Hazai pálya NB I. 15. forduló

Hasonló dokumentumok
Hazai pálya - NB I. 14. forduló

HATÁROZAT-ot. SZOMBATHELYI MTK BUDAPEST MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KECSKEMÉTI TE- PHOENIX MECANO. 19. forduló Dátum TV Hazai Vendég Kezdési időpont

Elkészült a Labdarúgó NB I. teljes tavaszi menetrendje

Hazai pálya - NB I. 8. forduló

Hazai pálya - NB I. 2. forduló

Hongrie Journée n 24 juillet 05:01 25-juil 02:01 03:01 00:01 01:00 03:06 26-juil 00:00 Journée n 31-juil 00:02 01-août 03: :01

Vezetéknév Keresztnév Klub Átlag index Pályán 1. Nikolid Nemanja Videoton FC 217, Szakály Péter Debreceni VSC 191,

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG

Budapest, április 6. Iktatószám: / szám HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Elsőfokú Licencadó Testület határozatai

Az MLSZ Elnökségének augusztus 10-i határozatai

KTE-Phoenix Mecano. PMFC-Matias. A Kecskeméti TE ingyenes kiadványa szeptember 14.

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Soroksár SC április 03.

A Fradi dics? múltja, 66.rész

HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Az Elsőfokú Licencadó Testület határozata. Fegyelmi Bizottság határozatai

Az U11-es csapat nyerte Kaposváron a "Tavaszi Kupát"

FTC SZEKTOR TÉRKÉP 1 C4-C5 2 C3, C6 3 D3, D4 4 C1-C2. SKY Box LUSS HU FTC 2014

DVTK SIÓFOK. A Diósgyôri VTK ingyenes, alkalmi kiadványa augusztus 25. XI. évfolyam, 3. szám.

DVTK - lombard pápa március 14. péntek 19:00 OTP Bank Liga 2013/2014, 20. forduló GÓLÖRÖM > március 14.

Hivatalos Értesítő. Tartalom

Fegyelmi Bizottság határozatai

HIVATALOS ÉRTESÍTŐ. Az MLSZ Elnökségének február 27.-i határozatai

Hungary - Cup Finals 2000, 1998, 1997, 1968, 1952, 1932, 1925, 1923, 1914, 1912, 1911, , 1976,

3. Cordial Cup Hungary Budapest, szeptember

A Fradi dics? múltja, 63.rész

KÖZLEMÉNY LUSS HU FTC 2014

Hivatalos Értesítő Tartalom

MAGYAR LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG HAJDÚ-BIHAR MEGYEI IGAZGATÓSÁG

A Fradi dics? múltja, 14.rész ,1915

A labdarúgó NB I csapatai Budapest Honvéd FC. A csapatot működtető gazdasági társaság neve: Honvéd Futball Club Kft.

4. számú HIVATALOS ÉRTESÍTŐ

Az MLSZ Elnökségének június 25-i határozatai

5. RÉSZTVEVŐ CSAPATOK

Az Elsőfokú Licencadó Testület határozatai

II. PSE Futball Fesztivál versenykiírása

Az NBII. Nyugati csoport csapatairól 2006/07. ősz

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! Soproni VSE Aqvital FC Csákvár október 24.

MEGYE II. NYUGATI CSOPORT 19. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 19. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT BAJNOKSÁG TABELLA U-19-ES BAJNOKSÁG

11/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 11. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

FRADI! FERENCVÁROS DEBRECEN OTP BANK LIGA, 20. FORDULÓ MÁRCIUS 16., 16:30, PUSKÁS STADION. Három, ketto, egy ÉVFOLYAM, 2.

A PUSKÁS AKADÉMIA FC MŰSORFÜZETE

Az MLSZ Elnökségének augusztus 23-i határozatai

Átírás:

Hazai pálya - 2013-2014 - NB I. 15. forduló 2013 november 26. Flag Szöveg méret Mentés 0 értékelve Még nincs Mérték A 15. utolsó, hivatalosan még?szi fordulóban számos meglepetés történt. A Mez?kövesd kiütötte a Gy?rt, a Haladás otthon kapott ki a Pécst?l és a Videoton nem tudott gy?zni Diósgy?rben. Az?szi bajnok így a DVSC csapata lett. 1. oldal (összes: 6)

Puskás Akadémia - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 2-2 (1-0) Székesfehévár, 300 néz?, v.: Solymosi gólszerz?k: Haraszti (16.), Gallardo (46.), illetve Gréczi (76.), Barry (80.) sárga lap: Gallardo (24.), Vaszicsku (34.), illetve Vukasovic (36.), Nagy P. (90.) Aktívan kezdett a kies?zónából menekül? Puskás Akadémia, amely az els? negyedóra végén Haraszti szabadrúgásgóljával megszerezte a vezetést. A Kecskemét csak néhány perccel kés?bb lett úrrá zavarán, a félid? végéig pedig kiegyenlített, de nem túl perg? ritmusú játék folyt a pályán. A szünet után a vendégek fejben az öltöz?ben maradtak, az agilisan játszó Gallardo révén pedig növelte el?nyét a hazai együttes. A Kecskemét a játékrész derekától egyre veszélyesebben futballozott, és a hajrá el?tt szépített, s?t, négy perccel kés?bb Barry bombagóljával egyenlített is. Az utolsó percekben már egyik fél sem tudott újítani, így igazságos döntetlennel zárult a találkozó, melyen a KTE örülhetett jobban a pontszerzésnek. Budapest Honvéd - DVSC-TEVA 1-3 (0-1) Bozsik Stadion, 2000 néz?, v: Kassai gólszerz?k: Perea (83., 11-esb?l), illetve Zsidai (45.), Szakály (59.), Kulcsár (67.) sárga lap: Ignjatovic (2.), Hidi (54.), Alcibiade (74.), illetve Zsidai (10.), Bouadla (34.), Kulcsár (50.), Lázár (57.), Bódi (75.) Az els? játékrészben küzdelmes, harcos mez?nyfutballt láthatott a Bozsik Stadion közönsége, majd másodpercekkel a félid? vége el?tt szinte a semmib?l megszerezte a vezetést a Debrecen. A hajdúsági gárda a folytatásban hamar eldöntötte a három pont sorsát, a második félid? els? húsz percében ugyanis két további gólt szerzett, s bár a csereként beállt Perea büntet?b?l szépített, egyébre már nem futotta a Honvéd erejéb?l. A hazaiak a nyolcadik forduló óta el?ször kaptak ki. Szombathelyi Haladás - PMFC-Matias 1-3 (1-1) Szombathely, 1850 néz?, v: Erdös gólszerz?k: Fehér Z. (7.), illetve Romic (40.), Szatmári L. (69.), Koller K. (86.) sárga lap: Németh M. (51., 64.), Radó (54.), Devecseri (73.), illetve Koller K. (26.), Wittrédi (43.), Fr?hlich (76.), Márkvárt (82.) piros lap: Németh M. (64.) Az els? félid? nagy részében a Haladás birtokolta többet a labdát, és hamar megszerezte a vezetést. A Pécs a szünet el?tt els? komolyabb helyzetéb?l egyenlített. A fordulást követ?en is a vasiak léptek fel támadólag, a labda rendre a pécsiek térfelén volt, ám Németh Márió második sárga lapja és kiállítása megváltoztatta a játék képét. Öt perc múlva már a Pécs vezetett, és a hajrában egy újabb kontrával növelte el?nyét a kitámadó hazaiakkal szemben. Kaposvári Rákóczi-MTK Budapest 2-2 (0-2) Kaposvár, 1800 néz?, v: Andó-Szabó gólszerz?k: Babic (58.), Markus (83.), illetve Kanta J. (6.), Eppel (30.) sárga lap: Zámbó (19.), Balázs B. (44.), B?le (70.), Földes (90.), illetve Ladányi (87.) Az alsóházi rangadón mindkét csapat számára létfontosságú volt a három pont megszerzése, és az els? félid?ben a vendég MTK tett többet azért, hogy valóra váljanak az elképzelései. Kanta már a 6. percben vezetéshez juttatta együttesét, majd a 30. percben gólpasszt adott Eppelnek. A kaposváriak a szünet után nagy er?ket mozgósítottak az egyenlítésért, és el?bb szépítettek a csereként beállt Babic jóvoltából, a hajrában pedig Markus találatával alakították ki a végeredményt. Újpest FC-Lombard Pápa Termál FC 4-2 (3-2) Szusza Stadion, 1338 néz?, v: Becséri gólszerz?k: Litauszki (3.), Simon K. (28.), Stanisavljevic (43., 50.), illetve Kenesei (7.), Présinger (32.) sárga lap: Litauszki (47.), Sankovic (78.), illetve Présinger (27.), Rodenbücher (55.), Nagy T. (57.), Supic (93.) Gyors gólváltást követ?en is élvezetes maradt a mérk?zés, majd amikor közel félórája zajlott az összecsapás, ismét egy újpesti találatra négy perc alatt jött a válasz. De még nem volt vége, mert közvetlenül a szünet el?tt harmadszor is vezetést szereztek a lila-fehérek. A szünet után Stanisavljevic ismételt, így már 4-2-re elhúzott az Újpest. A folytatásban inkább kontrákra rendezkedett be a Megyeri úti gárda, és végül biztosan gy?zött a nagy iramú találkozón. 2. oldal (összes: 6)

Mez?kövesd-Zsóry FC - Gy?ri ETO FC 3-0 (1-0) Mez?kövesd, 3000 néz?, v: Iványi gólszerz?: Melczer (29.), Balajti (81.), Harsányi (91.) sárga lap: Vaskó (61.), illetve Kamber (64.) Az els? negyedórában a Gy?r irányította a játékot, majd fokozatosan magához tért a házigazda, és a 29. percben megszerezte a vezetést. A szünetben kett?s cserét hajtott végre az ETO, és ett?l feljavult a támadójátéka, és Kalmár a kapufát találta el. A kontrákra berendezked? Mez?kövesd Balajti fejesével a 81. percben növelte el?nyét, majd a lefújás el?tt Harsányi is betalált. Diósgy?ri VTK - Videoton FC 2-2 (1-2) Diósgy?r, 5500 néz?, v: Vad II gólszerz?k: Bacsa (5.), Gohér (72.), illetve Kleinheisler (1.), Kovács I. (30.) sárga lap: Eperjesi (33.), Barczi (38.), Elek Á. (68.), illetve Juhász R. (77.) Öt perc elteltével két gólt is láthattak a néz?k. Mindkét csapat a támadójátékra helyezte a hangsúlyt, s a fehérváriak fél óra után Kovács szép egyéni megoldásával másodszor is vezetést szereztek. A szünet után is lüktet? volt a játék, felváltva forogtak veszélyben a kapuk. A DVTK egy szabadrúgás-góllal egyenlített, és a látottak alapján elmondható, hogy igazságos eredmény született. A forduló el?tt még listavezet? Videoton ezzel a döntetlennel a Debrecen mögé szorult a tabellán. MVM Paks-Ferencváros 2-2 (0-1) Paks, 2500 néz?, v.: Bognár T. gólszerz?k: Bartha (61.), Simon A. (63.), illetve Böde (43.), Jenner (66.) sárga lap: Bori (79.), Délczeg (84.), Szabó J. (90.), illetve Busai (82.), Böde (82.) A felázott, sáros talaj nem könnyítette meg a csapatok dolgát, ennek ellenére szép számmal akadtak lehet?ségek a csapatok el?tt. A félid? hajrájában Böde egy remek góllal szerzett vezetést a Ferencvárosnak. A fordulást követ?en feljavult a Paks, és el?bb egyenlített, majd a vezetést is megszerezte. A Fradinak erre is volt válasza, így végül döntetlen született. A Paks sorozatban nyolcadik mérk?zésén nem tudott nyerni. A forduló képe: 3. oldal (összes: 6)

A bajnokság állása: Csapat Msz. Gy. D. V. Gk. P. 1 Debreceni VSC 15 10 3 2 37-16 2 Videoton FC 15 10 2 3 30-11 3 Diósgy?r 15 7 6 2 26-17 4 Haladás 15 7 5 3 25-18 5 Ferencváros 15 7 3 5 23-22 6 Gy?ri ETO 15 6 6 3 23-17 7 Bp. Honvéd 15 6 4 5 22-19 8 PMFC-Matias 15 6 3 6 24-25 4. oldal (összes: 6)

Csapat Msz. Gy. D. V. Gk. P. 9 Lombard Pápa 15 6 2 7 20-23 10 Újpest FC 15 4 5 6 23-25 11 Kecskemét 15 4 5 6 21-29 12 MVM Paks 15 4 4 7 18-24 13 Mez?kövesd 15 4 2 9 18-29 14 MTK 15 3 5 7 16-18 15 Puskás Akadémia 15 3 4 8 17-29 16 Kaposvár 15 2 3 10 13-33 Flag Sport - MTI Tweet 5. oldal (összes: 6)