Optikai hálózati komponensek

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "Optikai hálózati komponensek"

Átírás

1 Optikai hálózati komponensek 2013 Egyszerűsített kiadás

2 Optikai kábelek Az Assmann optikai kábelek széles palettáját kínálja a különböző professzinális optikai megoldásokat keresőkkábeleknek. Termékeink között megtalálható minden típusú kábel, akár 1, 2, 4, 8, 12, vagy 24 szálat tartalmazó kivitelben, különböző, OM1, OM2, OM3 és OS1 minőségben. Optikai csatlakozók FC csatlakozók Az Assmann kiváló minőségű FC csatlakozók melyek alkalmasak egymódusú (SM) és többmódusú (MM) fényvezető szálak és kábelek végződtetésére egyenes (PC) és ferde (APC) csiszolásban. LC csatlakozók Megfelel az IEC és a TIA A szabványnak Dupla "D" típus Az Assmann kiváló minőségű LC Simplex csatlakozók, melyek alkalmasak egymódusú (SM) és többmódusú (MM) fényvezető szálak és kábelek toldására, egyenes (PC) és ferde (APC) csiszolásban. SC csatlakozók Megfelel az IEC szabványnak Nagy számú újracsatlakoztatási lehetőség Hibátlan illeszkedés Duplex kivitel könnyedén kialakítható Az Assmann kiváló minőségű SC csatlakozók monomódusú (SM) kivitelben a beépített kerámia ház sokkal pontosabb beállítást tesz lehetővé. A multimódusú alkalmazásoknál az adapter foszfor bronz házzal van ellátva. Megfelel az IEC és a TIA szabványnak RoHS, REACH SVHC megfelelő Simplex és duplex kivitelben kapható E2000 csatlakozók Az Assmann kiváló minőségű E2000 optikai csatlakozók, amelyek egymódusú (SM) típusban kerámia betétel és többmódusú (MM) típusban foszfor bronz betéttel vannak ellátva. MU csatlakozók Alkalmas egymódusú (SM) és többmódusú (MM) fényvezető szálak és kábelek végződtetésére egyenes (PC) és ferde (APC) csiszolásban. Kis méretű kivitelezés Fröccsöntött műanyag/fém ház és alkatrészek Magas megismételhetőség Magas reflexiós csillapítás Kis értékű beiktatási csillapítás Megfelel az IEC szabványnak Alacsony beiktatási csillapítás Csak simplex kivitelben kapható 2

3 Patchpanelek 1U Optikai Panel Minden általunk forgalmazott adapter típus beszerelhető. Rendelhető üresen vagy kívánság szerint összeszerelt állapotban. 24-max. 48 (LC) portos változatokban érhető el. Üres ház nincs előlapi kivezetés, 1,5 mm-es acéllemez, festett (szürke, RAL 7035) Szélesség 483mm, mélység 220mm, 210mm nyílás, állítható mélység Belső méretei kb: 44 (H) x 428 (W) x 240 (D) mm konzol splice tálcák Szerelvény nélküli, üres, 19"széles, 1U magas, patchpanel Patchpanel belső elrendezése 1U magas, 19" széles, felszerelt patchpanel Optikai adapterek és csillapítók SC adapterek E2000 adapterek Az Assmann kiváló minőségű SC adapterek monomódusú (SM) kivitelben a beépített kerámia háza sokkal pontosabb beállítást tesz lehetővé. A multimódusú (MM) alkalmazásoknál az adapter foszfor bronz házzal van ellátva Az Assmann kiváló minőségű E 2000 optikai adapterek monomódusú (SM) típusban kerámia betétel és többmódusú (MM) típusban foszfor bronz betéttel vannak ellátva. Megfelel az IEC szabványnak Alacsony beiktatási csillapítás Csak simplex kivitelben kapható Megfelel az IEC és a TIA szabványnak RoHS, REACH SVHC megfelelő Simplex és duplex kivitelben kapható Optikai csillapítók Az kiváló minőségű Assmann adapterek és csatlakozóknak megfelelő csillapítók széles választékát kínáljuk az optikai hálózatok finomhangolásához. Optikai patchkábelek LC/LC Multimódusú patchkábel LSZH köpennyel bevont patchkábel, amely megfelel az IEC és EIA TIA szabványoknak. Multimódusú (MM) kivitelben kapható. Az OM2 szál megfelel az ITU-651, és a TIA / EIA 492 AAAB szabványnak Simplex és duplex (SC és LC) kivitel LC, ST, FC, SC és MTRJ csatlakozó típus Fémes védelemmel ellátott (Armoured) kivitelben is 3

4 Rack szekrények Az Assmann rack szekrények biztosítják hálózati aktív eszközeik biztonságos elhelyezeését. Mind álló mind fali változatban elérhetőek. Cikkszámok Rack szekrények AS-FS16UXX-CC-111 AS-FS20UXX-CC-111 AS-FS22UXX-CC-112 AS-FS26UXX-CC-111 AS-FS32UXX-CC-111 AS-FS42UXX-CC-111 AS-FS45UXX-CC-111 AS-WM07UXX-CC-111 AS-WM09UXX-CC-111 AS-WM12UXX-CC-111 AS-WM16UXX-CC-111 AS-WM20UXX-CC U full cabinet 20U full cabinet 22U full cabinet 26U full cabinet 32U full cabinet 42U full cabinet 45U full cabinet 7U full wall mounted cabinet 9U full wall mounted cabinet 12U full wall mounted cabinet 16U full wall mounted cabinet 20U full wall mounted cabinet 4

5 Cikkszámok Kábelek és csatlakozók Optikai kábelek ALWL-OM SX ALWL-OM SX ALWL-OM SX ALWL-OM1-6-3-DX ALWL-OM1-6-3-SX ALWL-OM1-6-2-SX ALWL-OM3-5-3-DX ALWL-OM3-5-3-SX ALWL-OM3-5-2-SX ALWL-OS1-9-3-DX ALWL-OS1-9-3-SX ALWL-OS1-9-2-SX ALWL-BO-OS F ALWL-BO-OS F ALWL-BO-OS F ALWL-BO-OS F ALWL-BO-OM F ALWL-BO-OM F ALWL-BO-OM F ALWL-BO-OM F DK Pigtail OM1 MultiMode 62.5/125µm 0.9mm simplex Pigtail OM3 MultiMode 50/125µm 0.9mm simplex Pigtail OS1 SingleMode 9/125µm 0.9mm simplex OM1 MultiMode 62.5/125µm 3mm duplex OM1 MultiMode 62.5/125µm 3mm szimplex OM1 MultiMode 62.5/125µm 2mm szimplex OM3 MultiMode 50/125µm 3mm duplex OM3 MultiMode 50/125µm 3mm szimplex OM3 MultiMode 50/125µm 2mm szimplex OS1 SingleMode 9/125µm 3mm duplex OS1 SingleMode 9/125µm 3mm szimplex OS1 SingleMode 9/125µm 2mm szimplex Break Out optikai kábel, SingleMode, P=2mm, 2xE9 Break Out optikai kábel, SingleMode, P=2mm, 4xE9 Break Out optikai kábel, SingleMode, P=2mm, 8xE9 Break Out optikai kábel, SingleMode, P=2mm, 12xE9 Break Out optikai kábel, MultiMode, P=2mm, 2xG50 Break Out optikai kábel, MultiMode, P=2mm, 4xG50 Break Out optikai kábel, MultiMode, P=2mm, 8xG50 Break Out optikai kábel, MultiMode, P=2mm, 12xG50 LC/LC MultiMode OM2 50/125 duplex patchkábel 2m Optikai csatlakozók ALWL-E2000-PC-MM ALWL-E2000-PC-SM ALWL-E2000-APC-SM ALWL-LC-PC-MM ALWL-LC-PC-SM ALWL-LC-APC-SM ALWL-SC-PC-MM ALWL-SC-PC-SM ALWL-SC-APC-SM ALWL-FC-PC-MM ALWL-FC-PC-SM ALWL-FC-APC-SM ALWL-MU-PC E-2000/PC MultiMode E-2000/PC SingleMode E-2000/APC SingleMode LC/PC, MultiMode LC/PC, SingleMode LC/APC, SingleMode SC/PC MultiMode SC/PC SingleMode SC/APC SingleMode FC/PC MultiMode FC/PC SingleMode FC/APC SingleMode MU/PC 5

6 Cikkszámok Adapterek, patchpanelek, csillapítók Optikai adapterek ALWL-AD-FC-PC-SM-SX ALWL-AD-FC-PC-MM-SX ALWL-AD-SC-PC-SM-SX ALWL-AD-SC-APC-SM-SX ALWL-AD-SC-PC-MM-SX ALWL-AD-SC-APC-SM-DX ALWL-AD-SC-PC-SM-DX ALWL-AD-SC-PC-MM-DX ALWL-AD-LC-PC-SM-DX ALWL-AD-LC-APC-SM-DX ALWL-AD-LC-PC-MM-DX ALWL-AD-E2000-PC-MM-SX ALWL-AD-E2000-PC-SM-SX ALWL-AD-E2000-APC-SM-SX FC/PC SingleMode simplex FC/PC MultiMode simplex SC/PC SingleMode simplex SC/APC SingleMode simplex SC/PC MultiMode simplex SC/APC SingleMode duplex SC/PC SingleMode duplex SC/PC MultiMode duplex LC/PC SingleMode duplex LC/APC SingleMode duplex LC/PC MultiMode duplex E2000/PC MultiMode simplex E2000/PC SingleMode simplex E2000/APC SingleMode simplex Optikai patchpanelek DN DN DN DN DN DN DN Optikai patchpanel, 19", 1U, üres Optikai patchpanel üres előlap, 19", 1U 12 x SC, LC, E2000 -Simplex- Optikai patchpanel üres előlap, 19", 1U 24 x SC, LC, E2000 -Simplex- Optikai patchpanel üres előlap, 19", 1U 12 x SC, LC, E2000 -Duplex- Optikai patchpanel üres előlap, 19", 1U 24 x SC, LC, E2000 -Duplex- Optikai patchpanel hegesztőkazetta -12 szálhoz Optikai patchpanel hegesztőkazetta -24 szálhoz Optikai csillapítók ALWL-SC-PC-S-5 ALWL-SC-PC-S-10 ALWL-SC-PC-S-15 ALWL-SC-APC-S-5 ALWL-SC-APC-S-10 ALWL-SC-APC-S-15 ALWL-LC-PC-S-5 ALWL-LC-PC-S-10 ALWL-LC-PC-S-15 SC/PC SM optikai csillapító tag 5dB SC/PC SM optikai csillapító tag 10dB SC/PC SM optikai csillapító tag 15dB SC/APC SM optikai csillapító tag 5dB SC/APC SM optikai csillapító tag 10dB SC/APC SM optikai csillapító tag 15dB LC/PC SM optikai csillapító tag 5dB LC/PC SM optikai csillapító tag 10dB LC/PC SM optikai csillapító tag 15dB 6

OM1 HSEAIBH126 HSEAIBH166. SC csatlakozók FC/PC csatlakozók LC csatlakozók

OM1 HSEAIBH126 HSEAIBH166. SC csatlakozók FC/PC csatlakozók LC csatlakozók W UNIVERZÁLIS KÜL- ÉS BELTÉRI OPTIKAI KÁBEL HSEAIBHXXY Halogén- és fémmentes, rágcsáló elleni védelemmel ellátott A/I-DQ(ZNB)H a DIN VDE 88 alapján Működési hőmérséklet: - 30 C to + 70 C Lángállóság az

Részletesebben

1 Homogén 1U és 3U rendező panelek

1 Homogén 1U és 3U rendező panelek 1 Homogén 1U és 3U rendező panelek 1.1 RJ45 rendező R925612 1U 16 port RJ45 C5e patch panel, árnyékolt R925611 1U 16 port RJ45 C5e patch panel, árnyékolatlan R302353 1U 16 port RJ45 C6 patch panel, árnyékolt

Részletesebben

Csatlakozók, csatlakozások. www.agendaage.hu. működésük. Balla László Gábor 2015. március 3.3

Csatlakozók, csatlakozások. www.agendaage.hu. működésük. Balla László Gábor 2015. március 3.3 Csatlakozók, csatlakozások és működésük Balla László Gábor 2015. március 3.3 Csatlakozók Az önmagukban kezelhetetlen optikai szálak - mérete, - sérülékenysége, - pontos illesztések szükségessége, - dinamikus

Részletesebben

KEJ-C6A-S-10G Kategória 6A, 10Giga keystone jack RJ45/s 0102080601 1 094 Ft KE500S23/1E

KEJ-C6A-S-10G Kategória 6A, 10Giga keystone jack RJ45/s 0102080601 1 094 Ft KE500S23/1E Szállító neve: Eljárás KSZF azonosítója: Krugel Exim Hungary Kft. EKMNY02NET11 Szállító GLN azonosítója: Részteljesítés KSZF azonosító: 5990663521002 Szállító termékazonosítója (cikkszám) Termék / szolgáltatás

Részletesebben

Középpontban az optika

Középpontban az optika Középpontban az optika MTP A kézenfekvő megoldás az adatközpontok számára Young Partner nap 2012. május 10. Hagyományos MTP Hagyományos O = Optika OS Monómódus: szilikát ásvány OM Multimódus: szilikát

Részletesebben

AMP NETCONNECT XG Rendszer Korszerő kábelösszekötık, végelzárók.

AMP NETCONNECT XG Rendszer Korszerő kábelösszekötık, végelzárók. AMP NETCONNECT XG Rendszer Korszerő kábelösszekötık, végelzárók. MEE elıadás 2009 április 15. Endrész Viktor Strukturált Kábelezési Rendszer 3-as ép. Épület Belépési Pont Szinti Rendezı 2-es ép. Szinti

Részletesebben

kiválasztási táblázat rack szekrényekhez

kiválasztási táblázat rack szekrényekhez LCS 2 rendszer összeállítása LCS 2 CSATLAKOZÓBLOKKOK LCS 2 Cat. 6a LCS 2 Cat. 6 LCS 2 Cat.5e KOMPLETT LCS 2 PATCH PANELEK Telefon patch panel 1 U 4 blokk 12 port Telekom. blokk 12 port Dupla csatlakozóaljzatok

Részletesebben

Optikai csatlakozók vizsgálata

Optikai csatlakozók vizsgálata Optikai csatlakozók vizsgálata Összeállította: Mészáros István tanszéki mérnök 1 Az optikai szálak végződtetésére különböző típusú csatlakozókat használnak, melyeknek kialakítását és átviteli paramétereit

Részletesebben

TERVEZÉS. A VDI rendszer megtervezésénél ki kell választani a megvalósítandó megoldáshoz legjobban illô termékeket, illetve azok katalógus számát.

TERVEZÉS. A VDI rendszer megtervezésénél ki kell választani a megvalósítandó megoldáshoz legjobban illô termékeket, illetve azok katalógus számát. A SZERVERSZOBA 19. oldal GERINCHÁLÓZAT 28. oldal ALHÁLÓZAT 36. oldal A VDI rendszer megtervezésénél ki kell választani a megvalósítandó megoldáshoz legjobban illô termékeket, illetve azok katalógus számát.

Részletesebben

ÁRAZATLAN KÖLTSÉGVETÉS

ÁRAZATLAN KÖLTSÉGVETÉS ÁRAZATLAN KÖLTSÉGVETÉS 24 tantermes Általános Iskola 2040. Budaörs, Hársfa utca 4080/10 Hrsz. INFORMATIKAI HÁLÓZAT KIVITELI TERV A költségvetésben szereplő tételek ill. megadott gyártmányok csak műszaki

Részletesebben

LC Duplex adapter az R&M-től

LC Duplex adapter az R&M-től LC Duplex adapter az R&M-től Bevezetés Az ötlet Az LC Duplex adapter az egyik leggyakrabban használt elem a Telekom és Datakom hálózatoknál. Ez az adapter egy SFF (small form factor RJ45 méret) típusú,

Részletesebben

Optika A-tól Z-ig. AXICO nap 2010.11.04.

Optika A-tól Z-ig. AXICO nap 2010.11.04. Optika A-tól Z-ig AXICO nap 2010.11.04. Hálózat, mint érték Távközlési hálózat Kép Műhold Adat Kábel Adat Rádió Hang Hang Távközlési otthon Hang végpont > 2 Kép végpont > 2 Adat végpont > 2 Létező hálózatok:

Részletesebben

Sodort érpár típusok: Vezeték és csatlakozó típusok

Sodort érpár típusok: Vezeték és csatlakozó típusok Sodort érpár típusok: Vezeték és csatlakozó típusok Csatlakozó típusok: - AUI (Attachment Unit Interface): 15 pólusú D-Sub csatlakozó, melyet a ma már kissé elavult 10Base-T Ethernethez használták -

Részletesebben

TÁVKÖZLÉSI ISMERETEK FÉNYVEZETŐS GYAKORLAT. Szakirodalomból szerkesztette: Varga József

TÁVKÖZLÉSI ISMERETEK FÉNYVEZETŐS GYAKORLAT. Szakirodalomból szerkesztette: Varga József TÁVKÖZLÉSI ISMERETEK FÉNYVEZETŐS GYAKORLAT Szakirodalomból szerkesztette: Varga József 1 4. Fényvezető szálak kötése 4.1 Fényvezető szálkötési módok 4.1.1 Nem bontható kötések A kötéseket elkészítésük

Részletesebben

FTTX passzív építőelemek

FTTX passzív építőelemek FTTX passzív építőelemek Bevezetés Mit is takar az FTTX kifejezés? FTTB (Fibre to the Building) fényvezető szállal az épületig, FTTC (Fibre to the Curb) fényvezető szállal a járdáig, FTTCab (Fibre to the

Részletesebben

Rézkábelek Méteres kiszerelésű kábel - Installációs kábelek L.5. Rézkábelek Szerelt kábel - Patchkábel L.17

Rézkábelek Méteres kiszerelésű kábel - Installációs kábelek L.5. Rézkábelek Szerelt kábel - Patchkábel L.17 Tartalom Áttekintés Rézkábelek.2 Galaxy Rézkábel konfigurátor.4 Rézkábelek Méteres kiszerelésű kábel - Installációs kábelek.5 Rézkábelek Méteres kiszerelésű kábel - Csatlakozó kábel.9 Rézkábelek Méteres

Részletesebben

KS350 SERVER RACK. 48 U belső magasság 2200 mm teljes magasság mellett 1500 kg statikus teherbírás Perforált ajtók 80%-os légáteresztéssel

KS350 SERVER RACK. 48 U belső magasság 2200 mm teljes magasság mellett 1500 kg statikus teherbírás Perforált ajtók 80%-os légáteresztéssel 48 U belső magasság 2200 mm teljes magasság mellett 1500 kg statikus teherbírás Perforált ajtók 80%-os légáteresztéssel RoHS REACH COMPLIANT Made in HUNGARY KONTASET KS350 nagy teherbírású szerverszekrény

Részletesebben

MONOBLOKK SZEKRÉNYEK LEVEHETŐ OLDALLEMEZEKKEL - CX SOROZAT

MONOBLOKK SZEKRÉNYEK LEVEHETŐ OLDALLEMEZEKKEL - CX SOROZAT CX TARTOZÉKOK 36/37 old. SZEKRÉNY TARTOZÉKOK 46/61 old. TÖBBRÉSZES KÁBELÁTERESZT PANEL ELVÁLASZTÓ PANEL CSÚSZÓSÍNEK TALPAZAT MONOBLOKK SZEKRÉNYEK LEVEHETŐ OLDALLEMEZEKKEL - CX SOROZAT 1,5 mm a szekrénynél

Részletesebben

Hírlevél 2010.04 kiadás 2010.Április

Hírlevél 2010.04 kiadás 2010.Április Hírlevél 2010.04 kiadás 2010.Április Tisztelt Ügyfelünk! Köszöntjük Önt Hírlevelünk legújabb számával, melyben megtalálhatja legfrissebb híreinket termékeinkről és cégünkről. Ha bármilyen kérdése lenne,

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT. 24 tantermes Általános Iskola Budaörs, Hársfa utca 4080/10 Hrsz. INFORMATIKAI HÁLÓZAT

ÁRAJÁNLAT. 24 tantermes Általános Iskola Budaörs, Hársfa utca 4080/10 Hrsz. INFORMATIKAI HÁLÓZAT ÁRAJÁNLAT 24 tantermes Általános Iskola 2040. Budaörs, Hársfa utca 4080/10 Hrsz. INFORMATIKAI HÁLÓZAT A vetésben szereplõ tételek ill. megadott gyártmányok csak mûszaki színvonalat és minimum követelményt

Részletesebben

AutoSafe System. Procontrol AutoSafe. elektronikus széfek termékcsaládja. PROCONTROL ELECTRONICS LTD www.procontrol.hu. 1. oldal, összesen: 6

AutoSafe System. Procontrol AutoSafe. elektronikus széfek termékcsaládja. PROCONTROL ELECTRONICS LTD www.procontrol.hu. 1. oldal, összesen: 6 Procontrol AutoSafe elektronikus széfek termékcsaládja 1. oldal, összesen: 6 AutoSafe 30 elektronikus széf Felépítés A széf 30 átlátszó ajtóval zárt 220 x 220 x 220 mm-es rekeszt tartalmaz. Az ajtók 6

Részletesebben

MPO - 10/40/100GbE. Általános információk V1.0. Pirmin Koller, 15.10.2010

MPO - 10/40/100GbE. Általános információk V1.0. Pirmin Koller, 15.10.2010 MPO - 10/40/100GbE Általános információk V1.0 Pirmin Koller, 15.10.2010 Tartalom MPO csatlakozó 10/40/100 Gigabit 10 Gigabit koncepció 40/100 Gigabit koncepció Csatorna - 10 Gb/s Csatorna - 100 Gb/s Polaritási

Részletesebben

STRUKTURÁLT HÁLÓZATOK A BIZTONSÁGTECHNIKA SZOLGÁLATÁBAN. Cegléd - 2009. Fürst Ádám, mérnök konzulens

STRUKTURÁLT HÁLÓZATOK A BIZTONSÁGTECHNIKA SZOLGÁLATÁBAN. Cegléd - 2009. Fürst Ádám, mérnök konzulens STRUKTURÁLT HÁLÓZATOK A BIZTONSÁGTECHNIKA SZOLGÁLATÁBAN Cegléd - 2009 Fürst Ádám, mérnök konzulens 1. A Tyco Electronics bemutatása Tyco Electronics Bemutatása Eladás:14,8 milliárd dollár Alkalmazottak:96

Részletesebben

ÁRAMVEZETÕ SÍNES VILÁGÍTÁSI RENDSZER

ÁRAMVEZETÕ SÍNES VILÁGÍTÁSI RENDSZER ÁRAMVEZETÕ SÍNES VILÁGÍTÁSI RENDSZER 2014. szeptember V.0.8 ÁRAMVEZETÕ SÍNES VILÁGÍTÁSI RENDSZER ÁRAMVEZETÕ SÍNRENDSZER AAG STUCCHI Az AAG STUCCHI áramvezetõ sínes világítási rendszere a 3-fázisú rendszer

Részletesebben

THE GREEN LIGHT. nano 1 2

THE GREEN LIGHT. nano 1 2 103 THE GREEN LIGHT 1 2 H SZ H SZ M1 M1 ISMERTETŐ A LÁMPATESTEK JELLEMZŐI Védettség Optikai tér IP 66 (*) Szerelvénytér IP 66 (*) Törési szilárdság Üveg IK 08 (**) Aerodinamikai felület (CxS) PC IK 08

Részletesebben

THE GREEN LIGHT. evolo 2 3

THE GREEN LIGHT. evolo 2 3 71 THE GREEN LIGHT evolo 2 3 evolo A LÁMPATESTEK JELLEMZŐI Védettség Optikai tér IP 66 Sealsafe (*) Szerelvénytér IP 66 (*) Törési szilárdság Üveg IK 08 (**) PC IK 10 (**) Aerodinamikai felület (CxS) -

Részletesebben

THE GREEN LIGHT. zafír 1 2 3

THE GREEN LIGHT. zafír 1 2 3 117 THE GREEN LIGHT zafír 1 2 3 ISMERTETŐ zafír A LÁMPATESTEK JELLEMZŐI Sealsafe IP 66 védettségű közvilágítási lámpatest maximum 100 W-os (Zafír1), 250 W-os (Zafír2) vagy 600 W-os (Zafír3) fényforrásokhoz.

Részletesebben

VSF-118 / 128 / 124 / 144 9 1U fejállomási aktív műholdas elosztók

VSF-118 / 128 / 124 / 144 9 1U fejállomási aktív műholdas elosztók VSF-118 / 128 / 124 / 144 9 1U fejállomási aktív műholdas elosztók A VSF-1xx műholdas KF elosztó család, a műholdvevő LNB-ről érkező SAT KF jelek veszteség nélküli, illetve alacsony beiktatási csillapítással

Részletesebben

THE GREEN LIGHT. falco +ando

THE GREEN LIGHT. falco +ando 79 THE GREEN LIGHT falco +ando 85 ISMERTETŐ falco A LÁMPATESTEK JELLEMZŐI Tervező: Michel Tortel Védettség Optikai tér IP 66 Sealsafe (*) Szerelvénytér IP 66 (*) Törési szilárdság IK 08 (**) Névleges feszültség

Részletesebben

STABILO. Homlokzati állvány rendszerelemek. Normál bilincs. Forgó bilincs. Toldó bilincs. Félbilincs csatlakozó elemmel. Félbilincs.

STABILO. Homlokzati állvány rendszerelemek. Normál bilincs. Forgó bilincs. Toldó bilincs. Félbilincs csatlakozó elemmel. Félbilincs. Homlokzati állvány rendszerelemek Normál bilincs Forgó bilincs Fix 90, SW 22 48,3 mm-es átmérőjű csőhöz Acél és alumínium csőhöz egyaránt használható (DIN EN 74) SW 22 48,3 mm-es átmérőjű csőhöz Acél és

Részletesebben

LBC 3011/x1 panel hangszórók

LBC 3011/x1 panel hangszórók Kommnikációs rendszerek LBC 3011/x1 panel hangszórók LBC 3011/x1 panel hangszórók www.boschsecrity.h Kiváló minőségű beszéd- és zenevisszaadás Kéttas rendszer Egyszerű teljesítménybeállítás Süllyesztett

Részletesebben

Redőnyök, reluxák, szalagfüggönyök, szúnyoghálók, ablakpárkányok REDŐNY

Redőnyök, reluxák, szalagfüggönyök, szúnyoghálók, ablakpárkányok REDŐNY Redőnyök, reluxák, szalagfüggönyök, szúnyoghálók, ablakpárkányok REDŐNY Műanyag redőny A külső tokos műanyag redőny az egyik legkeresettebb redőny, mivel ára igen kedvező. Szinte mindegyik nyílászáróra

Részletesebben

Stabilitás és gyors telepíthetőség

Stabilitás és gyors telepíthetőség BiP dobozok Stabilitás és gyors telepíthetőség Süllyesztődobozok tégla és gipszkartonos telepítéshez 393 BiP Stabil kivitelezés A BiP fali süllyesztődobozok polipropilénből készülnek, így könnyedén ellenállnak

Részletesebben

Nyomáskapcsolók Áttekintés

Nyomáskapcsolók Áttekintés Áttekintés Termék Alkalmazás Beállítási Max. Védettség Oldal neve tartomány nyomás RT Általános célra -1-30 bar 42 bar IP66 36-37 KPS Nehézipari környezetben 0-60 bar 120 bar IP67 38-39 KPI/KP Könnyû ipari

Részletesebben

OMRON BIZTONSÁGI FÉNYFÜGGÖNYÖK F3SN-A

OMRON BIZTONSÁGI FÉNYFÜGGÖNYÖK F3SN-A OMRON BIZTONSÁGI FÉNYFÜGGÖNYÖK F3SN-A F3SN-A 4-es kategóriájú fényfüggöny, mely megfelel a vonatkozó IEC és EN szabványoknak magasság = Fényfüggöny magasság 189... 1822 mm védett magasság 7 m illetve 10

Részletesebben

Tűzjelző berendezések. 28. rész: Nem visszaálló vonali

Tűzjelző berendezések. 28. rész: Nem visszaálló vonali 2016. júliusi hírlevél A nemzeti szabványállomány változásai Közzététel 13 Környezet. Egészségvédelem. Biztonság MSZ EN 54-28:2016 hőérzékelők Tűzjelző berendezések. 28. rész: Nem visszaálló vonali 17

Részletesebben

PK-PQ /BZ Preiférikus, bronz szivattyúházzal és járókerékkel ellátott elektromos szivattyúk

PK-PQ /BZ Preiférikus, bronz szivattyúházzal és járókerékkel ellátott elektromos szivattyúk PK-PQ /BZ Preiférikus, bronz szivattyúházzal és járókerékkel ellátott elektromos szivattyúk TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY Szállitási teljesítmény 0 l/perc-ig (. m³/óra) Emelési magasság 90 m-ig HASZNÁLATI KORLÁTOK

Részletesebben

LBC 3011/x1 panel hangszórók

LBC 3011/x1 panel hangszórók Kommnikációs rendszerek LBC 11/x1 panel hangszórók LBC 11/x1 panel hangszórók www.boschsecrity.h Kiváló minőségű beszéd- és zenevisszaadás Kéttas rendszer Egyszerű teljesítménybeállítás Süllyesztett szerelés

Részletesebben

THE GREEN LIGHT. onyx 2 3

THE GREEN LIGHT. onyx 2 3 109 THE GREEN LIGHT 2 3 Ismertető A LÁMPATESTEK JELLEMZŐI Védettség Optikai tér IP 66 Sealsafe (*) Szerelvénytér - Onyx2 IP 44 (*) - Onyx3 IP 44 (*) - Onyx2 ST IP 65 (*) Aerodinamikai felület (CxS) - Onyx2

Részletesebben

LBC 310x/1x beépíthető hangszórók

LBC 310x/1x beépíthető hangszórók Kommnikációs rendszerek LBC 31x/1x beépíthető hangszórók LBC 31x/1x beépíthető hangszórók www.boschsecrity.h Kiváló minőségű zene- és beszédvisszaadás Kibővített frekvenciatartomány Széles nyílásszög Egyszerű

Részletesebben

Optikai átalakító. Gyors telepítési útmutató (1)

Optikai átalakító. Gyors telepítési útmutató (1) Optikai átalakító Gyors telepítési útmutató (1) Fiber Converters /11.15.212 1. Mielőtt előtt Doboz tartalma Optikai átalakító Többnyelvű gyors telepítési útmutató Hálózati adapter Rendszerkövetelmények

Részletesebben

WHIRLPOOL MOSOGATÁS. www.whirlpool-professional.hu 2012.

WHIRLPOOL MOSOGATÁS. www.whirlpool-professional.hu 2012. WHIRLOOL MOSOGATÁS 2012. www.whirlpool-professional.hu MOSOGATÁS A Whirlpool professzionális mosogatógépeinek fő jellemzői a teljesítmény, a megbízhatóság, a biztonság, a higiénia, a kiváló anyagok, a

Részletesebben

HiCap a legjobb megoldás ha Gigabit Ethernetről

HiCap a legjobb megoldás ha Gigabit Ethernetről HiCap a legjobb megoldás ha Gigabit Ethernetről van szó. Ezzel kezdődött az Ethernet Source: 10 Gigabit Ethernet Alliance Az Ethernet fejlődési fokai 10Mbit/s 10Base 2, 10Base5, 10BaseT, 10BaseF 100Mbit/s

Részletesebben

OBO dupla csomagban: GEK-K Rapid 45 és GEK-K 80-as fedél

OBO dupla csomagban: GEK-K Rapid 45 és GEK-K 80-as fedél OBO dupla csomagban: Rapid 45 és 80-as fedél OBO topmodellek LFS Vezetékcsatornák Egyszerűen több hely A Rapid 45 A Rapid 45 típusú szerelvényezhetœ csatorna nagy mértékı rugalmasságot biztosít, ugyanis

Részletesebben

- csatlakozó 2014.10.06. Gerhátné Dr. Udvary Eszter. udvary@mht.bme.hu

- csatlakozó 2014.10.06. Gerhátné Dr. Udvary Eszter. udvary@mht.bme.hu Fénytávközlő eszközök (BMEVIHV HVM351) Optikai szál kábel - csatlakozó 2014.10.06. Gerhátné Dr. Udvary Eszter udvary@mht.bme.hu Budapest University of Technology and Economics Department of Broadband Infocommunication

Részletesebben

Légbeeresztők BEÉPÍTÉSI ELŐÍRÁSOK BEÉPÍTÉSI LEHETŐSÉGEK A LÉGBEVEZETŐK TÍPUSAI

Légbeeresztők BEÉPÍTÉSI ELŐÍRÁSOK BEÉPÍTÉSI LEHETŐSÉGEK A LÉGBEVEZETŐK TÍPUSAI BEÉPÍTÉSI ELŐÍRÁSOK A levegőnek keringenie kell a száraz helyiségekből a nedves helyiségekbe, ezért az ebédlőket, hálószobákat és a nappalikat el kell látni légbevezetéssel. A légbevezetőket több, mint

Részletesebben

W DS ÁLLÓSZEKRÉNYEK W SCHRACK INFO

W DS ÁLLÓSZEKRÉNYEK W SCHRACK INFO W DS ÁLLÓSZEKRÉNYEK 14 Hegesztett, porszórt acéllemez vázszerkezet, 1,5mm Magasság:,, 22, 27, 32, 37, 42, 45 és 47U Szélesség: 600 és 800mm Mélység: 600, 800, 900 és 00mm Szín: világosszürke RAL75 keret:

Részletesebben

Classic 105 fürdőszobabútor-összeállítás

Classic 105 fürdőszobabútor-összeállítás Fürdőszobabútorok 2010 Classic család Classic család Classic 105* 1020/190/1040 mm C105-20-AD- Classic 105 alsó 1055/335/880 mm C105-10-AD Classic 85* 850/190/1040 mm C085-20-AD- Classic 85 alsó 875/335/880

Részletesebben

CQE sorolható elosztó szekrények

CQE sorolható elosztó szekrények Magasság Szélesség Mélység Tető/aljzat Oszlopok ajtó/hátlap Hátlap Teli ajtó Lábazat H 00 mm 400 400 RKTB64 R5KMDR4 R5CRE460 R5CPE460 R5LE44 RZE64 RZPCE460 500 RKTB65 R5KMDR4 R5CRE460 R5CPE460 R5LE45 RZE65

Részletesebben

Örvénybefúvó DHV Tartalom Leírás... 3 Kivitelek és méretek... 4 Műszaki adatok... 8

Örvénybefúvó DHV Tartalom Leírás... 3 Kivitelek és méretek... 4 Műszaki adatok... 8 Örvénybefúvó DHV Ferdinand Schad KG Steigstraße 25-27 D-78600 Kolbingen Telefon +49 (0) 74 63-980 - 0 Telefax +49 (0) 74 63-980 - 200 info@schako.de www.schako.de Tartalom Leírás... 3 Kialakítás... 3 Kivitel...

Részletesebben

Falra szerelhető acélszekrények

Falra szerelhető acélszekrények Falra szerelhető acélszekrények Spacial CRN - CRNG Falra szerelhető acélszekrények / Méretek /7 Kiválasztási segédlet /10 Tartozékok /18 PB50000 PB50001 PB5000 PB500199 Alkalmazások /8 Kiválasztási segédlet

Részletesebben

BIS RapidStrut Szerelősín rendszer

BIS RapidStrut Szerelősín rendszer walraven.com BIS RapidStrut Szerelősín rendszer Új! BIS UltraProtect 000 BIS RapidStrut G tartozékok A következő generáció BIS RapidStrut DS 5 BIS RapidStrut : minden közepes és nehéz teher rögzítéséhez

Részletesebben

7-AS PROFIL 6-AS PROFIL 5-AS PROFIL 4-AS PROFIL 3-AS PROFIL 2-ES PROFIL 1-ES PROFIL

7-AS PROFIL 6-AS PROFIL 5-AS PROFIL 4-AS PROFIL 3-AS PROFIL 2-ES PROFIL 1-ES PROFIL BRUCHAPaneel PU szinushullámú homlokzatpanel FP-W 7-AS PROFIL 6-AS PROFIL 5-AS PROFIL 4-AS PROFIL 3-AS PROFIL BRUCHAPaneel PU homlokzatpanel FP -ES PROFIL 1-ES PROFIL BRUCHAPaneel PU homlokzatpanel FP

Részletesebben

MWS-3.5_E1 pont-pont adatátviteli mikrohullámú berendezés

MWS-3.5_E1 pont-pont adatátviteli mikrohullámú berendezés MWS-3.5_E1 pont-pont adatátviteli mikrohullámú berendezés A berendezés felépítése A rádiórelé berendezés osztott kivitelű: egy beltéri KF Modem egységből és egy kültéri RF konténerből áll, melyeket egy

Részletesebben

Épületen belüli hálózatok tervezési kérdései

Épületen belüli hálózatok tervezési kérdései Épületen belüli hálózatok tervezési kérdései Struktúrált kábelezéssel (és optikával) kialakított hálózatok Szomolányi Tiborné 2006 november Telephelyen belül elhelyezkedő két épület és az épületeken belüli

Részletesebben

Konténeres adatközpont megoldások

Konténeres adatközpont megoldások Konténeres adatközpont megoldások A konténerekbe telepített adatközpontok több előnnyel rendelkeznek a hagyományos adatközponti megoldásokkal szemben: az adatközponti IT eszközök biztonságos üzemeltetéséhez

Részletesebben

Irodabútor rendszerek Tartalomjegyzék 6.1

Irodabútor rendszerek Tartalomjegyzék 6.1 Irodabútor rendszerek Tartalomjegyzék.1.3 Összeállítási példák.4 Postforming termékek, kiegészítôk.5 Irodabútor asztallábak. Asztalláb tartozékok.7 Irodabútor asztalláb kör keresztmetszetû kötôvel.8 Irodabútor

Részletesebben

Termékismertető MO1004 2X2-ES SZEGMENTÁLHATÓ KIVEHETŐ TÁLCÁS OPTIKAI NODE ÁLTALÁNOS LEÍRÁS MŰSZAKI ADATOK 1 PG MO1004-HU

Termékismertető MO1004 2X2-ES SZEGMENTÁLHATÓ KIVEHETŐ TÁLCÁS OPTIKAI NODE ÁLTALÁNOS LEÍRÁS MŰSZAKI ADATOK 1 PG MO1004-HU MO1004 2X2-ES SZEGMENTÁLHATÓ KIVEHETŐ TÁLCÁS OPTIKAI NODE Modulos, kiszajú optikai vevő Modulos visszirányú optikai adók Szegmentálás előre/visszirányban HFC és Fiber Deep verzió 2 nagyszintű RF kimenet

Részletesebben

Beltéri villamos elosztószekrény ECC612...633 2. ÁLTALÁNOS BEMUTATÁS (rendeléshez)

Beltéri villamos elosztószekrény ECC612...633 2. ÁLTALÁNOS BEMUTATÁS (rendeléshez) Beltéri villamos elosztószekrény ECC612...633 2 ÁLTALÁNOS BEMUTATÁS (rendeléshez) 1. Szekrény rendeltetés Különféle elosztó- és kapcsolórendszeri funkcionális készülékek közös egységben történő elhelyezését

Részletesebben

THE GREEN LIGHT. ambar 2 3

THE GREEN LIGHT. ambar 2 3 63 THE GREEN LIGHT 2 3 ISMERTETŐ A VILÁGÍTÓTEST JELLEMZŐI Tervező: Alain Baré Védettség Optikai tér IP 66 Sealsafe (*) Szerelvénytér IP 66 (*) Törési szilárdság Üveg IK 08 (**) Aerodinamikai felület (CxS)

Részletesebben

Installációs rendszerek

Installációs rendszerek OptiLine 45 padlódobozok: Süllyesztett rendszer erősáramú, távközlési és adatvezetékek kialakítására az iroda padlózatában A rendszer csatlakozós padlódobozokat, padlófedeleket, betonpadlós dobozokat és

Részletesebben

Az ön projektjéhez szabott minőség

Az ön projektjéhez szabott minőség Linkeo Az ön projektjéhez szabott minőség A villamossági rendszerek és informatikai hálózatok világszintű szakértője linkeo A legrand által elvárt megbízhatóságot, egyszerű telepítést és magas teljesítményszintet

Részletesebben

2 3 2860mm * 40mm purhab szigetelés. 3 2 2740mm * horganyzott torziós rugók. 4 1 2630mm * csapágyazott görgők. 5 --- 2520mm * panelek közti tömítés

2 3 2860mm * 40mm purhab szigetelés. 3 2 2740mm * horganyzott torziós rugók. 4 1 2630mm * csapágyazott görgők. 5 --- 2520mm * panelek közti tömítés Szekcionált ajtó, FEHÉR színben, KAZETTÁS és BORDÁS kivitelű, 40 mm vastag, purhab szigetelésű, ujjbecsípődés védett, egysínes és duplasínes vasalattal 320 Ft /Euro árfolyamig 2 év garancia feltételhez

Részletesebben

2 3 2860mm * 40mm purhab szigetelés. 3 2 2740mm * horganyzott torziós rugók. 4 1 2630mm * csapágyazott görgők. 5 --- 2520mm * panelek közti tömítés

2 3 2860mm * 40mm purhab szigetelés. 3 2 2740mm * horganyzott torziós rugók. 4 1 2630mm * csapágyazott görgők. 5 --- 2520mm * panelek közti tömítés Szekcionált ajtó, FEHÉR színben, KAZETTÁS és BORDÁS kivitelű, 40 mm vastag, purhab szigetelésű, ujjbecsípődés védett, egysínes és duplasínes vasalattal 300 Ft /Euro árfolyamig 2 év garancia feltételhez

Részletesebben

QUASAR. green line. Láncos működtető - Nyitási erő 300 N - Maximális lökethossz 500 mm

QUASAR. green line. Láncos működtető - Nyitási erő 300 N - Maximális lökethossz 500 mm QUASAR Láncos működtető - Nyitási erő 0 N - Maximális lökethossz 0 mm Nagy teljesítmény, kis méret: a kis keresztmetszetű (7x2 mm) öntött alumínium ház könnyedén beépíthető az ablakkeretbe. Az újszerű

Részletesebben

ACO Markant 50-es és 60-as világítóakna 100%-ig újrahasznosítható polipropilénből (PP) 65 mm

ACO Markant 50-es és 60-as világítóakna 100%-ig újrahasznosítható polipropilénből (PP) 65 mm ACO Markant 50-es és 60-as világítóakna 100%-ig újrahasznosítható polipropilénből (PP) ACO Markant világítóakna polipropilén alapanyagból készült, egyetlen darabból fröccsöntött akna. A bordákkal merevített

Részletesebben

RollMatic redőnyrács. Kompakt felépítés, szűk helyekkel bíró kisebb boltok, kirakatok lezárására

RollMatic redőnyrács. Kompakt felépítés, szűk helyekkel bíró kisebb boltok, kirakatok lezárására ÚJ RollMatic redőnyrács Kompakt felépítés, szűk helyekkel bíró kisebb boltok, kirakatok lezárására Kiváló technika Tökéletesen egymásra hangolt részletek Kompakt felépítés kétféle kapulap-variációval A

Részletesebben

(1) 10/100/1000Base-T auto-sensing Ethernet port (2) 1000Base-X SFP port (3) Konzol port (4) Port LED-ek (5) Power LED (Power)

(1) 10/100/1000Base-T auto-sensing Ethernet port (2) 1000Base-X SFP port (3) Konzol port (4) Port LED-ek (5) Power LED (Power) HP 5120-24G 1.ábra Első panel (1) 10/100/1000Base-T auto-sensing Ethernet port (2) 1000Base-X SFP port (3) Konzol port (4) Port LED-ek (5) Power LED (Power) 2.ábra Hátsó panel (1) AC-input csatlakozó (2)

Részletesebben

Orion Plus - IP65-ös falon kívüli elosztószekrények. elosztószekrények

Orion Plus - IP65-ös falon kívüli elosztószekrények. elosztószekrények Orion Plus - IP65-ös falon kívüli elosztószekrények elosztószekrények Még nagyobb biztonság: Az új Orion elosztószekrény További információ az internetes oldalunkon Az új, "mindentudó" elosztószekrényünk

Részletesebben

HÁLÓZATI TECHNOLÓGIA E N E R G I A I P A R É P Ü L E T B E R E N D E Z É S I T K Á B E L V I L Á G Í T Á S

HÁLÓZATI TECHNOLÓGIA E N E R G I A I P A R É P Ü L E T B E R E N D E Z É S I T K Á B E L V I L Á G Í T Á S HÁLÓZATI TECHNOLÓGIA E N E R G I A I P A R É P Ü L E T B E R E N D E Z É S I T K Á B E L V I L Á G Í T Á S w ENERGIAELLÁTÁS ÉS KAPCSOLÓSZEKRÉNY ÉPÍTÉS w KÁBELEK ÉS VEZETÉKEK w ÉPÜLETVILLAMOSSÁG w ELEKTRONIKUS

Részletesebben

RX "VORTEX" Elektromos merülőszivattyúk. szennyezett vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY TANÚSÍTVÁNYOK HASZNÁLATI KORLÁTOK

RX VORTEX Elektromos merülőszivattyúk. szennyezett vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY TANÚSÍTVÁNYOK HASZNÁLATI KORLÁTOK RX 2-3-4- "VORTEX" Elektromos merülőszivattyúk szennyezett vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY Szállitási teljesítmény 380 l/perc-ig (22.8 m³/óra) Emelési magasság 13 m-ig HASZNÁLATI KORLÁTOK Merülési mélység

Részletesebben

IPARI FELSZERELÉSEK 2010 MŰHELYFELSZERELÉSEK JOULEING KFT. www.jouleing.hu. info@jouleing.hu Tel: +36 70 336-4032 +36 70 900-5581

IPARI FELSZERELÉSEK 2010 MŰHELYFELSZERELÉSEK JOULEING KFT. www.jouleing.hu. info@jouleing.hu Tel: +36 70 336-4032 +36 70 900-5581 IPARI FELSZERELÉSEK 2010 MŰHELYFELSZERELÉSEK JOULEING KFT Tel: +36 70 336-4032 +36 70 900-5581 FÉMBÚTOROK Kis, zárható rekeszek Tetszőlegesen bővíthető. A szállítás lapraszerelve történik. Szerszám nélkül

Részletesebben

Broker széria akriltokokkal

Broker széria akriltokokkal Broker széria akriltokokkal Construct széria Információs display Construct-Vision ez a Construct széria display sok reklámfelületet kínál, az Ön információs anyagainak mindkét oldali bemutatásához. Az

Részletesebben

Kívül szép, belül jó Az OBO WDK típusú vezetékcsatornái minden szempontból a legjobbak

Kívül szép, belül jó Az OBO WDK típusú vezetékcsatornái minden szempontból a legjobbak Kívül szép, belül jó Az OBO típusú vezetékcsatornái minden szempontból a legjobbak OBO topmodellek LFS Vezetékcsatornák Minden méretben tetszetősek A vezetékcsatorna ÚJ Tökéletesített anyagösszetétel VDE-típusengedély

Részletesebben

belül fut a biztonság érdekében. felsô panelen vagy áthidalón rögzített gumitömítés a tömítéssel ellátott szekciók csatlakozása

belül fut a biztonság érdekében. felsô panelen vagy áthidalón rögzített gumitömítés a tömítéssel ellátott szekciók csatlakozása Hôszigetelés mindenek felett Az Eurokapu kiváló minôségû, hôszigetelt acél panelekbôl készül az Ön igénye szerint, mely négyoldali gumitömítéssel biztosítja a légmentes zárást. A panelek ujjbecsípôdés

Részletesebben

Mark like a Professional. FlyMarker PRO Jelölő rendszer

Mark like a Professional. FlyMarker PRO Jelölő rendszer Mark like a Professional FlyMarker PRO Jelölő rendszer Mark like a Professional FlyMarker PRO MOBIL Berendezés FlyMarker PRO kézi jelölő rendszer szinte gyerekjátékká teszi a terjedelmes, nagy, nem mozdítható

Részletesebben

cosmo cell GIENGER HUNGÁRIA ÉPÜLETGÉPÉSZETI KFT.

cosmo cell GIENGER HUNGÁRIA ÉPÜLETGÉPÉSZETI KFT. cosmo cell COSMO E használati melegvíz tárolók dupla zománc bevonattal Az indirekt és szolár tárolók szénacélból, dupla belső zománc bevonattal rendelkeznek Mg-Anód védelemmel. A tárolókon tisztító nyílás

Részletesebben

Eco. Többfunkciós fényvető család Beépített működtető szerelvényekkel IP 65 szintű védettséggel. optionele uitvoering

Eco. Többfunkciós fényvető család Beépített működtető szerelvényekkel IP 65 szintű védettséggel. optionele uitvoering Eco Többfunkciós fényvető család Beépített működtető szerelvényekkel IP 65 szintű védettséggel optionele uitvoering ELŐNYÖK kiemelkedő ár/érték arány hosszú élettartam a jó minőségű beépített anyagoknak

Részletesebben

hengeres biztosító betétek

hengeres biztosító betétek Hengeres biztosító betétek Biztosítós szakaszolók hengeres biztosító betétekkel A és D rendszerekben Műszaki adatok 148 150 360 hengeres biztosító betétek Az erő felügyeletet igényel 147 Hengeres biztosító

Részletesebben

Alumínium keretes ajtók

Alumínium keretes ajtók Alumínium rendszerek Vízvetők Lábazatok 2015 Alumínium keretes ajtók A 19 20,6 13,9 5,2 Szálcsiszolt inox Króm Fekete A18 4,3 18,3 Szálcsiszolt inox 19 B 20,6 5,2 Szálcsiszolt inox 19 C 13,2 20,6 5,3 6,3

Részletesebben

belül fut a biztonság érdekében. felsô panelen vagy áthidalón rögzített gumitömítés az oldalsó zárást biztosító gumitömítés

belül fut a biztonság érdekében. felsô panelen vagy áthidalón rögzített gumitömítés az oldalsó zárást biztosító gumitömítés Hôszigetelés mindenek felett Az Eurokapu kiváló minôségû, hôszigetelt acél panelekbôl készül az Ön igénye szerint, mely négyoldali gumitömítéssel biztosítja a légmentes zárást. A panelek ujjbecsípôdés

Részletesebben

Termék katalógus TÁROLÓRENDSZEREK

Termék katalógus TÁROLÓRENDSZEREK 2012 Termék katalógus TÁROLÓRENDSZEREK Tárolórendszerek» PCB tárolás Oldaltöltős TTxxC TTxxCEL és Elöltöltős tálcás PCB tároló kocsi tálcás kocsik 19 és 39 tálcás kivitelben opcionális ESD kit opcionális

Részletesebben

OptiLine és Altira A Click-In 45 mm-es rendszer. Csak egy pattintás

OptiLine és Altira A Click-In 45 mm-es rendszer. Csak egy pattintás OptiLine és Altira A Click-In 45 mm-es rendszer Csak egy pattintás P99267 P100862 P99252 2 P100994 P91634 Karcsú. Erős. Intelligens Az OptiLine 45 rendszer elemeibe, a Click-In technológiának köszönhetően,

Részletesebben

Weldi-Plas termékcsalád - Plazmavágók

Weldi-Plas termékcsalád - Plazmavágók Weldi-Plas termékcsalád - Plazmavágók A plazmasugaras vágási technológiával olcsón, pontosan és jó minőségben darabolhatók a fémes anyagok (acélok, nemesacélok, réz és alumínium ötvöztek) 45 mm vastagságig.

Részletesebben

Süllyesztett (EA-280, EA-281) EA-280

Süllyesztett (EA-280, EA-281) EA-280 Süllyesztett (EA-280, EA-281) EA-280 Esztétikus megoldás az ajtólapban lévő elektromos zár kábelezéséhez Maximum kábelvastagság 7,5 mm Ajtónyitás max. 120⁰ Hosszúság: 323 mm Szélesség: 23,8 mm Mélység:

Részletesebben

MŰSZAKI DOKUMENTÁCIÓ Költségvetés kiíró szövegek

MŰSZAKI DOKUMENTÁCIÓ Költségvetés kiíró szövegek MŰSZAKI DOKUMENTÁCIÓ Költségvetés kiíró szövegek ACO felülvilágítás 2 A. - Kupolák 1.1 Fix kupola, Gfk lábazat, vízszigetelés csatlakozás kialakítás nélkül tört "K"/ egyenes "R" kivitelû, hõszigetelt üvegszál-erõsítésû

Részletesebben

TOP Elektromos, VÍZMENTESÍTŐ szivattyúk

TOP Elektromos, VÍZMENTESÍTŐ szivattyúk TOP Elektromos, VÍZMENTESÍTŐ Tiszta vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY Szállitási teljesítmény 00 l/perc-ig ( m³/óra) Emelési magasság. m-ig ASZNÁLATI KORLÁTOK Merülési mélység a víz szintje alá: m-ig a TOP

Részletesebben

cosmo szerelvény JELLEMZŐK GIENGER HUNGÁRIA ÉPÜLETGÉPÉSZETI KFT.

cosmo szerelvény JELLEMZŐK GIENGER HUNGÁRIA ÉPÜLETGÉPÉSZETI KFT. cosmo szerelvény COSMO fűtési szerelvények COSMO termosztátfejek Folyadék töltetű termosztátfej gyors reagálási idővel Beállítható érték: 7-28 C Fagyvédelem: 7 C Kétfajta csatlakozással: M30x1,5mm és Danfoss

Részletesebben

1214 Budapest, Puli sétány 2-4. www.grimas.hu 1 420 5883 1 276 0557 info@grimas.hu. Rétegvastagságmérő. MEGA-CHECK -Master-

1214 Budapest, Puli sétány 2-4. www.grimas.hu 1 420 5883 1 276 0557 info@grimas.hu. Rétegvastagságmérő. MEGA-CHECK -Master- Rétegvastagságmérő MEGA-CHECK -Master- A "MEGA-CHECK -Master-" rétegvastagságmérő műszer alkalmas minden fémen a rétegvastagság mérésére. Az új generációs MEGA-CHECK rétegvastagságmérő eszközökben használtak

Részletesebben

LED bútorvilágítás 24 V 4.10

LED bútorvilágítás 24 V 4.10 LED bútorvilágítás 24 V 4.10 Set Metris 3 x 1,7 W mindössze 8 mm-es bemarási mélység szükséges króm 00015608100 alumínium 00015608101 nikkel 00015608102 Set Metris SP 3 x 1,7 W króm 00015608110 alumínium

Részletesebben

BEÉPÍTHETŐ ELEMEK. Kedvezményes eladásiár. Nettó nagyker Kedvezmény

BEÉPÍTHETŐ ELEMEK. Kedvezményes eladásiár. Nettó nagyker Kedvezmény BEÉPÍTHETŐ ELEMEK DW-2012 Szekrénybe szerelhető csepegtető / 800 mm 8 553 Ft 40% 5 132 Ft DW-2013 Szekrénybe szerelhető csepegtető / 900 mm 9 720 Ft 40% 5 832 Ft DW-2021 Kihúzható rács / 800 mm 6 928 Ft

Részletesebben

5 Xact 295/295P 590 360-440 390-540 - 295 HFR/295 P HFR 590 360-440 510-660 295 US 590 360-440 400-550 - 295 HFR US 590 360-440 520-670

5 Xact 295/295P 590 360-440 390-540 - 295 HFR/295 P HFR 590 360-440 510-660 295 US 590 360-440 400-550 - 295 HFR US 590 360-440 520-670 Xact 2 Xact Xact EGY SZÉK AZ ISKOLA MINDEN TERÉBE A multifunkcionális és ergonomikus iskolaszék, az Xact most két méretben is kapható: Xact és Xact Start. Ennek köszönhetően a szék az alsós osztálytermektől

Részletesebben

FrontCom Micro. Szervizcsatlakozó Ethernet és USB alkalmazásokhoz. Villamos csatlakozástechnika Kapcsolószekrény / Terepi eszközök FrontCom Micro

FrontCom Micro. Szervizcsatlakozó Ethernet és USB alkalmazásokhoz. Villamos csatlakozástechnika Kapcsolószekrény / Terepi eszközök FrontCom Micro Micro Micro Frontom Micro Szervizcsatlakozó Ethernet és USB alkalmazásokhoz Átgondolt szervizcsatlakozó A berendezések programozása és paraméterezése céljából a számítógéphez olyan szabványos csatlakozón

Részletesebben

TOP. Elektromos, VÍZMENTESÍTŐ szivattyúk. Tiszta vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY TANÚSÍTVÁNYOK HASZNÁLATI KORLÁTOK ÜZEMBEHELYEZÉS ÉS HASZNÁLAT

TOP. Elektromos, VÍZMENTESÍTŐ szivattyúk. Tiszta vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY TANÚSÍTVÁNYOK HASZNÁLATI KORLÁTOK ÜZEMBEHELYEZÉS ÉS HASZNÁLAT TOP Elektromos, VÍZMENTESÍTŐ Tiszta vízhez TELJESÍTMÉNYTARTOMÁNY Szállitási teljesítmény 400 l/perc-ig (24 m³/óra) Emelési magasság 14.5 m-ig ASZNÁLATI KORLÁTOK Merülési mélység a víz szintje alá: 3 m-ig

Részletesebben

BRUCHAPaneel tűzgátló tetőpanel DP-F

BRUCHAPaneel tűzgátló tetőpanel DP-F ÚJ BRUCHAPaneel tűzgátló tetőpanel DP-F BRUCHAPaneel tűzgátló tetőpanel DP-F nyereg- és félnyeregtetőkhöz jó időjárásállóság nagy teherbíró képesség nem éghető 3 (5,2 %) tetőlejtéstől alkalmazható DP-F

Részletesebben

KIEGÉSZÍTŐK FELSŐMARÓKHOZ

KIEGÉSZÍTŐK FELSŐMARÓKHOZ Nagy maróasztal DE2000 DE2000 Nagy maróasztal. Mérete: 600 750 mm DE2005 Porelszívó rendszer 40 mm-es csatlakozóval, két tömlővel és adapterrel DE2007 Vízszintes munkadarab rögzítő DE2008 Függőleges munkadarab

Részletesebben

hl pictoria Keretek, megállítótáblák

hl pictoria Keretek, megállítótáblák Keretek, megállítótáblák A megállítótáblák 6 szabvány színben, a Pictoria Prestige pedig a 6 színen felül további 3 modern standard színben kapható. A Pictoria termékcsalád sokféle megoldást kínál a kül-

Részletesebben

Szabadonálló gázüzemű főzőüst

Szabadonálló gázüzemű főzőüst A 700XP sorozat több, mint 100 modellt foglal magába. Minden készülékek nagy teljesítményű, megbízható, energiatakarékos, biztonságos és ergonómikus. A modul rendszer megszámlálhatatlan konfigurációban

Részletesebben

A SOKOLDALÚ FIÓKRENDSZER

A SOKOLDALÚ FIÓKRENDSZER A SOKOLDALÚ FIÓKRENDSZER FDS-DF PRO - az új duplafalú fém fiókoldal A fejlesztések nem álltak meg. A nagy népszerűségnek örvendő duplafalú fém fiókoldalunk az FDS-DF, új a mai trendeknek megfelelő kialakítással

Részletesebben