LELÁTÓ. Ifjú titán! A II. Kerület UFC információs magazinja 2017/VII. 63. szám. Wwww.keruletufc.hu

Hasonló dokumentumok

Az U11-es csapat nyerte Kaposváron a "Tavaszi Kupát"

LELÁTÓ. Különdíjasok!

LELÁTÓ. Javában zajlik a versenyszezon! A II. Kerület UFC információs magazinja. Wwww.keruletufc.hu

U13 lány Badó László régió Felsőház

es. FŐNIX ISE. LABDARÚGÓ SZAKOSZTÁLY EREDMÉNYEI es korosztály. IV.CSHC OKTÓBER-FEST TORNA Október 09.

NAGYCENKI SPORTEGYESÜLET 9485 NAGYCENK, GYÁR UTCA 2. A NAGYCENKI SPORTEGYESÜLET 2017-ES TEVÉKENYSÉGE

Csapataink eredményei január 11-től 17-ig:

U õszi értékelés Készítette: Palotai Nándor, vezetõedzõ

Előterjesztés Részvétel a évi junior Világbajnokságon

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

Szakmai beszámoló. 2012/2013-as idény őszi szezon. TÁPIÓSZECSŐ F.C. U-15 korosztályos utánpótlás labdarúgó csapat. Készítette: Szathmári Márton

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, 9 korosztály, 70 csapat, 950 játékos a DABASI FOCITORNÁKON. a jövő lehető séget kínál.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Soroksár SC április 03.

A MFS kiemelt 1999-es korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

2010 Tavasz U-19. Tavaszi szezont a 7. helyről vártuk, de látótávon belül volt dobogó elérése, ezért bízva egy sikeres tavaszban megcéloztuk azt.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Balmaz Kamilla Gyógyfürdő április 08.

Budapesti Igazgatóság

Köröstarcsa Labdarúgó Szakosztály évi beszámolója

II. Kerület. Utánpótlás. Futball. Club UFC.

Forever Cup Dunaújvárosban

A foglalkozás feladatai:

Dabasi. helyzet. Bajnokcsapat! A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehetőséget kínál április 3.

Versenykiírás és program

I. JFC Kupa Jászberény, augusztus 16. VERSENYKIÍRÁS. I. JFC Kupa. utánpótlás labdarúgótorna

Új név a Strandfoci Kupán: Mészi Frucht Kft.

Bemutatkozás. U-7 korosztály ( ): U-9 korosztály ( ): U-11 korosztály ( ):

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Balmaz Kamilla Gyógyfürdő december 11.

Követelmények a modern futballban

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Kisvárda Master Good augusztus 24.

Előterjesztés Részvétel a évi Kadet Európa-bajnokságon

Dabasi. helyzet. Dabason az U-11, U-13 megyeválogatott. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál.

Fehérvár Rugby Club évi. Beszámolója.

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál. Elkezdődött a es szezon

Lévai Zoltán és Tim Gábor is győzött

14/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI I. OSZTÁLY ELMARADT FELNŐTT MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI ELMARADT U-21-ES MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI TABELLA FELNŐTT

2016/2017 Gyermeklabdarúgó ligabajnokság

Paks öregfiúk kispályás labdarúgó bajnokság évi versenykiírása

FC Dabas Téli Teremtorna

49/2018 (12.13.) számú Budapesti Hivatalos Értesítő

Csapatjáték. felépítés

LELÁTÓ. Két jó barát! A II. Kerület UFC információs magazinja.

SZAKMAI BESZÁMOLÓ. A TÁPIÓSZECSŐI U7, U9 és U11-es KOROSZTÁLYOK ÉVI TEVÉKENYSÉGÉRŐL. (korosztályos edző)

Utánpótlás Labdarúgó Torna

2243 Kóka, Kossuth Lajos utca 2. Szathmári Márton - Tápiószecső FC női csapat edző ( )

V. évfolyam 2.szám február

A csillaghegyi 2004-es korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

A MFS kiemelt 1998-as korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

Tartalom. A hónap képe December

UEFA A. SK STURM GRAZ KLUBLÁTOGATÁS május Készítette: Artner Tamás

Nem lehet elég korán kezdeni! Ahhoz, hogy megtanuljunk játszani, gyakorolnunk kell!

Utánpótlásnevelés az FC Barcelonánál Felépítés módszerek. Albert Puig FC. Barcelona Ifjúsági divizió Szakmai Igazgató

Magyarország legeredményesebb csapata lett a Bonyhád BFC

V-VI.korcsoport A kategória FIÚK EREDMÉNYEK

MEGYE II. OSZTÁLY Nyugati Csoport 4. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 4. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT TABELLA U-19

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Békéscsaba 1912 Előre március 6.

D III VERETLENÜL ELŐRE

es bajnokság

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál. Porondon az ifjúság

Csapataink eredményei április 14-től 20-ig:

A Szombathely lesz a Szolnok ellenfele a kosár döntőben

Csapataink eredményei október 20-tól 26-ig:

12/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI I. OSZTÁLY 12. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 12. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

Módszer a tanítás művészete

Dabasi. helyzet. Továbbra is 1. helyen az FC Dabas II. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehetőséget kínál április 3.

Éjszakai Mikulás kupa

Veszprém 2018 Grappling Bajnokság

8/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 8. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 8. FORDULÓ U-21-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

A MFS kiemelt 2005-ös korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

LELÁTÓ. Tornagyőzelem! A II. Kerület UFC információs magazinja.

helyzet Dabasi Jól szerepelnek labdarúgó lányaink Az FC Dabas Barcelonában köszöntötte ifj. Mari Zoltánt A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz,

Coerver Magyarország

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV FC Ajka február 21.

SZKB104_15. Fordulópontok a barátságban

Átírás:

Tartalom 2017. Október Remek mentalitás. Küzdeni tudásból jeles. A srácok megdolgoztak a sikerért. Átlag feletti teljesítmények. Még sok ilyen mérkőzést szeretnénk játszani. Szép győzelmeket arattunk. Képes beszámolónk. Nem sikerült a pontszerzés. Kedves Olvasó! Egyesületünk futballfilozófiájához, képzési és nevelési elveihez illeszkedve a mérkőzések, tornák eredményei korosztályonként eltérően jelennek meg. Kisebb korban számszerű eredmények nélkül számolunk be a csapatokkal kapcsolatos történésekről, bajnokságban szereplő csapatainknál (U19, U17, U15) m á r m e g j e l e n n e k a s z á m s z e r ű eredmények is. A hónap képe az ESMTK sporttelepén készült, ahol Triz Bercel, a 2007-2008-as csapatunk tehetséges játékosa először vett részt az MLSZ tehetség kiválasztási programjába. Büszkék lehetünk rá, mert megállta a helyét, technikailag a legjobbak között volt. A hónap képe

1999/2000-ben születettek Szeptember végén Siófokon folytattuk szereplésünket az országos bajnokságban. Lénárd Andris gyönyörű góljával hamar vezetést szereztünk, hogy aztán pillanatok alatt hátrányba kerüljünk, előbb gólszerzőnk maradt le egy pontrúgásnál emberéről, majd kapusunk ragadt a gólvonalon egy beadásnál, máris hátrányban voltunk. Az első félidőben gyengén játszottunk, a második félidőben viszont úgy nézett ki a játék, ahogy az elejétől fogva kellett volna. Ennek ellenére kevés helyzetünket kihagytuk, így 2-1-es vereséget szenvedtünk. A budapesti bajnokságban Rákospalotán léptünk pályára a Pestújhely ellen. Meggyőző teljesítménnyel 5-2-es győzelmet arattunk, Dolgener Flórián és Erős Máté is duplázott, rajtuk kívül Török Norbi is betalált. A következő fordulóban az országos bajnokságban nagy rangadóra került sor Pesterzsébeten, az ESMTK otthonában. Az első félidőben hátrányba kerültünk, majd Prizzia Tomi meccsben tartott minket, amikor büntetőt hárított. Ugyan már ebben a játékrészben is jól játszottunk, a gólok csak a másodikban jöttek. Kelemen Zsombi hatalmas bombagólja után Bacsek Bernát ziccere értékesítésével megfordította az állást. A hajrában Tóbiás Marci berúgott egy Bacsek-bomba utáni kipattanót, majd Mohamed Zeid káprázatos emelése a hab volt a tortán, 4-1-es győzelmet arattunk. MLSZ U19 ESMTK UFC 1 4.

1999/2000-ben születettek A fővárosi bajnokságban háromgólos hátrányból álltunk fel Gerhát Dávid és Farkas Sebi duplájával a Fenomenon ellen (4-3), ezzel folytatva jó sorozatunkat. Az MLSZ harmadosztályú bajnokságában Soroksárra látogattunk a 7. fordulóban, ahol az első félidőben ismét gyenge futballt mutattunk be, megérdemelt egygólos hátrányba kerültünk. A második 45 percben sikerült felpörgetni a tempót, de legnagyobb helyzeteinkből sem tudtunk betalálni, a házigazdák egy kontrából viszont gólt lőttek, ezzel lezárva a mérkőzést (2-0). A budapesti küzdelemsorozatban soros ellenfelünk a 100%-os Újpest SC volt, ahol gólnélküli első felvonást követően a második félidőben két hibánkat is góllal büntette ellenfelünk, így ezen a meccsen is vereséget szenvedtünk (2-0). Nemzeti ünnepünk hétvégéjén a listavezető Vác gárdáját fogadtuk a Kolozsvári Tamás utcában. Remek mentalitással küzdöttük végig a meccset és helyenként jól és veszélyesen is játszottunk, de mindkét félidő elején gólt kaptunk, így végig rohannunk kellett az eredmény után. A helyzeteit jobban kihasználó pest megyeiek megérdemelt győzelmet arattak jól küzdő csapatunkkal szemben (0-3). A hónap játékosa a remekül játszó Kelemen Zsombor lett. Ünneplés.

2001/2002-ben születettek ESMTK II. Kerület UFC 2-3 Kezdő: Tóth- Dér, Váradi, Görgényi, Somogyi- Valkó, Werner, Sautner, Szabó- Balás, Nagy Cserék: Ormosy, Pamuk, Hegedüs A mérkőzésen végig fölénybe játszva nyertünk. A különbség nagyobb is lehetett volna. Soroksár II. Kerület UFC 11-0 Kezdő: Tóth- Dér, Váradi, Görgényi, Veres- Valkó, Werner, Rókusfalvy, Sautner- Balás, Nagy Cserék: Somogyi, Herczenik 0-3 után volt még esély visszajönni a mérkőzésbe, de ez nem sikerült, a különbség annak köszönhető, hogy a csapat nagyrésze fejben már nem tudott a pályán lenni a második félidőben. II. Kerület UFC- Vác 0-8 Kezdő: Wein- Dér, Váradi, Werner, Veres- Valkó, Görgényi, Herczenik, Sautner, Ormosy, Szabó Cserék: Rókusfalvy, Balázs Sajnos fizikálisan nagy különbség volt a két csapat között, emellett egyéni hibáknak is köszönhető a különbség viszont küzdeni tudásból jelesre vizsgázott a csapat.

2003/2004-ben születettek Októberi szereplésünket a Komárom ellen kezdtük hazai pályán, a Panoráma Sportközpontban. Az idősebbek mérkőzésén fegyelmezett játékkal irányításunk alatt tartottuk a mérkőzést erős ellenfelünkkel szemben, ám mindkét félidőben rövid idő alatt két-két hibából gólokat kaptunk, így a második félidőben Jancsó Lukács két remekbeszabott gólja ellenére 4-2-es vereséget szenvedtünk. Az edző értékel. Az egy évvel fiatalabbak az első félidőben alárendelt szerepet játszottak és négygólos hátrányba kerültek. A második 40 percben felvettük a versenyt a komáromi fiúkkal, de kétszer is gyámoltalanok voltunk, így újabb két gólt kaptunk. Erre a hajrában Dajka Bence góljával megérdemelten válaszoltunk (1-6). A következő héten Csepelre látogattunk, ahol a fiatalabb korosztály 7-1-es vereséget szenvedett a minden szempontból előttünk járó csepeli fiúk ellen. Gólunkat Pintér Krisztián szerezte. Az idősebbek roppant bosszantó mérkőzésen, bántóan gyenge helyzetkihasználás mellett 2-1-es vereséget szenvedtek. Gólunkat Uracs Patrik szerezte, de nagyon szomorúak lehetünk, mert ezen a mérkőzésen mi voltunk a jobb csapat. Október közepe elhozta az első győzelmet a 2003-asok számára, a Dunaharaszti ellen rendkívül összeszedett teljesítménnyel, Nagy Misu, Kelemen Csongi és Uracs Patrik góljaival 3-1-es győzelmet arattunk.

2003/2004-ben születettek A srácok alaposan megdolgoztak a sikerért, amit abszolút megérdemeltek. A fiatalabbak meccsén is hasonló végeredmény született, csak itt a vendégek vitték el a három bajnoki pontot. Kiegyenlített mérkőzést játszottunk, de ellenfelünk jobban gazdálkodott lehetőségeivel. Gólunkat Pintér Krisztián szerezte. A legjobbak. A fiúk figyelnek. Az első fordulóban elhalasztott Újbuda elleni meccseket hétköznap pótoltuk. A 2004-esek súlyos, 7-0-ás vereséget szenvedtek a fizikálisan jóval erősebb délbudaiak ellen. Ezzel szemben az idősebbek 7-0-ás győzelmet arattak. Az első félidőben remek helyzetkihasználással négy gólt szereztünk, amit a második félidőben tovább növeltünk. Gólszerzők: Kelemen Csongi 3, Nagy Misu, Uracs Patrik, Jancsó Lukács. Az ünnepi hétvégén Kőbányára utaztunk, a KISE vendégei voltunk. A fiatalabbak 6-0-ás vereséget szenvedtek, ellenfelünk a játék minden elemében előttünk járt, így a tisztes helytállás maradt számunkra. Az idősebbek hatalmas csatában bravúros, 2-1-es győzelmet arattak a házigazda ellen. Az első félidőben Nagy Misu és Kelemen Csongi góljaival előnybe kerültünk, amire a második felvonásban egyszer válaszoltak a kőbányaiak, így sikerült győztesen elhagyni a Gyakorló utcát. A hónap játékosa folyamatosan magas szintű teljesítményével, az első perctől az utolsó percig megalkuvást nem tűrő hozzáállással játszó Dudás Fülöp lett.

2005/2006-ban születettek Szeptember végén elkészítettük a 2017/18-as idényre szóló csapatfotót, ami legnagyobb örömünkre nagyon jól sikerült. Ezúton is szeretném megköszönni Bodai Attila édesapjának a szakértő közreműködését és a fényképezés során tanúsított türelmét. Az októbert a hagyományokhoz híven a szeptemberi hónap legjobbjainak díjazásával kezdtük. A 2006-os születésű játékosaink közül Solti Szabolcs lett a hónap játékosa, a Bozsik tornákon mutatott ragyogó teljesítménye alapján. Bene Attilát, Krant Markot és Solti Szabolcsot azért jutalmaztuk, mert az összes szeptemberi edzésen részt vettek. A hónap legemlékezetesebb meccsjelenete Nagy Levente nevéhez fűződik, aki egy gyönyörű támadás végén fejelt az ellenfél hálójába. A 2005-ben született játékosaink közül a hónap játékosa címet ezúttal Magyar Bulcsú kapta, a hónap legszorgalmasabb edzésre járója Szikorszky Dániel volt, míg a hónap legemlékezetesebb teljesítménye Geiszter Barna Bozsik tornán szerzett nyolc gólja volt. Októberben is két Bozsik tornán szerepeltünk két-két csapattal. Október első hétvégéjén a BVSC Stadionban vendégeskedtünk. Mennyien vagyunk!?

2005/2006-ban születettek Zöld csapatunk újra az összes mérkőzését megnyerte. Játékosaink mindegyike átlag feletti teljesítményt nyújtott. Mindazonáltal még mindig sok gólhelyzetet hagytunk kihasználatlanul és a játékunk sem volt elég tudatos. A legjobb teljesítményt Németh Dávid nyújtotta gólerős játékával. A zöldek. Fehér csapatunk is jól teljesített és újra csak a zöld csapatunktól szenvedett vereséget. A fehérek.

2005/2006-ban születettek Szemre tetszetősen, nagy labdabirtoklási fölényt kiharcolva játszottunk, de a helyzetkihasználásunkon javítanunk kell. Emellett néhány súlyos helyezkedési hibát is elkövettünk, amit sürgősen ki kell küszöbölni a játékunkból! Különdíjasok. Továbbra is gondot jelent, hogy játékosaink nem elég magabiztosak és nagyobb tudásukat nem tudják érvényre juttatni még náluk sokkal szerényebb képességű csapatok ellen sem. A legjobb játékosnak járó oklevelet ezúttal Fazakas Csongor vehette át, megalkuvást nem ismerő, harcos játékáért. Fazakas Csongor.

2005/2006-ban születettek A torna díjazottjai. Két héttel később a Zrínyi AC rendezte a tornát. Zöld csapatunk ezúttal is minden mérkőzését magabiztosan hozta. A gyerekek hozzáállása nagyszerű volt, motiváltan léptek pályára. A labdajáratásban még tovább léptünk előre és a letámadásunk is nagyon jól működött. Legeredményesebb és egyben legjobb játékosunk Magyar Bulcsú lett 6 góllal. Fehér csapatunk viszont váratlanul gyengén teljesített. Ugyan most is sokat birtokoltuk a labdát, de a befejezéseket elkönnyelműsködtük és többször is a kapufát találtuk el. Emellett sokszor akkor vesztettünk labdát, amikor az egész csapat előre futott, lehetőséget adva ezzel az ellenfeleinknek, hogy kontratámadásokat vezessenek, és könnyű gólokat szerezzenek. Ráadásul a kapusunk is gyenge napot fogott ki. Legjobb játékosunk Bélai Balázs volt küzdőszelleméért, kiemelkedő futóteljesítményéért. Hajrá UFC!

2007/2008-ban születettek Október 7-én részt vettünk a III. őszi Bozsik-tornán a BVSC pályáján. Nagy örömömre 29 gyermek jött el, így ismét három csapattal neveztünk. A torna végén különdíjban részesült Triz Bercel, Borbély Mihály és Cseh Domokos. Berci, Samu, Barni, Áron és Misi sajtótájékoztatót tart. Október 14-én a BVSC ellen edzőmeccset játszottunk a Szőnyi úti műfüves pályán. A mérkőzés 70 percet tartott. Egy jó ellenfél ellen játszottunk egy jó mérkőzést, összességében elégedett voltam a látottakkal. Ezen a mérkőzésen nagyszerűen mutatkozott be csapatunkban Váczi Tóbiás, hiszen egy mesterhármassal hívta fel magára a figyelmet. A meccsen a fiúk nagyon elfáradtak, hiszen még nincsenek hozzászokva az ilyen hosszú mérkőzésekhez, illetve a mérkőzés néhány periódusában lankadt az összpontosítás, a folyamatos koncentráció területén még fejlődnünk kell. Október 22-én szervezték meg a IV. őszi Bozsik-tornát, új helyszínen a Nemzeti Közszolgálati Egyetem pályáján. Két csapattal álltunk ki. Különdíjjal jutalmazták Jakab Attilát és Déri Benjámint.

2007/2008-ban születettek Október 26-án, szerdán a Vasas Kubala Akadémia meghívott bennünket egy mini tornára, amelyen külön mérkőztek a 2008-as és a 2007-es születésű játékosok. Két-két egyaránt 30 perces mérkőzést játszott mindkét korosztály. A kisebbekkel két nagyon erős ellenfél ellen mérhettük fel, hogy hol állunk a fejlődésben, de sikerült két szoros mérkőzést játszani. Mindkét ellenfelünk többet birtokolta a labdát és nagyon szép támadásokat vezettek, de a mi játékosainktól is láttunk sok szép megoldást, dicséret illeti a fiúkat. A nagyobbaknál újból lehetőséget kapott Váczi Tóbi, aki jól dolgozik az edzéseken, illetve Geresdi-Horváth Csanád is, aki ugyancsak kiváló mentalitással, keményen dolgozik a foglalkozásokon. Először a Vasassal játszottunk, akik nagy nyomás alá helyeztek minket az agresszív letámadásukkal, de sokáig álltuk a sarat, Bérczes Lajos nagyszerű teljesítményt nyújtott a kapuban, illetve lábbal is jól játszotta meg a labdát, így többször is sikerült kihoznunk a játékszert és néhány helyzetet is ki tudtunk alakítani, amelyeket sajnos elhibáztunk, mert nem voltunk elég határozottak a kapu előtt, nem lőttünk kapura időben. Berci és Áron Barcelonában.

2007/2008-ban születettek A Vasas nagyon gyorsan játszott, dominálta a játékot, így többször nehéz helyzetbe kerültünk, de legtöbbször sikerült menteni. Összességében nagyon jó erőfelmérő volt, láthattuk, hogy hol állunk a fejlődésben, nagyszerűen kirajzolódott, hogy miben kell előrelépnünk. Még sok ilyen mérkőzést szeretnénk játszani! Nagy dicséret jár a Vasasnak, hiszen gyorsan, kombinatívan játszottak és labda nélkül agresszívan letámadtak, ez a játék a követendő példa nekünk is. Kézfogás Messivel.

2007/2008-ban születettek A második mérkőzésen a Budakalász ellen játszottunk elég sok egyéni hibával, de ezen az összecsapáson sokkal több jó megoldás volt, sikerült gyors és hatékony támadásokat is vezetni és a helyzeteket is kihasználni. Nagyon tanulságos mérkőzések voltak mindkét korosztálynak. A Házi bajnokságunk őszi fordulóiból még egy-egy mérkőzés maradt, a ligát vezető csapat egy kicsit elhúzott a pontokat tekintve, az őket üldöző három csapat nagyon közel van egymáshoz. Szoros és izgalmas mérkőzéseket játszanak a srácok, élvezik a játékot, úgy érzem a kezdeményezés elérte a célját. Az edzéseken továbbra is az átadásokon és átvételeken volt a hangsúly, illetve a párharcokat is sokat gyakoroltuk. Az egyik pénteki edzésen, a gyermekek nagy örömére lábteniszeztünk, a későbbiekben, amikor megbarátkoznak ennek a játéknak a szabályaival és technikai követelményeivel, akkor bajnokságot is fogunk szervezni. Örömmel jelenthetem be, hogy csapatunkból egy kisfiút meghívták az MLSZ tehetség kiválasztási programjába, így Triz Bercel részt vett a Bozsik Program őszi táborában. Kíváncsi voltam Bercire, így megnéztem őt egy edzésen a táborban. Büszkék lehetünk rá, mert megállta a helyét, technikailag a legjobbak között volt. Véleményem szerint csapatunkból ebbe a táborba még néhány gyermek befért volna, reméljük a későbbiekben több játékost is küldhetünk. Bozsik Program őszi tábor.

2009/2010-ben születettek Csapatunk októberi programjai igazából már szeptember 30-án, szombaton elkezdődtek. Ezen a hétvégén jártunk a II. Bozsik fesztiválon 23 játékossal. 4 csapatunk sok jó meccset játszott, rengeteg gólt rúgott. Arattunk szép győzelmeket és sportszerű hozzáállással elszenvedtünk pár vereséget is. Ellenfeleink közt volt 1-2 olyan csapat is, akik nem a sportszerűséggel tűntek ki II. Bozsik fesztivál. Edzéseken az állóképesség javítására bevezettük a csapat számára heti 1-2 alkalommal a pálya körüli 2 körös folyamatos futást. Emellett az átadásokat-átvételeket és a labdavezetést hangsúlyoztuk ebben a hónapban.

2009/2010-ben születettek Október 15-én, vasárnap volt a III. Bozsikunk, ezen már 29 UFC-s játékos vett részt, 6 csapatott alakítottunk azon a délelőttön. III. Bozsik fesztivál. A mérkőzések mellett más labdás feladatokkal is vártak bennünket a szervezők. A legjobbak!

2009/2010-ben születettek A hónap végére lassan felgyógyultak sérültjeink is. Így nagy létszámú edzéseket tartunk 3 csoportban. Végre megérkezett a szeptemberben rendelt Adidas felszerelés is, lassan ki is tűzzük a csapatkép elkészítésének napját is! Várhatóan a hónap végétől már sátras edzéseink lesznek, de azért a szebb napokon szabadtéri feladatokat is meg tudunk valósítani. Sokan vagyunk!

2011/2012-ben születettek A legkisebb korosztályunknak szerencséje volt az idővel, sátorállításig elkerült minket az esős idő és mondhatni egy pulóver is elég volt edzés közben. Mostantól viszont sátorban gyakorolhatnak majd a gyerekek készülve az újabb megmérettetésekre. Lassan mindenkinek megérkezik az új felszerelése is, amit nagyon lelkesen hordanak a gyerekek. Két Bozsik fesztiválon vettünk részt ebben a hónapban. Mindkettőn büszkén mondhatjuk mi voltunk a legnagyobb létszámú csapat. A létszám mellett az is észrevehető volt, hogy rengeteg cselt csináltak a srácok és sok gólt is rúgtak. A hónap utolsó hétvégéjén lesz az utolsó őszi tornájuk, amit nagyon várnak. Reméljük hasonló élményekkel gazdagodnak majd. Sok élménnyel gazdagodtunk.

Manó Szép labdaszerzés. Csapatkép. A labdavezetést gyakoroljuk. Kalózos játék.

Lurkó Vagány Lurkók. Kölyök Bajnok csapat!

Junior Az esős idő ellenére is vidámak a Juniorok! Katica Katicák a sátorban.

Felnőtt Október hónapban csapatunknak nem sikerült a pontszerzés ami nagyon fájó, mivel voltak olyan mérkőzéseink, ahol kötelező lett volna. Hegyvidék ellen habár a vezetést is sikerült megszereznünk, emberhátrányban nem sikerült megtartani, és az utolsó percben fontos pontot buktunk. Végeredmény 4-3 az ellenfelünknek. Gólszerzőink: Király, Tóth Zs, Padányi. Következő mérkőzésünkön az Újbudához látogattunk ahol hiányzott a harci szellem játékosainkból. Megvoltak a helyzeteink de nem tudtunk élesek lenni a végjátékokban ellenfelünk pedig kőkeményen kihasználta hibáinkat. Végeredmény 4-0. Unione elleni 7-0-ás vereségünk nagyon fájó volt. Rendezett első félidőt követően két egyéni hibából kaptunk két gólt, míg mi ziccert is hibáztunk. A második félidőben hamar kapott két gól után csapatunk teljesen szétesett. Az Építők ellen már átvariált kerettel mentünk neki, de a bravúr nem sikerült. Végeredmény 2-0. Bevonulnak a csapatok.

Felnőtt Csapatunk eredményei: BLSZ I. 7. forduló Újpest FC II. - II. Kerület UFC 3-1 (3-0) UFC: Kovács L. - Fritz O., Horváth G., Kocsis M., Horváth B. - Moldován T., Király M., Tóth M., Rabatin N. - Kölcze B., Cseh P. Cserék: Graeser K., Padányi B., Skergula Zs., Lakatos P. Gólszerző: Padányi B. BLSZ I. 8. forduló II. Kerület UFC - Hegyvidék 3-4 (2-3) UFC: Kovács L. - Horváth G., Szabó D., Veégh Sz., Horváth B. - Moldován T., Király M., Tóth Zs., Rabatin N. - Kölcze B., Padányi B. Cserék: Graeser K., Fritz O., Skergula Zs., Lakatos P., Németh D., Lotfi P. Gólszerzők: Király M., Tóth Zs., Padányi B. BLSZ I. 9. forduló Újbudai FC-Voyage - II. Kerület UFC 4-0 (2-0) UFC: Kovács L. - Cseh P., Szabó D., Tóth M., Horváth B. - Kocsis M., Király M., Tóth Zs., Rabatin N. - Kölcze B., Padányi B. Cserék: Graeser K., Vida G., Bereczki T., Skergula Zs., Lakatos P., Sztranyovszky G., Lotfi P. BLSZ I. 10. forduló II. Kerület UFC - Unione FC 0-7 (0-2) UFC: Kovács L. - Horváth G., Szabó D., Kocsis M., Cseh P. - Moldován T., Király M., Tóth Zs., Rabatin N. - Bereczki T., Padányi B. Cserék: Graeser K., Sztranyovszky G., Lotfi P. BLSZ I. 11. forduló 43. Sz. Építők SK - II. Kerület UFC 2-0 (0-0) UFC: Kovács L. - Horváth G., Szabó D., Kocsis M., Vida G. - Moldován T., Király M., Tóth Zs., Rabatin N. - Horváth B., Padányi B. Cserék: Prizzia T., Kákosy M., Vincze G., Bacsek B., Kelemen Zs., Németh D.