Jótékonysági aukció a Czobor-hagyaték megvásárlásáért

Download "Jótékonysági aukció a Czobor-hagyaték megvásárlásáért"

1 Jótékonysági aukció a Czobor-hagyaték megvásárlásáért 2015 május 9. 10:00 óra Helyszín: Göcseji Múzeum 8900 Zalaegerszeg, Batthyány u. 2. A jótékonysági aukció fővédnöke: Balaicz Zoltán polgármester Az árverést vezeti: H. Horváth Gyula Az aukción a zalaegerszegi Charity Shop - Adomány Pont és Közösségi bolt, valamint a helyi emberek által felajánlott tárgyak kerülnek kalapács alá. Az esemény szervezésében együttműködik a Buday Art Galéria Szeretettel várjuk Önt. Kérjük hívja el ismerőseit, családtagjait, munkatársait, barátait is az eseményre.

2 O Puttós gyertyatartó Regent Crown fine porcelain Terméktípus: gyertyatartó Jelzett: jelzett Falitányér, márka: Regent Crown Állapot: hibátlan Termék típusa: falitányér Terméktípus: figurális szobor Jelzett: jelzett Eredetiség: eredeti Jelzett: jelzett, márka: aquincum Kor: Méret: 26 cm x 18 cm, márka: hollóházi Állapot: hibátlan Eredetiség: eredeti Süteményes szett Kikiáltási ár: Ft. Eredetiség: eredeti Méret: 11 cm magas; Szélessége: 10 cm (az alja) Nagyon szép, dekoratív darab a Regent Crown Állapot: hibátlan Stilus: retro, kézzel festett (a fiu nadrágja: barna) porcelángyárból. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Falitányér Cipőt húzó, cipő kötő fiú porcelán figura Görög aranyozott porcelán tálca Termék típusa: 4 db-os süterményes tányér szett Termék típusa: falitányér Termék típusa: porcelán tálca 2 pohárral Jelzett: jelzett kézzel festett Jelzett: jelzett Jelzett: Hand made in 24K Gold in Greece., márka: GDR Henneberg, márka: hollóházi, márka: HAND MADE, kézzel festett Eredetiség: eredeti Eredetiség: eredeti Eredetiség: eredeti Állapot: hibátlan Állapot: az egyik tányér hátoldalán apró lepattanás Állapot: hibátlan 24 karátos aranyozású kézzel készített görög szett. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft.

3 O Falitányér ausztriai városok címereivel Háromfejű sárkány. Cipőt húzó, cipő kötő fiú porcelán figura Terméktípus: figurális szobor Jelzett: jelzett Termék típusa: falitányér Termék típusa: figurális szobor, márka: aquincum Kor: Jelzett: nem Jelzett: jelzett Állapot: hibátlan Állapot: hibátlan, márka:, márka: hollóházi Kézzel festett virág motívumok. Eredetiség: eredeti Magasság: 11 cm Méret: Eredetiség: eredeti Állapot: hibátlan Ritka hollóházi porcelán figura. Stilus: retro, kézzel festett (a fiu nadrágja: zöld) Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Pálinkás hordó Termék típusa: hordó Termék típusa: kupa Calitate 1 CTC1. Különleges korsó. Jelzett: nem Jelzett: igen Anyaga: ón Figurális motivumokkal., márka: Kor: Mérete: dl. Állapot: hibátlan, csappal ellátva, működőképes, használati tárgy. Állapot: Méret: Fedeles ón kupa korának megfelelő 18cm magas Magassága: 13,2 cm, átmérője: 7 cm+ fül Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. 11 cm magas; Szélessége: 10 cm (az alja) Korsó

4 O Réz váza Madár Termék típusa: váza Termék típusa: dísztárgy Jelzett: nem Jelzett: nem Magassága: 25,2 cm, márka: Állapot: Magassága: 16 cm, márka: hibátlan, szép, vésett mintával. Állapot: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Virágcsokor vázában Vízimalom a hegyek között Madár (vércse) farönkön, kézzel faragott, speciális technikával festett dísztárgy. A hit, a remény, a szeretet Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem 121 Jelzett: nem 122 Keret mérete: XXXXX Keret mérete: 31 cm x 31 cm Keret mérete: 55 cm x XXXX 38 cm x Kép mérete: 30 cm x 35,55 cm Kép mérete: 24,5 cm x 24,5 cm Kép mérete: cm 124 Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült tájkép, tűgobelin. Kézzel készült a hit, a remény, a szeretet jelképeivel, tűgobelin. 125 Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft.

5 O Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Jelzett: nem Keret mérete: 33 cm x 24,5 cm Keret mérete: 16 cm x 33 cm Keret mérete: Kép mérete: 29 cm x 21 cm Kép mérete: 24,5 cm x 24,5 cm Kép mérete: Kézzel készült tájkép, tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: 900 Ft. Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa: tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Hegyek között Fecskék Jelzett: nem Keret mérete: 17 cm x 38 cm Keret mérete: 17 cm x 46 cm Keret mérete: Kép mérete: 13 cm x 34 cm Kép mérete: 13 cm x 42 cm Kép mérete: Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: 900 Ft. Kikiáltási ár: Ft. Liliom Rózsaszál Méhecske 17 cm x 22 cm 14,5 cm x 20 cm Virágzó fák 26 cm x 32 cm 21 cm x 27 cm

6 O Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Termék típusa: tűgobelin Termék típusa: tűgobelin Jelzett: nem Rózsa csokor Kéknefelcs Jelzett: nem Keret mérete: 32 cm x 32 cm Keret mérete: xxxx Keret mérete: Kép mérete: 30 cm x 30 cm Kép mérete: xxxx Kép mérete: Kézzel készült, tűgobelin. Kézzel készült tűgobelin. Kézzel készült, tűgobelin. Tavaszi csokor 43 cm x 33 cm 39 cm x 29 cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: 900 Ft. Kikiáltási ár: Ft.

7 HORT Gázpalacktöltő üzem Tervezés Szeizmikus robbantás Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Kéri Imre festő, grafikus Szerző: Csanády András festő, grafikus Szerző: Kovács Imre festő, grafiku Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 28,8cmx19,7cm Lap mérete:39,7cm x 28cm Kép mérete: 28,1cmx19,8cm Lap mérete:39,9cm x 27,9cm Kép mérete: 29cmx19,8cm Lap mérete:39,8cm x 27,9cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. KENŐANYAG KISZERELÉS Szénsavpatron töltés Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Váczi András festő, grafikus Szerző: Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29cmx20,2cm Lap mérete:39,8cm x 27,8cm Kép mérete: 29cmx19,7cm Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29cmx19,9cm Lap mérete:39,9cm x 27,8cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Csővezeték szerelés

8 ÁFOR töltőállomás Olajgyűjtő tankállomás - Algyő DKV Aromás Üzem Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Szerző: Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29,3cmx19,9cm Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29,5cmx19,98m Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29,7cmx20,2cm Lap mérete:39,9cm x 20,2cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Gázüzemi látkép /BSB/ Algyő Laboratóriumi vizsgálat, viszkoritás mérés Torony felállítás Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Téma: Képek a kőolaj és gázipar életéből Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Termék típusa: metszet Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szerző: Szerző: Váczi András festő, grafikus Szerző: Kondor Lajos festő, grafikus Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29,1cmx20,2cm Lap mérete:39,9cm x 28cm Kép mérete: 29,1cmx20,5cm Lap mérete:39,9cm x 27,9cm Kép mérete: 29,5cmx19,9cm Lap mérete:39,5cm x 28cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft.

9 Rákóczi I-II. Nagy Sándor nyomában 82 Jáki templom Szerző: 1488 oldal 95 Kora: Állapot: hibátlan 96 Kép mérete: 52,5cm x42cm Keret mérete: 29,5cm x 39,5cm Magyar Nagylexikon 1-18 kötet A Magyar Nagylexikon hiteles forrás, közismereti nagylexikon, az 112 egyetemes tudás tára. 113 Akadémiai Kiadó, Kötés: karton Jó állapotú antikvár könyv Termék típusa: metszet Szignózott: igen Laczkó Géza Stein Aurél Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Szépirodalmi Könyvkiadó, 1976 Franklin-Társulat Kötés: vászon 183 oldal Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Thanhoffer Lajos Kötés: félvászon kiadói Kötés: vászon Kongó (orvosi táskával afrika földjén) A magyar könyvbarátok részéri kiadja a Királyi Magyar Egyetemi Nyomda Történelem egy mangófa tövében A kötéstervet és a fejezetek előtti rajzokat Végh Gusztáv készítette. 317 oldal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, 100 képpel és térképpel. Angolból fordította Halász Gyula. Cholnoky Jenő A föld és élete Franklin-Társulat, 1936 Kötés: vászon Világrészek, országok, emberek Ausztrália, Óceánia és a sarkvidék 190 képpel és térképpel Európa XXXXXXX Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár kötetenként: Ft.

10 Vitéz Somogyváry Gyula Vitéz Somogyváry Gyula Singer és Wolfner Irodalmi Intézet 1943 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Tamási Áron 226 oldal 292 oldal Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadása Kötés: aranyozott gerincű kiadói vászonkötés 190 oldal Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Vitéz Somogyváry Gyula Singer és Wolfner Irodalmi Intézet 1940 Vitéz Somogyváry Gyula 474 oldal Singer és Wolfner, 1940 Két kötet egy könyvben. Budapesti Hirlap Nyomdája nyomása. 604 oldal Téli verőfény Kötés: félvászon Kötés: vászon A Rajna ködbevész Nyomtatta a Márkus-nyomda Budapest. Nyomtatta a a Madách-nyomda, Budapesten. Ne sárgulj, fűzfa! És Mihály harcolt Amikor a lélek felszabadul Aquila Adler Adelina 544 oldal Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Vitéz Somogyváry Gyula versei Nyomtatott a könyvnyomtatás 500-i esztendejében a Turul Sajtóvállalat nyomdájában Budapesten 1940-ben.

11 Giroflé és Girofla Regény és válogatott elbeszélések Alraune (Egy különös teremtés története) Erdély I-III. (Tündérkert-A nagy fejedelem-a nap árnyéka) Móricz Zsigmond Ambrus Zoltán Szépirodalmi Könyvkiadó, 1964 Szépirodalmi Könyvkiadó, 1959 Hanns Heinz Ewers Tevan-Kiadás, oldal Kötés: vászon 565 oldal Kötés: kemény kötés 379 oldal Kötés: félvászon Fordította: Pajzs Elemér Második kiadás Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Mágia Rocambole élete és kalandjai I-III. A rejtélyes örökség/a szívrend lovagja/ Baccarat diadala - Kalandos regény Márai Sándor Ponson Du Terrail Terescsényi Gyula Révai Könyvkiadó, 1946 Dick Manó kiadása Budapest Turul Szépmíves Könyvkiadó 430 oldal Kötés: félvászon Fordítók: Zigány Árpád és Dr. Jaulusz Ilona 302 oldal Aranyozott gerincű kiadói félvászonkötés Korának megfelelő antikvár könyv 1141 oldal Aranyozott kiadói egész vászonkötés Kötet sorozatszám: 6 Második kiadás Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Bolygó magyarok

12 Hölgy Úr Tájkép Téma: selyemkép, hölgy korai barokk öltözetben Téma: selyemkép, úr korai barokk öltözetben Téma: út az erdőben Termék típusa: festmény Szignózott: nem Termék típusa: festmény Szignózott: nem Termék típusa: festmény Szignózott: nem Hordozó: selyemkép korai Eredetiség: női barokk eredeti öltözet Hordozó: selyem Eredetiség: eredeti Hordozó: furnér Eredetiség: eredeti Szerző: Szerző: Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 19cm x 14cm Keret mérete: 22,5cm x 17cm Kép mérete: 19cm x 14cm Keret mérete: 22,5cm x 17cm Kép mérete: 12cm x 9,5cm Keret mérete: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Téma: absztrakt Téma: absztrakt Termék típusa: festmény Szignózott: nem Termék típusa: festmény Szignózott: nem Hordozó: selyem Eredetiség: eredeti Hordozó: selyem Eredetiség: eredeti Szerző: Modern alkotás Szerző: Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 34cm x 44cm Keret mérete: 24cm x 32,5cm Kép mérete: 24cm x 32,5 Keret mérete: 34cm x 44cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Modern alkotás

13 Hölgy Dél - Afrikai Virágfa A megdermedt idő Téma: akt Téma: Virágok Téma: Megdermedt idő Termék típusa: olajfestmény Szignózott: igen Termék típusa: olajfestmény Szignózott: igen Termék típusa: olajfestmény Szignózott: igen Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Szerző: Imre István ( ) Szerző: dél - afrikai festőművész alkotása Szerző: Buday Mihály Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 89,5m x 49,5cm Keret mérete: nincs keretezve Kép mérete: 45 cm x 61 cm Keret mérete: 52,5cm x 68,5cm Kép mérete: Keret mérete: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Jel Cím nélkül Téma: Téma: Téma: Rettenetes tél Háttérképek a Rettenetes tél című sorozatból Termék típusa: akrill Szignózott: igen Termék típusa: Szignózott: igen Termék típusa: akrill Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti Szerző: Budaházi Tibor Szerző: Kiss Ágnes Katinka Szerző: Tóth Norbert Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 20cm x 27cm Keret mérete: 41,5cm x 51,5cm Kép mérete: 39cm x 55cm Kép mérete: Keret mérete: Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft Kikiáltási ár: 3 db kép együtt: Ft.

14 Zalaegerszeg Durcás Ébredés Téma: Téma: Téma: Termék típusa: színes, sorszámozott linometszet Termék típusa: olaj Szignózott: igen Termék típusa: olaj Szignózott: igen Hordozó: papír Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Hordozó: Eredetiség: eredeti Szerző: Frimmel Gyula Szerző: Monok Balázs Szerző: Nagy Kálmán Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 29,5cm x 21cm Szignózott: igen Kép mérete: 39cm x 55cm Kép mérete: 50cm x 38cm Keret mérete: 55cm x 42,5 cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft Kikiáltási ár: Ft. Jézus Szűz Mária Gyermekével Téma: Termék típusa: üveggravírozott kép Termék típusa: üveggravírozott kép Termék típusa: olaj Szignózott: igen Jelzett: igen Méret: Szignózott: NEM Jelzett: igen Méret: Hordozó: vászon Eredetiség: eredeti : Zander Greg Cage : Zander Greg Cage Szerző: orosz festőművész alkotása Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kora: Állapot: hibátlan Kép mérete: 20cm X 29cm Keret mérete: 20cmx29 cm Kép mérete: 20cm X 29cm Keret mérete: 20cmx29 cm Kép mérete: 67,5cmx47cm Keret mérete:79,5cm x 58,5cm Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Kikiáltási ár: Ft. Orosz táj

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: 2.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: 2.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 22/6. Füsti Molnár Etelka (1927-1988)

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983. technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 6.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983. technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 6. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983.

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: 8.000 Ft leütési ár: 8.000 Ft

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: 8.000 Ft leütési ár: 8.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 31/1. Csabai Ékes Lajos (1896-1944) Folyópart

A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata

A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata 1.,2. Megnevezés: Szürke-kék csíkos lágerruha, amelyet az "80432" számú fogoly viselt. Leltári szám: 2011.1046.1 Méret: szélesség: 28 cm, hosszúság: 88 cm Anyag:

Kulturális Javak Bizottsága KJB / 2015.04.13. Kulturális Javak Bizottsága 2015. április 13-i ülés Az ülés napirendje 1/2 [első rész: 1-6. napirendi pontok] KJB / 2015.04.13. 1) Ismeretlen mester, 17. század vége: Allegorikus nőalak

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2009. július 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Márffy Ödön (Budapest, 1878 Budapest, 1959): Fiú és lány zöld padon (vászon, olaj, 95x115 cm, jelezve jobbra fent: Márffy ) című

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: 3.500 Ft leütési ár: 7.500 Ft

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: 3.500 Ft leütési ár: 7.500 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 72/2. Csendet! Kíméljük egymást! plakát

leütési ár: 1.500 Ft leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 2.600 Ft leütési ár: 1.500 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 42/1. Biai Fõglein István, szignált rézkarc,

TAVASZVÁRÓ TERMÉKÖTLETEK

TAVASZVÁRÓ TERMÉKÖTLETEK KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 12*18CM ZÖLD-NARANCS Q60001 KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 14*19CM LILA Q60003 KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 8*12CM ZÖLD Q60004 KERÁMIA KASPÓCSÉSZE ALJJAL 10*15CM V.ZÖLD Q60005 1 260.-

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

Hely. Cím Csapatnév Össz.

Hely. Cím Csapatnév Össz. Hely. Cím Csapatnév 1 Nagykőrös Toldi Miklós Élelm. Szki. 46,050 2 46,050 2 47,950 1 47,350 1 46,200 1 45,400 2 279,000 2 Nyíregyháza Eötvös József Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 46,950 1 47,250 1 47,050 2 47,300

M E T A LO M Á N I A T E R M É K E K

M E T A LO M Á N I A T E R M É K E K Azonosító Termékfotó Megnevezés Bruttó ár (Ft) M E T A LO M Á N I A T E R M É K E K HK500 BAGOLY 2.125 HK6035 BOROSÜVEGTARTÓ, BICIKLIS 11.125 HK7909 BOROSÜVEGTARTÓ, HORGÁSZ 6.125 HK6058 BOROSÜVEGTARTÓ,

Földesi Dalma 10.b Krettné Bagi Márta Arany min. Fejszés Andrea 10.b Krettné Bagi Márta X. 11-es csapat 11.a Dr. Horváth Alajosné 1.

Földesi Dalma 10.b Krettné Bagi Márta Arany min. Fejszés Andrea 10.b Krettné Bagi Márta X. 11-es csapat 11.a Dr. Horváth Alajosné 1. Középiskolai Tanulmányi Verseny Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár II. forduló Magyar nyelv Földesi Orsolya 12.d Kovács Zoltán X 11. Magyar nyelv Szalkai Anna 12.b Krettné Bagi Márta X 8. OKM által támogatott

Kovács Tamás Vilmos festőművész kamaratárlatát

56. SAVARIA KUPA IGAZOLT

56. SAVARIA KUPA IGAZOLT 56. SAVARIA KUPA IGAZOLT H. NÉV CSAPAT TAR ÖSSZ. ÜRES 1. Becze Ferenc Lauf-B TK 205 584 2 2. Horváth Zoltán Vasasszonyfa SE 214 582 1 3. Zapletán Zsombor Répcelaki SE 195 575 0 4. Polgár Károly Kőszeg

Az NKA Igazgatósága számára. Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének gyarapítása pályázat Nemzeti Kulturális Alap Igazgatósága 1085 Budapest, Gyulai Pál utca 13. SZAKMAI BESZÁMOLÓ Az NKA Igazgatósága számára Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének

1.osztályos tankönyvek:

1.osztályos tankönyvek: 1.osztályos tankönyvek: Ének-zene /nat 2012/ Nemzedékek Kiadó Az én ABÉCÉM Első olvasókönyvem Első technikakönyvem A képzelet világa Játékház: betűtanítás- írásfűzet Játékház: képes olvasókönyv / Hargitai

Kulturális Javak Bizottsága KJB / 2015.03.02. Kulturális Javak Bizottsága 2015. március 2-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2015.03.02. 1. Berény Róbert (Budapest, 1887 Budapest, 1953): Emergé. [Plakát.] 1934. Papír, ofszet. 126 x

Magyar Erőemelő Szövetség XVII. Balaton Kupa Balatonszárszó, 2011. június 25-26. NEVEZÉSEK - FÉRFIAK IFJÚSÁGI

Magyar Erőemelő Szövetség XVII. Balaton Kupa Balatonszárszó, 2011. június 25-26. NEVEZÉSEK - FÉRFIAK IFJÚSÁGI N - 53 kg 1. Lőrincz Dávid 1996 Tabi Fitness Klub SE 55,0-59 kg 1. Bácsi Dávid 1993 Bihari Szabadidő és 120,0 2. Fazekas Tibor 1996 Marvel Team, Vésztő 80,0 1. Gombos Attila 1993 Bihari Szabadidő és 120,0

Kreatív nyár. w w w. m i o v o d a n k. h u

Kreatív nyár. w w w. m i o v o d a n k. h u Kreatív nyár A mi óvodánk, A mi nyarunk... 5.190 Ft Karton keretek - négy évszak CR 2500 100 db A4-es karton; 25 minta a négy évszak témájában Színes celofán CR 3300 6 tekercs, 6 külöböző színben. Méret:

Szakkörök 2015/2016.

Szakkörök 2015/2016. Szakkörök 2015/2016. tantárgy szakkör címe szakkört tartó tanár évfolyam angol egyeztetés alatt Bajza Sándor 7.c angol Felzárkóztatás, beszédkészség fejlesztés Eiben Ingeborg 8. évfolyam angol egyeztetés

A három Mária. Aranyozott faszobor

A három Mária. Aranyozott faszobor E 94.77.1 A három Mária. Aranyozott faszobor K 94.56.1 A Sasfiók mellszobra. Márkus Emília ajándéka Gobbi Hildának. Edmond Rostand: A sasfiók Nemzeti Színház, 1942. február 21. Ferenc, reichstadti herceg:

Pedagógusok iskolai végzettsége. Ssz Név Beosztás Technikum/ egyéb Főiskola Egyetem Szakvizsga

Pedagógusok iskolai végzettsége. Ssz Név Beosztás Technikum/ egyéb Főiskola Egyetem Szakvizsga Pedagógusok iskolai végzettsége Ssz Név Beosztás Technikum/ egyéb Főiskola Egyetem Szakvizsga 1. Borbély András Igazgató Építészmérnök Mérnök Közoktatási vezető 2. Kisgergely Mária Közismereti igh. Ének

Kulturális Javak Bizottsága 2013. április 8-i ülés

leütési ár: 1.800 Ft leütési ár: 700 Ft leütési ár: 2.400 Ft leütési ár: 11.000 Ft leütési ár: 1.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 37/1. Das Papstbuch (München, 1925) I.sz.67-1922

PORTFÓLIÓ. Készítette: Halmi Zsolt

PORTFÓLIÓ. Készítette: Halmi Zsolt PORTFÓLIÓ Készítette: Halmi Zsolt ÖNÉLETRAJZ SZEMÉLYES ADATOK Név: Halmi Zsolt Cím: 5340 Kunhegyes, Lejtő u. 40. Telefon: 06304708484 E-mail: herrysheldon@gmail.com Weboldal: www.halmi.eoldal.hu TANULMÁNYOK

LAKOSSÁGI PAPÍRTERMÉKEK

LAKOSSÁGI PAPÍRTERMÉKEK LAKOSSÁGI PAPÍRTERMÉKEK Lakossági papír termékek (ÁRAINK NETTÓ ÁRAK, AZ ÁFA-T NEM TARTLAMAZZÁK!) Toalett papírok KAMILLA 24 AKCIÓS TOALETTPAPÍR Rétegek száma: 3 Lap/tekercs: 150 lap : kamilla Tekercs/csomag:

SZENT GYÖRGY LOVAGREND XXI. NYÁRI EGYETEME

VERSENYJEGYZŐKÖNYV. Verseny rendezője: Szerencs Város Sportegyesülete és Szerencs Város Önkormányzata

VERSENYJEGYZŐKÖNYV. Verseny rendezője: Szerencs Város Sportegyesülete és Szerencs Város Önkormányzata VERSENYJEGYZŐKÖNYV Verseny megnevezése: VI. SZERENCS TRIATLON jótékonysági verseny Verseny időpontja: 2014. szeptember 7. Verseny helye: Szerencs Verseny rendezője: Szerencs Város Sportegyesülete és Szerencs

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny 1/11 Délelőtti végeredmény Versenyszám Futam Sáv Egyesület Név szül nev. Idő vers. idő helyezés 1 25 m fiú gyors 3 Győri Vízisport SE Török Donát vk 2004 9:99,9 0:22,3-1 25 m fiú gyors 4 Győri Vízisport

Tápiószele Nagyközségi Önkormányzat Képviselő-testületének. 4/2002. (VI. 10.) rendelete. a háziorvosi körzetekről 1..

Tápiószele Nagyközségi Önkormányzat Képviselő-testületének. 4/2002. (VI. 10.) rendelete. a háziorvosi körzetekről 1.. Tápiószele Nagyközségi Önkormányzat Képviselő-testületének 4/2002. (VI. 10.) rendelete a háziorvosi körzetekről Tápiószele Nagyközségi Önkormányzat Képviselő-testülete az önálló orvosi tevékenységről szóló

A HAMVAS BÉLA VÁROSI KÖNYVTÁR ÜNNEPI FÉLÉVÉNEK RENDEZVÉNYEI 2014

A HAMVAS BÉLA VÁROSI KÖNYVTÁR ÜNNEPI FÉLÉVÉNEK RENDEZVÉNYEI 2014 A HAMVAS BÉLA VÁROSI KÖNYVTÁR ÜNNEPI FÉLÉVÉNEK RENDEZVÉNYEI 2014 SZEPTEMBER Szeptember 16. kedd 18:00 Találkozás a festészettel I. Színek versek hangulatok: Hölgyek ecsettel és tollal Festménykiállítás

A Maxim Könyvkiadó 2014/2015. tanévre ajánlott tankönyvei

A Maxim Könyvkiadó 2014/2015. tanévre ajánlott tankönyvei A Maxim Könyvkiadó re ajánlott tankönyvei Kiadónknak kiemelt célja, hogy a szaktanárok és diákok megelégedésére szolgáló 9. es köteteink folytatásai is lehetőséget kínáljanak az új tantervhez illeszkedő,

11 ÓRÁTÓL 11 ÓRA 45 -IG I.EMELET KOLLÉGIUM 1K3-AS TEREM

11 ÓRÁTÓL 11 ÓRA 45 -IG I.EMELET KOLLÉGIUM 1K3-AS TEREM I.EMELET KOLLÉGIUM 1K3-AS TEREM 1. Agócs Adrienn Farkasréti 2. Baka Ádám Kőrösi 3. Balogh Vivien Laura Érdligeti 4. Béres Bianka Herman 5. Bisbac Bálint II. Rákóczi 6. Bódi Kitti Kőrösi 7. Bódizs Botond

2013.06.01 6. Balaton CLASSiC VÉGEREDMÉNY Hivatalos - módositott

2013.06.01 6. Balaton CLASSiC VÉGEREDMÉNY Hivatalos - módositott 1 23 Ilkovits Ádám Kemenes Csilla Volkswagen Bogár 1965 Extra 1 0 18 0 144 126 Szakaszeredmények: 1: 13(3.) 2: 12(7.) T1: 15(27.) 3: 20(5.) T2: 2(7.) T3: 2(6.) 4: 1(2.) 5: 9(2.) 6: 18(2.) T4: 2(4.) 7:

A Tápiószecsői Levente Egyesület zászlójának leírása 2.

A Tápiószecsői Levente Egyesület zászlójának leírása 2. Tápiószecső Nagyközség Önkormányzat Képviselő-testületének 2/2012. (I.29.) önkormányzati rendelete Tápiószecső Nagyközség Önkormányzatának történelmi zászlóiról Tápiószecső Nagyközség Önkormányzatának

A Körös-Maros Nemzeti Park Állatvilága Gerinctelenek Tirják László 1 ; Danyik Tibor 2 ; Deli Tamás 3

A Körös-Maros Nemzeti Park Állatvilága Gerinctelenek Tirják László 1 ; Danyik Tibor 2 ; Deli Tamás 3 A Körös-Maros Nemzeti Park Állatvilága Gerinctelenek Tirják László 1 ; Danyik Tibor 2 ; Deli Tamás 3 1 Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság; 2 Herman Ottó Intézet; 3 Munkácsy Mihály Múzeum Kezdeti nehézségek

2015. szeptember 11-12. MiSTER CLASSiC VÉGEREDMÉNY Osztály: -

2015. szeptember 11-12. MiSTER CLASSiC VÉGEREDMÉNY Osztály: - 1 42 Tajthy Attila Janoczky Mónika Volvo PV544 1961 Extra 1 123 0 420 297 Szakaszeredmények: 1: 9(5.) 2: 31(29.) 3: 6(1.) 4: 4(2.) 5: 123(38.) T1: 1(1.) 6: 57(27.) 7: 11(2.) 8: 7(2.) Szakaszeredmények:

BAJKÓ DÁNIEL és KOVÁCS KITTI festõmûvészek

Tanulmányi versenyek I. ORSZÁGOS ÉS FŐVÁROSI VERSENYEK

Tanulmányi versenyek I. ORSZÁGOS ÉS FŐVÁROSI VERSENYEK Megmérettetések 65 Tanulmányi versenyek I. ORSZÁGOS ÉS FŐVÁROSI VERSENYEK Országos középiskolai tanulmányi verseny Biológia Tallós Zsófia 12. C 27. hely tanára: Babay-Bognár Krisztina Szép magyar beszéd

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin SZERDA Piros Fehér Fekete Narancs Megjegyzés 8:00 1 2 6 7 11 12 SNACK 8:30 Beep 8:30 Müzli, Banán, Verofit 9:00 Beep 9:00 Piros - Fehér 10:10 Beep 9:30 10:20 Beep 10:00 Fekete - 11:30 Beep 10:30 11:40

2013.04.20 Hungaria Classic VÉGEREDMÉNY

2013.04.20 Hungaria Classic VÉGEREDMÉNY Osztály: Oldtimer Kategória: Abszolút 1 2 Erdélyi Zoltán Erdélyi Zoltánné Csilla Jaguar 420 Sovereign 1968 Extra 1 0 31 0 156 125 Szakaszeredmények 1: 4(7.) 2: 2(3.) 3: 13(12.) 4: 8(5.) 5: 5(7.) 6: 7(1.)

Magyaros termékek és térképek webáruháza (viszonteladói árak)

Meghívó. Idıpont: 2009. április 18. Helyszín: Fekete István Általános Iskola és Óvoda. Cím: 9023 Gyır, Kodály Z. u. 31.

Meghívó. Idıpont: 2009. április 18. Helyszín: Fekete István Általános Iskola és Óvoda. Cím: 9023 Gyır, Kodály Z. u. 31. Meghívó Idıpont: 2009. április 18. Helyszín: Fekete István Általános Iskola és Óvoda Cím: 9023 Gyır, Kodály Z. u. 31. Telefon: 96/516 050 Fax: 96/516 054 FEKETE ISTVÁN ÍRÓ EMLÉKÉRE Minden reggel fényesebb

Tankönyvlista a 2015-2016-os tanévre. Magyar 1. évfolyam

Tankönyvlista a 2015-2016-os tanévre. Magyar 1. évfolyam Magyar 1. évfolyam Magyar irodalom Turcsányi M.: Irodalom 978 963 16 2892 0 Műszaki Könyvkiadó 6. Tankönyv Magyar irodalom Turcsányi M.: Irodalom 978 963 16 2941 5 Műszaki Könyvkiadó 6. Munkafüzet Tankönyv

2015. szeptember 11-12. MiSTER CLASSiC VÉGEREDMÉNY Osztály: - 1 27 Gábeli Tibor Víg Zoltán BMW 635 CSi 1979 Szuper 1 70 0 444 374 Szakaszeredmények: 1: 4(2.) 2: 5(8.) 3: 27(8.) 4: 29(31.) 5: 46(25.) T1: 4(6.) 6: 39(21.) 7: 10(1.) 8: 29(6.) Szakaszeredmények: 9 18(6.)

AMV 2015. megyei eredmények 8.osztály

AMV 2015. megyei eredmények 8.osztály Iskola neve Iskola város helyezés pontszám Tanuló neve Kálvin Téri Általános Iskola 1. 46 Sass Boglárka Kálvin Téri Általános Iskola 2. 40 Horváth Petra Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola Tiszacsege

A Bécsi Arany Biblia

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2007. szeptember 12-i ülés Az ülés napirendje 1. Franz Schrotzberg (1811-1889): Ismeretlen nő (Mária Lujza) képmása, 1846, (Olaj, vászon, 127 cm x 94,5 cm, Védési száma: 63/94.

Rendelet. Önkormányzati Rendeletek Tára. Dokumentumazonosító információk

Rendelet. Önkormányzati Rendeletek Tára. Dokumentumazonosító információk Rendelet Önkormányzati Rendeletek Tára Dokumentumazonosító információk Rendelet száma: 13/2012.(IX.11.) Rendelet típusa: Módosító Rendelet címe: A háziorvosi, gyermekorvosi és fogorvosi körzetek meghatározásáról

Tisztelt Szülő / Gondviselő!

Tisztelt Szülő / Gondviselő! Egyéb közlendők: Tolltartóba KÉREM, HOGY MINDEN ESZKÖZRE, felszerelésre ÍRJÁK RÁ A GYERMEK ÓVODAI JELÉT. A tankönyveket csak átlátszó, erős nejlonba csomagolják be! A könyvek, füzetek címkéire kérem ráírni

Jeles napok, tanösvények megyei környezetvédelmi verseny DOBAI ESZTER MOLNÁR HELGA CSEH NOÉMI. megyei 10. helyezés

Jeles napok, tanösvények megyei környezetvédelmi verseny DOBAI ESZTER MOLNÁR HELGA CSEH NOÉMI. megyei 10. helyezés DOBAI ESZTER MOLNÁR HELGA CSEH NOÉMI Jeles napok, tanösvények megyei környezetvédelmi megyei 10. helyezés BOROS NÓRA MENSCHIK IVETT DEMJÉN BOGLÁRKA Jeles napok, tanösvények megyei környezetvédelmi megyei7.

2014/2015. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG III-IV. KORCSOPORT. Hajdú - Bihar MEGYEI DÖNTŐ

2014/2015. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG III-IV. KORCSOPORT. Hajdú - Bihar MEGYEI DÖNTŐ 2014/2015. TANÉVI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA III-IV. KORCSOPORT Hajdú - Bihar MEGYEI DÖNTŐ Helyszín (település, és versenyhelyszín): Gyulai István Atlétika Stadion, 4032 Debrecen, Oláh Gábor utca 5. Időpont

EMLÉKHELYEK ÉS EMLÉKMŰVEK PILISCSABA VÁROS KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETÉN

EMLÉKHELYEK ÉS EMLÉKMŰVEK PILISCSABA VÁROS KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETÉN EMLÉKHELYEK ÉS EMLÉKMŰVEK PILISCSABA VÁROS KÖZIGAZGATÁSI TERÜLETÉN Készítette: Rozovics Ferenc Hornyák Ferenc Csaba Faragó Péter István 2015 TARTALOMJEGYZÉK TARTALOMJEGYZÉK Emlékhelyek és emlékművek felsorolása

ESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.

ESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox. ESKÜVÕI TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK MAGIC PARTY-BOX 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu Termékek Dekorációs kellékek: I. Asztaldekoráció 1.

Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő. P26936 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. P25466 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs.

Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő. P26936 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. P25466 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. Papír asztaldekoráció Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő P26934 Mérete: 18 cm. Ára: 700.-Ft/cs. P26935 Mérete: 23 cm Ára: 869.-Ft/cs. P26936 Mérete: 270 ml. Ára: 869.-Ft/cs. P26932 Mérete: 33x33cm. Anyaga: