Tavaszi Kamaraaukció

Hasonló dokumentumok
93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap

69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA NOV

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető. Nagy Tamás Aukciósház vezető. Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő. Horváth Ildikó Raktárvezető

ÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ

28/1. Koronás magyar címer technika: hímzés, gyöngy méretek: 40 x 30,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

06/ ; 06/

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 30/1. Lombik - kávéfõzõ, igen hiányos technika: fém, fa, üveg méretek: 23 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 2.

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Ajándékozzunk igazán szépet!

Természetesen szép 1

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 44/2. Gyertyatartó, indiai technika: sárgaréz méretek: 23 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

57/1. Forain, Jean-Louis ( ) Ft Ft 57/9. Olgyai Viktor ( ) Ft Ft 57/10. Berkes Antal ( )

KIÁLLÍTÁSA BERNÁTH AURÉL RIPPL-RÓNAI JÓZSEF GRÓF ALMÁSY-TELEKI ÉVA BUDAPEST, VI., NAGYMEZŐ-UTCA 8. TELEFON: UJABB KÉPEINEK ( )

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

3. NAP Ezüstök. jelentôs sikereket ért el Keletés

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 80/6. Berta Sándor (1929) Téli táj technika: farost, olaj méretek: 60 x 80 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 20.

3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, Ft Ft. 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol Ft Ft

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( )

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

KARÁCSONYI KAMARAAUKCIÓ BÁV Aukciósház

aukció 1. tétel - Zórád Ernő ( ): Tabáni délután 2. tétel - Szentiványi Lajos ( ): Pipacsos csendélet kikiáltási ár: HUF

d argento: a tüzes kollekció!

NYÁRI KAMARAAUKCIÓ júnus 13.

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

73. Művészeti Aukció Katalógus sorszáma. Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár

NYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat:

NYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8.

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17.

AUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1.

MESÉS HÚSVÉT. többet BOMBA ÁR BOMBA ÁR. mindennap! 750 ft. kevesebbért... KEVESEBBÉRT, MINT GONDOLNÁD

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

9. Grafikai Kamaraaukció március 10. Leütési lista

90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction

leütési ár: Ft leütési ár: 700 Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

65/2. Ismeretlen alkotó Városkép technika: karton, olaj méretek: 33 x 36 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 84/1. Baranszky Emil László ( )

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

Divane Japonais technika: litográfia méretek: 25 x 19,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Szeretjük az értékeket!

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek

/I.b Női íróasztalka /I.b Háromajtós szekrény Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor

-5% Ballagási használt arany ékszer Katalógus

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

26/8. Silberhorn Tibor (1927) Zárszámadás, 1957 technika: papír, tus méretek: 21 x 29,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK

Az öntöttvas gyűjtemény 400 db-os listája

68/3. Edvi Illés Aladár ( ) Ft Ft 68/4. Mednyánszky László ( ) Ft Ft 68/6. Olvashatatlan szignó

Apró doboz - hatalmas. öröm!

78/3. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/18. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/21. Aggházy Gyula ( )

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l

Kulturális Javak Bizottsága

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés

TAVASZI KAMARAAUKCIÓ

A három Mária. Aranyozott faszobor

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

ŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.

Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 2.) tel./fax: 06-36/

KATALÓGUS Megrendelés: Személyes átvétel: ÉKSZEREK. Telefon:

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK

Ft Ft Ft. Nálunk már tombolnak az idei tavaszi trendek! /db-tól. kika - a lakberendezési ötletek sztárja! 30 x 50 cm.

Csak most! akár 50% kedvezmény

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Név Évjárat Engedély Egyesület

6. Diósy Antal Virágcsendélet vázában Burai István Koronás pár Kajári Gyula Este a tanyán

A DALLAMOK RENDJE a MNT I. kötete alapján

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

2012. január óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás

ÖTLETEK A FA ALÁ! 1498 Ft/szett Ft/szett. 798 Ft/szett. 598 Ft/3 db Ft Ft. 648 Ft/3 db Ft/db Ft/db cm.

826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1. Óra, ékszer

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd :46

Név Évjárat Engedély Egyesület

Balatongyörök.... a megálmodott valóság!

Futapest Crossfutás Csömör december 11.

XVIII. ORSZÁGOS SZENIOR ÚSZÓBAJNOKSÁG Gyula, augusztus 27., szombat 10 óra

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK

II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán

4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció

Átírás:

Tavaszi Kamaraaukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma Cikk szöveg Kikiáltási ár Leütési ár 1 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,25 ct, 2,1 g 40 000 Ft 40 000 Ft 2 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,30 ct, 1,8 g 60 000 Ft 85 000 Ft 3 Karkötő, 580 au, 1 bril. cca. 0,10 ct, 6,2 g 70 000 Ft - Ft 4 Lánc, 585 au, 6,6 g 70 000 Ft 70 000 Ft 5 Gyűrű, 585 au, 15 bril. cca. 0,30 ct, 1,9 g 50 000 Ft 95 000 Ft 6 Fülbevaló, 580 au, 4 bril. cca. 0,40 ct, 2,8 g 50 000 Ft 85 000 Ft 7 Gyűrű, 585 au, 9,0 g 70 000 Ft 70 000 Ft 8 Gyűrű, 580 au, 13 bril. cca. 0,25 ct, 2,6 g 45 000 Ft 70 000 Ft 9 Karék, 585 au, 3 bril. cca. 0,35 ct, 8,7 g 90 000 Ft 90 000 Ft 10 Lánc, 585 au, 3 korall, 5 bril. cca. 0,30 ct, 14,1 g 120 000 Ft - Ft 11 Fülbevaló, 585 au, 7,4 g 60 000 Ft 70 000 Ft 12 Ékszer, 2 db, 800 ag, korall, 24,1 g 25 000 Ft 44 000 Ft 13 Melltű, 580 au, gránát, 7,0 g 45 000 Ft 45 000 Ft 14 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,45 ct, 2,0 g 50 000 Ft 70 000 Ft 15 Gyűrű, 585 au, 3 bril. cca. 0,65 ct, 2,5 g 60 000 Ft 80 000 Ft 16 Függőóra, 585 au, 24,5 g 70 000 Ft 70 000 Ft 17 Lánc, 585 au, turmalin, 2,7 g 30 000 Ft 65 000 Ft 18 Fülbevaló, 585 au, 2 ametiszt, 3,4 g 40 000 Ft 40 000 Ft 19 Gyűrű, 580 au, 1 bril.cca.0,20ct, 16gyém.cca.0,20ct, 2,6g 45 000 Ft 45 000 Ft 20 Fülbevaló, 580 au, ag, 2bril.cca.0,40ct, 2gyém.cca.0,05ct, 2,6g 80 000 Ft 90 000 Ft 21 Melltű-függő, 750 au, 15,2 g 80 000 Ft - Ft 22 Fülbevaló, 580 au, türkiz, 2,2 g 30 000 Ft 70 000 Ft 23 Gyűrű, 585 au, 7 bril. cca. 0,25 ct, 2,4 g 50 000 Ft 85 000 Ft 1

24 Dísztű, 580 au, 5 zafírcca.1,00ct, 3 gyém.,1bril.cca.0,10ct, 6,4 g 70 000 Ft - Ft 25 Fülbevaló, 585 au, ag, 2 gyöngy, 18gyém.cca.0,50ct, 3,6 g 70 000 Ft 70 000 Ft 26 Gyűrű, 580 au, achát, 8,2 g 90 000 Ft 90 000 Ft 27 Karkötő, 580 au, 2 gyém. cca. 0,15 ct, 1 smar., 12,6 g 120 000 Ft - Ft 28 Gyűrű, 585 au, 1bril.cca.0,10ct, 4 gyém.cca.0,05ct, 4,4 g 50 000 Ft 50 000 Ft 29 Fülbevaló, 585 au, 2br.cca.0,30ct,20gyém.cca.0,20ct,2smar.cca.2,50ct, 6,9g 80 000 Ft 200 000 Ft 30 Karék, 580 au, 1 smaragd, 7,1 g 70 000 Ft 75 000 Ft 31 Gyűrű, 585 au, 1smar.cca.1,00ct, 2bril.cca.0,04ct, 2,5g 40 000 Ft 70 000 Ft 32 Nyakék, 750 au, 2bril.cca.0,20ct, 1smar., 1rub., 4,0g 60 000 Ft - Ft 33 Gyűrű, 585 au, 7 smar., 1 rub., 6,5 g 70 000 Ft 180 000 Ft 34 Függelék, 580 au, 16,5 g 60 000 Ft - Ft 35 Fülbevaló, 585 au, 2 korall, 1,8 g 15 000 Ft 20 000 Ft 36 Gyűrű, 585 au, 6 bril. cca. 0,45 ct, 6 gyém., 5,1 g 50 000 Ft 80 000 Ft 37 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,30 ct, 2,5 g 85 000 Ft - Ft 38 Gyűrű, 750 au, 5 bril. cca. 0,60 ct, 8 gyém., 2,5 g 65 000 Ft 150 000 Ft 39 Gyűrű, 585 au, 3 bril. cca. 0,50 ct, 2,1 g 90 000 Ft 160 000 Ft 40 Lánc, függő, 750 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 2,4 g 45 000 Ft 55 000 Ft 41 Gyűrű, 585 au, 9 bril. cca. 0,50 ct, 2,0 g 100 000 Ft 120 000 Ft 42 Gyűrű, 585 au, 17 bril. cca. 0,60 ct, 2,8 g 100 000 Ft 190 000 Ft 43 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. cca. 0,20 ct, ónix, 4,7 g 120 000 Ft 180 000 Ft 44 Gyűrű, 580 au, 1 bril. cca. 0,60 ct, 2,0 g 120 000 Ft 300 000 Ft 45 Ékszer, 2 db, 750 au, 87 bril. cca. 0,65 ct, 10,2 g 140 000 Ft 180 000 Ft 46 Lánc, függő, 925, 835 ag, kvarc, 62,1 g 40 000 Ft 70 000 Ft 47 Kézelőgomb, 2 db, 800 ag, 17,6 g 15 000 Ft 22 000 Ft 48 Mellénylánc, 900, 835 ag, 112,0 g 35 000 Ft - Ft 49 Kitűző, 800 ag, 10,6 g 8 000 Ft 14 000 Ft 2

50 Karék, 750 ag, 16,4 g 10 000 Ft 19 000 Ft 51 Nyakék, 800 ag, korall, 44,7 g 20 000 Ft 20 000 Ft 52 Karkötő, 835 ag, türkiz, 35,0 g 20 000 Ft 20 000 Ft 53 Lánc, függőóra, 800, 750 ag, 41,0 g 45 000 Ft - Ft 54 Ékszer, 2 db, 750 ag, 44,5 g 30 000 Ft 38 000 Ft 55 Melltű, 925 ag, 9,1 g 15 000 Ft 55 000 Ft 56 Feszület, ag, 80,3 g 50 000 Ft 70 000 Ft 57 Plakett, 4 db, 999 ag, 124,9 g 40 000 Ft - Ft 58 Szelence, 800 ag, 132,2 g 40 000 Ft - Ft 59 Kosár, 835 ag, 144,5 g 35 000 Ft - Ft 60 Szalvétatartó, 800 ag, 67,5 g 20 000 Ft 30 000 Ft 61 Cukortartó, 800 ag, 155,0 g 40 000 Ft - Ft 62 Cigaretta kínáló, 800 ag, 442,3 g 100 000 Ft - Ft 63 Csemegéstál, 800 ag, 107,6 g 25 000 Ft 25 000 Ft 64 Desszertes készlet, 925 ag, 268,6 g 70 000 Ft - Ft 65 Teáskanál, 12 db, 875 ag, 189,4 g 60 000 Ft - Ft 66 Fűszertartó, 800 ag, 75,9 g 20 000 Ft - Ft 67 Doboz, 800 ag, 329,0 g 80 000 Ft 80 000 Ft 68 69 70 71 72 73 74 75 Pesti gyümölcskínáló tál Jelzett: Pest, 1920 körül, Polgár Kálmán. Bécsi gyertyatartó-pár XIX. század vége. Hermann Südfeld. Tálca Pest, 1920 körül, Zipper Henrik Antal. Empire kanócvágó olló Bécs, 1808. Francia parfümös palack Párizs, 1900 körül, Gustave Keller. Szecessziós cukorszóró és dzsemtartó Jelzett: Bécs, 1900 körül, Gedlitzka & Söhne Füleskosár Német, 1910 körül. Kínálótál Pest, 1930 körül, Magyar Ötvös Műhely. 70 000 Ft 85 000 Ft 90 000 Ft 95 000 Ft 120 000 Ft 120 000 Ft 40 000 Ft 55 000 Ft 30 000 Ft 32 000 Ft 32 000 Ft 50 000 Ft 30 000 Ft - Ft 110 000 Ft 120 000 Ft 3

76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Asztali cigarettás doboz Jelzett: Pest, 1930 körül, Wintelmantel & Szombathy. Historizáló talpastál Prága, XIX. század vége. Pohár Jelzett: Bécs, 1856., Mayerhofer & Klinkosch. Biedermeier díszpohár Jelzett: Bécs, 1862. Biedermeier tálka Bécs, 1846., Wenzel Mayer. Csengő ezüst 117 g. Bécs, XIX. század vége, Czokally & Würbel, valamint Bachruch forgalmazói jelzéssel. Kézi gyertyatartó Bécs, XIX. század vége, Vincenz & Czokally, valamint Bachruch forgalmazói jelzéssel. 3 darabos piperetégely Jelzett: Bécs, XIX. század, Würbel & Czokally, Bachruch forgalmazói jelzéssel. Díszpohár Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Czokally & Würbel, valamint Bachruch forgalmazói jelzéssel. Biedermeier fülestálca Bécs, 1857., Mayerhofer & Klinkosch. Historizáló díszpohár - Billikom Német, XIX. század második fele. Pesti empire gombolyagtartó Müller József., 1839. Porcukorhintő Jelzett: Bécs, 1870 körül. 6 darab teáskanál Bécs, 1880 körül, Jarosinski Ladislaus. 6 darab mokkáskanál Prága, 1900 körül. Szovjet púderes doboz Moszkva, 1955. Kézelőgomb-pár Német, 1900 körül. 2 darab függelék Fényképtartós medalion és ceruza, színes zománccal festve 5 darab dísztárgy XX. század első fele. 2 darab tortalapát Német, 1890 körül. Ezüst kisplasztika - A gyermek Bacchus Bécs, XIX. század vége, Franz Rumwolf. Ezüst kisplasztika - Szarvas Pest, XX. század második fele, FOÉ. Nádler Róbert Festő a szabadban Zórád Ernő (Wallburg Egon) Fiatal pár Székely Bertalan Freskóvázlat 70 000 Ft 70 000 Ft 48 000 Ft 65 000 Ft 15 000 Ft 19 000 Ft 35 000 Ft - Ft 18 000 Ft 42 000 Ft 20 000 Ft 90 000 Ft 21 000 Ft 48 000 Ft 140 000 Ft - Ft 30 000 Ft 50 000 Ft 180 000 Ft 200 000 Ft 45 000 Ft 50 000 Ft 30 000 Ft 36 000 Ft 20 000 Ft 28 000 Ft 18 000 Ft 32 000 Ft 8 000 Ft 24 000 Ft 12 000 Ft 15 000 Ft 40 000 Ft 40 000 Ft 30 000 Ft 32 000 Ft 30 000 Ft 30 000 Ft 25 000 Ft 40 000 Ft 30 000 Ft - Ft 38 000 Ft 40 000 Ft 50 000 Ft - Ft 55 000 Ft - Ft 36 000 Ft 36 000 Ft 4

101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 Augustus-Neve, A. A Sóhajok hídja Velencében Cesare Tropea Fiatal lány Forlenza, Domenico Piros kendős lány Vidovszky Béla A szolnoki Tabán Nagy Ernő: Piaci részlet Barabás Márton Nagyváradi piac a Zsinagógával Deák-Ébner Lajos Dinnyeárusok Berkes Antal Utcarészlet Forster Jakab Zalaegerszegi belváros Boldizsár István Pesti rakpart Cserepes István Korcsolyázók Bendrat, Arthur Vízparti táj (1898) ifj. Kovács János Leányfalu Bosznay István Patakpart Pólya Iván Zagyva parti halász (1931) Bosznay István A parádi erdő Feszty Masa Őszi erdő Herman Lipót Fürdőzők Nádler Róbert Tengerparti fürdőzők Bozsó János Károly bácsi tanyája Istókovits Kálmán Virágos fák (Nagymaros), 1956 Boromisza Tibor Halászok Istókovits Kálmán Visegrád látképe Kelemen Emil Lajtosok (1936) Biai Főglein István Homokos part Megyes László Kopasz fák 40 000 Ft - Ft 75 000 Ft 75 000 Ft 55 000 Ft 100 000 Ft 36 000 Ft - Ft 280 000 Ft - Ft 85 000 Ft - Ft 75 000 Ft 140 000 Ft 36 000 Ft - Ft 55 000 Ft 55 000 Ft 38 000 Ft 170 000 Ft 60 000 Ft - Ft 28 000 Ft - Ft 90 000 Ft 120 000 Ft 55 000 Ft - Ft 55 000 Ft 55 000 Ft 65 000 Ft 120 000 Ft 220 000 Ft 460 000 Ft 200 000 Ft - Ft 55 000 Ft - Ft 140 000 Ft - Ft 5

127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 Fazekas Magdolna Téli táj Pólya Iván Ezüsthíd P. Bak János Virágok korsóban Vilhelm Károly Vásározók Ridovics László Almák és virágok Frank Frigyes Férfi portré Demjén Attila Merengő festő (Önarckép) Hikádi Erzsébet Ikrek és a nagymama Jándi Dávid Sárga blúzos lány kutyával Istókovits Kálmán Fekvő akt, 1956 Hincz Gyula Férfi portré Szász Endre Fiatal lány Csi Paj-Si után Garnélarákok Hincz Gyula Női akt tanulmámy Csi Paj-Si után Körtés csendélet Szász Endre Anya gyermekével Gulyás Dénes Műterem Gross Arnold Műveink Farkasházy Miklós Három grácia Albrecht Dürer Szent Katalin mártíromsága Gross Arnold Emlékek kertje I. Art deco dohányzó készlet 1940 körül. Art deco kisplasztika - Női fej 1940 körül. Figurális gyertyatartó 1970 körül, Szabó Gyula (?) Magyar retro kerámiatálak 1970 körül. Asztali díszdoboz Tevan Margit, 1960 körül. 120 000 Ft - Ft 120 000 Ft 120 000 Ft 46 000 Ft - Ft 120 000 Ft - Ft 220 000 Ft - Ft 46 000 Ft - Ft 90 000 Ft - Ft 80 000 Ft 110 000 Ft 130 000 Ft 320 000 Ft 65 000 Ft 65 000 Ft 90 000 Ft 90 000 Ft 220 000 Ft 280 000 Ft 50 000 Ft - Ft 50 000 Ft - Ft 28 000 Ft 70 000 Ft 120 000 Ft 140 000 Ft 36 000 Ft 85 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 150 000 Ft 240 000 Ft 70 000 Ft 150 000 Ft 18 000 Ft 18 000 Ft 20 000 Ft 30 000 Ft 8 000 Ft 12 000 Ft 18 000 Ft 50 000 Ft 20 000 Ft - Ft 6

153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 Szecessziós vajtartó Német, 1900 körül. Szecessziós díszváza Ón, Psziché alakjával. Német, 1900 körül. Tintatartó Német, 1900 körül. Boroskupa Német, XIX. század második fele. Gyömbértartó Német, XIX. század második fele. Zsebóra Chronometer Corgémont, 1910 körül. Éjjeliőr óra 'Bakteróra' Feltehetően német, 1900 körül. Ékszertartó doboz Cseh, 1920 körül. Parfümös üvegcsék XX. század eleje. Francia miniatűr váza Daum Nancy, 1900 körül. 25 000 Ft 70 000 Ft 55 000 Ft - Ft 15 000 Ft 15 000 Ft 30 000 Ft - Ft 80 000 Ft - Ft 28 000 Ft - Ft 50 000 Ft - Ft 35 000 Ft - Ft 70 000 Ft - Ft 35 000 Ft - Ft 163 10 darab miniatűr váza 65 000 Ft - Ft 164 165 166 167 168 169 170 171 Ékszertartó doboz Cseh, 1920 körül. Asztali tükör Velence, XX. század eleje. Angol szecessziós díszkancsó Minton, 1900 körül. Biedermeier kratérváza Bécs, 1830. Dísztányér Cseh fehérárú, herendi festéssel. Zsolnay kisplasztika - Szerencsemalac Zsolnay, Pécs, 1940 körül. Zsolnay díszkancsó 1900 körül. Zsolnay falitál 1890 körül. 45 000 Ft 45 000 Ft 32 000 Ft - Ft 48 000 Ft 48 000 Ft 120 000 Ft 1 200 000 Ft 20 000 Ft 28 000 Ft 33 000 Ft - Ft 25 000 Ft - Ft 70 000 Ft 70 000 Ft 172 Zsolnay dísztányér 24 000 Ft 28 000 Ft 173 174 175 Zsolnay dísztányér 1887. Zsolnay dísztányér 1980 körül. Zsolnay süteményes tányérok szecessziós virágmintával 1905 körül. 24 000 Ft - Ft 24 000 Ft 30 000 Ft 38 000 Ft 46 000 Ft 176 Zsolnay kora art deco csésze 25 000 Ft 25 000 Ft 177 178 Zsolnay kisplasztika - Bagoly 1960 körül. Zsolnay névjegykártyatartó - Békales Zsolnay, Pécs, 1920 körül. 30 000 Ft 70 000 Ft 60 000 Ft 60 000 Ft 7

179 180 181 182 183 Zsolnay miniatűr díszkancsó Formaterv: Apáti Abt Sándor és Mack Lajos. Zsolnay, Pécs, 1920 körül. Zsolnay tulipánváza 1980 körül. Zsolnay tulipánváza 1980 körül. Építőkocka - gyermekjáték Német, Rudolstadt, 1910 körül. National pénztárgép USA, 1910 körül. 40 000 Ft 48 000 Ft 90 000 Ft 150 000 Ft 90 000 Ft 180 000 Ft 15 000 Ft 48 000 Ft 180 000 Ft 190 000 Ft 8