Premier Galéria 12. aukció 2015. október 19.



Hasonló dokumentumok
Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.

Premier Galéria 11. aukció június 1.

Premier Galéria 13. aukció december 7.

9. Grafikai Kamaraaukció március 10. Leütési lista

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXXIV. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

Premier Galéria nyolcadik aukció október 13.

aukció 1. tétel - Zórád Ernő ( ): Tabáni délután 2. tétel - Szentiványi Lajos ( ): Pipacsos csendélet kikiáltási ár: HUF

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Merítés a KUT-ból X. JUBILÁRIS KIÁLLÍTÁS

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is.

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: 900 Ft

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17.

88/19. Deim Pál (1932) Korpusz, 2011 technika: fotó, lakkfilc, jbl. méretek: 40 x 28 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 85.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 35/1. Ismeretlen alkotó, XVIII.sz., Puttó sérült, hiányos technika: fa méretek: 80 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 65.

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

Új Szöveges dokumentum. XIX. Téli Tárlat lista (kiállítók névsora, műcímek) Bacskainé Oláh Klára (1935) Miskolc, Patak u. 10.

06/ ; 06/

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

AMV megyei eredmények

Vécsi Nagy Zoltán művészettörténész

Körzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47.

XII. Réthy Sándor Emlékverseny Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium I. korcsoport "B" kategória leány csapatbajnokság

SENST MUZEUM, BUDAPEST, JLliUS-AUGUSZTUS

Balatongyörök.... a megálmodott valóság!

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

Kulturális Javak Bizottsága november 2-i ülés

4. Mercedes Utcai Futóverseny (10 km-es táv) Kecskemét

Munkanapokon április 11-től április 24-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is.

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

27/1. Réz tál, 2 db technika: réz méretek: kikiáltási ár: 800 Ft. leütési ár: Ft

SUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: augusztus 12.

06/

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/ , fax:36/

NYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó

A Kulturális Javak Bizottsága május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai:

Női 10 km Abszolút eredmények

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

Dunaparti Futópartik futam Október 30. Az 500 méteres óvodásfutam résztvevői. 4 km Abszolút eredménylista

sociei gtój Andrássy Gyula v. b t t. Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk íbauman 3\íár(on Qellérl ^Jenö

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.

Építészeti Ábrázolás Tanszék

M E G H Í V Ó. Dunaújváros Megyei Jogú Város Közgyűlése november 27-én (csütörtök) 9,00 órai kezdettel nyílt ülést tart, melyre meghívom

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( )


2002/2003-as tanév versenyeredményei. Aszalós Krisztina, Busi Alma Mater Oktatási Központ Száraz Anna 5.b 13.

2004 és utána született fiúk 7 éves és fiatalabb

503/2013. (XII. 13.) számú Képviselő-testületi Határozat

Beérkezett pályamûvek listája:

MEGHÍVÓ VALÉTÁLÁSRA

Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE

Bodonyi Emőke. A szentendrei művészet fogalmának kialakulása. PhD. disszertáció tézisei. Témavezető: Dr. Zwickl András PhD.

XVII. évfolyam 3. szám február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály)

B U D A P E S T I Ü G Y V É D I K A M A R A V Á L A S Z T Á S S Z A V A Z A T S Z Á M L Á L Ó B I Z O T T S Á G

U 23 Európa-bajnokság, Lengyelország, W. Európa-játékok, Azerbajdzsán, Bak

Szervezet Képviselő Város Utca Házszám IRSZ Igény célja Adószám támogatási összeg összeg. Ars Danubiana programok

Ideiglenes felvételi jegyzék március 11. O1. INFORMATIKA SZAKKÖZÉPISKOLA

Eredmények: Női egyéni 30 km: Senior (40 év felett)

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8.

DIABETOLÓGIAI TERHESGONDOZÓ CENTRUM SZAKELLÁTÓHELYEK LISTÁJA 2016.

6. félév óra óra óra óra kr. köv. kr. köv. kr. köv. ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz. kr. köv.

Megyei eredmények. Angol. Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Megyei eredmények Megyei Angol Verseny (a Gyakorló Iskola szervezésében):

Töprengő matematika verseny eredményei

Kivonat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés május 31-i nyilvános ülésének jegyzőkönyvéből.

Iskolagyűlés

Regisztráljon környezetünk védelme érdekében. és nyerjen egy környezetbarát táskát! nyereményjáték nyertesei. Gratulálunk!

57/1. Forain, Jean-Louis ( ) Ft Ft 57/9. Olgyai Viktor ( ) Ft Ft 57/10. Berkes Antal ( )

Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola (OM: ) 5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37. Telefon/fax: 56/

EREDMÉNYEK. A SZAKE közismereti vetélkedőinek országos döntője

A Néprajztudományi Bizottság évi tevékenysége

Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei

A megyei diáksport gála jutalmazottjai Jó tanuló Jó sportolók

2010/2011. tanévben az 1.d tanulóinak névsora Osztályfőnök: Dóczi Zsuzsanna Napközis nevelő: Kovács Kinga

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet 2013/2014. tanévi tanulmányi és művészeti versenyein helyezést elért tanulók

2008/2009. TANÉVI BIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. kcs. KÖTÖTTFOGÁS ( ben születettek) Kaposvár,

SZERKESZTI TORMAY CECILE

14 óra. 1. Végh Janka Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea. 2. Papp Máté Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea

A évi Tanyafejlesztési Program keretében támogatást nyert pályázók listája

5. A felkészítô tanfolyamot végzett pedagógusok névsora Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Fôvárosi Pedagógiai Intézet

P E T E R D I A N D O R.

FŐZDE /5 CSATLÓSNÉ PUSZTAI FŐZDE /2 CSENGERI ISTVÁN FŐZDE /3 CZETŐ CSABA FŐZDE /6

79/3. Angelo (Funk Pál)( ) Ft Ft 79/7. Bada Dada ( ) Ft Ft 79/10. Bánki Ákos (1982)

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal

MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

Tantárgyi és szakmai versenyek eredményei

Háziorvosi körzetek - Komárom

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Református PSZE-PÉM mesterpedagógusok listája A Zsinat Oktatási Bizottsága által novemberben elfogadott névsor

Jogász-nappali-osztatlan képzés

BOROMISZA TIBOR EMLÉKKIÁLLÍTÁS MŰVÉSZETMALOM, SZENTENDRE október február 6.

2010. évi ranglista. 20 pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont. 60 fekvő:

Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala

Vác Város Díszpolgárai


Szakmai beszámoló. Szakkönyvtár állományának gyarapítására c. pályázathoz. Pályázati azonosító: /00605

Átírás:

Premier Galéria 12. aukció 2015. október 19. Tételszám 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros nő 2 Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Korlátnál 3 Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt lepellel 4 Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): A mester festés közben Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjl.: R.R. 8000 60000 70000 Tus/papír, 17,5x15 cm, jelzés nélkül, a művész hagyatékából 3000 30000 40000 Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjl.: Rónai 12000 65000 85000 Akvarellel színezett rézkarc/papír, 23x31 cm, jelezve a lemezen jjl.: Iványi-Grünwald Béla 18000 50000 60000 5 Gross Arnold (1929-2015): Budapest Akvarellel színezett rézkarc/papír, 16x26 cm, jjl.: Gross Arnold 26000 90000 120000 6 Edvi Illés Aladár (1870-1958): Boci Olaj/karton, 31x33 cm, jjf.: E. Illés A 45000 90000 100000 7 Ruzicskay György (1896-1993): Mulatozók Olaj, akvarell/papír, 23x43 cm, jjl.: Ruzicskay 40000 120000 150000 8 Jancsek Antal (1907-1990): Olaj/vászon, 70x50 cm, jjl.: Jancsek 40000 100000 150000 Bohóc és műlovarnő 9 Jelzés nélkül: Szamárháton Olaj/fa, 7,5x10 cm, jn., hátoldalán ceruzával: Pettenkofen 10000 80000 150000 10 Bozsó János (1922-1998): Kecskeméti utca Olaj/vászon, 29x34 cm, jjf.: Bozsó J., 1963 140000 220000 250000 11 Kladács Alajos: Útépítők Olaj/vászon, kasírozva, 46x60 cm, jjl.: Kladács 50000 100000 150000 12 Neogrády Antal (1861-1942): Beszélgetők Akvarell/papír, 35x45 cm, jbl.: Neogrády A., 60000 120000 150000 13 Székely Bertalan (1835-1910): Olaj/fa, 41x30 cm, jn., hátoldalán hagyatéki etiketten: Székely Bertalan 120000 280000 380000 Tánc, 1870 körül hagyatékából Lándor Tivadar, Bellák Gábor műbírálatával 14 Drégely László (1932-1990): Olaj/vászon, 36x27 cm, jjl.: Drégely 40000 110000 130000 Csendélet ablakban 15 Bíró Antal (1907-1990): Virágfoltok, 1967 Olaj/papír farostra kasírozva, 65x50 cm, jbl.: 21. 4. 1967 Bíró Antal 75000 180000 250000 16 Bozsó János (1922-1998): Erdőben Olaj/fa, 66x26 cm, jelezve középen lent: Bozsó J., 1962, 70000 150000 250000 hátulján a művész ajánlása 17 Homonai Pál (1922-2010): Lovászok Tempera/karton, 35x35 cm, jjl.: Pál Homonai, 2008 50000 150000 200000 18 Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Pipázó férfi Olaj/dekli, 35x25 cm, jjl.: Kasznár J. 38000 100000 150000

19 Benyovszky István (1898-1969): Akvarell/papír, 32x42 cm, jjl.: Benyovszky 44000 80000 100000 Fiatal lány kosárral 20 Hárencz János (20. század első fele): Olaj/fa, 13,5x18,5 cm, jbl.: Hárencz 12000 45000 60000 Napsütötte délelőtt 21 Péczely Antal (1891-1960): Kettesben Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Péczely 70000 120000 150000 22 Homonai Pál (1922-2010): Kakas Tempera/karton, 35x31 cm, jjl.: Pál Homonai, 2010 50000 150000 250000 23 Rozs János (1901-1987): Utca Akvarell/papír, 24x34 cm, jbl.: Rozs J. 25000 70000 90000 24 Lakatos Artúr (1880-1968): Akvarell/papír, 23x31 cm, jjl.: Lakatos A. 25000 60000 70000 Szentendrei házak 25 Zugor Sándor (1923-2002): Öregerdő Akvarellel színezett rézkarc/papír, 29x39 cm, jjl.: Zugor Sándor 12000 40000 50000 26 Borsos Miklós (1906-1990): Kaszálók Rézkarc/papír, 18x30 cm, jjl.: Borsos Miklós '69 12000 30000 40000 27 Csergezán Pál (1924-1996): Tél a tanyán Rézkarc/papír, 19,5x29,5 cm, jjl.: Csergezán Pál 13000 40000 50000 28 Csergezán Pál (1924-1996): Rézkarc/papír, 16x29,5 cm, jjl.: Csergezán Pál 12000 40000 50000 Hegyvidéki ház 29 Drégely László (1932-1990): Horgász Diópác/papír, 15x25 cm, jjl.: Drégely L. 8000 30000 40000 30 Révész Imre (1859-1945): Beszélgetők Akvarellel színezett rézkarc/papír, 33x45,5 cm, jjl.: Révész Imre 19000 60000 70000 31 Fürjesi Csaba (1969): Tanya és Táj 2006 Linómetszet/papír, 70x50 cm, jkl.: Fürjesi - EA: 1/1 15000 55000 80000 32 Mund Hugó (1892-1962): Akt Litográfia/papír, 31x27,6 cm, jjl.: Mund Hugó és a kövön MH 25000 85000 120000 33 Szőnyi István (1894-1960): Rézkarc/papír, 29,5x33,5 cm, jjl.: Szőnyi István 16000 500000 600000 Gyümölcs szedők 34 Mednyánszky László (1852-1919): Pihenő katonák Vegyestechnika/papír, 16x25 cm, jjl.: Mednyánszky 120000 250000 280000 35 Kádár Béla (1877-1956): Formák Tus/papír, 25x17 cm, jjl.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget 36 Schönberger Armand (1885-1974): Férfi fej Tus, akvarell/papír, 17x14 cm, jjl.: Schönberger, egykoron Rába György gyűjteményében 90000 200000 250000 65000 120000 150000 37 Galambos Tamás (1939): Hazafelé Tus/papír, 11x19 cm, jn. 15000 30000 45000 38 Papp Zoltán (1924-2012): Balatoni mólón Akvarell/papír, 28x36 cm, jbl.: Papp Zoltán 1957 22000 45000 60000 39 Homonai Pál (1922-2010): Pihenő Tempera/karton, 30,5x30 cm, jjl.: Pál Homonai, 2008 50000 850000 120000

40 Ugray György (1945): Anyaság Terrakotta, 44 cm, jelezve alul: Ugray Gy. 15000 40000 50000 41 Muth-jelzéssel: Akt Terrakotta, 38 cm, jelezve alul: Muth 15000 40000 50000 42 Gorka Lívia (1925-2011): Színes váza Kerámia, 14 cm magas, jelezve az alján: Gorka Lívia 18000 40000 50000 43 Kucs Béla (1925-1984): Hajnal Terrakotta, 24x34 cm, jelezve alul: Kucs 18000 60000 70000 44 Szász Endre (1926-2003): Falitányér Hollóházi kerámia, 25 cm, jelezve hátul 6000 20000 25000 45 Szász Endre (1926-2003): Aranyozott hollóházi kerámia, 15 cm, jelezve alján, katalógus szám: 15000 40000 50000 Szignált falidísz I. 910305000 46 Szász Endre (1926-2003): Szignált falidísz II. Aranyozott hollóházi kerámia, 15 cm, jelezve alján, katalógus szám: 910305800 15000 40000 50000 47 Páll Lajos (1938-2012): Erdélyi táj Akvarell/papír, 65x52 cm, jbl.: Páll Lajos, Korond, 1971 30000 70000 80000 48 Agricola, Lídia (1914-1994): Nagybánya Olaj/farost, 27x39cm, jjl.: Agricola L. 1968 60000 150000 200000 49 Sztelek Norbert (1884-1956): Üldögélők Pasztell/papír, 25x30 cm, jbl.: Sztelek 39000 100000 120000 50 Véső Ágoston (1931): Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Véső Á. 90000 250000 300000 A régi Főtér Nagybányán 51 Lorbergi Lorberer Anna (1913-?): Kertben Olaj/vászon, 50x60 cm, jjl.: Lorberer 50000 150000 180000 52 Mártonfi Benke Márta (1958): Őszi utca Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Mártonfi 60000 150000 250000 53 Bozsó János (1922-1998): Dombos táj Olaj/zsákvászon, 60x70 cm, jjf.: Bozsó J. 90000 180000 250000 54 Horváth G. Andor (1876-1966): Olaj/vászon, 35x25 cm, jjf.: Horváth G. A. 30000 70000 80000 Van-e még az alján..? 55 Bajnai Tóth Lajos (1887-1964): Olaj/vászon, 50x60 cm, jjl.: Bajnai Tóth L. 50000 150000 180000 Kapáló asszony 56 Radnai (Radnay) József (1896-1963): Olaj/dekli, 40x51 cm, jjl.: Radnay 40000 80000 100000 Falusi utca 57 Csohány Kálmán (1925-1980): Tus/papír, 40x29 cm, jjl.: Csohány 1970 és jkl.: ajánlással, 12000 30000 40000 Fehér galamb Csohány 1971. 58 Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Litográfia/papír, 31x51 cm, jkl.: Szabó Z. 12000 30000 40000 Játszadozás 59 ef. Zámbó István (1950): Törpe torzóval EBP/papír, 60 40 cm, jjl.: ef. Zámbó I. 2004. 85000 160000 180000

60 Szentgyörgyi Miklós (1955): Csendélet Olaj/vászon, 45x42 cm, jjl.: Szentgyörgyi M. 60000 100000 150000 61 Walter Gábor (1963-2014): Olaj/farost, 30x40 cm, jn. 50000 100000 150000 Mediterrán terasz 62 Papageorgiu Andrea (1980): Olaj/farost, 98x45 cm, jjl.: PA 170000 350000 450000 Égbe kapaszkodó 63 Miskei Béla (1967): Herbie Hancock Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Miskei B. 70000 150000 250000 64 Wahorn András (1953): Álmodozás Vegyestechnika/papír, 50x70 cm, jelzés nélkül 95000 250000 300000 65 Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Olaj/farost, 35x50 cm, jjl.: Szentgyörgyi '95 60000 150000 200000 Absztrakció 66 Walter Gábor (1963-2014): Lófej Olaj/vászon, 50x40 cm, jbl.: Walter 70000 180000 250000 67 Repcze János (1905-1985): Tájkép Pasztell/papír, 40x30 cm, jjl.: Repcze J. és hátul: "Aláírásommal hitelesítem" 80000 250000 300000 Repcze János, 1967. X. 14. 68 Bozsó János (1922-1998): Eső után Olaj/farost, 75,5x53 cm, jn. 120000 250000 300000 69 Lotz Károly (1833-1904): Freskó terv I. Szén, ceruza/papír, 107x47 cm, jjl.: Lotz K. 180000 450000 500000 70 Vértes Marcell? (1895-1961): Tabán Pasztell/papír, 41x50 cm, jjl.: nehezen olvasható 50000 120000 150000 71 Böhm Lipót (1916-1995): Csendélet Vegyestechnika/papír, 28,5x19 cm, jn. 10000 40000 50000 72 Csergezán Pál (1924-1996): Rézkarc/papír, 29,5x39,5 cm, jjl.: Csergezán Pál 28000 70000 90000 Őzek az erdőben 73 Koszta József (1861-1949): Rézkarc/papír, 23x29 cm, jjl.: Koszta J. 15000 55000 70000 Kapáló asszonyok 74 Ferenczy Valér (1885-1954): Lagúna Rézkarc/papír, 19x14 cm, jjl.: Ferenczy V., és a lemezen Ferenczy 25000 60000 70000 Valér 75 Szabó Vladimir (1905-1991): Festő Rézkarc/papír, 25x29,5 cm, jjl.: Szabó Vladimír és jkl.: 42/100 20000 50000 60000 76 Perlmutter Izsák (1866-1932): Rézkarc/papír, 19x14 cm, jjl.: Perlmutter Izsák 25000 60000 70000 Kalapos hölgy 77 Rippl-Rónai József (1861-1927): Kacsák Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjf.: R.R. 13000 65000 85000 78 Schwierkievicz Róbert (1942): Szitanyomat/ papír, 58x27 cm, jjl.: SR 1972 75000 150000 200000 Vietnám, 1972 79 Szász Endre (1926-2003): Halak Monotípia/papír, 28x38 cm, jjl.: Szász Endre 80000 250000 300000

80 Kádár Béla (1926-2013): Fák, virágok Tus/papír, 16x22,5 cm, jjl.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget 90000 250000 300000 81 Bozsó János (1922-1998): Dömösi utcán Toll/papír, 14x15 cm, jkl.: Dömös 1967. Bozsó János 8000 35000 45000 82 Déry Béla (1870-1932): Parkrészlet Olaj/vászon, 55x68 cm, jbl.: Déry Béla 1927 120000 250000 300000 83 Zórád Ernő (Wallburg Egon, 1911-2004): Akvarell/papír, 24x34 cm, jbl.: Wallburg Egon, 1941. 40000 100000 150000 Csikósok 84 Balogh Margit (1898-1965): Nürnberg Grafit/papír, 14x19,5 cm, jjl.: Balogh Margit 15000 50000 60000 85 Cora Erzsébet (Sugár Gyuláné, 1927): Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Cora 35000 100000 150000 Csendélet jácinttal 86 Moldován István (1911-2000): Alföldi táj Olaj/farost, 20x40 cm, jjl.: Moldován I. 26000 50000 60000 87 Bartl József (1932-2013): Szentendrei kert Akvarell/papír, 33x46 cm, jjl.: Bartl 1966 20000 70000 80000 88 Ilosvai Varga István (1895-1978): Piknik Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Ilosvai Varga I. 120000 300000 350000 89 Jancsek Antal (1907-1990): Olaj/farost, 65x51 cm, jbl.: Jancsek A., illetve hátul 60000 150000 200000 Szepezdi kertben 1981 90 Fekete Nagy Béla (1905-1983): Csendélet Gouache/papír, 72x60 cm, jjl.: FNB 180000 380000 450000 91 Bér Rudolf (1924-2004): Reggel Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Bér R. 85000 200000 250000 92 Pleidell János (1915-2007): Táj Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Pleidell 80000 250000 300000 93 Bozsó János (1922-1998): Csendélet Olaj/farost, 60x70 cm, jjl.: Bozsó János, Tőserdő 130000 300000 350000 94 Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Pár Olaj/farost, 122x33 cm, jbl.: Szentgyörgyi 80000 200000 300000 95 Kádár Béla (1877-1956): Fekvő nő Tus/papír, 16x29 cm, jbk.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget 95000 250000 300000 96 Győri Attila József (1952): O.L. (Ország Olaj, vegyestechnika/farost, 71x71 cm, jelezve hátul: Gy.A.J. 2010 60000 150000 200000 Lili) emlékére 97 Lossonczy Tamás (1904-2009): Vegyestechnika/papír, 49x67 cm, jjl.: Lossonczy 1968 190000 300000 450000 Nyugalomban 98 Ország Lili (1926-1978): Ikonfal barna Nyomat/papír, 50x35 cm, jelezve hátul: Ország Lili műtermi hagyatéka, 30000 100000 200000 Vasilescu gyűjteményből, 104/300, ''Szeretettel Virágnak'' 2003 Karácsony 99 Egry József (1883-1951): Kavics rostálók Olaj/fa, 39,5x49,5 cm, jjl.: Egry József 480000 600000 850000 100 Schönberger Armand (1885-1974): Női fej Gouache/papír, 34x24 cm, jbl.: Schönberger, szerepelt a Virág Judit Galéria Soros-gyűjteményből rendezett árverésén, ahol a 16. tétel volt 580000 850000 1000000