SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Balmaz Kamilla Gyógyfürdő április 08.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE Szeged 2011 Grosics Akadémia november 07.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Szolnoki MÁV FC április 29.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE Aqvital FC Csákvár október 24.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Balmaz Kamilla Gyógyfürdő december 11.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE Soroksár SC november 28.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Kisvárda Master Good augusztus 24.

1. forduló Dátum TV Hazai Vendég Kezdési időpont BFC SIÓFOK DUNAÚJVÁROS szombat BUDAÖRS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE Vác FC szeptember 12.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV SZTK-ERIMA március 21.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Békéscsaba 1912 Előre március 6.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Szolnoki MÁV FC augusztus 14.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV FC Ajka február 21.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE Mezőkövesd Zsóry FC augusztus 22.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Dorogi FC november 20.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE SZTK-Erima augusztus 8.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Vasas FC május 23.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE FC Ajka február 20.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Balmaz Kamilla Gyógyfürdő november 22.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Ceglédi VSE december 04.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Gyirmót FC Győr november 8.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Aqvital FC Csákvár október 18.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Ceglédi VSE október 4.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV - Szeged 2011-Grosics Akadémia szeptember 20.

p r o g r a m j a f o r d u l ó

Az U11-es csapat nyerte Kaposváron a "Tavaszi Kupát"

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG

Magyar Labdarúgó Szövetség

Fegyelmi Bizottság határozatai

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

D III VERETLENÜL ELŐRE

Szakmai beszámoló. 2012/2013-as idény őszi szezon. TÁPIÓSZECSŐ F.C. U-15 korosztályos utánpótlás labdarúgó csapat. Készítette: Szathmári Márton

é v i I I. o s z t á l y ú U k o r o s z t á l y ú. p r o g r a m j a

MEGYE II. NYUGATI CSOPORT 16. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 16. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT BAJNOKSÁG

6/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 6. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 6. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

2010 Tavasz U-19. Tavaszi szezont a 7. helyről vártuk, de látótávon belül volt dobogó elérése, ezért bízva egy sikeres tavaszban megcéloztuk azt.

14/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI I. OSZTÁLY ELMARADT FELNŐTT MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI ELMARADT U-21-ES MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI TABELLA FELNŐTT

MAGYAR LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG HAJDÚ-BIHAR MEGYEI IGAZGATÓSÁG

Dabasi. helyzet. Továbbra is 1. helyen az FC Dabas II. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehetőséget kínál április 3.

Az NBII. Nyugati csoport csapatairól 2006/07. ősz

19/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál. Jól szerepelnek az idősebb utánpótláscsapataink

U13 lány Badó László régió Felsőház

6. Cordial kupa. Budapest, szeptember 29. C-csoport

es. FŐNIX ISE. LABDARÚGÓ SZAKOSZTÁLY EREDMÉNYEI es korosztály. IV.CSHC OKTÓBER-FEST TORNA Október 09.

MEGYE II. NYUGATI CSOPORT 19. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 19. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT BAJNOKSÁG TABELLA U-19-ES BAJNOKSÁG

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál. Átadás előtt a sportcsarnok

MEGYE II. OSZTÁLY Nyugati Csoport 4. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 4. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT TABELLA U-19

NAGYCENKI SPORTEGYESÜLET 9485 NAGYCENK, GYÁR UTCA 2. A NAGYCENKI SPORTEGYESÜLET 2017-ES TEVÉKENYSÉGE

Az MLSZ Elnökségének augusztus 27-i határozatai

MEGYE II. NYUGATI CSOPORT 28. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 28. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK 30. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 30. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK

A MFS kiemelt 1999-es korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

1. BUCSA KUPA június 12. Csoportmeccsek A csoport 1. pálya

MSSZ Országos Bajnokság

UEFA A. SK STURM GRAZ KLUBLÁTOGATÁS május Készítette: Artner Tamás

MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 25. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 25. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT TABELLA U-19

A Fegyelmi Bizottság határozatai

Köröstarcsa Labdarúgó Szakosztály évi beszámolója

Forever Cup Dunaújvárosban

2005/2006-os szezon OB.III Keleti-csoport

IFJÚSÁGI FIÚ PÁROS FŐTÁBLA

MLSZ FEJÉR MEGYEI IGAZGATÓSÁG

Mucsi Balázs Sándor főigazgató Pelyhéné Bartha Irén főigazgató Dr. Varga Zoltán Balázs

Magyarország legeredményesebb csapata lett a Bonyhád BFC

Férfi páros főtábla. Bódis Attila, Retek Levente főbíró helyettes. Kékedi Tibor főbíró

MAGYAR LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI IGAZGATÓSÁG

I. JFC Kupa Jászberény, augusztus 16. VERSENYKIÍRÁS. I. JFC Kupa. utánpótlás labdarúgótorna

Játékvezető: Horváth András (Sárosdi Péter,Bawiec Árpád)

JÁKI PAPÍR. I. B.osztály Ősz Eredményei XIX. FORDULÓ. Zotu Reklám - DPSE 1 : 7 ( 0 : 3 ) Peakfitness - EPCOS 4 : 3 ( 2 : 1 )

U õszi értékelés Készítette: Palotai Nándor, vezetõedzõ

MEGYE II. OSZTÁLY Nyugati Csoport 3. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 3. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

ETE SE MEGYE I. OSZTÁLY EZÜSTÉRMES CSAPATÁNAK ÉRTÉKELÉSE

HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Az Elsőfokú Licencadó Testület határozata. Fegyelmi Bizottság határozatai

Ifjúsági fiú páros főtábla

7/2018. (03.14.) számú Zala Megyei Hivatalos Értesítő. Versenybizottsági határozatok

Dr. Kenyeres Attila sk. Fellebbviteli Bizottság elnöke. Fegyelmi Bizottság határozatai

FÉRFI PÁROS FŐTÁBLA

Átírás:

Pados Patrik: Példát kell mutatnunk a soproni fiataloknak Az idei szezonban folyamatosan a kezdőcsapatban szerepel Pados Patrik. A 21 éves, soproni jobbhátvéd azt mondja: megtisztelő számára, hogy megkapja a bizalmat és maximális erőbedobással küzd a mérkőzéseken, hiszen szeretné megtartani helyét a kezdőcsapatban. Pados Patrik szerint külön felelősség hárul a soproni játékosokra, hiszen példát kell mutatni az utánpótlás korú fiataloknak. Pados Patrik Szül. idő: 1994. 09. 20. Születési hely: Sopron Állampolgárság: magyar Mezszám: 44 Poszt: védő, középpályás Milyen érzés folyamatosan a kezdőcsapatban kifutni a pályára? Nagyon örülök neki, hogy így hozta a sors, és nekem sikerült kezdőjátékossá válnom soproni színekben. Úgy érzem, a mester bízik bennem, ezt pedig meg kell hálálnom: teljes erőbedobással küzdök, mert meg akarom tartani a helyem a kezdőcsapatban. Milyen taktikai utasításokkal lépsz pályára? A mester elsősorban a biztos védekezést kéri tőlünk. Emellett szélsőhátvédként fontos feladat, hogy lehetőség szerint a támadásokat is segítsem. Természetesen elsősorban a jobb oldali támadójátékba tudok bekapcsolódni, igyekszem gyorsaságomat kihasználni. Mennyire vagy elégedett a saját teljesítményeddel és a csapat szereplésével? Szerényen kezdtük az őszi szezont, ezért senki sem lehet elégedett. Azonban kezdünk összeállni, a Mezőkövesd, a Dunaújváros és a Balmazújváros ellen is jól fociztunk. Most az a feladat, hogy a jó játékhoz eredményesség is társuljon. 21 évesen már csaknem 40 NB IIes meccset játszottam, de sokat kell még fejlődnöm. Most megkapom a bizalmat, ezzel kell élni. Soproni játékosként játszol hétrőlhétre az SVSE csapatában, jelent ez plusz energiákat? Hiszek benne, hogy van különbség, ha soproniként játszom városom csapatában. Soproni nevelésű játékos vagyok, végigjártam a ranglétrát az SC Sopronnál, az utánpótlásból emeltek ki. Ez felelősség is, hiszen példát kell mutatni a fiatalabb generációknak. Láthatják, hogy érdemes sokat dolgozni, mert hozzám hasonlóan elérhetik céljukat, és szerepelhetnek akár a város felnőtt csapatában is. HAJRÁ

Szántó Csaba: Igazi presztízscsata következik a Zalaegerszeg ellen Igazi presztízscsatát vár a Zalaegerszeg elleni meccsen Szántó Csaba, a Soproni VSE edzője. A szakember azt mondja: jó formában van a ZTE, de, ha a csapat a saját játékát tudja játszani, és fegyelmezettek lesznek a játékosok, meglehet a győzelem hazai pályán. Balmazújvárosban egygólos vezetésnél, emberelőnyben volt a Vasút, miért nem sikerült a győzelem? Az első félidőben kiválóan játszottunk, gyakorlatilag lefociztuk a hazaiakat. Aztán sajnos súlyos egyéni hibákat követtünk el, olyanokat, amelyeket ezen a szinten már nem lehetne. Emberelőnyben gólt kaptunk, később mi is tíz főre fogyatkoztunk, végül öngólt is vétettünk. Így is pontot szereztünk volna, de a 93. percben kihagytunk egy büntetőt végül pont nélkül kellett távoznunk Balmazújvárosból. Jobban kell koncentrálni, mert ezek a hibák fejben dőlnek el. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy megnyert helyzetből veszítsünk el mérkőzéseket. Hét meccsen négy pontot szerzett a csapat, hogy értékeli az eddigi szereplést? Tavaly is döcögősen indult a szezon, később aztán, főleg tavasszal, jól szerepelt a csapat. Jelentősen átalakult a keret, úgy gondolom, a csapatépítés jó úton halad, tehetséges játékosaink vannak. Türelmesnek kell lennünk, sok a fiatal, rutintalan labdarúgó. Ebben a helyzetben fontos lenne, hogy a tapasztalt játékosok többet vállaljanak magukra, húzzák magukkal a többi játékost is, így lehetünk eredményesek. Fontos, hogy legyenek a pályán vezéregyéniségek. Hétvégén a tabella harmadik helyén álló Zalaegerszeg csapatát fogadjuk, milyen esélyekkel lép pályára az SVSE? Masszív csapat a ZTE, jól kezdték a szezont, bár legutóbb kikaptak Siófokon. Daru Bence kirobbanó formában játszik, már 8 gólos a szezonban. Nekünk azonban maximálisan koncentrálva, a saját játékunkat kell játszani. Igazi presztízsmérkőzésre számítok, kiváló lesz a hangulat, és nagyon bízom benne, hogy megszerzi a győzelmet tehetséges és fejlődőképes csapatunk. HAJRÁ VASÚT!

BKV Előre SC 0 (0 3 1) Soproni VSE Budapest, Magyar Kupa mérkőzés a 32 közé jutásért Játékvezető Gyarmati II. Tibor, segítői Erős Gábor és Szécsényi István BKV Előre SC: Gelei Csikortás, Marczinka, Sebők, Nyárasdi, Herceg (Peinlich), Csikós (Csepregi), Kálmán, Vallejos Németh (Bencze), Miklósvári SVSE: Heinrich Maráczi, Sifter, Jovetic, Katona (72. percben Füredi) Bedi, Deme (61. percben BatiziPócsi), Papp M. (46. percben Jancsó) Baracskai, Zamostny, Károly B. Gólszerző: 36 és 49. percben Zamostny Balázs, 84. percben BatiziPócsi Sárga lap: Csikós illetve Jovetic Cserék: PatiziPócsi, Tóth M., Füredi, Hirschler, Jancsó, Rácz, Halasi Supka Attila, a Soproni VSE szakmai igazgatója: Amiért jöttünk azt elértük, továbbjutottunk. Több olyan játékos kapott ma lehetőséget, akik korábban kevesebb szerepet kaptak. Bízom benne, hogy az eredményes játékunkat a bajnoki mérkőzéseken is tudjuk folytatni. HAJRÁ

Soproni VSE 1 (0 0) 0 Vác FC Sopron, 700 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Márton Zsolt, Szalai Balázs) SVSE: Halasi Pados, Sifter, Szalai V., Katona M. (Tihanyi, a szünetben) Deme (Tóth M., 36.), Holdampf, Rácz B. Károly B. (Baracskai, 64.), Zamostny, Szabó L. Vác: Tajti Tóth G., Görgényi, Tányéros G., Németh G. Sipeki, Obot, Gulyás G., Zsolnai R. (Majoros, 75.) Rusvay, Pölöskei P. (Frank, 55.). Vezetőedző: Sisa Tibor Gólszerző: Baracskai (1 0) a 78. percben Supka Attila, a Soproni VSE szakmai igazgatója: Nagyon rosszul játszottunk, de voltak mérkőzések, amikor jól teljesítettünk, mégsem nyertünk. A három pontnak örülhetünk, de annak nem, hogy rengeteg rossz passzunk volt. Balmazújváros 2 (1 1) 1 Soproni VSE Balmazújváros, 1000 néző. Vezette: Lovas László (Demeter János, Punyi Gyula) Balmazújváros: Horváth L. Karikás, Papp F., Kiss L., Németh Á. (Virág, 64.) Nagy K. (Zsiga, a szünetben), Sigér D., Kónya, Pintér N., Varga K. (Szécsi G., 31.) Belényesi. SVSE: Halasi Pados, Sifter, Szalai V., Katona M. (Baracskai, 52.) Rácz B. (Jovetics, 60.) Holdampf, Tóth M., Grabant B., Zamostny (Tihanyi, 24.). Szabó L., Gólszerző: Szabó L. (11esből, 0 1) a 31., Pintér N. (1 1) a 39., Szalai V. (öngól, 2 1) a 92. percben Kiállítva: Horváth L. (Szabó Lászlót buktatta gólhelyzetben) a 28., Sifter (a második sárga lap után) az 55. percben Supka Attila, a Soproni VSE szakmai igazgatója: Külön művészet egy ilyen mérkőzést elveszíteni. VASÚT!

Soproni VSE ŐSZI mérkőzések 2015/2016 2015.08.01. 17.30 FC Ajka Soproni VSE 3 1 2015.08.08. 17.30 Soproni VSE Szigetszentmiklós 0 1 2015.08.15. 17.30 Budaörs Soproni VSE 3 2 2015.08.22. 17.30 Soproni VSE Mezőkövesd 0 0 2015.08.29. 19.00 Dunaújváros Soproni VSE 2 1 2015.09.12. 16.30 Soproni VSE Vác FC 1 0 2015.09.19. 16.00 Balmazújváros Soproni VSE 2 1 2015.09.26. 16.00 Soproni VSE ZTE FC 2015.10.03. 15.00 BFC Siófok Soproni VSE 2015.10.17. 18.00 Szolnok Soproni VSE 2015.10.24. 14.30 Soproni VSE Csákvár 2015.10.31. 18.00 Gyirmót Soproni VSE 2015.11.07. 13.30 Soproni VSE Szeged 2015.11.21. 13.00 Kisvárda Soproni VSE 2015.11.28. 13.00 Soproni VSE Soroksár TABELLA 20152016 Merkantil Bank NBII Labdarúgó Bajnokság Hely Csapat Ford. Győz. Dönt. Ver. R.gól K.gól Gólkülönbség Pont 1. Mezőkövesd Zsóry FC 7 4 2 1 12 6 6 14 2. Gyirmót FC Győr 7 4 2 1 12 7 5 14 3. ZTE FC 7 4 1 2 13 5 8 13 4. Budaörs 7 4 1 2 13 11 2 13 5. Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 7 3 3 1 8 6 2 12 6. BFC Siófok 7 3 2 2 9 7 2 11 7. SZTKERIMA 7 3 2 2 13 12 1 11 8. Szolnoki MÁV FC 7 3 1 3 11 10 1 10 9. Dunaújváros 7 3 1 3 9 14 5 10 10. Szeged 2011 Grosics Akadémia 6 3 1 2 8 13 5 10 11. Aqvital FC Csákvár 7 3 0 4 12 12 0 9 12. Kisvárda Master Good 7 2 2 3 10 7 3 8 13. FC Ajka 7 2 2 3 8 7 1 8 14. Soproni VSE 7 1 1 5 6 11 5 4 15. Vác FC 7 1 0 6 4 12 8 3 16. Soroksár SC 6 0 3 3 2 10 8 3