2010 október 16. Kisárverés 1. Tartás db Kezdıár márka 1995 F,Dr., 1996A, 1998A. NSZK

Kisárverés május 21.

Pengı 10p (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p (59) 500 p (25) T

éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm Ft 3.11.

Kisárverés 2010 szeptember tartás db kikiáltási ár pengı 1930, 1938, pengı 1930, (3) T1-3 ph

Kisárverés Április tartás db kikált. ár

Kisárverés február 18.

Kisárverés

Forgalmi sor PP; BU; BU; 6 db Canada 1c-2$ Ft Ft PP; 5 db Forint-sor 1990.

Kisárverés Újabb változat2!

II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv

Kisárverés Május tartás db kikált. ár

5. Anyag. 6. Anyag. 7. Anyag Ft Gödöllı, 3000 Ft pénzverés T1 2 db 8000

Kisárverés március 19.

Kisárverés október 20.

T1-1 Vöröskeresztes jelvény (32 db) dobozban.

Kisárverés február 18.

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.

Kisárverés április 16.

2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T Barbados proof set.

Kisárverés 2012 március 10.

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.

Kisárverés május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.

Kisárverés

Kisárverés 2010 február 20.

Kisárverés március 22.

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft

Kisárverés

Magyar Éremgy jt k Egyesülete Hajdú-Bihar Megyei Szervezete Debrecen Gyorscsere Közvetítés 2009/5

Kisárverés

IRODALOM MAGYAR PÉNZEK Árpádház I.László ( ) Kálmán ( ) II.István ( ) II.Béla ( )

Kisárverés Szeptember tartás db kikált. ár

Vegyes Ázsia, Ciprus, Tunézia, Mexikó, Thaiföld, Fülöp-szgk., Kína, Hongkong + Szovjet(15) Ft 3.4.

Kisárverés

Sorszám Leírás. Tartás. Darab

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /1.

A három Mária. Aranyozott faszobor

Kisárverés November tartás db kikált. ár

1.oldal MBÁ ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék Foci VB Foci VB blokk

Mucsi Balázs Sándor főigazgató Pelyhéné Bartha Irén főigazgató Dr. Varga Zoltán Balázs

A Budapest Főváros Kormányhivatala által vagyonkezelt, használt és bérelt ingatlanok listája. Cím (irányítószám, település,utca, házszám)

A szovjet csapatok kivonása Közép-Kelet-Európából Kronológia,

A megbízásoknál az árverés során alkalmazott áremelkedést kell alapul venni:

A CSONGRÁD MEGYEI LEVÉLTÁR FOND- ÉS ÁLLAGJEGYZÉKE SZEGED

Nagykövetségek March 13.

Arany János Ált. Isk.

Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 2017.évi rendezvények

Törös Olga tornász Berlin

TÖRTÉNELEM B ÍRÁSBELI FELVÉTELI FELADATOK 2004

(Egységes szerkezetben a 2/2009. (I.30.), a 6/2010. (III.26.), valamint a 10/2010. (V.28.) önkormányzati rendelettel)

A gazdasági és közlekedési miniszter. ./2007. (.) GKM rendelete

DEVIZANEM AUD CAD CHF CNY CZK DKK EUR GBP HKD HRK HUF JPY NOK PLN RON RUB SEK TRY USD január 1. csütörtök X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Pest megye. Név cím telefonszám Budapet

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT

ürítési nap hétfő és csütörtök

Magyar Köztársasági Érdemrend és Érdemkereszt Katonai Tagozat

PÜSPÖKLADÁNY település

Irányítószám Település 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest

MAGYAR KÖZLÖNY 9. szám

75. Numizmatikai gyorsárverés

2011. február 19. Kisárverés tartás darab kikáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek: Szt. István 50+100 Ft T1 2 5000 1.2 MNB 50+100 Ft, KGST 100 Ft T1 3 4500 1.3 500 Nık Éve, Los Angeles, Sarajevo T1 3 7500 1.4 100 Ft Budapest, 200 Ft Gyermekév, 200 Ft Arany forint T1 3 7000 1.5 200 Ft MNM, Rákóczi, Felszabadulás T1 3 7500 1.6 200 Ft Bethlen, 2000 Ft A világ gyermekeiért T1 2 8000 1.7 5 P Szt. István 1938 ph. T2 2 5000 1.8 Tanács Közt. 50+100 Ft T1 2 4500 1.9 Felszabadulás 50+100 Ft, 200 Ft MTA T1 3 5000 1.10 10 db Ni emlékpénz+100 Ft 1996, Lengyel Zl emlékpénz T2 12 2000 1.11 20 krajcár V. Ferdinánd, I. Ferdinánd denár, 2 db római kisbronz, cseh denár, 5 Ft 1947 (2) T3/5 7 2000 1.12 Orosz 5 kop., (6), 10 kop(4), 15 kop.(3), 20 kop.(2) T2 15 1500 1.13 Magyar forg.sorok (5) T1 5 4000 1.14 100 Ft Ni emlékpénz T2 8 1600 1.15 Emlékérmek: 7 db bronz T2 7 1400 1.16 Siófok ez.br, ar.br. T1 2 500 1.17 XI. vándorgyőlés Sárospatak, XII. vándorgyőlés Szombathely Ez. T2 2 5000 1.18 Gyulai várszínház, MÉE 10 éves Ez. T2 2 5000 1.19 Emlékérem: Kétszáz éves a Csurgói gimn. Ez, Német emlékérem Ez, Titó emlékérem Ez., T1/2 3 5000 1.20 Különféle emlékérmek: München, Hungexpo, DDR T2 3 500 1.21 50 db vegyes magyar papírpénz T2/5 50 1400 1.22 23 db vegyes külföldi papírpénz T2/3 23 500 1.23 F.J. koronás érdemérem Ez. T2 1 12000 1.24 Felvidék, Erdély felsz. T3 4 2000 1.25 Sport érmek (4) T2 4 500 2. 2.1 Magyar emlékpénzek. 1000 Ft Védd a világot, Hableány. T1 2 7000 2.2 1000 Ft L.V.B., Pannonhalma PP T1 2 7000 2.3 1000 Ft Atlanta vívás, ECU 1995 T1 2 7000 2.4 2000 Ft Honfoglalás, A világ gyermekei évf. PP T1 2 7000 2.5 2000 Ft Honfoglalás, Helka Kelén PP T1 2 7000 2.6 2000 Ft Sydney PP, Eötvös PP. Karc. T1 2 8000 2.7 2000 Ft Fecske PP, Phöenix PP T1 2 7000 2.8 2000 Ft ezredford. PP, Integráció PP, 1998 T1 2 7000 2.9 2000 Ft Szab. Harc PP, Integráció PP 1997. T1 2 7000 2.10 3000 Ft Hód PP, Integráció 1999 T1 2 8000 2.11 3000 Ft Hortobágyi Nemz. Park PP folt, ragasztó Integráció PP 1999 T1 2 7000 2.12 3000 Ft Liszt F. Zenemőv. Egyetem PP karc T1 1 30000 2.13 3000 Ft Kovács Margit PP, Bolyai PP folt. Karc T1 2 7000 2.14 3000 Ft Államalapítás PP folt, karc T1 1 30000 2.15 3000 Ft Pénzverés PP, Széchényi könyvtár PP T1 2 12000 2.16 5000 Ft Fertı Kultúrtáj PP, Batthány Lajos PP T1 2 12000 2.17 3000 Ft 100 éves a film PP, 5000 Ft Bocskai PP folt T1 2 10000 2.18 5000 Ft Gyula PP, Aggtelek PP ragasztó folt. Karc T1 2 12000 2.19 5000 Ft Visegrádi vár PP, karc, folt T1 1 15000 2.20 5000 Ft Neumann PP, Filmharmónia PP karc T1 2 14000 2.21 5000 Ft Ref. Egyetem, Diósgyıri vár PP karc T1 2 12000 2.22 5000 Ft Hollókı PP, XXVIII. Nyári olimpia PP folt, karc T1 2 12000 2.23 5000 Ft Alpár Ignác, Munkácsi vár PP karc T1 2 12000 2.24 5000 Ft Integráció PP, Aggtelek PP folt, karc T1 2 12000 2.25 5000 Ft Esztergomi Bazilika PP, XXIX. Nyári olimpia PP karc, folt T1 2 14000 2.26 5000 Ft Siklós PP, Teller Ede PP. karc T1 2 12000 2.27 5000 Ft Nándorfehérvár PP, Debreceni Nagytemplom PP karc T1 2 14000 2.28 Emlékérem: Nemzeti Színház ez. Richter Gedeon Rt. arbr., Szeged br, karc T1 3 2500

2.29 5000 Ft Pécsi sírkamrák PP karc T1 1 6000 3. 3.1 5 kopek 1763, 1766 E.M. T3 2 3000 3.2 5 kopek 1769, 1773 E.M. T3 2 3000 3.3 5 kopek 1776, 1783. E.M. T3 2 3000 3.4 10 kopek 1837, 1838. Ph. T4 2 3000 3.5 3 kopek 1842. E.M. Ph. T3 1 1400 3.6 2 para 1772 (Moldáv) Gríva 1791 1/48 thaler 1766. 3 2000 3.7 Zseton II. József- M. Terézia 1780, születési 200.évf. 1755 2 2000 3.8 200 Ft 1992. 1994, 1994, 5 Ft 1947 4 2000 3.9 Használt berakó 2 500 4. 4.1 Német bányászérmek 1986 Ni. +tok T1-1 5 1000 4.2 Német bányászérmek Freiberg 25 évf. (2) Albert Funk bányász kombinált (2) Ni 4 1000 4.3 ÁPV emlékérem 1989 ezbr.-arbr. 3000 4.4 Kínai emlékérem Shanchai Bank Cu. Horoszkóp érem Br., Shanchai Pénzverı Br. 3 600 5. 5.1 Magyar Éremhatározó 1974, 1976 3 2000 5.2 Velt Münzkatalog 1984 2db, Word Coins 1968 1 db 1000 5.3 MÉE emlékérem katalógus (Erdély) MÉE 13. füzet 1976 numizmatikai Szakszótár 1979 Érem, füzet 1979 és 1990 között (10 db) MÉE Értesítı és árverési katalógus Sok. 13 1000 6. 6.1 Magyar 10 fill. 1950 MÁV T1 1 4000 6.2 Nine Island 5 doll 1987 T1 1 500 6.3 Jersey sorozat díszdoboz, 5 schilling T1 2 1000 6.4 Angol crown emlék, SZU 100 rub.- 1kop. sorozat T1 2 1000 6.5 Angol forg.sor 1997 PP T1 1 1000 6.6 Angol forg.sor 1970, 1972 T1 2 1000 6.7 Angol forg.sor 1973, 1975 T1 2 1000 6.8 Angol forg. sor 1976, 77 T1 2 1000 6.9 Angol forg. sor 1978, 82 T1 2 1000 6.10 Angol forg.sor 1997, Decimál coins, 1986 2 font Brit Nemzet Köz. Játékok T1 3 1000 6.11 16 db Indiai apró 1980-as-1990-es évekbıl 20 db Argentína apró 1950-es, 60-as évekbıl 4 db Mexikó 1950-es évekbıl T2/3 3 500 6.12 Dísztokos forg.sor 1999 BU, 2000 PP T1 2 7000 6.13 Dísztokos forg.sor 1997 BU, 2000 PP T1 2 10000 6.14 Vöröskeresztes kitüntetések T1 17 1000 6.15 Vöröskeresztes kitüntetések (5) Egészségügyért érem (4) T1 9 1000 6.16 Egészségügyért (véradás) T1 4 500 6.17 Vegyes érmek (7) T1 7 500 6.18 Vegyes érmek (5) T1 5 500 6.19 Budapest emlék bronzérem (Berán) T1 1 2000 6.20 USA 1, 1/2, 1/4 doll 200 éves fennállására Ez. T1 3 2000 6.21 Weltmünz katalógus 20.sz. 1984 2 500 6.22 Weltmünz katalógus 20.sz. 1991, 92 1 500 6.23 Word Coins 1984 1 1000 6.24 Árverési katalógusok Hamburg 1998, 2002 2 500 6.25 Árverési katalógusok Hamburg 1999, 2000 2 500 6.26 Árverési katalógusok Hamburg 1997, 98, 2002 3 500 6.27 Árverési Kat. -Kassel 1991, USA kereskedık cím jegyzéke, angol naptár, numizm. 4 500 6.28 Word Coins News 2000 magazin 12 500 6.29 Word Coins News 1999 magazin 12 500 6.30 Word Coins News 1998 magazin 12 500 6.31 Word Coins News 1997 magazin 11 500

6.32 Word Coins News Inter vált. 2008 6 500 6.33 Word Coins News 1996 magazin 5 500 6.34 Word Coins News különféle magazin 6 500 7. 7.1 I. világháborús emlékplakett 1914-1918 (Hikman Béla) 3500 7.2 Szocialista Hazáért Érdemrend+mini+szalagsáv, dobozában 3000 7.3 Munkásır emlékérem+mini szalagsáv, dobozban 1000 7.4 Kiváló újító kitüntetés dobozban 700 7.5 Kitőnı Tanuló kitüntetés 400 7.6 13 db érem, jelvény, miniatőr 500 7.7 Osztrák tőzoltó jelvény 2500 7.8 Szovjet anyasági kitüntetés 3500 7.9 4 db Szovjet kitüntetés 4000 7.10 Szerb kitüntetés 1912 (Balkáni háború) 2500 7.11 4 db különféle emléklap 500 7.12 9 db 10, 20, 50 koronáról csekk. 1919 V: 8 Pápa 1000 7.13 3 db 1 koronáról utalvány Pester Lloyd újságüzeme (egymás utáni sorszám), hajtottan 900 7.14 3 db 2 koronáról utalvány Pester Lloyd újságüzeme (pecsételt) 600 7.15 3 db 100 pengı 1945 áprirlis 5, hajtatlan (egymás utáni sorszám) 1500 7.16 21 db Inflációs papírpénz (közte több hajtatlan) 1000 7.17 Német szükségpénz (Hindenburg aláírással) 1500 7.18 29 db Brazil és Perui hajtatlan papírpénz 900 7.19 23 db Orosz-Szovjet papírpénz 1100 7.20 14 db érem és plakett 600 7.21 4 db fémpénzberakó lap 1200 7.22 Bush USA elnökének látogatása Budapesten 1989 (ezüst?) 1200 7.23 6 db bronzérem Óceán repülés, Haranghy. (Bozó) 1800 7.24 Berakó 14 lappal (érem) 2000 7.25 Munka érdemrend arany fokozata+mini+szalagsáv. 1200 8. 8.1 3 kr. 1812 B, G, 1 kr. 1812 S, 1/2 kr. 1812 S. 1 kr. 1816 B, 1/2 kr. 1816 B, O, 1/4 kr. 1816 s. T2-3 8 2000 8.2 30 kr. 1807 S, 15 kr. 1807 B, 1800 G, 1 kr. 1800 E, S, 1/2 kr. 1800 B. 3 kr. 1799 B. (ph.lapka hiba) T2-4 7 2000 8.3 500 Ft Budavár- I. Mátyás-Beatrix PP T1-1 2 7000 8.4 500 Ft Széchényi BU, Kossuth L. PP T1-1 2 6000 8.5 500 Ft Károly R. PP, Pannonhalma PP., EXPO PP. T1-1 3 10000 8.6 Orsz. Takarékpénztár-Kötvény 10000 Ft 1987. XI.". Minta " Ipari Fejlesztési Bank-Részvény 100.000 Ft 1991.XI. 17. " Minta" T1-1 2 2000 8.7 Magyar Népközt. Államkötvény 100 millió Ft 1981. XI. "SPECIMEN" MNB. Utazási csekk 100, 200, 500 Ft "MINTA", Finn Bank bemutató füzete, T1-1 5 2000 9. 9.1 2000 Ft 1998 BU, PP T1-1 2 7000 9.2 2000 Ft Euro 1997, 1998 PP T1-1 2 7000 9.3 2000 Ft 1998 Fecske PP, Phoenix PP T1-1 2 7000 9.4 200 Ft 1998 Világ gyrmekeiért PP 2000 Ft 1998 Eötvös L. PP T1-1 2 10000 9.5 3000 Ft 2001 1000 éves pénzverés PP. 3000 Ft 2002 Kovács Margit PP T1-1 2 10000 9.6 3000 Ft 2000 Zeneakadémia PP T1-1 40000 9.7 2000 Ft 1999 Ezredforduló PP 3000 Ft 2009 Kazinczy F. PP T1-1 2 6000 9.8 Aranyzsebóra 1 70000 9.9 3000 Ft Államalapítás BU T1 1 20000 9.10 3000 Ft Államalapítás PP T1 1 40000 9.11 3000 Ft Széchényi könyvtár BU T1 1 10000 9.12 3000 Ft Széchényi könyvtár PP T1 1 15000 10. 10.1 Mongol Tugrik T2 1 2400 10.2 Öntött német érem T4 1 3000

10.3 II. Lajos denár T3 4 2000 11. 11.1 Arab-Afrika-Ázsia vegyes apró 101 500 11.2 Francia-Portugál-Spanyol vegyes apró 128 500 11.3 Orosz-Szu-Lengyel vegyes apró 59 500 11.4 NSZK-NDK vegyes apró 165 500 11.5 Holland-Belga-Finn vegyes apró 114 500 11.6 Magyar 100 Ft Kult. Fórum, LVB, 8 db réz 100 Ft 100 1000 11.7 2 db Katonai zászló (élenjáró szakasz) 1 db Hollóházi porcelán embléma 3 500 11.8 3,5 kg Zsákba macska 3,5 kg 2000 12. 12.1 Horthy 5 P 1939 (2) ph. T2 2 4800 12.2 5 P aluminium (2), 5 Ft 1947 T2 3 800 12.3 2 P Rákóczi, XX. Poltúrás 1705 másolat T2/3 2 1400 12.4 1/2 dollár 1964, 65 T2 2 1400 12.5 1/2 doll. 1942, 1968, 1976 T2 3 1600 12.6 1/4 doll. 1956, 1/2 doll. 1961, 63 T2/3 3 3000 12.7 Német 5 M 1935, 36 T2 2 3000 12.8 1/2 Rubel, 25 Sch., Canada 50 C 1965, 25 C 1964, 67, + 4 db Ni pénz T2 9 3600 12.9 Papír pénz vegyes 73 db T2/4 73 2000 12.10 Korona-fillér 41 db hajtatlan T1 41 2000 12.11 Vörös hadsereg 1 P-100 P 10 db T1/4 10 500 12.12 Forint bankjegy 100 Ft+50Ft+10 Ft T3 14 500 12.13 Papír szükségpénzek T3 11 500 13. 13.1 20,10,5 Ft 1948 Táncsics-sor ph T2-2 3 6000 13.2 25 (2) 20, 10 Ft 1956 Jó forint sor+ ph T2-2 4 7000 13.3 2 pengı 1935, 1936 Pázmány-sor ph T2-2 3 6000 1 pengı 1941, 1942, 1943, 1944 Al. 5 pengı 1945. 1 pengı 9 db Al. 13.4 2 Ft alpakka 1950 és 1966 között (1963 nincs) T2-3 25 1000 13.5 1 Ft 1878 Selmeci altáró öntött Br. T2-2 5000 13.6 20, 10, 5 Ft 1948 T2-2 3 6000 13.7 Berán: Jókai Mór 1925. Br. 36 mm Borsos M: XXVIII. Physiologiai Congres. 1980. Br. 60 mm Kiss N. A.: Erdélyi menekültekért 1989 Br. 43 mm T1-3 3 1000 13.8 Magyar gyógyszertár alapja (1744) 1974 Br. 60 mm Seidan: M.O TV Mehádia 1872 Br. 44 mm T1-3 2 1000 13.9 Madarassy: Pénzintézetek K.P.S.E. Évszám nélkül Br. 55 mm Sportérem 1929 jelz. Ag. 20,0g T3-3 2 2000 Hermann Ottó 1985 ö. br. 75 mm 13.10 Kiss N. A. Erdélyért Br. 1989 43 mm T1-3 2 1000 13.11 Budapesti szabadságszobor eo. Br. 81x47 mm T2/2 500 13.12 Magyar Munka Érdemrend ar, ez, br fok.(késıi) tokban+mini T2-2 3 1000 13.13 Szocialista kitüntetés + mini + tok T1-1 3 1000 13.14 Szocialista kitüntetés + mini + tok T1-1 4 1200 13.15 Keleti pu. évf. 1884-1959. fa lapon eo.ö. br. 110mm T2-2 2 1000 13.16 Klf br. érem fa lapon T2-2 4 600 13.17 Klf br. érem márványon (3db sport, 1db irredenta) T2-2 4 2000 13.18 Zsákba macska 1,9 kg 3000 13.19 Meisseni, Hollóházi, Zsolnai porc. érem és 4 db terrakotta T1-2 11 2000 Zászló, szalag, címer (6db) br. tölgyfa ág, tábornoki jelzés (6db), fém díszítı szalag (6db) 1978. naptár 13.20 bankjegy képekkel (2 doboz) T2-2 20 1000 Lengyel (1db), NDK (1db), Cseh (1db), Szovjet (3db), Körmöcbánya (4db) érem. br.ni.al. 13.21 Leunai munkások harcára emlékérem 1921. Cu. T1-2 11 2000 13.22 Kongresszusi érem klf. br. T1-2 4 1000 13.23 Konferencia és Kongresszus érem klf. br. T1-2 4 1000 50 éves az Élettani Társaság br. 90 mm. Magyar 13.24 Nıorvos Társaság 1984. Szeged Al. 75mm T1-1 2 1000

100.évf Telefongyár 1876-1976. br. 90 mm 50.évf.Csepeli Festékgyár 1923-1973. br. 72 mm 25.évf. 13.25 Budacolor Festékgyár 1950-1975. br 70 mm T1-1 3 1200 13.26 Szocialista kitüntetı érem Klf br. T1-2 6 2000 Gödöllı, Pécs, Szolnok, Nagykırös, Tatabánya (2), I.kerület, Budaijárás br. érem, plakett 13.27 T1-2 8 2000 Budapesti Gerontológiai találkozó 1983. br. 95 mm Váci 13.28 Mihály br. 85 mm T1-2 2 2000 13.29 Klf. éremtok T1-2 2 1000 14. 14.1 Magyar : Festı sor T1 6 14000 14.2 Bajor tallér : Max. Józs. 1777 T3 1 5000 14.3 Bajor 20 kr. 1772, 10 kr. 1776 (2), 3 kr. 1752 T3/4 4 2000 14.4 Szász tallér 1788 I.E.C. 2/3 tallér jav. Hibás T3/4 5 6000 14.5 Porosz 1/6 tall 1813 A, 4 garas 1805 A, 10 kr 1766, 20 kr. 1765, 1 kr 1748 T3/4 5 2400 14.6 Baden Hessen 20 kr 1763, Pfalz 20 kr 1763 T3/4 2 1600 15. 15.1 Emlékérmek: Köztársaság kikiáltása 1989 Ez+ Br T1 2 3000 15.2 Nagykanizsa 1999 Ez + Br T1 2 3000 15.3 Fellner Jakab 1997 Ez + Br T1 2 3000 15.4 Medgyessy Ferenc 2000 Ez + Br T1 2 3000 15.5 Nagykanizsa vgy. 1999 Ez + Br PP T1 2 3000 15.6 Zala megye 1998 Ez + Br PP T1 2 3000 15.7 4 db bronz érem +1 db ez. Puskás F. T1 5 2000 15.8 Nagy Imre ez. PP T1 1 2800 15.9 Millecentenárium 896-1996 ez. PP T1 1 3500 15.10 Magyar csapat (olimpia) 1990 ez. PP tokban T1 5 15000 15.11 M.o. NATO csatlakozás 1999 ez. PP tokban T1 3 9000 15.12 Mesterdarabok ezüstbıl 1946 T1 6 14000 16. 16.1 M.T. poltura 1763, rézgaras 1764 (Erdély) Ferenc 3 kr. 1800, 1812 T3/4 4 2000 16.2 F.J. krajcár 1872, 1891, 1892 KB T2/3 3 1000 16.3 F.J. korona 1894, 1896 millenium, 1915 KB T2/3 3 2000 16.4 F.J. gulden 1858 B, 1859 B, 1860 A T3 3 4200 16.5 F.J. gulden 1863 A, 1875, 1886 T3 3 4200 16.6 500 Ft postaautó, 200 Ft ezredforduló T1 2 1400 16.7 1 db 20 Ft, 7 db 100 Ft Ni emlékpénz T1 8 2400 16.8 Orosz 2 kop. 1904, 3 kop 1913 (2), N.O.R. 1 pt-5 M (8db) T1/3 11 500 16.9 myanmar 8 db aprófém pénz 1 db papír pénz T2/3 9 500