Hazai pálya - NB I. 4. forduló

Hazai pálya - NB I. 2. forduló

Hazai pálya - NB I. 1.forduló

Elkészült a Labdarúgó NB I. teljes tavaszi menetrendje

Vezetéknév Keresztnév Klub Átlag index Pályán 1. Nikolid Nemanja Videoton FC 217, Szakály Péter Debreceni VSC 191,

Hazai pálya NB I. 15. forduló

Hongrie Journée n 24 juillet 05:01 25-juil 02:01 03:01 00:01 01:00 03:06 26-juil 00:00 Journée n 31-juil 00:02 01-août 03: :01

b a j n o k s á g s o r s o l á s a f o r d u l ó k

Hosszú böjt után öröm- és futballünnep az Albert stadionban

Fernando. Utánpótlás. spanyol kupagyőztes igazolt Diósgyőrbe. Kilenc korosztály számára rendezett tornát a DVTK

6. Cordial kupa. Budapest, szeptember 29. C-csoport

Az MLSZ Elnökségének augusztus 10-i határozatai

A Fegyelmi Bizottság határozatai

Magyar Labdarúgó Szövetség

DVTK SIÓFOK. A Diósgyôri VTK ingyenes, alkalmi kiadványa augusztus 25. XI. évfolyam, 3. szám.

Egyiküknek sem jó döntetlenn

A labdarúgó NB I csapatai Budapest Honvéd FC. A csapatot működtető gazdasági társaság neve: Honvéd Futball Club Kft.

Visszatekintő. Nagy Jáccó István. Deák Bárdos Mihály. A Diósgyőri VTK ingyenes, alkalmi kiadványa.

KTE-Phoenix Mecano. PMFC-Matias. A Kecskeméti TE ingyenes kiadványa szeptember 14.

es. FŐNIX ISE. LABDARÚGÓ SZAKOSZTÁLY EREDMÉNYEI es korosztály. IV.CSHC OKTÓBER-FEST TORNA Október 09.

Veled vagyunk Akeem! - Országos véradás

Budapest, április 6. Iktatószám: / szám HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Elsőfokú Licencadó Testület határozatai

I.osztály Ősz Eredményei. XV. FORDULÓ Elmaradt mérkőzése

Jelentkező neve Épület neve Épület címe

Lippai Ákos. Törvénymódosítás: Egy év a kispad mellett. A Diósgyőri VTK ingyenes, alkalmi kiadványa.

JEGY- ÉS BÉRLETINFORMÁCIÓK

é v i I I. o s z t á l y ú U k o r o s z t á l y ú. p r o g r a m j a

Fradista szemmel Vigyázz, kész, rajt!

HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Az Elsőfokú Licencadó Testület határozata. Fegyelmi Bizottság határozatai

HATÁROZAT-ot. SZOMBATHELYI MTK BUDAPEST MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KECSKEMÉTI TE- PHOENIX MECANO. 19. forduló Dátum TV Hazai Vendég Kezdési időpont

Michelin Bringafesztivál - Bringarally

MEGYE II. OSZTÁLY Nyugati Csoport 4. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 4. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT TABELLA U-19

Fegyelmi Bizottság határozatai

2006/2007. TANÉVI TORNA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ Pápa, március

MAGYAR BIRKÓZÓ SZÖVETSÉG HUNGARIAN WRESTLING FEDERATION

Hungaria-Tier 1-Final Table Places. by soccer library 1

JÁKI PAPÍR. I. B.osztály Ősz Eredményei XIX. FORDULÓ. Zotu Reklám - DPSE 1 : 7 ( 0 : 3 ) Peakfitness - EPCOS 4 : 3 ( 2 : 1 )

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG

DVTK - lombard pápa március 14. péntek 19:00 OTP Bank Liga 2013/2014, 20. forduló GÓLÖRÖM > március 14.

f o r d u l ó k

82. felnőtt férfi és női súlyemelő országos bajnokság október 24 (péntek) -25 (szombat) Szombathely FÉRFI EREDMÉNYEK

Mucsi Balázs Sándor főigazgató Pelyhéné Bartha Irén főigazgató Dr. Varga Zoltán Balázs

I. Debrecen Grappling Bajnokság

Tanuló neve azonosító felvételi sorrend Megjegyzés

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/ , fax:36/

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

DVTK PAKSI FC AKCIÓS MOST KUPONOKKAL IS! A Diósgyôri VTK ingyenes, alkalmi kiadványa szeptember 21. XI. évfolyam, 5. szám.

A MFS kiemelt 1999-es korosztály statisztikája és eredményei a 2011/12-es idényben

Generali Runner s World Run április 22. Maraton Nemenkénti és kategóriánkénti eredmények

Dr. Kenyeres Attila sk. Fellebbviteli Bizottság elnöke. Fegyelmi Bizottság határozatai

XV. FUTABONY - MAGAS ISTVÁN EMLÉKVERSENY 2014 EREDMÉNYEK

AMPLIFON - Országos Atlétikai Bajnokság Hallássérült diákok részvételével

Tisza Tibor: Takács Péter: Nem mi vagyunk az esélyesek, de... sérülés után vissza az első csapatba. A Diósgyőri VTK ingyenes, alkalmi kiadványa

MAGYAR BOWLING és TEKE SZÖVETSÉG TEKE ALSZÖVETSÉGE

EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03

Spider Boulder Kupa 2012 I. forduló:

MEZŐHEGYI GOKART KUPA MEZŐHEGYI KART CUP BAJNOKSÁG ÁLLÁSA CHAMPIONSHIP STANDINGS

Az ideiglenes visszatérő

Magyar Birkózó Szövetség Hungarian Wrestling Federation

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Közép-Magyarországi régió pályázatainak miniszteri döntése

Vizsgázó osztály: 11/3 Vizsgaazonosító szám:

Tíz null - Nagyszerű magyar kupakezdet

XI. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny

MSSZ Országos Bajnokság

Műhelytámogatás elosztás Egyesület Versenyző Év Esemény Helyezés Versenyszám Pont Össz pont Év szorzó Pont Egyesületi pont össz 2013

Jegyzőkönyv Diákolimpia

Versenyek 2012 I. negyedév

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

Lánchíd Darvas Kupa Terematlétika Verseny. Kecskemét Városi Döntő

2018 PÉCS UTÁNPÓTLÁS ÉS VÁLTÓ OB

KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK

Az MLSZ Elnökségének augusztus 23-i határozatai

Eredmények :00 K-1 férfi Szabadidős és Egyetemista 500 m I. előfutam :40 K-1 férfi Masters 500 m / II.

Átírás:

Hazai pálya - NB I.. forduló Hazai pálya - NB I.. forduló 0 október 0. Flag 0 Értékelés kiválasztása Még nincs értékelve Give Hazai pálya - NB I.. forduló / Give Hazai pálya - NB I.. forduló / Mérték Give Hazai pálya - NB I.. forduló / Give Hazai pálya - NB I.. forduló / Give Hazai pálya - NB I.. forduló / Tovább tart a Győr és a Debrecen nagyszerű formája, és a Fradi egyre nehezebb helyzetben várhatja a válogatott mérkőzés miatti szünet után az őszi szezon hajráját. Minden a. fordulóról. Focisuli Győrben. oldal (összes: )

Hazai pálya - NB I.. forduló Győri ETO FC Kecskeméti TE 0 ( 0) ETO Park, 000 néző. Vezette: Németh Ádám (Ring György, Butkai Zsolt) Győri ETO FC: Szasa Sztevanovics, Lazar Sztanisics, Marko Dinjar, Linas Pilibaitis, Dudás Ádám (Tokody Tibor.), Szabó Ottó, Rati Alekszidze (Jarmo Ahjupera 7.), Nikola Trajkovics, Völgyi Dániel, Ji-Paraná, Valentin Babic (Takács Ákos.)Kecskeméti TE: Ladislav Ribánszki, Sinisa Radanovics, Balogh Béla, Vladan Szavics, Gyagya Attila, Christian Ebala (Vladan Csukics (.), Frantsi Litsingi (Gyurcsó Ádám 0.), Foxi Ketheovama (Simon Attila 7.), Bori Gábor, Mohl Dávid, Lencse LászlóGólszerzők: Dudás Ádám (., büntetőből,.), Trajkovics (., 0.)Sárga lapok: Ji-Paraná (0.) ill. Ribánszki (.), Bori (.) Eddig tartott a Honvéd csoda? Honvéd FC Paks - (0-) Budapest, Bozsik Stadion (00 néző). Vezette: Farkas Ádám Honvéd: Kemenes Lovric, Botis, Debreceni, Novák Á. Abbas (Hidi,.), Akassou, Németh N. (Ivancsics, 7.), Tchami (Diaby, 70.) Danilo, Torghelle Paks: Csernányszki Heffler T., Gévay (Szatmári, 7.), Éger, Csehi T. Bartha (Magasföldi, 0.), Sifter, Böde, Sipeki Vayer, Hrepka (Kiss T.,.)Gól: Botis (.), Torghelle (.) ill. Böde (.), Vayer (.), Vayer (7.)Sárga lap: Akassou (.), Tchami (.), Novák Á. (7.) ill. Bartha (7.) Kiállítva: Akassou (.) Vlak vezet világtalant. oldal (összes: )

Hazai pálya - NB I.. forduló FC Vasas Újpest FC 0 ( 0) Illovszky-stadion, 000 néző. Vezette: Takács János (Szpisják Zsolt, L. Tóth Lajos) Vasas: Ilizi Sütő, Gáspár J. (Polényi, 0.), Kovács G., Casal (Katona.) Mehmedagic, Farkas B. Kulcsár D., Bárányos, Beliczky, Dajics (Jokic 0.) Újpest: Balajcza Szokol, Dvorschák (Rubus.), Mihajlovics, Wilson Egerszegi, Tajthy (Magos.) Simon K. (Kabát 7.), Barczi, Balogh B. Rajczi Gólszerzők: Dajics (.), Bárányos (0.), Beliczky (.) Sárga lapok: Kovács G. (.), Farkas B. (.) ill. Rajczi (0.) Megizzadt a Haladás Szombathelyi Haladás BFC Siófok - (-0) Rohonci úti Stadion, 000 néző. Vezette: Berke Balázs (Takács Gábor, Hofbauer Roland) Haladás: Rózsa - Schimmer, Iszlai, Korolovszky, Tóth P. (Devecseri 0.) - Rajos - Sluka, Horváth An. (Búrány 0.), Halmosi - Kovács I. Oross (Simon A..) Siófok: Milinte - Mogyorósi, Nyári (Horváth At. 7.), Fehér, Szabó Bozsovics (Csermelyi.), Tusori (Lengyel.), Kecskés, Haraszti, Lattenstein Huszák Gólszerzők: Kovács I. (.), Sluka (.) ill. Lattenstein (7.) Sárga lapok: Kovács I. (.), Devecseri (.) ill. Haraszti (.), Lengyel (7.) ZTE pontszerzés vagy Pápa pontvesztés?. oldal (összes: )

Hazai pálya - NB I.. forduló Zalaegerszegi TE Lombard Pápa - (-) ZTE aréna, 000 néző Vezette: Kovács J. Zoltán (Huszár Balázs, Márton Zsolt) ZTE: Jahic Kocsárdi, Bogunovics, Kovács Gergő, Hidvégi Szakály D., Máté, Kamber, Balázs Turkovs, Tököli Pápa: Szűcs Nagy, Rodenbücher, Dlusztus, Totadze Horváth L., Marics, Ganugrava Lovrencsics, Ferenczi, Puri Cserék: Balázs helyett Hervás a. percben, Tököli helyett Meye a 7. percben, Ganugrava helyett Quintero a 0. percben, Lovrencsics helyett Zulevs, és Szakály helyett A. Delics a. percben, Marics helyett Germán a. percben Gólok: Dlusztus a. percben, Turkovs a. percben Sárga lapok: Tököli a. percben, Puri a. percben és az. percben, Rodenbücher a. percben, Hervás a 7. percben, Máté a 0. percben Kiállítva: Bogunovics a. percben, Puri az. percben Gyors gólváltást után senkinek sem jó iksz Újmecsekalján Pécsi MFC Kaposvári Rákóczi - (-) Újmecsekaljai Stadion, 000 néző. Vezette: Bognár Tamás (Erős Gábor, Márton Sándor) PMFC: Dibusz - Marovic, Todorovic, Lantos, Simonfalvi, Regedei, Zeljkovic, Pintér, Demjén, Andorka, Bajzát. Vezetőedző: Mészáros Ferenc Kaposvár: Hajduch - Jánvári, Bank, Okuka, Balázs, Pedro, Gujic, Mudresa, Kulcsár, Daniane, Perics. Vezetőedző: Sisa Tibor Gólszerzők: Andorka ( ) ill. Perics ( ) Sárga lapok: Todorovics, Regedei, Demjén, Simonfalvi ill. Perics Coulibaly dupla - kiütés Debrecenben. oldal (összes: )

Hazai pálya - NB I.. forduló DVSC-TEVA - Diósgyőri VTK -0 (-0) Debrecen, 0 000 néző, V: Iványi Gól: Bódi (.), Coulibaly (., 0.), Nikolic (.), Kulcsár (.) Sárga lap: Abdouraman (.) DVSC: Novakovic - Nagy Z., Simac, Mészáros, Korhut - Bódi, Varga J., Bouadla (Yannick 7.), Szakály P. (Dombi 7.) - Kulcsár, Coulibaly (Nikolic.) Diósgyőr: Farkas B. - Vadász, Gal, Budovinszky, Gohér - Abdouraman - Gallardo (Arze.), Lippai (George 7.), Luque - Tisza, Seydi (Carreno a szünetben) Gyors Alves gól döntött Ferencváros Videoton 0 Albert-stadion, 000 néző Ferencváros: Jova Maróti, Balog Z., Klein, Junior Jovanovic, Otten, Morales (Rósa,.), Tóth B., Hakola (Oláh,.) Pölöskey (Lisztes,.) Videoton: Tujvel Brachi, Caneira, Vinícius, Oliveira Mitrovics, Tóth, Elek Á., Walter (Polonkai,.) A. Alves (Nikolics,.), Brandao (Vasziljevics, 7.) Gól: A. Alves (.) Sárga lap: Junior (7.), Jovanovic (7.), ill. Oliveira (.), Brachi (.) Így áll a tabella: DVSC-TEVA Győri ETO Videoton Bp. Honvéd Pécsi MFC Diósgyőr 7 Kecskemét Lombard 0 - -7 7- - - - - - 0. oldal (összes: )

Hazai pálya - NB I.. forduló Pápa Haladás MVM Paks Siófok Vasas-Híd Kaposvár Újpest Ferencváros Zalaegersze g fourfourtwo.hu - Flag Sport 0 0 7 - - -0 - -0 - - -7 Tweet (adsbygoogle = window.adsbygoogle []).push({}); Ajánló. oldal (összes: )