Premier Galéria 11. aukció június 1.

Premier Galéria 13. aukció december 7.

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: 900 Ft

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

57. Balaton Kupa Végeredmények

Női Kard Egyéni. rang vezetéknév utónév

9. Grafikai Kamaraaukció március 10. Leütési lista

bemutatja a Kicsiben festve című gyűjteményes tárlatát Budapest 2016 augusztus

Név Évjárat Engedély Egyesület

MI IS NYARALUNK! tábora javára

82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003 technika: papír, akril méretek: 70 x 70 cm kikiáltási ár: Ft

Észak-kelet Régió Hosszútávú csapatbajnokság Radeburg, Halle, Kladno, 1.lap

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.

Tour de Velence-tó 2019

Piszmán 90. Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve:

TISZA-TÓ MARATON RT65 EREDMÉNYEK NR. RAJTSZÁM NÉV IDŐ KORCSOPORT TISZA-TÓ MARATON 65 KM FÉRFI ABSZOLÚT

Jegyzőkönyv NAP Diákolimpia IV. Korcsoport - Fiú Egyéni

Ablakszerker Crossfutás június 1.

Hármascsapat országos bajnokság

Hosszú táv: 74km Rajtszám. Abszolút

Futapest - Baracska Crossfutás július 12.

TÁMOGATÁS ELSZÁMOLÁSA FELHASZNÁLÁSI BESZÁMOLÓ

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK

REFORMÁTUS KÖZÉPISKOLÁK XX. ORSZÁGOS KÉMIAVERSENYE 7. évfolyam október 5-6. Szakács Erzsébet I.

Paksi Atomerımő Rt. és Sportegyesület

SPIE Hungaria Kft. Telefonkönyv szakterületenként Név Beosztás Telephely Telefon Telefax Mobil Ügyvezetés

Budapesti Erımő Rt. és Sportegyesület

II. S.Pártai Félmarathon

2. oldal tagjai: dr. Bagdy Gábor Lévai Zoltán Ambrus János dr. Borsány György Nagy István Rajk László Ifjúsági és Sport Bizottság Hardi Róbert Devosa

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT KÖZLÖNYE

Hely. Atléta Sz. év Egyesület Pálya Eredmény Rekord

12 TÚRA BUCSA KÖRÜL RÉSZVÉTEL

Orvosné Dr. Kósa Ildikó

2018. évi J24 ranglista

Kategória: Kézműves termékek Helység: Csíkszereda Termelő : Keramialand. Méret:4l, 25x13,5cm. Szín: VÖRÖS

KÖZPONTI GYÚJTÁSÚ PISZTOLY 20 LÖVÉS FELNŐTT FÉRFI

Eredménylista Erdővidék

Premier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13. Tételszám 1 Bozsó János (1922-1998): Akt Vegyestechnika/papír, 58x44 cm, jbl.: Bozsó János 28000 50000-70000 2 Szőnyi István (1894-1960): Rézkarc/papír, 16x23 cm, jbl.: Szőnyi István, reprodukálva: 12000 30000-40000 Gémeskút, 1922 A kecskeméti művésztelep (1909-1944) c. könyvben a 120. oldalon 3 Patkó Károly (1895-1941): Aktok Tus/papír, 23,5x31 cm, jn., a Magyar Nemzeti Galéria bírálatával, 50000 150000-200000 4073/1986: "Patkó Károly jelzés nélküli aktanulmányai 1920 körül" 4 Szalay Lajos (1909-1995): llusztráció Rézkarc/papír, 20x14,5 cm, jelezve a lemezen: Szalay 8000 25000-30000 5 Gross Arnold (1929): Lexikon Akvarellel színezett rézkarc/papír, 16x14 cm, jjl.: Gross Arnold 28000 55000-75000 6 Schéner Mihály (1923-2009): Napraforgós Olaj/farost, 24,5x22,5 cm, jjl.: Schéner 25000 60000-80000 csendélet 7 Vinczellér Imre (1953): Barna kép, 1990 Olaj/farost, 30x40 cm, jjl.: Vinczellér I. '90 45000 160000-200000 8 Menyhei Szabolcs (1980): Biciklis lány Akvarell/papír, 27x17 cm, jbl.: Menyhei, 2014 28000 70000-80000 9 Neogrády László (1896-1962): Akvarell/papír, 35x45 cm, jbl.: Neogrády L. 50000 90000-110000 Beszélgetők 10 Z. Pogány Lajos (1873-?): Pipaszünet Olaj/vászon, 30x24 cm, jjl.: Z. Pogány 26000 60000-70000 11 B. Veress Géza (1899-1970): Tojásfestés Olaj/vászon, 51x49 cm, jjl.: B. Veress G. 35000 80000-100000 12 Pirk János (1903-1989): Vásárban 1949 Olaj/vászon kasírozva, 27,5x56 cm, 70000 180000-200000 jjf: Fekete...barátomnak emlékem jeléül Jancsi 949 13 Vámosy G.: Gyümölcsös csendélet Olaj/dekli, 13x16 cm, jjl: Vámosy G. 5000 30000-40000 14 Ismeretlen alkotó: Téli táj Olaj/farost, 8x12, jn. 3000 15000-20000 15 Ismeretlen XX. század elején működött Olaj/fa, 12x18,5 cm, jn. 25000 60000-70000 osztrák alkotó: Karib-tengeri sziget 16 Ismeretlen XX. század elején működött Olaj/fa, 12x18,5 cm, jn. 25000 60000-70000 osztrák alkotó: Tóparti ház 17 Tornyai János (1869-1936): Alkony Olaj/karton, 28,5x37 cm, jbl.: Tornyai 280000 500000-600000 18 Ismeretlen alkotó: Munkában Olaj/vászon, 37x41 cm, jn. 40000 150000-250000 19 Ismeretlen alkotó: Olvasó férfi Olaj/vászon kasírozva, 49x52 cm, jn. 35000 130000-180000 20 Jelzés nélkül: Viharos táj Olaj/vászon, 65x81,5 cm, jn. 40000 150000-180000

21 Lóránt János Demeter (1938): Tisztás Olaj/farost, 35x55 cm, jjl.: Lóránt 50000 150000-200000 22 Deák Ébner Lajos (1850-1934): Olaj/vászon, 60x80 cm, jbl.: Deák Ébner 260000 450000-600000 Káposztaföldön 23 Dienes János (1884-1962): Csendélet Olaj/vászon, 70x60 cm, jbl.: Dienes J. 70000 200000-300000 24 Bozsó János (1922-1998): Kecskemét Olaj/dekli, 40x50 cm, jjf.: Bozsó J. 1956, jbf.: Kecskemét, 50000 200000-250000 hátul ajánlás: Pásztor Zoltánnak baráti szeretettel Bozsó János 25 Zsuga Sándor (1950): Téli tanya Olaj/farost, 50x80 cm, jjl.: Zsuga Sándor 50000 300000-400000 26 Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Olaj/vászon, 75x101 cm, jjl.: Szepesi Kuszka Jenő 85000 250000-300000 Tátrai táj 27 Peterdi Gábor (1915-2001): Kecskeméti Olaj/vászon, 55x66 cm, jbf.: Peterdi Gábor és jjf.: 1930 90000 350000-500000 piac 28 Gross Arnold (1929): Búcsú a nyártól Akvarellel színezett rézkarc/papír, 13x25 cm, jjl.: Gross Arnold 48000 80000-110000 29 Kajári Gyula (1926-1995): Ősz Kréta/papír, 60x45 cm, jjl.: Kajári 35000 90000-110000 30 Berki Viola (1932-2001): Budavári éjszaka Szitanyomat/papír, 48x39 cm, jjl.: Berki Viola és jkl.: 4/50 7000 30000-40000 31 Molnár C. Pál (1894-1981): Fekvő akt Ceruza/papír, 16,5x24,5 cm, jn., hátul a művész unokájának igazolása 40000 150000-180000 2004-ből 32 Gross Arnold (1929): Játék-vonat Akvarellel színezett rézkarc/papír, 11,5x6,5 cm, jjl.: Gross Arnold 24000 45000-50000 33 Gross Arnold (1929): Eszpresszó Akvarellel színezett rézkarc/papír, 11,5x16 cm, jjl.: Gross Arnold 30000 65000-85000 34 Mednyánszky László (1852-1919): Vonuló Ceruza/papír, 19 x 26 cm, jjl.: Mednyánszky 30000 120000-180000 katonák, 1914. X. 15. 35 Holló László (1887-1976): Fasor Lavírozott tus/papír, 23,5x36,5 cm, jjl.: Holló L. 1956 VII. 20. 28000 70000-90000 36 Szőnyi István (1894-1960): Rézkarc/papír, 24x33 cm, jjf. a lemezen: Szőnyi István '926 10000 40000-50000 Házak a domb alatt 37 Molnár C. Pál (1894-1981): Quattrocento Akvarellel színezett rézkarc/papír, 22,5x29 cm, jjl.: Monár C. Pál 30000 70000-90000 38 Oláh Jolán (1932-2005): Testvérek Olaj/karton, 70x50 cm, jjl.: Oláh Jolán 120000 200000-250000 39 Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Olaj/farost, 80x80 cm, jjl.: Szentgyörgyi 70000 180000-250000 Töréspontok 40 Papageorgiu Andrea (1980): Emlékek helye Olaj/fa, 31x43 cm, jbl.: PA 100000 250000-350000

41 Horváth Éva Mónika (1965): Táncos Pasztell/papír, 70x50 cm, jjl.: Horváth Éva Mónika 2012 70000 200000-250000 42 Péli Tamás (1948-1994): Táltos Olaj/farost, 124x80 cm, jn. 85000 300000-450000 43 Ruttka Ferenc (1926): Finnországi emlék Olaj/papír, 37,5x24,5 cm, jjl.: Ruttka '91 35000 100000-150000 44 Cs. Nagy András (1927): Asztali csendélet Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Cs. Nagy 70000 150000-200000 45 Garabuczy Ágnes (1936): Halas csendélet Olaj/vászon, 60x80cm, jjl.: Garabuczy 90000 250000-300000 46 Vásárhelyi Kovács Tibor (1924): Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Vásárhelyi 35000 80000-100000 Tanya gémeskúttal 47 Almásy Aladár (1946): Akvarell/papír, 38x46,5 cm, jjl.: Almásy A. 1990 120000 250000-300000 A lélek holdtöltekor a saját árnyékával 48 Schéner Mihály (1923-2009): Olaj/farost, 60x80 cm, 130000 300000-400000 Velencei karneválról jjl.: Schéner, szerepelt a Volksbank Galéria tárlatán 49 Bornemisza László (Bornemissza László) Olaj/farost, 46x27 cm, jbf.: Bornemisza L. '963 90000 350000-450000 (1910-1995): Meseország 50 Bér Rudolf (1924-2004): Táj Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Bér R. 90000 250000-350000 51 Klie Zoltán (1897-1992): Csokor Olaj/farost, 50x60 cm, jjl.: Klie 95000 250000-350000 52 Kiöntő, ezüst felsőrésszel Metszett üveg, ezüst felsőrésszel, magassága: 20 cm 17000 30000-40000 53 Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas kerámia váza, 17 cm magas, jelezve talpon: Gorka 12000 20000-30000 Narancs színű váza 54 Angelo Minuti (1947): Pár Patinázott terrakotta, 25 cm magas, jelezve balra: Minuti A. 38000 70000-90000 55 Gorka Géza (1894-1971): Váza Kerámia, nógrádverőcei jelzéssel, átmérő: 14 cm, magasság 10 cm 36000 85000-95000 56 Zsolnay akt Eozin mázas porcelán, 24,5 cm, jelezve alján, háború előtti pecsét 28000 60000-75000 57 Gorka Géza (1894-1971): Könyvtámasz I. Repesztett mázas kerámia, nógrádverőcei jelzéssel, magasság 17 cm 38000 60000-75000 58 Art deco Zsolnay nagybőgős Égetett kerámia, színes, 22 cm, jelezve alul, teljesen ép 12000 25000-35000 59 Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas kerámia, nógrádverőcei jelzéssel, magasság 17 cm 38000 60000-75000 Könyvtámasz II. 60 Zsolnay art deco váza Eozin mázas porcelán, 16 cm, jelezve alján, különlegesen szép mázas! 36000 100000-120000

61 Gorka Géza (1894-1971): Gömbölyű váza Kerámia, nógrádverőcei jelzéssel, átmérő: 11 cm, magasság 15,5 cm 45000 120000-150000 62 Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Olaj/papír, 29x20 cm, jbl.: Poldi 10000 80000-100000 Virágok kék vázában 63 Rainerné-Istvánffy Gabriella (1875-1964): Olaj/karton, 36x50 cm, jbl.: Rainer Istvánffy Gabriella 85000 150000-200000 Cica pillangóval 64 Fried Pál (1893-1955):Erotikus merengés Paszetll/papír, 61,5x49,5 cm, jbl.: Fried Pál 120000 250000-350000 65 Weintrager Adolf (1927-1987): Olaj/vászon, 63x90 cm, jjl.: Weintrager A. 90000 180000-250000 Kora alkony 66 Aknay János (1949): Festőangyal Akril/merített papír, 40x30 cm, jjl.: Aknai, 2007 90000 150000-200000 67 Rékassy Csaba (1937-1989): Rézmetszet/papír, 39x28 cm, jjl.: Rékassy Csaba és jkl.: 19/100 30000 80000-100000 Daidalosz és Ariadne 68 Haranghy Jenő (1894-1951): Terelés Vegyestechnika/papír, 51x79 cm, jjl.: Haranghy 28000 80000-120000 69 Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Olaj/papír, 21x23 cm, jjl.: Gyarmathy 200000 300000-350000 Formázó 70 Szalay Lajos (1909-1995): Férfi portré Tus/papír, 26x31 cm, jjl.: Szalay '69 180000 280000-350000 71 Hincz Gyula (1904-1986): Álmodozás Lavírozott tus/papír, 42x60 cm, jjl.: Hincz, hátul hagyatéki bélyegző 200000 350000-400000 72 Szántó Piroska (1913-1999): Szentendrei utca Pasztell/papír, 41x28 cm, jbl.: Szántó Piroska 32000 90000-100000 73 Molnár Bertalan (1933): Szentendre 1993 Pasztell/papír, 31x45 cm, jjl.: Molnár Bertalan 32000 80000-120000 74 Gaál József (1960): Csónak Vegyestechnika/papír, 50x65 cm, jbl.: Gaál, 1993 55000 150000-180000 75 Verebics Katalin (1980): Erotikus hangulat Vegyestechnika, kollázs/papír, 38x32 cm, jjl.: Verebics Kata 95000 200000-250000 76 Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Folyópart Olaj/papír, 30x42 cm, jbl.: Poldi 10000 80000-100000 77 Fenyő Andor Endre (1904-1971): Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Fenyő '64 60000 200000-300000 Szőlőskert, 1964 78 M. Granica (М. Граница): Korpusz, 1917 Olaj/vászon, 35x25 cm, jjl.: M. Granica 1918, cirill betűkkel: 36000 80000-100000 М. Граница 1917 79 Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Olaj/vászon, 24x34 cm, jjl.: Szepesi Kuszka 90000 180000-200000 Folyóparti fák 80 Ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet Olaj/vászon, 80x60 cm, jbl.: Ifj. Czene B. 155000 250000-300000

81 Incze János Dés (1909-1999): Akt 1968 Olaj/vászon, 80x60 cm, jbl.: Incze János Dés '68 180000 350000-400000 82 Walter Gábor (1963-2014): Tanya Olaj/fa, 24,5x34,5 cm, jjl.: Walter 35000 60000-70000 83 Walter Gábor (1963-2014): Vegyestechnika/karton, 30x40 cm, jjl.: Walter 50000 80000-100000 Gyümölcsös csendélet 84 Walter Gábor (1963-2014): Téli tanya Olaj/fa, 34,5x65 cm, jjl.: Walter 45000 80000-100000 85 Meggyes László (1928-2003): Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Meggyes '69 45000 160000-180000 Csendélet hegedűvel 86 Pólya Tibor (1886-1937): Hazafelé Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Pólya T. 80000 150000-200000 87 Ismeretlen festő: Táj Olaj/karton, 25,5x15,5 cm, jn. 10000 28000-40000 88 Sigismund Heilmann: Csendélet Akvarell/papír, 29,5x20,5 cm, jjl.: Sigismund Heilmann 80000 150000-200000 89 Szőnyi István (1894-1960): Délidőben Rézkarc/papír, 22x28,5 cm, 15000 30000-40000 jjl.: Szőnyi István, jelezve a lemezen jobbra: Szőnyi I. 1927 90 Remsey Jenő György (1885-1980): Rézkarc/papír, 17x29,5 cm, jjl.: Remsey 5000 25000-30000 Szántás 91 Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Akt Ceruza/papír, 23,5x39 cm, jjl.: Iványi Grünwald Béla 150000 300000-350000 92 Picasso, Pablo (1881-1973): Leány Ceruza, kréta/papír, 180x190 mm, jjl.: Picasso, hátoldalán 350000 750000-800000 eredetigazolás: Galleria Urbano Quinto (Novara, Olaszország) 93 Rippl-Rónai József (1861-1927): Istálló Pasztell/papír, 34x42 cm, jn.: hátul MNG-bírálat 85000 250000-350000 94 Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Olaj/farost, 80x60 cm, jbf.: Szabó Zoltán '67, a már szerepelt a BÁV 180000 300000-350000 Csendélet 3. kortárs aukcióján 95 Tornyai János (1869-1936): Erdőszélen Olaj/karton, 37,5x47,5 cm, jbl.: Tornyai 350000 450000-500000 96 Chiovini Ferenc (1899-1981): Tehenek Olaj/farost, 33,5x42,5 cm, jjl.: Chiovini F. 60000 180000-220000 97 Szikora Tamás (1943-2012): Dobozember Olaj/farost, 94x68 cm, jn., hátul a művész igazolása 150000 300000-400000 98 Kokas Ignác (1926-2009): Lámpa Olaj/farost, 50x70 cm, jbl.: Kokas I. 180000 400000-500000 Hátul a művész saját kezű igazolása 99 Medgyessy Ferenc (1881 1958): Művész terrakotta, 49 cm, jn. 50000 100000-150000 Támaszkodó akt 100 Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fésülködő akt Művész terrakotta, 37 cm, jelzett: Kisfaludi Strobl 65000 120000-170000