MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA
- Kornélia Szekeresné
- 7 évvel ezelőtt
1 MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA Szappanos István Délutáni fények (olaj-farost) 50 x 70 cm Walter Gábor Vízparti hangulat (olaj farost) 50 x 70 cm Garty Goór Imre Bugaci fogat (olaj-vászon) 50 x 70 cm
2 KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt Kecskemét, József Attila u. 2. Tel.: Fax: Erdőgazdálkodás - Vadászat, vadászházak - Parkerdők - Rakodólap gyártás - Dísznövénytermesztés - Arborétum - Erdei iskola - Aktualitások, érdekességek a -on is: KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt. Vackor Vár Erdei Iskola
3 Ambrus Lajos Őszi erdő (akvarell-papír) 35 x 50 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Ambrus Lajos Vaddisznók télen (olaj-farost) 82 x 110 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Ladikok a holt Tiszán Nagybánya Buckás Erdei iskola Erdőben Nyárfacsoport Bugaci homokbuckák Burai István Komédiások (akril-papír) 27 x 34 cm Burai István Buckák között (tus, akril-papír) 45 x 35 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Craciun Judit Lucfenyő 2011.
4 Craciun Judit Őszi verőfényben Craciun Judit Bugaci Phönix (olaj-kasírozott vászon) 60 x 60 cm Craciun Judit Verőfényben (akril-vászon) 70 x 70 cm Dudás Gyula Vackor Vár (olaj-farost) 55 x 70 cm Dudás Gyula Vackor Vár Erdei Iskola (olaj-farost) 50 x 70 cm Dudás Gyula Bugaci erdő (olaj-farost) 60 x 78,5 cm Dudás Gyula Bugaci tanya (olaj-farost) 60 x 70 cm Dudás Gyula Csónakok (olaj-farost) 79,5 x 70 cm Fazakas Tibor Lendület (akril-papír) 48 x 61 cm Értéke: Ft Fazakas Tibor Fények az erdőben (pasztell-papír) 50 x 45 cm Gally A. Katalin Rozsda marja (pasztell-papír) 30 x 42 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Gally A. Katalin Madárlak (pasztell-papír) 48 x 36 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft
5 Garty Goór Imre Bugaci fogat (olaj-vászon) 50 x 70 cm Értéke: Ft Garty Goór Imre Deli tanya (olaj-farost) 70 x 100 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Garty Goór Imre Erdei út (olaj-farost) 80 x 60 cm Garty Goór Imre Vadkerti tó (olaj-farost) 70 x 80 cm Értéke: Ft Garty Goór Imre Virágok (olaj-vászon) 80 x 60 cm Értéke: Ft Garty Goór Imre Virágok (olaj-farost) 60 x 80 cm Értéke: Ft Görgényi Tamás Fácán (akvarell, pasztell-papír) 62 x 50 cm Görgényi Tamás Fácánok (akvarell, pasztell- papír) 50 x 67 cm Értéke: Ft Görgényi Tamás Fenyő (pasztell- papír) 50 x 65 cm Harsányi Zsuzsanna Erdőtűz után (pasztell-papír) 50 x 32,5 cm Harsányi Zsuzsanna Őszi fények (pasztell-papír) 50 x 32,5 cm Horváth Lajos Akt (pasztell-papír) 65 x 50 cm
6 Horváth Lajos Portré (pasztell-papír) 65 x 50 cm Hudák Jázmin Tavirózsa (tempera-karton) 70 x 50 cm Értéke: Ft Kis Béla Az erdő csendje (akvarall-papír) 60 x 40 cm Értéke: Ft Kis Béla Nyíresben (akvarall-papír) 60 x 40 cm Értéke: Ft Kis Béla Őszi színek kavalkádja (akvarall-papír) 56 x 40 cm Értéke: Ft Kis Béla Szeptember végén (akvarall-papír) 56 x 40 cm Értéke: Ft Kis Béla Nyíres (akvarall-papír) 50 x 35 cm Kis Béla Tanya (akvarall-papír) 50 x 35 cm Kondrak Matyikó Margó Bugaci hangulat (olaj-farost) 70 x 50 cm Kikiáltási ára: Ft Kondrak Matyikó Margó Napraforgók (olaj-kasírozott vászon) 50 x 50 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Kondrak Matyikó Margó Tópart (olaj-farost) 70 x 50 cm Kikiáltási ára: Ft Kondrak Matyikó Margó Virágok (olaj-kasírozott vászon) 35 x 50 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft
7 Les József Pál Ablak (olaj-vászon) 60 x 50 cm Értéke: Ft Les József Pál Bugaci tanya Les József Pál Nagybánya szimbóluma (olajpasztell-papír) 70 x 50 cm Les József Pál Napfényes tanya Mártonfi Benke Márta Dáliák (olaj-farost) 80 x 60 cm Mártonfi Benke Márta Elhagyott birtok (olaj-farost) 60 x 50 cm Értéke: Ft Mártonfi Benke Márta Fészer a Deli tanyán (olaj-farost) 60 x 80 cm Mártonfi Benke Márta Nyári felhők (olaj-farost) 80 x 60 cm Mártonfi Benke Márta Ősz égbolt (olaj-farost) 70 x 50 cm Értéke: Ft Moldován Gyula Bugaci tanya Moldován Gyula Csonkok (olajpasztell-papír) 70 x 50 cm Moldován Gyula Deli tanya 2011.
8 Moldován Gyula Fakerítés Moldován Gyula Mohák Bugacon Értéke: Ft Moldován Gyula Pusztuló tanya Mráz János Farakás (akril-farost) 40 x 50 cm Mráz János Öreg híd (akril-farost) 40 x 50 cm Palásti Renáta Árnyas fa (pasztell-papír) 50 x 65 cm Értéke: Ft Petrovits István Akt (akvarell-papír) 52 x 38 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Petrovits István Álló akt (akvarell-papír) 50 x 35 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Petrovits István Ló portré (akvarell-papír) 26 x 38 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Petrovits István Ülő akt (diópác-papír) 40 x 30 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Petrovits István Ülő lány (akvarell-papír) 52 x 38 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Sáli Róza Buckák 2010.
9 Sáli Róza Nyomok Sebestyén Erzsébet Mezőmadaras (olaj-farost) 40 x 50 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Sebestyén Erzsébet Gyümölcsök (olaj-farost) 50 x 60 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Sebestyén Erzsébet Tökök és üvegek (olaj-farost) 50 x 60 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Sebestyén Erzsébet Tűzliliom (olaj-farost) 50 x 60 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Simon Miklós Deli tanya (olaj-farost) 56 x 50 cm Értéke: Ft Kikiáltási ára: Ft Simon Miklós Góré (olaj-vászon) 40 x 60 cm Értéke: Ft Sütő Éva Napozás (tus-papír) 50 x 70 cm Szappanos István Alkony a pusztán (pasztell-papír) 50 x 65 cm Értéke: Ft Szappanos István Erdei út (pasztell-papír) 70 x 50 cm Szappanos István Fatörzsek (pasztell-papír) 50 x 70 cm Értéke: Ft Szappanos István Szines ősz a Bükkben (olaj-farost) 50 x 70 cm
10 Szappanos István Tanya felhők alatt (pasztell-papír) 50 x 70 cm Értéke: Ft Szappanos István Felhők alatt (pasztell-papír) 50 x 65 cm Értéke: Ft Tartan Rodica Fények (olaj-vászon) 60 x 60 cm Tartan Rodica Őszi izzás Értéke: Ft Török István Átalakulás trilógia l.-ll.-lll (akril-kasírozott vászon) 3 x 80 x 60 cm Értéke: 3 x Ft Kikiáltási ára: 3 x Ft Török István Kígyófa (pasztell-papír) 65 x 50 cm Török István Valahol Bugacon (pasztell-papír) 30 x 50 cm Vassy Erzsébet Merengés (pasztell-papír) 62 x 48 cm Vassy Erzsébet Fenyőerdő (pasztell-papír) 50 x 70 cm Vassy Erzsébet Bugaci emlék trilógia (pasztell-papír) 35 x 100 cm Értéke: Ft
11 Vassy Erzsébet Bugaci manó (pasztell-papír) 62 x 48 cm ungvári Bazán Vladimir Doridó (olaj-kasírozott vászon) 40 x 30 cm ungvári Bazán Vladimir Nő (olaj-kasírozott vászon) 40 x 30 cm Walter Gábor Alföldi hangulat (akril, pasztell-papír) 50 x 70 cm Értéke: Ft Walter Gábor Elhagyott tanya (olaj-farost) 50 x 70 cm Walter Gábor Tárgyak a fészerben (olaj-farost) 40 x 50 cm Walter Gábor Alkony a pusztán (olaj-farost) 35 x 70 cm Értéke: Ft Barkos Bea Életfa (tűzzománc-fa) 90 cm Barkos Bea Napfény (tűzzománc) 71 x 38,5 cm A Kiskunsági Alkotótáborban született alkotások AuKCIóJA október 30-án a Kecskeméti Kulturális és Konferencia Központban a Kecskeméti Arborétum fejlesztésére.
12
MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA
MUVESZETI AUKCIO ARLISTAJA Balogh József (olaj-farost) 50 x 70 cm (akvarell-papír) 24 x 34 cm Délutáni fények 2010. Erdei ház 2010. Értéke: 55 000 Ft Gróf Zoltán Délutáni fények 2010. (akril-olaj-farost)
RészletesebbenKerekegyházi és Nyíri vadászterület. Bérvadászati árjegyzék. Érvényes: 2016. március 1-től 2017. február végéig
Kerekegyházi és Nyíri vadászterület Bérvadászati árjegyzék Érvényes: 2016. március 1-től 2017. február végéig GÍMSZARVAS ELEJTÉSE Gímszarvasbika, golyóra érett szeptember 1-től október 31-ig Gímszarvasbika,
RészletesebbenAz Újpesti Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft Védőnői Szolgálata által ellátott iskolák
Az Újpesti Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft Védőnői Szolgálata által ellátott iskolák Megyeri Úti Általános Iskola 1044 Bp., Megyeri út 20. 230 30 71 védőnő: Balogh Renáta rendelési idő: hétfő 8
RészletesebbenBeérkezett pályamûvek listája:
Részletesebben2 591 Imre Gabriella Master3 (1955) 1:46:56. Férfi Kerékpár 36 km gyermek, U15 1 596 Wolf Ede Márkó U15 (1998) 1:33:46
Bodnár Bertalan futó- és kerékpár maraton - Mártély, 2012.09.09. Helyezés Rajtszám Név Korcsoport Idő Férfi Kerékpár 12 km gyermek, U15 1 563 Seres Ákos Gyermek (2000) 0:38:32 2 537 Szabó Áron U15 (1999)
RészletesebbenNév Város Iskola Felkészítő tanár 1. 2. 3. 4. 5. összesen
9. osztályosok 1. Gémes Antal Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református Gimnázium Lakatos-Tóth István 20 20 19 20 19 98 1. Jakus Balázs Budapest Baár-Madas Református Gimnázium Horváth Norbert 19 20 19
RészletesebbenHEVES MEGYEI DC-BAJNOKSÁG 2010
A csoport 1. 2. 3. 4. Győzelem Játszmaarány Hely 1. (Cseh Z.- Nagy Á.) 3/0 3/0 3/0 3 9:0 I. 2. HERCZEG FAMÍLIA KFT. (Herczeg Gy. - Dr. Herczeg B.) 0/3 2/1 2/1 2 4:5 II. 3. DOMI-BOR (Köles K. - Molnár B.-
Részletesebben1990-1994. Polgármester. Egyéni választókerületi képviselők
1990-1994. FIDESZ 1. sz. vk.: Dr. Horváth József FIDESZ 2. sz. vk.: Szakál Sándor Vállalkozók Pártja 3. sz. vk.: Szucsán András SZDSZ 4. sz. vk.: Harangozó Zsigmond FKgP 5. sz. vk.: Dr. Kontrát Károly
RészletesebbenMUNKÁCSY MIHÁLY A GYERMEKEK SZEMÉVEL XXXVI. VÁROSI GYERMEKRAJZ PÁLYÁZAT DÍJAZOTTAK
MUNKÁCSY MIHÁLY A GYERMEKEK SZEMÉVEL XXXVI. VÁROSI GYERMEKRAJZ PÁLYÁZAT DÍJAZOTTAK BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM Fazakas Bálint (10 éves) Minecraftos rőzsehordó nő Felkészítő pedagógus: Szabados
RészletesebbenFÜGGELÉKEK. 1. számú függelék MŰEMLÉK ÉPÜLETEK. Műemlék, nyilvántartási számmal. Tömbszám Utca, házszám. Egyéb védelem
MŰEMLÉK ÉPÜLETEK 1. számú függelék Tömbszám hrsz Utca, házszám Műemlék, nyilvántartási számmal Egyéb védelem 96 24569 Akadémia u. 2, Széchenyi rkp. 1, Roosevelt tér 9 M 15440 135 24908 Alkotmány utca 10,
Részletesebben2011-ben elért csúcseredmények:
2011-ben elért csúcseredmények: FÉRFIAK: 2. kcs (30-34) 50 m mell Boros Gábor (1978) Hódmezővásárhelyi SÚVC 30,69 2011.09.06. Yalta régi: Boros Gábor (1978) Hódmezővásárhelyi SÚVC 31,03 2009.08.30. Gyula
Részletesebben2014. 03. 18. 1/5 20_Mezogazdasagi_I._fordulo
1 Vigh Nikolett Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Somogyzsitfa 90% 2 Berecz Elizabet Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
RészletesebbenKözérdekű adatok. Tartalom INGATLANKEZELŐ ÉS VAGYONGAZDÁLKODÓ ZRT. Érvényes: 2016. június 11-től
INGATLANKEZELŐ ÉS VAGYONGAZDÁLKODÓ ZRT. H 6722 Szeged, Dáni u. 14-16., Tel.: +36 62 563 100, Fax: +36 62 563 101, E-mail: ikv@ikv.hu, Web: www.ikv.hu Közérdekű adatok Érvényes: 2016. június 11-től A köztulajdonban
RészletesebbenMinden alkotás REM Galériában Kattintson a jobb egérgombbal és "mentés másként" Összesen: 107 db alkotás
Minden alkotás REM Galériában Kattintson a jobb egérgombbal és "mentés másként" Összesen: 107 db alkotás \"Anyalröpte\" Sorszám:3615 \"Dante\" Sorszám:3621 \"Falonkívül\" Sorszám:3617 \"Zselic\" Sorszám:3622
RészletesebbenAZ ÁLTALÁNOS ISKOLA FELVÉTELI KÖRZETE A 2016/2017. TANÉVBEN MONOR
AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA FELVÉTELI KÖRZETE A 2016/2017. TANÉVBEN MONOR Köznevelési intézmény: Monori Kossuth Lajos Általános Iskola 2200 Monor, Kossuth Lajos út 98. Ady E. u. (Dózsa Gy Kossuth L. között) Alkotmány
RészletesebbenBodnár Bertalan teljesítménytúra és verseny 2015 Terepfutás Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Korcsoport Idő 1. kör 2. kör 3.
Bodnár Bertalan teljesítménytúra és verseny 2015 Terepfutás Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Korcsoport Idő 1. kör 2. kör 3.kör Férfi Gyermek Terepfutás 6.5km 1 371 Őze Csanád Szentes Gyermek 0:38:13
Részletesebben1. számú szavazókör. 2. számú szavazókör
A Helyi Választási Iroda Vezetıjének közleménye Törökszentmiklós Város szavazóköri területi leírásáról 1. számú szavazókör Ady Endre utca Berzsenyi Dániel utca Hársfás utca Hársfás utca Kazinczy utca Nádasdy
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 81/1. Ábrahám Rafael (1929-2014) Kikötõ technika: linómetszet, szignált méretek: 5 x 7 cm kikiáltási ár: 3.000 Ft leütési ár: 3.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 81/1. Ábrahám Rafael (1929-2014) Kikötõ
RészletesebbenSzent István Kupa Versenynaptári szám: 453/B-08/03 Zalaegerszeg, 2006. augusztus 05. Göcsej Sportlövész Egyesület
Szent István Kupa Versenynaptári szám: 453/B-08/03 Zalaegerszeg, 2006. augusztus 05. Göcsej Sportlövész Egyesület NYÍLTIRÁNYZÉKÚ LÉGPUSKA (20 lövés) I. Havasi Ferenc 1976 PLE Zeg 190 II. Horváth Károly
Részletesebben10. Lichtneckert Az arácsi szőlőhegy és szőlőhegyi önkormányzat története, (24.) 11. Fülepi Pál A Kék Balaton Nyugdíjas Klub három évtizede, (27.) 12.
A kiadványai: ssz. szerző cím kiadó kiadó helye, éve műfaj eladási ár 1. Zatkalik Schneider Ferenc, díszpolgára, (5.) Balatonfüred, 2002. életrajzi 500,- 2. Zalotay Péter Bányai Erzsébet és Máthé János
RészletesebbenJáróbeteg Szakrendelő Intézet Szakrendelők és Szakambulanciák szerinti névsora K épület
Szakrendelők és Szakambulanciák szerinti névsora K épület Általános sebészet szakrendelő Bertha László Dr. 71-339 Általános sebészet szakrendelő Farsang Zoltán Dr. 71-339 Általános sebészet szakrendelő
RészletesebbenA tolnai és mözsi szavazókörök utcajegyzéke
A tolnai és mözsi szavazókörök utcajegyzéke 1. számú szavazókör Ady Endre utca Bajcsy-Zsilinszky utca 2 128 páros házszámok Bajcsy-Zsilinszky utca 3/B 131 páratlan házszámok Festetich utca Foki köz Gutaipuszta
RészletesebbenJeles napok, neves gyógyítók
Dr. Nemes István Dr. Németh Gyula Dr. Széll Kálmán Ráczné Varga Bernadett Toldiné Nárai Aranka Nagy Tiborné Benkõ Lászlóné Dr. Wenczl Miklós Dr. Telegdy Enikõ 332 Jubileumok a Markusovszky Kórházban Dr.
RészletesebbenKOSÁRLABDA RÉSZTVEVŐ CSAPATOK FIÚ
KOSÁRLABDA RÉSZTVEVŐ CSAPATOK FIÚ Ssz. Megye: Iskola: Település: Testnevelő tanár/ Felkészítő: 1 Békés Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Gyaraki László Zsolt, Békés Iskola, Óvoda és Kollégium
RészletesebbenSzekszárdi I. Béla Gimn. Bezerédj I. Ált. Iskolája 7056 Szedres, Arany J. u. 1. 11. Nagy Márton - József Attila ÁMK. 7200 Dombóvár, Fő u. 42-44.
Kalmár László Matematikaverseny 3. évfolyam 1. Szanyi Attila 29 BÁI Vörösmarty M. Tagint. 7150 Bonyhád, Szent Imre u. 7. 2. Nagy-Kalauz Bertalan 22 Baka István Ált. Isk. 7100 Szekszárd, Béri B. Á. u. 89.
RészletesebbenA 2015. évi Pest Megyei Matematikaverseny Döntőjének eredményei
1 60 Halász Nóra 9 Radnóti Miklós Gimnázium Bánhegyesiné Topor Gizella Gimnázium 60 2 58 Tiderenczl Dániel 9 Radnóti Miklós Gimnázium Szilágyiné Manasses Melinda Gimnázium 55 3 55 Fejes Dániel 9 Batthyány
RészletesebbenTörténelmi kvalifikációs verseny - Csapatbeosztás Üllő 2016. április 16.
Történelmi kvalifikációs verseny - Csapatbeosztás Üllő 2016. április 16. 1-es cél Varga István Tiszteletreméltó 51 év felett Modern anyagokból készült történelmi íj Kónya Miklós Nyílegyes IC Felnőtt (vitéz
RészletesebbenKörnyezetvédelem ( 3-4-.évfolyam ) 1. Budapest Sütő Lászlóné Batthyány Ilona Általános Iskola. 3. Bonyhád Scheiber Györgyné Vörösmarthy Ált.Isk.
Területi döntőt szervező iskolák és területvezető tanárok Környezetvédelem ( 3-4-.évfolyam ) 3. Bonyhád Scheiber Györgyné Vörösmarthy Ált.Isk. 4. Debrecen Pócsiné Erdei Irén 5. Gyöngyös Varga Mónika 6.
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága
Kulturális Javak Bizottsága 2012. június 6-i ülés Az ülés napirendje 1) Dr. Tamási Judit, a KÖH elnöke köszönti az új összetételű KJB tagjait 2) Az új összetételű KJB tagjainak bemutatása 3) A KJB elnökének
RészletesebbenSUDOKU BAJNOKSÁG eredménye
SUDOKU BAJNOKSÁG eredménye I. kategória (1.-2. osztály) 1. helyezett: Gyovai Katinka Karolina Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szeged 2. helyezett: Papp Hunor Nagyboldogasszony Katolikus Általános
RészletesebbenMegyei Kollégiumi Kulturális Fesztivál. 2014. február 25.
Megyei Kollégiumi Kulturális Fesztivál 2014. február 25. Kollégiumunk életének évente megrendezésre kerülő hagyománya a Megyei Kulturális Fesztivál, mely immár 17. éve látja vendégül Heves megyei kollégiumok
RészletesebbenLEÁNY I. KORCSOPORT (2007-2008-ban születettek)
LEÁNY I. KORCSOPORT (2007-2008-ban születettek) Indulók száma : 15 Táv: 800 m 1 Chrien Panna 2007 Kodály Zoltán Általános Iskola 2 Csonka Panna 2007 Arany János Gimnázium és Általános Iskola 3 Ambrusz
RészletesebbenKedves Gazdálkodó! Pioneer repcehibridekrıl mondták
2012. június 08. 8.szám AKTUALITÁSOK Pioneer repcehibridekrıl mondták HASZNOS INFORMÁCIÓK Pioneer.com/hungary Árutızsdei hírek Pioneer sajtófigyelı Idıjáráselırejelzés Agrometeorológia Ha segítségre, szaktanácsadásra
Részletesebben1.. 2.. /1/ Nagykáta város felnőtt lakossága (15 éves kortól) 5 háziorvosi körzetre elosztott:
Nagykáta Város Önkormányzata Képviselő-testületének 11/00. (VII.03.) rendelete (5/006. (III.9.) és a 17/008. (IV.30.) rendeletekkel módosítva) a háziorvosi, fogorvosi körzetekről egységes szerkezetbe foglalva
RészletesebbenNAV Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Adóigazgatósága Központi e-mail cím: borsodaig@nav.gov.hu Központi levelezési cím: 3550 Miskolc, Pf.: 286.
NAV Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Adóigazgatósága Központi e-mail cím: borsodaig@nav.gov.hu Központi levelezési cím: 3550 Miskolc, Pf.: 286. Név Szervezeti egység Beosztás Telefon Fax Irsz. Helység Cím Dr.
Részletesebbenű Ö ű ű Ú Ú ű
ű Ö ű ű Ú Ú ű Á Á Ö Ö Ö Ö Ö Ö Á Ö Á Á Á Ú Á Á Á Á Ö ű ű Á ű ű ű Ö Ö Á Á Á Á Á ű Ú Ö ű Ú Ú ű Ú Á Á ű ű ű ű ű ű Á ű ű Á Á Ő Á Á Á Á Á Á Ö Á ű ű Ö Ö ű Ú Ö Ú ű Ú ű ű ű ű ű Ö Á Ú ű Á Ö Á Ú Á Á Á Á Á Á Ö Ö Á
RészletesebbenKései szüretelésű Kadarka I. száraz vörös 90,75 Arany Kadarka- Kékfrankos félszáraz vörös 90 Arany Kadarka házasítás száraz vörös 89,5 Arany
No. Vsz Név Év Származási hely Fajta Cukortart. Szín Pont szám Érem 90 IV/24 Pincészet 2005 Eger Kadarka száraz vörös 96 Nagyarany Pincészete 2008 Ménes (Románia) Kadarka száraz vörös 95,75 Nagyarany 100
RészletesebbenModern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.) Modern Wushu chang chuan (Gyerek
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.) Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Bogdány Botond (Acél
RészletesebbenMEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 20. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 20. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT
Magyar Labdarúgó Szövetség Tolna Megyei Igazgatósága Telefonok: 74/511-123 7100 Szekszárd, Keselyűsi u 3. 74/511-124 E-mail: tolnalsz@enternet.hu Fax: 74/412-857 Honlap cím: www.tolnalsz.hu 19/2011-2012
RészletesebbenDEBRECENI ÜGYVÉDI KAMARA
DEBRECENI ÜGYVÉDI KAMARA sz. I. em. Telefon: 06-52-533-266, 06-52-416-398, Fax: 06-52-533-265 E-mail: debreceniugyvedi.kamara@upcmail.hu Honlap: http://www.debreceniugyvedikamara.hu/ ÜGYELETI REND Debrecen
RészletesebbenIfjúsági-, és felnőtt Tereptriatlon egyéni Országos Bajnokság
OB ifjúsági nő 1 24 Puruczki Dorina 02:19:23 00:00:00 00:11:58 01:13:37 00:53:48 OB ifjúsági férfi 1 18 Szöllősi Ferenc SZKHSE 01:46:32 00:00:00 00:09:52 00:52:05 00:44:33 2 36 Bognár Ábel Triatlon Villám
RészletesebbenII. Cserhát Tour. 80 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista. Nem/Kategória:
U19 1 261 SÁNDOR Tamás 1998 02:22:19.967 Salgótarján 36 35 33.7 km/h +00:00:00.000 2 269 STODULKA Máté 1998 02:32:31.950 Budapest 65 62 31.5 km/h +00:10:11.983 3 304 PÉCSELI Gergő 1998 02:55:37.257 93
RészletesebbenTAKSONY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETÉNEK. /2013. ( ) önkormányzati rendelete. a háziorvosi körzetekről szóló
TAKSONY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETÉNEK /2013. ( ) önkormányzati rendelete a háziorvosi körzetekről szóló 8/2010. (VII.1.) önkormányzati rendelet módosításáról Taksony Nagyközség Önkormányzatának
RészletesebbenIX. Kecskemét Kupa Országos Ju-jitsu Verseny 2003.11.29 #1
IX. Kecskemét Kupa Országos Ju-jitsu Verseny 2003.11.29 #1 1.Jurandori versenyszám (75 nevezés) Jurandori Ovi Fiú (4 nevezés) I. Merkert Márk Kecskeméti Ju-Jitsu Klub II. Vad Levente III. Vígh Péter IV.
RészletesebbenJEGYZŐKÖNYV a Villamosmérnöki és az Informatikai Tudományok Habilitációs Bizottság és Doktori Tanács 2013. április 25-i üléséről
BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM VILLAMOSMÉRNÖKI ÉS INFORMATIKAI KAR 400.007/ /2013. JEGYZŐKÖNYV a Villamosmérnöki és az Informatikai Tudományok Habilitációs Bizottság és Doktori Tanács 2013.
RészletesebbenTORNA DIÁKOLIMPIA "B" KATEGÓRIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2015/2016 tanév Budapest I. korcsoport leány csapatbajnokság
Hely. Cím Csapatnév 1 XVII. Kossuth Lajos Ált. Isk. 37,100 36,700 73,800 2 Zalaegerszeg Eötvös József és Liszt Ferenc Ált. Isk. 36,600 36,500 73,100 3 Szombathely Zrínyi Ilona Ált. Isk. 36,400 36,400 72,800
RészletesebbenSZAVAZATSZÁMLÁLÓ BIZOTTSÁGOK NYILVÁNTARTÁSA
SZAVAZATSZÁMLÁLÓ BIZOTTSÁGOK NYILVÁNTARTÁSA 1. SZÁMÚ SZAVAZÓKÖR (ISKOLA, BICSKEI U. 2.) Jegyzőkönyvvezető: Sulyok Erika Tóthné Bálint Adrienn Katalin (Abony, Kölcsey Ferenc u. 13/A.) elnök Jáger Istvánné
RészletesebbenKedves Hallgatók! Az alábbi táblázatokban találjátok a csoportbeosztást.
Kedves Hallgatók! Az alábbi táblázatokban találjátok a csoportbeosztást. Kérjük, hogy az első tanítási napon a megadott teremben jelenjetek meg. Az első napra max. 7 200 forint készpénzt hozzatok magatokkal
RészletesebbenVERSENYEREDMÉNYEK AZ ALSÓ TAGOZATBAN A 2011/2012-ES TANÉVBEN. Név Tantárgy Verseny neve Helyezés Felkészítő tanár.
Név Tantárgy Verseny neve Helyezés Felkészítő tanár Bendegúz Nyelvész 2. hely Hellerné Gál Edit Verseny Területi gyorsanszámoló 5. hely Izsóné Kicsák Éva Farkas Attila, 2.a Bendegúz Nyelvész Verseny 6.
Részletesebbenü ű ö Á ö Ü Ú Ö Á Á ö ő ö ö ö ű ű ö ő ő ö ő ü Ú ú ü ö ö ő Ö ö ő ö ő ő ö ú ö ő ő ö ö ú ö ő ö ö ő ö ö ő ö ő ö Ö ö ö ö ő ö ő ö ö ö ü ű ö ö ő ö ö ű ö ő ö ö ű ö ü ö ö ö ő ö ö ő ű ö ö ü ű ö ö ő ö ö ü ő ő ő ő
RészletesebbenTörzsvagyon Forgalomképtelen vagyon Adásztevel közigazgatási területén
Törzsvagyon Forgalomképtelen vagyon Adásztevel közigazgatási területén 1.sz.mell. Sorszám: Hrsz. Megnevezés Utca + hsz. Teljes Önkormányzati tulajdon Bruttó % m2 Ft-ban 1 04 Saját használatú út Nincs utca
RészletesebbenK i v o n a t. Bicske Város Önkormányzat Képviselő-testületének 2016. január 15-én megtartott rendkívüli, nyílt ülésén készült jegyzőkönyvéből
K i v o n a t Bicske Város Önkormányzat Képviselő-testületének 2016. január 15-én megtartott rendkívüli, nyílt ülésén készült jegyzőkönyvéből Bicske Város Önkormányzat Képviselő-testülete 10 igen (egyhangú)
Részletesebbenó ó ó ú ó ó ó ó ó ú ő ú ú ó ű ü ó ü ő ú ü ű ó ű ű ő ő ó ó ű ő ú ó ű ó ó ó ó ű ü ü ó ü ó ó ü ú ó ó ű ó ú ó ú ő ú ó ű ü ő ő ó ü ó ó ű ó ű ó ó ó ó ú ó ű ó ó ű ü ó ü ű ü ó ü ő ó ű ú ó ű ó ő ó ű ó ó ú ó ű ó
RészletesebbenZENEISKOLAI FELVÉTELI A 2012-2013-AS TANÉVRE 2012. MÁJUS 9-10.
ZENEISKOLAI FELVÉTELI A 2012-2013-AS TANÉVRE 2012. MÁJUS 9-10. Őrmezei Ált. Iskola, 1112 Bp. Menyecske u.2. Horváth Csabáné előképző Monokiné Nagy Gabriella Furulya, klarinét Balla Ferenc cselló Ambrus
Részletesebben2015/2016. TANÉV ORSZÁGOS III. KORCSOPORT. Debrecen, 2016. június 17-19.
2015/2016. TANÉV ORSZÁGOS III. KORCSOPORT Debrecen, 2016. június 17-19. 1 RÉSZTVEVŐK, SORSOLÁS LEÁNYOK Ssz. Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő 1 Somogy Kaposvári Általános Iskola Kaposvár
RészletesebbenVizuális művészetek Arany
Arany Fődíj: (fődíjas: a legkiemelkedőbb arany minősítésben részesített nevező) 1. Illés Viktória: Út a végtelenbe Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola, Veszprém 2. Kalmár Emese: Ló Berzsenyi Dániel
RészletesebbenBRFK XVIII.kerületi Rendőrkapitányság A körzeti. 1kmb.18rk @budapest. police.hu. 1183. Budapest, Üllői út 438. BRFK XVIII. kerületi Rendőrkapitánysá
Körzeti megbízott Neve Rendfokozata* Mobiltelefon száma** Kovács Béla főtörzsőrmester 06-20-852-26-01 g A körzeti KMB iroda címe, megbízott telefonszáma*** e-mail címe**** 1kmb.18rk A körzeti megbízott
Részletesebben2016. évi Pest Megye Bajnokság, Általános és Középiskolások részére Gödöllő, 2016. április 23. szombat Fiú Általános iskolás LPU-20
2016. évi Pest Megye Bajnokság, Általános és Középiskolások részére Gödöllő, 2016. április 23. szombat Fiú Általános iskolás LPU-20 Molnár Mátyás 2001 és Gimn. 86 73 159 2. Südi Tamás 2000 Gödöllői Török
Részletesebben2016. október 6. csütörtök
2016. október 6. csütörtök 09.45-10.00 A kongresszus megnyitója: dr. Tomsits Erika MMTT Elnöke 10.00-13.00 Dietetikusok továbbképzése (Szponzor: Actavis Hungary Kft Onkológiai betegek táplálásterápiája
RészletesebbenEmlékeztető. az ELTE Kémiai Doktori Iskola Tanácsának 2006. március 17 i üléséről
Emlékeztető az ELTE Kémiai Doktori Iskola Tanácsának 2006. március 17 i üléséről Jelen voltak: Dr. Inzelt György Dr. Horváth István Tamás Dr. Surján Péter Dr. Záray Gyula Dr. Hargittai Magdolna Dr. Keszei
RészletesebbenKENGURU MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYEI 2013
KENGURU MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYEI 2013 8. évfolyam 179 5 Balogh Imola 8 99.25 Bakonyi Ilona 475 21 Fazekas Dzsenifer 8 83.75 728 33 Dávid Kornél 8 76.75 974 44 Nier Máté 8 70 1443 72 Solymosi Eszter
RészletesebbenFÉRFI 35+ A csoport B csoport C csoport. Török András. Laczikó Krisztián. Antal Zoltán 0 : 3 3 : 0 3 : 0 2. 0 : 3 3 : 0 0 : 3 3.
FÉRFI 35+ A csoport B csoport C csoport Nagy Kék Antal Zoltán Bozsó Zsolt Nagy 3 : 0 3 : 0 3 : 0 1. 3 : 0 3 : 0 3 : 0 1. 3 : 0 3 : 1 3 : 0 1. 0 : 3 0 : 3 0 : 3 4. Antal Zoltán 0 : 3 0 : 3 0 : 3 4. Bozsó
RészletesebbenKörnyezetünk és vizeink
Környezetünk és vizeink A három hetet meghaladó projekt tervezett programjai 2013. október 7 27. Programtervezet Időpontok Tervezett programok Felelősök Helyszín Okt. 7. 10 óra Projekt nyitás A folyamatos
RészletesebbenHIRDETMÉNY. Az árverések időpontjai: 2015. év november hó 23. naptól 2015. év december hó 04. napig
Székhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám: 775706 HIRDETMÉNY A Nemzeti Földalapkezelő Szervezet (a továbbiakban: NFA) mint Kiíró a Nemzeti Földalapról szóló 2010. évi LXXXVII. törvény
RészletesebbenEmlékeztető. az ELTE Kémiai Doktori Iskola Tanácsának 2007. május 25 i üléséről
Emlékeztető az ELTE Kémiai Doktori Iskola Tanácsának 2007. május 25 i üléséről Jelen voltak: Dr. Inzelt György Dr. Surján Péter Dr. Záray Gyula Dr. Hudecz Ferenc Dr. Keszei Ernő Dr. Kiss Éva Dr. Perczel
RészletesebbenTárgy: Tájékoztatás hőforrás hibajavításról Ügyintéző: Héda Tamás Telefon:
Iktatószám: 183-94/2015 Irattári tételszám: 11-05-3 Tárgy: Tájékoztatás hőforrás hibajavításról Ügyintéző: Héda Tamás Telefon: Tisztelt Partnerünk! A FŐTÁV Zrt. az Ön által kezelt épületet/épületeket érintő
RészletesebbenA GYAKORLATI KÉPZÉS RENDJE
KAPOSVÁRI EGYETEM GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM A GYAKORLATI KÉPZÉS RENDJE 2014/2015. tanév I. félév Tanító szakvezetők: 1. a Bánkutiné Mándy Gabriella 1. b Horváthné Nyári Éva 3. a Fornai Éva
Részletesebben11/2008 (III.29.) OKM-rendelet, 2. (1) b) "Jó gyakorlat" Önkormányzati fenntartók. sorszám fenntartó fenntartó székhelye intézmény OM azonosító
i fenntartók 1. Algyő Nagyközség a Algyő Algyői 029652 2. Bács-Kiskun Megyei Kecskemét BKMÖ Garbai Sándor Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 028007 3. Baranya Megyei Pécs BMÖ Radnóti Miklós
RészletesebbenKeresztelések. október 8. Takács Bernadett október 8. Bali Andrea Mária november 26. Károlyi Márta
ARANYMISÉJÉRE SZERETETTEL a hagyárosböröndi hívektől Keresztelések 1967 október 8. Takács Bernadett október 8. Bali Andrea Mária november 26. Károlyi Márta 1968 március 17. Imre József április 11. Németh
RészletesebbenDÖKE. Négy Évszak Eredmények Tavasz Nyár Ősz Tél Összidő
DÖKE Négy Évszak Eredmények Tavasz Nyár Ősz Tél Összidő Félmaraton 1961-ben és előtte születettek Hartmann Károly 26:43:00 25:11:00 26:06:00 78:00:00 Tasnádi László 32:38:00 32:36:00 29:27:00 94:41:00
RészletesebbenJegyzőkönyv Helye: Csongrádi Gyógyfürdő és Uszoda 6640 Csongrád, Dob u. 3-5. Nyitott, 7 pályás medence, kézi időmérés
Jegyzőkönyv Helye: Csongrádi Gyógyfürdő és Uszoda 6640 Csongrád, Dob u. 3-5. Nyitott, 7 pályás medence, kézi időmérés Versenybíróság elnöke: Miklós Attila (2016.06.25.) Gergely Ildikó ( 2016.06.26.) Versenyiroda:
Részletesebbenfelvételt lt nyert gimnáziumunk i haladó angol nyelvi osztályába.
név kód eredmény Alshahshoh Dorina 01 felvételt nyert gimnáziumunk haladó angol nyelvi osztálya. Badó Ádám 01 felvételt nyert gimnáziumunk haladó angol nyelvi osztálya. Berzsán Blanka 01 felvételt nyert
Részletesebben8. évfolyam Vizsga helyszíne: 3. terem
Vizsga helyszíne: 3. terem Acsádi Roland 1999-12-10 Agárdi Boglárka 1999-12-17 Antal Kamilla Éva 1999-08-12 Bakonyi Vivien 1999-12-07 Balogh Alexandra 1999-03-21 Balogh Dániel 1999-11-29 Balogh Ernő Péter
RészletesebbenAz Országos Bírósági Hivatal vezetői
1.1.3. A szerv vezetői OBH elnöke Dr. Handó Tünde elnök Telefon: 311-5884 és 312-7424 Az Országos Bírósági Hivatal vezetői OBH elnökhelyettesei Dr. Gyarmathy Judit elnökhelyettes Telefon: 354-4270 E-mail:obh@obh.birosag.hu
Részletesebben2007. szeptemberétől
Képi ábrázolás alapszak festészet szakirány mintatanterve KÖTELEZŐ TANTÁRGYAK Tantágy neve ALAPOZÓ ISMERETEK (1) (általános ismeretek) 2007. szeptemberétől felelős Informatika AIB1001 0 2 G 2 MI Dr. Nagy
RészletesebbenMagyar Kémény Kft. Az Önök településén dolgozó alkalmazottunk: Csetreki Kálmán kéményseprő szakmunkás
Budaörs Polgármesteri Hivatal Jegyzőjének Ügyiratsz.: 30/SZM/2013 Tárgy: Értesítés a kötelező kéményseprő-ipari feladatok ellátásáról Tisztelt Jegyző Asszony/Úr! Értesítjük, hogy a 2012.évi XC törvény
Részletesebben6 2010. október Emlékeztünk! 1849. október 6-a az aradi vértanúk kivégzése. Aznap esett az eső Aradon, siratta a vértanúkat. Nemzeti sajátosság, hogy a gyásznapokra mindig jobban emlékezünk. Bizony a magyarok
Részletesebben2012 június 2. Balaton Classic - Ramada Grand Prix VÉGEREDMÉNY Hivatalos
1 9 Pásztor Tamás Bata Éva Fiat 2300 Abarth Coupe 1964 Extra 1 0 32 0 215 183 Szakaszeredmények: 1: 7(5.) 2: 2(3.) 3: 22(1.) T1: 5(8.) 4: 10(2.) T2: 5(9.) 5: 26(27.) 6: 27(18.) T3: 25(13.) 7: 19(22.) T4:
RészletesebbenÚjszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola 5052 Újszász, Kossuth út 13. OM 200626 56-552060
Sorszám A pedagógus neve végzettsége Képzettsége (mely szakra/szakokra képesített) Tárgyakat tanít 1. Bogárné Simon Klára Tanár,, Fizika, pedagógia szak Egyetem Okleveles tehetség fejlesztő Tanár Okl.
RészletesebbenSzabályok 2013/2014. U13 korosztály
Szabályok 2013/2014 Pályaméret: min. 45 x 65m, - max. 50 x 70m Kapuméret: 5x2m Büntető terület: 12 m-re az alapvonaltól bójával jelölve Labdaméret: 4 Játékidő: központi síp, maximum 100 perc/torna Nevezhető
RészletesebbenGazdagréti Tavaszindító Futóverseny 2013. március 23, szombat
Gazdagréti Tavaszindító Futóverseny 2013. március 23, szombat 500 m abszolút 1 19 Bédy Levente F NINCS 2:12:00 2 113 Spigel Vanessa N NINCS 2:25:00 3 65 Wunderlich Moira N 2007 1 2:26:00 4 60 Petrás Boglárka
RészletesebbenMezei diákolimpia megyei döntő
I. korcsoport leány ( induló: 53 fő ) Mezei diákolimpia megyei döntő / Bonyhád, 2012. március 29. / 1. Miklós Melinda Dienes Szekszárd 2. Tamás Zsófia Szent Orsolya Rendi Dombóvár 3. Nagy Viktória Szent
RészletesebbenJÓZSEFVÁROSI ISKOLÁK KÖRZETEI ISKOLÁK SZERINT. Deák Diák Általános Iskola. 2012. augusztus 1-től
Alföldi u. Baross tér Berzsenyi u. Bezerédi u. Csokonai u. Dologház u. Dózsa György u. Festetics u. Fiumei út 1-25., 2-12/b Gázláng u. II. János Pál pápa tér Kenyérmező u. Kerepesi út 1-5. Kiss J. u. Kun
RészletesebbenJegyzőkönyv. Mutató. Határozat száma:
Jegyzőkönyv Készült: Csataszög, Hunyadfalva, Kötelek, Nagykörű és Tiszasűly Községi Önkormányzatának Képviselőtestülete 2013. április 29-én megtartott együttes testületi üléséről Mutató Tárgy: Határozat
Részletesebbenosztályvezető elérhetősége: levelezési cím, munkavégzési hely: 8640 Fonyód, Ady Endre utca 39. tel/fax: 85/361-214
Kormányablak Osztály és Okmányirodai Osztály Osztályvezető neve: Dr. Sütő Bernadett Böröndi Franciska osztályvezető elérhetősége: levelezési cím, munkavégzési hely: tel/fax: 85/361-214 e-mail: hivatal@fonyod.gov.hu
Részletesebben2015. június 29. hétfő 9 óra Terem: N.2.225. I. Bizottság
2015. június 29. hétfő 9 óra Terem: N.2.225 I. Bizottság Vida József igazgató Dr. Lazányi Kornélia egyetemi docens Dr. Berecz József főiskolai docens Borbás László adjunktus Jegyzőkönyvvez.: Bogáth Ágnes
RészletesebbenDiákolimpia Mezei Futóverseny Országos Döntő
Egyéni Eredmények Pos Név Sz.év Csapatnév Rajtszám Célidő óó:pp:mp:tmp 1 GYÜRKÉS Viktória 1992 Budapest VIII., Vörösmarty Mihály Gimn. 1477 00:10:56:300 2 OHN Kinga 1991 Szekszárd, Garay János Gimn. 1571
RészletesebbenDátum Házszám 1 Házszámtörés 1 Házszám 2 Házszámtörés 2 jellege
Közterület neve Közterület Dátum Házszám 1 Házszámtörés 1 Házszám 2 Házszámtörés 2 jellege (tervezett) Akácfa utca 3 2016.07.05 Akácfa utca 4 2016.07.11 Akácfa utca 5 2016.03.30 Akácfa utca 6 2016.07.11
RészletesebbenDEBRECEN MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZAT JEGYZŐJE
DEBRECEN MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZAT JEGYZŐJE D e b r e c e n M e g y e i J o g ú V á r o s P o l g á r m e s t e r i H i v a t a l a Humán Főosztály Igazgatási Osztály, Vállalkozási Csoport 4026 DEBRECEN,
RészletesebbenGyakorlatokhoz tartozó akkreditált képzőhelyek
Belgyógyászati endokrinológia 6 hónap (Terv ) Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet 1106 Budapest Maglódi út 89-432-7515 III. Belgyógyászat / Endokrinológia- Dr. Jermendy György Rész 3 hónap 3 fő
RészletesebbenMAGYAR KÖZLÖNY 131. szám
MAGYAR KÖZLÖNY 131. szám MAGYARORSZÁG HIVATALOS LAPJA 2016. augusztus 31., szerda Tartalomjegyzék 261/2016. (VIII. 31.) Korm. rendelet A felelős játékszervezés részletes szabályairól szóló 329/2015. (XI.