Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA NOV

73. Művészeti Aukció Katalógus sorszáma. Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár

3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, Ft Ft. 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol Ft Ft

6. Diósy Antal Virágcsendélet vázában Burai István Koronás pár Kajári Gyula Este a tanyán

Premier Galéria 11. aukció június 1.

11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Premier Galéria nyolcadik aukció október 13.

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

9. Grafikai Kamaraaukció március 10. Leütési lista

AUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1.

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK

d argento: a tüzes kollekció!

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd :46

NYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat:

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

sociei gtój Andrássy Gyula v. b t t. Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk íbauman 3\íár(on Qellérl ^Jenö

A három Mária. Aranyozott faszobor

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

minden színben, sávokkal színtelen, zöld, barna vagy vörös berakódásokkal kékeszöld, vagy pirosaslila

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

ŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.

Kereskedelmi és vállalkozási ismeretek

Csak most! akár 50% kedvezmény

57. Balaton Kupa Végeredmények

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika: fa, olaj, díszkeretben méretek: 16 x 11 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 130.

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d

Jelentkező neve Épület neve Épület címe

Feladta Horváth Attila. Feladta Beck László. Feladta Kádas Miklós 4 Abszolut hely.: 11 Start: 10:15:30 beérkez 14:44:37

Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.

Csak most! akár 30% kedvezmény

Grepton Cered Rallye Sprint az Inventiva kupáért 2016 MARB Északi Régió 1.futama

CSAK MOST! AKÁR 30% KEDVEZMÉNY

Katalógus Leírás Kikiáltási ár Leütési ár 0001 Melltű, 750 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,05 ct, 5,2 g 90 000 90 000 0002 Függő, 585 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,20 ct, 3,6 g 80 000 130 000 0003 Gyűrű, 580 au, 1 bril. cca. 0,20 ct, 13 gyém. cca. 0,10 ct, 3,8 g 90 000 150 000 0004 Karkötő, 925 ag, au, 5 bril. cca. 0,30 ct, 24 gyém. cca. 0,20 ct, 5,8 g 90 000 150 000 0005 Fülbevaló, 580 au, ag, 20 bril. cca. 1,0 ct, 2,5 g 100 000 240 000 0006 Nyakék, ag, 26 bril. cca. 0,95 ct, 6,9 g 180 000 260 000 0007 Karék, 580 au, 3 bril. cca. 0,40 ct, 18,3 g 220 000 0 0008 Gyűrű, 585 au, 9 bril. cca. 0,70 ct, 3,2 g 150 000 200 000 0009 Fülbevaló, 585 au, ag, 16 bril. cca. 0,50 ct, 2 gyém., 4,0 g 100 000 260 000 0010 Karkötő, 585 au, 3 bril. cca. 0,10 ct, 2 t. gyöngy, rubin, 11,6 g 95 000 140 000 0011 Gyűrű, 585 au, 50 bril. cca. 0,30 ct, 1 smaragd, 5,7 g 100 000 170 000 0012 Lánc, függő, 585, 375 au, 105 bril. cca. 1,10 ct, 10,3 g 120 000 180 000 0013 Gyűrű, 585 au, 45 gyém., 5,3 g 60 000 75 000 0014 Fülbevaló, 585 au, 6,7 g 50 000 75 000 0015 Függőóra, 585 au, igazgyöngy, br. 16,2 g 60 000 90 000 0016 Fülbevaló, 580 au, 26 bril. cca. 1,0 ct, 2,8 g 200 000 380 000 0017 Karkötő, 580 au, 1 bril. cca. 0,45 ct, 10 gyém. cca. 0,20 ct, 15,7 g 150 000 160 000 0018 Nyakék, 585 au, 3 bril. cca. 1,30 ct, 14 gyém. cca. 0,10 ct, igazgyöngy, 9,7 g 250 000 460 000 0019 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. cca. 0,60 ct, 2,2 g 140 000 0 0020 Gyűrű, 585 au, 10 bril. cca. 0,90 ct, 4,4 g 140 000 200 000 0021 Nyakék, 580 au, 19,4 g 200 000 0 0022 Függőóra, 585 au, br. 23,2 g 70 000 95 000 0023 Karkötő, 585 au, kalcedon, 41,7 g 320 000 600 000 0024 Gyűrű, 580 au, 1 bril. cca. 1,40 ct, 4,2 g 380 000 650 000 0025 Gyűrű, 750 au, ametiszt, 14 bril. cca. 1,0 ct, 4,9 g 150 000 170 000 0026 Karkötő, 585 au, 4 ametiszt, 20,4 g 180 000 260 000 0027 Gyűrű, 585 au, 18 bril. cca. 0,50 ct, 3 smaragd, 12,3 g 120 000 130 000 1

0028 Karkötő, 585 au, achát, 24,3 g 180 000 0 0029 Gyűrű, 750 au, jade, 14 bril. cca. 0,15 ct, 10,9 g 110 000 110 000 0030 Karkötő, 585 au, 15 gyém. cca. 1,0 ct, 22,4 g 150 000 240 000 0031 Függő, 585 au, achát, 12,2 g 70 000 80 000 0032 Hajcsat, 2 db, 750 au, 22 bril. cca. 0,25 ct, 12,4 g 150 000 150 000 0033 Karkötő, 585 au, amazonit, 42,7 g 300 000 0 0034 Gyűrű, 585 au, 1 smaragd cca. 1,0 ct, 12 bril. cca. 1,0 ct, 5,0 g 220 000 0 0035 Nyaklánc, Marco Bicego, 750 au, kvarc, gránát, topáz, olivin, iolit, 220 000 420 000 0036 Gyűrű, 750 au, topáz, 6 bril. cca. 0,40 ct, 11,6 g 200 000 0 0037 Karkötő, 585 au, 10 zafír, 20 bril. cca. 0,60 ct, 20,0 g 190 000 190 000 0038 Gyűrű, 750 au, 20 bril. cca. 1,10 ct, 4,3 g 350 000 350 000 0039 Gyűrű, 750 au, 16 zafír, 54 bril. cca. 0,60 ct, 7,9 g 120 000 120 000 0040 Karkötő, 750 au, 28 smaragd, 58 bril. cca. 0,30 ct, 16,1 g 180 000 180 000 0041 Kitűző, 585 au, 5 smaragd cca. 0,20 ct, 2 rubin, 10,4 g 100 000 100 000 0042 Nyakék, 750 au, bril. cca. 5,0 ct, 1 zafír, 31,8 g 600 000 0 0043 Kitűző, 750 au, 2 smaragd, 20 bril. cca. 0,20 ct, 31,0 g 360 000 0 0044 Gyűrű, 585 au, türkiz, 9 zafír, 21 bril. cca. 0,50 ct, 14,4 g 140 000 140 000 0045 Lánc, függő, 750, 585 au, türkiz, 62 bril. cca. 0,45 ct, 14,8 g 130 000 160 000 0046 Gyűrű, 750 au, 1 zafír cca. 1,5 ct, 6 bril. cca. 0,15 ct, 3,7 g 120 000 170 000 0047 Fülbevaló, 585 au, 5 zafír, 4 holdkő, 8 bril. cca. 0,12 ct, 5,1 g 70 000 80 000 0048 Fülbevaló, 585 au, 8 zafír cca. 4,0 ct, 16 bril. cca. 0,40 ct, 6,2 g 100 000 150 000 0049 Gyűrű, 585 au, opál, 16 bril. cca. 0,80 ct, 16 zafír, 9,0 g 180 000 380 000 0050 Melltű-függő, 585 au, 4 korall, 2 t. gyöngy, 29 bril. cca. 0,45 ct, 10,2 g 150 000 170 000 0051 Gyűrű, 750 au, korall, 18 bril. cca. 1,20 ct, 7,6 g 130 000 170 000 0052 Gyűrű, 925 ag, 5 bril. cca. 0,35 ct, 54 gyém. cca. 0,25 ct, 2,7 g 110 000 160 000 0053 Gyűrű, 585 au, 1 smaragd cca. 5,0 ct, 20 bril. cca. 1,40 ct, 8,9 g 250 000 300 000 0054 Lánc, függelék, 585 au, 4 bril. cca. 0,15 ct, 5 smaragd cca. 3,0 ct, 4,9 g 190 000 190 000 0055 Gyűrű, 585 au, 14 bril. 0,76 ct, 1 smaragd cca. 1,50 ct, 5,7 g 480 000 600 000 0056 Gyöngysor, 585 au, 3 bril. cca. 0,25 ct, 8 gyém. cca. 0,10 ct, t. gyöngy, br. 15,7 g 130 000 0 0057 Fülbevaló, 580 au, ag, 28 bril. cca. 1,20 ct, 2 zafír cca. 4,0 ct, 4,6 g 220 000 260 000 2

0058 Gyűrű, 580 au, ag, 3 bril. cca. 0,70 ct, 26 bril., gyém. cca. 0,30 ct, 3,1 g 200 000 280 000 0059 Fülbevaló, 585 au, ag, 2 t. gyöngy, 22 bril. cca. 2,20 ct, 6,8 g 490 000 650 000 0060 Gyűrű, 585 au, 12 bril. cca. 1,0 ct, 3,4 g 130 000 460 000 0061 Fülbevaló, 375 au, 2 bril. cca. 2,0 ct, 5,5 g 400 000 400 000 0062 Lánc, függő, 585 au, 1 bril. cca. 0,85 ct, 3,6 g 300 000 400 000 0063 Melltű, 585 au, 10 bril. 0,44 ct, 7,0 g 100 000 110 000 0064 Lánc, függő, 900 pt, 585 au, 19 bril. cca. 0,55 ct, 4,5 g 170 000 280 000 0065 Garnitúra, 5 db, 585 au, 38 bril. cca. 3,0 ct, 14,6 g 850 000 900 000 0066 Gyűrű, 585 au, 14 bril. cca. 0,70 ct, 3,1 g 150 000 160 000 0067 Fülbevaló, 585 au, 4 ametiszt 14,0 ct, 28 bril. 0,18 ct, 118 topáz 1,6 ct, 8,8 g 240 000 240 000 0068 Karék, 585 au, 198 bril. cca. 1,3 ct, 15,0 g 380 000 0 0069 Fülbevaló, 750 au, 2 topáz 13,4 ct, 144 bril. 0,39 ct, 12 gránát 0,23 ct, 8,3 g 300 000 380 000 0070 Lánc, függő, 750 au, 83 bril. 0,23 ct, 6 gránát 0,10 ct, topáz 10,9 ct, 6,2 g 220 000 220 000 0071 Gyűrű, 585 au, ametiszt, 12 bril. cca. 0,95 ct, 7,2 g 180 000 180 000 0072 Fülbevaló, 585 au, 2 akvamarin 3,97 ct, 6 bril 0,33 ct, 3,7 g 260 000 280 000 0073 Karkötő, 585 au, 63 bril. cca. 1,60 ct, 7,3 g 230 000 260 000 0074 Nyakék, 585 au, 3 akvamarin cca. 6,0 ct, 2 bril. cca. 0,30 ct, 5,8 g 280 000 280 000 0075 Gyűrű, 585 au, 1 akvamarin 6,6 ct, 8 bril. 0,45 ct, 6,1 g 350 000 350 000 0076 Karikagyűrű, 750 au, 24 bril. cca. 2,10 ct, 5,1 g 400 000 400 000 0077 Lánc, függő, 585 au, 1 akvamarin cca. 9,0 ct, 27 bril. cca. 0,70 ct, 9,0 g 300 000 340 000 0078 Gyűrű, 580 au, karneol, 10,3 g 70 000 90 000 0079 Zsebóra, IWC, 585 au, br. 65,1 g 200 000 200 000 0080 Kézelőgomb, ingomb, 580 au, zafír, 12,1 g 80 000 130 000 0081 Zsebóra, 585 au, br. 114,6 g 500 000 0 0082 Karóra, Jaeger, 585 au, br. 35,1 g 80 000 1 400 000 0083 Függő, 375 au, 12 bril. cca. 0,25 ct, 10 rubin, 10 smaragd, 4,3 g 55 000 75 000 0084 Kézelőgomb, 580 au, 10,8 g 90 000 90 000 0085 Zsebóra, Omega, 585 au, br. 69,1 g 150 000 0 0086 Kitűző, 580 au, 10 bril. cca. 0,15 ct, 4 gyém. cca. 0,05 ct, 3,4 g 35 000 75 000 0087 Doboz, 580 au, 16,7 g 160 000 200 000 3

0088 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,80 ct, 7,4 g 260 000 260 000 0089 Zsebóra, 585 au, br. 115,6 g 360 000 0 0090 Fülbevaló, 585 au, 2 zafír cca. 0,40 ct, 16 bril. cca. 0,45 ct, 3,0 g 70 000 130 000 0091 Gyűrű, 750 au, 1 zafír cca. 0,50 ct, 102 bril. cca. 0,60 ct, 4,1 g 120 000 400 000 0092 Karkötő, 585 au, 9 zafír cca. 2,50 ct, 18 bril. cca. 0,15 ct, 7,3 g 100 000 120 000 0093 Nyakék, 750 au, 4 zafír cca. 0,80 ct, 5 bril. cca. 0,20 ct, 23,0 g 250 000 250 000 0094 Gyűrű, Tiffany & Co., 750 au, 1 bril. cca. 0,30 ct, 4,6 g 130 000 190 000 0095 Fülbevaló, Bulgari, 750 au, 7,4 g 90 000 170 000 0096 Gyűrű, Bulgari, 750 au, jadeit, 6,8 g 70 000 110 000 0097 Lánc, függő, 750 au, 1 bril. cca. 0,08 ct, 22,7 g 280 000 340 000 0098 Gyűrű, Cartier, 750 au, 14,5 g 180 000 300 000 0099 Karlánc, Cartier, 750 au, 24 bril. cca. 0,25 ct, 13,4 g 200 000 260 000 0100 Nyakék, Bulgari, 750 au, fém, br. 37,9 g 160 000 160 000 0101 Karóra, Ebel, acél, 49 bril. cca. 0,80 ct 350 000 0 0102 Gyűrű, 750 au, 11 bril. cca. 1,90 ct, 8,9 g 550 000 0 0103 Karóra, Giovanni Ferraris, 750 au, 62 bril. cca. 0,75 ct, br. 43,2 g 800 000 0 0104 Karóra, Omega, acél 280 000 340 000 0105 Karóra, Ebel, acél 320 000 0 0106 Karóra, Bulgari, acél 200 000 220 000 0107 Karóra, Chopard, acél 400 000 550 000 0108 Fülbevaló, 585 au, 2 t. gyöngy, 2 bril. 0,35 ct, 7,4 g 250 000 250 000 0109 Gyöngysor, 585 au, t. gyöngy, 10 bril. cca. 0,10 ct, br. 131,3 g 680 000 0 0110 Gyűrű, 750 au, 118 bril. cca. 2,5 ct, 12,5 g 950 000 0 0111 Gyűrű, 750 au, citrin cca. 25,0 ct, 22 bril. cca. 1,60 ct, 28,8 g 550 000 0 0112 Fülbevaló, Maria Grazia Cassetti, 750 au, 13,6 g 160 000 190 000 0113 Karék, 585 au, 2 t. gyöngy, 30,6 g 300 000 0 0114 Gyűrű, 750 au, 49 bril. cca. 1,3 ct, 4,9 g 200 000 200 000 0115 Nyakék, 750 au, t. gyöngy, 4 rubin, 30 bril. cca. 0,60 ct, br. 47,9 g 480 000 0 0116 Garnitúra, 4 db, Fope, 750 au, bril. cca. 3,0 ct, 127,4 g 1 200 000 1 400 000 0117 Fülbevaló, 585 au, 2 t. gyöngy, 6 bril. cca. 0,10 ct, 4,2 g 70 000 85 000 4

0118 Gyöngysor, 585 au, t. gyöngy, br. 95,3 g 700 000 0 0119 Gyűrű, 585 au, 1 t. gyöngy, 54 bril. cca. 0,60 ct, 5,7 g 200 000 200 000 0120 Fülbevaló, 585 au, 4 fekete bril. cca. 4,5 ct, 40 bril. cca. 0,40 ct, 5,1 g 550 000 0 0121 Gyűrű, 585 au, 2 zafír, 13 bril. cca. 0,80 ct, 4,3 g 220 000 460 000 0122 Nyakék, 750 au, 48 bril. cca. 2,80 ct, 39,8 g 650 000 900 000 0123 Gyűrű, 585 au, 1 zafír cca. 2,50 ct, 34 bril. cca. 1,30 ct, 8,9 g 400 000 700 000 0124 Karkötő, 585 au, 3 zafír 3,83 ct, 28 bril. 2,31 ct, 13,9 g 500 000 850 000 0125 Garnitúra, 2 db, 585 au, 3 zafír, 36 bril. cca. 1,40 ct, 9,3 g 550 000 700 000 0126 Gyűrű, 585 au, 10 bril. cca. 0,05 ct, 7,2 g 70 000 80 000 0127 Nyakék, 585 au, 5 bril. cca. 0,60 ct, 8,3 g 160 000 160 000 0128 Garnitúra, 2 db, 585 au, bril. cca. 1,0 ct, 3,7 g 350 000 350 000 0129 Karkötő, 585 au, 170 bril. cca. 6,0 ct, 25,5 g 550 000 700 000 0130 Garnitúra, 3 db, 585 au, 16 bril. cca. 3,0 ct, 14,2 g 330 000 330 000 0131 Ékszer, 2 db, 750, 580 au, türkiz, 10,0 g 100 000 130 000 0132 Szelence, ag, 92,4 g 60 000 85 000 0133 Garnitúra, 4 db, ag, gyémánt cca. 1,50 ct, 111,4 g 180 000 220 000 0134 Fülbevaló, au?, 2 bril. cca. 0,30 ct, 2 korall, 6,4 g 120 000 300 000 0135 Karék, fém, korall, 14,3 g 140 000 140 000 0136 Fülbevaló, 585 au, ag, 4 gyém. cca. 0,25 ct, korall, 6,4 g 80 000 120 000 0137 Karkötő, au, korall, br. 27,9 g 150 000 180 000 0138 Nyakék, 585 au, korall, br. 53,5 g 220 000 220 000 0139 Függőóra, 585 au, gyém., br. 27,4 g 100 000 100 000 0140 Lánc, 585 au, 32,8 g 320 000 320 000 0141 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,85 ct, 3,0 g 250 000 360 000 0142 Karkötő, au, almandin, 25,6 g 180 000 200 000 0143 Fülbevaló, 585 au, 20 bril. cca. 2,30 ct, 5,2 g 450 000 460 000 0144 Gyűrű, 585 au, ag, 17 gyém. cca. 1,50 ct, 5,4 g 150 000 240 000 0145 Melltű, 585 au, ag, ametiszt, 19 gyém. cca. 0,60 ct, 21,9 g 200 000 220 000 0146 Karkötő, 580 au, ag, ametiszt, 26 gyém. cca. 3,0 ct, 47,5 g 450 000 550 000 0147 Fülbevaló, 585 au, 36 gyém. cca. 6,0 ct, 10,0 g 280 000 500 000 5

0148 Melltű, 750 au, 13,0 g 150 000 150 000 0149 Nyakék, au, 11,9 g 170 000 190 000 0150 Függő, 585 au, 12 gyém. cca. 0,60 ct, 11,1 g 150 000 150 000 0151 Karkötő, 750 au, 29,3 g 190 000 190 000 0152 Melltű, 375 au, 14,3 g 125 000 125 000 0153 Karkötő, au, smaragd, 8 gyém. cca. 0,15 ct, 12,1 g 180 000 0 0154 Lánc, au, 48,5 g 485 000 550 000 0155 Melltű, au, ag, 3 bril. cca. 0,15 ct, gyém. cca. 1,0 ct, 6,2 g 85 000 110 000 0156 Fülbevaló, 585 au, 22 bril. cca. 3,0 ct, 2 smaragd cca. 1,5 ct, 6,4 g 680 000 1 100 000 0157 Gyűrű, 585 au, 17 bril. cca. 0,80 ct, 4,2 g 160 000 240 000 0158 Melltű, 950 pt, 80 bril. cca. 2,65 ct, 12,7 g 350 000 650 000 0159 Fülbevaló, au, ag, 4 bril. cca. 3,20 ct, 4,0 g 2 200 000 2 200 000 0160 Melltű, au, ag, 200 gyém. cca. 6,0 ct, 1 bril. cca. 1,0 ct, 8 zaf., 2 smar., 3 t. gyöngy, 1 turm., türkiz, 41,6 g 800 000 900 000 0161 Gyűrű, 585 au, 2 bril. cca. 0,70 ct, 4,8 g 120 000 130 000 0162 Fülbevaló, 585 au, ag, 20 bril. cca. 2,0 ct, 5,8 g 320 000 360 000 0163 Gyűrű, 585 au, 2 bril. cca. 0,60 ct, 20 gyém., 4,0 g 220 000 220 000 0164 Fülbevaló, 375 au, 6 bril. cca. 2,2 ct, 6,3 g 380 000 460 000 0165 Nyakék, 750 ag, 26 bril. cca. 2,0 ct, 8,5 g 250 000 420 000 0166 Gyűrű, 585 au, 19 bril. cca. 1,80 ct, 4,6 g 650 000 1 100 000 0167 Nyakék, 585 au, 44 bril. cca. 5,4 ct, 15,2 g 1 000 000 1 400 000 0168 Gyűrű, 585 au, 1 bril. 1,63 ct, 3,5 g 800 000 1 000 000 0169 Fülbevaló, 750 au, 4 bril. cca. 5,10 ct, 3,5 g 2 600 000 3 200 000 0170 Gyűrű, 750 au, 29 bril. cca. 1,25 ct, 6,0 g 200 000 240 000 0171 Fülbevaló, 585 au, 2 t. gyöngy, 8 bril. cca. 1,0 ct, 4,1 g 300 000 650 000 0172 Gyöngysor, 750 au, t. gyöngy, 19 bril. cca. 0,70 ct, br. 74,0 g 180 000 300 000 0173 Karkötő, 585 au, 83 bril. cca. 3,0 ct, 33,5 g 550 000 650 000 0174 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. 3,04 ct, 3,2 g 2 000 000 2 800 000 0175 Karkötő, 585 au, t. gyöngy, 113 bril. cca. 4,30 ct, br. 69,3 g 900 000 1 600 000 0176 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 2,6 ct, 3,0 g 1 600 000 3 000 000 6

0177 Garnitúra, Fope, 750 au, 4 t. gyöngy, 252 bril. cca. 3,5 ct, 133,4 g 1 900 000 0 0178 Gyűrű, 750 au, bril. cca. 3,20 ct, 17,3 g 980 000 1 100 000 0179 Fülbevaló, 750 au, 530 bril. cca. 6,0 ct, 11,8 g 400 000 400 000 0180 Gyűrű, 750 au, 98 bril. cca. 3,0 ct, 24,4 g 1 200 000 0 0181 Karék, 750 au, bril. cca. 18,5 ct, 1 zaf., 156,1 g 4 000 000 4 000 000 0182 Karóra, Chopard, 750 au, br. 82,8 g 700 000 0 0183 Karóra, Patek Philippe, 750 au, br. 84,7 g 2 400 000 0 0184 Karóra, Zenith, 750 au, br. 211,0 g 7 500 000 0 0185 Francia ékszertartó szelence, aranyozott ezüst, 227 g. 50 000 100 000 0186 Asztali óra 36 000 75 000 0187 Szelence, ezüst, 75 g. 60 000 65 000 0188 3 darab antik érme, összsúly 106 g. 90 000 100 000 0189 3 darab antik keresztelőérme, összsúly bruttó 122 g. 90 000 170 000 0190 Német jugendstil jardiniere, ezüst, 500 g. 280 000 280 000 0191 Bécsi szecessziós tálca, ezüst, 432 g. 90 000 95 000 0192 Moszkvai szecessziós kiöntőgarnitúra, ezüst, 714 g. 150 000 220 000 0193 Bécsi szecessziós cukordoboz, ezüst, 482 g. 80 000 180 000 0194 Prágai szecessziós kínálótál, ezüst, 243 g. 45 000 85 000 0195 Bécsi szecessziós kávéskanna és tejkiöntő, ezüst, 718 g. 280 000 360 000 0196 Bécsi szecessziós tálca, ezüst, 1561 g. 250 000 320 000 0197 Német szecessziós fülestál, ezüst, 408 g. 65 000 75 000 0198 Bécsi szecessziós tálca, ezüst, 897 g. 110 000 190 000 0199 Bécsi szecessziós tálca, ezüst, 893 g. 165 000 280 000 0200 7 darabos pesti piperegarnitúra 160 000 160 000 0201 Cukordoboz, ezüst, 167 g. 40 000 120 000 0202 Pesti art deco fűszertartó készlet, ezüst, 705 g. 100 000 260 000 0203 Egyszemélyes teáskanna tejkiöntővel, ezüst, 386 g. 75 000 85 000 0204 Pesti art deco cukortartó, ezüst, 322 g. 100 000 180 000 0205 Bécsi historizáló kandeláber-pár, ezüst, 895 g. 170 000 190 000 0206 Német gyümölcskínáló tál, ezüst, 749 g. 170 000 240 000 7

0207 Pesti váza-pár, ezüst, 453 g. 90 000 160 000 0208 Pesti art deco gyümölcsöstál, ezüst, 543 g. 120 000 160 000 0209 Pesti art deco desszertestál, ezüst, 384 g. 70 000 110 000 0210 Bécsi szervíztálca, ezüst, nettó 1918 g. 365 000 440 000 0211 Rimon-pár, ezüst, 956 g. 190 000 460 000 0212 Pesti historizáló szervíztál, ezüst, 960 g. 170 000 220 000 0213 Bécsi historizáló gyümölcskínáló, ezüst, 517 g. 110 000 180 000 0214 Pesti neorokokó asztalközép, ezüst, 1174 g. 280 000 460 000 0215 Bécsi neorokokó kínálótál, ezüst, 756 g. 150 000 220 000 0216 Bécsi neorokokó kínálótál, ezüst, 490 g. 95 000 150 000 0217 Bécsi historizáló cukordoboz, ezüst, 405 g. 90 000 130 000 0218 Bécsi neorokokó gyertyatartó-pár, ezüst, 435 g. 80 000 100 000 0219 Bécsi biedermeier cukordoboz, ezüst, 455 g. 95 000 170 000 0220 Bécsi biedermeier desszertkínáló, ezüst, 582 g. 120 000 140 000 0221 Moszkvai díszpohár, ezüst, 126 g. 85 000 110 000 0222 Bécsi biedermeier desszertes kínálótál, ezüst, bruttó, 453 g. 90 000 90 000 0223 Pesti neobarokk kiöntőgarnitúra, ezüst, 5865 g. 960 000 1 200 000 0224 Bécsi neoklasszicista pezsgősvödör, ezüst, 1570 g. 430 000 900 000 0225 Bécsi biedermeier fülestálca, ezüst, bruttó 1721 g. 420 000 600 000 0226 6 darab pesti biedermeier leveses kanál, ezüst, 411 g. 120 000 0 0227 Pesti biedermeier kávéfőző, ezüst, 897 g. 150 000 400 000 0228 Pesti empire gyertyatartó-pár, ezüst, 422 g. 180 000 550 000 0229 Körmöcbányai empire csemegéstál, ezüst, 257 g. 170 000 320 000 0230 Kolozsvári biedermeier fűszertartó, ezüst 82 g. 35 000 50 000 0231 Késmárki kalendáriumos pohár, ezüst 190 g. 90 000 150 000 0232 Bécsi empire fűszertartó, ezüst, 115 g. 85 000 150 000 0233 Bécsi csemegés tálka, ezüst, 300 g. 110 000 180 000 0234 Bécsi biedermeier fűszertartó, ezüst 96 g. 50 000 75 000 0235 Bécsi empire cukorszóró, ezüst, 165 g. 55 000 85 000 0236 Borkóstoló tálka, ezüst, 175 g. 30 000 30 000 8

0237 Német neoklasszicista misekancsó-pár, ezüst, 493 g. 110 000 360 000 0238 Későbarokk misekehely, ezüst, 364 g. 350 000 350 000 0239 Serleg 750 000 0 0240 Német barokk boroskanna, ezüst, 942 g. 300 000 380 000 0241 Bécsi empire kanna, ezüst, 600 g. 180 000 260 000 0242 Bécsi empire boroskanna, ezüst, 1023 g. 280 000 500 000 0243 Bécsi empire kandeláber-pár, ezüst, 1700 g. 400 000 800 000 0244 Barabás Miklós: Fiatal hölgy fehér ruhában (1846) 380 000 700 000 0245 Ismeretlen olasz festő XX. sz. eleje: Maiori látképe 90 000 120 000 0246 Brodszky Sándor: Átkelés Pozsonyba (1844) 380 000 0 0247 Edvi Illés Aladár: Gyöngysoros nő (1913) 110 000 110 000 0248 Vastagh Géza: Bengáli tigris (1909) 140 000 280 000 0249 Mednyánszky László: Katona 320 000 550 000 0250 Ismeretlen velencei ikonestő, 1580-90 körül: Krisztus siratása 1 800 000 2 200 000 0251 Ismeretlen itáliai festő Federico Barocci után, XVII. sz.: Menekülés Egyiptomba 1 900 000 2 800 000 0252 Ismeretlen osztrák festő, XIX. sz. második fele: Hágár és Izmael az angyallal 280 000 0 0253 Ismeretlen bolognai festő, XVI. sz. második fele : Szent család 600 000 650 000 0254 Gianlisi, Antonio: Virág- és gyümölcscsendélet papagájjal 1 400 000 1 400 000 0255 Iványi József: Halászat 240 000 240 000 0256 Tull Ödön: Búcsúzó katonák (1898) 360 000 380 000 0257 Iványi József: Kútnál 240 000 240 000 0258 Prenoszil Sándor: Malomjáték (1889) 850 000 0 0259 Eichler, Hermann: Csataképvázlat 320 000 380 000 0260 Faed, Thomas: Kislány a konyhában 550 000 650 000 0261 Götzelmann, Eduard: Almabtrieb - Hazatérés az alpesi legelőkről 750 000 0 0262 Till II., Johann: Kockázó katonák 2 800 000 0 0263 Kauffmann, Adolf: Holdfényes kikötő 750 000 750 000 0264 Ismeretlen holland festő, XIX. sz. vége: Téli táj korcsolyázókkal 240 000 240 000 9

0265 Kaufmann, Adolf: Vitorlások a kikötőben 650 000 750 000 0266 Appian, Adolphe: Téli tájkép (1849) 380 000 0 0267 Götzelmann, Eduard: Szánon 340 000 0 0268 Pick, Anton: Tengerszem (Aussee) 240 000 240 000 0269 Kubányi Lajos: Felkelők 950 000 0 0270 Kubányi Lajos: Kocsikázás (1894) 450 000 500 000 0271 Aggházy Gyula: Vízpart fákkal (1880) 320 000 320 000 0272 Valentinyi János: A Balatonnál (1880-as évek) 340 000 500 000 0273 Markó András: Romantikus tájkép (1868) 2 000 000 2 600 000 Ismeretlen osztrák festő 0274, XIX. sz.: Játszó gyermekek 120 000 120 000 0275 Herrer Cézár: Mediterrán jelenet (1907) 120 000 240 000 0276 Ismeretlen észak-itáliai v. osztrák festő, XIX. sz. vége: Festőpaletta jelenetekkel 650 000 800 000 0277 Buzzi, Achille, műk. XIX. sz. vége XX. sz. eleje : Kolostorudvaron 380 000 380 000 0278 Tolnay Ákos: Udvarlás 280 000 0 0279 Kéméndy Jenő: Harangozó (1889) 180 000 180 000 0280 Tolnay Ákos: Ablakban 200 000 0 0281 Troyon, Constant: Tehenek a vízparton 4 800 000 0 0282 Lenditz, Frederick: Házimuzsika I. 120 000 170 000 0283 Olgyay Ferenc: Park 150 000 190 000 0284 Lenditz, Frederick: Házimuzsika II. 120 000 150 000 0285 Sanchez, Edward: Itáliai kert 340 000 340 000 0286 Székely Árpád: Szadai táj (1897) 850 000 0 0287 Háry Gyula: Vár 120 000 180 000 0288 Adrion, Lucien: Tuileriák kertje háttérben a diadalívvel 680 000 680 000 0289 Galien-Laloue, Eugéne: Francia táj 180 000 0 0290 Laccataris Demeter: Vízhordó lány 380 000 0 0291 Kovács Mihály: Pihenő család (1850) 2 800 000 2 800 000 0292 Ifj. Markó Károly: Itáliai táj kecskepásztorral 7 500 000 8 500 000 10

0293 Kacziány Aladár: Jézus és Nikodémusz (1937) 1 400 000 1 400 000 0294 Kontuly Béla: Csendélet álarccal 1 200 000 1 200 000 0295 Iványi Grünwald Béla: Virágcsendélet (1934) 480 000 600 000 0296 Innocent Ferenc: Kalapos hölgy portréja 160 000 0 0297 Rippl Rónai József: Mosolygó nő ingben (1920-as évek második fele) 1 200 000 0 0298 Bardócz Árpád: Keleti utcarészlet (1933) 460 000 460 000 0299 Markó András: Hazatérés (1876) 5 500 000 7 500 000 0300 Vidovszky Béla: Római udvar 120 000 190 000 0301 Pólya Tibor: Mise után 90 000 170 000 0302 Iványi Grünwald Béla: Szénakazlak 850 000 0 0303 Szobotka Imre: Útkanyar, Zsennye (1957 körül) 280 000 280 000 0304 Nagy István: Házak 300 000 0 0305 Nagy István: Pihenők 300 000 300 000 0306 Nagy István: Favágó (1920) 900 000 900 000 0307 Csók István: Interieur (1916 körül) 3 200 000 3 200 000 0308 Egry József: Napsütötte udvar (1915-1916) 1 800 000 2 200 000 0309 Egry József: Hazafelé (1911) 1 200 000 2 600 000 0310 Boldizsár István: Utcarészlet 400 000 400 000 0311 Börtsök Samu: Nagybányai táj 550 000 550 000 0312 Erdélyi Béla: Fák vízparton (1938 1945 között) 1 500 000 6 000 000 0313 Berkes Antal: Tavaszi utcarészlet 140 000 280 000 0314 Neogrády László: Téli erdő 260 000 300 000 0315 Szabó Vladimir: Roosevelt tér 320 000 320 000 0316 Farkasházy Miklós: Mediterrán tájkép alakokkal 480 000 0 0317 Farkasházy Miklós: Naplemente 90 000 0 0318 Corini Margit: Rue Bonaparte felső része 260 000 500 000 0319 Tschaggeny, Frédéric Pierre: Pipacsok 800 000 0 0320 Dolányi Benczúr Ida: Virágcsendélet (1942) 260 000 260 000 0321 Szánthó Mária: Akt természetben 280 000 280 000 0322 Vörös Géza: Virágcsendélet 320 000 600 000 11

0323 Karlovszky Bertalan: Vörös hajú nő 260 000 420 000 0324 Vígh Bertalan: Táncosnő 170 000 220 000 0325 Rippl-Rónai József: Fiatal hölgy kártyával (Pasziánsz) 4 200 000 5 500 000 0326 Glatz Oszkár: Gyerekek 2 000 000 2 000 000 0327 Vörös Géza: Kis cirkusz, Zebegény (1943) 1 400 000 1 600 000 0328 Vadász Endre: Muzsika (1923) 1 300 000 0 0329 Kmetty János: Levétel a keresztről 850 000 3 400 000 0330 Batthyány Gyula: Műlovarnő 7 000 000 7 000 000 0331 Rippl Rónai József: Fiatal nő vörös ruhában (1895-1902 között) 3 800 000 7 000 000 0332 Jándi Dávid: Nagybányai legelő 180 000 220 000 0333 Jándi Dávid: Dombtetőn (1928) 360 000 600 000 0334 Molnár C. Pál: Anya gyermekével 320 000 380 000 0335 Tóth Menyhért: Ovális arcú (1946 körül) 290 000 290 000 0336 Tóth Menyhért: Kerek arcú (1946 körül) 290 000 320 000 0337 Tóth Menyhért: Pulykák (1950) 1 500 000 1 500 000 0338 Medveczky Jenő: Cirkusz 5 500 000 5 500 000 0339 Egry József: Napsütéses Balaton (Badacsony), 1937 k. 6 500 000 11 000 000 0340 Sümegi Vera: Fények árnyékok Szentendre 120 000 200 000 0341 Mágori Vargha Béla: Bahia 120 000 120 000 0342 Ilosvai Varga István: Utca hirdetőoszloppal (1963) 320 000 500 000 0343 Mágori Vargha Béla: Vándorok (1966) 140 000 140 000 0344 Gruber Béla: Műterembelső, tanulmány a diplomamunkához (1961-1962) 1 500 000 1 700 000 0345 Kokas Ignác: Sziklás táj 220 000 0 0346 Sváby Lajos: Vízparti tájkép (1992) 340 000 0 0347 Litkey György: Női aktok 180 000 400 000 0348 Hock Ferenc: Holdas táj 160 000 160 000 0349 Bornemisza László: Meseváros (1975) 380 000 550 000 0350 Bornemisza László: Meseváros (1965) 280 000 320 000 0351 Barabás Márton: Játék zongoragyűrűkkel (2016) 150 000 150 000 0352 Bornemisza László: Meseváros 180 000 400 000 12

0353 Rátkay Endre: Judit Holofernész fejével 80 000 180 000 0354 Szász Endre: Hölgy óradísszel 190 000 0 0355 Angyalföldi Szabó Zoltán: Lovak és emberek 160 000 220 000 0356 Angyalföldi Szabó Zoltán: Anya gyermekével (1984) 320 000 0 0357 Szentgyörgyi Kornél: Firenze (1981) 280 000 380 000 0358 Angyalföldi Szabó Zoltán: Női akt és paripa 80 000 160 000 0359 Kádár Béla: Ölelkezők 1 800 000 1 800 000 0360 Sváby Lajos: A kacér hölgy 220 000 0 0361 Mácsai István: Virágcsendélet 200 000 0 0362 Galambos Tamás: Zsuzsanna és a vének 360 000 360 000 0363 Dienes Gábor: Ötvenen fölül (2003) 380 000 0 0364 Szabó Gyula: Szétfújja a szél 1 100 000 0 0365 Szabó Gyula: A festő világa (1966) 1 100 000 0 0366 ifj. Czene Béla: Műteremben (1985) 280 000 460 000 0367 ifj. Czene Béla: Akt dubrovniki háttérrel (1981) 280 000 440 000 0368 Hincz Gyula: Levelet író női akt 150 000 260 000 0369 Hincz Gyula: Ülő női akt 150 000 260 000 0370 Péli Tamás: Varázsló 1 100 000 0 0371 Galambos Tamás: Növendékek lázadása 1 200 000 1 200 000 0372 Szász Endre: Kompozíció női képmással 240 000 300 000 0373 Szász Endre: Hölgy zöld háttér előtt 220 000 280 000 0374 Szász Endre: Triptichon 2 400 000 0 0375 Marosán Gyula: Formák (1960) 120 000 0 0376 Deim Pál: Sikátor 380 000 400 000 0377 Bernát András: Objektum Nr. 471. 280 000 0 0378 Deim Pál: Duó (2005) 180 000 260 000 0379 Fehér László: Egyedül (2002) 380 000 440 000 0380 Fehér László: Önarckép nádasban 950 000 950 000 0381 Fajó János: Formázott II. (1989) 140 000 160 000 0382 Hencze Tamás: Kalligráfia 240 000 0 13

0383 Bak Imre: Sárga-kék kompozíció (1970) 700 000 1 000 000 0384 Deim Pál: Üvegfal 200 000 240 000 0385 Vörös Géza: Szobabelső (1940) 1 400 000 0 0386 Hincz Gyula: Kompozíció női akttal 1 200 000 1 700 000 0387 Hincz Gyula: Figurális kompozíció 950 000 950 000 0388 Radnóti Miklós: Ikrek hava 150 000 220 000 0389 Jansson, Jan: Novus Atlas Absolutissimus 800 000 1 100 000 0390 Orosz ikonfestő, XIX. sz. vége - Keresztelő Szent János és Csodatevő Szent János 140 000 140 000 0391 Orosz ikonfestő, XIX. sz. vége - Jézus életének jelenetei 140 000 0 0392 Klasszicista gyertyatartó 50 000 75 000 0393 Körmeneti kereszt 1 500 000 1 500 000 0394 Biedermeier képóra 280 000 0 0395 Biedermeier képóra 150 000 190 000 0396 Asztali óra 300 000 0 0397 Japán kisplasztika - Vágtázó elefánt 120 000 300 000 0398 Figurális kandeláber-pár 1 500 000 1 500 000 0399 Japán ékszertartó szekrényke 100 000 280 000 0400 Shakyamuni Buddha 240 000 2 600 000 0401 Amitayus Dhyanibuddha 150 000 1 100 000 0402 Szecessziós asztali tükör 100 000 100 000 0403 Art deco virágtartó díszedény 30 000 60 000 0404 Zenedoboz 160 000 0 0405 Asztali szivarkínáló doboz 65 000 95 000 0406 Ismeretlen XIX. századi szobrász - Fiatal lány főkötős mellszobra 220 000 800 000 0407 Jugendstil posztamens 180 000 260 000 0408 Borsos Miklós - Búcsúzkodás 550 000 2 000 000 0409 T. Curtis jelzéssel - Jeanne darc lovaggá ütése 75 000 80 000 0410 Díszmagyar szablya 180 000 500 000 0411 Nagy Károly: A múzsa csókja 120 000 300 000 0412 Kisplasztika - Héra, az Olümposz királynője 140 000 0 14

0413 Neorokokó ékszertartó 85 000 140 000 0414 Meissen-i kisplasztika - A szerelem nyilait élező amorettók 140 000 160 000 0415 Herendi díszcsésze 40 000 85 000 0416 Meissen-i kisplasztika - Almaárus leány 70 000 0 0417 Moser váza 30 000 42 000 0418 Díszpohár 46 000 46 000 0419 Francia szecessziós miniatűr tálka 50 000 90 000 0420 Francia szecessziós váza 36 000 36 000 0421 Biedermeier talpaspohár 40 000 80 000 0422 Stomfai falitányér 40 000 100 000 0423 Erdélyi üvegbokály 60 000 60 000 0424 Stomfai királybokály 160 000 220 000 0425 Gorka Géza - Art deco falitál 45 000 45 000 0426 Gorka Géza - Tulipános falitál 45 000 55 000 0427 Gorka Géza - Art deco padlóváza 90 000 200 000 0428 Gobelin - Vízparti táj 150 000 160 000 0429 Ismeretlen keramikusművész - Víz alatt 45 000 60 000 0430 Kovács Margit - Díszkancsó 280 000 400 000 0431 Gádor István - Falikép - Kislány 50 000 150 000 0432 Gádor István - Absztakt falikép 80 000 380 000 0433 Gorka Lívia - Szürke fali lap (2 darab) 150 000 280 000 0434 Gorka Lívia - Dísztál 60 000 75 000 0435 Gorka Lívia - Térplasztika uszadékfa" " 70 000 240 000 0436 Gorka Lívia - Díszváza 50 000 65 000 0437 Gorka Lívia - Kisplasztika 45 000 110 000 0438 Gorka Lívia - Halplasztika 40 000 60 000 0439 Falikép - A három grácia 50 000 150 000 0440 Zsolnay kisplasztika - Ülő robot lány 30 000 70 000 0441 Óbudai szecessziós díszváza 50 000 0 0442 Zsolnay kisplasztika - Kakas 30 000 38 000 15

0443 Zsolnay szecessziós csempe 60 000 160 000 0444 Zsolnay virágcseréptartó díszedény, állvánnyal 650 000 750 000 0445 Fischer fedeles váza-pár 200 000 200 000 0446 Zsolnay díszváza-pár 380 000 480 000 0447 Zsolnay fedeles díszedény az Arab-sorozatból 280 000 280 000 0448 Zsolnay fedeles díszkancsó 250 000 320 000 0449 Zsolnay madaras padlóváza 380 000 800 000 0450 Zsolnay díszváza-pár 250 000 380 000 0451 Hat személyes Zsolnay süteményes készlet 70 000 90 000 0452 Zsolnay díszkancsó 70 000 70 000 0453 Zsolnay dísztányér - reneszánsz portréval 180 000 260 000 0454 Zsolnay parfümös palack 180 000 300 000 0455 Zsolnay dísztányér 220 000 320 000 0456 Zsolnay díszváza 120 000 340 000 0457 Zsolnay miniatűr díszváza 80 000 80 000 0458 Zsolnay dísztálka 45 000 0 0459 Zsolnay talpas kehely 85 000 140 000 0460 Zsolnay virágtartó díszedény 60 000 110 000 0461 Zsolnay szecessziós váza 80 000 100 000 0462 Zsolnay szecessziós váza 150 000 150 000 0463 Zsolnay díszváza 90 000 170 000 0464 Zsolnay virágtartó 250 000 440 000 0465 Zsolnay díszváza 85 000 150 000 0466 Zsolnay szecessziós díszváza 900 000 1 500 000 0467 Zsolnay szecessziós kisváza 420 000 420 000 0468 Zsolnay szecessziós váza 450 000 550 000 0469 Zsolnay szecessziós díszváza 220 000 240 000 0470 Zsolnay szecessziós díszváza 280 000 400 000 0471 Zsolnay váza nőalakkal 380 000 600 000 0472 Zsolnay szecessziós virágtartó 550 000 550 000 16

0473 Zsolnay szecessziós díszváza 240 000 2 400 000 0474 Zsolnay szecessziós virágtartó, fácánokkal 1 200 000 2 000 000 0475 Zsolnay szecessziós virágtartó-nőalakkal 800 000 1 000 000 17