A Pécs lett a kupagyőztes Percről percre a Final Four

Hasonló dokumentumok
A Szombathely lesz a Szolnok ellenfele a kosár döntőben

REKLÁMAJÁNLAT. Az Alba Fehérvár NB I-es férfi kosárlabda csapata Székesfehérvár egyik legrégebbi, s egyben legsikeresebb, legnépszerűbb együttese.

Streetball challenge. Tájékoztató anyag

1. EGYMÁS ELLEN JÁTSZOTT MÉRKŐZÉS EREDMÉNYE 2. GÓLKÜLÖMBSÉG 3. TÖBB RÚGOTT GÓL 4. TÖBB GYŐZELEM 5. SORSOLÁS

2005/2006-os szezon OB.III Keleti-csoport

Strandröplabda Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság 2009 Férfi döntő végeredmény

6. Cordial kupa. Budapest, szeptember 29. C-csoport

X. Hungarisn Darts Open Magyar február 27. szerda 09:13

U13 lány Badó László régió Felsőház

V. KERETTYE TERMÁL KUPA Kispályás labdarúgó torna és családi nap BÁZAKERETTYE június 30.

XXXIX. MŰSZAKI FELSŐOKTATÁSI SPORTNAPOK

Strandröplabda Magyar Bajnokság 2015.xls Férfi névsor

II. Gyır Kupa Felnıtt B. kategóriás három fegyvernemes vívóverseny. Gyır, Egyetemi kiscsarnok május 18. Fıbíró: Vida János

Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság Futsal Döntő

MAGYARORSZÁG KEREKESSZÉKES KOSÁRLABDA NEMZETI BAJNOKSÁGÁNAK VERSENYKIÍRÁSA 2017/2018

Magyar Egyetemi- Főiskolai Országos Bajnokság Kosárlabda Döntő

JEGY- ÉS BÉRLETINFORMÁCIÓK

Az U11-es csapat nyerte Kaposváron a "Tavaszi Kupát"

Sport XXI. Országos Mini Kupa május 1-4. és

BEMUTATJUK A SZÉKESFEHÉRVÁRI KODOLÁNYI FŐISKOLAI RÖPLABDA KLUB EGYESÜLETET. LÁTVÁNY, IZGALOM, SZENVEDÉLY mindez egy remek olimpiai sportágban!

MAGYAR KOSÁRLABDÁZÓK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE HUNGARIAN BASKETBALL FEDERATION

Gyermek Kupa Szabályok Versenykiírás 3/b sz. melléklet

F I E S Z T A F O C I A S T A D I O N B A N DUNAÚJVÁROS, JÚLIUS 13.

Baranya Megyei Diáksport Tanács 2014/2015. TANÉV ORSZÁGOS DÖNTŐ VÉGEREDMÉNY V. KORCSOPORT. Pécs, május

Sorsoltak: íme, a világbajnoki vízilabdatornák csoportbeosztása

FÉRFI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS A ZSÍROS TIBOR MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2015/2016.

VÉGEREDMÉNY ÚJONC FIÚ. Helyezés Kiem.hely No. CSAPAT NÉV J1 JÁTÉKOS 1 J2 JÁTÉKOS 2 J3 JÁTÉKOS 3 J4 JÁTÉKOS 4 J5 JÁTÉKOS 5

Magyarország legeredményesebb csapata lett a Bonyhád BFC

A változás - a szurkoló szemével 2011 vs. 2016

Chek Nisszá Kupa. Tárgy: Chek-Nisszá Fesztivál támogatása

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál.

NŐI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2013/2014.

II. JAKO GYÖNGYÖS - CUP

2012. ÉVI NŐI STRANDLABDARÚGÓ TORNA LEBONYOLÍTÁSI REND

évkönyv yearbook 2015

NŐI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2014/2015.

Élménydús, gyors és ingyenes hajóutak a vb alatt a fővárosban

Freestyle - Juniors - 57 kg. Csoport A. Csoport B

31. Országos Egyéni Squash Bajnokság 2019.

A HOSSZABBÍTÁS ÉS A BÜNTETŐPÁRBAJ SZABÁLYAI

7. ARANY ÁSZOK PEST MEGYEI SZUPERKUPA-DÖNTŐ

FŐVÁROSI SZABADIDŐ KUPA

1. BUCSA KUPA június 12. Csoportmeccsek A csoport 1. pálya

II. KERETTYE TERMÁL KUPA Kispályás labdarúgó torna és családi nap BÁZAKERETTYE június 28.

INNOVATÍV ISKOLA FEJLESZTÉSE A MARCALTŐI KMETY GYÖRGY EVANGÉLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN ÉS ÓVODÁBAN SPORTKIRÁNDULÁS III.

FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ A NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ A

2016. ÉVI CURLING ORSZÁGOS SZENIOR BAJNOKSÁG

KARÁCSONY KUPA teremlabdarúgó torna versenykiírása és sorsolása

Vízilabda: a vb szele megérintette Budapestet

B A J N O K A A M A T Ő R K I S P Á L Y Á S L A B D A R Ú G Ó T O R N A DUNAÚJVÁROS, DECEMBER 8. SZOMBAT VERSENYKIÍRÁS

14/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI I. OSZTÁLY ELMARADT FELNŐTT MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI ELMARADT U-21-ES MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI TABELLA FELNŐTT

TAGEGYESÜLETI NYILVÁNTARTÁS

Csongrád Megyei Diáksport Egyesület

Hungarian Darts Open WDF II. Kategóriás, BDO C kategóriás Férfi és D kategóriás Női Ranglista Verseny Kelet-európai régió május 8-10.

U /2019 JÁTÉKNAPOK (ALAPSZAKASZ) MÉRKŐZÉSEK KEZDÉSI IDŐPONTJA KORHATÁR MINIMÁLIS LÉTSZÁM A RAJTLISTÁN 10+1

6/ sz. Közlöny

Óriási szenzáció! Ma kezdetét veszi a legújabb hivatalos beyblade-verseny! A Dark Nebulával vívott csata után a beyblade világa elemeire hullott, de

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

MAGYAR VÍZILABDA SZÖVETSÉG

Női Kosárlabda MEFOB - lebonyolítási rend

AgroFeed. dr Hepp Ferenc. Férfi Emlékkupa. Négyes Döntő január (péntek, szombat) Győr, Egyetemi Csarnok

Óvodapedagógus hallgatónk a Latin Táncok Formációs Világbajnokságán

OLIMPIAI KVÍZ. Athéntól Londonig. A helyes megfejtők között értékes ajándékokat sorsolunk ki. A pályázó adatai. Név:.. cím:... Postacím:...

I. LYRA BEACH-HRSE AMATŐR STRANDÖPLABDA TORNA versenykiírása

EuroFIFA Online Bajnokságok Hivatalos Versenyszabályzat

Magyar Kupa - 1. forduló Junior Férfi Tőr Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok szeptember 24.

ETE SE MEGYE I. OSZTÁLY EZÜSTÉRMES CSAPATÁNAK ÉRTÉKELÉSE

Budapesti és Pest Megyei Régió Pálya OB Kvalifikációs Verseny 2016

1/4 Final. Qualif. 1/2 Final. Final 1-2. Final :15:26 U23 szabadfogású országos bajnokság - Mar 2016 FS - 57 kg CVSE HORVATH C.

KÖSZÖNTŐ. Örömmel köszöntöm a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság futsal-döntőjének csapatait, sportolókat és vezetőiket.

TELEKOM LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

Szatmár Unió FC E l n ö k s é g e! Fehérgyarmat, Kiss E. u. 2. Tel.: /44/ KARÁCSONY KUPA teremlabdarúgó torna versenykiírása és sorsolása

SZAKMAI BESZÁMOLÓ. A TÁPIÓSZECSŐI U7, U9 és U11-es KOROSZTÁLYOK ÉVI TEVÉKENYSÉGÉRŐL. (korosztályos edző)

Paks. Zánka. Körmend. Kecskemét. Népliget, Építõk Sporttelep elõtti terület. streetballnet.hu. május 25. Kôbánya. június 1. június 15. június 22.

Magyar Labdarúgó Szövetség

SZILVESZTERI TEREMLABDARÚGÓ TORNA 2017 VERSENYKIÍRÁS

Heves Megyei Diák- és Szabadidősport Egyesület 2014/2015. TANÉV ORSZÁGOS DÖNTŐ III. KORCSOPORT. Eger, június

19/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK

XIX. HUNGARIAN OPEN WEEKEND n o v e m b e r 3 5.

NŐI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS A KILLIK LÁSZLÓ NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2018/2019.

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL STRANDRÖPLABDA VERSENYKIÍRÁSA 2018.

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, 9 korosztály, 70 csapat, 950 játékos a DABASI FOCITORNÁKON. a jövő lehető séget kínál.

VII. Szitka Béla Kispályás Labdarúgó Emléktorna VERSENYKIÍRÁS

BORSODI Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság Országos Döntő Balatonakarattya, augusztus 8-9. KVALIFIKÁLT CSAPATOK

A évi Magyar Egyetemi és Főiskolai Rögbi Bajnokság Versenykiírása

V-VI.korcsoport A kategória FIÚK EREDMÉNYEK

XXI. Egyetemi Városok Sporttalálkozója. Versenykiírás

I. JFC Kupa Jászberény, augusztus 16. VERSENYKIÍRÁS. I. JFC Kupa. utánpótlás labdarúgótorna

8/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 8. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 8. FORDULÓ U-21-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

EGYÉNI ÖSSZETETT EREDMÉNY. 7 30,60 Szalai Ádám Halasi TK 8 29,40 Kardos Levente KSI-SE Pirók Tamás Mészáros Csaba, Komlós László, Tóth Péter

13. Sípmester fesztivál Baranya megye, Pécs technikai információk

Szrecsko Szekulovics: Most jobb, ha megyek

Átírás:

A Pécs lett a kupagyőztes Percről percre a Final Four Nyugat.hu 2009. április 03. 22:01 A Pécsé lett a Magyar Kupa aranyérem. Kövesse nyomon percről percre az eseményeket. 14 óra 30 perc: A Pécs lett a kupagyőztes 87 98-ra nyert a Pécs, ezzel ők lettek a kupagyőztesek. A harmadik negyed után 5 pont a FALCO előnye Harminc percnyi játék után 69-64 a FALCO-nak. 13 óra 32 perc: A szünetben dötetlen A félidőben döntetlen, 42-42. 13 óra 9 perc: Az első negyedet a FALCO nyerte Tíz percnyi játék után a FALCO 23-18-ra vezet. 12 óra 50 perc: Elkezdődött a döntő Ezekben a percekben elkezdődött a találkozó. 12 óra 16 perc: Öt perccel később kezdődik a találkozó A Magyar Televízió kérésére az eredeti tervekkel ellentétben nem háromnegyed egykor, hanem öt perccel később, 12 óra 50 perckor kezdődik a McDonald s Férfi Kosárlabda Magyar Kupa Döntő. 11 óra 53 perc: Még kevesen vannak az Arenában Az Arena Savariában nincsenek sokan, úgy látszik, előbb mindenki megeszi az ebédet. A pénztár nyitva van, van még belépő. A pályán Horváth Zoltán és Vida Máté melegít. 9 óra 46 perc: Tízkor nyitnak a pénztárak Negyed óra múlva, 10 órakor kinyitnak a pénztárak. Igyekeznie kell azonban annak, aki jegyet akar venni, hiszen mindössze 700 darab belépő maradt. 21 óra 15 perc: A Pécs lesz a FALCO ellenfele Izgalmas, jó mérkőzést játszott egymással a Pécs és a Szolnok a második elődöntőn. Sokáig úgy tűnt, a Tisza-

partiak lesznek a vasárnapi ellenfeleink. A Pécs azonban a második félidőben magára talált, és elsősorban Tóth remek játékának köszönhetően a maga javára fordította a mérkőzést. A végeredmény 66-55 lett a baranyaiaknak. 18 óra 54 perc: Döntőben a FALCO A Körmend csak az első félidőben tudta megnehezíteni a FALCO dolgát. Szrecsko Szekulovics együttese folyamatosan őrölte fel vasi riválisát és megérdemelten nyert. Rövidesen képgalériát és összefoglalót láthatnak a mérkőzésről.

Döntőben a FALCO. Tekintse meg legújabb galériánkat! Unger Tamás 17 óra: Elkezdődött a FALCO Körmend Ezekben a percekben elkezdődött a meccs. A találkozót a Nyugat Rádióban az FM 88.4-en vagy a www.nyugatradio.hu weboldalon élőben hallhatják. 16 óra 53 perc: Itt van már Növényi is Pár perccel ezelőtt a helyi műsorvezető köszöntötte Növényi Norbertet, Moszkva olimpiai bajnokát, aki FALCO sállal a nyakában érkezett meg az Arenába. Növényi elmondta, sokat hallott már a vasi kosárrangadóról, ezért döntött úgy, hogy eljön Szombathelyre, ráadásul itt találkozhat barátjával, az Európa-bajnok diszkoszvetővel, Fazekas Róberttel. 16 óra 32 perc: Melegítenek a csapatok

Fél órával a mérkőzés előtt a körmendi csapat teljes létszámmal melegít, a FALCO játékosai ebben a pillanatban, hatalmas taps mellett futottak ki a nézőtérre. A csarnokban jelenleg félház van, de az épület előtt még nagyon sokan várnak arra, hogy bejuthassanak. 15 óra 15 perc: Előkészületek az Arenában, a Körmend már megérkezett a csarnokba Negyed órával a kapunyitás előtt Marton Zoltán, a Szombathelyi Security vezetője eligazítást tart a biztonsági embereknek. Az Arena Savaria már "készen áll" a vasi rangadóra, a csarnok mennyezete sárga-fekete szalagokkal van díszítve. Kapunyitás fél négykor lesz. Időközben megérkezett a Polaroid-Lami-Véd Körmend csapata. Elsőként Fodor, Banks és Rodgers tűnt fel az Arenában. Egyelőre természetesen csak civilben. 13 óra 47 perc: Jól fogynak a jegyek Információink szerint a mai napra mindössze 350 darab eladható jegy maradt. A pénztárak jelenleg is nyitva vannak, és amíg van belépő, nyitva is maradnak. 11 óra 20 perc: Kinyitottak a pénztárak A terveknek megfelelően 11 órakor kinyitottak az Arena Savaria pénztárai. A nyitás után kisebb sor volt. Az elmúlt negyedórában körülbelül ötvenen vásároltak jegyet. A pénztárak a nyitásig, vagy amíg van jegy, már nyitva is maradnak. 11 óra 8 perc: Beindult az élet Elkezdődött az élet az Arena Savaria környékén. A parkolóban felállított légváraknál és egyéb szórakozási lehetőségeknél egyre többen vannak. Fontos információ, hogy mindent ingyen lehet igénybe venni. A kiscsarnokban egy kadett torna zajlik, ahol ezekben a percekben éppen a FALCO játszik. A büfében pedig a tavalyi Körmend - FALCO döntő 4. mérkőzését nézik. Folyamatosan érkeznek a szurkolók. 9 óra 8 perc: Helyzetjelentés a Sugár útról Az utolsó simításokat végzik a kis csarnoknál. A büfében már működik a projektor, a téren pedig áll a légvár és már lehet elektromos kisautózni is. Most szerelik a kosárpalánkokat, amikre egészen három óráig lehet értékes nyereményekért dobálni. Már szurkolók is vannak a helyszínen. 8 óra 55 perc: Növényi Norbert is a lelátón Információink szerint a vasi kosárrangadót a helyszínen nézi meg Növényi Norbert, Moszkva birkózó olimpiai bajnoka is. 22 óra 16 perc: Pénztárnyitás 11-kor Noha az első elődöntő a FALCO és a Körmend csatája csak 17 órakor kezdődik, jegyeket már 11 órától lehet venni az Arena Savariaban. Az egynapos és a kétnapos belépőkből is van még.

Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) 22 óra 1 perc: Nyolckor "Gyulánál" A szombati nap már reggel nyolckor elkezdődik. A Sugár úti kiscsarnok büféjében a korábbi nagy csatákat nézhetik meg az érdeklődők. A parkolóban dobóverseny várja a nagyobbakat, légvár és elektromos kisautó a kisebbeket. A Nyugat Rádió élő kívánságműsora délben kezdődik, kettőtől pedig Pál T. Gáborral és két vendégével, Kiss Esztivel és Csaba bácsival rendhagyó Pálforduló kezdődik a régi csarnok büféjében.