MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

bemutatja Turcsányi Antal festőművész kamaratárlatát Budapest 2014

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

akril, pasztel, homok, vászon

Divane Japonais technika: litográfia méretek: 25 x 19,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

VÁRADY RÓBERT. SZOBA KILÁTÁSSAL avagy Cyber térben

M Ű L A P ANG 001. Szerző: Buhály József. Cím: Méhész csendélet. Technika, anyag: Olaj, farost. Méret: 61 x 78 cm. Jelölés: J. j. l.

6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK

TÁMOGATÁS ELSZÁMOLÁSA FELHASZNÁLÁSI BESZÁMOLÓ

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva, akril, jjl méretek: 30 x 20 cm kikiáltási ár: 90.

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 67/6. Dési Huber István ( ) Falurészlet technika: rézkarc méretek: 11,5 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

bemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest 2015 november

BAJKÓ DÁNIEL és KOVÁCS KITTI festõmûvészek

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 35/1. Ismeretlen alkotó, XVIII.sz., Puttó sérült, hiányos technika: fa méretek: 80 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 65.

Baranya kerékpáros túra. Négy Évszak Futás (tavasz) Négy Évszak Futás (nyár) 2012 másodperces. DÖKE kerékpáro s túra

1. Az idő és a kereszt 80x70 cm; tempera, olaj, farost

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

Kovács Tamás Vilmos festőművész T é r című kiállítását

Zsirai Műhely Prospektus

A PTE Művészeti Kar Kari Tanács évi határozatai

Grafikai Szemle I. Székelyföldi Grafikai Biennále

A PTE ÁOK ÉS GYTK DÍJAZOTT TDK ELŐADÁSAI XXXIV. ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIA DEBRECEN ÁPRILIS

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

2008/1. Találkozások. A kiállítást dr. Schneider Márta kulturális szakállamtitkár nyitotta meg.

MI IS NYARALUNK! tábora javára

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: 900 Ft

Fekete Sólyom-Acéllövedék gyorspont minősítő verseny

MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ

69/12. Rokokó hölgy technika: porcelán méretek: 6,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: ,- 2. Bódis Barnabás

Városi Művészeti Múzeum Váczy Péter Gyűjtemény Cziráki Terem Győr. Elektrográfiák és síkplasztikák. K o p p á n y

Gábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK. AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi ARTÉZI

2012. Augusztus 10. FŐSÁTOR: KIKÖTŐPLACC: P R O G R A M O K. ( Akasztó dombi - Piac tér / Parkoló)

ÓDOR TÜNDE PORTFÓLIÓ

Primavera BalatonMan Kenese 2019 Kategóriás Eredmények

KÁDÁR KATALIN PARTOK ÉS KVÁZI PARTOK

2014. szeptember 9 30.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 48/2. Falikép,dombormû: Fohászkodó férfi technika: préselt lemez méretek: 28 x 34 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 2.

Völgyi Skonda Gyűjtemény

REÖK PALOTA Tisza Lajos krt. 56. Nyitva 10 és 18 óra között, hétfőn zárva INTONÁCIÓ 2011 KORTÁRS FESTÉSZETI KIÁLLÍTÁS

MŰTÁRGYJEGYZÉK. Jótékonysági Aukció. 9. Debreceni

01:20: MACSEK Zoltán :20: BOKOR Attila :20: RÁKSI Mihály 1980

VAMART & DESIGN GALÉRIA

2016. január 7 január 28.

SÁRVÁR VÁROS RENDEZVÉNYNAPTÁRA PROGRAM CALENDAR MÁRCIUS MÁJUS

BULLA MÁRTA iparművész Elérhetőség: Tel: 30/

VIZUÁLIS MEDIÁTOR, ISKOLAI DESIGNER

. NAPIREND Ügyiratszám: 1/641/2008. ELŐTERJESZTÉS. a Képviselő-testület november 20-i nyilvános ülésére

MEGHÍVÓ A Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus, a Cigányságkutató Intézet Romano Instituto és a Phralipe Független Cigány Szervezet szeretettel meghívja a KORTÁRS KÉPZŐMŰVÉSZEK AZ EMBERI JOGOKÉRT címmel rendezett kiállításra és aukcióra

A kiállítás megnyitó időpontja: 2010. december 6., 16 óra Nyitva: december 6 9-ig, naponta 10 16 óráig Helyszín: Budai Vigadó, Stúdió (Budapest, I. Corvin tér 8.) Az aukció időpontja: 2010. december 10., 16 óra Helyszín: Budai Vigadó, Színházterem Fővédnök: Dorothee Janetzke-Wentzel Németország Magyarországra akkreditált nagykövete Az aukciót vezeti: Szabó Noémi művészettörténész, a KOGART Galéria vezetője és Alföldi Róbert, a Nemzeti Színház főigazgatója

Adakozó művészek: Aknay János Kossuth-díjas festőművész Bada Márta Balázs János-díjas festőművész Balás Eszter Munkácsy-díjas szobrászművész Barakonyi Szabolcs fotóművész Bornemisza Eszter textilművész Burai István Csokonai-díjas festőművész Czibi Róbert festőművész David Beeri festőművész ef. Zámbó István Munkácsy-díjas festőművész, Érdemes művész Fehér László Kossuth-díjas festőművész felugossy László festőművész Ferkovics József festőművész Kalmár János Munkácsy-díjas szobrászművész Kállai András festő- és szobrászművész Kállai Henrik festőművész KissPál Szabolcs intermediális művész Lajta Gábor festőművész László Ákos Nívó-díjas grafikusművész Makai Imre festőművész Maróti Bódy Dénes festőművész Nemes Csaba intermediális művész Katarzyna Pollock festőművész Sugár János intermediális művész Szabó Tamás Munkácsy-díjas szobrászművész Szentandrássy István festőművész Szűts Miklós festőművész Vojnich Erzsébet Munkácsy-díjas festőművész

Bada Márta: Vigyázó táj 40 50 cm Kikiáltási ár: 75 000 Ft Bornemisza Eszter: Kontempláció 75 75 cm Textilkép Kikiáltási ár: 50 000 Ft

Ferkovics István: Levendulás olasz táj 60 60 cm Kikiáltási ár: 65 000 Ft Szűts Miklós: Toszkána november 35 50 cm Akvarell, papír Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Makai Imre: Táncoló felhők 30 40 cm Olaj, farost Kikiáltási ár: 35 000 Ft Fehér László: Fekete váza 71 71 cm Szitanyomat Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Fehér László: Játékkutya 72 72 cm Szitanyomat Kikiáltási ár: 80 000 Ft ef. Zámbó István: Magyaros befőtt 60 40 cm Színes grafika Kikiáltási ár: 80 000 Ft Szabó Tamás: Mária 8 19 8 cm Bronz Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Kállai András: Család 50 40 cm Kikiáltási ár: 65 000 Ft Kállai András: Totemállatok 50 40 cm Kikiáltási ár: 60 000 Ft Aknay János: Emlék, 2008 75 75 cm Akril, merített papír Kikiáltási ár: 120 000 Ft

David Beeri: Öböl 50 60 cm Olaj, farost Kikiáltási ár: 80 000 Ft Barakonyi Szabolcs: Waterloo, 2004 60 90 cm Lambda print dibondon, 1/5+2ap Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Nemes Csaba: Túrórudi 45 56 cm Digitális nyomat Kikiáltási ár:130 000 Ft Burai István: Éjszaka 50 40 cm Kikiáltási ár: 40 000 Ft Bornemisza Eszter: Tükröződés 140 100 cm Textilkép Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Vojnich Erzsébet: Fekete és fehér ajtó, vörös fal 37 47 cm Pasztell, papír Kikiáltási ár: 90 000 Ft Kalmár János: Kisfiú 5,5 6 32 cm Bronz, kő Kikiáltási ár: 120 000 Ft Czibi Róbert: Coimbra (Portugália) 30 24 cm Kikiáltási ár: 25 000 Ft

Makai Imre: Életfa 30 40 cm Olaj, farost Kikiáltási ár: 55 000 Ft Takáts Márton: Ferdinánd híd II. 42 63 cm Repesztés, aqua tinta Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Kállai Henrik: Portré 60 40 cm Kikiáltási ár: 60 000 Ft KissPál Szabolcs: Agymozi Videoinstalláció Kikiáltási ár: 250 000 Ft felugossy László: Szimplán Ikon 31 41 cm, Karton, akril Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Lajta Gábor: Kutya 35 30 cm, fa Kikiáltási ár: 40 000 Ft Maróti Bódy Dénes: Guggoló akt 50 40 cm Tus, vászon Kikiáltási ár: 50 000 Ft Szentandrássy István: Szent Ferenc 74 74 74 cm Kikiáltási ár: 90 000 Ft

László Ákos: Omaggio á Leonardo 50 35 cm Vegyes technika Kikiáltási ár: 40 000 Ft Balás Eszter: Felfelé haladók 25 30 40 cm Üveg, bronz Kikiáltási ár: 350 000 Ft Katarzyna Pollock: Roma angyal roma keréken 150 100 cm Kikiáltási ár: 800 000 Ft

A kiállítást rendezte: Dóri Éva művészettörténész A kiállítás kurátora: Daróczi Ágnes kisebbségkutató A műtárgyfotókat Barsi Gizella készítette Támogatók: digitalpress Hagyományok Háza Jura Trade Kft. KOGART Galéria WellCom Grafikai Stúdió