MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA

MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA

ű Ö ű ű Ú Ú ű

ú ű ú ű Ó Ú Á ú Ú ú ú ú Ú Ú Ó ú ú Ö ú É ű ú

2 591 Imre Gabriella Master3 (1955) 1:46:56. Férfi Kerékpár 36 km gyermek, U Wolf Ede Márkó U15 (1998) 1:33:46

ó ó ü Í ü Í Í ó Í ú ü ú ü ó ű Á ó ó ó ó ó ó ó ó ó ú ó É ó ü ó Í ü ó ó ó Í Í

ö É ö Á É ü É Ő Ö Á ú ü ö Ö ü ü ü Ü ö ö Ö ö Á ó í ó ü ö ö ö í ü ü ü ü ü ü ö

ú ú Ó Ó Á Ó Ó ü Ó ü Ó Ó Ö Ó ü Ö Ó Ó

ú ú ú ö ö ü ü Á ü ü ú ű ü ű ö ö ü ű ö ö ö ű ö ú ö ö ü ú ö ö ü ö ü ú ü ű ü ü ú

ő ő ű ó ú Á ű ó ő ő ő ő Ö Ö Á ü ó É Ö ő Ö Ö Ö Á ő ó ő ő ő ő Ő Ú Ú ú ó ő ó ó

í É É ö ú ö í í í í í í ö í ö ö ö í í í í ú ö

ú ö ö ö í É ö Á Ó í í í ö ú í ö í ú í ö ö í ö í Ó ö í í í ü í ü ú ö ü í ü ö

Az Újpesti Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft Védőnői Szolgálata által ellátott iskolák

Polgármester. Egyéni választókerületi képviselők

2011-ben elért csúcseredmények:

Ü ö Ü ó ő ó ó ö ő Ó Í Ü ú ó ó Á ö ó ü ü ő ó ó ó ó ó ó Ö ó ű ö ű ó ó ö ó ó ó ó ö ő Ó ú ö ó ó ü ő ö ő ő ú Ó

ö ö ö ü ü ö í ü ü í ó í ü Í ó í í ó ü í ú ú ó ü ö ü í ö ö ü Í ü ü ö ü ü ö í ü Ö ü ü ö ü ó ö ü ü í í ü ü ó ü ü ó ú ü ö ö ü í ó ó ó

Á

ű ű Ú Ú ű Ö Ö Ó ű ű Ú É Ö

Ö É ú ú Ú Ú Ö ú É ű Ó Ú ú ú ú Ó Ú ű Ó ú ú ú ű Ú

Á ő ő í í ú ú í ő ű í í

Beérkezett pályamûvek listája:

ü ü ü ü ü ü ű ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ű ű Ü ü ü ü ü

ő ő ű í ú ú í í ü í ő ő ő ő ú ú ú í ő Á ő

A tolnai és mözsi szavazókörök utcajegyzéke

Név Város Iskola Felkészítő tanár összesen

Á Á ü Ö Á Á Á ü ö ü ü ö ö ö ö ü Á ü ü

HEVES MEGYEI DC-BAJNOKSÁG 2010

Szent István Kupa Versenynaptári szám: 453/B-08/03 Zalaegerszeg, augusztus 05. Göcsej Sportlövész Egyesület

ű É Í É Ö ű ü Ö É Ö Í É Ö Ö

FÜGGELÉKEK. 1. számú függelék MŰEMLÉK ÉPÜLETEK. Műemlék, nyilvántartási számmal. Tömbszám Utca, házszám. Egyéb védelem

MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA Balogh József (olaj-farost) 50 x 70 cm (akvarell-papír) 24 x 34 cm Délutáni fények 2010. Erdei ház 2010. Értéke: 55 000 Ft Gróf Zoltán Délutáni fények 2010. (akril-olaj-farost) 40 x 60 cm Értéke: 85 000 Ft

Bitay Zoltán Bugaci homokbuckák 2011. (olajpasztell-karton) 50 x 65 cm Cracuin Judit Lucfenyő 2011. Fazakas Tibor Lendület 2011. (akril-papír) 48 x 61 cm Értéke: 70 000 Ft Bitay Zoltán Erdőszél 2011. (olajpasztell-karton) 50 x 65 cm Dudás Gyula Bitay Zoltán Ladikok a holt Tiszán 2010. (olajpasztell-karton) 50 x 65 cm Dudás Gyula Bitay Zoltán Nagybánya 2010. (olajpasztell-karton) 50 x 65 cm Dudás Gyula Bugaci erdő 2011. Csónakok a Tiszán 2010. Erdő széli házak 2010. Gally A. Katalin Garty Goór Imre Garty Goór Imre (pasztell-papír) 30 x 42 (olaj-vászon) 50 x 70 cm (olaj-farost) 70 x 80 cm (olaj-farost) 60 x 78,5 cm Rozsda marja 2011. Értéke: 60 000 Ft (olaj-farost) 50 x 60 cm Bugaci fogat 2010. (olaj-farost) 50 x 70 cm Vadkerti tó 2010. Értéke: 140 000 Ft

Craciun Judit Verőfényben 2011. Dudás Gyula Fazakas Tibor Gally A. Katalin (pasztell-papír) 50 x 45 cm (pasztell-papír) 48 x 36 cm Csónakok 2011. Fények az erdőben 2011. Értéke: 60 000 Ft Garty Goór Imre Garty Goór Imre Görgényi Tamás Harsányi Zsuzsanna (olaj-farost) 80 x 60 cm (olaj-vászon) 80 x 60 cm (pasztell-papír) 62 x 48 cm (pasztell-papír) 50 x 32,5 cm (akril-vászon) 70 x 70 cm Erdei út 2011. (olaj-farost) 79,5 x 70 cm Virágok 2011. Értéke: 140 000 Ft Tópartján 2010. Madárlak 2011. Tükörkép 2010.

Harsányi Zsuzsanna Horváth Lajos Horváth Lajos Hudák Jázmin (pasztell-papír) 60 x 25 cm (pasztell-papír) 65 x 50 cm (pasztell-papír) 65 x 50 cm (tempera-karton) 70 x 50 cm Nyári mezőn Értéke: 80 000 Ft Kis Béla Az erdő csendje 2010. (akvarall-papír) 60 x 40 cm Értéke: 80 000 Ft Portré 2011. Kis Béla Nyíresben 2011. (akvarall-papír) 60 x 40 cm Értéke: 80 000 Ft Akt 2011. Kis Béla Nyíres 2011. (akvarall-papír) 50 x 35 cm Tavirózsa 2010. Értéke: 100 000 Ft Kis Béla Tanya 2010. (akvarall-papír) 50 x 35 cm

Kondrak Matyikó Margó Les József Pál (olaj-farost) 70 x 50 cm (olaj-vászon) 60 x 50 cm Bugaci hangulat 2011. Les József Pál ű Mártonfi Benke Márta (olajpasztell-papír) 70 x 50 cm (olaj-farost) 60 x 50 cm Ablak 2011. Nagybánya szimbóluma 2011. Értéke: 105 000 Ft Értéke: 105 000 Ft Mártonfi Benke Márta Mártonfi Benke Márta Petrovits István Petrovits István (olaj-farost) 80 x 60 cm (olaj-farost) 70 x 50 cm (kréta-papír) 50 x 35 cm (diópác-papír) 40 x 30 cm Nyári felhők 2010. Értéke: 135 000 Ft Ősz égbolt 2011. Értéke: 125 000 Ft Álló akt 2010. Értéke: 35 000 Ft Kikiáltási ára: 20 000 Ft Elhagyott birtok 2011. Ülő akt 2010. Értéke: 25 000 Ft Kikiáltási ára: 20 000 Ft

Petrovits István Ülő lány 2011. (akvarell-papír) 52 x 38 cm Sütő Éva Török István (tus-papír) 70 x 50 cm (pasztell-papír) 70 x 50 cm (pasztell-papír) 65 x 50 cm Dallam 2011. Értéke: 30 000 Ft Kikiáltási ára: 20 000 Ft Ungvári Bazán Vladimir Ungvári Bazán Vladimir (olaj-kasírozott vászon) 40 x 30 cm (olaj-kasírozott vászon) 40 x 30 cm Doridó 2010. Nő 2010. Erdei út 2011. Kígyófa 2011. Vassy Erzsébet Vassy Erzsébet (pasztell-papír) 62 x 48 cm (pasztell-papír) 62 x 48 cm Bugaci manó 2011. Merengés 2011.

Görgényi Tamás Fácánok 2010. (akvarell -pasztell- papír) 50 x 67 cm Értéke: 95 000 Ft Moldován Gyula Deli tanya 2011. Mráz János Öreg híd 2011. (akril-farost) 40 x 50 cm Gróf Zoltán Horváth Lajos Kondrak Matyikó Margó (akvarell-papír) 35 x 50 cm (pasztell-papír) 50 x 65 cm (olaj-kasírozott vászon) 50 x 50 cm Moldován Gyula Moldován Gyula Bugaci állomás 2010. Moldován Gyula Pusztuló tanya 2011. Mráz János Farakás 2011. (akril-farost) 40 x 50 cm Ligetes 2011. Mohák Bugacon 2010. Értéke: 95 000 Ft Sáli Róza Nyomok 2010. Napraforgók 2011. Értéke: 70 000 Ft Bugaci tanya 2010. Sáli Róza Buckák 2010.

Sebestyén Erzsébet Sebestyén Erzsébet Gyümölcsök 2011. Tökök és üvegek 2011. Értéke: 70 000 Ft Értéke: 70 000 Ft (olaj-farost) 50 x 60 cm Szines ősz a Bükkben 2010. (olaj-farost) 50 x 70 cm Walter Gábor (olaj-farost) 50 x 60 cm Tanya felhők alatt 2011. (pasztell-papír) 50 x 70 cm Értéke: 98 000 Ft Walter Gábor Sütő Éva (tus-papír) 50 x 70 cm (pasztell-papír) 50 x 70 cm Napozás 2011. Török István Valahol Bugacon 2011. (pasztell-papír) 30 x 50 cm Walter Gábor Eső után 2011. Tárgyak a fészerben 2011. Vízparti hangulat 2010. (akril-olaj-farost) 50 x 70 cm (olaj farost) 40 x 50 cm (olaj farost) 50 x 70 cm Fatörzsek 2011. Értéke: 98 000 Ft Walter Gábor Alföldi hangulat 2010. (akril-pasztell-papír) 50 x 70 cm Értéke: 100 000 Ft A 2010-2011. évi Kiskunsági Alkotótáborban született alkotások AUKCIóJA 2011. december 5-én a Kecskeméti Arborétum fejlesztésére.