Grassroots Program. Időpont: 2013. április 08. és 19. között

UEFA GRASSROOTS FESZTIVÁLOK SZERVEZÉSE

III. Mikulás T LA SE KUPA

Programterv Adventtől Vízkeresztig Sportprogramok

Kis iskolák sportversenye KOVÁTS TIBOR EMLÉKVERSENY

A tornát Pécsi Sport Nonprofit Zrt. (továbbiakban: PSN Zrt.) írja ki, szervezi és működteti. Tornarendszerű, nyílt nevezésű bajnokság.

NYÍREGYHÁZA MEGYEI JOGÚ VÁROS KÖZGYŰLÉSÉNEK. 65/2003. (III.26.) számú. h a t á r o z a t a. k.m.f.

KERETTYE TERMÁL KUPA

Somogy Megyei Labdarúgó Szövetség

Magyar Labdarúgó Szövetség Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Igazgatóság / Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Labdarúgó Szövetség /

GRASSROOTS JÁTÉKSZABÁLYOK

XI. Kisteleki Téli Teremlabdarúgó Bajnokság

Magyar Labdarúgó Szövetség Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatóság / JNSZ Megyei Labdarúgó Szövetség /

2015/16. TANÉVI VERSENYKIÍRÁS IV. KORCSOPORT FIÚ

I. Mérkőzések. I.1.1. A mérkőzést a torna előre felkért játékvezetői vezetik.

Kérelem sportfejlesztési program jóváhagyása tárgyában hiánypótolt

HATVANI KARÁCSONYI TEREMLABDARÚGÓ KUPA 2013.

S Z A B Á L Y Z A T 2012.

VÁROSI KISPÁLYÁS MŰFÜVES LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

Versenykiírás és program

H A T Á R O Z A T O T

Magyar Labdarúgó Szövetség

SULIFOCI VB Mottó: Az utánpótlás az iskolákban kezdődik

Kiss Baranyi Sándor Egyesületi program vezető BOZSIK PROGRAM. ÚT Európa Élvonalába. Tehetségkutató és Foglalkoztató program

URBE Salgótarjánért Kitüntető Emlékérmet kapott Gazsi Ferenc Nógrádi elnökünk

Magyar Labdarúgó Szövetség LABDARÚGÁS VERSENYSZABÁLYZATA NAGYPÁLYÁRA, CSÖKKENTETT PÁLYAMÉRETRE

A bármi áron való győzelem gondolkodásmódjától határolódj el!

TELEKOM LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

CSABA, DR. KOVÁCS KATALIN

be/sfp-10564/2015/mlsz

Torna. B kategória. A versenyt a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Torna Szövetséggel (MATSZ együttműködésben hirdeti meg.

Magyar Labdarúgó Szövetség Budapesti Igazgatóság

Bozsik - Gyermek Intézményi Program - Eljárási Rend, Szakmai Követelmények tanév

SZI-ZO SPORT évi kültéri Kispályás Labdarúgó Bajnokság Versenykiírása

EGYSÉGES VERSENY- FEGYELMI- ÉS JÁTÉK SZABÁLYZAT

KÖSZÖNTŐ. Kívánom, hogy ez a törekvés kísérje és segítse a csapatokat a küzdelemben!

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

Bozsik. - Gyermek Egyesületi Program - Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

2015/2016. TANÉVI ORSZÁGOS DÖNTŐ I. KORCSOPORT FIÚ. I. Fonyódliget korcsoport Erzsébet tábor május /2016. TANÉVI

DIÁKSPORT ESEMÉNYEK A 2015/2016. TANÉVRE

- Egyesületi Program - U10/11 és U12/13 tornák. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

be/sfphpm /2015/mlsz

- Gyermek Egyesületi Program. U6/7 fesztivál, U8/9 és U10/11 tornák. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

be/sfp-11740/2016/mlsz

K Ö S Z Ö N T Ő. Tisztelt testnevelők, felkészítők, kedves diákok!

Bozsik - Gyermek Egyesületi Program Eljárási Rend, Szakmai Követelmények 2011 ősz

ÁLTALÁNOS ISKOLAI TANULMÁNYI VERSENYEK

Ikt.szám: 349/2013., beküldési határidő: október 15. Ütemezés, kezdésbefejezés. éve

KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA

Magyar Labdarúgó Szövetség. Leány U-17 korosztályú nagypályás labdarúgó bajnokság versenykiírása év

2014/2015. TANÉVI TEKE DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁSA

VII. MOZGÁSJAVÍTÓ KUPA. Ügyességi verseny. Fogyatékosok Országos Diák- és Szabadidősport Szövetsége. meghirdeti

2015/2016. TANÉVI ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ VERSENYKIÍRÁS

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület 2014/2015. TANÉVI FIÚ LEÁNY I.-II.-III.-IV.

MEGYEI AMATŐR KÖZÉPISKOLÁS KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁS 2014/2015.

Vogel Márk a Nemzetközi Gyermek Atlétika Versenyen Varsóban 60 méteres síkfutásban

- Egyesületi Program. U6/7, U8/9 fesztivál. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

Sportiskola Ügyiratszám: be/sfp-2489/2013 Ügyintéző: dr. Barcsa Péter Nomád utca

TISZTELT VERSENYZŐK! SPORTBARÁTAINK!

A szabadrúgások fajtái. A szabadrúgás közvetlen vagy közvetett lehet. A közvetlen szabadrúgás

Átírás:

Grassroots Program Helyszín: Tiszabura Óvoda, Abádszalók, Kunhegyes, Tiszagyenda, Nagyiván, Tiszafüred Bán Zs., Tiszabura Iskola Időpont: 2013. április 08. és 19. között 0. korcsoport Tiszabura A piros Tiszabura B zöld Tiszabura C sárga Tiszabura D fehér leány 1. korcsoport Kunhegyes Á. I. A Tiszafüred Bán zs. R. Á. I. Nagyiván B C D MLSZ OTP-MOL

Helyszín: Tiszabura Időpont: 2013. április 25. (csütörtök) 9.45 14.00 óra Körzeti Döntő 1. korcsoport fiú: 2. korcsoport fiú: Tiszafüred KLG Kossuth Á. I. B csoport Kunhegyes Á. I. A A1 B1 A2 B2 A3 B3 1. 2. helyezésért 3. 4. helyezésért 5. 6. helyezésért MLSZ OTP-MOL

Helyszín: Tiszabura Időpont: 2013. április 25. (csütörtök) 10.00 14.00 óra Körzeti Döntő 3. korcsoport fiú: Kunmadaras Á. I. Nagyiván Á. I. A1 B1 A2 B2 A3 B3 1. 2. helyezésért 3. 4. helyezésért 5. 6. helyezésért 3. korcsoport leány: II. kcs MLSZ OTP-MOL

Helyszín: Tiszabura Időpont: 2013. április 25. (csütörtök) 10.00 14.00 óra Körzeti Döntő 4. korcsoport fiú: Tiszafüred Hámori Szakk. és Szakisk. Tiszafüred KLG Kossuth Á. I. 4. korcsoport leány: Tiszafüred Hámori Szakk. és Szakisk. Tiszaroff Á. I. B csoport Tiszafüred KLG Kossuth Á. I. A1 B1 A2 B2 A3 B3 1. 2. helyezésért 3. 4. helyezésért 5. 6. helyezésért MLSZ OTP-MOL

Helyszín: Tiszabura, Kunhegyes, Tiszafüred Bán Zs., Kunmadaras Időpont: 2013. április 08. és 19. között A Körzeti Döntőben nem szereplő csapatok kötelező mérkőzései: 2. korcsoport fiú: Kunmadaras A - Kunmadaras B 2 mérkőzés 2 x 15 perc /2x/ Kunhegyes A - Kunhegyes B 2 mérkőzés 2 x 15 perc /2x/ Tf Bán Zs Á ; Tf Bán Zs B ; KLG Kossuth; Nagyiván Tiszabura A ; Tiszabura B ; Tiszabura C 3. korcsoport fiú: Tiszabura A ; Tiszabura B ; Tiszabura C /3 csapatra osztani a 2-őt/ Tf Bán Zs Á ; Tf Bán Zs B ; KLG Kossuth /3 csapatra osztani a 2-őt/ 4. korcsoport fiú: Tf Bán Zs Á ; KLG Kossuth, Hámori Szk.; Nagyiván Természetesen a Kunhegyesi és a Tiszaburai mérkőzéseken ha a B vagy a C csapat nyer, akkor ők vehetnek részt a Körzeti Döntőn. Tiszafüred, 2013. március 05. Tisztelettel:, MLSZ körzetvezető Tiszafüred

OTP-MOL Bozsik-program Magyar Labdarúgó Szövetség Tiszafüred és vonzáskörzet 2012-2013-as tanévi tavaszi döntőjének versenykiírása 0. I., II., III., IV. kcs Játékszabályok, versenyszabályok az MLSZ kiírása szerint (Körzeti Döntő, Tanévzáró Fesztivál) III. kcs. Korosztály ovi I. kcs. II. kcs. III. kcs. leány* IV. kcs. f/l Pályaméret 30x20 m 40x20 m 40x20 m 40x20 m 40x20 m Kapuméret 2x1 m 3x2 m 3x2 m 3x2 m 3x2 m Büntetőterület 6 m-es körív 6 m-es körív 6 m-es körív 6 m-es körív Labdaméret 3-as futball 4-es futball 4-es futball 4-es futball 4-es futball * 5-ös futball Csapatlétszám 4:4 ellen 4+1 fő 4+1 fő 4+1 fő 4+1 fő (kapus nincs) Játékidő 1x12 perc 1x20 perc 1x20 perc 1x20 perc 1x20 perc 40 perc/torna 60 perc/torna 80 perc/torna 100 perc/torna 100 perc/torna Ettől a torna szervezője a körzeti szintű rendezvényeken eltérhet, a helyi rendezési adottságok, a játékosok testi épsége, a játék szellemét, a hazautazás idejét és a tanórák védelmét figyelembe véve. Egyéb sportági rendelkezések, szabályok: AZ MLSZ Eljárási Rend, Szakmai Követelmények 2012-2013. tanév kiadványa szerint Grassroots is. Korcsoportok: Ovi korcsoport: 2006. január 01. 2007. december 31. között születettek. I. korcsoport: 2004. január 01. 2005. december 31. között születettek. II. korcsoport: 2002. január 01. 2003. december 31. között születettek. III. korcsoport fiú, leány: 2000. január 01. 2001. december 31. között születettek. IV. korcsoport fiú, leány: 1998. január 01. 1999. december 31. között születettek. Az a tanuló, akinek a 2012-13-as tanévben érvényes játékengedélye van valamelyik sportegyesületnél, nem játszhat az Int. Programban: 1998-99-2000-01-ben született fiú tanulók. Partdobás: nincs. A labda lapos passzal hozható játékba, térd fölé emelkedésnél le kell fújni, belőle közvetlenül nem lehet gól /3 m/. Les: nincs. Büntető: 7 méterről. Térfélcsere: nincs. Felszerelés: gumistoplis- vagy tornacipő. Csere: folyamatos. Szabálytalanság: szabadrúgás /3 m/. Középkezdés: gól nincs. Kirúgás: kapu kirúgás földről-fél pályán túl nem rúghatja át, ellenfél: közvetett szabadrúgás. Kapus kirúgás: a fogott labdából azonnal gólt lőhet. Szögletrúgás: sarokpont 3 m. Hazaadás nincs, csak fejjel és mellel. A kapus a hazaadott labdát kézzel nem foghatja meg /ha megfogja: közvetlen szabadrúgás a 6-os vonalról/. Pontegyenlőség esetén: 1. egymás elleni eredmény, 2. összgólkülönbség, 3. több rúgott gól, 4. 3-3 büntető rúgás dönt. Helyosztón döntetlen: 3-3 büntető. Tiszafüred, 2013. március 05. Tisztelettel:, MLSZ körzetvezető Tiszafüred