A Magyar Alkotóművészeti Közalapítvány, a volt Művészeti Alap eddig ismeretlen, zsűrizett gyűjteményéből. megrendezi második árverését.
- Gréta Hegedüsné
1 A Magyar Alkotóművészeti Közalapítvány, a volt Művészeti Alap eddig ismeretlen, zsűrizett gyűjteményéből megrendezi második árverését. Előhívott Képek II. Aukció Időpont: november 26. vasárnap 11 óra Helyszín: Millenium Center Aula 1052 Budapest, Pesti Barnabás u. 4. A műtárgyak november 20-tól megtekinthetők a Csók István Galériában. Az aukció anyaga digitális formában elérhető a valamint a honlapon. További információ: Magyar Alkotóművészeti Közalapítvány, Telefon: szabo.krisztina@maktar.hu Az aukció bevételéből új műteremház épül.
2 Aukciós Katalógus Aukciós Katalógus Kovács Imre (1938): Építkezés /Kondor Béla emlékére/ rézkarc, 19,5x20 cm, 15/15 (szig.) 2. Lunczer Anikó (1942): Ágak (1972) linómetszet, 18x22,5 cm (szig.) 3. Felvidéki András (1946): A régi városliget rézkarc, 26x37,5 cm, 30/100 (szig.) 6,000 Ft 4. Bojtos Károly (1936): Műteremsarok fametszet, 21x15 cm (szig.) 5. Vető Ágnes Róza ( ): Télutó akvarell, papír, 34x44 cm (szig.) 6. Berecz András (1929): Kazlak (1964) akvarell, papír, 28x35 cm (szig.) 13,000 Ft 7. Kunt Ernő ( ): Görögdinnye,napraforgócsokor (1967) tempera,farost, 60x80 cm (szig.) 18,000 Ft 8. Izsák József (1929): Csendélet olaj,farost, 80x60 cm (szig.) 16,000 Ft 9. Iványi Katalin (1924): Emlékek olaj,farost, 40x50 cm 22,000 Ft 10. Nagy András(Cs.) (1927): Nyár olaj, farost, 50x70 cm (szig.) 26,000 Ft 11. Mészáros Mihály (1930): Szindbád bronz plakett, 32x25 cm 18,000 Ft 12. Juhász Sándor: Rózsadomb rézkarc, 14x16,5 cm (szig.) 13. N. Várdeák Csilla: Passiance linómetszet, 18x12 cm (szig.) 14. Molnár Gabriella (1940): Dárdások (1969) rézkarc, 27,5x19 cm, 29/50, (szig.) 15. Szujó Zoltán ( ): Tanyavilág (1981) rézkarc, 39x29,5 cm, 50/100, (szig.) 16. Kopócsy Judit (1947): Csendélet tempera, papír, 43x58 cm (szig.) 17. Bozóky Mária (1917) : Balatoni házak (1973) akvarell, papír, 27,5x40 cm (szig.) 16,000 Ft 18. Varga Hajdu István ( ): Kompozíció (1974) tollrajz, papír, 15,5x17 cm (szig.) 9,000 Ft 19. Fülöp Erzsébet (1937): Ülő nő olaj,farost, 41x52 cm (szig.) 17,000 Ft 20. Sikuta Gusztáv ( ): Gyümölcs csendélet (1959) olaj, vászon, 60x80 cm (szig.) Takács Klára (1947): Csata után (1979) olaj, farost, 70x80 cm (szig.) Forintos Anna (1937): Lila virágok olaj,farost, 50x70 cm (szig.) Németh András (1941): Halak (1969) linómetszet,15x30,5 cm (szig.) 24. Farkasházi Miklós: Csacsifogat rézkarc, 16x19 cm (szig.) 25. Ék Sándor ( ): Néger nő rézkarc, 32,5x25,5 cm (szig.) 26. Kőhegyi Gyula (1933): Dombos táj linómetszet, 21,5x7 cm 27. Varsányi Pál ( ): Anya (1963) alumetszet, 21,5x15,5 cm (szig.) 28. Tahi-Tóth Nándor ( ): Felhők akvarell, papír, 52x38 cm 29. Iványi Ödön ( ): A távolban víztükör (1975) akvarell, papír 41x59 cm (szig.) Balázs Eszter: Csokonai bronz plakett, 28x19cm 18,000 Ft
3 4 Aukciós Katalógus Aukciós Katalógus Bálint István (1949): Hozzák és viszik (1982) rézkarc, 25x15 cm, 25/7 (szig.) 32. Novák Lajos ( ): Hálóhúzók rézkarc, 24,5x15 cm (szig.) 33. Németh András (1941): Buda rézkarc, 21x34 cm 62/100 (szig.) 34. Molnár C. Pál ( ): Szántás fametszet, 25x29,5 cm 79/100, (hagy. bély.) 8,000 Ft 35. Ágotha Margit (1938): Erasmus:A béke panasza színes linómetszet, 19x29,5 cm, 25/16 (szig.) 36. Lieber Éva (1932): Táj szürke felhővel akvarell, papír, 35x50 cm (szig.) 37. Nagy István, B. ( ): Turistalány olaj, vászon, 81x100 cm (szig.) 26,000 Ft 38. Bodóczky István (1943) : Csendélet I. (1977) olaj, vászon,70x60 cm (szig.) 19,000 Ft 39. Óvári László ( ): Dekoratív csendélet olaj, vászon, 60x80 cm (szig.) 26,000 Ft 40. Máger Ágnes (1944): Pettyes kancsó (1978) olaj, farost, 40x60 cm (szig.) Paál István (1935): Kecske kerámia, 20,5x24cm 9,000 Ft 42. Novák Henrik (1938): Kecskeméti házak (1966) monotypia, 9,5x27 cm (szig.) 6,000 Ft 43. Váci András ( ): Fekete váza csigákkal rézkarc, 29x20 cm (szig.) 44. Tulipán László (1943): Falusi búcsú rézkarc, 29x39 cm, 95/100 (szig.) 6,000 Ft 45. Kádár Katalin (1951): Csokor rézkarc, 29x19,5 cm, 72/100 (szig.) 46. Szabó Vladimir ( ): Húsiparos rémálma (1966) rézkarc, 19,5x29,5 cm, 74/100 (szig.) 11,000 Ft 47. Bazsali Ferenc ( ): Csendélet színes linómetszet,16,5x18 cm (szig.) 48. Kopócsy Judit (1947): Házak tempera,papír, 35x50 cm 18,000 Ft 49. Bozóky Mária (1917): Balatoni kikötő (1976) akvarell, papír, 29x41 cm (szig.) 16,000 Ft 50. Antal Károly ( ): Agár bronz plakett, 11x14cm 6,000 Ft 51. Imre István ( v ): Vonyarci táj rézkarc, 39,5x48,5 cm (szig.) 52. Hornyák László (1954): Oszlop (1981) rézkarc 25x17 cm, 17/25 (szig.) 53. Tassy Béla (1942): Kőrösi Cs. Sándor emlékére rézkarc, 59x37,5 cm, 35/32 (szig.) 6,000 Ft 54. Bálványos Huba (1938): Pásztor és bárány (1968) litográfia, 60,5x45,5 cm, 5/7 (szig.) 7,000 Ft 55. Monos József (1932 ): Domboldal olaj, vászon, 60x80 cm (szig.) 20,000 Ft 56. Baska József (1935): Műteremsarok (1971) olaj, vászon, 60x80cm (szig.) 38,000 Ft 57. Topor András ( ): Természetben (1977) olaj, farost, 70x61 cm (szig.) Izsák József (1929): Csendélet olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 18,000 Ft 59. Kiss Lenke, R. ( ): Jó szerencsét! bronz plakett, 21cm 7,000 Ft 60. Havas Eszter (1942): Budai kertben (1971) linómetszet, 30x41,5 cm (szig.)
4 6 Aukciós Katalógus Aukciós Katalógus Gacs Gábor (1930): Akt fejekkel (1973) rézkarc, 26x39,5 cm (szig.) 62. Szunyoghy András (1946): Kötéltáncos rézkarc, 29,5x38,5 cm, 71/100 (szig.) 6,000 Ft 63. Székely Péter ( ): Létöröm ( ) litográfia, 59,5x84 cm, 74/100 (szig.) 18,000 Ft 64. Farsang Sándor (1945 ): Vasárnap rézkarc, 24x29,5 cm, 40/50 (szig.) 6,000 Ft 65. Ágh Ajkelin Lajos (1907): Gombák (1976) akvarell, papír, 47,5x33 cm (szig.) Kunt Ernő ( ): Őszi csendélet (1965) tempera,farost, 60x80 cm (szig.) 26,000 Ft 67. Iványi Katalin (1924): Búcsúban olaj,farost, 50x60 cm (szig.) 22,000 Ft 68. Gerzson Pál (1931): Fény-árnyék (1979) olaj,farost, 55x80 cm (szig.) Demény Miklós (1939-): Kompozíció (1980) olaj,farost, 50x60 cm (szig.) 28,000 Ft 70. Szily Géza (1938): Magányos fa (1978) tempera,farost, 80x70 cm (szig.) 18,000 Ft 71. Kovács Tamás ( ): Illusztráció II. /Spies: D. Faustus János/ (1969) rézkarc, 20x18 cm (szig.) 6,000 Ft 72. Kőnig Róbert (1951): Cirkusz rézkarc, 21x21 cm, 14/15 (szig.) 6,000 Ft 73. Hajagos Imre: Hajnal (1980) rézkarc, 15,5x17,5 cm, 11/100 (szig.) 7,000 Ft 74. Lenkey Zoltán ( ): Bárkák (1961) 15,5x24, tus, papír (szig.) 8,000 Ft 75. Dobi Piroska (1929): Csendélet (1980) olaj, vászon,50x80 cm (szig.) 18,000 Ft 76. Hegedűs Endre (1939): Teáskanna olaj,farost, 70x80 cm (szig.) 22,000 Ft 77. Pataki János (1933): Johanna és a hóember (1977) olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 19,000 Ft 78. Takács Klára (1947): Tárgyak (1982) olaj, farost, 70x90 cm (szig.) Kucs Béla ( ): Integető terrakotta, 26x37cm 7,000 Ft 80. Révész Napsugár (1944): Napraforgók linómetszet, 25x18,5 cm (szig.) 81. Gyenes Lajos, Sz. ( ): Parlament rézkarc, 33x20,5 cm (szig.) 6,000 Ft 82. Tóth Tibor : Fényes Adolf utca (1971) linómetszet, 18x12 cm (szig.) 83. Nyári Lóránt ( ): Gellért-hegy/Harlekinek (1981) rézkarc, 47,5x23,5 cm, 72/100 (szig.) 84. Bartl József (1932): Csendélet olaj, vászon,60x80 cm (szig.) 28,000 Ft 85. Orosz Gellért ( ): 0+7 (1980) akril, farost, 80x60 cm (szig.) 38,000 Ft 86. Gaál Domokos (1940): Hegyalja olaj,farost, 60x80 cm (szig.) Marosfalvi Antal (1931): Játék olaj, farost, 45x65 cm (szig.) 20,000 Ft 88. Szegedi Zoltán (1941): Csuprok olaj, vászon, 70x60 cm (szig.) 16,000 Ft 89. Zsignár István ( ): Sajó-parti táj rézkarc, 17x23 cm (szig.) 90. Stefanovits Péter (1947): Szobor és madár (1977) rézkarc, 15x23,5 cm 11/15 (szig.) 7,000 Ft
5 Aukciós Katalógus november 26. vasárnap 1100 Millenium Center Aula, 1052 Budapest, Pesti Barnabás u. 4. Aukciós Katalógus november 26. vasárnap 1100 Millenium Center Aula, 1052 Budapest, Pesti Barnabás u tételszám alkotó - cím (magyar) leírás (magyar) kikiáltási ár 91. Szabó Gáspár (1935): Csendélet linómetszet, 21x29,5 cm (szig.) 92. Vető Ágnes Róza ( ): Táj akvarell, papír, 30x43 cm (szig.) 93. Lieber Éva (1932): Borús táj tételszám alkotó - cím (magyar) leírás (magyar) kikiáltási ár 106. Gács György, Z. ( ): Csendélet olaj, vászon,61x50 cm (szig.) 19,000 Ft 107. Jándi Zsuzsa (1947): Templomkert (1980) olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 1 akvarell, papír, 37x51 cm (szig.) 108. Doór Ferenc (1918): Táj olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 22,000 Ft 94. Mersits Piroska ( ): Kút tempera, papír, 43x31 cm 22,000 Ft 109. Farkasházi Miklós : Halpiac linómetszet, 31x31,5 cm (szig.) 7,000 Ft 95. Kiss Sándor ( ): bronz plakett, 27,5x18,5cm 6,000 Ft 110. Benedek György (1934): Enterieur rézkarc, 15,5x22,5 cm (szig.) 96. Papp György (1936): Talicskák linómetszet, 34x23 cm, 8/15 (szig.) 111. Tóth Imre ( ): Komlóstető (1964) rézkarc, 10x29,5 cm, 47/50 (szig.) 97. Cs. Pataj Mihály (1921): Szérűskert linómetszet, 13x32,5 cm (szig.) 112. Redő Ferenc (1913): Szülőföldem Józsefváros szitanyomat, 21x38 cm, 81/100 (szig.) 98. Jovánovics György (1939): Sienai dóm tornya szitanyomat, 25,5x16 cm (szig.) 7,000 Ft 113. Ravasz Erzsébet ( ): Csendélet linómetszet, 24,5x20 cm (szig.) 99. Bálint István (1949): Tornasor rézkarc,29x13 cm 23/25 (szig.) 114. Tahi-Tóth Nándor ( ): Fák akvarell, papír, 37,5x50 cm (szig.) 100. Maracskó Gabriella (1949): Távoli neszek tollrajz, papír, 24x32 cm (szig.) 115. Iványi Ödön ( ): Hajnalodik (1977) akvarell, papír, 37x55 cm (szig.) 17,000 Ft 101. Bozóky Mária (1917): Kis ház (1978) akvarell, papír, 29,5x41,5 cm (szig.) 116. Jakus Sándor (1962): Körték tus, pasztell, papír, 31x43,5 cm 102. Szegedi Zoltán (1941): Kikötő I. pasztell, papír, 35x50 cm (szig.) 117. Ligeti Erika ( ): Bohóciskola bronz plakett, 28,5x20cm Sikuta Gusztáv ( ): Csendélet (1959) olaj, vászon, 60x50 cm (szig.) Seres János ( ): Sakkasztal rézkarc, 20,5x15 cm (szig.) 104. Nagy András, Cs. (1927): Táj olaj, vászon, 50x65 cm (szig.) 19,000 Ft 119. Czóbel Béla ( ): Nyakláncos rézkarc, 12x9.5 cm, 45/50 (hagy. bély.) 105. Forintos Anna (1937): Színes virágok olaj,farost, 50x70 cm (szig.) Zsille Győző (1925): Nagymarosi házak rézkarc, 18x23,5 cm (szig.) 1
6 10 Aukciós Katalógus Aukciós Katalógus Baska József (1935): Téli falu (1983) olaj, vászon,60x80 cm (szig.) 38,000 Ft 122. Luzsicza Lajos ( ): Selmeci dombok olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 18,000 Ft 123. Magos Gyula ( ): Csendélet olaj, farost, 40x49 cm (szig.) Mártha László: Táj olaj, vászon, 50x70 cm (szig.) 17,000 Ft 125. Tölg-Molnár Zoltán (1944): Tájformák (1976) olaj, vászon, 60x60 cm (szig.) 26,000 Ft 126. Fazekas Magdolna (1933): Virágcsendélet olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 19,000 Ft 127. Hock Ferenc (1924): Ősz pasztell, papír, 22,5x30,5 cm (szig.) 128. Berki Viola ( ): Kossuth emlékezete szitanyomat, 24,5x19,5 cm (szig.) 129. Vagyóczky Károly (1941): Tatabányai táj rézkarc, 20,5x34 cm, 25/100 (szig.) 130. Muzsnay Ákos (1945): Hollókő (1981) rézkarc, 27,5x33 cm, 15/100 (szig.) 131. Szily Géza (1938): Kertben tempera,farost, 70x80 cm (szig.) 18,000 Ft 132. Jakab Eszter ( ): Csendélet olaj,farost, 60x80 cm (szig.) Fülöp Erzsébet (1937): Csendélet olaj,farost, 44x49 cm (szig.) 17,000 Ft 134. Giczy János (1933): Család (1981) olaj,farost, 80x68 cm (szig.) 26,000 Ft 135. Óvári László ( ): Kert (1978) olaj, vászon, 60x80 cm (szig.) 26,000 Ft 136. Meggyes László ( ): Felhős táj olaj, vászon, 50x70 cm Nagy István(B.) ( ): Honfoglalás akril, vászon, 120x90 cm (szig.) 28,000 Ft 138. Giczy János (1933): Áprád-kori kápolna Bánfalván akvarell, papír, 38x50,5 cm (szig.) 139. Bozsik István (1941): Ócskavas telep (1968) rézkarc, 20x15 cm (szig.) 140. Rékassy Csaba ( ): A megfigyelő rézkarc, 32x47 cm, 31/50 (szig.) Bojtor Károly (1933): Csendélet olaj, vászon,60x80 cm (szig.) 18,000 Ft 142. Simsay Ildikó ( ): Csendélet olaj, vászon, 60x80 cm (szig.) 22,000 Ft 143. Nagy Tibold ( ): Táj olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 19,000 Ft 144. Pataki János (1933): Mámor (1981) olaj,farost, 60x80 cm (szig.) 16,000 Ft 145. Csík István (1930): Csendélet (1958) olaj,farost, 50x60 cm (szig.) Mersits Piroska ( ): Fák tempera, papír,41x29 cm (szig.) 22,000 Ft 147. Döbröczöni Kálmán ( ): Konyhaasztal olaj, vászon,50x60 cm (szig.) 19,000 Ft 148. Kóthay Ernő ( ): Tavasz érkezése (1977) olaj, farost, 65x55 cm (szig.) 17,000 Ft 149. Orosz Gellért ( ): Mágikus zuhatag előtt (1979) akril, farost, 80x60 cm 38,000 Ft 150. Ferenczy Béni ( ): Fésülködő (1987) terrakotta, 37x16,5cm 36,000 Ft
7 12 Aukciós Katalógus Árverési Szabályzat 1. Az árverést a Magyar Alkotóművészeti Közalapítvány (továbbiakban MAK) végzi, rendezi és vezeti. A MAK mint árverező az árverési tételekről katalógust ad ki és az árverési tételek az árverés előtti kiállításon megtekinthetők. A katalógus leírásai kizárólag azonosításul szolgálnak, így az árverési vevőknek saját maguknak kell - az árverést megelőzően - meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. A MAK fenntartja a jogot, hogy a katalógusban szereplő egyes árverési tételek árverésre bocsátását mellőzze. 2. Árverezni kizárólag név, lakcím, illetve cég esetében cégnév, székhely szerint regisztrált - licitáló tárcsával lehet. Az árverési vevők a tárcsa átvételével kifejezik, hogy jelen Árverési Szabályzatot magukra nézve kötelezőnek fogadják el. Jelen Szabályzat az árverésen a licitálók számára hozzáférhető. 3.A regisztrált személyes adatokat (név, lakcím) a MAK kizárólag saját céljára jogosult használni, kivéve ha az árverési vevő ezt megtiltja. A MAK a személyes adatokat harmadik személy részére nem teszi hozzáférhetővé, és azokat nem hozza nyilvánosságra. Az adatszolgáltatás önkéntes. 4. Az árverésvezető az árverési tételeket a katalógusban megjelölt sorrendben röviden bemutatja és a kikiáltási árat kihirdeti, az árverési vevők pedig a számozott licitáló tábla feltartásával vételi ajánlatot tesznek. Ha a kikiáltási árra több vételi ajánlat érkezik, az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árat mindaddig, amíg csak egy a licitáló marad. Ha az árverésvezető felhívására új ajánlat nem érkezik, leüti a licitárat és a leütéssel létrejön az adásvétel. 5. Az első vételi ajánlat a kikiáltási árnak megfelelő vételi ajánlatot, minden további vételi ajánlat pedig az alábbiak szerint növelt összegű árajánlatot jelent: Az utolsó árajánlat (Ft) Az emelkedés (licitlépcső) összege (Ft): tól ig 500, tól ig 1 000, tól ig 2 000, tól ig 5 000, tól ig , tól ig , tól ig stb. 6. A tárgy vételi jogát leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legmagasabb ajánlatot teszi, kivéve védett műtárgy esetében, amikor a évi LXIV, Tv-ben biztosított elővásárlási jogát valamely magyar múzeum érvényesíti. 7. A vevő a leütési ár 20%-át foglalóként az árverésen készpénzzel azonnal befizetni tartozik. A műtárgy a vételár további részének befizetése után a MAK címén (Budapest, V. ker. Báthory u. 10.) vehető át. Fizetési határidő: az árverést követő 8. napig. 8. A vevő a leütési ár után számítva 10% aukciós jutalékot tartozik fizetni, amely magába foglalja az 5% szerzői díjat. 9. A vevő köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és veszélyére azonnal, avagy az árverést követő 8. munkanapon belül a MAK címéről. Ennek elmulasztása esetén a MAK nem felel a tárgy sérüléséért vagy elvesztéséért. A megvásárolt, de el nem szállított tárgyak esetében az árverést követő 8. munkanaptól számítva a MAK 500 Ft/nap tárolási díjat számít fel. Amennyiben a vevő az árverést követő 1 hónapon belül a kép átvételére nem jelentkezik, vételi ajánlata érvényét veszti, a foglaló az árverezőt illeti meg. 10. A kifizetett, illetőleg a megvett tárgyat visszavenni és újra árverésre bocsátani nem lehet. Kétes esetben azonban, ha a vevő személye nem állapítható meg, vagy az árajánlatot az árverésvezető nem vette észre, az árverés folytatható. 11. Tilos mindenféle összebeszélés, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálására rávegyen és megkárosítson. Ugyancsak tiltva van mindenféle, az árverési eredményt befolyásoló összebeszélés, a nyereségen való osztozkodás vagy az előny ígérése. Az ilyen magatartást mutató árverési vevőt az árverésvezető kizárja. 12 A kiállításon minden tárgy megtekinthető. A tárgyak szavatosság nélkül minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Leütés után semmiféle felszólamlást nem veszünk figyelembe, kivéve, ha a tárgy hamis, bár a katalógusban eredetinek van feltüntetve. Ebben az esetben az árverési vevő a Ptk-ban meghatározott módon és időn belül felszólamlással élhet. 13. Az árverési tárgyak kikiáltási áron alul nem adhatók el. A vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért a vételárért a MAK felelősséget nem vállal. Az el nem kelt tételek az árverés végén újra árverésre kérhetők! 14. Ha a vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, általa adott megbízás és meghatalmazás alapján a MAK - a megbízásnak megfelelően hivatalból árvereztet. A vételi megbízásban meghatározott összeg 20%-át előlegképpen ki kell fizetni. Erről a megbízó fél elismervényt kap. Ha ugyanarra a tárgyra harmadik személy magasabb összeggel ad vételi megbízást, vagy az árverés résztvevői magasabb ajánlatot tesznek, továbbá ha a távollevő vevő limitjével azonos licitlépcső más licitálóra jut, akkor az árverés végén az előleget minden levonás nélkül a megbízó visszakapja. Vételi megbízás adható személyesen a kiállítás helyszínén az árverés megkezdéséig. Interneten és telefaxon küldött vételi megbízásnak az aukció előtt 24 órával kell megérkezniük a MAK-hoz maktitkarsag@maktar.hu Fax: (06-1) Árverésünkön telefonon is licitálhat, melyhez előzetes kapcsolatfelvétel szükséges: (06-30) vagy a (06-1) (Szabó Krisztina) telefonszámokon Információ: 06 1/ szabó.krisztina@maktar.hu Magyar Alkotóművészeti Közalapítvány (1054 Budapest, Báthory u. 10.)
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTÁRS GRAFIKA
RészletesebbenOtthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése
dátuma: 2015.03.31. 1 NYZCS/14/12289497 SIMON GYULA 4 357,00 520 000 520 000 2 NYZCS/14/12290655 CZUBOR SÁNDORNÉ 3 101,00 450 000 450 000 3 NYZCS/14/12289468 KINCSES GÁBOR FERENC 2 520,00 520 000 520 000
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
RészletesebbenSzékhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám: HIRDETMÉNY
HIRDETMÉNY A Nemzeti Földalapkezelő Szervezet (a továbbiakban: NFA) mint Kiíró a Nemzeti Földalapról szóló 2010. évi LXXXVII. törvény (a továbbiakban: Nfatv.) 18. (1) bekezdés a) pontja, valamint a Nemzeti
RészletesebbenA Budapesti Ügyvédi Kamara évi választás. A Kamara elnökségének és tisztségviselőinek, továbbá bizottságai elnökeinek, valamint azok tagjainak
J E L Ö L Ő B I Z O T T S Á G A Budapesti Ügyvédi Kamara 2010. évi választás A Kamara elnökségének és tisztségviselőinek, továbbá bizottságai elnökeinek, valamint azok tagjainak JELÖLŐ LISTÁJA (A tisztségviselők
Részletesebben1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.
A Fiatal Képzőművészek Stúdiója vezetőségei 1958 1989 között: 1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési
RészletesebbenFutakeszi. 10 km nemenkénti eredménylista. Férfi. Hely Rsz Név Szév Nettó idő 1. kör 2. kör 3. kör 4. kör
1 9035 FAZEKAS Attila 1970 00:37:38 00:08:50 00:09:28 00:09:36 00:09:42 3:45 min/km +00:00:00 2 9150 THURAUER Roman 1977 00:37:54 00:08:51 00:09:28 00:09:41 00:09:53 3:47 min/km +00:00:15 3 9051 HAJTMAN
RészletesebbenA HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985
A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 Helye: Bp., V., Eötvös Loránd [ma Papnövelde] u. 8. 1972 1972. április 27. május 21. Barcsay Jenő rajzainak kiállítása. Rendezte Frank János 1972. június 8. július
RészletesebbenRólad szól levelezı verseny I. fordulójának eredménye
Rólad szól levelezı verseny I. fordulójának eredménye Tanuló Iskola Szabó Csenge Napsugár 1 Szabó Beatrix 1 Radler Vivien Fülöp Gabriella Óbudai Harrer Pál 2 Cseh Janka Nagy Árpád Óbudai II. Rákóczi Ferenc
Részletesebben1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat
1955. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat I. Bakay Erzsébet iparművész Balogh István grafikusművész Bíró Iván szobrászművész Bolgár József festőművész Csernus Tibor festőművész Feledy
RészletesebbenV. ROTARY FUTÓFESZTIVÁL MARATON kategóriás eredmények
Férfi 18-30 1 1051 Bojtor László Tivadar 21:44 21:39 21:58 22:44 23:56 25:11 26:20 26:25 3:09:54 2 1158 Süvöltős Bence 24:43 24:27 24:23 24:29 25:15 24:52 24:43 24:24 3:17:13 3 1145 Lovas Gergely 25:01
RészletesebbenB U D A P E S T I Ü G Y V É D I K A M A R A V Á L A S Z T Á S S Z A V A Z A T S Z Á M L Á L Ó B I Z O T T S Á G
A megválasztott személyek neve és annak a tisztségnek, illetve testületnek a neve, amelyre, illetve amelybe a jelöltet megválasztották: Elnök DR. TÓTH M. GÁBOR Főtitkár DR. GYALOG BALÁZS Elnökhelyettes
RészletesebbenKimutatás Nyírvasvári Község Önkormányzata által tűzifa juttatásban részesítettekről - 1/2013.(I.10.) önkormányzati határozat alapján -
1. 5-2/2013 Terdik Ferenc Kossuth 2. 1 m3 2. 5-4/2013 Nagy Ferencné Kossuth 17. 1 m3 3. 5-5/2013 Cseh Gyula Kossuth 20. 1 m3 4. 5-6/2013 Lukács György Kossuth 38. 1 m3 5. 5-7/2013 Deák László Kossuth 49/b.
RészletesebbenVizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 2.) tel./fax: 06-36/
Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 2.) tel./fax: 06-36/311-211 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z) szakképesítés
RészletesebbenSapientia EMTE Gazdaság- és Humántudományok Kar. Közgazdaság képzési ág Csoportbeosztás tanév
Közgazdaság képzési ág 1 Ambrus K. Norbert A A1 2 Antal V. Tamás A A1 3 Babota G. Zoltán A A1 4 Baczoni G. Gyopárka A A1 5 Baló Cs. Zsolt A A1 6 Baricz C. Anita A A1 7 Bartha L.-J. Boglarka A A1 8 Bartók
RészletesebbenII. Tisza-tó Maraton - MTB Felnőtt Férfi
II. Tisza-tó Maraton - MTB Felnőtt Férfi 1. II. Tisza-tó Maraton - MTB Felnőtt Férfi 1 83 Csire Sándor - 01:40:30 00:00:00 2 59 Németh Miklós Sólyom Team 01:40:31 00:00:00 3 145 Jakab Csaba - 01:41:38
RészletesebbenDescendants of Urbanus Benedek
Részletesebben2014/2015. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG III-IV. KORCSOPORT. Hajdú - Bihar MEGYEI DÖNTŐ
2014/2015. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA III-IV. KORCSOPORT Hajdú - Bihar MEGYEI DÖNTŐ Helyszín (település, és versenyhelyszín): Gyulai István Atlétika Stadion, 4032 Debrecen, Oláh Gábor utca 5. Időpont
RészletesebbenMőtárgyjegyzék. Jótékonysági Aukció. Az MC Mediacompany Kft. Az Igazgyöngy Alapfokú Mővészeti Iskola és Alapítvány megsegítésére
Mőtárgyjegyzék Az MC Mediacompany Kft. Jótékonysági Aukció Az Igazgyöngy Alapfokú Mővészeti Iskola és Alapítvány megsegítésére Árverési szabályzat 1. Az árverést az Igazgyöngy Alapfokú Mővészeti Alapítvány
RészletesebbenBödõk, Ilona b: 1947 in Csicsó Mad. Nagy, Tibor "Dr" b: 1946 in Mad m: 1976. Nagy, Szabolcs "állatorvos Dr" b: 1976 in Mad
Nagy, Vilma b: 1911 in Csicsó d: 2005 in Csicsó anyja Pálffy Vilma Fél Antal d.u. Bödõk, Pál b: 1905 in Csicsó m: 1947 d: 1965 in Csicsó anyja Kollár M.Bödõk Ksz.Tarcsi Géza, Balá gy.k.sz. Beke Károly
RészletesebbenII. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi
II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi 1. II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi 1 174 Vígh Zoltán - 01:34:30 00:00:00 2 139 Nagy Gyula Alföld KS 01:34:32 00:00:01 3 152 Vízer Barnabás Team Katay 01:36:57
RészletesebbenBonyhád-Bátaszék félmaraton eredmények Absz férfiak: Helyezés Név Idő Orsós Zoltán 01:27: Kovács Krisztián 01:31:52
Bonyhád-Bátaszék félmaraton eredmények 2014.09.20. Absz férfiak: Helyezés Név 1. 267 Orsós Zoltán 01:27:55 2. 266 Kovács Krisztián 01:31:52 3. 262 Takács Dávid 01:39:00 4. 174 Veréb Dávid 01:40:32 5. 253
RészletesebbenDUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK
DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK A-03 DUNAKESZI 425 db HU-12-06- 04726 04800 Németh István 75 HU-12-06- 04801 04845 Haraszti Győző 45 HU-12-06- 04846 04895 Tóth Mihály 50
RészletesebbenTárgy: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés bizottságai elnökeinek és tagjainak megválasztása
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Közgyűlésétől, Miskolc 116/2006. (XI. 9.) Kgy. számú határozat Tárgy: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés bizottságai elnökeinek és tagjainak megválasztása A
Részletesebben2007/2008. TANÉV MEZEIFUTÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ VÉGEREDMÉNY
2007/2008. TANÉV MEZEIFUTÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. korcsoport - FIÚ EGYÉNI (1995-1996) Hely Név Szül Település Iskola Megye 48 Horváth Ákos 1995 Püspökladány Ált. Isk., Előkészítő Szakiskola, AMI,
RészletesebbenHORVÁTH MIHÁLY EMLÉKVERSENY 2008.
2.Ternai 2.Zelei 3.Katona 1.Sebesi 1.Makai Melitta Anikó Marianna 6Dr.Pálfi 6Lőrincz Edit Tiborné Városi Kiss Bálint Általános Református Iskola Kunszentmárton 2.Füzi Balázs Viktória Hajnalka 6Szemerédi
RészletesebbenOtthon Melege Program ZFR-KAZ/14 "Fűtéskorszerűsítés (Kazáncsere) alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése
dátuma: 2015.04.28. 1 KZCS/14/12193524 MAKAI RÓBERT 649 986 8530 649 986 2 KZCS/14/12193363 PAUSITS ERIKA 643 204 7480 643 204 3 KZCS/14/12193462 VIDA JÁNOS 650 000 7280,4 650 000 4 KZCS/14/12193486 MILÁVECZ
RészletesebbenKedves Hallgatók! Köszönjük, és jó tanulást kívánunk: Gabi és Nóra
Kedves Hallgatók! Az alábbi táblázatokban találjátok a csoportbeosztást. Kérjük, hogy a beosztásotok szerinti első napon jelenjetek meg. Aki nem találja a nevét, kérjük, keressen minket telefonon. Figyelem!
Részletesebben05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu H 65,8482 ko m 2.
05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu 06-05-27262 H 65,8482 ko 2971136 m 2. Varga K.István U05 HU 09-05-82335 H 157,4612 ko 2618843
RészletesebbenVárgesztesi Terepfutás május 12, vasárnap
Várgesztesi Terepfutás 2013. május 12, vasárnap 500 m 1. 7 Vámos András f 2007-1 2:38 2. 6 Ujhelyi Balázs f 2007-2 2:42 3. 3 Takács-Lissai Máté f 2007-3 2:52 4. 2 Kusztván Menyhért f 2007-4 3:18 5. 1 Miksa
RészletesebbenAz Országos angol nyelvi verseny Vas megyei résztvevıinek a megyei fordulóban elért eredményei évfolyamonként 2011-2012. tanév
A MEGYEI FORDULÓ EREDMÉNYE 8. évfolyam Felterjesztési ponthatár az országos döntıbe: 80 pont/100 pont NÉV ISKOLA TANÁR PONTSZÁM Kovács Attila Rezner Józsefné 79 Gáspár Gergı Rezner Józsefné 73 Koltai Kadosa
RészletesebbenSzent László Napi futás. Szent László napi 10-es abszolút eredménylista
1 475 VARJASI Dávid 1990 00:03:56 00:22:07 00:23:10 00:00:29 00:49:43 00:45:47 4:21 min/km Férfi 1-2003 1 +00:00:00 2 384 ERDEI András 1987 00:03:57 00:22:49 00:24:45 00:00:24 00:51:56 00:47:59 4:34 min/km
RészletesebbenMûvészet/Természet/Védelem
RészletesebbenSzent László Napi futás Szent László napi 10-es nemenkénti eredménylista. Férfi
Férfi 1 475 VARJASI Dávid 1990 00:03:56 00:22:07 00:23:10 00:00:29 00:49:43 00:45:47 4:21 min/km 1 1 +00:00:00 2 384 ERDEI András 1987 00:03:57 00:22:49 00:24:45 00:00:24 00:51:56 00:47:59 4:34 min/km
RészletesebbenSzent László Napi futás Szent László napi 10-es nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista
Férfi 2004+ 1 631 RÉVÉSZ Hunor 2004 00:31:36 00:31:58 00:00:30 01:04:05 48 77 6:06 min/km +00:00:00 2 188 BOTTÓ Balázs 2008 00:35:35 00:36:44 00:00:34 01:12:54 59 117 6:56 min/km +00:08:49 2018.06.24 13:25:59
Részletesebben7Km összetett eredmény:
7Km összetett eredmény: Helyezés Rajtszám Név: Idő eredmény: Tempó: Nem: 1 296 Zvekan zsombor 0:28:21 04:03 Férfi 2 166 Vörös Attila 0:28:51 04:07 Férfi 3 401 Kárpi Róbert 0:28:54 04:08 Férfi 4 664 Csorba
Részletesebben4 km abs. Dunaparti Futópartik fordulójának eredményei. Hely Idı Rajtszám Név
Dunaparti Futópartik 2010 1. fordulójának eredményei 4 km abs. Hely Idı Rajtszám Név 1. 0:14:31 611 Nagy Richárd 2. 0:14:34 792 Dunai László 3. 0:14:45 647 Orbán Balázs 4. 0:15:21 610 Ridly István 5. 0:15:45
RészletesebbenSportorvosi érvényesvége
21412 Gede Balázs 4.2.2019 29.1.2019 15:30 21780 Somogyi Mátyás 7.2.2019 29.1.2019 15:30 20018 Varga Ábel 7.2.2019 29.1.2019 15:30 8445 Mészáros Gergő 7.2.2019 29.1.2019 15:30 10085 Józsa Soma 7.2.2019
RészletesebbenII. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton
Nem/Kategória: Férfi 12-19 éves 1 69 DITZENDY Arisztid 1998 00:33:16 00:34:05 00:39:12 01:47:14 01:46:34 37 5:03 min/km +00:00:00 2 56 MOLNÁR Zoltán 1998 00:38:58 00:38:05 00:39:17 01:57:09 01:56:21 51
Részletesebben1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László
1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László Idézet: Amíg az ember él, előre kell haladni (Che Guevara) Antal László Bakó Károly Búzás
RészletesebbenNógrád Megyei Kormányhivatal Címe: 3100 Salgótarján, Rákóczi út 36. Telefon: 06 (32) Fax: 06 (32)
Nógrád Megyei Kormányhivatal Címe: 3100 Salgótarján, Rákóczi út 36. Telefon: 06 (32) 620-700 Fax: 06 (32) 620-713 Dr. Szabó Sándor Kormánymegbízott 06 (32) 620-700 Dr. Kalocsai Péter Igazgató 06 (32) 620-758
RészletesebbenJÁRÓBETEG SZAKRENDELŐ INTÉZET SZAKRENDELÉSEINEK SZAKORVOSI NÉVSORA K épület
SZAKRENDELÉSEINEK SZAKORVOSI NÉVSORA K épület Név Telefonszám Szak Dr. Aczél Klára 71-351 465-1838 Szemészet Dr. Alföldi Edit 72-918 Reumatológia Dr. Altomare György 71-344 Pszichiátria Dr. Atalay Katalin
RészletesebbenVIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó
Név Idő Különbség Női 7km 14-19 éves korig 1 Pelle Zsófia 31:15 0:00 2 Fodor Eszter 42:04 +10:49 3 Szabó Sára 44:52 +13:37 4 Szabó Zsófia 45:53 +14:38 Női 7km 20-39 éves korig 1 Kovács Edit Ernesztin 31:30
RészletesebbenCsecsemő- és kisgyermeknevelő felsőoktatási szakképzési szak
Beosztás a 2015. június 17 19 között tartandó záróvizsgára Bizottság száma : 23. sz. Terem szám:, B épület 537. terem Záróvizsga időpontja: 2015. június 17. 8. 00 órától Balázsi Éva Kata Béres Nikoletta
RészletesebbenEredménylista. Megye: Hargita 1. osztály Körzet: Gyergyószentmiklós és környéke. Sorszám
Eredménylista Megye: Hargita 1. osztály Tanuló neve Felkészítő neve neve Település Elért 1. NAGY GY FERENC EDIT GYERGYÓREMETE 148 NIKOLETTA 2. ROMÁN MÁTÉ FERENC EDIT GYERGYÓREMETE 147 3. LACZKÓ VIOLA PAPP
RészletesebbenFUTAPEST CROSSFUTÁS KISTARCSA november 23.
FUTAPEST CROSSFUTÁS KISTARCSA 2008. november 23. Végeredmény 4 KM Gyerek Absz.hely Név Szül.év Rajtszám Idö 1. RAJSZKI PÉTER 1995 378 15:34 2. Kocsis Gábor 1995 350 16:08 3. Novák Eszter 1996 354 17:24
Részletesebben2013 nyarán elért sikereink
2013 nyarán elért sikereink Nemzetközi kémia diákolimpia (Moszkva, Oroszország) Székely Eszter 2013/c felkészítő tanár: Albert Attila Czipó Bence 2013/c felkészítő tanár: Albert Attila Nemzetközi földrajzi
Részletesebbendíjazottak I. díj Dobosi Gábor
Szádeczky-Kardoss Elemér : év díjazottak 1989.10.30 I. díj Dobosi Gábor Hertelendi Ede Bozó László Elek István Lantai Csaba Wéber Zoltán I Csillag Ferenc Csirik György Milotai Katalin Rákóczi János 1990.09.10
Részletesebben2015. január 12 április 16. Terem: E ép. fszt. 1. Csoportkód: 04/2015/M Időpont: hétfő és szerda, 13:00 16:15
Kedves Hallgatók! Az alábbi táblázatokban találjátok a csoportbeosztásokat. Kérjük, hogy az első tanítási napotokon a megadott terembe és a megadott időpontra menjetek. Az első tanítási napra a tandíjon
RészletesebbenFELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK