SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Kisvárda Master Good augusztus 24.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Balmaz Kamilla Gyógyfürdő december 11.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Szolnoki MÁV FC augusztus 14.

Hungary - Cup Finals 2000, 1998, 1997, 1968, 1952, 1932, 1925, 1923, 1914, 1912, 1911, , 1976,

Fogunk még komolyabb meglepetéseket okozni

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Soroksár SC április 03.

Szeretném, ha a jövő tehetségei éreznék a gondoskodást és a törődést Horváth Péter

1. forduló Dátum TV Hazai Vendég Kezdési időpont BFC SIÓFOK DUNAÚJVÁROS szombat BUDAÖRS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

f o r d u l ó k

Az U11-es csapat nyerte Kaposváron a "Tavaszi Kupát"

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG

2010 Tavasz U-19. Tavaszi szezont a 7. helyről vártuk, de látótávon belül volt dobogó elérése, ezért bízva egy sikeres tavaszban megcéloztuk azt.

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

es. FŐNIX ISE. LABDARÚGÓ SZAKOSZTÁLY EREDMÉNYEI es korosztály. IV.CSHC OKTÓBER-FEST TORNA Október 09.

A Fegyelmi Bizottság határozatai

é v i I I. o s z t á l y ú U k o r o s z t á l y ú. p r o g r a m j a

Puskás Akadémia FC Újpest FC PANCHO ARÉNA. Az OTP Bank Liga 29. fordulójában a Puskás Akadémia FC, az Újpest FC ellen lép pályára a Pancho Arénában.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV FC Ajka február 21.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV SZTK-ERIMA március 21.

A MFS kiemelt 2002-es korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

UP BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK kedd (Pápa)

Az MLSZ Elnökségének augusztus 23-i határozatai

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Balmaz Kamilla Gyógyfürdő április 08.

Hungaria-Tier 1-Final Table Places. by soccer library 1

puskás akadémia fc vs VS BUDAPEST HONVÉD FC PUSKÁSAKADÉMIAIHÍREK

Címkereső / Utcakereső - Házszámszintű térkép és címkereső magyar város részletes térképe itt! [Térképnet.hu]

MAGYAR LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG HAJDÚ-BIHAR MEGYEI IGAZGATÓSÁG

14/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI I. OSZTÁLY ELMARADT FELNŐTT MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI ELMARADT U-21-ES MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI TABELLA FELNŐTT

6. Cordial kupa. Budapest, szeptember 29. C-csoport

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Dorogi FC november 20.

IFJÚSÁGI FIÚ PÁROS FŐTÁBLA

VÉGEREDMÉNY ÚJONC FIÚ. Helyezés Kiem.hely No. CSAPAT NÉV J1 JÁTÉKOS 1 J2 JÁTÉKOS 2 J3 JÁTÉKOS 3 J4 JÁTÉKOS 4 J5 JÁTÉKOS 5

2012. évi Utánpótlás Országos Bajnokság április 6. Serdülő fiú P Á R O S F Ő T Á B L A. Szabó II. László főbíró

9/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 9. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 9. FORDULÓ U-21-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

Dr. Kenyeres Attila sk. Fellebbviteli Bizottság elnöke. Fegyelmi Bizottság határozatai

Fót vevőszám vásárlás időpont nyugtaszám 35 14/04/2014 5:54:00 PM 7117

Hungaria - Divisional Movements. by soccer library 1

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Swietelsky-Soproni VSE Ceglédi VSE december 04.

SERDÜLŐ FIÚ EGYES FŐTÁBLA

VERSENYNAPTÁR - SC SOPRON

U13 FIÚ EGYES FŐTÁBLA

A MFS kiemelt 2005-ös korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

4. számú HIVATALOS ÉRTESÍTŐ

Az MLSZ Elnökségének november05-i határozatai

Átírás:

AKIAFC hivatalos műsorfüzete merkantil bank liga 7. forduló, 2016. 08. 28. puskás akadémia fc vs szeol sc www.puskasakademia.hu, facebook.com/pfla.hu

A Vezetőedzői nyilatkozat [ Jobb egyéni teljesítmények kellenek! [Vegyes hetet zárt csapatunk a Merkantil Bank Liga NB II-ben. Múlt héten pénteken hazai pályán győztük le 3-2 re a Sopront, majd szerdán 5-0-ra kikaptunk Békéscsabán. Szijjártó István vezetőedző szerint a Sopron ellen bizonyos szakaszokban bíztató teljesítményt nyújtottak labdarúgóink, az idegenbeli összecsapáson azonban végzetes hibákat követtek el. A Sopron ellen az első félidőben jól játszottunk, és ekkor úgy éreztem, hogy sikerült előrelépnünk. Igaz, a játékunk ekkor is hullámzó volt: amikor már a kezünkben volt a győzelem, akkor visszavettek a fiúk a tempóból. [Békéscsabán hét közben öt gólt kaptunk. Mit lehet mondani egy ilyen vereség után? Az első két gól meghatározta a játékunkat. Próbáltuk járatni a labdát, de körülményesek voltunk. A második félidő elején beszorítottuk a kapu elé a hazaiakat, de nem tudtuk kihasználni a helyzeteinket. A két kiállítás végleg eldöntötte a meccset. [A szerdai összecsapáson ismét előjöttek az egyéni hibák, amelyeket rendre megemlítesz az értékelésekben. Hogyan lehet ezt orvosolni? Sajnos olyan egyéni hibákat követnek el a futballistáink, amelyek már nem is bosszantóak, hanem felháborítóak. Ezek egyszerűen nem férnek bele, ha fel akarunk jutni az élvonalba. A fiatalok igyekeznek, de ők jelenleg ennyit tudnak. A kapusaink is rendre hibáznak, szinte már bohózatnak érzem néha amit látok. [Sok idő nem maradt, máris itt az újabb rivális. Mit lehet tenni a vasárnapi mérkőzésig? Jobb egyéni teljesítmények kellenek, játékosainknak be kell bizonyítaniuk, hogy valódi sportemberek, jobb produkcióra is képesek. A kapusainknak is magabiztosabbnak kell lenniük, le kellene hoznunk végre egy meccset kapott gól nélkül. [Játékvezetők A PAFC SZEOL SC mérkőzést Bognár Tamás vezeti. Az asszisztensek: Erős Gábor és Lémon Oszkár. A tartalék játékvezető: Szilasi Szabolcs. 2 3

Vezetőedzői nyilatkozat [Idegenben nyeretlenek A hazai meccseket megnyerte, az idegenbelieket elveszítette az elmúlt hat fordulóban az újonc SZEOL SC együttese. Tóth Ákos csapata szerdán Szegeden a Szolnokot győzte le 2-1-re. Jelenleg a tabeltóth Ákos la tizedik helyén állnak, ötven százalékos mérleggel. Mindössze öt gólt rúgtak és hatot kaptak eddig az idényben. A vezetőedző érthetően elégedett volt a mérkőzés után tanítványaival. GYŰJTSD ÖSSZE A KOMPLETT SULIS CSOMAGOT AZ ISKOLAKEZDÉSHEZ! Felbuzdulva korábbi hűtőmágnes -sorozatunk nagy sikerén, az iskolakezdésre is készültünk nektek! A PAFC SZEOL SC mérkőzésen már átveheted a következő ajándékot, amire biztosan szükséged lesz az iskolában. Érdemes lesz erre a mérkőzésünkre is eljönnöd, hogy a komplett sulis csomagot összegyűjthesd! Ceruza Vonalzó Hogyan válthatod be a jegyedet sulis ajándékra? Amint belépsz a hazai szektorok egyikébe, keresd a Puskás Akadémia hostesst! Add le a jegyeden lévő letéphető kódodat, cserébe ajándékot kapsz! kedd A FE RE NC GÓA KAD szerda ÉMIA FELC SÚT csütörtök péntek FERENC hét hétfő L ABD ARÚ L ABDARÚGÓAKIAFELCSÚT kedd szerda csütörtök péntek 2 www.puskasakademia.hu Radír hét hétfő orarend.indd Füzet Órarend B www.pus kasakade mia.hu Hol szerezheted be a komplett sulis csomagot? Kizárólag a PAFC augusztusi hazai mérkőzésein, a hazai szektorok bejáratánál, minden mérkőzés kezdete előtt egy órával. 2016.07.26. orarend.indd 1 16:14:29 2016.07.26. 16:14:27 AKIAFC Füzet címke Tolltartó FERENC L ABDARÚGÓAKIAFELCSÚT AKIAFC FERENC LABDARÚGÓAKIAFELCSÚT LABDARÚGÓ AKIAFC FERENC LABDARÚGÓAKIAFELCSÚT LABDARÚGÓ AKIAFC FERENC LABDARÚGÓAKIAFELCSÚT LABDARÚGÓ ademia.hu, facebook.com/pfla.hu fuzetcimke.indd 1 2016.07.25. 15:01:34 2016.07.27. 7:14:32 4 suliscsomag_a5_szorolap_szeol_h.indd 1 2016.08.17. 10:40:47 PAFC II [Huszonegy perc jutott a huszasnak Hajtós mérkőzést játszottunk szerdán. Küzdelmes találkozón a második félidei jó teljesítményünknek köszönhetően nyertünk. Az első félidőben tompák voltunk, ennek hangot is adtam az öltözőben. Fontos volt, hogy a cserejátékosaink jól szálltak be a mérkőzésbe. Azt játszottuk, amit tudunk. A sormintát megtartottuk, vagyis otthon nyerünk, idegenben vereséget szenvedünk. [Nyilván a mérlegen szeretnének javítani, sikerülhet ez a Puskás Akadémia ellen? Mindenképpen nehéz mérkőzésre számítok. Hiába szaladt bele egy nagy vereségbe a Puskás, úgy gondolom, hogy ellenünk kétszer annyira fognak küzdeni. Bravúr lenne részünkről a döntetlen a Pancho Arénában. Ha úgy küzdenek a srácok, mint tették azt szerdán, semmit sem tartok elképzelhetetlennek. Sallai Roland vesztes mérkőzésen mutatkozott be az olasz élvonalbeli bajnokságban a Sassuolo ellen. A Palermo az első fordulóban hazai pályán nem tudta begyűjteni a három pontot, Domenico Berardi góljával nyert a vendégcsapat. A Puskás Akadémia egy- előre kölcsönben lévő játékosa Bentivegna helyére állt be csereként a 69. percben. Volt egy jó lövése, de gólt nem sikerült szereznie. A hazaiak tíz emberrel fejezték be a játékot, miután a 90. percben Rajkovicot kiállította a játékvezető. A rózsaszín-feketék a következő mérkőzésüket augusztus 28-án a Giuseppe Meazza Stadionban játszák majd az Inter vendégeként. Sallai Roland meghívót kapott az U21-es magyar válogatottba. A csapat szeptember 1-jén a gyirmóti Alcufer Stadionban játszik Eb-selejtezőt Liechtenstein ellen, majd öt nappal később Lengyelországban lép pályára felkészülési mérkőzésen. [Európa-bajnoki selejtezőre készül az U21-es válogatott Tétmérkőzés vár az U21-es magyar válogatottra szeptember elsején, Liechtenstein ellen. Egykori és jelenlegi akadémistáink közül négyen tagjai a keretnek. Bevetésre vár a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémián nevelkedett, jelenleg az olasz Palermót erősítő Sallai Roland, valamint NB II-es gárdánk erőssége, Márkvárt Dávid. Két korábbi akadémistánk is ott található a keretben: a Videoton FC-ben remek teljesítményt nyújtó, és az idei szezonban alapemberré váló Géresi Krisztián pályafutása során először lesz válogatott csakúgy, mint az Újpest támadója, Zsótér Donát. A Liechtenstein elleni Eb-selejtező előtt az U21-es csapat augusztus 26-án a felnőtt válogatott ellen lép pályára. 5

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 Hátsó sor: OROSZI Dániel, MEGYESI Tamás, PAPP Kristóf, RADÓ Dániel, KESZI Erik, KOMÓDI Kevin, MOLNÁR Ambrus, MOLNÁR Krisztián Középső sor: ERDÉLYI Ádám, BARÁTH Gábor gyúró, BORDÁN Csaba vezetőedző, HORVÁTH Péter szekcióvezető, DELI Zoltán kapusedző, VARGA Ádám Első sor: KEMÉNYFFY Máté, MIM Gergely, DEUTSCH László, SZABÓ Máté, LOVÁSZ Bence, VARGA Balázs, SZAKÁLY Benjamin

Bemutatjuk [Felsőoktatási ösztöndíj pályázat A pályázatra azok a felsőoktatásban résztvevő hallgatók jelentkezhetnek, akik a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia növendékei voltak legalább egy tanéven keresztül, és teljesidejű alapképzésen vagy mesterképzésen folytatják tanulmányaikat. Az ösztöndíj folyósításának feltétele, hogy a hallgató a 2016 2017. tanév első félévére már beiratkozzon az intézménybe. Akik az előző évi kiírás kedvezményezettjei voltak, igazolniuk kell az előző pályázati kiírás hallgatói teljesítését. Az ösztöndíj időtartama tíz hónap, két egymást követő tanulmányi félév. A pályázatot a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémiára írásban, a honlapunkon hozzáférhető űrlapon lehet benyújtani. A pályázatokat a Puskás Akadémia címére kell eljuttatni: Ösztöndíjpályázat jeligével. Cím: Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia, 8086 Felcsút, Fő u. 176. A pályázat benyújtási határideje: 2016. szeptember 30. A pályázat kötelező melléklete a felsőoktatási intézmény által kitöltött eredeti jogviszony-igazolás. Az ösztöndíj folyósításának kezdete legkorábban 2016 novembere. A pályázatot a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia a fenntartóval, a A Felcsúti Utánpótlás Neveléséért Alapítvánnyal együttműködve írja ki. [Vanczákkal erősítjük a védelmet A Sionból hazatérő játékos a sikeres orvosi vizsgálatot követően kétéves szerződést kötött klubunkkal. Vanczák Vilmos tíz év svájci légióskodás után tért haza Magyarországra. A sokoldalú labdarúgó a játék [Lencse László marad! minden elemében szeretné segíteni csapatunkat. Remélem, hozzá tudok járulni a csapat feljutásához hangsúlyozta a válogatott futballista, aki az Európa Ligában szerzett tapasztalatait is kamatoztathatja együttesünknél. Úgy hallottam, hogy egy rutinos védőt szeretett volna igazolni a szakvezetés. Én nemcsak a védekezésben, hanem a támadások során is igyekszem majd segíteni a gárdának. A 79-szeres válogatott labdarúgó a belgiumi, majd svájci tartózkodása alatt több mint 288 élvonalbeli mérkőzést játszott. A 33 éves hátvéd előreláthatólag mintegy három hét múlva lesz bevethető állapotban. [Határontúli lecke Lencse László az idei szezonban is csapatunkat segíti. A csatárnak komoly szerep juthat az élvonalba jutásért vívott küzdelemben. A támadó elmondta, bár Utánpótláskorú labdarúgóink a múlt héten egynapos focikupán jártak Topolyán hetekig bizonytalan volt a helyzete, nem és felkészülési meccseken szerepeltek Sankt Pöltenben. akart mindenáron távozni a Puskás Akadémiától. Szerdán az U14-es csapatunk Topolyán vendégszerepelt a TSC Kupán. A hat csapatos tornán három mérkőzést követően egy döntetlennel, egy vereséggel és Megfelelő külföldi ajánlatra vártam, az egy nyert meccsel a torna 5. helyét szereztük meg. azonban nem jött foglalta össze röviden TSC Kupa, Topolya (U14), 1. mérkőzés: PFLA Backa Topola 0-0 a nyáron történteket futballistánk. TSC Kupa, Topolya (U14), 2. mérkőzés: PFLA- FK Partizan 1-2 (1-0) Gól: Sós Más hazai klubba nem szerettem volna TSC Kupa, Topolya (U14), 3. mérkőzés: PFLA FTC 2-0 Gól: Illés, Haffner igazolni, hiszen jól érzem magam Felcsúton. mindig engedelmeskedik még nekem. Ausztriában, a Sankt Pölten korosztályos csapatai ellen játszottak U15-ös, U16- Kell néhány hét, mire sikerül formába len- os és U19-es akadémistáink. A fiatalok szoros meccseken maradtak alul, míg U19- Az első négy fordulóban Lencse László dülnöm. eseink 1-0-s félidei hátrányt követően rúgtak négy gólt. nem lépett pályára, elmondása alapján Lencse László eddig 70 mérkőzésen Felkészülési mérkőzés (U15): St. Pölten - PFLA 5-4 (2-1) G.: Kalmár(2), Sipos, Vizler nincs rossz fizikai állapotban. lépett pályára a Puskás Akadémia FC színeiben, Felkészülési mérkőzés (U16): St. Pölten - PFLA 3-1 (2-1) G.: Nagy Kevin Folyamatosan edzettem, igaz, az NB ezeken összesen 28 gólt szerzett. Felkészülési mérkőzés (U19): St. Pölten - PFLA 2-4 (1-0) G.: Kováts Z.(3), Szakály III-as csapatnál. Mivel mostanában nem Az NB II-ben két meccsen játszott, még játszottam tétmérkőzésen, a labda nem nem talált be az ellenfél kapujába. 8 9

Program PAFC [Egy győzelem, egy vereség A bajnokság ötödik fordulójában az NB II-es tabella élén álló Sopront láttuk vendégül. Jól kezdte csapatunk a mérkőzést, támadásaink a 33. percben értek góllá: ekkor Zsidai beadását Tischler passzolta Gelei kapujába. Hat perccel később jött az egyenlítés: Zsidai röviden gurított haza, Eszlátyi lecsapott a labdára és Gőczét megelőzve a kapunkba lőtt. A 45. percben Szabó László a tizenhatoson belül kézzel ért a labdához. A megítélt bűntetőt Tischler értékesítette. A 62. percben Nagy Patrikot kiállították, miután második sárgáját is begyűjtötte. A 87. percben az ötös sarkánál Óvárit találta üresen egy beadás, aki nem hibázott, így már kettő- vel vezettünk. A 93. percben Erdélyivel szemben szabálytalankodott Fényes, amiért piros lapot kapott. A megítélt szabadrúgást Gyürki tekerte a jobb felső sarokba, kialakítva a 3-2-es végeredményt. Szerdán a sereghajtó Békéscsabához látogattunk. A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést: a 12. percben Viczián bedobására tisztán érkezett középen Birtalan, és közelről a kapuba juttatta a labdát. A 29. percben Nagy István szabadrúgása átszállt Gőcze felett, és a jobb felső sarokban kötött ki. A 61. percben Zsidai talpalta le Birtalant, amiért egyből megkapta a piros lapot. Húsz perccel később Gőcze letarolta a kilépő Grániczot, így már kettős emberhátrányban voltunk. Mivel az összes cserénket kihasználtuk, Nagy Zsoltnak kellett beállnia a kapuba. A megítélt szabadrúgást Nagy István becsavarta, így megszerezte csapata harmadik találatát. A gólszerző négy perccel később gólpasszt osztott ki Birtalannak, így már ő is két gólnál járt. A 90. percben Bagi adta meg nekünk a kegyelemdöfést, kialakítva az 5-0-s végeredményt. A Puskás Akadémia szerződéses partneregyesületei: II. ker UFC, III. ker TUE, Ajak SE; Atomerőmű SE Paks; Baja LSE, Balatonfüredi FC, Balkányi SE; Balmazújváros, Békéscsabai UFC, Bicskei TC, Bőcs Sport Kft., Budafoki LC, Budakalászi MSE, Budaörsi LC, FC Budapesti Sólymok, Budatétény Sportegyesület, Ceglédi Vasutas Sport Egyesület, Csepel Hungary Club, Dunaújvárosi Sportiskola, Egri FC, Ercsi Kinizsi SE, Etyek SE, Érdi Városi Sportegyesület, FC Keszthely, Genbao Akadémia (Sanghaj) Gyermely Szomor LE, Gyöngyösi Atlétikai Klub, Hajduböszörmény SE, Hódmezővásárhelyi FC, Jászberényi Vasas SE, Kunhegyesi Általános Iskola Dózsa Tagintézménye, Maros menti UFC, Makói FC, Mátészalkai MTK, Méhecskék SE Kalocsa. Mezőkövesd SE, Mogyoródi FC, Mohács TE, Monori Sportegyesület, Muravidéki Magyar Önkormányzati Nemzeti Közösség, Nagyecsed Rákóczi SE, Nagykanizsa TE, Nyírlugosi SE, Orosháza OMTK ULE 1913, PÉCSi Vasutas Sportkör, Perkáta SE, REAC, RTK, Sajóvölgye Focisuli SE, SBTC, Százhalombatta Városi Utánpótlásért Közhasznú Sportegyesület, Székelyföld Labdarúgó Akadémia (Csíkszereda), Tabáni Spartacus, Tápiószecsői FC, Topolyai Sport Club, Törökszentmiklósi FC, Viadukt SE 10 A PAFC 2016-os mérkőzései az NB II-ben: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 07.31. SOROKSÁR - PAFC 3-3 08.07. PAFC - SZOLNOK 4-2 08.10. KOZÁRMISLENY - PAFC 2-1 08.14. KISVÁRDA - PAFC 2-2 08.21. PAFC - SOPRON 3-2 08.24. BÉKÉSCSABA - PAFC 5-0 08.28. 19:00 PAFC - SZEOL 09.11. 16:30 CIGÁND - PAFC 09.14. 18:00 PAFC - CSÁKVÁR 09.18. 16:00 VÁC - PAFC 09.25. 18:00 PAFC - ZTE 10.02. 15:00 MOSONMAGYARÓVÁR - PAFC 10.16. 17:00 PAFC - SIÓFOK 10.22. 17:00 NYÍREGYHÁZA - PAFC 10.30. 17:00 PAFC - DOROG 11.06. 13:30 SZEGED - PAFC 11.20. 16:00 PAFC - CEVASPORT 11.27. 16:00 BALMAZÚJVÁROS - PAFC 12.04. 15:00 PAFC - BSC 12.11. 15:00 PAFC - SOROKSÁR m gy d v g pt 1. BALMAZÚJVÁROS 6 4 2 9 6 12 2. KISVÁRDA 6 3 2 1 12 6 11 3. CSÁKVÁR 6 3 2 1 7 6 11 4. NYÍREGYHÁZA 6 3 2 1 4 5 11 5. SOPRONI VSE 6 3 1 2 9 6 10 6. DOROG 6 3 1 2 9 8 10 7. VÁC FC 6 3 3 7 6 9 8. SZOLNOK 6 3 3 10 10 9 9. SIÓFOK 6 3 3 8 9 9 10. SZEOL SC 6 3 3 5 6 9 11. GROSICS AKAD. 6 2 2 2 10 4 8 12. ZTE 5 2 2 1 9 5 8 13. AFC 6 2 2 2 13 16 8 14. SOROKSÁR 6 2 2 2 6 10 8 15. CEGLÉDI VSE 5 2 1 2 7 5 7 16. KOZÁRMISLENY 6 2 1 3 7 8 7 17. BUDAÖRS 6 2 4 5 6 6 18. MTE 1904 6 1 2 3 5 7 5 19. BÉKÉSCSABA 6 1 1 4 6 8 4 20. CIGÁND SE 6 1 1 4 4 15 4 A PAFC II 2016-os mérkőzései az NB III Nyugati csoportban: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 08.07. VESZPRÉM - PAFC II. 0-4 08.14. PAFC II. - HÉVÍZ SK 2-1 08.21. HONVÉD II. - PAFC II. 3-1 08.28. 11:00 PAFC II. - III. KER. TVE 09.04. 11:00 VIDEOTON FC II. - PAFC II. 09.11. 11:00 PAFC II. - KOMÁROM 09.18. 16:00 CSORNAI SE - PAFC II. 09.25. 16:00 DIÓSD - PAFC II. 10.02.11:00 PAFC II. - F.C. AJKA 10.09. 11:00 GYIRMÓT II. - PAFC II. 10.16. 11:00 PAFC II. - ETO 10.22. 14:30 SÁRVÁR FC - PAFC II. 10.30. 11:00 PAFC II. - CSEPEL FC 11.06. 13:30 KAPOSVÁR - PAFC II. 11.12. 13:00 PAFC II. - ANDRÁSHIDA 11.20. 13:00 TATABÁNYA - PAFC II. 11.27. 11:00 PAFC II. - ÉRDI VSE 12.04. 11:00 PAFC II. - VESZPRÉM Impresszum m gy d v g pt 1. HONVÉD II. 3 3 12 3 9 2. ÉRDI VSE 3 3 9 1 9 3. KAPOSVÁR 3 3 7 1 9 4. CSORNA 3 3 8 3 9 5. III. KER. TVE 3 2 1 9 3 6 6. AFC II. 3 2 1 7 4 6 7. ETO FC GYŐR 3 2 1 3 1 6 8. ANDRÁSHIDA 3 2 1 4 3 6 9. DIÓSD 3 1 1 1 2 3 4 10. HÉVÍZ SK 3 1 2 3 4 3 11. CSEPEL FC 3 1 2 3 5 3 12. TATABÁNYA 3 2 1 4 5 2 13. FC AJKA 3 2 1 3 5 2 14. VESZPRÉM 3 2 1 0 4 2 15. GYIRMÓT FC 3 1 2 3 9 1 16. SÁRVÁR FC 3 3 1 6 0 17. KOMÁROM VSE 3 3 3 9 0 18. VIDEOTON FC II. 3 3 1 13 0 Partnerek és támogatók: Készítette a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia Kommunikációs Osztálya 8086 Felcsút, Fő utca 176. Telefon: +36 20 278 5292 E mail: sajto@pfla.hu Lapzárta: 2016. 08. 25. www.puskasakademia.hu A S Z F A LT A S Z F A LT szponzorok_2017.indd 1 11 www.puskashotel.hu szponzorok_2017.indd 1 2016.07.05. 12:39:14

A VEDD MEG BÉRLETED A 2016 17-ES SZEZONRA! óriási árengedmény a jegyárakhoz képest jelentős kedvezménnyel lepjük meg a Vál-völgyi lakosokat a gyermekbérlet továbbra is 1000 forintért kapható 15 vagy 20 százalékkal olcsóbban vásárolhat a Pancho Aréna ajándékboltban 15 vagy 20 százalék engedmény a Puskás Akadémia-körúton AKIAFC PANCHOARÉNA 12 A S Z F A LT www.puskashotel.hu