TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2017/2018. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL

Hasonló dokumentumok
TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2018/2019. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL. A MEFOB Általános Versenykiírás rendelkezik a résztvevőkről.

TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2015/2016. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL

TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL

2014/2015. ÉVI STRANDKÉZILABDA MAGYAR EGYETEMI FŐISKOLAI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG VELENCE, EFOTT JÚLIUS

Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság Futsal Döntő

Strandröplabda Magyar Egyetemi - Főiskolai Országos Bajnokság 2017/2018. tanév - MEFOB Döntő Versenykiírás

2017/2018. ÉVI NEMZETI EGYETEMI JÉGKORONG BAJNOKSÁG (MEFOB) VERSENYKIÍRÁSA

FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ A NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ A

nemzeti egyetemi kosárlabda bajnokság (MEFOB) VERSENYKIÍRÁSA 2014/2015

Magyar Egyetemi - Főiskolai Bajnokság. Floorball. Szeged, május 8-10.

NEMZETI EGYETEMI KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG (MEFOB) VERSENYKIÍRÁSA 2015/2016

NEMZETI EGYETEMI KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA 2013/2014

XXXIX. MŰSZAKI FELSŐOKTATÁSI SPORTNAPOK

MAGYAR VÍZILABDA SZÖVETSÉG A ÉVI BENU FÉRFI ÉS NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁSA 2016/2017. ÉVI BAJNOKI SZEZON

NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ A FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ A

SPORTPONT - KRE TAVASZI SPORTNAP FÉRFI LABDARÚGÓ TORNA április 09.

SPORTPONT - KRE TAVASZI SPORTNAP MIX STRANDRÖPLABDA TORNA április 09.

KÖSZÖNTŐ. Örömmel köszöntöm a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság futsal-döntőjének csapatait, sportolókat és vezetőiket.

Magyar Egyetemi - Főiskolai Bajnokság. Floorball. Szeged, május 8-9.

Női Kosárlabda MEFOB - lebonyolítási rend

A MAGYAR VÍZILABDA SZÖVETSÉG

Versenykiírás. Általános rendelkezések

Magyar Egyetemi Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokság

MAGYAR VÍZILABDA SZÖVETSÉG

FÉRFI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS A ZSÍROS TIBOR MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2016/2017.

MAGYAR KOSÁRLABDÁZÓK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE HUNGARIAN BASKETBALL FEDERATION

SPORTPONT - KRE TAVASZI SPORTNAP LABDARÚGÓ HÁZI KUPA április 09.

NEMZETI EGYETEMI KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG (MEFOB) VERSENYKIÍRÁSA 2016/2017.

NŐI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2014/2015.

NŐI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2013/2014.

NŐI DR. HEPP FERENC EMLÉKKUPA ÉS A KILLIK LÁSZLÓ NŐI MAGYAR KUPA VERSENYKIÍRÁS 2018/2019.

A ÉVI FÉRFI ÉS NŐI EGYETEMI VÍZILABDA KUPA VERSENYKIÍRÁSA

NŐI Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa és Magyar Kupa Versenykiírás 2011/2012.

MAGYAR EGYETEMI-FŐISKOLAI ORSZÁGOS VÍVÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁS

VÁC VÁROS SPORTCSARNOKA ÁPRILIS 24.

2017/2018-AS TANÉV PEST MEGYEI VI. KORCSOPORTOS LEÁNY KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁSA

Férfi Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa és Magyar Kupa Versenykiírás 2010/2011.

Magyar Vízilabda Szövetség BENU Férfi és Női Magyar Kupa évi Versenykiírása 2019/2020. évi kupaszezon -

2018/2019-ES TANÉV PEST MEGYEI V.-VI. KORCSOPORTOS LEÁNY KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁSA

DABAS május 14.

Az oktatási intézmények I., II., III., IV., V. és VI. korcsoportos csapatai, ahol fiúk és leányok vegyes csapatot alkotnak.

Strandröplabda Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság 2009 Férfi döntő végeredmény

PÁLYÁZATI TUDNIVALÓK. A rendezéssel kapcsolatos részletes forgatókönyvet az Általános Versenykiírás mellékletében találhatják.

2012. ÉVI NŐI STRANDLABDARÚGÓ TORNA LEBONYOLÍTÁSI REND

BUDAPESTBANK CSALÁDI ÉS SPORTNAP ZÁNKA VERSENYKIÍRÁS KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

VESZPRÉM ÁPRILIS

2018/2019. TANÉVI FLOORBALL - NAGYPÁLYÁS DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁS

V-VI.korcsoport A kategória FIÚK

2012/2013. TANÉVI KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ III. KORCSOPORT LÁNY. Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok május 14.

2018/2019. TANÉVI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA Borsod-Abaúj-Zemplén MEGYEI DÖNTŐ

2012/2013. TANÉVI KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ III. KORCSOPORT LEÁNY. Gyula Prohászka Zsolt Sportcsarnok május 24.

2012/2013. TANÉVI KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ III. KORCSOPORT

I. FUTSAL BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL TOLLASLADBA VERSENYKIÍRÁSA 2018.

Magyar Egyetemi - Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokság Versenykiírása

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA 2017.

Versenykiírás és program

XXLII. MŰSZAKI FELSŐOKTATÁSI SPORTNAPOK. Kecskemét október Rendező: Kecskeméti Főiskola

Magyar Labdarúgó Szövetség NB III-AS AMATŐR VÁLOGATOTTAK TORNÁJA VERSENYKIÍRÁSA

Magyar Labdarúgó Szövetség

A évi Magyar Egyetemi és Főiskolai Rögbi Bajnokság Versenykiírása

FEKOSZ Sportkupa. Kispályás Labdarúgó Torna április Debrecen. Versenykiírás

Villamosenergia-ipari kispályás labdarúgó találkozók versenyszabályzata

MAGYAR BOWLING és TEKE SZÖVETSÉG TEKE SZAKÁGI SZÖVETSÉG

F I E S Z T A F O C I A S T A D I O N B A N DUNAÚJVÁROS, JÚLIUS 13.

III. ENERGOTT TEREMLIGA

MAGYAR EGYETEMI - FŐISKOLAI ORSZÁGOS VÁLTÓFUTÓ BAJNOKSÁG (MEFOB)

V-VI.korcsoport B kategória LÁNYOK

Szatmár Unió FC E l n ö k s é g e! Fehérgyarmat, Kiss E. u. 2. Tel.: /44/ KARÁCSONY KUPA teremlabdarúgó torna versenykiírása és sorsolása

CAMPUS SPORTFESZTIVÁL STRANDRÖPLABDA VERSENYKIÍRÁSA 2018.

Budapesti Tollaslabdázók Szövetsége B U D A P E S T / évi, 55. nyílt Férfi Csapatbajnoksága. Versenykiírás

26. Bosch Szarvasűzők

TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2014/2015. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL

Versenykiírás. BM Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság Gazdasági Ellátó Központ Sportnapok. Országos Strandfoci Bajnokság 2014.

V. RÁBAKÖZ KUPA LÁNY KÉZILABDA TORNA

VI. Rábaköz MKSZ Kupa Lány Kézilabda Torna

MAGYARORSZÁG KEREKESSZÉKES KOSÁRLABDA NEMZETI BAJNOKSÁGÁNAK VERSENYKIÍRÁSA 2017/2018

A 2010/2011. évi felnőtt férfi Szenior Országos Bajnokság I. osztályának versenykiírása

27. Bosch Szarvasűzők

B KATEGÓRIÁS ÉS SZABADIDŐS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Az MLSZ Elnökségének szeptember 25.-i határozatai

IFJÚSÁGI, SERDÜLŐ, GYERMEK FIÚ ÉS LEÁNY ORSZÁGOS VÍZILABDA BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

Átírás:

Verseny rendezője: TÁJÉKOZTATÓ A MEFOB 2017/2018. ÉVI FUTSAL BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI RENDJÉRŐL Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség Verseny célja: A MEFS által 2017/18. tanévben meghirdetett egyetemi - főiskolai országos női-férfi futsal bajnokság célja, hogy eldöntse a bajnoki címeket, a hallgatók körében népszerűsítse a futsalt, elősegítve a további versenyekre történő kiválasztást. Résztvevők: A MEFOB Általános Versenykiírás rendelkezik a résztvevőkről. Igazolás: A sportolók indulási jogosultságát a csapatvezetők ellenőrzik. Ennek során a csapatvezetők diákigazolvánnyal, érvényes sportorvosi igazolással vagy orvosi igazolással 1 igazolják a versenyzők részvételi jogosultságát. Verseny lebonyolítása, résztvevő csapatok: FÉRFI Csapatok 1. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 2. Budapesti Corvinus Egyetem 3. Debreceni Egyetem 4. Dunaújvárosi Egyetem 5. Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest 6. Eötvös Loránd Tudományegyetem, Savaria Egyetemi Központ 7. Eszterházy Károly Egyetem, Eger 8. Kaposvári Egyetem 9. Miskolci Egyetem 10. Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Budapest 1 Nyilatkozattal, miszerint a játékos saját felelősségére, érvényes orvosi engedély nélkül lép pályára, abban az esetben lehet szerepelni, ha a játékos utólagosan, 8 napon belül érvényes orvosi igazolást tud bemutatni az adott napra.

11. Neumann János Egyetem, Kecskemét 12. Nyíregyházi Egyetem 13. Óbudai Egyetem 14. Pannon Egyetem, Veszprém 15. Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapest 16. Pécsi Tudományegyetem 17. Semmelweis Egyetem, Budapest 18. Széchenyi István Egyetem, Győr 19. Szegedi Tudományegyetem 20. Testnevelési Egyetem, Budapest NŐI Csapatok 1. Debreceni Egyetem 2. Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest 3. Eötvös Loránd Tudományegyetem, Savaria Egyetemi Központ 4. Eszterházy Károly Egyetem, Eger 5. Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Budapest 6. Pécsi Tudományegyetem 7. Testnevelési Egyetem

Selejtezők A négycsapatos döntő megrendezése előtt selejtező mérkőzésekre kerül sor. Férfiak 1. forduló A 20 intézményből a tavalyi 4 döntős intézmény kiemelésre kerül. Az így megmaradó 16 intézményt területi alapon 4 darab 4 csapatos csoportba sorsoljuk, amiken belül párosával összesorsoljuk őket. A selejtezőmérkőzések során, kettő mérkőzést, oda-vissza vágót játszanak a csapatok, (pályaválasztó a sorsolásban elől szerepelő csapat). Kettő mérkőzés dönt a továbbjutásról. A pontegyenlőségnél az idegenben lőtt több gól, azonos eredménynél 2x5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. A hazai csapat köteles gondoskodni a megfelelő helyszínről és a játékvezetőkről. A játékvezetők működését az országos- vagy megyei szövetségektől kell igényelni. 2. forduló Az első fordulóban továbbjutó 8 csapat, valamint a 4 kiemelt csapat, 12 intézmény alkotja a 2. forduló mezőnyét. Az intézményeket (területi alapon) csoportokba sorsoljuk, amiken belül párosával összesorsoljuk őket. A selejtezőmérkőzések során kettő mérkőzést, oda-vissza vágót játszanak a csapatok, (pályaválasztó a sorsolás után). Kettő mérkőzés dönt a továbbjutásról. A pontegyenlőségnél az idegenben lőtt több gól, azonos eredménynél 2x5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. A hazai csapat köteles gondoskodni a megfelelő helyszínről és a játékvezetőkről. A játékvezetők működését az országos- vagy megyei szövetségektől kell igényelni. 3. forduló Miután kialakult a legjobb 6 csapat mezőnye, az intézményeket (területi alapon) párosával összesorsoljuk. A négyes döntőbe jutásért kettő mérkőzést, oda-vissza vágót játszanak a csapatok, (pályaválasztó a sorsolás után). Kettő mérkőzés dönt a továbbjutásról. A pontegyenlőségnél az idegenben lőtt több gól, azonos eredménynél 2x5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. A hazai csapat köteles gondoskodni a megfelelő helyszínről és a játékvezetőkről. A játékvezetők működését az országos- vagy megyei szövetségektől kell igényelni. 4. forduló Az egyenes ágon négyes döntőbe jutott három csapaton túl, a 3. fordulóban kieső csapatok közül, a két jobbik vesztes (gólarány) két mérkőzést, oda-vissza vágót játszik (pályaválasztó a sorsolás után) a négyes döntő negyedik helyéért. Kettő mérkőzés dönt a továbbjutásról. A pontegyenlőségnél az idegenben lőtt több gól, azonos eredménynél 2x5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. A hazai csapat köteles gondoskodni a megfelelő helyszínről és a játékvezetőkről. A játékvezetők működését az országos- vagy megyei szövetségektől kell igényelni.

A selejtezők első fordulóját 2017. február 28-ig, a 2. fordulót március 23-ig, a 3. fordulót április 20-ig kell lejátszani! Felhívjuk a csapatok figyelmét a határidők pontos betartására. A selejtezők továbbjutó csapatai vegyék fel a kapcsolatot a soron következő ellenféllel. A határidők betartásáért minden csapat felelős. A pályaválasztó csapat minimum két maximum három időpontot köteles megadni. Amennyiben nem sikerül a megegyezés, ebben az esetben a MEFS referens írja ki az időpontot. 14 játékos nevezhető. Hivatalos futsal versenyszabályok érvényesek (2x20 perc tiszta játékidő). A selejtező mérkőzéseken felmerülő költségek a csapatokat terhelik. Nők A 7 intézményt a 2017. évi győztest kiemelve párosával összesorsoljuk. Egy vidéki csapat, egy budapesti csapatot kap ellenfeléül. A négyes döntőbe jutásért oda-vissza vágót játszanak a csapatok. Kettő mérkőzés dönt a továbbjutásról. A pontegyenlőségnél az idegenben lőtt több gól, azonos eredménynél 2x5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. A hazai csapat köteles gondoskodni a megfelelő helyszínről és a játékvezetőkről. A játékvezetők működését az országos- vagy megyei szövetségektől kell igényelni. A selejtezőket 2017. március 15-ig kell lejátszani! Felhívjuk a csapatok figyelmét a határidők pontos betartására. A selejtezők továbbjutó csapatai vegyék fel a kapcsolatot a soron következő ellenféllel. A határidők betartásáért mindkét csapat felelős. A pályaválasztó csapat minimum két maximum három időpontot köteles megadni. Amennyiben nem sikerül a megegyezés, ebben az esetben a MEFS referens írja ki az időpontot. 14 játékos nevezhető. Hivatalos futsal versenyszabályok érvényesek (2x20 perc tiszta játékidő). A selejtező mérkőzéseken felmerülő költségek a csapatokat terhelik. A női csapatoknál lehetőség van két olyan hallgató szerepeltetésére, akiknek az intézménye nem indul a mefob küzdelmeiben. Döntő A selejtezők fordulójának győztesei játszanak egymással. A döntőre 14 játékos nevezhető. Hivatalos futsal versenyszabályok érvényesek (2x20 perc tiszta játékidő). Döntetlennél 2x5 perc hosszabbítás, ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgások következnek.

Sorsolás Nők I. forduló Március 15-ig 1. Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest Eszterházy Károly Egyetem, Eger 2. Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Budapest Pécsi Tudományegyetem 3. Debreceni Egyetem Testnevelési Egyetem, Budapest

Férfiak I. forduló Február 28-ig 1. Széchenyi István Egyetem, Győr Pannon Egyetem, Veszprém 2. Kaposvári Egyetem Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest 3. Pécsi Tudományegyetem Dunaújvárosi Egyetem 4. Óbudai Egyetem Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapest 5. Eszterházy Károly Egyetem, Eger Nyíregyházi Egyetem 6. Semmelweis Egyetem, Budapest Szegedi Tudományegyetem 7. Budapesti Műszaki és Gazdálkodástudományi Egyetem Neumann János Egyetem, Kecskemét 8. Budapesti Corvinus Egyetem Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Budapest

A mérkőzések jegyzőkönyvét mindig a győztes csapat köteles elküldeni a MEFS email címére szkennelve vagy befotózva (Kovács György főtikár-helyettes gyorgy.kovacs@mefs.hu és Ducz Barbara barbara.ducz@mefs.hu) és postai úton (Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség, 1146 Budapest Istvánmezei út 1-3.). Ne vigyék el a játékvezetők, mert a különböző szövetségekből nem jut el a MEFS-be. A mérkőzés gyorseredményét a győztes csapat képviselője a mérkőzés lejátszását követő 24 órán belül köteles megküldeni e-mailben a MEFS kommunikációsának (Szabó-Ambrus Anita, anita.szabo-ambrus@mefs.hu ) a következő formában: Pl. Futsal selejtező női 1. forduló (03.12.) DE ME 12-10 + legalább 2 két fotó (minimum két játékos, labdával, telefonnal készített selfie is lehet, szurkolókról, hangulatról) A győztes csapat 3 napon belül küldje el a mérkőzés eredményét a sportági referens címére arendastamas@gmail.com. A futsal MEFOB eredményeit a www.mozduljra.hu honlapon, a MEFS közösségi média felületein (@egyetemisport, @sportpont Program) tesszük közzé és folyamatosan vezetjük. A csapatok minden időpontot írásban (e-mail) egyeztessenek, csak így kerülhetők el a vitás esetek illetve ezt tudjuk bizonyítékként figyelembe venni. Egyebek: Minden olyan kérdésben, amelyről ez a versenykiírás nem rendelkezik, a MEFOB Általános versenykiírás és az MLSZ futsal versenyszabályai a mérvadóak. A MEFS Elnökség döntése értelmében valamennyi MEFS rendezvény automatikusan csatlakozik a SportPONT programhoz. Ennek keretében a regisztráció alkalmával (csapatnévsor leadása) az alábbi adatokat kérjük megadni: intézmény neve, játékos neve, Neptun-kódja, születési időpontja. A selejtezők győztesei továbbjutnak a négyes döntőbe. DÖNTŐ: 2018. május Árendás Tamás MEFS futsal referens 06 20 204 4523 arendastamas@gmail.com