71. ÁRVERÉS NOVEMBER 05. /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 /
- Katalin Lukácsné
- 7 évvel ezelőtt
1 71. ÁRVERÉS 216. NOVEMBER 5. /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 / A KIÁLLÍTÁS AZ ARTE GALÉRIÁBAN TEKINTHETŐ MEG KÖZÖTT, HÉTKÖZNAPOKON 11-19, SZOMBATON ÉS OKTÓBER 31- ÉN 1-14 ÓRÁIG. Érmek, plakettek 1. Revillon, Jean Baptiste ( ) Chartran, Th.( ) festményéről vert, bronz Feloldatlan jelzéssel, francia a.? Puttók / Anya gyermekével vert, bronz Colucci, Guido ( ) Olasz Királyság évfordulója, öntött, bronz C.Poellath Schrobbenhausen Fiatal nő profilja bronz Telcs Ede ( ) Boszorkány, 191 vert, bronz, foltos Csillag István ( ) Tóth Béla, 197 öntött, bronz Murányi Gyula ( ) Francesco Ferrer érem, 199 vert, bronz Murányi Gyula ( ) O.Papíros, Tanszer stb.kiáll., 1919 vert, bronz Székely Károly ( ) Gyermekét áldó asszony vert, fém Bori Jenő ( ) Nimfát rabló faun öntött, bronz Finta Sándor ( ) Buffalo érem, 1929 vert, bronz Kis Nagy András ( ) "Omnia Vincit Amor" vert, bronz, 1 pld Kis Nagy András ( ) Kodály / Háry János vert, bronz, 3 pld Kis Nagy András ( ) Wagner érem vert, bronz Kiss Kovács Gyula ( ) Van Gogh érem vert, bronz, 2 pld Kiss Kovács Gyula ( ) Renoir emlékérem, 1964 vert, bronz Borbás Tibor ( ) Néptánccsoport öntött, bronz Borsos Miklós ( ) Anyaggazd.Hivatal építkezése, 1942 rézdomborítás Borsos Miklós ( ) Illés Endre plakett bronz, díszdobozban Borsos Miklós ( ) Szépirodalmi K.kiadó (Illés E.hagyatéka) bronz Borsos Miklós ( ) Ex Libris Szépirodalmi K.kiadó,I. E.hagy. bronz Gábor Mátyás ( ) Blaha Lujza bronz, fára applikálva Ágotha Margit ( ) Dialógus, 1984 linó, 46/1, szignált Angyal Géza ( ) Körmöcbányai kanális rézkarc, szignált, rest Bajor Ágost ( ) Művészek rongyosbálja, 1939 rézkarc, szignált Bálint Endre ( ) Sellő, 1948 körül monotípia Bálint Endre ( ) Kőmadár, 1952 monotípia Barta Lajos ( ) Szoborvázlat, ceruza Boris László ( ) Összegömbölyödő fiatal lány hidegtű, szignált Boromisza Tibor ( ) Római part este, 192 akvarell, ceruza Borsos Miklós ( ) Fürdő lány, 1968 rézkarc, szignált 32. Borsos Miklós ( ) Vízparton heverő akt rézkarc, szignált Borsos Miklós ( ) Duci akt, 1955 rézkarc, szignált Bortnyik Sándor ( ) Falu, 1922 (linó) szitany., 197 körül 24 24
2 Minden tétel papírra készült, a grafikák méreteit cm-ben adjuk meg. / 2. oldal 35. Budai Tibor (1946) Mese, 1985 tus Conrád Gyula ( ) Margit híd, alsó rakpart rézkarc, szignált Conrád Gyula ( ) Tivoli, 1922 rézkarc, szignált Czóbel Béla ( ) Asszony portré rézkarc Czóbel Béla ( ) Daxli a kávéházban grafit Czóbel Béla ( ) Pihenő modell ceruza Csáji Attila (1939) Dombok, 196 grafit Csillag József ( ) Velence rézkarc, akvarell Csohány Kálmán ( ) Ady emlékére rézk., 95/1, szig Deim Pál ( ) Lehajló bábu, 1984 színes szita, EA. szig Dési Huber István ( ) Körmenet Olaszországban pauszpapír, ceruza Dési Huber István ( ) Hollókői utca tusrajz Dési Huber István ( ) Legelő bivalyok tusrajz Divéky József ( ) Táncosnő,1913 körül rézk., 6 pld., szig Dömötör Gizella, Mund Hugóné Fák, házak tus Edvi Illés Aladár ( ) Tyúkudvar akvarell, kréta, kas ef Zámbó István (195) Szerelmes befőtt, 26 tus Élesdy István ( ) Alföldi táj rézkarc, szignált Engel Piroska (XX.sz.eleje) Salome,1925 tempera 48 Kerámia 54. Kaspó, parajd pecséttel apró csorbulásokkal, repedt mázas kerámia Farkas György - Bettelheim Rezső Kék váza mázas kerámia Farkas György - Bettelheim Rezső Barna - zöld tál mázas kerámia Bettelheim Rezső ( ) Angyal lanttal mázas kerámia Farkas György ( ) Üres fészek, 1973 akv., temp., kollázs Farkas György ( ) Faun tánca tus, akv., temp Farkasházy Miklós ( ) Asszonymadár tus, akvarell Farkasházy Miklós ( ) Téli nap linómetszet, szignált felugossy László (1947) Rajz 2, 1974 golyóstoll felugossy László (1947) Rajz 1., 1974 golyóstoll Ferenczy Valér ( ) Nagybányai tér rézkarc, restaurált Feszty Árpád ( ) Vitéz ceruzarajz Fiedler, Francois ( ) Kompozició ofszet, 3/15, szig. 24 Külföldi alkotók 67. Pontini, Fritz ( ) Estefelé rézk., paszpartún szig Schmutzer, Ferdinand ( ) Carl Menger ( ) portréja rézkarc Simon, Tavik Frantisek ( ) Hétköznap a városban, 3-as évek rézkarc, akvarell, szig Olvashatatlan jelzéssel Fák a vízparton, 1921 szén, akvarell Opollak, Max ( ) Jimmy és Tirza hidegtű, 19/36, szig Kolar, Jiri (194-22) Homage a' Yves Klein ofszet, szita Sergi, Marcos Látogatók, 89 kollázs, akvarell 24
3 Minden tétel papírra készült, a grafikák méreteit cm-ben adjuk meg. / 3. oldal 74. Garzó Bertalan ( ) Udvarrészlet, 1915 linómetszet, szignált Gerő András (1935) Martonvásári részlet akvarell Gross Arnold ( ) Utcarészlet este rézkarc, szignált Gy.Szabó Béla ( ) Fürdő bivalyok, 1949 fametszet, szignált Hatvani Perlusz Gyula ( ) Balatoni táj, 1942 pasztell Háy Károly ( ) Komor táj karton, szén Hincz Gyula ( ) Az alkotó ember rézkarc, szignált Holló László ( ) Tájkép akvarell Ismeretlen Asztali csendélet, 6-as évek ceruza,szén,kréta,temp Ismeretlen Költő és múzsája tus Ismeretlen ( XX.sz.eleje) Két női akt tanulmány tus 85. Ismeretlen (XX.sz.közepe) Dolgozó lány pasztell 86. Ismeretlen XIX.sz. Szerelmesek ceruza, kasír., sérült Ismeretlen XIX.sz. eleje Falukép templommal tus Jándi Dávid ( ) Júdás eladja Jézust, 1923 akvarell Jándi Dávid ( ) Templom előtt, 1923 ceruza Klie Zoltán ( ) Fiú alakok/ ho.ugyanaz tus Kohán György ( ) Lavórban mosó asszony tus Kohán György ( ) Gémeskút, 192-as évek akvarell Kondor Béla ( ) Biedermeier (Életműkat.: 65/1) rézkarc, 5/13, szig Kondor Lajos ( ) Áprilisi délután, rézkarc, 24/5, szig Kósa Ferenc ( ) Műteremben ceruza Kósa Mária ( ) Mákgubók fametszet Kotász Károly ( ) Róma, 196 kréta, pasztell, kasír Kovács Imre (1938) Táj I., 1983 rézkarc, 3/1, szig Kozma Lajos ( ) A harc cinkográfia Kunffy Lajos ( ) Kalapos lány, zsírkréta Lajta Gábor (1955) Lányportré, 25 kréta Lehel István ( ) Béka, 1961 tus Lehel István ( ) Szerelmesek, 1961 tus Lénárd Lévy Róbert ( ) Folyópart rézkarc, szignált Lénárd Lévy Róbert ( ) Folyón átívelő híd, 1918 litográfia Lénárd Lévy Róbert ( ) Utca konflissal rézkarc Lesznai Anna ( ) Terefere az udvaron, 5-es évekből akvarell M.L.monogrammal Párizsi hölgy, 1912 barna kréta M.L.monogrammal Párizsi hölgy sétapálcával, 1912 barna kréta Major János ( ) Ablak a tűzfalon rézkarc, 5/28,szig Martyn Ferenc ( ) Fető a szabadban szita, 79/1, szig Mattis Teutsch János ( ) Dombok (Almási/ 33.) + könyv + plakát linómetszet Mappák, összevont tételek 113. Kondor Béla ( ): Gyámoltalan hősök/16 rézkarc, megjelent: 45 pld., Európa 1966 rézkarc, lapm.2 x 11, Lotz Károly falfestményei, 1899.,18 táblán, teljes mappa, borító nélkül, fametszetről fénynyomat, lapm.:45,5 x 32, Bokros Birman Dezső ( ):"Jób kilenc kőrajz", teljes, én. Amicus, ca..192, itográfia, s.szám nélkül 42 x Kósa Mária ( ):Jónás könyve, 4 lap, fametszet, első lehúzás,szignált, 21.5 x 19, Gara Arnold ( ):Magyar Parnasszus mappából: 3 előlap, 12 oldalpár: vers+illusztráció ( a 15 oldalpár helyett Domján József ( ):Hunyadi János 1 lapos (teljes) album, 1956 Képzőműv.Alap, fametszet, papírm: 34 x Magyar grafikusok 5 rézkarca a 1 lapos Szabolcs - Szatmár mappából, minden lap szignált, lapméret.:18 x
4 Minden tétel papírra készült, a grafikák méreteit cm-ben adjuk meg. / 4. oldal 12. Hommage a Patkai, teljes mappa, 19 lap, Párizs, 1987., különböző techn., 5/1, minden lap szignált, lapm.: 33 x 25, Galántai György (1941):Sárga, piros. kék önarckép 1978., (3 mű),színes szitanyomatok, minden lap szignált, 3 x Rékassy Csaba ( ):15 lap (teljes) mappa, MNG, rézmetszet,15/1, minden lap szig.lapm.: 41,5 x Somogyi Győző (1942): 69 mű 12 lapon, albumba fűzfe, 198., szita, 1/81, előlap szignált, papírméret : 69,5 x 49, Almási Gertrúd (1951): Bükkös patak I-II-III. (3 mű), 23., pasztell, 16,2 x 25,2 ( x 3) Maurer Dóra (1937) Formák, 1966 (Képcs.kiáll. meghívó) fametszet Méhes László (1944) "Hús!" litográfia Méhes Lóránt ZUZU (1951) Babaszoba, 199 tus, akvarell, temp Mersits Piroska ( ) Falurészlet tempera Molnár C. Pál ( ) Négy alak, 1926 lavírozott tus Molnár C.Pál ( ) Anya gyermekével rézkarc, akvarell, kas Molnár C.Pál ( ) Jézus megkeresztelése, 1931 fametszet, szignált Molnár C.Pál ( ) Madonna fametszet, szignált Müller Árpád ( ) Tóraolvasó rézmetszet, AE, szig Nagy Zoltán ( ) Legelő kecske, 1952 akvarell Nagy Zoltán ( ) Fiatal lány, hímzett blúzban tus Nemes Judit (1948) Horizontális kompozíció, szita, 3/3, szignált Novotny Emil Róbert ( ) Önarckép, 1927 linómetszet, szignált Olejnik Janka ( ) Szobabelső, 1938 ceruza Olejnik Janka ( ) Nagybányai táj, 1929 pasztell Olvashatatlan szignó Tér - forma, 198. rézkarc, 25/2, szig Pállik Béla ( ) Istállóban ceruza, tempera Papp Oszkár ( ) Nyár filctoll Pogány Imre (XX.sz.leje) Piroska könyve 2 klisé Polgár Rózsa textilművész ( ) A tű álma ceruza Pólya Tibor ( ) Utca alakkal akvarell Prihoda János - Vaszary János "Fürdő után" rk., mindketten szign Róna Emy ( ) Sárospataki óvodás, akvarell Roskó Gábor (1958) Roller, bot, esernyők tus Roskó Gábor (1958) Kamionosok tus Rozsda Endre ( ) Súlyemelő ceruza Rozsda Endre ( ) Szürrealista kép ceruza, színes cer Rudnay Gyula ( ) Önarckép, 1946 rézkarc, szignált Rudnay Gyula ( ) Vízet hordó rézkarc,akv., kas.,szig Rudnay Gyula ( ) Lovas tájban rézkarc, akvarell Ruzicskay György ( ) Bandukoló alak szén Schéner Mihály ( ) Lovacska színes szitanyomat Sz.Szabó István Tabán, 1931 rézkarc, szignált Szabó Iván, szobrász ( ) Fiatal lovak golyóstoll Szabó Vladimir ( ) Ülő félakt ceruza Szabó Vladimir ( ) Küzdelem, 1958 színes ceruza, zsirkr Szabó Vladimir ( ) Szalag utca, 1964 rézkarc, szignált Szalatnyay József ( ) Villa kertje tus, zsírkréta Szalay Lajos ( ) Itélkező szitanyomat, szignált Szántó Piroska ( ) Bivalypár, 1984 színes szita, szignált 14
5 Minden tétel papírra készült, a grafikák méreteit cm-ben adjuk meg. / 5. oldal 165. Szántó Piroska ( ) Szamárlány (k.borító terv) (Illés E.hagy.) pasztell Szántó Piroska ( ) Madár és pillangó (Illés E.hagyatéka) tempera Szántó Piroska ( ) Orchidea része, 198 (Illés E.hagy.) pasztell Szász Endre ( ) Don Quijote rézkarc, szignált Szász Endre ( ) Legény rézkarc, szignált 17. Székely, Pierre ( ) Egyensúly, 1998 litográfia 171. Szentgyörgyi Kornél ( ) Enteriőr monotípia Szentgyörgyi Kornél ( ) Udvarlók tus Szőnyi István ( ) Álló női akt, 192 hidegtű Szőnyi István ( ) Folyóparton(Illés Endre.hagyatéka.) guash Szőnyi István ( ) Parasztpár papír, akvarell Szőnyi István ( ) Várakozás rézkarc, akvarell Tardos Tauszig Ármin ( ) Havas faluvég, 198 rézkarc, szig., rest Terebessy L.Föld (1948) Pillangók, madarak, tus, kréta Tichy Kálmán ( ) Tabán, 192 rézkarc,szignált Tot, Amerigo ( ) Szerelmesek szitanyomat, szignált Tot, Amerigo ( ) Három kavicsasszony, 1982 színes szit., szignált Tóth Menyhért ( ) "Édesanyám"/ Ház ceruza Tóth Menyhért ( ) Ház / Vizes táj ceruza Ujváry Lajos ( ) Juhász bárányokkal golyóstoll Vadász Endre ( ) Bajai vásár (Piac), 193 körül rézkarc, 5/1, szig Vajda Júlia ( ) Szerelmesek, 194-es évek vége kréta, ceruza Vankó? szignó Társalgók tus Várkonyi György (1951) "Valahol..", 1995 színes linó, EA, szig Várkonyi György (1951) "Kisértés", 1995 linó, EA IV/XV, szig Vass Elemér ( ) Párizs litográfia, sérült Végh Gusztáv ( ) Sárga rózsa,1961. golyóstoll, kréta Vilt Tibor szobrász ( ) "Angyalok" grafit Walleshausen Zsigmond ( ) Csendélet színes linó, szig Zádor István ( ) Velence, 1924 rézkarc, szignált Zádor István ( ) Siratófal, 1927 rézkarc, szignált Zágoni Szabó J(enőné) ( ) Lányok, 193 körül (MNG 2294/1985) pasztell Benczédi Sándor ( ) Mulatozó, 1989 terakotta Benczédi Sándor ( ) Korsóvivő lány, 1967 terakotta Benczédi Sándor ( ) Büszke motoros, 1982 terakotta Percz János (192 2) Ölelkező pár fa Percz János (192 2) "Ara", 1978 fa, gyöngy, fa talpon Percz János (192 2) Nyújtózkodó alak fa, fém talpon A tételeket nem visszük át az árverés helyszínére! Árverésünkön 23% jutalékot számolunk fel a leütési árra. Telefonos licitálásra lehetőség van a 1,- Ft fölött induló tételeknél. Fizetés az árverés napján, aukció után a Galériánkban történik. Ha erre nem kerül sor, az aukciót követő héten kérjük kiegyenlíteni a számlát. A részletes vásárlási feltételeket weboldalunkon olvashatják: Az aukciót követően az eredménylista ugyanott, ill.néhány nap múlva az axioart.com oldalon is olvasható, letölthető. Telefonszámaink: Marsó Diana , Marsó György A Galéria telefonszáma: (+36 1) , artebudapest@gmail.com A Galéria nyitvatartási ideje az árverési kiállítások között: hétköznapokon óráig van!
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
Részletesebben70. ÁRVERÉS /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 /
70. ÁRVERÉS 2016. 09. 10. /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 / A KIÁLLÍTÁS AZ ARTE GALÉRIÁBAN TEKINTHETŐ MEG 09. 1 09.09 KÖZÖTT. HÉTKÖZNAPOKON 11-19, SZOMBATON 10-14 ÓRÁIG. 1. Aba Novák Vilmos
Részletesebben9. Grafikai Kamaraaukció. 2015. március 10. Leütési lista
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974 technika: papír, zsírkréta méretek: 32 x 32 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 15.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974
RészletesebbenARTE Galéria és Aukciós Iroda GRAFIKAI ÁRVERÉSE / SZOMBAT / 11 ÓRA az aukció helyszíne: FUGA / V., Petőfi Sándor u.
ARTE Galéria és Aukciós Iroda - 65. GRAFIKAI ÁRVERÉSE 2015. 09.19. / SZOMBAT / 11 ÓRA az aukció helyszíne: FUGA / V., Petőfi Sándor u. 5 / a kiállítás megtekinthető: V., Ferenczy István u. 14 / ARTE Galéria
Részletesebben06/
Részletesebben72. ÁRVERÉS DECEMBER 10. /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U.
72. ÁRVERÉS 2016. DECEMBER 10. /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 / A KIÁLLÍTÁS AZ ARTE GALÉRIÁBAN TEKINTHETŐ MEG 2016. 11. 24 12. 09. KÖZÖTT, HÉTKÖZNAPOKON 11-19, SZOMBATON 10-14 ÓRÁIG.
RészletesebbenÉREM, PLAKETT: 1-31.tétel
ÉREM, PLAKETT: 1-31.tétel 1. Borsos Miklós (1906-1990): Bartók Béla érem, 1981, öntött, bronz, 48 mm 7 500 12 000 2. Anton, Scharff (1845-1903): Nemzeti Zenede 50 éves évfordulójára, 1890., bronz, díszdobozban,
Részletesebbenleütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft
Részletesebbenleütési ár: 1.500 Ft leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 2.600 Ft leütési ár: 1.500 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 42/1. Biai Fõglein István, szignált rézkarc,
Részletesebben2. 5 perces akt krokik ecsettel, tussal. Kompozíció 3 15 perces vázlat alapján, lavírozott tussal egy lapra. Ülő akt, háromszög kompozíció.
TEMATIKA Tantárgy neve Alakrajz II. Tantárgy kódja KAB 1015 Meghirdetés féléve 4 Kreditpont 6 Félévi követelmény gyakorlati jegy Tematika 1. Figura, mozgásban. Akt krokik, 5 perces. 10 kroki egy beállításról,
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTÁRS GRAFIKA
RészletesebbenMAPPÁK. A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85
MAPPÁK A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85 B. 330 x 250 mm-es mappa 2) Aggok háza, 1939-1944 23 paszpartúzott és 15 paszpartú nélküli rajz C. 375 x 245 mm-es mappák 3) Első
RészletesebbenKét határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken
Két határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken Acsaji Györgyi 1. Vízpartok és emberek (Festészeti napló az eltűnésről) / Olaj, vászon /, 2014 15 (130 130 cm) 2. Vízpartok és emberek (Festészeti napló
Részletesebbenférfi helyért Juhász Zoltán 3 Juhász Zoltán 3 Bartek Bálint helyért Juhász Zoltán Kék Tamás 3 Kék Tamás 0 Márton Szilárd 0
férfi 35+ Király Zsolt (1) 0 Király Zsolt (1) 3 Bye 3 Lázár Béla Király Zsolt (1) 0 Lázár Béla 0 3 Lázár Béla Juhász Zoltán 2 Juhász Zoltán (5/8) 3 0 Lázár Béla Buday Zoltán (5/8) 3 Buday Zoltán (5/8)
RészletesebbenPremier Galéria 12. aukció 2015. október 19.
RészletesebbenA DALLAMOK RENDJE a MNT I. kötete alapján
A DALLAMOK RENDJE a MNT I. kötete alapján II. A dallam magva s l s m A. 1. a) Csön-csön, gyűrű 677, 677* b) Csipi-csóka 32, 33 a) b) 2. b) Érik a meggyfa 535 f) Egyéb 555 3. a) Fehér liliomszál 540, 541
Részletesebben13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK
13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Tétel Kikiáltási ár HUF Leütési ár Moritz Ledeli (1856-1920) Ugratás Tus, fedőfehér, papír 29 X 26
RészletesebbenVécsi Nagy Zoltán művészettörténész
RészletesebbenPremier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13.
Részletesebben* & KIÁLLÍTÁSÁNAK KÉPES KATALÓGUSA BUDAPEST NEMZETI SZALON 1930 JANUÁR
* & KIÁLLÍTÁSÁNAK KÉPES KATALÓGUSA BUDAPEST NEMZETI SZALON 1930 JANUÁR A NEMZETI SZALON VEZETŐSÉGE ELNÖK : f Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. ALELNÖKÖK : IGAZGATÓ : Gellért Jenő Horvai János Dén> I éla
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTARS GRAFIKA 7. ORSZÁGOS BIENNÁLÉ
RészletesebbenSENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS
N Y Á R I T Á R L A T SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS BIRALÓ bizottság tagjai Kocsis András Antal Károly Baksa Soós György, Bánó Endre, Beck András, Benedek Jenő Berda Ernőné Csáki Maronyák
Részletesebben5. Jeremiás Roland Dávid 2002 Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma Pest Megyei D 13,0
FIÚ EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT ssz név szül. év Iskola (Feladatellátás helye) város (cím) OM kód megye eredmény 100 m fiú V. kcs. 11.7 Tokos Zsolt 2002 Perczel Mór Gimnázium 11.7 1. Tóth Csaba 2002 Törökbálint,
RészletesebbenTisztelt leendő Partnerünk!
Tisztelt leendő Partnerünk! Hamarosan beköszönt az év egyik legszebb hónapja, december és magával hozza a karácsony és az ajándékozás örömét. Ha ilyenkor körbe nézünk, mindenhol ünnepi hangulatot találunk.
RészletesebbenKimutatás Nyírvasvári Község Önkormányzata által tűzifa juttatásban részesítettekről - 1/2013.(I.10.) önkormányzati határozat alapján -
1. 5-2/2013 Terdik Ferenc Kossuth 2. 1 m3 2. 5-4/2013 Nagy Ferencné Kossuth 17. 1 m3 3. 5-5/2013 Cseh Gyula Kossuth 20. 1 m3 4. 5-6/2013 Lukács György Kossuth 38. 1 m3 5. 5-7/2013 Deák László Kossuth 49/b.
RészletesebbenBiharkeresztes választási eredményei október 13.
Biharkeresztes választási eredményei DANI BÉLA PÉTER Független jelölt 998 57,22% SEMLYÉNYINÉ MIZÁK ÁGOTA NÉPPÁRT 499 28,61% HARSÁNYI CSABA Független jelölt 223 12,79% MAGYARI CSABA Független jelölt 24
Részletesebben82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003 technika: papír, akril méretek: 70 x 70 cm kikiáltási ár: 140.000 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003
RészletesebbenPremier Galéria 13. aukció 2015. december 7.
Részletesebben12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ. Leütési lista
12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ Leütési lista Katalógus sorszáma Tétel Kikiáltási ár Leütési ár 1 Aba Novák Vilmos: Nagybányai táj 32 000 Ft 34 000 Ft 2 Aba-Novák Vilmos: Savonarola (1925) 65 000 Ft 0 Ft 3 Aba-Novák
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 25/7. P.Molnár József (1939) Szõlõs csendélet technika: karton, olaj méretek: 26 x 24 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 8.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 25/1. Keret, faragott, fa betéttel technika:
RészletesebbenRAJTLISTA. 50m férfi gyors. Hajdúság Kupa február 1. Hajdúböszörmény
50m férfi gyors Juhász Patrik 2002 Aquasport min. vizsga 2. Varga András Gergő 2002 Aquasport min. vizsga 3. Dénes Noel 2007 Aquasport min. vizsga 4. Horváth Simeon 2007 Aquasport min. vizsga 2. Kiss László
Részletesebbenffi 35 + Nagy Péter Bálint(1) 3 2 Tolmácsi Zoltán Nagy Péter Bálint(1) 3 Tolmácsi Zoltán
ffi 35 + Nagy Péter Bálint(1) 3 2 Tolmácsi Zoltán Nagy Péter Bálint(1) 3 Tolmácsi Zoltán 0 3 Gyabronka István(5/8) Nagy Péter Bálint(1) 0 Bednár 3 3 Gyabronka István(5/8) Bednár 0 Gyabronka István(5/8)
RészletesebbenTárgy: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés bizottságai elnökeinek és tagjainak megválasztása
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Közgyűlésétől, Miskolc 116/2006. (XI. 9.) Kgy. számú határozat Tárgy: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés bizottságai elnökeinek és tagjainak megválasztása A
Részletesebben69/12. Rokokó hölgy technika: porcelán méretek: 6,5 cm kikiáltási ár: 1.000 Ft leütési ár: 3.000 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 69/1. Deim Pál (1932) Korzó, 2011. technika:
RészletesebbenMVK 2014 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés
MVK 2014 I. Kategória 1 HEGEDŰS László 1309 ARK 26 27618 1518 1510 1482 1452 5962 100.00 1. osztály 2 BARTOLF Richárd 1393 ARK 5 7149 1513 1487 1448 1397 5845 98.04 1. osztály 3 VEREBÉLYI Zoltán 29 ARK
Részletesebben2016. november KEPPEL GYŰJTEMÉNY
KEPPEL GYŰJTEMÉNY Művészeti gyűjtemények a II. kerületben 2016. november 4 24. FESTMÉNYEK, GRAFIKÁK - válogatás a gyűjteményből Megnyitó: 2016. november 4., péntek, 18 óra Megnyitja: Feledy Balázs művészeti
RészletesebbenA RIPPL-RÓNAI MÚZEUM LEGSZEBB KÉPEI
A RIPPL-RÓNAI MÚZEUM LEGSZEBB KÉPEI A KIÁLLÍTÁST RENDEZTE KOVÁCS PÉTER m ű vészettörténész és KOVÁCS JÓZSEF muzeológus Felelős kiadó: Dr. Bakay Kornél. 73., 7., 3253. Somogy megyei Nyomda Felelős vezető:
RészletesebbenMVK 2012 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés
MVK 2012 I. Kategória # 1 SZABÓ József 779 ARK 17 19453 1393 1382 1325 1308 5408 100.00 1.osztály 2 FÖLDI Zoltán 3235 ARK 19 18232 1445 1323 1321 1125 5214 96.41 1.osztály 3 VEREBÉLYI Zoltán 29 MÁV 6 7064
RészletesebbenSZÍNEK, EVEK, ÁLLOMÁSOK
RészletesebbenCSÍKSZEREDAI MEGYEI MÚZEUM I. FESTÉSZET. 1. olaj, tempera, pasztell
CSÍKSZEREDAI MEGYEI MÚZEUM I. FESTÉSZET 1. olaj, tempera, pasztell 1. Bőrsapkás önarckép olaj, vászon 515 X 445 mm Jelölve j. lent: Zsögöd, 1972 Cs.M.M. 12. 2. Reggel olaj, vászon 1000 X 850 mm Jelölve