XXXIX. MŰSZAKI FELSŐOKTATÁSI SPORTNAPOK

XXLII. MŰSZAKI FELSŐOKTATÁSI SPORTNAPOK. Kecskemét október Rendező: Kecskeméti Főiskola

XLVII. Műszaki Felsőoktatási Sportnapok

XLVIII. Műszaki Felsőoktatási Sportnapok

KÖSZÖNTŐ. Örömmel köszöntöm a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság futsal-döntőjének csapatait, sportolókat és vezetőiket.

ZALA MEGYE SPORTNAPJA DECATHLON KUPÁÉRT szeptember 17. Hévíz

ZALA MEGYE SPORTNAPJA DECATHLON KUPÁÉRT szeptember 12. Keszthely

Magyar Egyetemi - Főiskolai Bajnokság. Floorball. Szeged, május 8-10.

Magyar Egyetemi - Főiskolai Bajnokság. Floorball. Szeged, május 8-9.

FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ A NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ A

2016. NOVEMBER Rendező: Pannon Egyetem.

NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ A FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ A

I. ENERGOTT TEREMLIGA

I. JFC Kupa Jászberény, augusztus 16. VERSENYKIÍRÁS. I. JFC Kupa. utánpótlás labdarúgótorna

F I E S Z T A F O C I A S T A D I O N B A N DUNAÚJVÁROS, JÚLIUS 13.

2018/2019. TANÉVI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA Borsod-Abaúj-Zemplén MEGYEI DÖNTŐ

Versenykiírás. BM Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság Gazdasági Ellátó Központ Sportnapok. Országos Strandfoci Bajnokság 2014.

XXI. Egyetemi Városok Sporttalálkozója. Versenykiírás

RÉSZLETES PROGRAM április 19. kedd - Megnyitó

B A J N O K A A M A T Ő R K I S P Á L Y Á S L A B D A R Ú G Ó T O R N A DUNAÚJVÁROS, DECEMBER 8. SZOMBAT VERSENYKIÍRÁS

SPORTPONT - KRE TAVASZI SPORTNAP FÉRFI LABDARÚGÓ TORNA április 09.

Iroda cím: 3530 Miskolc, Szemere utca Honlap:

Versenykiírás. Általános rendelkezések

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL TOLLASLADBA VERSENYKIÍRÁSA 2018.

SPORTPONT - KRE TAVASZI SPORTNAP LABDARÚGÓ HÁZI KUPA április 09.

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL STRANDRÖPLABDA VERSENYKIÍRÁSA 2018.

I. FUTSAL BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

A versenyt a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Floorball Szakszövetséggel (MFSZ) együttműködésben hirdeti meg.

A BM ORSZÁGOS KATASZTRÓFAVÉDELMI FŐIGAZGATÓSÁG ÉVI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG ORSZÁGOS DÖNTŐJÉNEK VERSENYKIÍRÁSA

BUDAPESTBANK CSALÁDI ÉS SPORTNAP ZÁNKA VERSENYKIÍRÁS KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS - VERSENYKIÍRÁS

2018. ÉVI BM TANINTÉZETI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL 3X3 KOSÁRLABDA VERSENYKIÍRÁSA

TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2018/2019. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL. A MEFOB Általános Versenykiírás rendelkezik a résztvevőkről.

2015/2016. ÉVI STRANDKÉZILABDA MAGYAR EGYETEMI FŐISKOLAI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG VELENCE, EFOTT JÚLIUS

Paks öregfiúk kispályás labdarúgó bajnokság évi versenykiírása

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ Kecskemét,

Magyar Labdarúgó Szövetség

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ. Fejér Megyei Diáksport Egyesület 2014/2015. TANÉVI I. KORCSOPORT FIÚ DUNAÚJVÁROS december 11.

III. ENERGOTT TEREMLIGA

MAGYAR VÍZILABDA SZÖVETSÉG

SZILVESZTERI TEREMLABDARÚGÓ TORNA 2017 VERSENYKIÍRÁS

VERSENYKIÍRÁS. A tanévi BM Tanintézeti Kispályás Labdarúgó Bajnokságra

VERSENYKIÍRÁS. A tanévi IRM Tanintézeti Kispályás Labdarúgó Bajnokságra

A verseny célja: a megye közszolgálati /kormánytisztviselők, köztisztviselők/ dolgozóinak sportolási lehetőség biztosítása

TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2015/2016. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL

A M É L T Ó H E L Y S Z Í N ORSZÁGOS KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNA DUNAÚJVÁROSI LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG

2018/2019. TANÉVI FLOORBALL - NAGYPÁLYÁS DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁS

Teremlabdarúgás Futsal

A 2010/2011. évi felnőtt férfi Szenior Országos Bajnokság I. osztályának versenykiírása

FEKOSZ Sportkupa. Kispályás Labdarúgó Torna április Debrecen. Versenykiírás

A BM ORSZÁGOS KATASZTRÓFAVÉDELMI FŐIGAZGATÓSÁG ÉVI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA 2017.

Futsal. A versenyt a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Labdarúgó Szövetséggel (MLSZ) együttműködésben hirdeti meg.

BMF SPORT-KUPA 2008 MOZDULJ BMF!

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

TEREMLABDARÚGÓ (FUTSAL) DIÁKOLIMPIA V-VI. KCS. MEGYEI BAJNOKSÁG versenykiírása 2018./2019. tanév

Football Factor Dalnoki Bajnokság

Budapesti Diáksport Szövetség 2014/2015. TANÉVI ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ V. KORCSOPORT LEÁNY. Budapest II. Móricz Zsigmond Gimnázium

MAGYAR HONVÉDSÉG ÉVI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ- BAJNOKSÁG

XXIII. Nagykun Diák Sportviadal. részletes programja

2011/2012. TANÉVI KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. KORCSOPORT

2015/2016. TANÉVI KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ III. KORCSOPORT LEÁNY

Külön futamban futnak és külön is értékeljük az Országos Bajnokság és az Amatőr Futam résztvevőit.

SZEZONNYITÓ KUPA 2018

B KATEGÓRIÁS ÉS SZABADIDŐS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

Fiú - Leány teremlabdarúgó torna programja. Játékrend:

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ. Fejér Megyei Diáksport Egyesület 2014/2015. TANÉVI V. KORCSOPORT FIÚ DUNAÚJVÁROS december 11.

A ÉVI FÉRFI ÉS NŐI EGYETEMI VÍZILABDA KUPA VERSENYKIÍRÁSA

Budapesti Diáksport Szövetség 2014/2015. TANÉVI ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ IV. KORCSOPORT LEÁNY. Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola

ÁLTALÁNOS TUDNIVALÓK ÉS VERSENYKIÍRÁS

REFORMÁTUS ISKOLÁK ORSZÁGOS SAKK- ÉS ASZTALITENISZ BAJNOKSÁGÁNAK VERSENYKIÍRÁSA 2017

Budapesti Diáksport Szövetség 2014/2015. TANÉVI ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ II. KORCSOPORT FIÚ. Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola

MAGYAR EGYETEMI-FŐISKOLAI ORSZÁGOS VÍVÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁS

Atlétika Mezei Futóbajnokság

Budapesti Diáksport Szövetség 2014/2015. TANÉVI ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ I. KORCSOPORT LEÁNY. Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola

Tel.:/44/ Fehérgyarmat, Kossuth tér 17. Tel.:/44/ A évi városi kispályás labdarúgó bajnokság versenykiírása és sorsolása

IV. RÁBAKÖZ KUPA LÁNY KÉZILABDA TORNA

V. RÁBAKÖZ KUPA LÁNY KÉZILABDA TORNA

Lizards Floorball Team szeptember MEGHÍVÓ

Kis iskolák sportversenye KOVÁTS TIBOR EMLÉKVERSENY

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ. Budapesti Diáksport Szövetség 2014/2015. TANÉVI III. KORCSOPORT FIÚ

SPORTPONT - KRE TAVASZI SPORTNAP MIX STRANDRÖPLABDA TORNA április 09.

VI. Rábaköz MKSZ Kupa Lány Kézilabda Torna

A 2016/2017-os tanév Testnevelés és Sport tervezete

GYSI HÁROM NAP A SZŐLŐ ÉS BOR VÁROSÁBAN, A MÁTRA KAPUJÁBAN GYÖNGYÖSÖN, AHOL A NAP ÉS A HEGY ÖSSZEÉR

Heves Megyei Diák- és Szabadidősport Egyesület

FŐVÁROSI SZABADIDŐ KUPA

XXV. ANGYALFÖLDI SPORTFESZTIVÁL

Átírás:

FMFSN VÁNDORSERLEG XII. Székesfehérvár, 2011. április 13. TÁJÉKOZTATÓ- és PROGRAMFÜZET Fejér Megyei Felsőoktatási Sportnap Rendező: Nyugat-magyarországi Egyetem Geoinformatikai Kar Pannon Egyetem Székesfehérvári Kihelyezett Képzési Hely Óbudai Egyetem Alba Regia Egyetemi Kar

XII. Fejér Megyei Felsőoktatási Sportnap /FMFSN Vándorserleg/ résztvevői: Dunaújvárosi Főiskola (DF) Kodolányi János Főiskola (KJF) Nyugat-magyarországi Egyetem Geoinformatikai Kar (GEO) Pannon Egyetem Székesfehérvári Kihelyezett Képzési Hely (PE) Óbudai Egyetem Alba Regia Egyetemi Kar (AREK) 1

VÉDNÖKÖK Dr. Mélykúti Gábor dékán NymE GEO Budavári Csabáné képzésvezető PE SzKKH Dr. Györök György főigazgató OE AREK TÁMOGATÓK Alba Regia Atlétikai Klub József Attila Kollégium Nemes Nagy Ágnes Kollégium Sóstói Stadion Kft. 2

SZERVEZŐ BIZOTTSÁG Elnök: Tagok: Fokvári Adrien Kulcsár Attila Maczkó Milán Szekér Eszter VERSENY BIZOTTSÁG Elnök: Titkár: Tagok: Kulcsár Attila Horváth Zsófia Fokvári Adrien Bajzáth Tamás Kutas Gábor FEGYELMI BIZOTTSÁG Tagok: Barabás Zsolt Fokvári Adrien Kulcsár Attila Molnár Ferenc Magyaródi Zsolt 3

ÁLTALÁNOS TUDNIVALÓK 1. A csapatok érkezése: Kérjük a résztvevőket, hogy az atlétika sportágban résztvevők 8 45 -ig érkezzenek meg a Sóstói Stadionba (Csikvári út 10.), a többi sportágban résztvevők pedig 9 35 -ig érkezzenek meg a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola udvarára (Gyümölcs utca felől). 2. Étkezési lehetőség: Ebéd a Nemes Nagy Ágnes Kollégium éttermében. Az étkezési jegyeket az előzetes rendelés alapján a csapatok vezetői a konyhán készpénzzel történő fizetés után vehetik át. 3. Egyebek: 1. A versenyek helyszínei: Ebédidő: 11 30-15 00 Atlétika: Asztalitenisz: Kosárlabda férfi: Labdarúgás: Labdarúgás női: Röplabda: Sakk: Sóstói Stadion - Atlétikai pálya- Csikvári út 10. GEO kollégium 1.em- Hosszúsétatér 12. Kereskedelmi SzKI tornaterem Károly János u. 32. GEO kollégium sportpálya Kereskedelmi SzKI sportpálya Kereskedelmi SzKI tornaterem Lébényi Pál Kollégium - Gyümölcs u.10. 2. Az elhagyott értékekért felelősséget nem vállalunk. 3. Óvás: a mérkőzést követően egy órán belül írásban, 2000,- Ft óvási díj befizetése után lehet benyújtani a versenybizottsághoz. 4. Labdákat és váltóbotokat a csapatok hozzanak magukkal. 5. Díjazás: Az egyes versenyszámokban a győztes serleget, a többi helyezett oklevelet kap. Az összetett pontverseny győztese egy évre elnyeri az FMFSN Vándorserleget. 6. Információs iroda: GEO főépület (Pirosalma u. 1-3.) földszint a bejárattal szemben (Kistanácsterem) 4

TÉRKÉP ❶ Deák Ferenc Kereskedelmi- és Vendéglátóipari SzKI sportpálya ❷ Deák Ferenc Kereskedelmi- és Vendéglátó Ipari SzKI tornaterem ❸ Lébényi Pál (AREK) Kollégium ❹ GEO Kollégium ❺ GEO Kollégium - sportpálya 5

FEJÉR MEGYEI FELSŐOKTATÁSI SPORTNAP PROGRAMJA 2011. április 13. szerda 9 00 Atlétika váltó futóverseny rajtja Sóstói Stadion 9 30 Technikai értekezlet a GEO Főépület kistanácstermében 9 45 A verseny megnyitója a Deák Ferenc Kereskedelmi- és Vendéglátóipari Szakközépiskola udvara. 10 00 A mérkőzések kezdete. 11 30-15 00 Ebédidő (versenyek közben) 15 00 Eredményhirdetés a megnyitó helyszínén. 6

ASZTALITENISZ Helye: GEO Kollégium 1.emeleti aula (Hosszúsétatér 8.) Sportági felelős: Lukács Gábor Versenyszabályok: A mérkőzések sorrendje: 2 férfi egyes 1 női egyes 1 férfi páros 1 vegyes páros 2 férfi egyes A mérkőzést 3 nyert találkozóig kell játszani, játszmánként 11pontig. Maximális csapatlétszám 4 fő. A mérkőzések 10 órakor kezdődnek, folyamatosan a sorsolás szerint: 10 00 DF - PE 10 00 KJF - GEO GEO - PE DF - AREK AREK - GEO PE - KJF KJF - AREK GEO - DF DF - KJF AREK - PE Végeredmény: 1. DF 7 pont 2. KJF 5 pont 3. AREK 3 pont 4. GEO 2 pont 5. PE 1 pont 7

ATLÉTIKA Helye: Sóstói Stadion (Atlétikai pálya)- Csikvári út 10. Sportági felelős: Molnár Ferenc Versenyszabályok: Váltófutás, résztvevők: csapatonként 3 férfi és 3 női versenyző. 400 m-es atlétikai pályán, a távok és nemek 200m női síkfutás, sorrendje: 300m férfi síkfutás, 400m női síkfutás, 400m férfi síkfutás, 300m női síkfutás, 200m férfi síkfutás Végeredmény: 1. DF 7 pont 5 15.8 2. PE 5 pont 3. KJF 3 pont 4. GEO 2 pont 5. AREK 1 pont 8

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS FÉRFI Helye: GEO Kollégium bitumenes pálya (Hosszúsétatér 8.) Sportági felelős: Rádóczi Ferenc Versenyszabályok: A játékidő 2 x 20 perc Játékosok: 1 kapus, 5 mezőnyjátékos, 4 csere Kiállítások: 2 perc, 5 perc, végleg. A végleg kiállított játékos a soron következő mérkőzésen nem játszhat. Helyosztóknál, ha döntetlen, akkor 2x3 büntető, továbbá 1-1, amíg el nem dől a továbbjutás kérdése. Az a csapat végez előrébb a tabellán, amelyik: o több pontot szerez o pontegyenlőség esetén: az egymás elleni eredmény, gólkülönbség, több rúgott gól, sorsolás A mérkőzések kezdése a sorsolás szerint: B 10 00 KJF 5-5 DF C 10 45 PE 0-7 AREK A GEO 4-5. helyért B DF B2 KJF C AREK C2 PE 11 45 A 0-1 B 12 30 B2 7-0 C2 13 15 C 4-3 A 14 00 B 6-0 C Végeredmény: 1. DF 7 pont 2. AREK 5 pont 3. GEO 3 pont 4. KJF 2 pont 5. PE 1 pont 9

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS NŐI Helye: Deák Ferenc Kereskedelmi-és Vendéglátóipari Szakközépiskola bitumenes pálya (Károly János u. 32) Sportági felelős: Rátkai Orsolya Versenyszabályok: A játékidő 2 x 15 perc Játékosok: 1 kapus, 5 mezőnyjátékos, 4 csere Kiállítások: 2 perc, 5 perc, végleg. A végleg kiállított játékos a soron következő mérkőzésen nem játszhat. Az a csapat végez előrébb a tabellán, amelyik: o több pontot szerez o pontegyenlőség esetén: az egymás elleni eredmény, gólkülönbség, több rúgott gól, sorsolás A mérkőzések kezdése a sorsolás szerint: 10 00 GEO 0-6 DF 10 40 KJF 4-0 GEO 11 20 DF 1-1 KJF Végeredmény: 1. DF 3 pont 2. KJF 2 pont 3. GEO 1 pont 10

KOSÁRLABDA FÉRFI Helye: Deák Ferenc Kereskedelmi- és Vendéglátóipari Szakközépiskola tornaterme Károly János u. 32, bejárat a Gyümölcs utca felől Sportági felelős: Kutas Gábor Az iskolában tanítás folyik, kérünk mindenkit, ezt vegye figyelembe. Versenyszabályok: A játékidő 2 x 15 perc tiszta idő Félidőnként 1-1 időkérés Maximális csapatlétszám 10 fő. Kiállított játékos a következő mérkőzésen nem játszhat. Döntetlen esetén 5 perc hosszabbítás a győzelemig. A mérkőzések kezdése a sorsolás szerint: 10 00 KJF 36-39 DF Végeredmény: 1. DF 2 pont 2. KJF 1 pont 11

RÖPLABDA Helye: Deák Ferenc Kereskedelmi- és Vendéglátóipari Szakközépiskola tornaterme (Károly János u. 32.), bejárat a Gyümölcs utca felől. Sportági felelős: Razovits Zoltán Versenyszabályok: A mérkőzés 2 nyert találkozóig tart. Egy játszma 15 pontig tart, amelyet 2 pont különbséggel kell megnyerni. Maximális csapatlétszám 12 fő. (4 férfi + 2 nő + 6 csere) Két női játékosnak állandóan a pályán kell lenni. Minden egyébre a Röplabda szabályok érvényesek. A mérkőzések 10 40 órakor kezdődnek, folyamatosan a sorsolás szerint: 10 40 DF - PE KJF - GEO DF - KJF PE - GEO GEO - DF PE - KJF Végeredmény: 1. KJF 5 pont 2. DF 3 pont 3. PE 2 pont 4. GEO 1 pont 12

SAKK Helye: AREK Lébényi Pál Kollégium, Gyümölcs u.10. - földszint Sportági felelős: Lukács Roland Versenyszabályok: Gondolkodási idő 15-15 perc. Csapatlétszám 4 fő. Akinek lejár a gondolkodási ideje, a mérkőzést elveszíti. Kivéve, ha az ellenfélnek nincs mattot adó figurája, ekkor döntetlen az eredmény. Győzelem 1 pont, döntetlen 0.5 pont, vereség 0 pont. A holtverseny eldöntése: - egymás elleni eredmény, -győzelmek száma, -sötéttel elért jobb eredmény. További holtverseny esetén fordított színekkel 4 táblán 5 perc gondolkodási idővel újrajátszás. A mérkőzések 10 30 órakor kezdődnek, folyamatosan a sorsolás szerint: 10 30 DF - AREK KJF - DF AREK - KJF Végeredmény: 1. DF 3 pont 2. KJF 2 pont 3. AREK 1 pont 13

Megjegyzés / Jegyzet 14

Csapatok Az összesített pontverseny számítása XII. FMFSN Vándorserleg Összesített pontversenyének végeredménye Induló csapatok száma: 5 4 3 2 1 hely 7 5 3 2 2 hely 5 3 2 1 3 hely 3 2 1 4 hely 2 1 5 hely 1 Sportágak Asztalitenisz Röplabda Labdarúgás Női Labdarúgás Kosárlabda Sakk Atlétika Pont Helyezés DF 7 3 7 3 2 5 7 32 I. GEO 2 1 3 1 2 9 IV. KJF 5 5 2 2 1 2 3 20 II. PE 1 2 1 5 9 IV. AREK 3 5 1 1 10 III.