Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Premier Galéria 13. aukció december 7.

Premier Galéria nyolcadik aukció október 13.

Premier Galéria 11. aukció június 1.

Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: 900 Ft

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.

MJSZ U - 18 / U20 Válogatott Május Jégpalota

Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek. tag galamb 20% első 20% , ,43

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK

Alapító tagok. Alakuló ülésen ( október 13.) és azt megelőzően belépők. légvédelmi-repülő-és űrhajózási/ hadművészeti

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

MVK 2012 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés

Ferencz Károly Emlékverseny. Felnőtt

05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu H 65,8482 ko m 2.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

MSSZ Országos Bajnokság

XI. Fóti-Futi. 5 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

Név Évjárat Engedély Egyesület

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

Otthon Melege Program ZFR-KAZ/14 "Fűtéskorszerűsítés (Kazáncsere) alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

NÉV MEGYE KAT. I. PÁLYA II. PÁLYA III. ÖSSZ.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT KÖZLÖNYE

EGYÉNI ÖSSZETETT EREDMÉNY. 7 30,60 Szalai Ádám Halasi TK 8 29,40 Kardos Levente KSI-SE Pirók Tamás Mészáros Csaba, Komlós László, Tóth Péter

XX. Királyválasztó 2nap összetett

I. OrfűFitt Pécsi-tó Át-és Körbeúszás eredményei

1994-ben végzett IV. a Gépjárműtechnikai szerelő. Igazgató: Németi Lajos Osztályfőnök: Komiszár János

Vívó Diákolimpia Országos Döntő Férfi Tőr Egyéni V. Korcsoport ( ) Budapest, március 28.

Helyezés Rajtszám Név Idő Hátrány Középtáv Férfi Abszolút

12 TÚRA BUCSA KÖRÜL RÉSZVÉTEL

bemutatja a Kicsiben festve című gyűjteményes tárlatát Budapest 2016 augusztus

Csapatverseny :35

Eredménylista Erdővidék

Optimist Magyar Bajnokság Balatonfüred, október Eredmény

Orvosné Dr. Kósa Ildikó

Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált.

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny

REFORMÁTUS KÖZÉPISKOLÁK XVII. ORSZÁGOS KÉMIAVERSENYE 7. évfolyam április

Futapest Crossfutás Csömör december 12.

HORVÁTH MIHÁLY EMLÉKVERSENY 2008.

Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000 60000 70000 2 felugossy László (1947): Mosó 2008 Színes c-print/merített papír, 30x20 cm, jjl.: fell. és jkl.: 34/50 5000 30000 40000 3 Rippl-Rónai József (1861-1927): Vázlat Cinkográfia/papír, 27x34 cm, jbf.: Rónai 15000 65000 85000 4 Csorba Simon László (1943): Női portré Kréta/papír, 42x30 cm, jn.: A művész igazolásával 22000 70000 80000 5 Kass János (1927-2010): Pár Tus/papír, 30x20 cm, jjl.: Kass és jelezve paszpartun: "Első kiállításom rendezőjének őszinte barátsággal és köszönettel Kass János, 1960 június 2." 6 Kondor Béla (1931-1972): Népsziget Rézkarc/papír, 16x15 cm, jjl.: Kondor, hátul a Népművelési Minisztérium engedélyezést igazoló pecsétje 7 Tornyai János (1869-1936): Olvasás közben 8 Erdélyi Ferenc (Francis de Erdely, 1904-1959): Pihenő lány 9 Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Quartett 18000 40000 50000 26000 80000 100000 Ceruza/papír, 16x14 cm, jjl.: Tornyai, jún. 25., bal oldalán sérülés 48000 80000 100000 Akvarell, tus/karton, 55,8x66,7 cm, jjl.: de Erdely, a mű 35000 150000 250000 szerepelt az amerikai Michaan's Auctions 2012. novemberi aukcióján Pasztell/papír, 62x80 cm, jbl.: Szabó Zoltán, 1975 90000 200000 250000 10 Kiss J. Zoltán: Szentendre 1956 Akvarell/papír, 35x26 cm, jjl.: Kiss J. Zoltán, 1956 30000 80000 100000 11 Fóth Ernő (1934-2009): Kenyérkő Olaj/farost, 42x34 cm, jjl.: Fóth Ernő, reprodukálva a monográfiában 73. oldal, 38-as tábla 12 Nagy Kriszta (Tereskova) (1972): Alvó lány 13 Papageorgiu Andrea (1980): Lámpafényben 14 Fónyi Friml Géza (1899-1971): Edények és szőlő 15 Lóránt János Demeter (1938): Pusztai alkony 200000 400000 500000 Olaj/vászon, 49,5x49,5 cm, jh.: Nagy Kriszta 40000 100000 150000 Olaj/farost, 30x25 cm, jh. Papageorgiu Andrea 40000 100000 120000 Pasztell/papír, 28x35 cm, jbf.: Fónyi 65000 110000 130000 Olaj/vászon, 50x70 cm, jjl.: Lóránt 130000 350000 400000 16 Homonai Pál (1922-2010): Lepkék Olaj/vászon, 54,5x58,5 cm, jjl: Pál Homonai, 2008 80000 250000 300000

17 Varga Nándor Lajos (1895-1978): Csendélet 18 Deák-Ébner Lajos (1850-1934): Zöldségpiac 19 Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Vásárban 20 Halasi Horváth István (1904-1994): Virágárus Olaj/karton, 22x19 cm, jjl.: Varga 120000 170000 200000 Olaj/vászon,kasírozva, 36,5x50 cm, jjl: Deák Ébner L. 380000 500000 600000 Olaj/fa, 19,5x33 cm, jbl.: Gutaházy N. Gyula 36000 80000 100000 Olaj/farost, 12x14 cm, jjl.: Halasi Horváth I. 25000 40000 50000 21 Szurcsik János (1931): Mama Olaj, tempera/karton, 26x40 cm, jbl.: Szurcsik, hátul vázlat 36000 120000 150000 22 Schéner Mihály (1923-2009): Okos szamár Olaj/farost, 23x30 cm, jjl.: Schéner '99 35000 80000 100000 23 Kliené Róna Klára (1901-1987): Tempera/papír, 40x52 cm, jjl.: K. Róna Klára 50000 120000 150000 Beszélgetők 24 Mersits Piroska (1926-1988): Pihenő Olajkréta/karton, 31,5x45 cm, jjl.: Mersits 50000 130000 170000 25 Szenti-jelzéssel: Alku Olaj/farost, 31x41 cm, jjl.: Szenti 25000 70000 80000 26 Bozsó János (1922-1998): Tanyaudvar Olaj/farost, 30x70 cm, jjl.: Bozsó J., és jelezve hátul: Marosvásárhely 1969 27 Kokas Ignác (1926-2009): Madáralak Ginzán Olajtempera/farost, 50x70 cm, jjk.: Kokas I., jelezve hátul: Kokas Ignác 1985 60000 200000 250000 240000 400000 500000 28 Szinte Gábor (1928-2012): Vízmosás Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Szinte 65000 150000 250000 29 Várkonyi János (1947): A fára aksztott varjú Olaj, zománc/farost, 53,5x21 cm, jbl.: Várkonyi és jh.: Várkonyi János 1977 30000 80000 90000 30 Fodor József (1935-2007): Ártér Olaj/farost, 42x75 cm, jjf.: Fodor 60000 150000 200000 31 Istókovits Kálmán (1898-1990): Falu Olaj/karton, 25x35 cm, jjl.: Istókovits K. 65000 150000 180000 32 Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Vízparton 33 Bernáth Aurél (1895-1982): Táj fákkal, 1918 34 Deák-Ébner Lajos (1850-1934): Nő profilból Akvarell/papír, 26x45 cm, jbl.: Gáborjáni Szabó K. 120000 200000 250000 Vegyestechnika/papír, 28x37,5 cm, jn., a mű szerepel a készülő életmű-katalógusban, szám: 1918/29) 100000 250000 350000 Olaj/fa, 58x47 cm, jjk.: Ébner L. 350000 600000 800000 35 Koszta József (1861-1949): Szárkúpok Olaj/fatábla, 35,5x40 cm, jjl.: Koszta, Dr Dömötör János szakértő, egykori múzeum igazgató bírálatával 1600000 3000000 4000000

36 Kovács Mária (Kovács Mári) (1883-1977): Virágzó határban 37 Kováts Mátyus Erzsébet (1951): Szürreális falusi életkép Olaj/karton, 31x24 cm, jjl.: Mári 55000 90000 100000 Tus/papír, 29,5x41,5 cm, jkl.: KE, 1980 25000 60000 80000 38 Diósi Sándor (XX.sz.): Női félakt Pasztell/papír, 70x50 cm, jbl.: Diósi S. 28000 60000 80000 39 Matskássy Pál (1925): Vitorlások Olaj/karton, 30x64 cm, jbl.: Matskássy Pál 35000 100000 150000 40 Pataky László (1857-1912): Szomjukat oltó katonák Olaj/vászon, 55x68 cm, jbl.: Pataky L. 250000 400000 500000 41 Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Virágcsendélet Olaj/vászon, 65,5x54 cm, jbl.: Diener Dénes, hátoldalon MNG bírálat 180000 400000 500000 42 Fóth Ernő (1934-2009): Bartók emlék I. Olaj/farost, 70x57 cm, jjl.: Fóth Ernő 280000 450000 500000 43 Herendi, Viktória mintás tojás Porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x8x7 cm 8000 20000 22000 44 Herendi, Lux Elek: Ludas Matyi Porcelán, 32x26 cm, jelezve az alján, pecsét és nyomott jelzés, jelezve oldalt: Lux Elek 16000 40000 50000 45 Herendi Art deco figura, Lux Elek: Fürdő után Porcelán, 35 cm, jelezve az alján és oldalt: Lux Elek 30000 50000 70000 46 Taubert László (1966): Párban 2 db patinázott bronz, 24 cm, jelezve a talpon: Taubert 65000 150000 200000 47 Kokoschka-jelzéssel: Női portré Akvarell/papír, 50x34,5 cm, jjl.: O. Kokoschka 80000?? 48 Kovács Tamás Vilmos (1951): Csángó emlék Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Kovács T. Vilmos, 1981 65000 200000 250000 49 Hanzl Klára (1953): Zenebohócok, 2014 Vegyestechnika/papír, 59x43 cm, jjl.: Hanzl, HK, 2014 24000 40000 50000 50 Miklós Árpád (1958): Metamorfa Olaj/vászon, 50x40 cm, jh.: Miklós Árpád, 2009 50000 120000 150000 51 Walter Gábor (1963-2014): Virágcsendélet Olaj/farost, 40x50 cm, jjl.: Walter 50000 150000 180000 52 Papageorgiu Andrea (1980): Nagy csönd Olaj/vászon, 95x91 cm, jjl.: PA 240000 400000 450000 53 Verebics Katalin (1980): Omis, 2006 Olaj/farost, 35x30 cm, jh.: Verebics Kati 75000 200000 250000 54 Mártonfi Benke Márta (1958): Tornácon Olaj/vászon, 40x40 cm, jjl.: Mártonfi 25000 100000 150000

55 Farkasházy Miklós (1895-1964): Akvarell, tus/papír, 32x56 cm, jkl.: Farkasházy 50000 150000 180000 Triptichon 56 Koszta József (1861-1949): Kukoricatörők Vegyestechnika, litográfia/papír, 50x35 cm, jjl.: Koszta J. 80000 150000 200000 57 Szabó Vladimir (1905-1991): Gyógyító víz Rézkarc/papír, 22x3 cm, jjl.: Szabó Vladimir és jkl.: 92/100 30000 60000 70000 58 Bálványos Huba (1938-2011): Emlékezés koránkelő lányokra 1969 59 Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Vacsora közben Litográfia/papír, 41x56 cm, jjl.: Bálványos és jbl.: 2/10 8500 30000 40000 Golyóstoll/papír, 20x28 cm, jjl.: Szabó Zoltán, 1963 22000 40000 50000 60 Dörre Tivadar (1858-1932): Visegrád Akvarell/papír, 10x15 cm, jh.: Dörre Tivadar 12000 40000 50000 61 Szabó Antal (1875-1929): Tanyás udvar Olaj/dekli, 50x60 cm, jbl.: Szabó A. '923 45000 80000 100000 62 Holba Tivadar (1906-1995): Szántás Olaj/vászon, 45x60 cm, jjl.: Holba 30000 120000 200000 63 Bozsó János (1922-1998): Tanyaudvar Olaj/fa, 20x30 cm, jjl.: Bozsó J. 1996 45000 150000 200000 64 Kurucz D. István (1914-1996): Vásárhelyi határban 65 ifj. Benedek Jenő (1939): Az öreg malom tárgyai Olaj/fa, 16,5x28 cm, jjl.: Kurucz 45000 250000 300000 Olaj/farost, 30x50 cm, jjl.: ifj. Benedek 150000 250000 300000 66 Tenk László (1943): Udvaron Olaj/farost, 70x80 cm, jelzés nélkül, a művész utólagos igazolásával 190000 350000 400000 67 Kádár Béla (1877-1956): Tavasz Akvarell/papír, 18x24 cm, jjl.: Kádár Béla 80000 150000 200000 68 Pirk János (1903-1989): Kapáló Gouache/farost, 40x20 cm, jjl.: Pirk János 65000 160000 200000 69 Kiss J. Zoltán: Tanya Akvarell/papír, 26x33,5 cm, jh.: Kiss J. Zoltán: Tanya és leltári szám 22000 70000 80000 70 Pleidell János (1915-2007): Mediterrán táj Akvarell/papír, 32x44 cm, jjl.: Pleidell, hátul ajándékozási szöveg és rajz 44000 80000 120000 71 Szabó Tamás (1952): A kötél és én IV: Vegyestechnika/papír, 50x40 cm, jjk.: Szabó Tamás 1990 30000 80000 100000 72 Hencze Tamás (1938): Gesztus Olaj/ papír, 90x63 cm, jkl.: Hencze 70000 200000 300000 73 Hincz Gyula (1904-1986): Móka Akvarellel színezett rézkarc/papír, 22x26 cm, jjl.: Hincz Gy. és jkl.: 1/100 35000 55000 70000 74 Bukta Imre (1952): Tökföld Tus/papír, 17x23 cm, jjl.: Bukta I. 2002 34000 70000 80000

75 Fajó János (1937): Megbillenő Szitanyomat/papír, 46,5x51,5 cm, jjl.: Fajó '67-91'. és jbl.: 26/90 25000 85000 100000 asszimmetria 76 Deim Pál (1932): Hetvenedik születésnapra Színes szitanyomat/papír, 15x11 cm, jjl.: Deim Pál és jkl.: 79/90 35000 65000 75000 2002. VI.29. 77 Lossonczy Tamás (1904-2009): Szerelmesek Színes szitanyomat/papír, 62x44 cm, jjl.: Lossonczy Tamás és jkl.: 42/50 78 Ország Lili (1926-1978): Ikonfal barna Szitanyomat/papír, 50x35 cm, jjl.: Ország Lili műtermi hagyatéka 1978 és jkl.: 58/300 79 Kondor Lajos (1926-2006): Aki az ördögöt a falra festi 80 Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Napos város 81 Kiss J. Zoltán: A kecskeméti református iskola Akvarellel színezett rézkarc/papír, 28x46 cm, jjl.: Kondor Lajos és jkl.: 41/100 35000 65000 85000 28000 100000 200000 15000 50000 70000 Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Szentgyörgyi 110000 250000 300000 Olaj/vászon, 60x50 cm, jbl.: Kiss J. Zoltán 55000 150000 200000 82 Orosz László (1928-2000): Szendergő Olajtempera/farost, 80x60 cm, jjl.: OL. 40000 120000 150000 83 Konfár Gyula (1933-2008): Házak Olaj/vászon, 60x80 cm, jbl.: Konfár 150000 300000 350000 84 Monos József (1932-2013): Pokol csárda Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Monos 40000 120000 150000 85 Kovács Lajos (1910): Nagymaros Pasztell/karton, 50x70 cm, jbl.: Kovács Lajos 15000 100000 150000 környékén 86 Zirkelbach László (1916): Kert Olaj/vászon, 60x80 cm, jbl.: Zirkelbach László, 1980 25000 100000 150000 87 Szurcsik János (1931): Szüretelők Olaj/farost, 80x60 cm, jjl.: Szurcsik 1975 45000 100000 150000 88 Kemény Zsigmond (1911): Csendélet Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Kemény 80000 150000 200000 89 Túry Mária (1930-1992): Nyári táj Olaj/farost, 33,5x60 cm, jbk.: Túry 70000 200000 250000 90 Kádár György (1912-2002): Asztal több nézetből Olaj/farost, 33,5x60 cm, jjl.: Kádár, kiállítva: Derkovits Gyula-terem, 1976 IX. 14. 90000 250000 300000 91 Orosz Balázs (1963): Happy tachions Akril/vászon, 60x60 cm, jh.: Orosz Balázs 2015. 48000 150000 200000 92 Bolmányi Ferenc (1904-1990): Variációk Olaj/farost, 20,5x40,5 cm, jjl.: Bolmányi, XII., 1975. 80000 180000 250000 93 Mertz Éva (1957): Április 1997 Olaj/farost, 63x48 cm, jh.: Mertz Éva, 1997 25000 100000 150000

94 Szikora Tamás (1943-2012): Axonometrikus szobor 95 Farkas György (1911-1995): Emlékezés múltra II. 96 Szentiványi Lajos (1909-1973):,,Egy gondolat bánt engemet" Olaj, kollázs/farost, 47x63 cm, jjl.: Szikora 2008 80000 300000 350000 Olaj/farost, 40,5x125,5 cm, jn., reprodukálva a művész katalógusában Tus, fedőfehér/papír, 32x23 cm, jjl.: Szentiványi Lajos, reprodukálva 1960-ban 130000 250000 350000 25000 75000 95000 97 Csikós András (1947-2006): Őszi alkony Olaj/farost, 40x60,3 cm, jjl.: Csikós 55000 200000 300000 98 Fejér Csaba (1936-2002): Gyalogszék Olaj/farost, 30x56 cm, jbl.: Fejér Cs. 100000 250000 300000 99 Schönberger Armand (1885-1974): Alvó nő 100 Mészöly Géza (1844-1887): Halászcsónak a tóparton Vegyestechnika/karton, 44x54 cm, jjf.: Schönberger 550000 850000 1000000 Olaj/fa, 26,5x36,5 cm, jbl.: Mészöly G. 1000000 2500000 3500000