11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM

9. Grafikai Kamaraaukció március 10. Leütési lista

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ. Leütési lista

Jelentkező neve Épület neve Épület címe

Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Körzeti Diákolimpia Úszás :00 0. KORCSOPORT - FIÚ 0. KORCSOPORT - LÁNY

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László

Körzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47.

MJSZ U - 18 / U20 Válogatott Május Jégpalota

MAROSVÁSÁRHELYI MŰVÉSZETI MÚZEUM I. FESTÉSZET. 1. olaj, tempera, pasztell

Név Évjárat Engedély Egyesület

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI,

(közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás)

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

01:20: MACSEK Zoltán :20: BOKOR Attila :20: RÁKSI Mihály 1980

Futapest Crossfutás Csömör december 11.

Hely. Cím Csapatnév Össz.

2018. évi J24 ranglista

Vizsgázó osztály: 11/3 Vizsgaazonosító szám:

III. Sajermann Kálmán emlékverseny 2012 eredményei

56. SAVARIA KUPA IGAZOLT

Megyei Matematikaverseny

Premier Galéria nyolcadik aukció október 13.

Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált.

MSSZ Országos Bajnokság

Edelrid Boulder Kupa 2013 I. forduló:

Kőbányai Futófesztivál, Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Eredmény 2 km N Ring Dóra N (2004) 0:10:42 2

1.sz.pár 101 Bálint Balázs 599 Wellner Péter

Szolnok terep félmaraton Női Felnőtt Kategória. Szolnok terep félmaraton Női Senior 1 Kategória

Eötvös József Koszorú

KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

TDVT2019 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT EREDMÉNYEK

MVK 2014 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK

TDVT2017 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT

JÁKI PAPÍR. I. B.osztály Ősz Eredményei XIX. FORDULÓ. Zotu Reklám - DPSE 1 : 7 ( 0 : 3 ) Peakfitness - EPCOS 4 : 3 ( 2 : 1 )

Grepton Cered Rallye Sprint az Inventiva kupáért 2016 MARB Északi Régió 1.futama

X. IJKA Nyílt Országos Karate Stílus Bajnokság

24. KIDS KUPA MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG MÁRCIUS 24. BALASSAGYARMAT, IPOLY-GÁT EREDMÉNYEK

Olimpici Grand Prix Országos Bajnokság Törpici Fiú Párbajtőr Keszthely, 2010 június17. csütörtök

Fiú 100m síkfutás V. Kcs. Szül.dát. Iskola Eredmény 1. Móricz Bálint PREG 11,2 2. Bagnár Dániel

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

Pest Megyei Tenisz Szövetség Férfi II. osztály NEVEZÉSI LAP

V. TOUR DE VELENCEI-TÓ 2015 VELENCEI-TÓ MINI MARATON 55 VELENCEI-TÓ MINI MARATON NŐI ABSZOLÚT

Győrújbaráti Terepfutás km Terepfutás abszolút eredmények Absz Hely. R.sz. Név Nem Bruttó cél Diff. Tempó

MAGYAR BIRKÓZÓ SZÖVETSÉG HUNGARIAN WRESTLING FEDERATION

Ablakszerker Crossfutás június 6.

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2011/2012 tanév Makó, március 31 - április 1. V-VI. korcsoport "B" kategória fiú csapatbajnokság

VELENCE ORSZÁGÚTI MARATON RT55 EREDMÉNYEK 2018

78 Ironman a Polythlonban

II. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton

Kat. szám Tétel címe Kikiáltási Leütési ár ár 0001 34 db erotikus fotó 15 000 19 000 0002 Aba-Novák Vilmos: Álló női akt (1920) 220 000 220 000 0003 Aba-Novák Vilmos-Zalán Tibor: Számozott grafikai album 160 000 160 000 0004 Almásy Aladár: Női portré (1994) 380 000-0005 Alken, Henry: 33 db illusztráció a Life of sportsman c. könyvhöz 95 000 200 000 0006 Altorjai Sándor: Őszi csendélet 75 000-0007 Angyalföldi Szabó Zoltán: Csendélet rózsákkal (1984) 120 000-0008 Angyalföldi Szabó Zoltán: Vöröshajú lány (1984) 120 000 130 000 0009 Ásztai Csaba: Doboz 25 000 25 000 0010 Bak Imre: Csapdában (1982) 45 000-0011 Bálint Endre: Alakok (1968) 55 000 55 000 0012 Bálint Endre: Figurális kompozíció (1969) 36 000-0013 Bálint Endre: Fiókák 35 000 38 000 0014 Bálint Endre: Kereszt 36 000-0015 Bálint Endre: Ünnep 10 000-0016 Bálint Rezső: Menekülés (1929) 75 000 95 000 0017 Bánhidi Andor: Mátyás bevonulása Budára (gobelin terv). 1952 19 000-0018 Bánovszky Miklós: Női akt (1919) 35 000 36 000 0019 Barcsay Jenő: Kompozíció 28 000 28 000 0020 Barcsay Jenő: Kompozíció 60 000-0021 Basch Árpád: Baronyi András István ex librisének terve 16 000-0022 Belányi Viktor: Rabbik 32 000-0023 Benczúr Gyula: Vázlat a Szent István felajánlja a koronát c. olajfestményhez 48 000-0024 Bene Géza: A művész felesége (1953) 220 000-0025 Bene Géza: Bika (1947) 80 000 80 000 0026 Bene Géza: Bivalyok (1949) 80 000 80 000 0027 Bene Géza: Éjszakai tájkép 65 000-0028 Bene Géza: Konstruktív tájkép 75 000-0029 Bene Géza: Tájkép fákkal 65 000-0030 Bényi László: Nógrádverőce 24 000-0031 Bényi László: Tavaszi kertrészlet 22 000-0032 Beöthy Steiner Anna: Kompozíció elliptikus görbékkel 34 000 34 000 0033 Beöthy Steiner Anna: Kompozíció színes négyzetekkel 34 000 34 000 0034 Bernáth Aurél: Hogy megy be az a nagy elefánt? 75 000 75 000 0035 Bernáth Aurél: Szoba 55 000-0036 Biai-Föglein István: Kávéházi jelenet (1947) 60 000 -

0037 Bittenbinder János: Békét a világnak (1977) 48 000-0038 Bittenbinder János: Égi kerekek (1975) 38 000-0039 Bod László: Falusi részlet (1944) 14 000-0040 Bogé jelzéssel, XIX. sz. közepe: Fiatal férfi képmása 75 000-0041 Bolmányi Ferenc: Keleti misztérium (1956) 24 000-0042 Bolmányi Ferenc: Robin Úr társulata 55 000-0043 Boromisza Tibor: Zivatar után (1926) 120 000 120 000 0044 Borsos Miklós: Fekvő női akt (1968) 16 000 26 000 0045 Borsos Miklós: Ischia (1969) 20 000 20 000 0046 Borsos Miklós: Lovasok 25 000-0047 Borsos Miklós: Tengerparton 25 000 25 000 0048 Borsos Miklós: Vitorlázás 15 000 28 000 0049 Böhm Lipót: Csendélet (1970) 28 000-0050 Conrád Gyula: Rebekka a kútnál 12 000 19 000 0051 Czumpf Imre: Kompozíció 75 000-0052 Czumpf Imre: Kompozíció 75 000-0053 Czumpf Imre: Kompozíció (1964) 42 000 42 000 0054 Czumpf Imre: Kompozíció 75 000-0055 Dali, Salvador: The great masturbator 140 000 140 000 0056 Salvador Dalí: Lady Blue (The High Priestess) 280 000-0057 Deim Pál: Emlékmű a hazáért meghalt áldozatok emlékére II. Változat 32 000 32 000 0058 Deim Pál: Figurális kompozíció 80 000-0059 Deim Pál: Rokonok 240 000-0060 Derkovits Gyula: Összecsapás 1514. Dózsa sorozat 1928 65 000-0061 Dobos Lajos: Téli nap (1952) 12 000-0062 Dürer, Albrecht: Krisztus az olajfák hegyén 200 000-0063 E.H. jelzéssel: A párizsi Notre Dame (1967) 20 000 26 000 0064 ef Zámbó István: Szakadás 120 000-0065 Egry József: Táncoló alakok (1930) 80 000 80 000 0066 Elek István: Formák (1983) 16 000 16 000 0067 Emőd Aurél: Balatoni látkép 48 000-0068 Faragó jelzéssel: Budoárban 25 000-0069 Faragó jelzéssel: Pierrot 25 000-0070 Farkasházy Miklós: Csendes táj 20 000-0071 Farkasházy Miklós: Hölgy rózsával (1930) 190 000-0072 Farkasházy Miklós: Kompozíció 28 000-0073 Farkasházy Miklós: Konyha 160 000 160 000 0074 Farkasházy Miklós: Munkás 140 000-0075 Farkasházy Miklós: Téli nap 16 000-0076 Fehér László: Unicum 180 000 -

0077 Fényes Adolf: Vár 16 000 40 000 0078 Ferenczy Béni: Női fej 19 000 19 000 0079 Feszty Masa: Mózes (1956) 55 000-0080 Fiszl Ilona: Absztrakt kompozíció 44 000-0081 Gábor Jenő: Harmonikás (1937) 16 000-0082 Gadányi Jenő: Tájkép dombokkal (1956) 42 000-0083 Gadányi Jenő: Vízparti tájkép (1957) 42 000 42 000 0084 Gedő Lipót: Társaság 95 000-0085 Gerlóczy Sári: 3 db alaktanulmány (Mozgásformák) 36 000-0086 Glatz Oszkár: Önarckép (1915) 160 000 160 000 0087 Glatz Oszkár: Beszélgetők 17 000-0088 Gross Arnold: Búcsú a nyártól 28 000 50 000 0089 Gross Arnold: Emlékek kertje III. 34 000 110 000 0090 Gross Arnold: Nagymarosi dombok 19 000 34 000 0091 Gross Arnold: Virágok és madarak 18 000 85 000 0092 Gyarmathy Tihamér: Fraktúra (1962) 68 000-0093 Gyarmathy Tihamér:Térgörbület (1967) 48 000-0094 Gyenes Gitta: Három db álló női akt 24 000 24 000 0095 Gyenes Gitta: Hat db art deco jelenet 26 000-0096 Gyenes Gitta: Két db női portré 12 000 12 000 0097 Gyenes Gitta: Két db strandjelenet 15 000-0098 Gyenes Gitta: Négy db fekvő női akt 32 000-0099 Gyenes Gitta: Öt db ülő női akt 38 000 38 000 0100 Helbing Ferenc: Három grácia 28 000 48 000 0101 Hencze Tamás: Gesztus 140 000 140 000 0102 Hincz Gyula: Női portré (1929) 150 000 170 000 0103 Hincz Gyula: Szerelmesek (1960 körül) 80 000 80 000 0104 Hincz Gyula: Anya gyermekével (1965 körül) 80 000 110 000 0105 Hincz Gyula: Maszkok (1960 körül) 80 000 110 000 0106 Holesch Dénes: Lovak 26 000-0107 Ilosvay Varga István: Nyári délután 75 000-0108 Ismeretlen festő, XIX. század: Ifjú képmása 75 000-0109 Ismeretlen magyar művész, 1920 körül: Karaván kávé reklám 10 000 18 000 0110 Ismeretlen német festő: Koncert (1900) 30 000-0111 Jándi Dávid: Alakok 25 000-0112 Kádár Béla: Absztakt kompozíció 190 000-0113 Kádár Béla: Női akt 180 000-0114 Kádár Béla: Szerelmesek 220 000-0115 Karlovszky Bertalan: Kalapos hölgy 80 000-0116 Kass János: Háry János illusztráció (3 db), 1981 32 000 38 000

0117 Kass János: Szent György 28 000 28 000 0118 Klie Zoltán: Római part (1960) 75 000 75 000 0119 Kmetty János: Koncert árkádiai tájban 20 000 20 000 0120 Kohán György: Tanulmány ölelkező párról 130 000 130 000 0121 Kollator Henrik: Parkrészlet szökőkúttal 26 000 26 000 0122 Kondor Béla: 'A majomkirály csodálatos utazása' sorozatból 65 000 90 000 0123 Kondor Béla: Férfifej (1947) 65 000 65 000 0124 Kondor Béla: Az atomágyú felállítása (1959) 48 000 120 000 0125 Kondor Béla: Az űrben (1951) 95 000 400 000 0126 Kondor Béla: Műterem - díszletek (1968) 60 000 95 000 0127 Kondor Béla: Dózsa halála II. (1956) 85 000 100 000 0128 Kondor Béla: Főtefejtés a XIX. században (1963) 60 000 60 000 0129 Kondor Béla: Megváltás (1948) 120 000 460 000 0130 Koszkol Jenő: Velencei gondolás 95 000-0131 Koszta József: Kukoricatörők 36 000 36 000 0132 Kovács Mihály: Subiacoi vázlatfüzet 80 000-0133 Ligeti Antal: Olasz városka 65 000 65 000 0134 Márton Ferenc: Mosónő (1912) 18 000-0135 Martyn Ferenc: Kompozícó 55 000 55 000 0136 Martyn Ferenc: Lovas 60 000 60 000 0137 Mednyánszky László: Merengő 85 000 190 000 0138 Melocco Miklós: Szókratész (1991) 22 000-0139 Miháltz Pál: Asszony kakassal (1948) 48 000-0140 Miháltz Pál: Csendélet (1975) 75 000-0141 Miháltz Pál: Szobor (Esztegom) 48 000-0142 Nádler István: Sáry László lemezborító terv (1989) 48 000 48 000 0143 Nádler István: Sáry László lemezborító terv (1990) 48 000 48 000 0144 Nagy István: Csíki hegyek házakkal 260 000 360 000 0145 Nagy István: Legelésző tehenek 150 000-0146 Nagy István: Táj fákkal 180 000 180 000 0147 Németh Miklós: Női akt 18 000 18 000 0148 Németh Miklós: Formák 18 000 18 000 0149 Patocchi, Aldo: Begónia 32 000-0150 Perlrott Csaba Vilmos: Álló női akt 60 000 60 000 0151 Perlrott Csaba Vilmos: Álló női hátakt 60 000 60 000 0152 Perlrott Csaba Vilmos: Álló női hátakt 60 000-0153 Perlrott Csaba Vilmos: Ülő női akt 60 000 60 000 0154 Piranesi, Giovanni Battista: Veduta dell Arco di Costantino Magno 75 000-0155 Prihoda István: Rabbi 16 000-0156 Ismeretlen grafikus: The wizzard (1958) 25 000 -

0157 Reich Károly: Ádám és Éva (1985) 22 000 34 000 0158 Reich Károly: Március 15. 5 000 16 000 0159 Reich Károly: Orfeusz és Euridiké 24 000 24 000 0160 Reich Károly: Tükör előtt 25 000 30 000 0161 Reissmann Károly: Mária Remete (1892) 18 000 30 000 0162 Ridinger, Johann Elias: Vadkan vadászat (1761) 28 000 28 000 0163 Ruttkay Sándor: Dante illusztráció 8 000-0164 Ruttkay Sándor: Szent Ferenc 10 000 16 000 0165 Ruttkay Sándor: Szerelmesek (1995) 15 000-0166 Ruzicskay György: A gép 10 000-0167 Ruzicskay György: Fiatal nő 55 000 55 000 0168 Ruzicskay György: Kastélypark 65 000 65 000 0169 Ruzicskay György: Korcsolyázók 65 000 65 000 0170 Schallhas, Carl Philipp: Tájkép pásztorral 22 000-0171 Schiler jelzéssel: Hajós ábrázolás (2 db), 1894 48 000-0172 Soproni Horváth József: Beszélgetők (1939) 38 000 360 000 0173 Szabó Vladimir: Ifjú pár séta közben 48 000 48 000 0174 Szabó Vladimir: Műemlékek a Budai Várban 22 000-0175 Szabó Vladimir: Öreg festő 26 000 40 000 0176 Szalay Lajos: Kávéházban 32 000 85 000 0177 Szántó Piroska: Boccaccio illusztráció 24 000-0178 Szántó Piroska: Olasz vendéglő 18 000-0179 Szász Endre: Álomhajó 40 000 220 000 0180 Szász Endre: Fiatal fiú labdával 15 000 15 000 0181 Székely Bertalan: Freskóvázlat 19 000 36 000 0182 Székely Bertalan: Négy db vázlat 36 000 36 000 0183 Szemethy Imre: Zsilip (1981) 18 000-0184 Szilvásy Nándor: Aki már csak az emlékeiből él 55 000-0185 Szőnyi István: Kislány 22 000 22 000 0186 Szőnyi István: Koratavasz a Dunakanyarban 19 000 19 000 0187 Szőnyi István: Zebegény a Dunával 24 000-0188 Ludoico Teisera: Iaponiae Insulae Descriptio, 1595 200 000-0189 Nyugat-Magyarország térképe 90 000-0190 Németország térképe 40 000-0191 Tholen, Willem Bastiaan: Legelésző tehén 120 000-0192 Tipary Dezső: Esztergom (1931) 95 000 220 000 0193 Tulipán László: Horgász 15 000-0194 Tulipán László: Mulatozók (1976) 10 000-0195 Tulipán László: Suhancok (1977) 10 000-0196 Turi-Jobbágy József: Tabáni részlet 14 000-0197 Udvary Pál: Őszi tájkép (1962) 22 000 22 000

0198 Udvary Pál: Tihanyi belső tó (1973) 22 000 32 000 0199 Vadász Endre: A Dieppe-i vásár 1901, Pissarro után 14 000 14 000 0200 Vadász Miklós: Cipőpróba 28 000 28 000 0201 Vass Elemér: Fiatal lány arcképe 28 000-0202 Vogel Eric: Cirkuszi jelenet 60 000 60 000 0203 Vogel Eric: Kosztümkép 18 000-0204 Vogel Eric: Kosztümkép 18 000-0205 Vogel Eric: Kosztümkép 18 000-0206 Vogel Eric: Votka bár 48 000-0207 Wágner Géza: Balaton 14 000 22 000 0208 Xantus Gyula: Vágyak 24 000 -