ÉRZÉKISÉG, LÜKTETÉS, CSILLOGÁS ART LOVES DESIGN AUKCIO. Titkos aranyút Frida Kahlótól Monet vízililiomai mentén a modernizmusig VEZETI: WINKLER NO RA
- Krisztina Vörös
- 5 évvel ezelőtt
2 ART LOVES DESIGN AUKCIO VEZETI: WINKLER NO RA IDO PONT: OKTÓBER 13, SZOMBAT 18:00 HELYSZI N: LOFFICE CLOUD, 1061 PAULAY EDE UTCA 55. AUKCIO S KIA LLI TA S OKTÓBER OKTÓBER INSTALLÁCIÓ DESIGN: AU WORKSHOP HELYSZI N: LOFFICE CLOUD REGISZTRÁCIÓ: INFO@ARTMAGAZIN.HU KAPCSOLÓDÓ MŰVÉSZETI ELO ADÁS ÉRZÉKISÉG, LÜKTETÉS, CSILLOGÁS Titkos aranyút Frida Kahlótól Monet vízililiomai mentén a modernizmusig Topor Tünde és Winkler Nóra előadása Folytatva a művészet és design izgalmas történeteiből válogató sikeres estsorozatot, a legendás páros új előadással készül. Buja, érzéki látványoktól a modern építészet vonaláig vezet az út, festményeken, tárgyakon és viszonyaikon át. Az árverésen a képzőművészet, divat és design egymást inspiráló tételei szerepelnek, az előadásokon kiderülnek kalandos történeteik, hogy miért ezek kerültek az árverésre, és miért lehet alkotóikat annyira szeretni. Mexikótól Párizsig, Frida Kahlótól a hatvanas évek kávézóasztalaiig. ELO ADÁSOK IDO PONTJA: OKTÓBER OKTÓBER REGISZTRÁCIÓ: INFO@ARTMAGAZIN.HU Az a rvere s anyaga t va logatta: Szila gyi Ro za Tekla, Topor Tu nde, Winkler No ra A katalo gust szerkesztette: Winkler No ra Tervezte: l2studio.co HELYSZI N: LOFFICE COWORKING, 1061 BUDAPEST, PAULAY EDE U. 55. Az esemény a Design Hét 2018 hivatalos programja. Együttműködő partnerünk a Loffice Coworking Budapest.
3 1 2 Hello from the other side Tracey Emin inspirálta felirat, fém 9, cm Ft / 55 EUR Szivárvány, irizáló italos szett kerámia, pohár átmérő: 4,2 cm, tálca hossz: 36 cm, tálca szélesség: 7 cm Ft / 50 EUR
4 3 4 Mondrian váza, 2009 akril 7,5 9,5 3,25 cm Ft / 75 EUR Hetvenes évek lakásbelső, miniatűr szett Feltehetően Heczendorfer László bútorterve fa, textil Kanapé: cm, Fotel: cm, Asztal: 13 11,5 25 cm Ft / 40 EUR
5 5 6 Frida Kahlo és Salvador Dalí reggelizőkészlet porcelán magasság: 6 cm Ft / 20 EUR Napernyő, geometrikus mintázatú lámpa, es évek festett üveg cm Ft / 75 EUR
6 7 8 Ciklámen, Losonczy Orsolya egyedi ékszer muszkovit, színezüst, akrilfesték, 7,2 cm 2,2 cm Ft / 140 EUR Victor Vasarely: Lüktetés, 1970-es évek szitanyomat, ea IX., szignált cm Ft / EUR
7 9 10 Benedek Olga: Körbeérve kézzel festett porcelán átmérő: 12 cm, magasság: 23 cm Ft / 70 EUR Látom a jövőt, és jól néz ki, 2018 porcelán tálka, Herbert Bayer festménye alapján cm Ft / 15 EUR
8 11 Szaturnusz karkötő trébelt, törzsi stílusban megdolgozott felületű réz átmérő: 6,5 cm Ft / 20 EUR 12 Páros, bross James Napier Jewellery Company, USA, 60-as évek aranyozott réz ötvözet 12 cm Ft / 40 EUR
9 13 14 Laci és Balázs (Antal Balázs - Hatházi László): Kézszárító, 2015 színezett műkő cm Ft / 565 EUR Ezer Ákos: Mirror, 2018 olaj, vászon Ft / 840 EUR
10 15 16 Fábián Veronika: Rebellious Chin, London, 2017 forrasztott, hengerelt sárgaréz lánc cm Ft / 470 EUR Arany geometria, üvegkehely, es évek arany, üveg cm Ft / 50 EUR
11 17 18 Tóth-Vásárhelyi Réka: Lótuszmag óvoda magház, gyertyán, cseresznye magház mérete: 9 6 cm, babák mérete: 3 0,8 cm, alaplap mérete: 17,5 8 cm Ft / 190 EUR Fenol, borostyánszín kézitáska bakelit cm Ft / 65 EUR
12 19 20 Makai Mira Dalma: Claws and leaves IV., 2018 mázas kerámia cm Ft / 630 EUR Moizer Zsuzsa: Táj 5, 2018 olaj, vászon cm Ft / 985 EUR
13 21 Fodor János: Cím nélkül, 2017 textil cm fotó: Sulyok Miklós Ft / 280 EUR 22 Szemethy Orsolya: Mexikó, a Pink death sorozatból, 2017 olaj, vászon cm Ft / 280 EUR
14 23 24 Mozgalmas porcelán italkínáló 9,5 4 7 cm Ft / 20 EUR Peggy öntött aranyozott ón ötvözet, korált imitáló acetát lencsékkel, USA, 90-es évek átmérő: 6,5 cm Ft / 50 EUR
15 25 Fajgerné Dudás Andrea: Vénusz paplanja IV., 2011 olaj, vászon cm Ft / 470 EUR 26 Louise Bourgeois pöttyös tányér, Bourgeois textilkollázsait tartalmzó füzete alapján, Louis Bourgeois Stúdió design porcelán átmérő: 27 cm Ft / 50 EUR
16 27 Aranynézet, clutch Pataki Ágival, az Artmagazin címlapja alapján Aranka Bandula, Bags with love textil A4 méretű clutch Ft / 70 EUR 28 Klenyánszki Csilla: My beautiful flowers, 2018 Giclee nyomat, fine art papíron, 1/5., cm Ft / 940 EUR
17 29 30 Rácmolnár Sándor: Golf, 1994 színes szitanyomat cm Ft / 125 EUR Omara: Na nehogy már üres legyen a provokatív Mara televíziója, 2014 vegyes technika cm Ft / 860 EUR
18 31 32 Káprázat díszpárna, Regős Anna textilterv, Futurismo-sorozat lenvászon cm Gömbdíszes gyümölcskínáló fém átmérő: 24 cm Ft / 50 EUR Ft / 40 EUR
19 33 34 Szendrő István: Promenád, 1930-as évek keretezett silver print cm Ft / 440 EUR Kavicsasszony, ismeretlen alkotó, 1930-as, 40-es évek ólom magasság: 11 cm, talapzat: 7,5 7,5 cm Ft / 281 EUR
20 35 Bádog fotel az au workshop tervezésében, 2017 bádog, horganyzott fém 75 x 85 x 55 cm Ft / 800 EUR 36 Aranyélet. Rosenthal só, bors és cukortartó készlet Raymond Peynet, a Kis Nicolas grafikusának rajzaival porcelán cukortartó: átmérő: 5,5 cm, magasság: 7,5 cm, sószóró átmérő: 4 cm, magasság: 6 cm Ft / 50 EUR
21 37 38 Mácsai István: Őszi csendélet, 1967 olajfestmény cm Ft / 940 EUR Építészeti terv-album, Óbuda intézményközpont tanulmányterve, 1970 papír cm, 57 oldal Ft / 25 EUR
22 39 40 A béke kulcsa Szász Stúdió Design, Hollóházi porcelánműhely, limitált kiadás kézzel festett, jelzett, cm Ft / 115 EUR Játéktér négyzetes sakktábla mintás, aranyozott ón keretbe foglalt műanyag bross, USA, 70-es évek eleje 3 cm 3 cm Ft / 20 EUR
23 41 42 Ívelt, ötrészes kávézószett, Iparművészeti Vállalat, 1970-es évek alpakka, jelzett 26 20,5 cm Ft / 150 EUR Táncosnő a műteremben, ismeretlen szerző, 1930-as évek fotó cm Ft / 90 EUR
24 43 44 Flamingópár festett fémlámpa cm Várnagy Ildikó: Rajz, 1979 ofszetnyomat, cm Ft / 75 EUR Ft / 155 EUR
25 45 46 Benedek Olga: Tengerpart rózsalugassal kőedény átmérő: 12 cm, magasság: 7 cm Ft / 70 EUR Zoolander, a trendkívüli keretezett mozifotó 23,5 17,6 cm Ft / 20 EUR
26 47 48 Kínálótál Fehér László festményekhez, 1970 kerámia cm Monet úszósapkája Ft / 20 EUR Ft / 9 EUR
27 49 50 Balogh László: Kompozíció, 1972 szitanyomat cm Ft / 250 EUR Ünnepi ujjlenyomat, Richard Wentworth design, porcelán, arany festéssel átmérő: 27 cm Ft / 15 EUR
28 51 52 Benedek Olga: Aranypart kézzel festett porcelán, arany festéssel átmérő: 23 cm Ft / 55 EUR Fickándozó hal formájú porcelán tálaló, Drasche 30 7 cm Ft / 15 EUR
29 53 Superwoman, Margaretha Ley for Escada, 1990-es évek öntött aranyozott ón ötvözet, rekeszzománc díszítéssel 7 cm Ft / 40 EUR 54 Aranynézet, totebag Pataki Ágival, az Artmagazin címlapja alapján, Aranka Bandula, Bags with love textil cm totebag Ft / 45 EUR
30 A LTALA NOS AUKCIO S FELTÉTELEK INFORMÁCIÓK A VÁSÁRLÓK SZÁMÁRA 1. Az Artmagazin Kft. mint Árverési Ház az árverést az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat. 2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. 3. Az Árverési Ház mint kereskedelmi képviselő az árvereztető megbízó nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jár el, e meghatalmazás alapján jogosult az aukció során legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adásvételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére. Ennek értelmében az adásvételi szerződés a megbízó (árvereztető) és a vevő (árverező) között jön létre. 4. A vevő a leütési ár 20%-át foglalóként az árverésen készpénzben azonnal tartozik fizetni. Amennyiben a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. A kereskedelmi képviselő biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 5 napon belül egyenlítse ki. A vételárba a foglaló összege határidőben történő teljesítés esetén beleszámít. Amennyiben az árverési vevő a megadott határidőig az árvereztetőnél a teljes vételárat nem rendezi, az Árverési Ház az adásvételi szerződéstől elállhat. Ebben az esetben a vevő által adott foglaló nem térítendő vissza. 5. A vevő a kereskedelmi képviselő részére közvetítői (megbízási) díjat tartozik fizetni, melynek összege a leütési ár 20%-a. A közvetítői díj az áfát tartalmazza. 6. A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén a kereskedelmi képviselő nem felel a tárgy sérüléséért. Amennyiben az árverési vevő az árverést követően felszólítás ellenére a megbízás tárgyát nem szállítja el, úgy ez esetben 6 hónap elteltével a kereskedelmi képviselő a tárgyat szabadon értékesíti a költségei levonását követően, a fennmaradt összeget pedig a vevő javára letétként őrzi. 7. Tilos mindenféle összebeszélés vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálatára rávegyen és így megkárosítson. 8. Az árverés előtti kiállításon és az árverésen minden tárgy megtekinthető. 9. A katalógusban szereplő leírások és illusztrációk kizárólag azonosításul szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell - az árverést megelőzően - meggyőződniük az árverési tételek állapotáról és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. Az aukción történő licitálás személyesen vagy kereskedelmi megbízott útján történhet az alábbi szabályok szerint. 1. Az aukció megkönnyítése érdekében kérjük kedves vásárlóinkat, hogy tárcsával árverezzenek. A számozott tárcsák megkönnyítik az aukció vezetőjének, hogy az Ön licitjét azonosítani tudja. Abban az esetben, ha Ön a sikeres licitáló, kérjük, győződjön meg arról, hogy az aukció vezetője az Ön számával ütötte-e le a tételt. Kérjük bármilyen probléma esetén azonnal jelezzen az aukció vezetőjének. Az Ön kényelme érdekében lehetőség van regisztrálásra. Ez esetben az Önnél leütött tételeket tárcsaszámával gyűjtjük, melyet a licitálása befejezése után egy alkalommal rendezhet. 2. Amennyiben vevőként személyesen nem kíván részt venni az árverésen, úgy az Ön által adott megbízás alapján, a kereskedelmi megbízott a megbízásnak megfelelően hivatalból árverezhet. Vételi megbízást ben (info@artmagazin.hu), valamint a kiállítás ideje alatt a helyszínen. A tételt a többi licit függvényében a lehető legalacsonyabb áron biztosítjuk. Ugyanolyan összegű megbízás esetén a korábban beérkezőt részesítjük előnyben. Kérjük azt az összeget határozza meg, amelyet személyes részvétel esetén megadna a tárgyért. 3. Vételi megbízás esetén a meghatározott összeg 20%-a előlegképpen készpénzben vagy átutalással fizetendő (az összegnek az aukciót megelőzően jóváírásra kell kerülnie), amiről a megbízó fél átvételi elismervényt kap. Ha ugyanarra a tárgyra harmadik személy magasabb összegű megbízást ad, vagy az árverés résztvevői magasabb ajánlatot tesznek, akkor a megbízó az árverés után az előleget a vételi megbízás elismervényének ellenében levonás nélkül visszakapja. Amennyiben a megbízás sikeres, az előlegből a vételár 20%-a foglalónak tekintendő. 4. A vételár kiegyenlítése készpénzben az árverés helyszínén vagy az Artmagazin Kft. Erste Banknál vezetett számú bankszámlájára történő átutalással történhet. 5. Az aukción a következő licitlépcsők szerint folyik a leütési ár meghatározása: Licitemelkedés összege (Ft): től ig: től ig: től ig: től ig: től ig től ig: tól ig: tól ig: tól ig: A tárgyak szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotban kerülnek eladásra, melyben az árverés idején vannak. 11. Az eladásra kerülő tárgyak a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. A leütési vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért az árverési leütési vételárért az Árverési Ház felelősséggel nem tartozik. Az Árverési Ház nem vállal kötelezettséget arra, hogy ugyanazt az árverési tételt azonos áron a későbbiek során újra árverésre ajánlja vagy forgalomba hozza. 12. Az árverés végén az el nem kelt tárgyak újraárverezését lehet kérni a kereskedelmi képviselőtől. 13. Adatvédelem: az árverési vevők személyes adatait (név és lakcím) az Árverési Ház harmadik személy részére nem teszi hozzáférhetővé, és azokat nem hozhatja nyilvánosságra. Az Árverési Ház a felvett személyes adatokat az árverést követően haladéktalanul törli nyilvántartásából, kivéve az adott árverési tárgy vevőjének adatait, amennyiben az adásvételi szerződés teljesítéséhez szükséges, illetve ha azt a törvény előírja.
31
RészletesebbenART LOVES DESIGN aukció október 2. 15:00
ART DESIGN ART LOVES DESIGN aukció 2016. október 2. 15:00 ART LOVES DESIGN aukció 2016. október 2. 15:00 Art loves design. A katalógust szerkesztette: Winkler Nóra Az anyagot válogatta: Topor Tünde és
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
Részletesebben2014. december 18. 18:00
2014. december 18. 18:00 art loves design aukció 2014. december 18. 18:00 LOFFICE, 1061 Paulay Ede utca 55. Az aukció anyagát válogatta: Topor Tünde és Winkler Nóra Az aukciós tételek fotóit készítette:
RészletesebbenA 10/2007 (II. 27.) 1/2006 (II. 17.) OM
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
RészletesebbenÁRVERÉS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK. A jelen szerződésben használt fogalmak az alábbi jelentéssel bírnak:
1. Értelmező rendelkezések ÁRVERÉS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK A jelen szerződésben használt fogalmak az alábbi jelentéssel bírnak: A szerződés hatálya: Jelen szerződés (ÁSZF) hatálya kiterjed mindazokra, akik
RészletesebbenLÓÁRVERÉSI KATALÓGUS ÁLLAMPUSZTA
LÓÁRVERÉSI KATALÓGUS ÁLLAMPUSZTA 2018.06.09. Tisztelt érdeklődők! Kedves lovas barátaink! Az Állampusztai Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft. nevében nagyon sok szeretettel köszöntjük Önt. Állampusztán
RészletesebbenMagyar Aranykereskedő Zrt.
Magyar Aranykereskedő Zrt. 1137 Budapest XIII. kerület, Vígszínház utca 5. Nyitva tartás: Hétfő - Péntek: 10:00-17:00 +36-1-792-1552 info@magyararanykereskedo.hu www.magyararanykereskedo.hu ONLINE ÁRVERÉS
Részletesebbenmédiaajánlat
2016. 2017. médiaajánlat AZ ARTMAGAZINT 2003-BAN ALAPÍTOTTA TOPOR TÜNDE, WINKLER NÓRA ÉS EINSPACH GÁBOR. AZ ARTMAGAZIN OLVASMÁNYOS MŰVÉSZETI MAGAZIN, AMELYNEK FÓKUSZÁBAN A KÉPZŐMŰVÉSZET ÉS A MŰTÁRGYAK
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra
RészletesebbenAz NKA Igazgatósága számára. Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének gyarapítása pályázat
Nemzeti Kulturális Alap Igazgatósága 1085 Budapest, Gyulai Pál utca 13. SZAKMAI BESZÁMOLÓ Az NKA Igazgatósága számára Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra
XXVII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás 2012.08.27. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉSE 2012. AUGUSZTUS 27. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,
Részletesebbenkedvező áron TAVASZI SZÍNVARÁZS többet 430 Ft mindennap! AZ AJÁNLAT től ig, kevesebbért... BOMBA ÁR felső póló
TAVASZI SZÍNVARÁZS kedvező áron többet kevesebbért... mindennap! BOMBA ÁR 430 Ft kislányoknak, fodros ujjakkal, 74-98 cm lányoknak, 104-134 cm póló kisfiúknak, 74 98 cm fiúknak, AZ AJÁNLAT 2019.04.25-től
RészletesebbenMûvészet/Természet/Védelem
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika: fa, olaj, díszkeretben méretek: 16 x 11 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 130.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika:
RészletesebbenAJÁNLATI FELHÍVÁS. 45 db nagyteljesítményű nyomtató
AJÁNLATI FELHÍVÁS 45 db nagyteljesítményű nyomtató A BKV Zrt. (székhely: Budapest, 1980 Akácfa u. 15.) mint ajánlatkérő (továbbiakban: Ajánlatkérő) felajánlja megvételre az alábbi használt nyomtatókat
RészletesebbenÁrverési Hirdetmény. nyilvános árverés
Árverési Hirdetmény A(z) Alexander & Co Kft. (cégjegyzékszám: 01-09-709122, székhely: 1042 Budapest, Árpád utca 57-59.., levelezési cím: 1042 Budapest, Árpád utca 57-59..), mint a(z) TRIS Kft. f.a (cégjegyzékszám:
Részletesebben9. 490,-Ft. All you need is mömax. Ágyneműhuzatgarnitúra. 100% pamut
All you need is mömax 9. 490,-Ft 100% pamut Ágyneműhuzat-garnitúra Jersey Words, 100% pamut, kb. 140/200, 70/90cm 9.490,- (45500055/01-02) Az ajánlatok 2018.09.13-2018.09.30-ig érvényesek 3. 290,-Ft 1
RészletesebbenA Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat licites ingatlan értékesítési szabályzata
A Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat licites ingatlan értékesítési szabályzata 1./A Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat (1126 Budapest, Böszörményi út 23-25.) - a továbbiakban Önkormányzat
RészletesebbenRegisztrációra csak az árverés kezdési időpontját megelőző egy órában van lehetőség. Kikiáltási ár /Ft/terület 1.
B00066-0005/2018. Árverési hirdetmény A Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság (4025 Debrecen Hatvan u. 8-10.), mint kiíró (továbbiakban: Kiíró) nyilvános árverést hirdet vagyonkezelésében lévő területeken lévő
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974 technika: papír, zsírkréta méretek: 32 x 32 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 15.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974
RészletesebbenSZÉKEK ASZTALOK ÉTKEZÔK
SZÉKEK ASZTALOK ÉTKEZÔK 2017 gyártás és é forgalmazás f á ESZTER SZÉK ÁMOR ASZTAL 58 cm SZANDRA SZÉK ÁMOR ASZTAL 58 cm 58 cm ANDREA SZÉK LONDON ASZTAL ANITA SZÉK PÁRIZS ASZTAL TÍMEA SZÉK ÁMOR ASZTAL 102,5
RészletesebbenÁRVERÉSI KIÍRÁS. 1./ RÁBA 6x6 rakoncás tehergépkocsi KCR-70 hidraulikus daruval. Rendszám: GOZ-475 Gyárt. év: 1999.
ÁRVERÉSI KIÍRÁS A Szombathelyi Erdészeti Zrt. (9700 Szombathely, Saághy István u. 15.) árverés útján történő értékesítésre meghirdeti a tulajdonában lévő alábbi eszközöket: 1./ RÁBA 6x6 rakoncás tehergépkocsi
Részletesebbenmárcius 8-tól
www.kik-textilien.hu Dekor nyulak 1 Tojáson ülő, magasság: kb. 13 cm, csak 430,-/db 2 Álló, magasság: kb. 16 cm, csak 570,-/db 3 Álló, magasság: kb. 21 cm, csak 830,-/db 4 Álló, magasság: kb. 45 cm, csak
RészletesebbenAuction-Gate ÁSZF Általános Szerződési Feltételek
Auction-Gate ÁSZF Általános Szerződési Feltételek 1. Az ÁSZF hatálya. 1.1. Jelen szerződési feltételek (a továbbiakban: ÁSZF) a auction-gate.com domain név alatt működő szolgáltatások igénybe vételére
RészletesebbenIDE-ODA november 2-től
www.kik-textilien.hu 2016. november 2-től 1 2 Manó 1 Magasság: kb. 65 cm, csak 3190,-/db 2 Magasság: kb. 36 cm, csak 1590,- 3 Magasság: kb. 40 cm, csak 3190,-/db 4 Billegő, magasság: kb. 64 cm, csak 4590,-
RészletesebbenSzabad ötletek jegyzéke
1 Szabad ötletek jegyzéke A TASZ - Szabad ötletek kiállításának és a hozzá kapcsolódó aukció katalógusa 2016. December 10. Gödör Klub PROGRAM: 18:30 Tárlatvezetés 19:00 Árverés A válogatásban közreműködött:
RészletesebbenESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.
ESKÜVÕI TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK MAGIC PARTY-BOX 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu Termékek Dekorációs kellékek: I. Asztaldekoráció 1.
RészletesebbenKezdjen árulni a Catawiki online árverésein!
Kezdjen árulni a Catawiki online árverésein! Hogyan kezdhet a Catawikin árulni www.catawiki.hu/signup Mi a Catawiki? A Catawiki a világ leggyorsabban növekvő online aukciósháza. Weboldalunk olyan embereket
RészletesebbenA Gorter-Kecskeméti Röplabda Club (KRC) relikviái. Messzi István Sportcsarnok
A Gorter-Kecskeméti Röplabda Club (KRC) relikviái Messzi István Sportcsarnok Füles serleg, anyaga: fém, színe: arany. Talapzata bordó színű műanyag, mérete: 16 x 16 cm, magassága 9 cm. A serleg teljes
RészletesebbenA három Mária. Aranyozott faszobor
Részletesebbenlonovics László á l d o Artézi galéria
lonovics László á l d o za t Artézi galéria Lonovics László festőművész E mail: lono@t-online.hu Mobil: 06 30 548 6307 Kiállítás címe: áldozat Megnyitó: 2017. május 20. szombat du. 5 óra Nyitva: 2017.
RészletesebbenVÁRPALOTA VÁROS ÖNKÖRMÁNYZATA
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS VÁRPALOTA VÁROS ÖNKÖRMÁNYZATA (8100 VÁRPALOTA, GÁRDONYI G. U. 39.) LICIT ÚTJÁN - 1.400Ft/m² + ÁFA INDULÓ ÁRON - ÉRTÉKESÍTI VÁRPALOTA-INOTA PÁPAY ZOLTÁN (VOLT GORKIJ ) UTCÁBAN LÉVŐ INGATLANOKAT
RészletesebbenA készlet az MB 100 450 Mese szekrénnyel kiegészíthető. Játéktároló szekrények polcokkal, zárt tároló szekrények ajtóval, pad,
Csoportszobai bútorok MB 100 481 Mese szekrény MB 100 450 Mese szekrény A képen látható bútor összeállítást csak egyben lehet megrendelni különkülön az elemek nem elérhetőek. Az ár csak a képen látható
RészletesebbenMÓDOSÍTOTT ELŐTERJESZTÉS. A Képviselő-testület 2008. december 18.-i ülésére
Abony Városi Önkormányzat Polgármesterétől H-2740 Abony Tel.,fax: (53) 360-010 Kossuth tér 1. Ikt.sz.:13142-16/2008 Az előterjesztés készítésében közreműködött: Jegyzői Titkárság Településfejlesztési osztály
Stílusosan A MELEG NYÁRI NAPOKON IS többet kevesebbért... mindennap! ujjatlan felső nőknek, pamut, elasztánnal, egyszínű, különböző színekben, S XXL BOMBA ÁR Elasztikus anyag, amely IGAZODIK A TEST ALAKJÁHOZ
RészletesebbenÖnkormányzati ingatlan eladása
VGCS 263-178/2018. Önkormányzati ingatlan eladása Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata nyilvános pályázati eljárás keretében értékesíteni kívánja a Zalaegerszeg 4205 hrsz-ú (Dózsa u. 2.), 739 m
Részletesebben2-5 ágú csillár - 1. oldal Sigma SI Alba 5 Barna mediterrán csillár. Sigma SI Alba 5 Barna mediterrán csillár /Sigma/ lámpa.
2-5 ágú csillár - 1. oldal 19101 Sigma SI Alba 5 Barna mediterrán csillár Sigma SI Alba 5 Barna mediterrán csillár /Sigma/ lámpa Név: Alba 5 Barna L.Szélesség/átm.: 580 mm H.Magasság: 500 mm P.Kinyúlás:
RészletesebbenAJÁNLATI FELHÍVÁS. 63 db klf. eszköz
AJÁNLATI FELHÍVÁS 63 db klf. eszköz A BKV Zrt. (székhely: Budapest, 1980 Akácfa u. 15.) mint ajánlatkérő (továbbiakban: Ajánlatkérő) felajánlja megvételre az alábbi használt eszközöket (továbbiakban: Eszköz)
Részletesebben2/2006. /III.1./ rendelete. az önkormányzati tulajdonú lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek elidegenítéséről
2/2006. /III.1./ rendelete az önkormányzati tulajdonú lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek elidegenítéséről Kisvárda Város Önkormányzata a helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. tv. 16.
RészletesebbenAz Önkormányzat a vételi ajánlattal 2013. október l-jén megkereste Tóth Ferenc Gyulát, az ingatlan tulajdonosát.
BUDAPEST FŐVÁROS XVI. KERÜLETI ÖNKORMÁNYZAT POLGÁRMESTERE Készült a 2014. március 5. napján tartandó Kt. ülésre Készítette: Handelné Kiscelli Ágnes vagyonhasznosítási referens Tárgy: Javaslat a 270/2013.
RészletesebbenAdatlap. Állólámpa - 1. oldal Sigma SI Alba Podlogowa Barna mediterrán állólámpa
Állólámpa - 1. oldal 19111 Sigma SI Alba Podlogowa Barna mediterrán állólámpa Sigma SI Alba Podlogowa Barna mediterrán állólámpa /Sigma / lámpa Név: Alba Podlogowa Barna L.Szélesség/átm.: 460 mm H. 1620
RészletesebbenEladó ingatlan Botfy Lajos utcai építési telek
Eladó ingatlan Botfy Lajos utcai építési telek Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata nyilvános pályáztatás útján kívánja értékesíteni az alábbi ingatlant: Cím (Zalaegerszeg) Megnevezés Alapterület