Jótékonysági aukció a Czobor-hagyaték megvásárlásáért

Download "Jótékonysági aukció a Czobor-hagyaték megvásárlásáért"

1 Jótékonysági aukció a Czobor-hagyaték megvásárlásáért 2015 május 9. 10:00 óra Helyszín: Göcseji Múzeum 8900 Zalaegerszeg, Batthyány u. 2. A jótékonysági aukció fővédnöke: Balaicz Zoltán polgármester Az árverést vezeti: H. Horváth Gyula Az aukción a zalaegerszegi Charity Shop - Adomány Pont és Közösségi bolt, valamint a helyi emberek által felajánlott tárgyak kerülnek kalapács alá. Az esemény szervezésében együttműködik a Buday Art Galéria Szeretettel várjuk Önt. Kérjük hívja el ismerőseit, családtagjait, munkatársait, barátait is az eseményre.

2 O Puttós gyertyatartó Regent Crown fine porcelain Terméktípus: gyertyatartó Jelzett: jelzett Falitányér, márka: Regent Crown Állapot: hibátlan Termék típusa: falitányér Terméktípus: figurális szobor Jelzett: jelzett Eredetiség: eredeti Jelzett: jelzett, márka: aquincum Kor: Méret: 26 cm x 18 cm, márka: hollóházi Állapot: hibátlan Eredetiség: eredeti Süteményes szett Kikiáltási ár: Ft. Eredetiség: eredeti Méret: 11 cm magas; Szélessége: 10 cm (az alja) Nagyon szép, dekoratív darab a Regent Crown Állapot: hibátlan Stilus: retro, kézzel festett (a fiu nadrágja: barna) porcelángyárból. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Falitányér Cipőt húzó, cipő kötő fiú porcelán figura Görög aranyozott porcelán tálca Termék típusa: 4 db-os süterményes tányér szett Termék típusa: falitányér Termék típusa: porcelán tálca 2 pohárral Jelzett: jelzett kézzel festett Jelzett: jelzett Jelzett: Hand made in 24K Gold in Greece., márka: GDR Henneberg, márka: hollóházi, márka: HAND MADE, kézzel festett Eredetiség: eredeti Eredetiség: eredeti Eredetiség: eredeti Állapot: hibátlan Állapot: az egyik tányér hátoldalán apró lepattanás Állapot: hibátlan 24 karátos aranyozású kézzel készített görög szett. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft.

3 O Falitányér ausztriai városok címereivel Háromfejű sárkány. Cipőt húzó, cipő kötő fiú porcelán figura Terméktípus: figurális szobor Jelzett: jelzett Termék típusa: falitányér Termék típusa: figurális szobor, márka: aquincum Kor: Jelzett: nem Jelzett: jelzett Állapot: hibátlan Állapot: hibátlan, márka:, márka: hollóházi Kézzel festett virág motívumok. Eredetiség: eredeti Magasság: 11 cm Méret: Eredetiség: eredeti Állapot: hibátlan Ritka hollóházi porcelán figura. Stilus: retro, kézzel festett (a fiu nadrágja: zöld) Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Pálinkás hordó Termék típusa: hordó Termék típusa: kupa Calitate 1 CTC1. Különleges korsó. Jelzett: nem Jelzett: igen Anyaga: ón Figurális motivumokkal., márka: Kor: Mérete: dl. Állapot: hibátlan, csappal ellátva, működőképes, használati tárgy. Állapot: Méret: Fedeles ón kupa korának megfelelő 18cm magas Magassága: 13,2 cm, átmérője: 7 cm+ fül Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. 11 cm magas; Szélessége: 10 cm (az alja) Korsó

4 O Réz váza Madár Termék típusa: váza Termék típusa: dísztárgy Jelzett: nem Jelzett: nem Magassága: 25,2 cm, márka: Állapot: Magassága: 16 cm, márka: hibátlan, szép, vésett mintával. Állapot: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Virágcsokor vázában Vízimalom a hegyek között Madár (vércse) farönkön, kézzel faragott, speciális technikával festett dísztárgy. A hit, a remény, a szeretet Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem 121 Jelzett: nem 122 Keret mérete: XXXXX Keret mérete: 31 cm x 31 cm Keret mérete: 55 cm x XXXX 38 cm x Kép mérete: 30 cm x 35,55 cm Kép mérete: 24,5 cm x 24,5 cm Kép mérete: cm 124 Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült tájkép, tűgobelin. Kézzel készült a hit, a remény, a szeretet jelképeivel, tűgobelin. 125 Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft.

5 O Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Jelzett: nem Keret mérete: 33 cm x 24,5 cm Keret mérete: 16 cm x 33 cm Keret mérete: Kép mérete: 29 cm x 21 cm Kép mérete: 24,5 cm x 24,5 cm Kép mérete: Kézzel készült tájkép, tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: 900 Ft. Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa: tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Hegyek között Fecskék Jelzett: nem Keret mérete: 17 cm x 38 cm Keret mérete: 17 cm x 46 cm Keret mérete: Kép mérete: 13 cm x 34 cm Kép mérete: 13 cm x 42 cm Kép mérete: Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: 900 Ft. Kikiáltási ár: Ft. Liliom Rózsaszál Méhecske 17 cm x 22 cm 14,5 cm x 20 cm Virágzó fák 26 cm x 32 cm 21 cm x 27 cm

6 O Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa: tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Rózsa csokor Kéknefelcs Jelzett: nem Keret mérete: 32 cm x 32 cm Keret mérete: xxxx Keret mérete: Kép mérete: 30 cm x 30 cm Kép mérete: xxxx Kép mérete: Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Tavaszi csokor 43 cm x 33 cm 39 cm x 29 cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: 900 Ft. Kikiáltási ár: Ft.

7 HORT Gázpalacktöltő üzem Tervezés Szeizmikus robbantás Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Kéri Imre festő, grafikus Szerző: Csanády András festő, grafikus Szerző: Kovács Imre festő, grafiku Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 28,8cmx19,7cm Lap mérete:39,7cm x 28cm Kép mérete: 28,1cmx19,8cm Lap mérete:39,9cm x 27,9cm Kép mérete: 29cmx19,8cm Lap mérete:39,8cm x 27,9cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. KENŐANYAG KISZERELÉS Szénsavpatron töltés Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Váczi András festő, grafikus Szerző: Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29cmx20,2cm Lap mérete:39,8cm x 27,8cm Kép mérete: 29cmx19,7cm Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29cmx19,9cm Lap mérete:39,9cm x 27,8cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Csővezeték szerelés

8 ÁFOR töltőállomás Olajgyűjtő tankállomás - Algyő DKV Aromás Üzem Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Szerző: Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29,3cmx19,9cm Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29,5cmx19,98m Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29,7cmx20,2cm Lap mérete:39,9cm x 20,2cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Gázüzemi látkép /BSB/ Algyő Laboratóriumi vizsgálat, viszkoritás mérés Torony felállítás Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Szerző: Váczi András festő, grafikus Szerző: Kondor Lajos festő, grafikus Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29,1cmx20,2cm Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29,1cmx20,5cm Lap mérete:39,9cm x 27,9cm Kép mérete: 29,5cmx19,9cm Lap mérete:39,5cm x 28cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft.

9 Rákóczi I-II. Nagy Sándor nyomában 82 Jáki templom Szerző: 1488 oldal 95 Kora: Állapot: hibátlan 96 Kép mérete: 52,5cm x42cm Keret mérete: 29,5cm x 39,5cm Magyar Nagylexikon 1-18 kötet A Magyar Nagylexikon hiteles forrás, közismereti nagylexikon, az 112 egyetemes tudás tára. 113 Akadémiai Kiadó, Kötés: karton Jó állapotú antikvár könyv Termék típusa: metszet Szignózott: igen Laczkó Géza Stein Aurél Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szépirodalmi Könyvkiadó, 1976 Franklin-Társulat Kötés: vászon 183 oldal Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Thanhoffer Lajos Kötés: félvászon kiadói Kötés: vászon Kongó (orvosi táskával afrika földjén) A magyar könyvbarátok részéri kiadja a Királyi Magyar Egyetemi Nyomda Történelem egy mangófa tövében A kötéstervet és a fejezetek előtti rajzokat Végh Gusztáv készítette. 317 oldal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, 100 képpel és térképpel. Angolból fordította Halász Gyula. Cholnoky Jenő A föld és élete Franklin-Társulat, 1936 Kötés: vászon Világrészek, országok, emberek Ausztrália, Óceánia és a sarkvidék 190 képpel és térképpel Európa XXXXXXX Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár kötetenként: Ft.

10 Vitéz Somogyváry Gyula Vitéz Somogyváry Gyula Singer és Wolfner Irodalmi Intézet 1943 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Tamási Áron 226 oldal 292 oldal Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadása Kötés: aranyozott gerincű kiadói vászonkötés 190 oldal Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Vitéz Somogyváry Gyula Singer és Wolfner Irodalmi Intézet 1940 Vitéz Somogyváry Gyula 474 oldal Singer és Wolfner, 1940 Két kötet egy könyvben. Budapesti Hirlap Nyomdája nyomása. 604 oldal Téli verőfény Kötés: félvászon Kötés: vászon A Rajna ködbevész Nyomtatta a Márkus-nyomda Budapest. Nyomtatta a a Madách-nyomda, Budapesten. Ne sárgulj, fűzfa! És Mihály harcolt Amikor a lélek felszabadul Aquila Adler Adelina 544 oldal Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Vitéz Somogyváry Gyula versei Nyomtatott a könyvnyomtatás 500-i esztendejében a Turul Sajtóvállalat nyomdájában Budapesten 1940-ben.

11 Giroflé és Girofla Regény és válogatott elbeszélések Alraune (Egy különös teremtés története) Erdély I-III. (Tündérkert-A nagy fejedelem-a nap árnyéka) Móricz Zsigmond Ambrus Zoltán Szépirodalmi Könyvkiadó, 1964 Szépirodalmi Könyvkiadó, 1959 Hanns Heinz Ewers Tevan-Kiadás, oldal Kötés: vászon 565 oldal Kötés: kemény kötés 379 oldal Kötés: félvászon Fordította: Pajzs Elemér Második kiadás Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Mágia Rocambole élete és kalandjai I-III. A rejtélyes örökség/a szívrend lovagja/ Baccarat diadala - Kalandos regény Márai Sándor Ponson Du Terrail Terescsényi Gyula Révai Könyvkiadó, 1946 Dick Manó kiadása Budapest Turul Szépmíves Könyvkiadó 430 oldal Kötés: félvászon Fordítók: Zigány Árpád és Dr. Jaulusz Ilona 302 oldal Aranyozott gerincű kiadói félvászonkötés Korának megfelelő antikvár könyv 1141 oldal Aranyozott kiadói egész vászonkötés Kötet sorozatszám: 6 Második kiadás Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Bolygó magyarok

12 Hölgy Úr Tájkép Téma: selyemkép, hölgy korai barokk öltözetben Téma: selyemkép, úr korai barokk öltözetben Téma: út az erdőben Termék típusa: festmény Szignózott: nem Termék típusa: festmény Szignózott: nem Termék típusa: festmény Szignózott: nem Hordozó: selyemkép korai Eredetiség: női barokk eredeti öltözet Hordozó: selyem Eredetiség: eredeti Hordozó: furnér Eredetiség: eredeti Szerző: Szerző: Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 19cm x 14cm Keret mérete: 22,5cm x 17cm Kép mérete: 19cm x 14cm Keret mérete: 22,5cm x 17cm Kép mérete: 12cm x 9,5cm Keret mérete: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Téma: absztrakt Téma: absztrakt Termék típusa: festmény Szignózott: nem Termék típusa: festmény Szignózott: nem Hordozó: selyem Eredetiség: eredeti Hordozó: selyem Eredetiség: eredeti Szerző: Modern alkotás Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 34cm x 44cm Keret mérete: 24cm x 32,5cm Kép mérete: 24cm x 32,5 Keret mérete: 34cm x 44cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Modern alkotás

13 Hölgy Dél - Afrikai Virágfa A megdermedt idő Téma: akt Téma: Virágok Téma: Megdermedt idő Termék típusa: olajfestmény Szignózott: igen Termék típusa: olajfestmény Szignózott: igen Termék típusa: olajfestmény Szignózott: igen Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Szerző: Imre István ( ) Szerző: dél - afrikai festőművész alkotása Szerző: Buday Mihály Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 89,5m x 49,5cm Keret mérete: nincs keretezve Kép mérete: 45 cm x 61 cm Keret mérete: 52,5cm x 68,5cm Kép mérete: Keret mérete: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Jel Cím nélkül Téma: Téma: Téma: Rettenetes tél Háttérképek a Rettenetes tél című sorozatból Termék típusa: akrill Szignózott: igen Termék típusa: Szignózott: igen Termék típusa: akrill Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti Szerző: Budaházi Tibor Szerző: Kiss Ágnes Katinka Szerző: Tóth Norbert Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 20cm x 27cm Keret mérete: 41,5cm x 51,5cm Kép mérete: 39cm x 55cm Kép mérete: Keret mérete: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft Kikiáltási ár: 3 db kép együtt: Ft.

14 Zalaegerszeg Durcás Ébredés Téma: Téma: Téma: Termék típusa: színes, sorszámozott linometszet Termék típusa: olaj Szignózott: igen Termék típusa: olaj Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Szerző: Frimmel Gyula Szerző: Monok Balázs Szerző: Nagy Kálmán Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29,5cm x 21cm Szignózott: igen Kép mérete: 39cm x 55cm Kép mérete: 50cm x 38cm Keret mérete: 55cm x 42,5 cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft Kikiáltási ár: Ft. Jézus Szűz Mária Gyermekével Téma: Termék típusa: üveggravírozott kép Termék típusa: üveggravírozott kép Termék típusa: olaj Szignózott: igen Jelzett: igen Méret: Szignózott: NEM Jelzett: igen Méret: Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti : Zander Greg Cage : Zander Greg Cage Szerző: orosz festőművész alkotása Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 20cm X 29cm Keret mérete: 20cmx29 cm Kép mérete: 20cm X 29cm Keret mérete: 20cmx29 cm Kép mérete: 67,5cmx47cm Keret mérete:79,5cm x 58,5cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Orosz táj

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2010. szeptember 16-i ülés Az ülés napirendje 1. Id. Giovanni Battista Lampi (Romeno, 1751 Bécs, 1830), és orosz udvari műhely, 1793: II. Katalin cárnő portréja (olaj, vászon,

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Bruttó ár: ÜVEG VÁZA d:12cmx 20CM. 890 Ft. Cikkszám: ÜVEG VÁZA 45CM Ft. Megnevezés:

Bruttó ár: ÜVEG VÁZA d:12cmx 20CM. 890 Ft. Cikkszám: ÜVEG VÁZA 45CM Ft. Megnevezés: 7798-0- d:12x d:12cmx 7793-0- 1 550 Ft 7792-0- ÜVEG TÁL 3 6 Ft 2 5 Ft 2 150 Ft 1 9 Ft 10CM 45CM 7791-0- 7790-0- 7789-0- ÜVEG TÁL 10CM 45CM 7788-0- 80CM 80CM 3 4 Ft 70CM 7787-0- 7786-0- 70CM 2 750 Ft 50CM

A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata

A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata 1.,2. Megnevezés: Szürke-kék csíkos lágerruha, amelyet az "80432" számú fogoly viselt. Leltári szám: 2011.1046.1 Méret: szélesség: 28 cm, hosszúság: 88 cm Anyag:

Jótékonysági aukció a Markusovszky Kórház Pszichiátriai Osztály javára

Jótékonysági aukció a Markusovszky Kórház Pszichiátriai Osztály javára Jótékonysági aukció a Markusovszky Kórház Pszichiátriai Osztály javára 2015. december 8. 17:00 óra Helyszín: Cafe Frei, Szombathely, Fő tér 24 A jótékonysági aukció fővédnöke: Molnár Miklós alpolgármester

Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó.

Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó. TŐKÉS KERÁMIA 1 TŐKÉS KERÁMIA 2 TŐKÉS KERÁMIA Cikkszám: MSK14 Cikkszám: MSK19 MISKAKANCSÓ 14 cm MISKAKANCSÓ 1 Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó. Népművészeti

Az Országos Idegennyelvű Könyvtár és a Hogy az idegen nyelv ne legyen idegen Alapítvány I. Jótékonysági Árverése KATALÓGUS SENKI TÖBBET? Az Országos Idegennyelvű Könyvtár és a Hogy az idegen nyelv ne legyen idegen Alapítvány I. Jótékonysági Árverése KATALÓGUS 2011. december 2. (péntek), 18 óra Amennyiben nem tud részt venni

TAVASZVÁRÓ TERMÉKÖTLETEK

TAVASZVÁRÓ TERMÉKÖTLETEK KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 12*18CM ZÖLD-NARANCS Q60001 KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 14*19CM LILA Q60003 KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 8*12CM ZÖLD Q60004 KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 10*15CM V.ZÖLD Q60005 1 260.-

Tanuláshoz szükséges eszközök 5. évfolyam 2017/2018. Minden órára szükséges felszerelés:

Tanuláshoz szükséges eszközök 5. évfolyam 2017/2018. Minden órára szükséges felszerelés: Tanuláshoz szükséges eszközök 5. évfolyam 2017/2018 Minden órára szükséges felszerelés: golyóstoll (3 db kék, 2 db zöld), 5db B, vagy HB grafitceruzák, 1 doboz színes ceruza (6 különböző szín), 1 db radír,

Versenyeredmények a Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskolában

Versenyeredmények a Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskolában Versenyeredmények a Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskolában 2016-2017. A verseny, pályázat elnevezése Szint Eredmény Tanuló Osztály Felkészítő tanár Móra-olvasóverseny Kitűnő olvasó 8. hely Szécsi Ninetta

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált.

Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált. Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált. Iskola 3. hely Ritka Viktória Kossuth Lajos Ált. Iskola 1. hely Pap

március 8-tól

március 8-tól www.kik-textilien.hu Dekor nyulak 1 Tojáson ülő, magasság: kb. 13 cm, csak 430,-/db 2 Álló, magasság: kb. 16 cm, csak 570,-/db 3 Álló, magasság: kb. 21 cm, csak 830,-/db 4 Álló, magasság: kb. 45 cm, csak

csendéletei szintén meghatározóak ben többirányú változás állt be müvészetében. Uj motívumok mellett azonban egyre gyakrabban

csendéletei szintén meghatározóak ben többirányú változás állt be müvészetében. Uj motívumok mellett azonban egyre gyakrabban t a_ft, I L. n ; I cn I % 1 i falvakban etnológiai gyüjtőmunkát folytatott. Vonalas rajzokban örökítette meg az általa fontosnak vélt motívumokat. A szintézis e módszerét konstruktiv-szürrealista tematika

NYILVÁNTARTÁSI ADATKIVONAT

NYILVÁNTARTÁSI ADATKIVONAT Műtárgy-nyilvántartási azonosító: 327083 művész: Kovács Margit (Győr, 1902 Budapest, 1976) Kerámia falikép, 1959 1959 KELETKEZÉS HELYE: terrakotta mázas; festett MÉRET: magasság: 301,20 cm, szélesség:

II. kcs Fiú csapat. II. kcs Fiú egyéni

II. kcs Fiú csapat. II. kcs Fiú egyéni II. kcs Fiú csapat 1. Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. isk. 1818 p 2. Székesfehérvár, Zentai úti Ált. 1622 p 3. Adony Szent István Ált. 1597 p Enying, Batthyány Fülöp Gimn. Ált. 4. 1555 p 5. Csákvár, Gróf

M E T A LO M Á N I A T E R M É K E K

M E T A LO M Á N I A T E R M É K E K Azonosító Termékfotó Megnevezés Bruttó ár (Ft) M E T A LO M Á N I A T E R M É K E K HK500 BAGOLY 2.125 HK6035 BOROSÜVEGTARTÓ, BICIKLIS 11.125 HK7909 BOROSÜVEGTARTÓ, HORGÁSZ 6.125 HK6058 BOROSÜVEGTARTÓ,

ÁR kulcsrakész ÁR lapraszerelt

ÁR kulcsrakész ÁR lapraszerelt Szélesség (cm) 90 Magasság (cm) 85 52 266 Ft 39 412 Ft 54 057 Ft 41 203 Ft 54 095 Ft 41 005 Ft 54 455 Ft 41 365 Ft 55 143 Ft 42 052 Ft 57 396 Ft 44 305 Ft 56 886 Ft 43 795 Ft 58 146 Ft 45 055 Ft 55 316

Az NKA Igazgatósága számára. Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének gyarapítása pályázat Nemzeti Kulturális Alap Igazgatósága 1085 Budapest, Gyulai Pál utca 13. SZAKMAI BESZÁMOLÓ Az NKA Igazgatósága számára Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének

1.osztályos tankönyvek:

1.osztályos tankönyvek: 1.osztályos tankönyvek: Ének-zene /nat 2012/ Nemzedékek Kiadó Az én ABÉCÉM Első olvasókönyvem Első technikakönyvem A képzelet világa Játékház: betűtanítás- írásfűzet Játékház: képes olvasókönyv / Hargitai

Primavera BalatonMan Kenese 2019 Kategóriás Eredmények

Primavera BalatonMan Kenese 2019 Kategóriás Eredmények 18-24 Férfi AG 1 315 HEIMBERGER DÁVID 2000 HUN 0:14:09 02:32 2:59:55 02:59 2:17:19 5:36:51 18-24 Nő AG 1 219 BARTUCZ LUCA 1995 HUN 0:16:25 05:23 3:30:39 03:16 3:18:37 7:14:19 25-29 Férfi AG 1 242 CSIKÓS

Kulturális Javak Bizottsága KJB / 2015.03.02. Kulturális Javak Bizottsága 2015. március 2-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2015.03.02. 1. Berény Róbert (Budapest, 1887 Budapest, 1953): Emergé. [Plakát.] 1934. Papír, ofszet. 126 x

Hely. Cím Csapatnév Össz.

Kulturális Javak Bizottsága november 2-i ülés

Kulturális Javak Bizottsága november 2-i ülés KJB / 2015.11.02. Kulturális Javak Bizottsága 2015. november 2-i ülés Az ülés napirendje 1/2 KJB / 2015.11.02. 1) Troubetzkoy, Paul (Paolo) (Intra, 1866 Pallanza, 1938): László Fülöp ülőportréja, 1931

Szentgyörgyi-napok 2012.

Szentgyörgyi-napok 2012. Szentgyörgyi-napok 2012. Sikeresen lezajlott a 2012. évi Szentgyörgyi-napok rendezvénysorozat. A versenyeken Bercel, Diósjenő, Érsekvadkert, Nagyoroszi, Nézsa, Nógrád, Nógrádsáp, Patak, Rétság, Romhány,

Magyar Egyetemi- Főiskolai Országos Bajnokság Kosárlabda Döntő

Magyar Egyetemi- Főiskolai Országos Bajnokság Kosárlabda Döntő Magyar Egyetemi- Főiskolai Országos Bajnokság Kosárlabda Döntő Szombathely, 2012.06. 1-3. EREDMÉNYEK Végeredmény női: M Gy V Pont Kosár 1. Szegedi Tudományegyetem 3 2 1 5 202:203 2. Semmelweis Egyetem

BA Magyar szak I. évfolyam

BA Magyar szak I. évfolyam BA Magyar szak I. évfolyam 10.00-12.00 Leíró magyar alaktan, szófajtan szem. BTMAN112 M. Kabán Annamária 10.00-12.00 Bevezetés az irodalomtudományba szem. BTMAN108 Tasi Réka 11.00-12.00 Fonetika szem.

1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László

1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László 1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László Idézet: Amíg az ember él, előre kell haladni (Che Guevara) Antal László Bakó Károly Búzás

Földesi Dalma 10.b Krettné Bagi Márta Arany min. Fejszés Andrea 10.b Krettné Bagi Márta X. 11-es csapat 11.a Dr. Horváth Alajosné 1.

Földesi Dalma 10.b Krettné Bagi Márta Arany min. Fejszés Andrea 10.b Krettné Bagi Márta X. 11-es csapat 11.a Dr. Horváth Alajosné 1. Középiskolai Tanulmányi Verseny Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár II. forduló Magyar nyelv Földesi Orsolya 12.d Kovács Zoltán X 11. Magyar nyelv Szalkai Anna 12.b Krettné Bagi Márta X 8. OKM által támogatott

OKTV országos döntő angol nyelv Kováts Tímea 12.b 2. helyezés. fizika Frigyes Tamás 12.b. Kovács Péter. kémia Takács Gergő 12.c Mag Zsuzsa 12.

OKTV országos döntő angol nyelv Kováts Tímea 12.b 2. helyezés. fizika Frigyes Tamás 12.b. Kovács Péter. kémia Takács Gergő 12.c Mag Zsuzsa 12. OKTV országos döntő angol nyelv Kováts Tímea 12.b 2. helyezés OKTV második forduló matematika Barna Mátyás 12.b Frigyes Tamás 12.b fizika Frigyes Tamás 12.b Kovács Péter 12.b kémia Takács Gergő 12.c Mag

Kakucs Ring kupa. Végeredmény. Rank Bib. Név Kat. Run 1 Rank Run 2 Rank Run 3 Rank Time Gap

Kakucs Ring kupa. Végeredmény. Rank Bib. Név Kat. Run 1 Rank Run 2 Rank Run 3 Rank Time Gap 2010.09.18. 2010.09.18. at 15:18 / Page 1/2 Végeredmény Rank Bib. Név Kat. Run 1 Rank Run 2 Rank Run 3 Rank Time Gap Junior 1 6 LACZKÓ Levente Junior 2:25.56 (3) 2:13.06 (1) 2:09.88 (1) 2:09.88 2 1 LACZKÓ

Pont Hely

Pont Hely Ssz. Budapesti Felnőtt II. o.. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9... 2. Hely. BEAC III 6, 8,5 4,5 9, 3. 2. Sárkány DSE II 6, 7,5 5, 8,5 4-5. 3. Mattolda SSC II 3,5 4, 5,5 3,. 4. Aquaréna KSC III 9,5 8,, 28,5. 5. Törekvés

Dr. Simicskó István, Magyarország honvédelemi minisztere, és Bozó Tibor dandártábornok parancsnok

Dr. Simicskó István, Magyarország honvédelemi minisztere, és Bozó Tibor dandártábornok parancsnok Kivonat Magyarország honvédelemi miniszterének 186/2016. számú határozatából, valamint a MH Altiszti Akadémia parancsnokának 750/2016. számú parancsából a személyi állományra vonatkozóan. A határozatokat,