ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: Kiíró),

Download "ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: Kiíró),"

1 ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: Kiíró), az állami vagyonról szóló évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és az állami vagyonnal való gazdálkodásról szóló 254/2007 (X. 4.) Kormányrendelet (továbbiakban: Vhr.) szabályai alapján elektronikus árverés keretében a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró) által működtetett Elektronikus Aukciós Rendszer (továbbiakban: EAR) útján értékesíteni kívánja a Magyar Állam 1/1 tulajdonában és az MNV Zrt. tulajdonosi joggyakorlása alatt lévő vagyonelemeket [a továbbiakban: Ingóságok]. Az árverésre kerülő Ingóságok leírása: Az értékesítésre kerülő 1776 db informatikai eszköz egy tételként kerül értékesítésre, azokra önállóan nem lehet licitálni. Az ingóságok tételes felsorolása jelen árverési hirdetmény mellékletét képezi. Az ingóságok fajtái: 1.Számítógépek Ide soroljuk az asztali gépeket, szervereket és a laptopokat is. Viszonylag széles intervallumban mozog az eszközlistában szereplő számítógépek márkája és azon belül típusa. A számítógépekből a memória kártyákat és az adathordozó egységeket kiszerelték, így operációs rendszerrel nem rendelkeznek. 2.Monitorok A monitorok között előfordulnak katódsugárcsöves (CRT) és folyadékkristályos (LCD) monitorok egyaránt különböző méretben. A monitorok ~ 50 %-ban fizikailag sérültek. 3.Nyomtatók A nyomtatók között találhatók asztali géphez csatlakoztatható kisebb teljesítményű nyomtatók és hálózati, nagy teljesítményű nyomtatók is. A nyomtatókhoz tartozó kiegészítő egységek (papírtálcák, tárolók, stb.) jelentős számban nem fellelhetők. 4.Telefonok A telefonok többsége fizikailag sérült (kijelzők töröttek, akkumulátor hiányzik belőlük, nyomógombjaik jelentős mértékben kopottak, stb.). Típusuk alapján új készülékként már nem forgalmazzák őket. 5.Egyéb berendezések Az egyéb berendezések között találhatók projektorok, önálló számítógép alkatrész, CD írók, multifunkciós eszközök, vonalkód olvasók, tokenek, szünetmentes tápegységek, stb. Az ingóságok állapotukat tekintve használtak. Az ingóságok megtekintésére a 1087 Budapest, Kőbányai út 24. szám alatt, az Északi Járműjavító területén van lehetőség, a lent jelzett időpontban.

2 A Kiíró az árverésre kerülő Ingóság rendelkezésre álló további adatait ideértve az Ingóságról készített képfelvételeket az EAR felületén, a világhálón folyamatosan elérhető hivatkozási helyen teszi közzé. Az árverésre kerülő Ingóságra kizárólag elektronikus úton lehetséges árverezni. Az EAR felületéhez árverezőként csatlakozhat az - a személy, vagy - a nemzeti vagyonról szóló CXCVI. törvény 3. (1) bekezdése szerinti átlátható szervezet, amely, vagy amelynek képviselője az ügyfélkapun azonosítható, a személyes adatok kezelésére vonatkozó hozzájárulást megadja, és az EAR felhasználási szabályzatában foglaltakat elfogadja. Az elektronikus árverésre vonatkozó legfontosabb információk: Kikiáltási ár*: Licitlépcső összege: ,- Ft ,- Ft Árverési biztosíték összege: ,- Ft Árverés kezdetének időpontja: Árverési biztosíték átutalásának határideje: :00 Licit időszak kezdete: :00 Árverés lezárásának (licitnapló lezárásának) időpontja: :00 Megtekintés időpontja (1087 Budapest, Kőbányai út :00-tól 10:30-ig szám alatt, az Északi Járműjavító területén) Ajánlati kötöttség időtartama: 60 nap * Az árverésen a licitálás az EAR felhasználási szabályzatban rögzítettek szerint történik. A kikiáltási ár ÁFA tartalmára az EAR felhasználási szabályzata III.5.5.A) pontja vonatkozik.. A Kiíró az árverésre jelentkezőknek az árverésen történő részvétel feltételeként árverési biztosíték megfizetését írja elő. Az árverési biztosíték befizetésére a pénzkezelés biztonsága érdekében csak átutalással kerülhet sor. (Az árverési biztosítékot az árverésen való részvétel feltételeként az árverezőnek az MNV Zrt számú letéti számlaszámlájára a fent megadott befizetési határidőig kell átutalással teljesíteni. Az árverési biztosíték megfizetése akkor minősül teljesítettnek, amikor az Kiíró ezen szmáláján az jóváírásra került. Az átutalási közlemény rovatában kérjük feltüntetni biztosíték befizetési azonosítóját! A biztosíték befizetési azonosító kizárólag bejelentkezés után, adott árverés adatlapján generálható. Bármely árverésen való részvételhez egyedi biztosíték befizetési azonosító szükséges. Az árverező az azonosító létrehozásakor választja ki, hogy saját nevében vagy meghatalmazottként kíván licitálni. A Kiíró felhívja az árverezők figyelmét, hogy az Eladó adásvételi szerződésben rögzítésre kerülő módon történő elállása esetén, a Vevő által fizetendő meghiúsulási kötbér összege megegyezik az árverési biztosíték összegével. Azaz az Eladó adásvételi szerződésben rögzítettek szerint történő elállása esetén, a Vevő által korábban megfizetett árverési biztosíték összege meghiúsulási kötbérként visszavonhatatlanul az Eladót illeti. Az árverezők elektronikus nyilvántartásába bejegyzett árverező az elektronikus árverési hirdetmény közzétételét követően, az árverés licitidőszakának kezdőidőpontjától, az árveréshez tartozó licitnapló lezárásáig azonosítójának, valamint a vételi ajánlat összegének megadásával elektronikus úton vételi

3 ajánlatot tehet az értékesíteni szánt vagyontárgyra. Az elektronikus árverésen csak az az árverezők elektronikus nyilvántartásába bejegyzett (regisztrált) személy vehet részt, aki vagy amely nem áll a kizárás hatálya alatt. Az árverés során tett vételi ajánlat nem vonható vissza és az árverező ajánlati kötöttsége az adásvételi szerződés létrejöttéig, de legkésőbb a végleges eredményhirdetést követő 60 napig, vagy az árverés eredménytelenné nyilvánításáig áll fenn. A jelen Hirdetményben foglaltakon túl az EAR felhasználási szabályzata tartalmazza a licitálás szabályait, a szerződéskötés feltételeit, a jogi és természetes személyek része előírt szerződéskötési kötelezettségeket, a vételár megfizetésével kapcsolatos információkat, továbbá a birtokátruházás folyamatát. A nyertes árverező köteles az árverés tárgyának végleges eredményhirdetését követő 15 napon, vagy a Kiíró szerződéskötésre felhívó levelének kézhezvételétől számított 15 napon belül a szerződést megkötni. Az adott Ingóság vételára egy összegben, átutalással fizethető meg legkésőbb a szerződés megkötését követő 30 napon belül a Kiíró Magyar Államkincstárnál vezetett számlaszámára. Amennyiben a nyertes árverező a hirdetményben előírt határidő alatt a szerződést neki felróható okból nem köti meg, vagy a teljes vételárat nem fizeti meg, úgy kell tekinteni, hogy a jogügylettől visszalépett. Ilyen esetben a befizetett árverési biztosítékot elveszti és felelős a szerződéskötés meghiúsulásából az árvereztetőt ért károkért, továbbá viselni köteles az árvereztető ebből fakadó költségeit. A Kiíró kéri, hogy az Ingóság állapotáról, szerkezetéről az árverésen történő részvételt megelőzően megfelelő körültekintéssel tájékozódjanak, és ajánlataikat ennek alapján tegyék meg, továbbá a szerződéskötéshez szükséges igazolások beszerzéséről úgy gondoskodjanak, hogy azok a szerződéskötés előírt időpontjára rendelkezésre álljanak. Az árverezők tudomásul veszik, hogy a jelen ingatlanra vonatkozó adásvételi szerződést a szerződő felek a Kiíró által rendelkezésre bocsátásra kerülő szerződéstervezet alapján fogják megkötni, amely szerződés tervezetén lényegi változtatásokat nem jogosultak tenni. A Kiíró tájékoztatja az árverezőket arról, hogy az MNV Zrt. a Vhr. 47/M. (3) bekezdés c) pontja alapján jogosult az árverést érvényes vételi ajánlat esetén a Felhasználási Szabályzat III pontja szerinti végleges eredményhirdetésig eredménytelenné nyilvánítani. Az Kiíró az elektronikus árverés során felmerülő, az EAR használatával kapcsolatos technikai és egyéb kérdésekben telefonos, illetve elektronikus levelezés útján nyújt segítséget az alábbi elérhetőségeken: +36-1/ munkanapokon 9:00-22:00 között), e-arveres@mnv.hu 1. sz. melléklet

4 Sorszám Elektronikai eszköz megnevezése ALADDIN ETOKEN ALADDIN ETOKEN ALADDIN ETOKEN ASUS NOTEBOOK CD ÍRÓ KÜLSŐ COMPAQ PROLIANT ML370 SZERVER EU 2011/BM PDA NOKIA E52 EU 2011/KIM PDA NOKIA E52 EU 2011/NFM PDA NOKIA E52 EU 2011/NGM MOBIL STICK EU 2011/NGM MOBILTELEFON 6303 EU 2011/NGM PDA E52 EU 2011/NGM PDA E52 EU 2011/NGM PDA E52 FENYMASOLOGEP CANON FÜLHALLGATÓ FÜLHALLGATÓ HÁLÓZATI ESZKÖZ HP NOTEBOOK HTC S710 MOBILTELEFON HTC S730 MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON

5 HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PRO2 MOBILTELEFON HTC TOUCH PRO2 MOBILTELEFON KAMERA SONY DIGITÁLIS 3CCD KAMERA SONY HANDYCAM LS4278 VEZETÉK NÉLKÜLI VONALKÓD LEOLVASÓ MC7090 MOBIL ADATGYŰJTŐ KSZF14 MDA VARIO II MOBILTELEFON MDA VARIOII MOBILTELEFON MEMORYBIRD FS 256 MB MOBIL INTERNET ESZKÖZ (USB) MOBIL INTERNET ESZKÖZ (USB) MOBIL INTERNET ESZKÖZ (USB) SAMSUNG Z810 MOBIL INTERNET ESZKÖZ WNW BOX COMPACT/SL MOBIL TELEFON MOBIL TELEFON NOKIA 6021/SL MOBIL TELEFON NOKIA 6021/SL MOBIL TELEFON NOKIA 6021/SL MOBIL TELEFON NOKIA 6070/SL MOBIL, NOKIA 3110 CLASSIC MOBIL, NOKIA 3110 CLASSIC MOBIL, NOKIA 3110 CLASSIC MOBIL, NOKIA 6230 MOBIL, NOKIA 6230I MOBIL, NOKIA 6233 BLACK MOBIL, NOKIA E90 MOCCA MOBIL, SAMSUNG SGH-X450/SL MOBILTELEFON MOBILTELEFON MOBILTELEFON MOBILTELEFON MOBILTELEFON MOBILTELEFON MOBILTELEFON MOBILTELEFON + TÖLTŐ MOBILTELEFON 2310NOKIA MOBILTELEFON 2310NOKIA MOBILTELEFON 2310NOKIA MOBILTELEFON 6230

6 MOBILTELEFON E90 KOMMUNIKÁTOR +MICROSD MOBILTELEFON E90 KOMMUNIKÁTOR +MICROSD MOBILTELEFON HTC P3600 MOBILTELEFON HTC P4550 TYTN II (KAISER) MOBILTELEFON MDA VARIO II MOBILTELEFON MDA VARIÓ III MOBILTELEFON MDA VARIÓ III MOBILTELEFON MOT V3, FEKETE MOBILTELEFON N6230/SL MOBILTELEFON N6230I MOBILTELEFON NOKIA 1600, BLACK MOBILTELEFON NOKIA 1650, DARK RED MOBILTELEFON NOKIA 2600 MOBILTELEFON NOKIA 2600 MOBILTELEFON NOKIA 2600 MOBILTELEFON NOKIA 2600 CLASSIC, MIDNIGE MOBILTELEFON NOKIA 2760, SMOKY GREY MOBILTELEFON NOKIA 2760,SMOKY GREY MOBILTELEFON NOKIA 3109C/SL MOBILTELEFON NOKIA 3110 CLASSIC, BLACK MOBILTELEFON NOKIA 3110 CLASSIC, BLACK MOBILTELEFON NOKIA 3110 CLASSIC, BLACK MOBILTELEFON NOKIA 3120/SL MOBILTELEFON NOKIA 3410/SL MOBILTELEFON NOKIA 6020 MOBILTELEFON NOKIA 6020 MOBILTELEFON NOKIA 6020/SL MOBILTELEFON NOKIA 6020/SL MOBILTELEFON NOKIA 6020/SL MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL

7 MOBILTELEFON NOKIA 6070SL MOBILTELEFON NOKIA 6070SL MOBILTELEFON NOKIA 6085 MOBILTELEFON NOKIA 6100 MOBILTELEFON NOKIA 6100/SL MOBILTELEFON NOKIA 6100SL MOBILTELEFON NOKIA 6131/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230/ISL MOBILTELEFON NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230/SL+TÖLT.FÜLLHALL MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL

8 MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6233/SL MOBILTELEFON NOKIA 6300, BLACK MOBILTELEFON NOKIA 6300, SILVER MOBILTELEFON NOKIA 6300/SL MOBILTELEFON NOKIA 6310 MOBILTELEFON NOKIA 6310 MOBILTELEFON NOKIA 6310I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6610I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6610I/SL+ TARTOZÉKOK MOBILTELEFON NOKIA 9300 MOBILTELEFON NOKIA 9300I MOBILTELEFON NOKIA 9300I MOBILTELEFON NOKIA CLASSIC 3110 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51, BLACK STEEL MOBILTELEFON NOKIA E51-1 BLACK STEEL MOBILTELEFON NOKIA E51-1 BLACK STEEL MOBILTELEFON NOKIA E51-1 BLACK STEEL MOBILTELEFON NOKIA E51-1, BLACK STEEL MOBILTELEFON NOKIA E51-1,BLACK STEEL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E52/SL MOBILTELEFON NOKIA E65 MOBILTELEFON NOKIA E65 MOBILTELEFON NOKIA E65 MOBILTELEFON NOKIA E GB MEMÓRIA MOBILTELEFON NOKIA E90 HÁLÓZATFÜGGETLEN MOBILTELEFON NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR MOBILTELEFON NOKIA E90, MOKKA

9 MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL, KÁVÉBARNA MOBILTELEFON NOKIA N95/SL MOBILTELEFON NOKIS 6230/SL MOBILTELEFON SAMSUNG SGH-X490/SL MOBILTELEFON SAMSUNG SGH-X490/SL MOBILTELEFON SIEMENS S65 MOBILTELEFON SONY ERICSSON K320I MOBILTELEFON, NOKIA 2600 MOBILTELEFON, NOKIA 2600 MOBILTELEFON, NOKIA 3110 CLASSIC + TART. MOBILTELEFON, NOKIA 3110 CLASSIC + TART. MOBILTELEFON, NOKIA E51/SL MOBILTELEFON, NOKIA E51-1 MOBILTELEFON, NOKIA E51-1 MOBILTELEFON, SAMSUNG SGH-X450 MODEM, SAMSUNG Z810 MONITOR LG 1730S LCD TFT NET KÁRTYA, SAMSUNG Z810 MODEM NETKÁRTYA NETKÁRTYA SAMSUNG Z810 NOKIA 6230 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310 MOBILTELEFON NOKIA 2310/SL MOBILTELEFON NOKIA 2310/SL MOBILTELEFON NOKIA 2310/SL MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON

10 NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON NOKIA 3100/SL 12 HÓ HŰSÉGNYILATKOZAT NOKIA 3100/SL MOBILTELEFON 12 HÓ HŰSÉGNY NOKIA 3110 C/SL MOBILTELEFON NOKIA 3110 C/SL MOBILTELEFON NOKIA 3110 C/SL MOBILTELEFON NOKIA 3110 MOBILTELEFON NOKIA 3110 MOBILTELEFON NOKIA 3110 MOBILTELEFON NOKIA 3120 MOBILTELEFON NOKIA 3120/SL NOKIA 3120/SL KÉSZÜLÉK 12 HÓ HŰSÉGNYILAT NOKIA 3120/SL KÉSZÜLÉK 12 HÓ HŰSÉGNYILAT

11 NOKIA 3120/SL KÉSZÜLÉK 12 HÓ HŰSÉGNYILAT NOKIA 3410I/SL MOBILTELEFON NOKIA 5210 MOBILTELEFON NOKIA 6020 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON NOKIA 6070 MOBILTELEFON NOKIA 6070 MOBILTELEFON NOKIA 6070 MOBILTELEFON NOKIA 6070 MOBILTELEFON NOKIA 6070/SL MOBILTELEFON NOKIA 6070/SL MOBILTELEFON NOKIA 6070/SL MOBILTELEFON NOKIA 6070/SL MOBILTELEFON NOKIA 6100 MOBILTELEFON NOKIA 6100 MOBILTELEFON NOKIA 6100 MOBILTELEFON NOKIA 6100 MOBILTELEFON NOKIA 6120C MOBILTELEFON NOKIA 6120C MOBILTELEFON NOKIA 6220SL MOBILTELEFON NOKIA 6230 MOBILTELEFON NOKIA 6230 MOBILTELEFON NOKIA 6230/SL MOBILT.12 HÓNAPOS HŰSÉGNY NOKIA 6230/SL 12 HÓ HŰSÉGNYILATKOZAT NOKIA 6230/SL 12 HÓ HŰSÉGNYILATKOZAT NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON 12 HÓ HŰSÉGNY NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON 12 HÓ HŰSÉGNY NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON 12HÓ HŰSÉGNY. NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON

12 NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL KÉSZÜLÉK 12 HÓ HŰSÉGNYIL. NOKIA 6230I/SL KÉSZÜLÉK 12 HÓ HŰSÉGNYIL. NOKIA 6230I/SL KÉSZÜLÉK 12 HÓ HŰSÉGNYIL. NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233 MOBILTELEFON NOKIA 6233,BLACK MOBILTELEFON NOKIA 6300 MOBILTELEFON NOKIA 6300 MOBILTELEFON NOKIA 6300 MOBILTELEFON NOKIA 6300 MOBILTELEFON NOKIA 6303I CLASSIC MOBILTELEFON NOKIA 6303I CLASSIC MOBILTELEFON NOKIA 6310I RÁDIÓTELEFON NOKIA 6310I RÁDIÓTELEFON NOKIA 6310I/SL MOBILTELEFON NOKIA 6610 MOBILTELEFON NOKIA 6680 MOBILTELEFON NOKIA 6680/SL MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON

13 NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E51 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E52 MOBILTELEFON NOKIA E65 MOBILTELEFON NOKIA E65 MOBILTELEFON NOKIA E66 MOBILTELEFON NOKIA E71 MOBILTELEFON +8GB KÁRTYA NOKIA E72 ZODIUM BLACK MOBILTELEFON NOKIA E72 ZODIUM BLACK MOBILTELEFON NOKIA E72 ZODIUM BLACK MOBILTELEFON NOKIA E75 MOBILTELEFON NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON(COMMUNICATOR) NOKIA E90/SL KOMMUNIKÁTOR TARTOZÉKKAL NOKIA E90/SL KOMMUNIKÁTOR TARTOZÉKKAL

14 NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA E90/SL MOBILTELEFON NOKIA MOBILTELEFON E50 NOKIA N73 BLACK MOBILTELEFON NOKIA N73, BLACK MOBILTELEFON NOTEBOOK IBM THINKPAD T42 NOTEBOOK, NYOMTATÓ XEROX N40 OKI DUPLEX C5400 E PDA, MOBILTELEFONOS NOKIA E90 KOMM.+2GB PDA, MOBILTELEFONOS NOKIA E90 KOMM.+2GB PDA, MOBILTELEFONOS NOKIA E90 KOMM.+2GB PDA, MOBILTELEFONOS NOKIA E90 KOMM.+2GB PDA, MOBILTELEFONOS NOKIA E90 KOMM.+2GB PDA,MOBILTELEFONOS NOKIA E90+2GB MEMÓRIA PDA,MOBILTELEFONOS NOKIA E90+2GB MEMÓRIA R.TELEFON, NOKIA 6020 RÁDIÓTELEFON RÁDIÓTELEFON ADAPTERREL RÁDIÓTELEFON ADAPTERREL RÁDIÓTELEFON ADAPTERREL RÁDIÓTELEFON NOKIA 3510I/SL RÁDIÓTELEFON NOKIA 6230/SL RÁDIÓTELEFON NOKIA 6230I RÁDIÓTELEFON NOKIA 6230I/SL + ALAPTART. RÁDIÓTELEFONOK SAM SGH-X450/SL MOBILTELEFON SIEMENS S65 MOBILTELEFON SONY SDM-X82 MONITOR SUN STORAGE SWITCH ATEN MASTER VIEW CPU SZÁMÍTÓGÉP ALBACOMP ACTIVA SZÁMÍTÓGÉP DELL GX520 T-MOBILE 3G NETKÁRTYA T-MOBILE 3G NETKÁRTYA T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON

15 T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIO III MOBILTELEFON T-MOBILE MDA VARIOIII MOBILTELEFON T-MOBILE WNW NETKÁRTYA 3.6 T-MOBILE WNW NETKÁRTYA 3.6 VONALKÓD OLVASÓ - KÉZI VONALKÓD OLVASÓ - KÉZI VONALKÓD OLVASÓ - KÉZI VONALKÓD NYOMTATÓ-OLVASÓ SATO CX SERIES VONALKODOLVASO DOKKOLÓ ZEBRANET PRINTSZERVER SUN SZERVER FEFO SCIENIC 2200 M3V1 SZÁMITÓGÉP FEFO SCIENIC 2200 M3V1 SZÁMITÓGÉP FEFO SCIENIC 2200 M3V1 SZÁMITÓGÉP FEFO SCIENIC 2200 M3V1 SZÁMITÓGÉP SUNFIRE V880 SZERVER SUN 280R/2X1. 2GHZ/2GB/2X73GB/DVD SUN 280R/2X1. 2GHZ/2GB/2X73GB/DVD SECURE APPLICATION SWITCH SECURE APPLICATION SWITCH SUN STOREDGE 3500 LG FLATRON 775FT SUN ULTRA ENTERPRISE 450 SZERVER ULTRIUM TAPE LIBRARY SZÁMÍTÓGÉP DELL GX520 COMPAQ ML350 SZERVER SZÁMITÓGÉP NOTEBOOK IBM IBM THINKPAD IBM NETVISTA A20 IBM NETVISTA A20 IBM DOKKOLO IBM DOKKOLO SZÁMITÓGÉP IBM TC A 50 P SZÁMITÓGÉP IBM NETVISTA SZÁMITÓGÉP IBM NETVISTA SZÁMITÓGÉP IBM NETVISTA SZÁMITÓGÉP IBM NETVISTA SZÁMITOGÉP,PC,IBM

16 NYOMTATÓ HP LJ 1000 CD ÍRÓ BEÉPÍTVE: GÉPBE MONITOR LG L1510S 15 TFT-LCD SZÍNES" MONITOR LG L1510S 15 TFT-LCD SZÍNES" MONITOR LG L1510S 15 TFT-LCD SZÍNES" "MONITOR LG TFT 15 SZÍNES""" COMPAQ 9500 SUN FIRE 280R SZERVER + TARTOZÉKAI SUN FIRE 280R SZERVER + TARTOZÉKAI SZÁMÍTÓGÉP DELL GX520 SZÁMÍTÓGÉP DELL GX520 HP 8530P NOTEBOOK HP NB8530P T9400/2/250/DVDRW NOTEBOOK HP NB 8530P NOTEBOOK HP NB 8530P NOTEBOOK NYOMTATÓ LÉZER OKI 14 EX SZÁMÍTÓGÉP DELL OPTIPLEX GX520 PROJEKTOR IM FOCUS LP 425SVGAD/V NOTEBOOK HP NX9010 IBM MONITOR 17'' MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD" "MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD""" MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD" "MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD""" "MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD""" "MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD""" "MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD""" MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD" MONITOR LG L1510S SVGA 15 SZÍNES TFTLCD" MONITOR LGT 17'' MONITOR LGL 1710 S MONITOR LGL 1710S MONITOR LGL 1710S MONITOR LGL 1710S MONITOR LG FLATRON L1710S MONITOR LGL 17'' MONITOR LGL 17'' CD ÍRÓ, HP CD ÍRÓ ÉS DVD OLVASÓ CD ÍRÓ ÉS DVD OLVASÓ REPLIKÁTOR IBM RÁDIÓTELEFONOK RÁDIÓTELEFON NOKIA 6310I/SL MOBIL, SONYERICSSON Z600/SL NOKIA 2330 BLACK MOBILTELEFON

17 NOKIA E51 MOBILTELEFON MOBILTELEFON NOKIA 6230I/SL NOKIA 6070/SL MOBILTELEFON NOKIA E90 MOBILTELEFON MOBILTELEFON + TÖLTŐ MOBILTELEFON+TARTOZÉKOK MOBILTELEFON NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR+2GB MEMÓRIAKÁRTYA MOBILTELEFON NOKIA 6100/SL EU 2011/NGM PDA E52 HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON HTC TOUCH PDA MOBILTELEFON NOKIA 2600 CLASSIC BLUE MOBILTELEFON RÁDIÓTELEFON NOKIA 9300 (BR ,-FT) NOKIA 3100/SL 12 HÓ HŰSÉGNYILATKOZAT MOBILTELEFON, SAMSUNG SGH-X450 NOKIA 2610 MOBILTELEFON NOKIA 6230/SL MOBILTELEFON 12HÓ HŰSÉGNY. RÁDIÓTELEFON NOKIA 3100/SL+TARTOZÉKOK NOKIA E51 MOBILTELEFON MOBILTELEFON SAMSUNG E250 FEKETE MOBILTELEFON, SAMSUNG SGH-X490/SL MDA VARIO II/SL MOBILTELEFON MOBILTELEFON NOKIA 3120/SL MOBIL, NOKIA 6021/SL NOKIA 6120C MOBILTELEFON MOBILTELEFON NOKIA 6230I NOKIA 6021/SL MOBILTELEFON MOBILTELEFON NOKIA 6021/SL NOKIA 6021 MOBILTELEFON NOKIA 6021 MOBILTELEFON MOBILTELEFON 2310NOKIA DVD ÍRÓ, HP SZAMITOGEP SERVER COMPAQ STOR.TL891DLX STORAGE WORKS SAN SWITCH/8EL +TARTOZÉKOK SZ.T. CD-ROM IRO KÜLSŐ MENTŐEGYSÉG + TARTOZÉKOK HP STORAGEWORKS MSL5000 SERIES LIBRARY MONITOR LGT 17''

18 LG FLATRON MONITOR "MONITOR LG L1715S 17 TFT LCD""" MONITOR LG L1715S 17 TFT LCD" NEC ACCUSYNC LCD51VM CD ÍRÓ ÉS DVD OLVASÓ, COMBÓ CD ÍRÓ ÉS DVD OLVASÓ, COMBÓ VONALKÓD NYOMTATÓ ZEBRA LINK TLP2844-Z CD ÍRÓ ÉS DVD OLVASÓ, COMBO CD ÍRÓ ÉS DVD OLVASÓ, COMBO SZÁMITÓGÉP DELL GX520 HP COMPAQ IPAQ IPAQ SZÁMITÓGÉP COMPAQ H3970 DVD ÍRÓ PC/LG GSA-H12LRB DVD IRÓ( SZÁMGÉP MONITOR LGL 1710S MONITOR LG L1750H 17 M-2114" MONITOR LG L1750SQ-SN 17 TFT" SZ.T. DVD ÍRÓ KÜLSŐ MONITOR LG L1750SQ-SN 17 TFT" HDD MOBIL RACK SATA VP-5010 LSF ALUMINIUM SZERVER IBM THINKPAD IBM /TR2BPHU/ NOTEBOOK IBM THINKPAD SZÁMÍTÓGÉP, PC, IBM SZERVER XSERIES 232 IBM T750 SVGA COLOR MONITOR, IBM PC/LG GSA-H12LRB DVD IRÓ MONITOR SVGA COLOR IBM MONITOR IBM TFT 17 MONITOR IBM TFT 17 IBM MONITOR MONITOR IBM TFT 17 SVGA COLOR MONITOR,IBM SZÁMITÓGÉP DELL GX520 HP COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP D51S HP - D51C SZÁMÍTÓGÉP, PC, HP COMPAQ EVO D51S D51S/P1,8/20/P SZÁMITÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ CPQ D5IS P SZÁMITÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP, COMPAQ EVO SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ

19 SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ HP COMPAQ D31M COMPAQ D51C/PENTIUM IV 2.4/40GB/XP PROF./256C SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ EVOD51S SZÁMÍTÓGÉP CPQEVO D510 SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP CPQEVO D510 HP COMPAQ D31M SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ KÉZI SZÁMITÓGEP HP IPAQ IPAQ SZÁMITÓGÉP COMPAQ H3970 MONITOR LG FLATRON LG FLATRON 1919S MONITOR LG FLATRON 19 COLL

20 MONITOR LG ACER TRAVELMATE [G-1871] NOTEBOOK TELEFON PANASONIC KX-T9300HG COMPAQ ML370 SZERVER COMPAQ BÉRSZÁMFEJTŐ PROLIANT ML330 COMPAQ PROLIANT DL320 SZERVER COMPAQ ML350 SZERVER NOTEBOOK, L-CPQ N610C/P4 COMPAQ PROLIANT DL360R02 P MB SZERVER COMPAQ PROLIANT DL360R02 P MB SZERVER COMPAQ PROLIANT DL360R02 P MB SZERVER SZERVER COMPAQ PROLIANT ML350 SZÁMÍTÓGÉP DELL OPTIPLEX GX520 HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER COMPAQ PROLIANT 800 SZERVER SZERVER ML530+TARTOZÉKOK SZÁMITÓGÉP SZERVER ML570T01 X700 COMPAQ ML350 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER SZERVER HPQ PL ML370T03 HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER DL380G3 X2.8GHZ HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER CPQ STORAGE RAIST ARRAY COMPAQ PROLIANT ML370 G2 SZERVER SZÁMÍTÓGÉP SZERVER COMPAQ SZÁMITÓGÉP DELL GX520 HP PROLIANT DL380 G3 SZERVER DL380R02 P EURO SERVER COMPAQ ML370 G2 SZERVER SZÁMITÓGÉP COMPAQ PROLIANT SZERVER CPQ DL380G+2.4 EUROSZERVER COMPAQ ML370 SZERVER HP PROLIANT DL380 G2 SZERVER COMPAQ PROLIANT ML370 G3 SZERVER

21 COMPAQ PROLIANT ML370 G3 SZERVER COMPAQ PROLIANT ML370 G3 SZERVER HP PROLIANT ML370 G3 SZERVER SZÁMITÓGÉP SZERVER COMPAQ PROLIANT ML530 SZERVER GÉP SZERVER (BIZTONSÁGI)DELL SZÁMITÓGÉP DELL GX 280 SZERVER, LINUX TŰZFALHOZ DELL POWEREDGE SZÁMITÓGÉP DELL GX520 SZERVER ENTERPRISE 250 SZÁMITÓGÉP DELL GX280 SZÁMITÓGÉP DELL GX280 REPLIKÁTOR II. THINKPAD PORT TÖLTŐEGYSÉG VONALKÓD OLVASÓHOZ NOTEBOOK IBM [G-1834] HORDOZHATÓ SZÁM.GÉP THINKPAD R S1 IBM TP T30 LAPTOP -CPQ CEL 1,6 PC SZÁMÍTÓGÉP, NOTEBOOK - COMPAQ EVO + TÁS NOTEBOOK COMPAQ EVO 1020V VIEW SONIC VP201B ZENITH KIVETÍTŐ-PROJEKTOR MEDIUM CTX EZPRO 550L NYOMTATO EPSON FX 1050 SZÜNETMENTES TÁPEGYSÉG, 500 VA VONALKÓDLEOLVASÓ EPSON FX-1180 NYOMTATÓ IPAQ SZ.GÉP HP FA 203A M6340 POCKET UPC SZÜNETMENTES ÁRAMFORRÁS SCANNER MUSTEK SCANEXPRESS A3 USB EPSON LQ 2180 "SAMSUNG MONITOR 19"" LCD 930 BF" SAMSUNG MONITOR 19 LCD 930 BF" SAMSUNG MONITOR 19 LCD 930 BF" PROJEKTOR EPSON EMPO-7250 SVGA COLOR MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 214T SZ.T. RÁDIÓS BILLENTYŰZET + EGÉR MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 1100DF 21'' CRT EPSON FX-1180 MÁTRIXNYOMTATÓ NYOMTATO EPSON FX 1180 MATRIX 9 TÜS SZ. NYOMTATO EPSON FX 1180 MATRIX 9 TÜS SZ. NYOMTATO EPSON FX 1180 MATRIX 9 TÜS SZ. SCAN JET 5370 LAPOLVASÓ HP C 8477/A HP SCANJET SCANNER SCANNER HP SCANJET 4300C

22 SCENNER HP SCENJET 5400 C NYOMTATÓ SCANJET HP 5400C SCANJET HP /C7717A/ SCENNER HP SCANJET 5400C SCENNER HP SCAN JET 5470 C COMPAQ 1720 HP COMPAQ 1720 COMPAQ 1720 COMPAQ 1720 NYOMTATÓ LÉZER, HP 1150 LÉZER NYOMTATÓ, HP 1150 NYOMTATO HP LJ 1300 NYOMTATO HP LASERJET 1200 NYOMTATÓ LÉZER HPLJ 1022 HP LJ 1320 NYOMTATÓ Q5927A NYOMTATÓ HP LASERJET Q5933A SZ.T. LÉZER NYOMTATÓ, HP NYOMTATÓ HP LÉZER 1200 HPLASERJET 1200 NYOMTATÓ D530S SZÁMÍTÓGÉP HP LASERJET 1200 NYOMTATÓ HP LASERJET 1300 NYOMTATÓ LÉZER HP SZÍNES HP LASERJET 2300L HP LASERJET 2300L HP LJ 1200 NYOMT. NY HP LJ 1200 NYOMT. NY HP LJ 1200 NYOMTATÓ NY HP LJ 1200 NYOMTATÓ NY HP LJ 1200 NYOMTATÓ NY NYOMTATÓ LESER 1200 NYOMTATÓ HP LASERJET 2330DN NYOMTATÓ, HP LASERJET 2300 DN NYOMTATÓ, HP LASERJET 2300 L HP LASERJET 2300D HP LASERJET 2300DTN HP LASERJET 2300DN HP LASJET 2300 HP LASERJET 1150 HP LASERJET 1200 HP LJ 1200 NYOMTATÓ HP NB 2530P NOTEBOOK HP NB 2530P NOTEBOOK HP 2530P NOTEBOOK TARTOZÉKOKKAL HP ELITEBOOK 2530P

23 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 NOTEBOOK DJ123A HP COMPAQ NX9010 P4 LAPTOP HP COMPAQ NX9010 NOTEBOOK HP HP COMPAQ NX9030 DOKKOLÓ HP NOTEBOOK DOKKOLO HP LASERJET 1012+USB KÁBEL (Q2461A) NYOM NYOMTATÓ HP LJ 1012 HP LASERJET 5100TN NYOMTATÓ HP LASEJET 5200DTN NYOMTATÓHP LJ 5100 DTN +HÁLÓZAT LÉZER NYOMTATÓ, HP SZÍNES NYOMTATÓ HP LJ 2550N NYOMTATÓ HP COLOR LJ 2550L NYOMTATÓ LASERJET 1320N HP 1730 MONITOR MONITOR MONITOR HP 1740 TFT" MONITOR HP L1730 FLAT PANEL 17 MONITOR HP MONITOR HP 1740 HP 1740 MONITOR HP MONITOR HP 1740 MONITOR, HP 72 MONITOR, HP '' HP 1955 MONITOR HP L1740TFT MONITOR HP L1740TFT HP 1740 MONITOR HP L1740TFT MONITOR HP L1740TFT MONITOR HP TFT" "MONITOR HP 17"" TFT" "MONITOR HP 17 TFT""" HP L LCD MONITOR" HP LASERJET 2200DN NYOMTATÓ HP LASERJET 4100

24 MONITOR HP 1702 MONITOR HP 1730 MONITOR HP L FLAT PANEL" "HP L TFT MONITOR""" DOKKOLO HP DOKKOLO HP DOKKOLO HP DOKKOLO HP DOKKOLO HP SZÁMÍTÓGÉP, NOTEBOOK, COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP, NOTEBOOK, COMPAQ HP NC6120 LAPTOP HP COMPAQ NC6120P-M 750 HP NC6120 HP NC6120 HP NC6120 NOTEBOOK HP NC 6120 NOTEBOOK HP NC 6120 HP COMPAQ NX6110 NOTEBOOK HP DOKKOLO "HPQ NB NX6120 P-M 1,86GHZ 15""512NOTEBOOK" NOTEBOOK HPQ NC6320 DOKKOLÓ HP EN489AA DOKKOLÓ HP EN489AA DOKKOLO HP YR1 HP COMPAQ 6710B NOTEBOOK HP COMPAQ 6710B NOTEBOOK HP COMPAQ 6710B NOTEBOOK HP COMPAQ 6710B NOTEBOOK HP COMPAQ 6710B NOTEBOOK HP COMPAQ 6710B NOTEBOOK HP HSTNN-IX02 DOKKOLÓ DOKKOLÓ HP 4 DOKKOLÓ DOKKOLÓ DOKKOLÓ HPQ NOTEBOOK TARTOZÉKOKKAL HPQ 6710B NOTEBOOK TARTOZÉKOKKAL DOKKOLÓ HP 3-IN-1 NAS DOKKOLÓ HP 3-IN-1 NAS DOKKOLÓ HP 3-IN-1 NAS HP NB 8510P NOTEBOOK +TARTOZÉKOK HP NB 8510P NOTEBOOK +TARTOZÉKOK HP 8510P

25 DOKKOLÓ DOKKOLO HP HP HSTNN-I09X HP HSTNN-I09X HP HSTNN-I09X NOTEBOOK DOKKOLO HP HSTNN-I09X HP NOTEBOOK DOKKOLO HP COMPAQ 6005 PRO SFF SZAMITOGEP HPQ DESKPRO EVO D510SFF P GB 256M SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ HP EVO 510 SFF 2,4/40/256/CD XPHOME+INST SZÁMÍTÓGÉP CPQ HP 51C HP - D530C SZÁMÍTÓGÉP HPQ D530 HP COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP HP D230 HP COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP, HP D530S HP COMPAQ D230M HP COMPAQ D230M D530S SZÁMÍTÓGÉP HP D530SFF D530S SZÁMÍTÓGÉP D530S SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ D530S SZÁMÍTÓGÉP D530SFF/P2.66/40BD/256E/4 DG755A SZÁMÍTÓG D530S/P2.66/40BD/256E/4 DG753A SZÁMÍTÓG SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ D530SFF SZÁMÍTÓGÉP D530S/P2.66/40BD/256E/4 DG753A SZÁMÍTÓG D530S SZÁMÍTÓGÉP HP HP COMPAQ D530S SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ SZÁMÍTÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ HP D530CMT HP - D530C HP - D530C HP - D530C HP - D530C HP D530CMT D530S SZÁMÍTÓGÉP D530S SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ D530S SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ D530S SZÁMÍTÓGÉP

26 D530S SZÁMÍTÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ D530SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ D530 CMT SZÁMÍTÓGÉP DX 2000 SZÁMÍTÓGÉP, HP6100 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DX2000 HP COMPAQ DX2000 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ HP COMPAQ DX 2000M HP COMPAQ DC7100 HP DC7100C SZÁMÍTÓGÉP HP 7100 HP DC7100C SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT 2,8GHZ 80GB 256M SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT 2,8GHZ 80GB 256M HP COMPAQ 6100 SZÁMÍTÓGÉP, HP 6100 HP COMPAQ D530 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7100 SFF P G 256 M XP HP COMPAQ DC7100 SZÁMÍTÓGÉP HP DX 6100 MT SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DX2000MT HP DX 2000 MT SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT 2,8 80G 256M SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT 2,8 80G 256M SZÁMÍTÓGÉP HP DX6100 MT 2,8 80G 256M HP COMPAQ DC7100 SFF P G 256 M XP HP COMPAQ DC7100 SFF P G 256 M XP SZÁMÍTÓGÉP, HP COMPAQ DC7100 HP COMPAQ 7100 HP DC7100C HP DC7100C HP COMPAQ 7100 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DX2000MT SZÁMÍTÓGÉP HPDC7100CMT SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7100 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ HP DX 2000 MT SZÁMÍTÓGÉP HPQ DC 7100SFF SZÁMÍTÓGÉP HPQ DC 7100SFF DX6100M/P4-520/80HFD/256F/4 1 GB RAM DX6100M/P4-520/80HFD/256F/4 1 GB RAM

27 SZÁMITÓGÉP HP DC 7100 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7600 SFF HP COMPAQ DC7700P SZÁMITÓGÉP HP PROLIANT DL380 G5 SZERVER HP COMPAQ DC7700 HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7700P SFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800 SZÁMÍTÓGÉP SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800PSFF HP DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP /ÁLLÓ, SZEMÉLYI/ HP DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP /ÁLLÓ, SZEMÉLYI/ HP DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP (FEKVŐ) HP DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP (FEKVŐ) HP PC DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP HP PC DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP HP PC DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP HP DC7800PSFF SZÁMÍTÓGÉP (FEKVŐ) HP DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP (FEKVŐ) HP PC DC7800CMT SZÁMÍTÓGÉP HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ. HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ. HP DC7900SFF SZÁMÍTÓGÉP HP DC7900SFF SZÁMÍTÓGÉP HP DC7900SFF SZÁMÍTÓGÉP HP DC7900SFF SZÁMÍTÓGÉP

28 HP DC7900SFF SZÁMÍTÓGÉP HP DC7900SFF E8400/2/500/DVDRWSZÁMÍTÓGÉP HP PROLIANT BL460C G1 X5355 2G 1P SERVER APC SMART UPS 5000 KÜLSŐ DVD ÍRÓ LG PROLIANT P SERVER SZÁMÍTÓGÉP SERVER HP RX KÜLSŐ DVD ÍRÓ SAMSUNG SYNC MASTER 750S SZÁMÍTÓGÉP DELL OPTIPLEX GX520 HÁTTÉR TÁROLÓ DELLENG CX 400 SZÁMITÓGÉP DELL GX 280 KÜLSŐ DVD ÍRÓ 8X NYOMTATO HP 895 CXI CISCO IP PHONE 7961 CISCO IP PHONE 7911G NYOMTATÓ, PANASONIC DP-150 FP DIGIT NYOMTATÓ HP LASERJET P3005DN ROUTER CISCO 1700 ROUTER, CISCO 1751 HP NETSERVER E60 COMPAQ EVO - D310.DT SZÁMÍTÓGÉP, PC, COMPAQ NYOMTATÓ HP 1100 NYOMTATÓ, HP LASERJET 1100 NYOMTAT LÉZER 1100 NYOMTATÓ HP.LJ.-2200D NYOMTATO LASERJET 2200 ON/SV 8MB NYOMTATO LASERJET 2200 DN/SV 8MB HP LJ 2200 DN NY NYOMTATO LASERJET 2200 DN/SV 8MB NYOMTATÓ, HP LASERJET 1100 NYOMTATÓ, LASERJET 1100 NYOMTATÓ, LASERJET 1100 LÉZER NYOMTATÓ, HP 1100 NYOMTATÓ LÉZER HP 1100 NYOMTATÓ HP LJ 1100 NY NYOMTATÓ LASERJET 1100 NYOMTATÓ, LASER JET 1100 HP LASERJET 1100 HP LJ 1100 NYOMTATÓ NYOMTATÓ,HP LASERJET 2100 HP LASERJET 2100 HP LASERJET 2100 HP LASERJET 2100M

29 HP LASERJET 2100M NYOMTATO HP LJ 2100 TN NYOMTATO HP LJ 2100 TN HP 2100 TN NYOMTATÓ NY NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN HP LJ 1100 NYOMTATÓ NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN HP 2100 TN NYOMTATÓ NY HP 1100 LJ NYOMT. NY NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN/SV NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN MSA SAN 2/8 SWITCH HP (STORAGE) HP PROLIANT DL380 G4 SZERVER HP PROLIANT DL380 G4 SZERVER HP PROLIANT DL580 G3 SZERVER HP PROLIANT DL580 G3 SZERVER HP ML570G3 X3.16GHZ 1MB 1P EU RACK SRVR DAEWOO MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT MO SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT MO MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT 15 SVGA COLOR MONITOR, SAMSUNG TFT SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT15 SAMSUNG SYNCMASTER 151BMTFT 15 SAMSUNG SYNCMASTER 151BM MONITOR 15TFT SAMSUNG MONITOR SAMSUNG 152 B SAMSUNG SYNCMASTER 171S SYNCMASTER 171S TFT MONITOR MONITOR SAMSUNG SZÁMÍTÓGÉP DELL OPTIPLEX GX520 SVGA COLOR MONITOR, SAMSUNG TFT SVGA COLOR MONITOR, SAMSUNG TFT SVGA COLOR MONITOR, SAMSUNG TFT SAMSUNG 710M 17 COLL MONITOR MONITOR SAMSUNG 15 SYNCMASTER LCD 710V MONITOR SVGA COLOR, SAMSUNG TFT MONITOR SVGA COLOR SAMSUNG TFT SVGA COLOR MONITOR SAMSU. TFT PROJEKTOR, EPSON EMP-750 NEC MULTISYNC LCD1525V SAMSUNG SYNCMASTER 152V

30 SAMSUNG SYNCMASTER 152S MONITOR, SAMSUNG 15'' 152V SAMSUNG SYNCMASTER 173S MONITOR MONITOR SAMSUNG 192V 19Ř MONITOR SAMSUNG 192V RICOH AF 1015 NYOMTATÓ NY RICOH 1015 NYOMTATÓ ACER ALTOS G610 SZERVER ACER ALTOS G610 SZERVER SZ.T. SVGA COLOR MONITOR, SAMSUNG 740N MONITOR SAMSUNG SYNCMASTER 740N SZ.T. SVGA COLOR MONITOR, HP(NEM LÁTHATÓ SAMSUNG MONITOR SAMSUNG SVGA COLOR MONITOR, HP SZ.T. SVGA COLOR MONITOR SAMSUNG 740N MONITOR PHILIPS 105S SVGA 15'' NYOMTATÓ, DESKJET 710 NYOMTATÓ, DESKJET 895CXI NYOMTATO HP DECKJET 610 C PROF.H. SZÁMÍTÓGÉP, COMPAQ EVO D330 SZÁMÍTÓGÉP HPQ D330M P4 HP COMPAQ D330M HP COMPAQ D330M HP COMPAQ DC7600 SZÁMÍTÓGÉP, HP COMPAQ DC7600 HP COMPAQ DC7600 HP COMPAQ 7600 HP COMPAQ 7600 HP COMPAQ 7600 HP COMPAQ 7600 CP 7911G DX 2200 SZAMITOGEP MT ATI XPRESS 20 HP COMPAQ DC7800 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800PSFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800 SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800PSFF SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DC7800 SZÁMÍTÓGÉP SZAMITOGEP SERVER NEC EXPRESS 5800 NOKIA E90 KOMMUNIKÁTOR SEVER HPQML350G3T2.0GHZ1X512MB 2X36GB SZERVER HP PROLIANT ML370 G3 SZERVER CISCO 1605 R ROUTER CISCO 1700 ROUTER CISCO 1700

31 ROUTER CISCO 1700 ROUTER CISCO 1700 ROUTER CISCO 1700 ROUTER CISCO 800 ROUTER CISCO 800 ROUTER CISCO 800 ROUTER CISCO 1700 ROUTER CISCO 1700 ROUTER CISCO 1700 SZÁMÍTÓGÉP FUJITSU SIEMENS SZÜNETMENTES ÁRAMFORRÁS APC SYMMETRA RM SZÜNETMENTES ÁRAMFORRÁS APC SYMMETRA RM FÉNYMÁSOLÓ IR 2200 MULTIFUNKCIÓS ESZKÖZ CANON IR 3100 CN HP LJ 8150 DN NYOMTATÓ NY HP LJ 8150 DN NYOMTATÓ NY NYOMTATÓ LASER HP COLOR 5500DTN NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN HP LJ 2200 DN NY NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN NYOMTATÓ HP LASERJET 2200DN LAPADAGOLÓ 2000 LAPOS E LAPADAGOLÓ 2000 LAPOS E C7063A LASERJET 2200DN NYOMTAÓ HP LASERJET 2200DN HP LASERJET 2200DN NYOMTATÓ 2200DN NYOMTATÓ HP LJ 4550 NYOMTATÓ HP LASERJET 4550N NYOMTATO HP LASERJET 4 PLUS NYOMTATO HP 4 PLUS NYOMTATÓ HP LJ 4500 NYOMTATO HP LASERJET 6L + KABEL SZÁMITOGÉP,PC,IBM CONPAQ 1701 NYOMTATÁSVEZÉRLŐ PI 3500 SZUNESMENTES TAPEGYSEG PW IVA SAMSUNG SYNCMASTER 152S 17"-OS SYNCMASTER SAMSUNG MONITOR NEOVO X-17A MONITOR SWITCH QLOGIC FIBRE-CHANEL SWITCH 20 PORT SCANNER SCANJET 4300C SCANJET SCANNER, HP 4300C VONALKÓDOLVASÓ SYMBOL LS2208

32 MONITOR SAMSUNG 710N/17 M-2091" MONITOR SAMSUNG 17 C SYNCMASTER LCD 172V MONITOR 17 SAMSUNG 710 LCD" VONALKÓD OLVASÓ - KÉZI SAMSUNG SYNCMASTER 152S MONITOR 15 TFT-LCD 152 S (MM) SVGA COLOR MONITOR, SAMSUNG TFT SAMSUNG SYNCMASTER 152S SAMSUNG SYNCMASTER 152S SAMSUNG SYNCMASTER 152S SAMSUNG SYNCMASTER 152S MONITOR SAMSUNG 152S SAMSUNG 172S 17" TFT-LCD MONITOR SAMSUNG 172S 17" TFT-LCD MONITOR MONITOR TFT FLAT 17'' SAMSUNG 943N MONITOR SAMSUNG MONITOR 943N 19LCD" SAMSUNG 943N MONITOR SAMSUNG 943N MONITOR NYOMTATÓ DESCJET HP 960C NYOMTATÓ SZ.T. TINTASUGARAS HP LÉZER NYOMTATÓ, HP 1220C SZ.T. TINTASUGARAS NYOMTATÓ,HP SZ.T. TINTASUGARAS NYOMTATÓ,HP 5550 NYOMTATÓ SZ.T. TINTASUGARAS HP NYOMTATÓ TINTASUGARAS HP DESKJET 5652 LÉZER NYOMTATO,HP SZINES HP DESKJET 5150 NYOMTATÓ NYOMTATÓ, DESKJET 710 NYOMTATÓ, DESKJET 710 OKI C810 NYOMTATÓ NINCS (DVD ÍRÓ) CLEVO M400A [G-1862] NOTEBOOK CLEVO M400A [G-1863] NOTEBOOK FOTONYOMTATO HP 5 PHOTOSMART NYOMTATO LASERJET 4050 TN NYOMTATO HP LASERJET 4L HP LASERJET 2100 HP LASERJET 2100 NYOMTATO HP LASERJET 6P HP LASERJET 41 HALOZATI NYOMTATO HP LASERJET 4000N HP LASERJET 5000 NYOMTATÓ HP LASER JET NYOMTATO HP LASERJET 5000N

33 HP LJ 5000 DN NY NYOMTATO LASERJET HP 5000 N NYOMTATO LASERJET HP 5000N NYOMTATO LASERJET HP 5000N ACTIVA ALAPGEP ACTIVA STANDARD CELERON 64 MB ALAPGÉP,DVD OLVASÓ,VIDEOKÁRTYA,4C/865 G ALBACOMP ALBACOMP ALBACOMP ALBACOMP ACTIVA SZÁMÍTÓGÉP ALBACOMP ACTIVA SZÁMÍTÓGÉP CD IRÓ KÜLSŐ 4X12X PLEXTOR CF OLVASÓ USB 2.0 CIMKENYOMTATÓ CISCO SYSTEMS PIX FIREWALL SYSTEM DIAVETÍTŐ 5047/ DOKKOLO HP DOKKOLO HP DOKKOLO HP DOKKOLO HP MEGNEVEZES JAVITVA FÉNYKÉP.GÉP NIKON COOL PIX 775+TÁR.LEMEZ FÉNYKÉPEZŐGÉP, NIKON IBM DOKKOLO IBM DOKKOLO IBM DOKKOLO IBM T541 MONITOR ACER AL1711S TFT 17 [M-1913]" MONITOR PHILIPS 105S SVGA 15'' NYOMTATÓ KONICA MINOLTA NYOMTATO LEZER T 8104 SZINES NYOMTATÓ TALLY T 2340/9 MATRIX PAVELMATE PC/LG GSA-H12LRB DVD IRÓ PRINTER ATKAPCSOLO AS2000 PROJEKTOR MITSUBISHI LV-S12E PROJEKTOR MP 8635 SAMSUNG 151BM SAMSUNG SYNCMASTER 151BM SZ.T. NYOMTATÓ CANON SZÁMÍTÓGÉP ACER POWER S260 [G-1811] SZÁMÍTÓGÉP ACER POWER S260 [G-1838] SZÁMÍTÓGÉP ACER POWER S260 [G-1847] SZÁMÍTÓGÉP ACER POWER S260 [G-1849] SZÁMÍTÓGÉP ACER POWER S260 [G-1853] SZAMITOGEP ACTIVA STANDARD CELERON

34 SZÁMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZÁMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZÁMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZÁMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZÁMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZÁMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZÁMÍTÓGÉP F-S ESPRIMO P3510 SZÁMÍTÓGÉP, NOTEBOOK ALBACOMP + TÁSKA SZÁMÍTÓGÉP, NOTEBOOK, TOSHIBA SZÁMMITÓGÉP ALBACOMP ACTIVA 4/865 SZERVER X220 TELEFONKÉSZÜLÉK C518M ANALÓG MONITOR KÖZÖSÍTŐ MVP SWIRCH-8PC AT-PS/2 DVD ÍRÓ NYOMTATÓ HP LJ 4000 MONITOR ALBACOMP ACTIVA 4C/865 G SZÜNETMENTES APC UPS E00399 SAMSUNG 15 COLL LCD MONITOR MONITOR SAMSUNG 171 MP HP 8530P NOTEBOOK OKI 6200N NYOMTATÓ NEC VONALKÓDOLVASÓ VONALKÓDOLVASÓ DOKKOLÓ VONALKÓD LEOLVASÓ+TÖLTŐ(99A396143) SCANJET HP /C7717A/ SCANJET HP /C7717A/ SZKENNER HP 7400C SZKENNER HP 7400C SCANJET HP 7400C /C7717A/ SZ.T. SCANJET SCANNER, HP HP SCAN JET 4570 C 9927 A NYOMTATÓ SCANJET 5550C SZKENNER, HP SCANJET 3790C SCANJET 5550C HP HP LASERJET P2015X NYOMTATÓ MONITOR HPQ NOTEBOOK TARTOZÉKOKKAL HPQ 6710B NOTEBOOK TARTOZÉKOKKAL HP COMPAQ 7100 HP 7900CMT E8400/2/500/DVDRW/SMART ÁLLÓ TŰZŐGÉPES SZORTER E KULSO CD IRO,HP SZÁMÍTÓGÉP, PALMTOP NYOMTATO HP 450

35 SCANJET SCANNER, HP SZ.T. SCANJET SCANNER, HP SZÁMÍTÓGÉP HP COMPAQ DX2000 HP PHOTOSMERT D5160 NYOMTATÓ HP LJ 4100MFP NYOMTATÓ NY NOTEBOOK + TÁSKA VONALKÓDLEOLVASÓ KBW CL 1160 NOTEBOOK ACER TRAVELMATE 800 MONITOR X-17AV/X-17STD MONITOR X-17AV/X-17STD ADVANTECH RS-100-RF 1U SERVER ADVANTECH RS-100-RF 1U SERVER SUNFIRE V240 ADATGYÜJTŐ, 2MB LÉZER ADATGYÜJTŐ, 2MB LÉZER ADATGYÜJTŐ, 2MB LÉZER SUN BLADE 100 SUN BLADE 100 SUN BLADE 100 SUN BLADE 150 WORKSTATION, TARTOZÉKOK SUN BLADE 150 WORKSTATION, TARTOZÉKOK SUN BLADE 150 HP OMNIBOOK XE3 C600 PC NOTEBOOK LAPTOP HP OMNIBOOK XE3 HP 17 LCD MONITOR M SZÁMÍTÓGÉP, COMPAQ IPAQ POCKET TART:KAB SZÁMÍTÓGÉP, COMPAQ IPAQ POCKET + CF CARD SZÁMÍTÓGÉP KÉZI IPAQ SZÁMÍTÓGÉP KÉZI IPAQ FÉNYMÁSOLÓGÉP CANON IR 2200 FÉNYMÁSOLÓGÉP CANON IR 3300 "SAMSUNG 970P LCD 19 MONITOR""" HP LASERJET 1018 NYOMTATÓ FÉNYMÁSOLÓ CANON IR3300 FUJITSU SIEMENS LIFEBOOK C2375

36 SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS P320 SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS SZÁMITOGÉP,FUJITSU SIEMENS SCENIC P300

37 SCENIC P300 SZÁMÍTÓGÉP FUJITSU HORD.SZ.GÉP LIFEBOOK S7010 S2639-K144 FUJITSU SIEMENS [G-1878] SCENIC P320 SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS SZÁMITOGÉP,PC,SIEMENS SCENIC P320

38 SCENIC SCENIC P320 SCENIC P320 SZAMITOGEP FUJITSU SIEMENS FUJITSU SIEMENS PRIMERGY C150 WEB APPL. FUJITSU SIEMENS MONITOR 17 LCD" MONITOR LCD SCENICVIEW E19 MONITOR E19 19 TFT FUJITSU-SIEMENS" MONITOR E19 19 TFT FUJITSU-SIEMENS" "MONITOR E19 19 TFT FUJITSU-SIEMENS"""

39 MONITOR E19 19 TFT FUJITSU-SIEMENS" MONITOR E19 19 TFT FUJITSU-SIEMENS" MONITOR FUJITSU SIEMENS MONITOR, FUJITSU 780 MONITOR FUJITSU SIEMENS FLAT 17'' MONITOR FUJITSU SIEMENS 17'' FLAT MONITOR FUJITSU-SIEMENS 17 COLL SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,TFT MONITOR SVGA COLOR FUJITSU,TFT SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,TFT SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP MONITOR SVGA COLOR FUJITSU,LAP SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP MONITOR FUJITSU SIEMENS 17'' FUJITSU SIEMENS MONITOR MONITOR SVGA COLOR, FUJITSU, LAP SVGA COLOR MONITOR, FUJITSU, LAP B17-1 SVGA COLOR MONITOR, FUJITSU, LAP SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP FUJITSU SIEMENS MONITOR SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP MONITOR FUJITSU B-17 SVGA COLOR MONITOR FUJITSU,LAP MONITOR SVGA COLOR FUJITSU SIEMENS 17'' LAPTOP FUJITSU SIEMENS AMILIO PRO FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P2511 FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P2511 FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P2511 FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P2511 FUJITSU SIEMENS ESPRIMO P2511

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: Kiíró), ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: Kiíró), az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és az állami

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró),

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró), ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró), az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. megbízása alapján eljárva,

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. megbízása alapján eljárva, ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY A Pallasz Athéné Egyetem (a továbbiakban: Megbízó, Eladó, székhely/cím: 6000 Kecskemét, Izsáki út 10., Felsőoktatási azonosító: FI-96377, PIR szám: 834478, Adószám: 15834474-2-03, Számlavezető:

Az ingatlant az E.ON Észak-Dunántúli Hálózati Zrt. javára bejegyzett vezetékjog terheli, ezen túlmenően az ingatlan per-, teher- és igénymentes.

Az ingatlant az E.ON Észak-Dunántúli Hálózati Zrt. javára bejegyzett vezetékjog terheli, ezen túlmenően az ingatlan per-, teher- és igénymentes. ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: Kiíró), az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és az állami

Balatonkenese 2944 hrsz.-ú, Balatonkenese 2945 hrsz.-ú, Balatonkenese 2946 hrsz.-ú, Balatonkenese 2948 hrsz.-ú, Balatonkenese 2949 hrsz.

Balatonkenese 2944 hrsz.-ú, Balatonkenese 2945 hrsz.-ú, Balatonkenese 2946 hrsz.-ú, Balatonkenese 2948 hrsz.-ú, Balatonkenese 2949 hrsz. ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró), az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. megbízása alapján eljárva, ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Hortobágyi Halgazdaság Zártkörűen Működő Részvénytársaság (a továbbiakban: Megbízó, Eladó, székhely/cím: 4071, Hortobágy, Czinege János u.1., egyéb a megbízó egyértelmű beazonosítására

ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró), 1 ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest XIII. Pozsonyi út 56.) (a továbbiakban: MNV Zrt., Kiíró), az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény (a továbbiakban: Vtv.) és

Megnevezés Bruttó érték Halmozott écs. Nettó érték

Megnevezés Bruttó érték Halmozott écs. Nettó érték A 36/2013. (IX.13.) NGM rendelet 5. (1) bekezdés b) pontja alapján az önkormányzat vagyonnyilvántartásából kivezetett eszközök (KLIK-nek, 2013. január 1. napjával átadott vagyon 2013. december 31-i állományi

PÁLYÁZAT. Irányár: 1 900 000 Ft Eljárás ügyszáma: 23. Fpk. 01-14-006091/9 Az eljárás linkje: https://eer.gov.hu/palyazat/p6002

PÁLYÁZAT. Irányár: 1 900 000 Ft Eljárás ügyszáma: 23. Fpk. 01-14-006091/9 Az eljárás linkje: https://eer.gov.hu/palyazat/p6002 PÁLYÁZAT Számítástechnikai eszközök, mezőgazdasági gépek, műszaki cikkek Irányár: 1 900 000 Ft Eljárás ügyszáma: 23. Fpk. 01-14-006091/9 Az eljárás linkje: https://eer.gov.hu/palyazat/p6002 Pályázat kezdete:

HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM

HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM Orszc1ggVw s HivaL is HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM MINISZTER TromátlysLán).,l'h í?-/ / rk ett 202 JAN G 6. Dr. Józsa István úr országgyűlési képviselő Budapes t Válasz a K/5457. számú Hogyan érvényesül a kormányzati

Pályázati Hirdetmény. nyilvános pályázati felhívás

Pályázati Hirdetmény. nyilvános pályázati felhívás Pályázati Hirdetmény A(z) Mudis Kft. (cégjegyzékszám: 01-09-920370, székhely: 1022 Budapest, Bimbó út 4.., levelezési cím: 1022 Budapest, Bimbó út 4..), mint a(z) Terra Invest Zrt f.a (cégjegyzékszám:

TáTK által 2013. június 13-án árverésre felkínált eszközök listája

TáTK által 2013. június 13-án árverésre felkínált eszközök listája TáTK által 2013. június 13-án árverésre felkínált eszközök listája 1. Számitogép + monitor 485800-103908 600303 2001.01.31 1 226337 9260 2. Számítógép 23i-c700+15""monitor" 485800-104564 600739 2001.03.30

Jó állapotú, használt számítógépek garanciával!

Jó állapotú, használt számítógépek garanciával! Jó állapotú, használt számítógépek garanciával! Ár: 9 900 BrFt (7 795 NFt) HP DC7600 SSF - CPU Dualcore Intel Pentium D 820, 2800 MHz - RAM 2GB DDR2 - HDD 40GB - CD-ROM - Hang, Lan, Video stb.. Ár: 11

Magyar Állam tulajdonában álló ingatlanok értékesítése a gyakorlatban, az Elektronikus Aukciós Rendszer működése és tapasztalatai

Magyar Állam tulajdonában álló ingatlanok értékesítése a gyakorlatban, az Elektronikus Aukciós Rendszer működése és tapasztalatai Magyar Állam tulajdonában álló ingatlanok értékesítése a gyakorlatban, az Elektronikus Aukciós Rendszer működése és tapasztalatai 2017. május Az állami vagyon értékesítésének jogszabályi háttere 2 A nemzeti

Leltári szám Megnevezés Mennyiség

Leltári szám Megnevezés Mennyiség Leltári szám Megnevezés Mennyiség 1131000002 MATÁV belépési díj 1,00 1131000005 ISDN csatlakozás 1,00 1131000006 MATÁV ISDN csatlakozás 1,00 1131000007 Belépési díj 1,00 1131000044 TRFC Tanulmány 1,00

HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM Érkezett

HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM Érkezett iromá.".yszám : HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM Érkezett HENDE CSAB A miniszter 2012 r,v u 6. Dr. Józsa István úr országgyűlési képviselő Budapest Válasz a K/8050. számú Hògyán érvényesül a kormányzati takarékosság

Commitment Szolgáltató és Tanácsadó Kft. www.commitment.hu ugyfelszolgalat@commitment.hu telefon: 06 52 541 442 fax: 06 52 541 474

Commitment Szolgáltató és Tanácsadó Kft. www.commitment.hu ugyfelszolgalat@commitment.hu telefon: 06 52 541 442 fax: 06 52 541 474 Commitment Szolgáltató és Tanácsadó Kft. www.commitment.hu ugyfelszolgalat@commitment.hu telefon: 06 52 541 442 fax: 06 52 541 474 2 Borito_100_okt_eszk.indd 4 6/22/07 2:00:05 PM 3 HARDVERESZKÖZ TANESZKÖZ

Siklós, Felszabadulás u. 65. Telefon / Fax : 72/ Web:

Siklós, Felszabadulás u. 65. Telefon / Fax : 72/ Web: SZÁMTÁRHÁZ KFT Siklós, Felszabadulás u. 65. Telefon / Fax : 72/ 579-454 Web: www.szamtarhaz.hu E-mail: info@szamtarhaz.hu Szabó Georgina- 20/3166844 Urbán Zsolt- 20/9751744 A S D S o f t Használt számítógép

Miskolc Holding Zrt. éves IT eszközeinek beszerzése 2014. évben eredménytájékoztató

Miskolc Holding Zrt. éves IT eszközeinek beszerzése 2014. évben eredménytájékoztató Miskolc Holding Zrt. éves IT eszközeinek beszerzése 2014. évben eredménytájékoztató Közbeszerzési Értesítő száma: 2014/146 Beszerzés tárgya: Árubeszerzés Hirdetmény típusa: Tájékoztató az eljárás eredményéről

AJÁNLATI FELHÍVÁS (a továbbiakban: Felhívás)

AJÁNLATI FELHÍVÁS (a továbbiakban: Felhívás) AJÁNLATI FELHÍVÁS (a továbbiakban: Felhívás) 1. A BKV Zrt. (székhely: Budapest, 1980 Akácfa u. 15.) mint ajánlatkérő (továbbiakban: Ajánlatkérő) felajánlja megvételre az alábbi használt eszközöket (továbbiakban:

Szabó Georgina- 20/ Urbán Zsolt- 20/

Szabó Georgina- 20/ Urbán Zsolt- 20/ SZÁMTÁRHÁZ KFT Siklós, Felszabadulás u. 65. Telefon / Fax : 72/ 579-454 Web: www.szamtarhaz.hu E-mail: info@szamtarhaz.hu Szabó Georgina- 20/3166844 Urbán Zsolt- 20/9751744 A S D S o f t Használt számítógép

Leltári szám Megnevezés Mennyiségi egység. Web portál,online newsletter,adatbázism.

Leltári szám Megnevezés Mennyiségi egység. Web portál,online newsletter,adatbázism. Mennyiség Bruttó érték Érték- csökkenés Nettó érték 0 0 0 1. 111133 FKS. vagyoni értékű jogok áll. értéke 1001/00012 Önkormányzati weblap db 1 336 250 131 774 204 476 2. 111133 FKS. vagyoni értékű jogok

SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA!

SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA! 2019.09.05 SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA! ALAPLAP nettó ár bruttó ár nettó ár bruttó ár 1151 ASUS H110M-K 13780 17500 1151 Gigabyte H110M-S2H 13543 17200 1151 ASUS B250M-K 16693 21200 1151

Árajánlat. Bontási átvételi igazolás kiadását megelőző vizsgálathoz szükséges eszközök: Számítógép 1: 121.500 Ft + ÁFA. Számítógép 2: 157.

Árajánlat. Bontási átvételi igazolás kiadását megelőző vizsgálathoz szükséges eszközök: Számítógép 1: 121.500 Ft + ÁFA. Számítógép 2: 157. Árajánlat Bontási átvételi igazolás kiadását megelőző vizsgálathoz szükséges eszközök: INFORMATIKAI ESZKÖZÖK METAL Home Számítógép 1: 121.500 Ft + ÁFA Intel Pentium Dual Core 2.6, 2x1024/800 DDR2, 320GB

10.1 számú melléklet 1. oldal

10.1 számú melléklet 1. oldal 10.1 ú melléklet 1. oldal Állománynövekedés Immateriális javak Vásárlás, létesítés Ingatlan Felhaszn.jog-COMMITMENT Kft 301 01.05.közzétét díj szennyvíztiszt.csatorna 18 Vagyoni értékű jogok vásárlása

Asztali PC kínálatunk:

Asztali PC kínálatunk: Asztali PC kínálatunk: Alfa Office PC Processzor: Intel Pentium Dual Core G3420-3,20GHz Memória: 4GB DDR-III 99 291 Ft + ÁFA Alfa II Offfice PC Processzor: Intel Pentium Dual Core G3460-3,50GHz Memória:

MikroLAN-Industria Elektronikai Kft. POSTAI CSOMAGKÜLDÉS: ( 52 ) 414-777, ( 52 ) 315-774 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 112.

MikroLAN-Industria Elektronikai Kft. POSTAI CSOMAGKÜLDÉS: ( 52 ) 414-777, ( 52 ) 315-774 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 112. CD lemezek: Adathordozók Hologramos, jogdíjas termékek. Emtec-BASF CD-R 80 min. / 700 MB 52x cake box. 10 darab kerek műanyag dobozban Emtec-BASF CD-R 80 min. / 700 MB 52x vékony tok CD-R 80 min. / 700

Eljárás eredményéről szóló tájékoztató Számítástechnikai és hírközlési eszközök beszerzése tárgyú beszerzés

Eljárás eredményéről szóló tájékoztató Számítástechnikai és hírközlési eszközök beszerzése tárgyú beszerzés Eljárás eredményéről szóló tájékoztató Számítástechnikai és hírközlési eszközök beszerzése tárgyú beszerzés Közbeszerzési Értesítő száma: 2016/59 Beszerzés tárgya: Árubeszerzés Hirdetmény típusa: Tájékoztató

lktatószam: NGM/15923 (2012) Válasz a K/8052. számú írásbeli kérdésre: «Hogyan érvényesül a kormányzati takarékosság az informatikai beszerzéseknél?

lktatószam: NGM/15923 (2012) Válasz a K/8052. számú írásbeli kérdésre: «Hogyan érvényesül a kormányzati takarékosság az informatikai beszerzéseknél? L flmánysz m : / $ 105L /i Érkezett: 012 0 6. NEMZETGAZDASÁG I MIN1S'LI FRIUM MINISZTER lktatószam: NGM/15923 (2012) Válasz a K/8052. számú írásbeli kérdésre: «Hogyan érvényesül a kormányzati takarékosság

SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA! 2019.01.07 SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA! ALAPLAP nettó ár bruttó ár nettó ár bruttó ár 1151 ASUS H110M-K 13 780 17 500 1151 Gigabyte H110M-S2H 13 543 17 200 1151 ASUS B250M-K 16 693 21

SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA! 2019.04.10 SZÁMÍTÓGÉP ALKATRÉSZ KISKERESKEDELMI ÁRLISTA! ALAPLAP nettó ár bruttó ár nettó ár bruttó ár 1151 ASUS H110M-K 13780 17500 1151 Gigabyte H110M-S2H 13543 17200 1151 ASUS B250M-K 16693 21200 1151

Pályázati felhívás. Az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot ír ki. Informatikai eszközök értékesítése.

Pályázati felhívás. Az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot ír ki. Informatikai eszközök értékesítése. Pályázati felhívás Az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot ír ki Informatikai eszközök értékesítése tárgyában Budapest, 2012. május 10. Pályázati feltételek 1. Az eszközök adatai:

Vodafone készülék árlista kiemelt ügyfeleink részére. Vodafone Power to you

Vodafone készülék árlista kiemelt ügyfeleink részére. Vodafone Power to you Vodafone készülék árlista kiemelt ügyfeleink részére Vodafone Power to you Érvényes: 2014. június 2-től a készlet erejéig. Kérjük, mindent írjanak rá a megrendelésre, beleértve a tartozékokat is! Az árlistában

08 Nyomtatókellékek. toner toner. HEWLETT PACKARD lézernyomtatókhoz és multifunkciós készülékekhez eredeti tonerek. * Tájékoztató jellegű adat.

08 Nyomtatókellékek. toner toner. HEWLETT PACKARD lézernyomtatókhoz és multifunkciós készülékekhez eredeti tonerek. * Tájékoztató jellegű adat. HEWLETT PACKARD lézernyomtatókhoz és multifunkciós készülékekhez eredeti tonerek LJ 4L/4ML LJ 4P/4MP LJ 4 LJ 4M LJ 4PLUS LJ 4MPLUS LJ 5L LJ 5P/5MP LJ 5/5N/5M LJ5Si/5Si MX LJ 6L LJ 6P/6MP LJ 1000w LJ 1005w

Árajánlat kérés informatikai eszközökre

Árajánlat kérés informatikai eszközökre Árajánlat kérés informatikai eszközökre Szentes Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatala (6600 Szentes, Kossuth tér 6., Tel: 63/510-300) árajánlatot kér intézményei részére beszerzendő informatikai eszközökre

másrészrıl a Professional Computer Kft. székhelye: 3100 Salgótarján, Kıvár út 1. képviseli: Malomhegyi Nándor, ügyvezetı

másrészrıl a Professional Computer Kft. székhelye: 3100 Salgótarján, Kıvár út 1. képviseli: Malomhegyi Nándor, ügyvezetı Iktatószám: 1537-26/2007. SZÁLLÍTÁSI SZERZİDÉS amely létrejött egyrészrıl Nógrád Megye Önkormányzata 3100 Salgótarján, Rákóczi út 36. képviseli: Becsó Zsolt, a közgyőlés elnöke mint megrendelı, a továbbiakban:

RENDKÍVÜLI HARDVER ÉS SZOFTVER VÁSÁRLÁSI AKCIÓ

RENDKÍVÜLI HARDVER ÉS SZOFTVER VÁSÁRLÁSI AKCIÓ RENDKÍVÜLI HARDVER ÉS SZOFTVER VÁSÁRLÁSI AKCIÓ KATALÓGUS 2016 I. FÉLÉV TOVÁBBI KÍNÁLAT: www.pcflotta.hu / Belépési kód: NKR16MZ LICENCE PROFESSIONAL KFT. 1051 BUDAPEST, SAS U. 18. TEL: +36 1 783 39 73

Ha attól eltérı, kérjük töltse ki az A.III mellékletet

Ha attól eltérı, kérjük töltse ki az A.III mellékletet AZ EGYSZERŐ ELJÁRÁS AJÁNLATTÉTELI FELHÍVÁSA Építési beruházás Árubeszerzés X Szolgáltatás X I. SZAKASZ: AJÁNLATKÉRİ A Közbeszerzések Tanácsa (Szerkesztıbizottsága) tölti ki A hirdetmény kézhezvételének

04. A műsorszolgáltatási tevékenység folytatásához szükséges teljes berendezés-állomány Leltári Szám Berendezés Típus

04. A műsorszolgáltatási tevékenység folytatásához szükséges teljes berendezés-állomány Leltári Szám Berendezés Típus 04. A műsorszolgáltatási tevékenység folytatásához szükséges teljes berendezés-állomány Leltári Szám Berendezés Típus 1994/001 Lemezjátszó Amix 1994/002 Diktafon Sony TCM-S67V 1994/003 Diktafon Sony TCM-S67V

Megérkeztek a legújabb DELL Latitude E modellek. DELL NB Latitude E5500

Megérkeztek a legújabb DELL Latitude E modellek. DELL NB Latitude E5500 Megérkeztek a legújabb DELL Latitude E modellek DELL NB Latitude E5500 Core 2 Duo P8400 2,26GHz 160GB 7200rpm Hard drive (Free Fall Sensor) 2GB 800MHz DDR2 memory (2 x 1GB) DVD+/-RW 15.4in Widescreen WXGA+

Magyar Telekom Új Magenta1 árlista otthoni előfizetéssel

Magyar Telekom Új Magenta1 árlista otthoni előfizetéssel Acer A315-32-P41V Notebook 113 960 Ft 0 Ft 5 180 Ft Acer A315-32-P41V Notebook + Huawei E3372H stick 129 140 Ft 0 Ft 5 870 Ft Acer Swift 3 Notebook 207 020 Ft 0 Ft 9 410 Ft Acer Swift3 Notebook + DWM222

Tagállamok - Árubeszerzésre irányuló szerződés - Ajánlati felhívás - Tárgyalásos eljárás. HU-Siófok: Asztali számítógépek 2011/S 112-185153

Tagállamok - Árubeszerzésre irányuló szerződés - Ajánlati felhívás - Tárgyalásos eljárás. HU-Siófok: Asztali számítógépek 2011/S 112-185153 1/18 Ez a hirdetmény a TED weboldalán: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:185153-2011:text:hu:html HU-Siófok: Asztali számítógépek 2011/S 112-185153 AJÁNLATI/RÉSZVÉTELI FELHÍVÁS EGYES ÁGAZATOKBAN

T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára. Érvényes: 2014. november 10-től visszavonásig vagy a készlet erejéig

T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára. Érvényes: 2014. november 10-től visszavonásig vagy a készlet erejéig T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára Érvényes: 2014. november 10-től visszavonásig vagy a készlet erejéig Kifutó modell! Apple iphone 6 Apple iphone 6 PLUS Apple iphone

KISKER ÁRLISTA december 16-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes**

KISKER ÁRLISTA december 16-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes** Alcatel A5 DS Alcatel U5 4G SS Apple iphone 6 32GB Apple iphone 6S 32 GB Apple iphone 7 32GB Apple iphone 8 256GB Apple iphone 8 64GB Apple iphone 8 64GB + Apple TV 4K Apple iphone 8 64GB + Airpods Apple

Ha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.II mellékletet Az ajánlatokat a következő címre kell benyújtani:

Ha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.II mellékletet Az ajánlatokat a következő címre kell benyújtani: 3. melléklet az 5/2009. (III.31.) IRM rendelethez KÖZBESZERZÉSI ÉRTESÍTŐ A Közbeszerzések Tanácsának Hivatalos Lapja1024 Budapest, Margit krt. 85. Fax: 06 1 336 7751, 06 1 336 7757 E-mail: hirdetmeny@kozbeszerzesek-tanacsa.hu

2011 Programozói kategória Szlovákia 2. 1 db lézernyomtató + 1 db Fujifilm FinePix AX200 digitális fényképezőgép

2011 Programozói kategória Szlovákia 2. 1 db lézernyomtató + 1 db Fujifilm FinePix AX200 digitális fényképezőgép 2011 Programozói kategória Szlovákia 1. 1 db lézernyomtató + 1 db Fujifilm FinePix AX200 digitális fényképezőgép 2. 1 db lézernyomtató + 1 db Fujifilm FinePix AX200 digitális fényképezőgép 3. 1-1 db Wifi

a Képviselő-testülethez

a Képviselő-testülethez FÖLDES NAGYKÖZSÉG POLGÁRMESTERE 4177 FÖLDES, Karácsony Sándor tér 5. /Fax: (54) 531 000 ; 531 001 E-mail: foldes.ph@gmail.com Iktatószám: 291-2/2011. 1. E LŐTERJESZTÉS a Képviselő-testülethez a földesi

KISKER ÁRLISTA. Acer A P41V Notebook Acer A P41V Notebook + Huawei E3372H stick. Acer Swift3 Notebook + DWM222

KISKER ÁRLISTA. Acer A P41V Notebook Acer A P41V Notebook + Huawei E3372H stick. Acer Swift3 Notebook + DWM222 Acer A315-32-P41V Notebook Acer A315-32-P41V Notebook + Huawei E3372H stick Acer Swift 3 Notebook Acer Swift3 Notebook + DWM222 Alcatel 1X Alcatel 3 SS Alcatel MW40V Apple ipad 32 GB (5GEN) Apple ipad

ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK /1. ÉS 2. SZ. MÓDOSÍTÁSSAL EGYSÉGES SZERKEZETBEN/ AZ MNV ZRT. ÁLTAL MŰKÖDTETETT

ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK /1. ÉS 2. SZ. MÓDOSÍTÁSSAL EGYSÉGES SZERKEZETBEN/ AZ MNV ZRT. ÁLTAL MŰKÖDTETETT ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK /1. ÉS 2. SZ. MÓDOSÍTÁSSAL EGYSÉGES SZERKEZETBEN/ AZ MNV ZRT. ÁLTAL MŰKÖDTETETT ELEKTRONIKUS AUKCIÓS RENDSZERHEZ KAPCSOLÓDÓ MEGBÍZOTTI TEVÉKENYSÉGRE 1. Preambulum Az állami

a Képviselő-testülethez

IT iránytű CHS aktualitások 28.HÉT

IT iránytű CHS aktualitások 28.HÉT IT iránytű CHS aktualitások 28.HÉT A vezető IT disztribútor Búvár vagyok, Nikon vagyok Vegyen Fibergic termékeket ipad Miniért! Vegyen Toshiba notebook-ot és még a nyaralásra is marad Legolcsóbb H61-es

BCS HUNGARY ZEBRA ÉS SZOFTVER ÁRLISTA Október

BCS HUNGARY ZEBRA ÉS SZOFTVER ÁRLISTA Október első használatra! CS HUNGRY ZER ÉS SZOFTVER ÁRLIST 26. Október EPL sztali nyomtatók LP2824 DT asztali nyomtató (56mm, 128/512k, S&U vagy P, 89mm/sec) 37 TLP2824 TT asztali nyomtató (56mm, 128/512k, S&U

Iskolai PC csomag. Albacomp Activa-Standard Core 2 PC

Iskolai PC csomag. Albacomp Activa-Standard Core 2 PC Iskolai PC csomag Albacomp Activa-Standard Core 2 PC Intel G chipset Intel LGA775 Core 2 Duo E7500 2.93GHz 2GB 800MHz DDR2 memória PC Multimédia futtatásra alkalmas 10/100 Ethernet képes val rendelkezik

Blackberry 9000 (Bold) HTC Diamond 2. HTC 6262 Hero

Blackberry 9000 (Bold) HTC Diamond 2. HTC 6262 Hero Blackberry 9000 (Bold) Súlya: 133 Felbontás: 320x480 pixel 850/900/1800/1900 MHz HSDPA, EDGE, GPRS, MMS, WiFi 1 GB belső memória () 2 megapixeles kamera 2,6 -es kijelző Beépített GPS vevő BlackBerry navigation

Szervezeti ti e gy g ség g n e n ve: EL EL E T T E á T TK T T a T nu n l u m l ány n i ih iv i atal KÖR Ö ZET

Szervezeti ti e gy g ség g n e n ve: EL EL E T T E á T TK T T a T nu n l u m l ány n i ih iv i atal KÖR Ö ZET Feleslegjelentés VÁSÁRLÁSHOZ 2011 április 21. Szervezeti egység neve: ELTE TáTK Tanulmányi Hivatal KÖRZET:923 1. 9010557 Asztali lámpa 9010557 2. 9027060 Külső billentyűzet 9027060 3. 9027132 Számológép

KÖZIGAZGATÁSI ÉS IGAZSÁGÜGY I MINISZTÉRIUM

KÖZIGAZGATÁSI ÉS IGAZSÁGÜGY I MINISZTÉRIUM >., falsk t: KÖZIGAZGATÁSI ÉS IGAZSÁGÜGY I MINISZTÉRIUM l rkeaett : 2013 C KT 1?. DR. NAVRACSICS TIBO R miniszter Mesterházy Attila és Dr. Józsa István képviselő urak részére Magyar Országgy űlés Budapest

Postai irányítószám: 7400 Ország: Magyarország

Postai irányítószám: 7400 Ország: Magyarország 19. melléklet a 44/2015. (XI. 2.) MvM rendelethez 31 KÖZBESZERZÉSI ADATBÁZIS Összefoglaló tájékoztatás A Kbt. 113. (1) bekezdés szerinti eljárások esetében. Az érdekelt gazdasági szereplőknek tájékoztatniuk

Dedikált szerverhoszting katalógus 2015. november

Dedikált szerverhoszting katalógus 2015. november Dedikált szerverhoszting katalógus 2015. november Tartalom Dedikált szerverhoszting katalógus 2015. november... 1 Kiemelt dedikált szerverhoszting ajánlataink... 2 Akciós ajánlatunk:... 2 Dell PowerEdge

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA KISKER AKCIÓS ÁRLISTA 2015. április 1-tıl visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Acer Liquid Z4 Készülékbiztosítás *3 Acer Liquid Z4 2G Quadband, 3G Dualband telefon + hálózati

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA KISKER AKCIÓS ÁRLISTA 2015. szeptember 18-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Acer Liquid Z205 Készülékbiztosítás *3 Acer Liquid Z205/SL 3G Quadband, 2G Dualband telefon

Készülék árak. 2009. május. Blackberry 9000 (Bold) 850/900/1800/1900 MHz HSDPA, EDGE, GPRS, MMS. bluetooth

Készülék árak. 2009. május. Blackberry 9000 (Bold) 850/900/1800/1900 MHz HSDPA, EDGE, GPRS, MMS. bluetooth Blackberry 9000 (Bold) Súlya: 133 Felbontás: 320x480 pixel 850/900/1800/1900 MHz HSDPA, EDGE, GPRS, 2 megapixeles kamera BlackBerry navigation Operációs rendszer: BlackBerry OS Bővíthető memória 130 750

Ár: 93.900 Ft Garancia: 2 Év

Ár: 93.900 Ft Garancia: 2 Év Terméknév:Asus X553MA-XX388D 15.6" notebook Gyártó cikkszám:x553ma-xx388d Leírás:Szín: fekete Operációs rendszer: FreeDOS Kijelző: 15,6" HD (1366x768) CPU: Intel Celeron Dual-Core N2840 (2,16GHz, 1MB)

0 0 vett eszközök értékhelyesbítése (169.) 32 IV. Üzemeltetésre, kezelésre átadott, koncesszióba, vagyonkezelésbe adott, illetve

0 0 vett eszközök értékhelyesbítése (169.) 32 IV. Üzemeltetésre, kezelésre átadott, koncesszióba, vagyonkezelésbe adott, illetve Hajdúsági Többcélú Kistérségi Társulás 1. számú melléklet 01 - Könyvviteli Mérleg # Megnevezés Előző évi állományi érték Változás Hb. Változás Hd. Változás Hn. Tárgyévi állományi érték 1 2 3 4 ESZKÖZÖK

TANÚSÍTVÁNY KARBANTARTÁS Jegyzıkönyv

TANÚSÍTVÁNY KARBANTARTÁS Jegyzıkönyv TANÚSÍTVÁNY KARBANTARTÁS Jegyzıkönyv A HUNGUARD Számítástechnikai-, informatikai kutató-fejlesztı és általános szolgáltató Kft. a 9/2005. (VII.21.) IHM rendelet alapján, mint a Magyar Köztársaság Miniszterelnöki

Pilis Város Önkormányzata

Pilis Város Önkormányzata 137/2015 sz. előterjesztés 1. sz. melléklete Pilis Város Önkormányzata valamint a fenntartásában és működtetésében álló helyi önkormányzati költségvetési szervek Informatikai Fejlesztési Koncepciója (2015.

Árverési Hirdetmény. nyilvános árverés

11133 Törzsvagyonba nem tart. Vagyoni ért.jog. 111933 Telj. 0-ig leírt vagyoni ért.jog. 111943 Telj.0-ig leírt szellemi termék

11133 Törzsvagyonba nem tart. Vagyoni ért.jog. 111933 Telj. 0-ig leírt vagyoni ért.jog. 111943 Telj.0-ig leírt szellemi termék VAGYON LELTÁR 2011.12.31. 49. melléklet a 8/2012. (IV.26.) önk. rendelethez Nyitó (0101) Elszámolt Záró (1231) Megnevezés Bruttó érték Értékcsökkenés Értékcsökkenés Értékcsökkenés Nettó érték 11133 Törzsvagyonba

Csomag ajánlatok, komplett számítógép konfigurációk. Termék neve Termék leírása Egységár Asus A8V-VM alaplap és processzor, aktív hûtõvel

Csomag ajánlatok, komplett számítógép konfigurációk. Termék neve Termék leírása Egységár Asus A8V-VM alaplap és processzor, aktív hûtõvel Termékszám Terméknév Egységár CMR0245 Intel 320 SSD 160 GB - 160 GB SATA2 SSD (2.5) 24 210 Ft CMR0246 Samsung MZ-TPA0640-64 GB SATA2 SSD (2.5) 13 590 Ft CMR0247 Seagate SSHD - 500 GB SATA3 SSD (2.5) 19

Acer Liquid Z205 Acer Liquid Z205/SL 3G Quadband, 2G Dualband telefon + hálózati töltı adapter + USB kábel + akkumulátor

Acer Liquid Z205 Acer Liquid Z205/SL 3G Quadband, 2G Dualband telefon + hálózati töltı adapter + USB kábel + akkumulátor KISKER ÁRLISTA 2015. szeptember 18-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Acer Liquid Z205 Acer Liquid Z205/SL 3G Quadband, 2G Dualband telefon + + USB kábel + Alcatel OT-2004

T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára

T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára Érvényes:. december 11-től visszavonásig vagy a készlet erejéig Apple ipad 32 GB Apple ipad Mini 4 Alcatel 2008 Alcatel A5 DS Alcatel

2017. január 20-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes

2017. január 20-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes KISKER ÁRLISTA 2017. január 20-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Alcatel 2008 Alcatel 2008G/SL 2,4# QQVGA 320 x 240 pixels + 2 MP kamera + akkumulátor + USB kábel + töltı

3. melléklet a 15/2013 (VII.02.) önkormányzati rendelethez Az önkormányzat forgalomképes üzleti vagyona Forgalomképesség: FORGALOMKÉPES Főkönyv Sorsz

3. melléklet a 15/2013 (VII.02.) önkormányzati rendelethez Az önkormányzat forgalomképes üzleti vagyona Forgalomképesség: FORGALOMKÉPES Főkönyv Sorsz 3. melléklet a 15/2013 (VII.02.) önkormányzati rendelethez Az önkormányzat forgalomképes üzleti vagyona Forgalomképesség: FORGALOMKÉPES Főkönyv Sorsz Megnevezés Helyr.szám Bruttó ÉCS Nettó 121213 208 SZOLGÁLATI

NOTEBOOK ءRLISTA. ACER Nett لr Brutt لr

NOTEBOOK ءRLISTA. ACER Nett لr Brutt لr ACER Nett لr Brutt لr Acer Aspire E1 522 65204G50Mnkk 15.6", AMD Quad Core Pro 92913 Ft 118000 Ft Acer Aspire E1 570G 53334G50Mnkk 15.6" WXGA, Intel Core 121732 Ft 154600 Ft Acer Aspire E1 572G 54204G1TMnii

Informatikai eszközök beszerzése az Apertus Nonprofit Kft. részére

Informatikai eszközök beszerzése az Apertus Nonprofit Kft. részére Informatikai eszközök beszerzése az Apertus Nonprofit Kft. részére Közbeszerzési Értesítő száma: 2016/144 Beszerzés tárgya: Árubeszerzés Hirdetmény típusa: Tájékoztató a szerződés módosításáról/2015 KÉ

2016. december 13-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes

2016. december 13-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes KISKER ÁRLISTA 2016. december 13-tól visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Alcatel 2008 Alcatel 2008G/SL 2,4# QQVGA 320 x 240 pixels + 2 MP kamera + akkumulátor + USB kábel + töltı

AJÁNLATI FELHÍVÁS. 63 db klf. eszköz

AJÁNLATI FELHÍVÁS. 63 db klf. eszköz AJÁNLATI FELHÍVÁS 63 db klf. eszköz A BKV Zrt. (székhely: Budapest, 1980 Akácfa u. 15.) mint ajánlatkérő (továbbiakban: Ajánlatkérő) felajánlja megvételre az alábbi használt eszközöket (továbbiakban: Eszköz)

Összegezés az ajánlatok elbírálásáról

Összegezés az ajánlatok elbírálásáról Összegezés az ajánlatok elbírálásáról 9. melléklet a 92./20. (XII.30.) NFM rendelethez. Az ajánlatkérő neve és címe: Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft., 7630 Pécs, Zsolnay V. u. 30. 2. A közbeszerzés

I.C.E Termékkatalógus

I.C.E Termékkatalógus I.C.E Termékkatalógus 7457 - VOIP Wireless ADSL Modem Router Annex B Vezeték nélküli hálózati modem 2 FXS Port 3 LAN port 10/100 Mbps Nagy sebességű internet használathoz, ADSL 2/2+ Vezeték nélkül kapcsolódik

ELŐTERJESZTÉS a KÉPVISELŐ-TESTÜLET 2016. május 19-i ülésére

ELŐTERJESZTÉS a KÉPVISELŐ-TESTÜLET 2016. május 19-i ülésére Budapest Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata Iktató szám: 101/2/2016. ELŐTERJESZTÉS a KÉPVISELŐ-TESTÜLET 2016. május 19-i ülésére Tárgy: Beszámoló az önkormányzat intézményeinek vagyon gazdálkodásával

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA KISKER AKCIÓS ÁRLISTA 2017. február 1-tıl visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Alcatel 2008 Alcatel 2008G/SL 2,4# QQVGA 320 x 240 pixels + 2 MP kamera + akkumulátor + USB kábel

Eco-Print-System Kft. Üres visszavételi nettó árlista (ÉRVÉNYES: 2012.06.01-től.)

Eco-Print-System Kft. Üres visszavételi nettó árlista (ÉRVÉNYES: 2012.06.01-től.) . Üres visszavételi nettó árlista (ÉRVÉNYES: 2012.06.01-től.) HP 92274A 300 Ft 200 Ft HP 92275A HP 92291A HP 92295A HP 92298A / EP-E 300 Ft 200 Ft HP 92298X / EP-EX 400 Ft 200 Ft HP C3900A HP C3903A /

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA

KISKER AKCIÓS ÁRLISTA KISKER AKCIÓS ÁRLISTA 2015. április 17-tıl visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes Készülékek** Acer Liquid Z4 Acer Liquid Z4 2G Quadband, 3G Dualband telefon + hálózati + USB kábel + + Acer

Pályázati felhívás. Az értékesítésre kínált eszközök adatai, egyéb paraméterei: Az eszközök Hatvan Város Önkormányzatának 1/1 tulajdonát képezik.

Pályázati felhívás. Az értékesítésre kínált eszközök adatai, egyéb paraméterei: Az eszközök Hatvan Város Önkormányzatának 1/1 tulajdonát képezik. Pályázati felhívás A pályázat meghirdetője: Hatvan Város Önkormányzata (3000 Hatvan, Kossuth tér 2.) A pályázat tárgya: selejtezett kórházi nagy értékű eszközök értékesítése Az értékesítésre kínált eszközök

ELŐTERJESZTÉS. Gazdasági és Foglalkoztatási Bizottsága, valamint Költségvetési Bizottsága 2010. augusztus 26-i együttes ülésére

ELŐTERJESZTÉS. Gazdasági és Foglalkoztatási Bizottsága, valamint Költségvetési Bizottsága 2010. augusztus 26-i együttes ülésére Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlésének Költségvetési Bizottsága elnöke Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlésének Gazdasági és Foglalkoztatási Bizottsága elnöke ELŐTERJESZTÉS 1153-9/2010 Baranya Megyei

15EB 02 15EB 02/A. Cégadatok (A) Baranya Ifjúságáért NKft. Cégjegyzékszáma: 02 09 072806

15EB 02 15EB 02/A. Cégadatok (A) Baranya Ifjúságáért NKft. Cégjegyzékszáma: 02 09 072806 Igazságügyi Minisztérium Céginformációs és az Elektronikus Cégeljárásban Közreműködő Szolgálat 1055 Budapest, Kossuth tér 4. Cégadatok (A) Cég neve: 15EB 02 Baranya Ifjúságáért NKft. Cégjegyzékszáma: 02

I. A SZERZŐDÉS TÁRGYA: IT eszközök, hardverek és fénymásolók áruszállítása

I. A SZERZŐDÉS TÁRGYA: IT eszközök, hardverek és fénymásolók áruszállítása SZÁLLÍTÁSI SZERZŐDÉS A szerződés létrejött egyrészről - Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatal (székhelye: 6720 Szeged, Széchenyi tér 0-., bankszámlaszáma: 2067008-0002705-0000002)

Szerődésmódosítás - Eszközbeszerzés II.1

Szerődésmódosítás - Eszközbeszerzés II.1 Szerődésmódosítás - Eszközbeszerzés II.1 Közbeszerzési Értesítő száma: 2014/141 Beszerzés tárgya: Árubeszerzés Adásvétel Hirdetmény típusa: Tájékoztató a szerződés módosításáról/ké/2013.07.01 KÉ Eljárás

T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára. Érvényes: 2015. december 10-től visszavonásig vagy a készlet erejéig

T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára. Érvényes: 2015. december 10-től visszavonásig vagy a készlet erejéig T-Systems Magyarország Zrt. készülék árlista vállalati Ügyfelei számára Érvényes: 2015. december 10-től visszavonásig vagy a készlet erejéig Apple iphone 5S Apple iphone 6 Apple iphone 6S Apple iphone

Érvényesség: től visszavonásig, illetve a készlet erejéig.

Érvényesség: től visszavonásig, illetve a készlet erejéig. Érvényesség: 2018. 11. 01-től visszavonásig, illetve a készlet erejéig. Az árlistában feltüntetett képek illusztrációk, a megvásárolt termékek ezektől eltérhetnek! Nagyobb mennyiség rendelése esetén a