Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája. 2013. június 22.



Hasonló dokumentumok
Premier Galéria 12. aukció október 19.

Kulturális Javak Bizottsága november 2-i ülés

Premier Galéria 13. aukció december 7.

Premier Galéria 11. aukció június 1.

aukció 1. tétel - Zórád Ernő ( ): Tabáni délután 2. tétel - Szentiványi Lajos ( ): Pipacsos csendélet kikiáltási ár: HUF

A Kulturális Javak Bizottsága május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai:

9. Grafikai Kamaraaukció március 10. Leütési lista

Premier Galéria nyolcadik aukció október 13.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is.

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

06/

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/ , fax:36/

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXXIV. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

Kulturális Javak Bizottsága

A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGI. gróf Andrássy Gyula v. b. t. t. ^Molnár '-Viktor ZKorvai fjános. 3)éry Béla

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

E-hiteles tulajdoni lap - Szemle másolat Megrendelés szám:30005/7269/ Szektor : 53

Merítés a KUT-ból X. JUBILÁRIS KIÁLLÍTÁS

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Losonczy István. Szakmai önéletrajz. Losonczy István (Budapest, 1967) Cím: H. 2040, Budaörs, Kõhíd u 40.

Kulturális Javak Bizottsága

ÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ

Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE

Munkanapokon április 11-től április 24-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is.

A tantestület. a tanári testület 9

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17.

Fülesd Község Önkormányzat Képviselőtestületi

NYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva, akril, jjl méretek: 30 x 20 cm kikiáltási ár: 90.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: 900 Ft

SUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: augusztus 12.

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 35/1. Ismeretlen alkotó, XVIII.sz., Puttó sérült, hiányos technika: fa méretek: 80 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 65.

SENST MUZEUM, BUDAPEST, JLliUS-AUGUSZTUS

JEGYZŐKÖNYV. Mely készült Csókakő Csákberény Söréd Községi Önkormányzatok Képviselő-testületének január 31-én megtartott együttes üléséről

2012. január óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás

1851-ben még ezt írta a városról Fényes Elek Magyarország Geográfiai

Balaton népe és vidéke

Új Szöveges dokumentum. XIX. Téli Tárlat lista (kiállítók névsora, műcímek) Bacskainé Oláh Klára (1935) Miskolc, Patak u. 10.

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( )

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat

Szilágyi-Jéger Teréz. festőművész

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK Matematika Testnevelés Matematika Matematika Matematika

KOSZTOLÁNYI HÍRADÓ. Kosztolányi Dezső. Kosztolányi Dezső Céltársulás november 30. I. évf./1.

ÉLETRAJZ. Koppány Attila festőművész (Enying, február 25.) Honlap: Lakcím: 9021 Győr, Király u. 5.

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/ , fax.:36/

88/19. Deim Pál (1932) Korpusz, 2011 technika: fotó, lakkfilc, jbl. méretek: 40 x 28 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 85.

ELSÖPRŐ SIKEREK A MÓRÁBAN. azaz újra hoztuk a formánkat

2016. február 06 án megrendezett 17. Morzsabál tiszta bevétele Ft.

Kikiáltási ár: Ft Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, Kikiáltási ár: Ft Chagall, Marc: At pace Colombus plakát, 1977

Kiadja: Rail Cargo Hungaria Zrt. Marketing és kommunikáció február 7.

férfi helyért Juhász Zoltán 3 Juhász Zoltán 3 Bartek Bálint helyért Juhász Zoltán Kék Tamás 3 Kék Tamás 0 Márton Szilárd 0

57/1. Forain, Jean-Louis ( ) Ft Ft 57/9. Olgyai Viktor ( ) Ft Ft 57/10. Berkes Antal ( )

Az erdészet mindenkori országos hatósága által kiadott érmek, plakettek. Magyar Állami Erdőgazdasági Üzemek Központja

Tájékoztató a közterület használati- és bérleti díjakról

KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 1 KÉPZ Ő M Ű VÉSZETI ÁG

Kis pénzből komoly magyar gyűjtemény


Egy magánmúzeum lehetőségei a felnőttképzés különböző színterein

FARAGOTT AJTÓK NETTÓ ÁR ÉS MÉRETLISTÁJA től

Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of Magános ház. Of Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of.

Tantárgy neve Kód Óraszám ea. gyak. Teljesítés (kredit) számonkérés

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

K I V O N A T. Alsónémedi Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete által február 25-én megtartott ülésének jegyzőkönyvéből

Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum ÁPRILIS RENDEZVÉNYEK, PROGRAMOK

VILLAÉPÜLET FELMÉRÉSI TERVE ÁBRAHÁMHEGY, BADACSONYI ÚT 5.

Szociális pályázatot bírálók beszámolója 2014/15 őszi félév

Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI versenyeredmények 2013/2014. Országos tanulmányi és műveltségi verseny

Szakmai beszámoló Tornyai János Múzeum és K. K évi restaurálásáról

Építészeti Ábrázolás Tanszék

JEGYZŐKÖNYV. Orbánné Borsos Anikó jkv. A Képviselő-testület 6 igen szavazattal, egyhangúlag a következő határozatot hozza:

V.Szigetköz Minimaraton

KONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/ , fax.:36/

Helyezés vagy minősítés. országos. III. helyezett Fodor Bálint 7.A. megyei. II. helyezett IV. helyezett. 2. fordulóba Bogáromi Vivien és.

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

296/2014. (X. 03.) számú Képviselő-testületi Határozat

Pér Község Önkormányzata 9099 Pér, Szent Imre u. 1. Tel: (96) , Fax: (96)

Magyarpolány Község Önkormányzat Képviselő-testülete

Helyi Választási Iroda 8741 Zalaapáti, Szent István tér 9. HIRDETMÉNY

Tárgyalkotó népművészet. Szerkesztette: Bellon Tibor - Fügedi Márta - Szilágyi Miklós

A GÖDI DUNA-PART TÁVLATICSELEKVÉSIPROGRAMJA ÖSSZEÁLLÍTOTTA: TarjányiJudit Főépítész NOVEMBER

Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny

PETŐFI-PÁLYÁZAT 2012/2013 A pályázatokat az iskola könyvtárába adjátok le! A leadás határideje: február 15.

39/2013. (IX. 26.) Kgy. Határozat

Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány Nyilvántartási szám: 850/2001. Apk /2001./4. Adó száma: Közhasznú jelentése

Kulturális Javak Bizottsága

Javaslat az. Útmenti keresztek Apátfalván. települési értéktárba történő felvételéhez

JEGYZŐKÖNYV A TANÁCSKOZÁST HANGFELVÉTELEN RÖGZÍTETTÜK!

A BM 2010/2011. TANÉVI ORSZÁGOS TANINTÉZETI TEREPFUTÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA április 08. S z e g e d

XVII. évfolyam 3. szám február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály)

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a / os telefonszámon.

A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó

Átírás:

Borítékos aukció tételei Múzeumok éjszakája 2013. június 22.

A Premier Galéria borítékos aukciója a 2013. június 22-i Múzeumok éjszakája alkalmából. Az anyagot a galéria első három aukcióján megmaradt tételekből válogattuk össze. Az egyes tételekre a kiállítás helyszínén (Kecskemét, Lestár tér 1.) június 18-tól lehet borítékban licitet leadni. A borítékokat június 22-én 22 órakor bontjuk föl, az alkotást az veheti meg, aki a legmagasabb ajánlatot adta. A kikiáltási ár alatt nem fogadunk el ajánlatot. Az elkelt tételekre 20 százalék leütési illetéket számítunk föl. 1. Molnár C. Pál (1894-1981): Plakát terv, 26,5x19,5 cm, tempera/papír, jelzés nélkül. Proveniencia: MCP-múzeum, a művész hagyatéka, szerepelt az Arte Galéria aukcióján. Kikiáltási ár: 30 000 Ft 2. Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Hajtóvadászat, 29x39 cm, rézkarc/papír, jelezve jobbra lent: Csurgói Máté Hátoldalon: 100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetség 1881-1981. Kikiáltási ár: 15 000 Ft 4. Bartl József (1932): Kitekintés /S./, 29x29 cm, színes szitanyomat, 5/50, jelezve jobbra lent: Bartl 2000 Kikiáltási ár: 20 000 Ft

5. Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi, 34x25 cm, tempera/papír, jelezve balra középen: Scheiber H. Kikiáltási ár: 250 000 Ft 6. Udvardi Gyula (1925): Kecskeméti utca, 31x47 cm, olaj/farost, jelezve balra lent: Udvardi Kikiáltási ár: 25 000 Ft 8. Garabuczy Ágnes (1936): Séta holdfényben, 65x80 cm, olaj/vászon, jelezve jobbra lent: Garabuczy Kikiáltási ár: 140 000 Ft 9. Szentgyörgyi Miklós (1955): Színes vázák, 45x60 cm, olaj/farost, jelezve jobbra fent: Szentgyörgyi Miklós Kikiáltási ár: 40 000 Ft 10. id. Kátai Mihály (1906-1983): Tanúhegyek, 30x50, olaj/dekli, jbl.: Kátai M. 1954 Kikiáltási ár: 40 000 Ft

12. Végvári János (1927-): "Kokasi" hangulat, 30x30 cm, olaj/fa, jbl.: Végvári '96 Kikiáltási ár: 30 000 Ft 14. Bozsó János (1922-1998): Tanya, 1976, 40x54 cm, olaj/farost, jjl.: Bozsó Kikiáltási ár: 90 000 Ft 15. Bozsó János (1922-1998): Dunapart, 30x40 cm, olaj/farost, jjl.: R. Bozsó, Solt, 1960 Kikiáltási ár: 110 000 Ft 16. Pogány Ferenc (1886-1930): Kukoricát hántolók, 53x47 cm, olaj/vászon kasírozva, j. hátul: Pogány Ferenc Kikiáltási ár: 40 000 Ft 17. P. Bak János (1913-1981): Tájkép, 60x80 cm, olaj/vászon, jjl.: P. Bak Kikiáltási ár: 140 000 Ft

19. Szladovics Vilmos Gusztáv (1931-2008): Cirkusz, 45x38 cm, akvarell/karton, jjl.: Szladovics '95 Kikiáltási ár: 130 000 Ft 20. Endre Béla (1870-1928): Alföldi táj, 53x70 cm, olaj/vászon kasírozva, jjl.: Endre Kikiáltási ár: 160 000 Ft 21. Ujváry Lajos (1925-2006): Erdélyi táj, 60x80 cm, olaj/farost, jjl.: Ujváry L. Kikiáltási ár: 90 000 Ft 22. Ábrahám Rafael (1929): Muflon 29x39 cm, rézkarc/papír, jjl.: Ábrahám. Hátoldalon: 100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 1881-1981. Kikiáltási ár: 15 000 Ft 23. Ernst Fuchs (1930): Flora erwacht II. 1987., 32x31 cm, akvarellel színezett rézkarc/papír, jjl.: Ernst Fuchs, 93/190. példány, reprodukálva az Artes - Das internationale Kunsthaus 1989-es könyvében Kikiáltási ár: 420 000 Ft

25. Decsi Ilona (1950): Zsuzsanna és a vének 15,5x14,5 cm, kézi színezésű rézkarc/papír, jjl.: Decsi. Proveniencia:egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátul a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: 14 000 Ft 26. Szőnyi István (1894-1960): Dunakanyar Zebegénynél, 1927, 16,5 x 21,5 cm, rézkarc, papír, jjl.: Szőnyi István Kikiáltási ár: 22 000 Ft 27. Kassák Lajos (1887-1967): Szürke tömbök, 40x29 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Kassák 1962. Hátul: kiviteli engedély és L. Kassák 1962. Reprodukálva: Rába György Kopogtatás a szemhatáron c. könyv borítóján Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft 28. Illényi Tamara (1944): Csendélet, 31x44 cm, akvarell/papír, jjl.: Illényi T. Kikiáltási ár: 18 000 Ft 29. Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával, 23x33 cm, színezett rézkarc/papír, jbl.: Prihoda, jjl.: Glatz Oszkár Kikiáltási ár: 14 000 Ft

30. Borsos Miklós (1906-1990): Parton, 30x40 cm, rézkarc/papír, jelezve a lemezen: Borsos M. 1976 Kikiáltási ár: 16 000 Ft 31. Váli Dezső (1942-): Szürke-fehér műterem, 50x50 cm, olaj/farost, jjl.: Váli D. '93. Hátul: A/93/4. Kikiáltási ár: 250 000 Ft 32. Goór Imre (1921): Kopjafák, 68x68 cm, olaj/fa, dombormű, jjl.: Goór 1989 Kikiáltási ár: 45 000 Ft 34. Pleidell János (1915-2007): Balatoni vitorlások, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Pleidell Kikiáltási ár: 110 000 Ft 35. Walter Gábor (1963): Rózsák, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Walter Kikiáltási ár: 45 000 Ft

37. Edvi Illés Aladár (1870-1958): Itatás, 50x70 cm, olaj/vászon, jbl.: Edvi Illés A. Kikiáltási ár: 50 000 Ft 38. Csikós András (1947-2006): Alföldi tanya, 40x70 cm, olaj/vászon, jjl.: Csikós Kikiáltási ár: 70 000 Ft 39. Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Háló, 43x31 cm, tempera/farost, jbl: Szentgyörgyi Kikiáltási ár: 25 000 Ft 40. Klie Zoltán (1897-1992): Római part 1941, 48x66 cm, akvarell/papír, jjl.: Klie '41, hátul: hagyatéki pecsét Kikiáltási ár: 85 000 Ft. 41. Kántor Andor (1901-1990): Álló akt, 67x50 cm, olaj/vászon, jjl.: Kántor A. Kikiáltási ár: 140 000 Ft

42. Szász Endre (1926-2004): Illusztráció Solohov: Emberi sors c. könyvéhez, 21x12 cm, rézkarc/papír/próbanyomat, jelzés nélkül. Proveniencia: egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátoldalon a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: 8 000 Ft 43. Boromissza Zsolt (1928-2011): Holland absztrakt V., 60x80 cm, olaj/vászon, jjl.: B.Zs. '67 Kikiáltási ár: 40 000 Ft 44. Moholy-Nagy László (?, 1895 -?, 1946): A Világegyetem körvanala, 1923/1994, 25,5x20,5 cm, papír, zselatinos ezüst nagyítás, j. hátoldalon: Stempel rückseitig: fémjelzés a hátlapon: Egyszeri kiadvány a Griffelkunst Egyesület számára 1994., ceruzával írt monogram: HMN Hattula Moholy-Nagy, Laszlo Moholy-Nagy ( 1898-1946 ) hagyatékából. Kikiáltási ár: 170 000 Ft 45. Moholy-Nagy László (?, 1895 -?, 1946): Fényvirág, 1923/1994, 25,5x20,5 cm, papír, zselatinos ezüst nagyítás, j. hátoldalon: Stempel rückseitig: fémjelzés a hátlapon: Egyszeri kiadvány a Griffelkunst Egyesület számára 1994., ceruzával írt monogram: HMN Hattula Moholy-Nagy, Laszlo Moholy-Nagy ( 1898-1946 ) hagyatékából. Kikiáltási ár: 170 000 Ft

48. Szász Endre (1926-2004): Illusztráció Solohov: Emberi sors c. könyvéhez, 21x12 cm, rézkarc/papír/próbanyomat, jelzés n. Proveniencia: egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátoldalon a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: 8 000 Ft 49. Klimó István (1883-1961): Krumpliszedők, 63x53 cm, tempera/karton, jjl.: Klimó István 1947, a mű szerepelt a művész hagyatéki árverésén Kikiáltási ár: 15 000 Ft 50. Almásy Aladár: Az utolsó pásztor, 17x31,5 cm, rézkarc/papír, jjl: Almásy Aladár, 1998 Középen: Legelső nyomat Kikiáltási ár: 40 000 Ft 51. Michael Milburn Foster (1943): Dance, 15,5x11,5 cm, vegyestechnika/papír, jn. Kikiáltási ár: 150 000 Ft

53. Kiss J. Zoltán: Tanulmányfej, 25x32 cm, akvarell/papír, jjl.: Kiss J. Zoltán 1966. XI. Kikiáltási ár: 20 000 Ft 55. Névjegytál Kínáló, 15x28x24 cm, Zsolnay - gyár, Pécs, 1930 körül, talpán jelzett: öttornyos, hárompajzsos jel, eozinmázas fehércserép, matt, savmaratott Kikiáltási ár: 110 000 Ft 57. Sztelek Norbert (1884-1956): Bivalyok, 46,5x58,5 cm, pasztell/papír jbl.: Sztelek Kikiáltási ár: 60.000 Ft 60. A. Varga Imre (1953): Doboz kép, 40x57 cm, olaj/fa, jjl.: A.V.I. Kikiáltási ár: 18 000 Ft 61. Holló László (1887-1976): Vágtázó, 50x60 cm, olaj/vászon, jbl.: Holló L. 1971. IX. 1. Kikiáltási ár: 190 000 Ft

62. Schönberger Armand (1885-1974): Alvó nő, 44x54 cm, vegyestechnika/karton, jjf.: Schönberger Kikiáltási ár: 600 000 Ft 63. Czencz János (1885-1960): Gyermekek a tóparton, 57x70 cm, olaj/vászon, jjl.: Czencz Kikiáltási ár: 240 000 Ft 64. Szabó Vladimir (1905-1991): Háború, 30,5x29 cm, rézkarc, 41/100, jjl.: Szabó Vladimir Kikiáltási ár: 22 000 Ft 65. Czóbel Béla (1883-1976): Szekér, 36x46 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Czóbel. Proveniencia: Rába György gyűjtemény. Hátoldalon aukciós etikett. Kikiáltási ár: 380 000 Ft 66. Giczy János (1933): Szüret, 70x80 cm, olaj/fa, jjl.: Giczy Kikiáltási ár: 100 000 Ft

68. Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Női fej, 32x24 cm, olaj/karton farostra kasírozva, jelezve hátul: Női fej, Szentgyörgyi Kornél Kikiáltási ár: 15 000 Ft 69. Czóbel Béla (1883-1976): sendélet, 40x28 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Czóbel. Proveniencia: Rába György gyűjtemény. Kikiáltási ár: 420 000 Ft 70. Farkasházy Miklós (1895-1964): Tükröződés, 47x35 cm, akvarell/papír, jjl.: Farkasházy Kikiáltási ár: 65 000 Ft 71. Szirtes János (1954): Holdbéli táj, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Szirtes Kikiáltási ár: 250 000 Ft

72. Szentgyörgyi Miklós (1955): Álló akt 87x56,5 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi Miklós Kikiáltási ár: 60 000 Ft 73. Kádár Béla (1877-1956): Ház előtt, 1930-as évek, 78 x 59 cm, tempera/papír, jjl.: Kádár Béla Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft 74. Radnai Zoltán (1960): Tűzzománckép, 16x13,5 cm, tűzzománc/fa alapon, jelezve hátul Radnai Zoltán Kikiáltási ár: 25 000 Ft 75. Gyelmis Lukács János (1899-1979): Kikötőben, 39x69 cm, olaj/vászon, jjl.: Gyelmis L. Kikiáltási ár: 35 000 Ft

76. Koszkol Jenő (1868-1935): Erdélyi udvarház, 50x40 cm, akvarell/karton, jjl.: Koszkol Kikiáltási ár: 70 000 Ft 77. Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Őszi Fák 50x70 cm, olaj/farost, jjf.: Szentgyörgyi Proveniencia: a művész hagyatéka. Kikiáltási ár: 30 000 Ft 79. Bozsó János (1922-1998): Fák, 27x35 cm, toll/papír, jjl.: Bozsó J. Kikiáltási ár: 15 000 Ft 80. Pleidell János (1915-2007): Itáliai táj, 25x35 cm, akvarell/papír, jjl.: Pleidell Kikiáltási ár: 45 000 Ft 81. Walter Gábor (1963): Jazz feeling 50x70 cm, olaj/farost, jjl.: Walter Kikiáltási ár: 60 000 Ft

86. Zsolnay bagoly, 15x15 cm, jelzés a talpon Kikiáltási ár: 12 000 Ft 87. Francia díszkancsó pár, Magassága 30 cm, francia, 1800-as évek vége, matt mázas fajanszporcelán, festett jelzés a talpon: Philipp R... és 5009-es formaszám Kikiáltási ár: 70 000 Ft 88. Borsos Miklós (1906-1990): Prímavera, 17 cm magas, bronz/márványtalpon, jh.: B.M. Kikiáltási ár: 55 000 Ft 89. Gorka Lívia (1925-2011): Zöld váza, 14 cm magas kerámia, jh.: GL Hungary, festett, égetett Kikiáltási ár: 15 000 Ft

91. Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Egyedül, 33x34,5 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi Proveniencia: a művész hagyatéka Kikiáltási ár: 40 000 Ft 92. Xantus Gyula (1919-1993): Prédikátor madárral, 76x50 cm, olaj/farost, jjl.: Xantus Kikiáltási ár: 140 000 Ft 93. Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Absztrakció, 35x50 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi '95 Kikiáltási ár: 40 000 Ft 94. Molnár C. Pál (1894-1981): Éjszakai vár, 70x90 cm, olaj/farost, jjl.: MCP Kikiáltási ár: 600 000 Ft 96. Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Don Quijote, 15,5 cm átmérőjű bronzplakett, fa alapon, jf.: Olcsai Kiss, hátoldalon képcsarnoki címke Kikiáltási ár: 10 000 Ft

97. Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Cervantes, 15,5 cm átmérőjű bronzplakett, fa alapon, jf.: Olcsai Kiss, hátoldalon képcsarnoki címke Kikiáltási ár: 10 000 Ft 98. Vincze Lajos (1914-2002): Szinetár Miklós portréja, 19x13 cm, tus/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: 5 000 Ft 99. Vincze Lajos (1914-2002): Wigner Jenő fizikus portréja, 26x19 cm, toll/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: 5 000 Ft 100. Vincze Lajos (1914-2002): Domján Edit színésznő portréja, 16x13 cm, toll/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: 5 000 Ft