodolányi János Gimnázium, Pécs Martin Ferenc Művészeti Szabadiskola, Pécs Szaktanár: Lantos Ferenc. 1992-1989 Országos Műemlékvédelmi Hivatal Pécsi Kirendeltsége, kőfaragó szakképzés Tagság: 2005 -Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete. 2003 -Közelítés Művészeti Egyesület, Pécs. Kiállítások: 2013-Csoportos kiállítás NICK art & design, Pécs 2010 -KME jubileumi kiállítása. Pécs, Nádor Galéria 2007 -XX. Országos Kisplasztikai Biennále, Pécs 2004-51. Vásárhelyi Őszi Tárlat, Hódmezővásárhely PTE-FEEFI Pécs Mecseki anzix, Pécs Hattyúház Médiagyár fesztivál Pécs. Likovnij Susret - Reakció Szabadka 2003 -Közelítés Galéria, Új tagok kiállítása. 2002-2000 Képzőművészeti programok a Pécsi Országos Színházi Találkozó keretében a Civil Közösségek Házában és a Pécsi Bazilika előtt. Köztéri alkotások: 2013 -Szent Vendel szobor, Bezedek. 2010 -Zsidó Mártírok Emlékműve. Pécs, Indóház tér. 2004 -Körök című szobor a Pécsi Kulturális Központban. 2002 -Téglakör a Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar kertjében. 1997 -A Pécs-Rácvárosi kőkereszt Máriaszobra. Publikált fotók, cikkek: 2013 -Frankfurter Allgemeine Zeitung TAZ.de, Ralf Leonhardt 2007 -XX. Országos Kisplasztikai Biennále katalógusa, Janus Pannonius Múzeum, Pécs 2003 -Echo Kritikai Szemle, májusi szám, Pécs. Jegenyés Diána: Egy téglakör anatómiája, Illa Gábor diplomamunkájáról. 2001 -Július 5.Új Dunántúli Napló,Pécs Cseri László: Zsákbanugró verseny gipszből.

62. tétel ORSZÁGH GYÖRGY (1900-1949) Duna parti házak 60x80 cm Jelezve jobbra lent: Országh Kikiáltási ár: 60.000 Ft 63. tétel VÉRTESI PÉTER (1938- ) Az angyal jövetele 60x81 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Vértesi P. Kikiáltási ár: 220.000 Ft

64. tétel CSURKA ESZTER (1969- ) Táncosok 100x150 cm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 1.300.000 Ft

65. tétel TAMÁS ERVIN (1922-1966) Csendélet 60x80 cm Jelezve jobbra lent: Tamás Kikiáltási ár: 80.000 Ft 66. tétel VÁGH-WEINMANN ELEMÉR (1899-1986) Montmarte 52x63 cm Jelezés nélkül Kikiáltási ár: 110.000 Ft

67. tétel KOHÁN ANGÉLA ERIKA (1969- ) Zebegény ( Végül Vihar ) 30x40 cm Jelezve jobbra középen: Kohán A. Kikiáltási ár: 140.000 Ft 68. tétel KIRÁLY ANDRÁS (1972- ) Csendes este 110x90 cm Jelezve hátoldalon: Király András 2012 Kikiáltási ár: 380.000 Ft

69. tétel SIMSAY ILDIKÓ (1942-1997) Csendélet 60x80 cm Jelezve balra lent: Simsay Kikiáltási ár: 80.000 Ft 70. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Tavaszi liget 70x100 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Minerva Kikiáltási ár: 130.000 Ft

Kikiáltási ár: 170.000 Ft Kikiáltási ár: 450.000 Ft 71. tétel KOLOS-VÁRY (1899-1983) Színes formák 130x97 cm Jelezve jobbra lent: Kolos- Váry 72. tétel CSATÓ JÓZSEF (1980- ) Félkész helyzet 80x70 cm Jelezve balra lent: Csató 2013

73. tétel SCHOLZ ERIK (1926-1995) Festett fa 1988 Magasság: 104 cm Kikiáltási ár: 150.000 Ft 74. tétel DIENER DÉNES RUDOLF (1889-1956) Vízparton 24x36 cm Pasztell, ceruza, papír Jelezve jobbra fent: Diener Dénes Kikiáltási ár: 95.000 Ft

TANULMÁNYOK: 2008- Szent Mór Iskolaközpont, Pécs Festőművész Diploma 2008-2013-Pécsi Tudományegyetem Képzőművész-Tanár Diploma 2014- Magyar Képzőművészeti Egyetem MESTEREIM: Nyilas Márta, Dla Németh Pál, Dla Komáromi János Tóth László 75. tétel UZSALY MÁRTON Eklektika 115x108 cm Kikiáltási ár: 200.000 Ft ÖNÁLLÓ KIÁLLÍTÁSOK: 2010- Ifjúsági Ház, Pécs 2014- Terem Galéria, Pécs 2015- Residence 1, Ill. Residence 2 - Irodaház, Budapest 2015- Ars Sacra Fesztivál, Budapest 2015- Hotel Corso, Pécs 2016- Illyés Gyula Általános Iskola, Pécs 2016- Német Szövetség, Jubileumi Kiállítás, Budapest 2017- Reggeli Étterem, Pécs Csoportos Kiállítások: 2008- Ifjúsági Ház, Pécs 2008- Pte Mk Által Rendezett Karácsonyi Aukció, Pécs 2010- Erste Bank Amadeus Kiállítás, Nádor Galéria, Pécs 2011- Országos Művészeti Diákköri Konferencia Kiállítása, Sopron 2013- Amadeus Kiállítás, Nádor Galéria, Pécs 2013- Országos Művészeti Diákköri Konferencia Kiállítása, Eger 2013- Pécsi Galéria- M21, Pécs 2013- Rart Market, Budapest 2017- József Attila Színház, Budapest

76. tétel ORBÁN ATTILA (1958- ) Sugarakat tartó 38x29 cm Vegyes technika, karton Jelezve jobbra lent: Orbán Attila 2001 Kikiáltási ár: 70.000 Ft 77. tétel ORBÁN ATTILA (1958- ) Imaginárius alak 22x28 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Orbán 2001 Kikiáltási ár: 28.000 Ft

78. tétel MÁTIS RITA (1967- ) Kanapén fekvő lány 65x50 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Mátis 2005 Kikiáltási ár: 160.000 Ft

79. tétel DECSI ILONA (1950- ) Múlt századi szépasszonyok 44x35 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra fent: Decsi I. Luca 2009 Pest Kikiáltási ár: 65.000 Ft 80. tétel SZABÓ TAMÁS (1952- ) Gugoló alak 34x25 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Szabó Tamás 1998 Kikiáltási ár: 120.000 Ft

Kikiáltási ár: 130.000 Ft Kikiáltási ár: 250.000 Ft 81. tétel VÁMOSI TAMÁS (1966- ) Tér és idő 100x70 cm Jelezve jobbra lent: Vámosi 82. tétel P.BAK JÁNOS (1913-1981) Tiszai kompnál 60x80 cm Jelezve jobbra lent: P.Bak

83. tétel GYŐRI MÁRTON (1979- ) Színes mezőkön járva I. 70x100 cm Jelezve hátoldalon: Győri Márton 2005 Kikiáltási ár: 180.000 Ft 84. tétel GYŐRI MÁRTON (1979- ) Színes mezőkön járva II. 70x100 cm Jelezve hátoldalon: Győri Márton 2005 Kikiáltási ár: 180.000 Ft

85. tétel CSEKE SZILÁRD (1967- ) Harmat I. 70x100 cm Jelezve hátoldalon: Cseke Szilárd 2009 Kikiáltási ár: 400.000 Ft 86. tétel ÚJHÁZY PÉTER (1940- ) Táj két fával 56x74 cm Olaj, farost Jelezve balra lent: Újházy 1973 Kikiáltási ár: 400.000 Ft

87. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Színes domboldal 70x100 cm Jelezve jobbra lent: Minerva Kikiáltási ár: 210.000 Ft 88. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Fürdőzők a vízben 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve balra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft

89. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Padon ülők a parkban 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve jobbra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft 90. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Zöld mező a tengerparton 50x70 cm Jelezve balra lent: Minerva Kikiáltási ár: 120.000 Ft

91. tétel OROSZ GELLÉRT BALÁZS (1919-2002) Lila tűzeső 50x60 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Orosz Balázs 2016.07.21. Kikiáltási ár: 16.000 Ft 92. tétel KUTI BOTOND Rejtőző III. 100x100 cm Jelezve jobbra lent: Kuti Kikiáltási ár: 250.000 Ft

93. tétel KUTI BOTOND Tószoros 55x45 cm Jelezve jobbra lent: Kuti Kikiáltási ár: 90.000 Ft 94. tétel SZABADOS JÁNOS (1937- ) Angyalka 47x36 cm Olaj, vegyes technika, karton Jelezve jobbra lent: Szabados J. Kikiáltási ár: 60.000 Ft

95. tétel APPELSHOFFER PÉTER (1978- ) József Attila portré 28x20 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: AppP Kikiáltási ár: 80.000 Ft 96. tétel KONFÁR GYULA (1933-2008) Színes virágok 50x70 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Konfár Kikiáltási ár: 220.000 Ft

97. tétel VÉRTESI PÉTER (1938- ) Este a Szőlő hegyen 60x80 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Vértesi P. 1979 Kikiáltási ár: 260.000 Ft 98. tétel SZILVÁSY MARGIT (1898-1977) Fa a vízparton 50x60 cm Jelezve balra lent: Szilvásy 1959 Kikiáltási ár: 50.000 Ft

99. tétel TENK LÁSZLÓ (1943- ) Este felé 70x80 cm Olaj, farost Jelezés nélkül Kikiáltási ár: 230.000 Ft 100. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Házak 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve jobbra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft

101. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Vitorlás a templom előtt 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve balra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft 102. tétel OROSZY CSABA (1967- ) Villám a pusztán 25x36 cm Olaj,vászon Jelezve balra fent: Oroszy Csaba Kikiáltási ár: 50.000 Ft

103. tétel SÜTŐ RÓBERT (1977- ) Biciklis táj 30x45 cm Jelezve hátoldalon: Sütő Róbert 2004 Kikiáltási ár: 90.000 Ft

104. tétel RADÁK ESZTER ( 1971- ) Birkák a domboldalon 100x100 cm Jelezve hátoldalon: Radák 2014 Kikiáltási ár: 750.000 Ft

105. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Fekete madarak 100x70 cm Jelezve balra lent: Minerva Kikiáltási ár: 140.000 Ft 106. tétel BÁCS EMESE (1978- ) Kirándulók 80x60 cm Jelezve hátoldalon: Bács Emese 2011 Kikiáltási ár: 110.000 Ft

107. tétel MÁTIS RITA ( 1967- ) Venus 80x110 cm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 300.000 Ft

108. tétel GERZSON PÁL ( 1931-2008 ) Korforduló 70x90 cm Jelezve jobbra lent: Gerzson Kikiáltási ár: 340.000 Ft

109. tétel VEREBICS KATI (1980- ) Nőalakok fehér gyöngysorral 30x30 cm Jelezve hátoldalon: Verebics Kati 2006 Kikiáltási ár: 80.000 Ft 110. tétel VEREBICS KATI (1980- ) Napozó lány Omisban 35x30 cm Jelezve hátoldalon: Verebics Kati Omis 2006 Kikiáltási ár: 80.000 Ft

111. tétel SZURCSIK JÓZSEF (1959- ) Lila alakok 70x50 cm Jelezve jobbra lent: SzJ 2005 Kikiáltási ár: 280.000 Ft 112. tétel SZIGNÁLT KÉP Boltba mentem 35x35 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Jelzés olvashatatlan Kikiáltási ár: 36.000 Ft

113. tétel STAVNICZKI EMESE (1987- ) Bogarak 50x50 cm Jelezve a hátoldalon Kikiáltási ár: 60.000 Ft 114. tétel EIGEL ISTVÁN (1922-2000) Társaság 110x80 cm Jelezve jobbra lent: Eigel Kikiáltási ár: 180.000 Ft

115. tétel TAMÁS ERVIN (1922-1966) Tengericsillagos csendélet 70x100 cm Jelezve balra lent: Tamás Kikiáltási ár: 150.000 Ft 116. tétel SÉDAY ÉVA (1929-2011) Napraforgós csendélet 60x80 cm Jelezve jobbra lent: Séday É. Kikiáltási ár: 85.000 Ft

117. tétel GYŐRFI ANDRÁS (1964- ) Kék hegy, piros labda 40x40 cm Jelezve jobbra lent: Gy.A. 10 Kikiáltási ár: 80.000 Ft 118. tétel FILP CSABA (1973- ) Kacsás csendélet 40x59 cm Jelezve hátoldalon: Filp Cs. 2002 Kikiáltási ár: 190.000 Ft

119. tétel SZOTYORY LÁSZLÓ (1957- ) Repülőgép a kifutón 46x62 cm Jelezve jobbra lent: Szotyory 2002 Kikiáltási ár: 220.000 Ft 120. tétel BATTA G. JELZÉSSEL Balatoni látkép 60x80 cm Jelezve jobbraa lent: Batta G. Kikiáltási ár: 50.000 Ft

121. tétel BORTNYIK SÁNDOR (1893-1976) Festő az ablaknál 33x27 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Bortnyik Kikiáltási ár: 300.000 Ft 122. tétel POLÁNYI JÓZSEF (1938- ) Festő az állványnál 65x48 cm Olaj, karton Jelezve hátoldalon: Polányi József Kikiáltási ár: 75.000 Ft

123. tétel MÁTIS RITA (1967- ) Falusi konyha 70x50 cm Jelezve hátoldalon: Mátis Rita 2008 Kikiáltási ár: 180.000 Ft 124. tétel BÁCS EMESE (1978- ) Az őzlábgomba 80x60 cm Olaj, kollázs, vászon Jelezve hátoldalon: Bács Emese 2011 Kikiáltási ár: 110.000 Ft

125. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Távolban hegyek 40x50 cm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 90.000 Ft 126. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Tavaszi táj 30x46 cm Olaj, kasírozott vászon Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 60.000 Ft

127. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Napernyő alatt 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve balra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft 128. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Fürdőzők a parton 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve jobbra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft

Kikiáltási ár: 130.000 Ft Kikiáltási ár: 28.000 Ft 129. tétel SZURCSIK JÓZSEF (1959- ) Zöld alakok 40x30 cm Jelezve balra fent: SzJ 2005 130. tétel TÓTH LACA (1957- ) Rituálé 40x30 cm Olaj, kasírozott vászon, farost Jelezve balra lent: Tóth Laca 75

131. tétel MUHI JELZÉSSEL Beszélgetők 16x16 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Muhi Kikiáltási ár: 90.000 Ft 132. tétel MUHI JELZÉSSEL Álmodozó fejek 16x16 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Muhi Kikiáltási ár: 90.000 Ft

133. tétel ORBÁN ATTILA (1958- ) Hal 40x30 cm Akril, karton Jelezve jobbra lent: Orbán Attila 2016 Kikiáltási ár: 48.000 Ft 134. tétel AKNAY JÁNOS (1949- ) Felülről figyelve 29x40 cm Tus, papír Jelezve jobbra lent: Aknay János 78 Kikiáltási ár: 85.000 Ft

135. tétel GONDOS JÓZSEF (1909-1987) Karibi lány Magasság: 22 cm Festett terrakotta Kikiáltási ár: 60.000 Ft 136. tétel SCHADL JÁNOS (1892-1944) Csendélet könyvvel 64x54 cm Jelezve jobbra lent: SJ 929 Hátoldalon Régi kiállítási etikett címke kézírással Kikiáltási ár: 1.100.000 Ft

137. tétel FARKAS GYÖRGY (1911-1995) Piros sárga formák 40x30 cm Vegyes technika, papír Jelezve balra lent: Farkas Gy. Kikiáltási ár: 36.000 Ft 138. tétel STAVNICZKI EMESE (1987- ) Bálnák keringője 45x50 cm Jelezve a hátoldalon Kikiáltási ár: 90.000 Ft

139. tétel CSURKA ESZTER (1969- ) Maszkban az asztal körül 85x120 cm Vegyes technika, vászon Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 850.000 Ft 140. tétel OROSZ GELLÉRT BALÁZS (1919-2002) Élet és bujaság 61x68 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Orosz Gellért B. 2016.07.31. Kikiáltási ár: 20.000 Ft

141. tétel ILLA GÁBOR A lény 12x24x10 cm Bronz Kikiáltási ár: 150.000 Ft

142. tétel VEREBICS KATI (1980- ) N.M.Waters II. 2006 77x77 cm Jelezve hátoldalon: Verebics Kati N.M.Waters II. 2006 Kikiáltási ár: 350.000 Ft 143. tétel MUHI JELZÉSSEL Napba néző 16x16 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Muhi Kikiáltási ár: 90.000 Ft

144. tétel BARTA ISTVÁN (1892-1976) Visegrádi házak 31x39 cm Szén, papír Jelezve jobbra lent: Barta István Kikiáltási ár: 50.000 Ft 145. tétel TEREBESSY LÁSZLÓ ( 1948- ) Alakok 47x31 cm Tus, vegyes technika, papír Jelezve balra lent Kikiáltási ár: 80.000 Ft

146. tétel FELUGOSSY LÁSZLÓ (1947- ) Fürdőszobai zsivaj 30x50 cm Jelezve hátoldalon Kikiáltási ár: 140.000 Ft 147. tétel BARTHA LÁSZLÓ (1908-1998) Odeon 62x45 cm Guache, papír Jelezve jobbra lent BL 1994 Kikiáltási ár: 90.000 Ft

148. tétel ORBÁN ATTILA ( 1958- ) Hosszú szemű 34x23x6 cm Akril, vászon Jelezve a hátoldalon: Orbán Attila 2001 XI. Pismány Kikiáltási ár: 90.000 Ft 149. tétel TÓTH LACA ( 1957- ) Vénusz 30x20 cm Vegyes technika, kollázs Jelezve középen lent: Tóth Laca 2011 Kikiáltási ár: 28.000 Ft

150. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Női portré 27x19 cm Színes filc, papír Jelezve jobbra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft 151. tétel GAÁL JÓZSEF (1960- ) Tahsubar 65x51 cm Jelezve a hátoldalon: Tahsubar, Gaál József 1995 Kikiáltási ár: 220.000 Ft

152. tétel HORVÁTH ÉVA MÓNIKA (1965- ) Piros ruhás nő 60x60 cm Jelezve hátoldalon: HÉM 2006 Kikiáltási ár: 140.000 Ft 153. tétel GYŐRI MÁRTON (1979- ) Az igazság keresése 50x60 cm Olaj, farost Jelezve hátoldalon: Győri Márton 2006 Budapest Kikiáltási ár: 220.000 Ft

154. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Festő 25x30 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir Kikiáltási ár: 32.000 Ft 155. tétel BORSOS MIKLÓS (1906-1990) Teremtés 50x32 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Borsos M. Kikiáltási ár: 120.000 Ft

156. tétel KURUCZ D. ISTVÁN (1914-1996) Alföldi tanya 17x28 cm Olaj, falemez Jelezve jobbra lent: Kurucz Kikiáltási ár: 50.000 Ft 157. tétel DOMBROVSZKY SZANISZLÓ (1928- ) Parti sétány 70x100 cm Jelezve balra lent: Bombrovszky Sz. 1956 Kikiáltási ár: 60.000 Ft

158. tétel LENGYEL KÁROLY (1942- ) Pont Neuf 43x56 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Lengyel Kikiáltási ár: 220.000 Ft 159. tétel LENGYEL KÁROLY (1942- ) Notre Dame 50x60 cm Olaj, farost Jelezve hátoldalon: K. Lengyel Kikiáltási ár: 260.000 Ft

160. tétel INCZE MÓZES (1975- ) Mutatványos 90x 10 cm Jelezés nélkül Kikiáltási ár: 420.000 Ft

161. tétel GY. MOLNÁR ISTVÁN (1933- ) Kompozíció 27x19 cm Jelezve jobbra lent: GyMI Kikiáltási ár: 48.000 Ft 162. tétel KIRÁLY ANDRÁS (1972- ) Massage 120x100 cm Jelezve hátoldalon: Király András Kikiáltási ár: 280.000 Ft

163. tétel GALAMBOS TAMÁS (1939- ) Golgota 50x40 cm Jelezve jobbra lent: Galambos 1989 Kikiáltási ár: 190.000 Ft 164. tétel TÓTH LÁSZLÓ (1930- ) Csendélet piros gyümölccsel 50x80 cm Jelezve jobbra fent: Tóth László Kikiáltási ár: 60.000 Ft

165. tétel HÉZSŐ FERENC (1938- ) Fekete kecske 40x50 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Hézső 1985 Kikiáltási ár: 48.000 Ft 166. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Kék víz, sárga táj 55x100 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Minerva Kikiáltási ár: 250.000 Ft

Kikiáltási ár: 120.000 Ft 167. tétel PAPAGEORGIU ANDREA (1980- ) Romos épület a Belső tó partján 47x62 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: PA

168. tétel PALOTÁS JÓZSEF (1947- ) Futó alak Teljes magasság: 19 cm Öntött bronz, márvány talpazaton Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 150.000 Ft

169. tétel BÁNÁTI SVERÁK JÓZSEF (1897-1951) Templom 17x21 cm Akvarell, papír Jelezve balra lent: Bánáti Sevárk Kikiáltási ár: 28.000 Ft 170. tétel MOLNÁR BERTALAN (1933- ) Szentendre 46x30 cm Szitanyomat, papír Jelezve jobbra lent: Molnár Bertalan Kikiáltási ár: 15.000 Ft

171. tétel NIMCSEVITY ANNA (1957- ) Kalapos nő 40x32 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Nimcsevity Kikiáltási ár: 180.000 Ft 172. tétel ZÁVODSZKY FERENC CÖ 100x70 cm Olaj, akril, vászon Jelezve jobbra lent: Závodszky Kikiáltási ár: 170.000 Ft

173. tétel NÉMETH GÉZA (1944- ) Kikacsint a nap 26x23 cm Vegyes technika, papír Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 15.000 Ft 174. tétel GALAMBOS TAMÁS (1939- ) Bibliai jelenet 60x50 cm Jelezve jobbra fent: Galambos Kikiáltási ár: 170.000 Ft

175. tétel IVÁNYI GRÜNWALD BÉLA (1867-1940) Mulatozók 42x40 cm Vegyes technika, karton Jelezve jobbra lent: saját kezűleg színeztem, olaj festékkel Iványi Grünwald Béla Kikiáltási ár: 40.000 Ft 176. tétel FILP CSABA (1973- ) Hús és könyv 40x60 cm Jelezés nélkül Kikiáltási ár: 200.000 Ft

177. tétel HAJDÚ KINGA (1964- ) Hőség 25x40 cm Jelezve hátoldalon: Hajdú Kinga 2001 Kikiáltási ár: 260.000 Ft 178. tétel DRÉGELY LÁSZLÓ (1932-1990) Nők kékben 50x70 cm Vegyes technika, karton Jelezve jobbra lent: Drégely 1980 Kikiáltási ár: 150.000 Ft

179. tétel OROSZ JÁNOS (1932- ) Kis Eszteré 51x65 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Orosz János 1982 Kikiáltási ár: 500.000 Ft 180. tétel VÉN EMIL (1902-1984) Férfi portré 60x50 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Vén Kikiáltási ár: 130.000 Ft

181. tétel KLIE ZOLTÁN (1897-1992) Női portré 67x51 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Klie 936 Kikiáltási ár: 170.000 Ft 182. tétel ORBÁN ATTILA (1958- ) Fejdísz 35x50 cm Akril, papír Jelezve jobbra lent: Orbán Attila 2002 IX. Kikiáltási ár: 70.000 Ft

183. tétel BALOGH LÁSZLÓ (1930- ) Játékos formák 50x70 cm Szitanyomat, papír Jelezve jobbra lent: Balogh László 1992 Kikiáltási ár: 38.000 Ft 184. tétel UZSALY MÁRTON Pártánc 164x110 cm Kikiáltási ár: 200.000 Ft

185. tétel KUTI BOTOND Párta 50x40 cm Jelezve jobbra lent: Kuti Kikiáltási ár: 75.000 Ft 186. tétel OROSZY CSABA (1967- ) Táj 40x60 cm Jelezve hátoldalon: Oroszy 2002 Kikiáltási ár: 90.000 Ft

187. tétel OROSZY CSABA (1967- ) Új barázdák, szánt az eke 40x60 cm Jelezve balra lent: Oroszy 2002. 09.02. Kikiáltási ár: 85.000 Ft

188. tétel PRUTKAY PÉTER (1947- ) Hordozható határ 2005 51x60x11 cm Object, trouve Jelezve hátoldalon Kikiáltási ár: 380.000 Ft

189. tétel PRUTKAY PÉTER (1947- ) Fészek mentő 2005 43x60x11 cm Object, trouve Jelezve hátoldalon Kikiáltási ár: 400.000 Ft

Kikiáltási ár: 60.000 Ft 190. tétel KUTI BOTOND Torlasz 30x40 cm Jelezve balra lent: Kuti

191. tétel INCZE JÁNOS (1912-1999) Napos utca részlet 60x50 cm Jelezve balra lent: Incze János Kikiáltási ár: 120.000 Ft 192. tétel SZILVÁSSY PÁL (1920-1996) Budapest látképe 19x27 cm Színes filc, papír Jelezve jobbra lent: Szilvássy Pál Kikiáltási ár: 10.000 Ft

193. tétel ORBÁN ATTILA (1958- ) Tornász 35x50 cm Akril, karton Jelezve jobbra lent: Orbán 2002 Kikiáltási ár: 70.000 Ft 194. tétel FELUGOSSY LÁSZLÓ (1947- ) Horgolt UFO 60x84 cm Vegyes technika, papír Jelezve hátoldalon: FeLugossy László 95 Kikiáltási ár: 180.000 Ft

195. tétel SZÁSZ ENDRE (1926-2003) Nő alak fekete háttérrel 28x21 cm Olaj, tus, karton Jelezve jobbra lent: Szász Endre Kikiáltási ár: 30.000 Ft 196. tétel DIENER DÉNES RUDOLF (1889-1956) Fekvő akt 43x55 cm Szén, papír Jelezve jobbra lent: Diener Dénes Paris 928 Hátoldalon kézírásos ajánlás a művész szignója, és Paris 928 felirat található Kikiáltási ár: 48.000 Ft

197. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Dr. Lustig István exlibris 11,5x18 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 6.000 Ft 198. tétel PAIZS GOEBEL JENŐ (1896-1944) Vetkőző nő 68x46 cm Akvarell, karton Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 1941 Kikiáltási ár: 280.000 Ft

199. tétel ALMÁSSY ALADÁR (1946- ) Szétszedett alak 17x20 cm Tus, papír Jelezve balra lent: Almássy A. 2001 Kikiáltási ár: 18.000 Ft 200. tétel TENK LÁSZLÓ (1943- ) Fekvő nőalakok 46x34 cm Tus, papír Jelezve jobbra lent: Tenk 77 Kikiáltási ár: 40.000 Ft

201. tétel STAVNICZKI EMESE (1987- ) Tipli labdázik 70x70 cm Jelezve a hátoldalon Kikiáltási ár: 120.000 Ft

202. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Sárga vízpart 65x50 cm Pasztell, papír Jelezve balra lent: Minerva Kikiáltási ár: 80.000 Ft

203. tétel HÉZSŐ FERENC (1938- ) Kecske a mező szélén 26x37 cm Olaj,farost Jelezve jobbra lent: Hézső F. 1987 Hátoldalon Képcsarnok vállalat etikett cimkéje Kikiáltási ár: 30.000 Ft 204. tétel KEDVES ISTVÁN Horgász 25x49 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Kedves István Kikiáltási ár: 25.000 Ft

205. tétel SZILÁGYI IMRE ( 1942- ) Szüret 49x60 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Szilágyi Imre Kikiáltási ár: 50.000 Ft 206. tétel SZEMETHY IMRE (1945- ) Utazás 33x47 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Szemethy Imre 1991 Kikiáltási ár: 16.000 Ft

207. tétel KÁRPÁTI TAMÁS (1949- ) Pálos 90x45 cm, karton Jelezve hátoldalon Kárpáti Tamás 2013 Kikiáltási ár: 300.000 Ft 208. tétel PAPAGEORGIU ANDREA (1980- ) Színes domboldal 85x40 cm Jelezve jobbra lent: PA Kikiáltási ár: 100.000 Ft

209. tétel VINCZE OTTÓ (1964- ) Bonyolult válasz 37x38 cm Szitanyomat, papír Jelezve jobbra lent: Vincze ottó 2012 Kikiáltási ár: 40.000 Ft 210. tétel KORNISS DEZSŐ (1908-1984) Cím nélkül 46x33 cm Szitanyomat, papír Jelezve jobbra lent: Korniss 82 Kikiáltási ár: 60.000 Ft

211. tétel AKNAY JÁNOS (1949- ) Szentendrei emlék 52x39 cm Akril, karton Jelezve jobbra lent: AJ Kikiáltási ár: 130.000 Ft 212. tétel APÁTI ABKAROVICS BÉLA (1888-1957) Itatás 44.5x60 cm Pasztell, papír Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 120.000 Ft

213. tétel DÖBRÖCZÖNI KÁLMÁN (1899-1966) Konyhaasztal 51x60 cm Jelezve jobbra lent: Döbröczöni Hátoldalon a Képcsarnok vállalat etikett címkéje található Kikiáltási ár: 50.000 Ft 214. tétel VARGA PATRÍCIA MINERVA (1963- ) Víz és nádas 20x20 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobbra lent: Minerva Kikiáltási ár: 30.000 Ft

215. tétel OROSZY CSABA (1967- ) Magos sorozat III. Arc 50x40 cm Jelezve hátoldalon: Oroszy Kikiáltási ár: 80.000 Ft 216. tétel GY. MOLNÁR ISTVÁN (1933- ) Kíváncsi madarak 50x50 cm Jelezve balra lent: GyM 1986 Kikiáltási ár: 120.000 Ft

217. tétel SOMOGYI-SOMA LÁSZLÓ (1927-2004) Gesztenyevirág 60x70 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Somogyi Soma 76 Hátoldalon képcsarnok vállalat etikett címke Kikiáltási ár: 120.000 Ft 218. tétel FARKAS GYÖRGY (1911-1995) Örvénylés 32x44 cm Tus, papír Jelezve jobbra lent: Farkas György Kikiáltási ár: 38.000 Ft

219. tétel HENRY JELZÉSSEL Fa krisztus 51x35 cm Linometszet, papír Jelezve jobbra lent: Henry 2004 Kikiáltási ár: 35.000 Ft 220. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Dr. Némedy Gyula exlibris 9x8 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 4.000 Ft

221. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Mezey Ferenc exlibris 9x8 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 4.000 Ft 222. tétel VADÁSZ ENDRE (1901-1944) Dr. Illés László exlibris 11x10 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Vadász Kikiáltási ár: 5.000 Ft

223. tétel KÁROLYI ERNŐ (1923-2016) A tér hatalma 32x64 cm Olaj, farost Jelezve balra lent: Károlyi 87 Kikiáltási ár: 38.000 Ft 224. tétel GYŐRI MÁRTON (1979- ) Kígyó király 76x56 cm Akril, karton Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 90.000 Ft

225. tétel MÁTIS RITA (1967- ) Odaliszk 2009 80x120 cm Jelezve hátoldalon: Mátis Rita Kikiáltási ár: 380.000 Ft

226. tétel FILP CSABA (1973- ) Kávés készlet 38x58 cm Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 220.000 Ft

227. tétel DEIM PÁL (1932-2016) Tesszük amit tenni kell 40x60 cm Szitanyomat papír Jelezve jobbra lent: Deim Pál 1996 Kikiáltási ár: 90.000 Ft 228. tétel HORNYÁNSZKY GYULA (1924-1995) Ülő nő 47x32 cm Szén, papír Jelzés nélkül Kikiáltási ár: 70.000 Ft

229. tétel APPELSHOFFER PÉTER (1978- ) Furmányok 28x20 cm Vegyes technika, papír Jelezve jobb lent: AppP Kikiáltási ár: 70.000 Ft 230. tétel CS. NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) Csók 27x16 cm Színes ceruza, papír Jelezve jobbra lent: CSVAY 84 III. 27. Kikiáltási ár: 14.000 Ft

Kikiáltási ár: 90.000 Ft 231. tétel KUTI BOTOND Relikvia II. 40x50 cm Jelezve balra lent: Kuti