Árverési katalógus 2015

Download "Árverési katalógus 2015"

1 Árverési katalógus 2015

2 Kedves Látogató! A Goldberger Textilipari Gyűjtemény a magyar textilipar egyetlen múzeuma. A múlt emlékeinek megőrzése mellett fontos feladatunknak tekintjük, hogy a múzeum figyelme a jelen generáció felé is irányuljon, hidat képezve a már nem létező magyar textilipar és a mai meghatározó kortárs textilművészek, alkotók, dizájnerek között. A múlt bemutatását a hely szelleme ihlette, ahol a GOLDBERGER családnak, az általuk alapított és másfél évszázadon át vezetett gyárnak állítottunk emléket, amely a két világháború között a világ textiliparának meghatározó és emblematikus gyára volt. A család sikerét az új megoldásokat kereső szemléletük, és a merészen vállalkozó innovatív szellemiségük garantálta. Az országban elsőként helyeztek hangsúlyt, a termelés ipari jellege mellett, saját tervezőművészek kinevelésére, így csatlakozva az európai divat élvonalához. A múzeum e szemlélet mentén vállalkozott első dizájner aukciójára, amely révén kapcsolódni kíván a jelen textillel és divattal foglalkozó alkotók generációjához. Meggyőződésünk, hogy az aukción szereplő neves és széles körben ismert divattervezők hozzájárulhatnak annak a hiátusnak a kitöltéséhez, ami a méltán híres magyar textilipar megszűnése után keletkezett, másrészt általuk a magyar textilipar egyetlen múzeuma is a figyelem középpontjába kerülhet. Köszönettel tartozunk minden felajánló tervezőnek azért, hogy ebben a rendhagyó vállalkozásunkban segítségünkre volt, és külön öröm számunkra, hogy munkánk során Winkler Nórát szakmai partnerünknek tudhattuk. modell: VM Models styling: Kissmark fotó: Sárospataki Györgyi (Divatshow a Goldberger Textilipari Gyűjteményben, 2014.) Népessy Noémi igazgató 2 3

3 Általános aukciós feltételek 1. Az Óbudai Múzeum mint Szervező az árverést az árvereztető művészek megbízásából rendezi és vezeti az Óbudai Múzeum, a Művész és az Óbudai Múzeum Közalapítvány által megkötött háromoldalú megállapodás alapján. Az árvereztető művészek által átadott tételek az árverési katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat. 2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. 3. Az Óbudai Múzeum mint szervező az árvereztető megbízó és az Óbudai Múzeum Közalapítvány nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jár el. Így bevételezi a vételárat (alapítványi támogatást, lásd. háromoldalú megállapodás 2 sz.pontja) az Óbudai Múzeum Közalapítványa számára. 4. A vevő a leütési ár 25%-át foglalóként az árverésen készpénzben azonnal tartozik fizetni. Amennyiben a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. Az Óbudai Múzeum biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 5 munkanapon belül egyenlítse ki. A vételárba a foglaló összege határidőben történő teljesítés esetén beleszámít. Amennyiben az árverési vevő a megadott határidőig a szervezőnél a 3. pontban foglaltak szerint a teljes vételárat nem rendezi, úgy a szervező elállhat az ügylettől. Ebben az esetben a vevő által adott foglaló nem térítendő vissza. 5. A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén a kereskedelmi képviselő nem felel a tárgy sérüléséért. Amennyiben az árverési vevő az árverést követően írásbeli felszólítás ellenére a megbízás tárgyát nem szállítja el, úgy ez esetben 30 nap elteltével a szervező a tárgyat az árvereztetőnek visszaszolgáltatja. 6. Tilos mindenféle összebeszélés vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy harmadik személyt szerfelett magas vételár kínálatára rávegyen és így megkárosítson. 7. Az árverést megelőzően minden, az árverési katalógusban szereplő tárgy megtekinthető az árverés helyszínén, án 17órától óráig. 8. A katalógusban szereplő leírások és illusztrációk kizárólag azonosításul szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell - az árverést megelőzően - meggyőződni az árverési tételek állapotáról és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. A katalógus alapján megismerhetővé válik az egyes tárgyak kikiáltási ára. A katalógus hozzáférhető a szervező honlapján (www. obudaimuzeum.hu, vagy közvetlenül a rendezvény előtt. 9. A tárgyak szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotban kerülnek eladásra, melyben az árverés idején vannak. 10. Az eladásra kerülő tárgyak a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. A leütési vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért az árverési leütési vételárért a szervező felelősséggel nem tartozik. Az Óbudai Múzeum nem vállal kötelezettséget arra, hogy ugyanazt az árverési tételt azonos áron a későbbiek során újra árverésre ajánlja. 11. Az árverés végén az el nem kelt tárgyak újraárverezését lehet kérni a szervezőtől. 12. Adatvédelem: A beérkezett licitek alapján szerzett adatok, információk feldolgozója és kezelője a szervező. Az adatokhoz kizárólag az adatkezelő és feldolgozó, vagyis a szervező fér hozzá, az árverési vevők személyes adatait a szervező harmadik személy részére nem teszi hozzáférhetővé, és azokat nem hozhatja nyilvánosságra. A szervező az aukcióval kapcsolatban az alábbi adatokat kezeli: licitáló neve, postacíme, telefonszáma, címe. Az árverésben résztvevő licitálók részvételükkel automatikusan tudomásul veszik és elfogadják az aukció hivatalos szabályát. Az adatszolgáltatás önkéntes hozzájárulásuk alapján történik. A szervező a felvett személyes adatokat az árverést követően haladéktalanul törli a nyilvántartásából, kivéve az adott árverési tárgy vevőjének adatait, amennyiben az adásvételi szerződés teljesítéséhez szükséges, illetve ha azt a törvény előírja. Információk a vásárlók számára Az aukción történő licitálás személyesen történhet az alábbi szabályok szerint. 1. Az aukció megkönnyítése érdekében kérjük kedves vásárlóinkat, hogy tárcsával árverezzenek. A számozott tárcsák megkönnyítik az aukció vezetőjének, hogy az Ön licitjét azonosítani tudja. Abban az esetben, ha Ön a sikeres licitáló, kérjük, győződjön meg arról, hogy az aukció vezetője az Ön számával ütötte-e le a tételt. Kérjük, bármilyen probléma esetén azonnal jelezzen az aukció vezetőjének. Az Ön kényelme érdekében lehetőség van regisztrálásra. Ez esetben az Önnél leütött tételeket tárcsaszámával gyűjtjük, amelyet a licitálás befejezése után egy alkalommal rendezhet. 2. A vételár kiegyenlítése készpénzben az árverés helyszínén vagy 5 munkanapon belül az Óbudai Múzeum mint szervező székhelyén, a 1033 Budapest, Fő tér 1. szám alatt, munkaidőben (hétfő-péntek: ) történhet. 3. Az aukción a következő licitlépcsők szerint folyik a leütési ár meghatározása: Licitemelkedés összege (Ft): 1.000,-Fttól 2.000,-Ftig: 100,-Ft 2.000,-Fttól 5.000,-Ftig: 200,-Ft 5.000,-Fttól ,-Ftig: 500,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: 1.000,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: 2.000,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: 5.000,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: ,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: ,-Ft ,-Fttól: ,-Ft A jelen aukciós szabályzatban foglaltak így a licitálásokra vonatkozó feltételek is visszavonásig érvényesek. 4 5

4 1. Makány Márta, rózsa kitűző Kikiáltási ár: Ft Vidámság és életöröm sugárzik ebből a sokoldalú kitűzőből. Feltűnő kiegészítő, tervezője Makány Márta színes világát tükrözi. A 2015/2016-os szezon divatszíneit használó egyedi, kézzel applikált, többrétegű selyemrózsa kitűző különleges alkalmakra hajban, hétköznapi szettekhez farmeron és táskán is hordható. Minden benne van, minden, amitől egy ruhadarab szerethető. Részlet egy 1930-as, a Goldberger-gyárban készült mintakönyvből (Goldberger Textilipari Gyűjtemény) 6 7

5 3. KlassDSign, farmertáska 2. DORA ABODI, designer kulcstartó Kikiáltási ár: Ft Márkarajongók figyelem! Egyedi fémdíszek dekorálják ezt az ikonikus, DORA ABODI Unisus figurával ellátott klasszikus darabot. Színes, karakteres, játékos. Dupla öröm lesz, ha a táskánkban végre megtaláljuk a kulcsot. Kikiáltási ár: Ft Elvágyódás és a kalandra hívás inspirálta a KlassDSign előző kollekcióját, az új, 2015 tavasz-nyári darabok viszont az önmagunkhoz való visszatérésről szólnak. Amikor nyitott vagy a világra, nyitottnak kell lenned önmagadhoz is. Megtalálni belső harmóniánkat, egyensúlyt teremteni magunkban türelem és önismeret kérdése, ehhez pedig idő kell. A magadra fordított idő megtérül. Ismerd fel, mik tesznek boldoggá a mindennapi életben és használd ki e hétköznapi energiaforrásokat! Olvass, beszélgess, tanulj vagy csak hagyd, hogy a képzeleted ragadjon ki a monoton körfogásból! Teremts olyan környezetet magad köré, aminek a része vagy, és alkoss magadról pozitív képet! Ebben segít ez a táska is, üzenete védőpajzs is lehet körülötted. Táskaméret: magasság: 42,5 cm (füllel: 66 cm), szélesség: 42,5 cm. 8 9

6 4. Je Suis Belle, csillámos póló Kikiáltási ár: Ft Kezdetektől fogva alappillére a Je Suis Belle koncepciójának az együttműködés más művészeti ágakkal, különös tekintettel a képzőművészet területeire. Múzsájuk a világra és önmagára is kíváncsi nő: kreatív és tehetségét bátran felvállaló, szellemes és vagány. Kölcsönösségben gondolkoznak, hiszik, hogy aki ruháikat hordja, részesévé válik világuknak, ugyanakkor személyiségével maga is alakítja a márkát. Filozófiájuk, hogy divat és öltözködés nem kiváltságok, hanem a mindennapi élet alapvető részei, a hordhatóság és kényelem mellett az egyediség kialakításának fontos eszközei. Aukciónkra ajánlott pólójukhoz már a csomagolás is egy önálló csúcsdarab! Méret: 38-as. 5. EOSINE, nyaklánc Kikiáltási ár: Ft Fénylő, csillogó, mégis szofisztikált ez a nyakék, melynek megszületését Éos, a hajnal istennője inspirálta. Kézzel festett bőrszálak bújnak egymásba a nyakunkon, mi pedig, miként az egyedi lánc inspirálója, egész nap istennőnek érezhetjük vele magunkat

7 6. Dolly, pettiskirt Kikiáltási ár: Ft Addig pörög az ember a Dolly by Le Petit Tom szoknyában, hogy igazi hercegnők lesznek a kislányokból, sőt voltaképpen a nagyokból is. Hogy a tervezőt idézzem: Ha szereted a különleges és exkluzív ruhákat, szerezd meg most az év legtrendibb fodros tütüjét, a pettiskirtöt! Ne feledd, a tütü ma már nem csak a gyerekek divatja! Valósítsd meg önmagad! Méret: one size (14-40 éves korig). Részlet egy 1930-as, a Goldberger-gyárban készült mintakönyvből (Goldberger Textilipari Gyűjtemény) 12 13

8 7. NATI 100% PURE IDEA, nívódíjas szőrmeszoknya, Kikiáltási ár: Ft Gyulai Natália divattervező, tervezőművész 2000-ben alapította márkáját. Indulása óta számos nemzetközi és design díjat nyert, kollekcióit a világ távoli pontjain - Japán, Kína, Franciaország, Olaszország, Svájc, Németország is megismerte és megszerette a közönség. Aukciónkra a Magyar Formatervezési Díj Különdíjával jutalmazott Szőrfestés/Wonderfur műszőrme szoknyát ajánlotta. A tradicionális, kézműves technikát humorral, modern levegővel ötvöző látványos, izgalmas darabot a legismertebb magyar modell Palvin Barbara viseli a hátsó borítón látható fotón. Méret: 36-os. 8. MANIER, applifált stóla Kikiáltási ár: Ft A MANIER 2015 tavasz/nyári kollekcióját impresszionista festők inspirálták. Az árverésre ajánlott hernyóselyem alapanyagú stólát kézzel applikált organza szirmok és japán eozinos gyöngyök díszítik. Tervezője Németh Anikó így mesél róla: Egyedi darab, nyári estékre, alkalmi vagy akár street wear összeállításhoz is ajánlom. De egy átmeneti tweed kabáthoz hordva még egy borús napon is rávetül a vörös hernyóselyem muszlin energiája

9 9. ARTISTA, ipad táska Kikiáltási ár: Ft A jól ismert ARTISTA tervezőcsapat táskáit a világ számos pontján megtalálják a vásárlók. Aukcióra ajánlott városi darabjukat Sophie Magalashvili, Budapesten élő grúz festő-grafikus mozgalmas, piros-domináns képe dekorálja. Táskaméret: magasság: 29 cm (+állítható fül), szélesség: 23 cm. 10. AME Création, Le Désir nyaklánc Kikiáltási ár: Ft Le Désir - avagy Bun ~ uel ikonikus filmjével szólva. A vágy titokzatos tárgya geometrikus megfogalmazásban. A kortárs ötvösmunkát letisztultság, kifinomultság, elegancia jellemzi. A zománcozott vörösréz medált aranyozott lánc tartja, tervezése és kivitelezése is AME Création

10 11., 12. Fazekas Endre, 2 db unisex felső BORDÓ színű Kikiáltási ár: Ft FEKETE színű Kikiáltási ár: Ft Fazekas Endre 2010-ben diplomázott a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem ruhatervező szakán, majd az előbb idézett Németh Anikó divattervező asszisztenseként dolgozott. Később játék- és reklámfilmek, táncdarabok stylingjával és jelmezterveivel foglalkozott, miközben rendszeresen prezentálta saját kollekcióit. Idén nyáron startol a Dezkaboards nevű designer brand első kollekciója, itt a női- és férfiruhák elkészítése kötődik hozzá. Az aukcióra ajánlott darabok egy korábbi projekt modelljei. A kollekció 2012-ben, a Moholy-Nagy Formatervezési Ösztöndíj keretei közt született meg. Kiállítva az Iparművészeti Múzeumban, bemutatva pedig a Marie Claire Fashion Days-en volt. Az ujjatlan férfi felső bordó pamut batisztból készült. A fekete felső rétegeit pedig pamut-selyem és muszlin adják. Méret: one size. 13. NANUSHKA, SHU ruha Kikiáltási ár: Ft Sándor Szandra tervezőt a 2014-es ősz-téli kollekció tervezéséhez a Hét Fátyol misztériuma inspirálta. Istar istennő avagy Salome története a bibliai történetek között és a közel-keleti mitológiában is megjelenik, a kollekciót a történet mitológiai olvasata ihlette. Legelegánsabb darabja ez a nekünk ajánlott, középhosszú, sztreccs jersey Shu ruha, aminek különlegessége az elején elhelyezett sliccben és geometrikus vállvonalában, ujjában rejlik. Méret: 38-as

11 14. ENIHORN, MINIMINI táska Kikiáltási ár: Ft A MINIMINI beszédes név ő az E N I H O R N legkisebb méretű táskája. Formailag tökéletesen beilleszkedik az eddigi táskák családjába és pont arra megfelelő, hogy egy esti, hétvégi sőt leginkább bármilyen eseményen a legszükségesebbeket magunknál tudjuk tartani. Hasznos, stílusos, kompakt kis darab, fekete színével pedig szinte mindennel kombinálható. Táskaméret: magasság: 13 cm (füllel 71 cm), szélesség: 18 cm. 15. CAKO, nyári ruha Kikiáltási ár: Ft Cakó Kinga 2015-ös tavaszi-nyári kollekciójához a színviharairól ismert expresszionista festő Emil Nolde adta az inspirációt, aki ezt vallotta: Minden színnek lelke van, mely engem boldogít. E gondolatot keltik életre a festői hatású muszlinok, a vibráló élénk színek és pasztell tónusok találkozásai. A lezser, könnyed nyári ruha lágy esésű anyagán intenzíven élnek a színek, mintha akvarellfesték folyna rajta. Méret: 38-as

12 16. LAONI, ipad mini tok a Color Office kollekcióból Kikiáltási ár: Ft Micsoda merész színek és minták! A LAONI Color Office kollekciója azokhoz szól, akik az üzleti életben szofisztikáltan, de karakteresen szeretik demonstrálni egyéniségüket. Karakteres bőrtokok, táskák és kiegészítők készültek a legújabb laptopok, táblagépek és okostelefonok számára. Aukciónkra ajánlott darabjuk messzire viszi a hírt: tulajdonosának van stílusérzéke. Táskaméret: magasság: 21 cm, szélesség: 17,5 cm. 17. CUKOVY, ruha Kikiáltási ár: Ft Yves Klein festőművész inspirálta a Cukovy 2015-ös tavasz-nyári kollekcióját, ennek egyik karakteres darabja ez az A vonalú, törtfehér, műbőr ruha. Légies megjelenését a lézervágott műbőrnek és a letisztult vonalvezetésnek köszönheti. Merész, de sikkes külsőt ad viselőjének, akár a mindennapokra, akár egy esti koktélpartihoz. Méret: 38-as

13 Art deco nőalakok az A Goldberger c. állandó kiállításban (fotó: Sárospataki Györgyi) 24 25

14 18. DAALARNA, Swarowski gyöngyökkel díszített csipkés öv Kikiáltási ár: Ft A DAALARNA márka Pearl kollekciójából származó csipkés övet Swarovski gyöngyök díszítik, és szatén szalag a megkötője. Csinos derekakon lehet esküvők fénypontja, de ha egy hétköznapibb ruha kiegészítőjének szánjuk, ott is megteszi hatását. 19. NAVONA, esküvői ruha Kikiáltási ár: Ft Ezt a karcsú, légies esküvői ruhát előtörténete teszi teljességgel egyedivé, ugyanis Szabó Zsófi színésznő viselte - egyetlen alkalommal - a Jóban Rosszban című tévésorozatban. Téli forgatáson játszott a ruha, ezért hideg időkre való bélelést kapott. Alapanyagai közt viszkóz, selyem, pamut, polyamid, elasthan és csipke is megtalálható és tervezői vállalják, hogy a 38- as méretet új tulajdonosára szabják. Méret: 38-as

15 20. Karman Jewelry, orchidea nyaklánc Kikiáltási ár: Ft A természet tavasszal megélhető arca jelenik meg a BLOOM SENSE kollekcióban: a törékeny, áttetsző, légies formák, a virágok és levelek elragadóan változatos, véletlenszerű pompája. Minden elem egyedi: a kidolgozás során a melegítés hatására a plasztikban véletlenszerű görbületek, síkok jönnek létre. A légiességet, a virágszirmok finomságát és könnyedségét az áttetsző anyag fejezi ki, az ékszerek törékeny, leomló, fürtökbe tömörülő egységét az egyenként formázott víztiszta és opál szirmok kompozíciói adják. Tervezője, Kármán Orsi így mesél a folyamatról: Számos anyagkísérlet és prototípus során jutottam el e kivitelezési technikához, amelyet most először alkalmazok ékszereim megformálásánál. Orchidea láncát kifejezetten az aukcióra készítette. 21. DELACIER, nyakpánt Kikiáltási ár: Ft Értékállóság és kifinomult elegancia találkozik a DELACIER kollekcióiban. Ezt a tükörfényes, egyedi megmunkálású, rozsdamentes acél nyakpántot cérnakép-technika borítja, így a látványos darabban modern technológia ötvöződik hagyományos eljárásokkal. Ne gondoljuk, hogy a különleges fúzió a kényelem rovására menne, tervezése során a viselhetőség fontos szerepet játszott. Egyedi a cérnamintázat minden darabon, megismételhetetlen, mint viselője

16 22. Maison Marquise by Tóth Bori kisestélyi ruha Kikiáltási ár: Ft Finom elegancia, magas minőségű anyagok, klasszikus nőiesség. Kisszériás, művészi kreativitással létrehozott kollekciók. Tóth Boritól ezt szokhattuk meg, az árverésre ajánlott kisestélyi ruha is ezeket a jegyeket hozza. Méret: es Perrotin az A Goldberger c. állandó kiállításban (fotó: Sárospataki Györgyi)

17 23. EVE by EVA REMENYI, fülbevaló Kikiáltási ár: Ft Ha csak annyit hallanánk, hogy 24 karátos arannyal bevont fülbevaló, talán nem is mernénk egy ennyire kortárs darabra asszociálni. Pedig e feltűnő, kreatív, naturalisztikus stílusjegyeket hordozó fülbevaló az eve by Eva Remenyi 2015-ös tavaszi/nyári kollekciójának meghatározó darabja. Csodás csúcspéldány. 24. Alma Abonyi, kutyapiszok-zacskó tartó Kikiáltási ár: Ft Az Alma Abonyi kiegészítőknél nem elég, ha jól használhatóak, szépnek is kell lennük, itt a funkción túl a design is teljes mértékben érvényesül. Az aukciónkra készült darab pórázra vagy akár övre is akasztható, így a kedvenc sétáltatása közben is stílusos marad a gazdi. Nemcsak, hogy teljesen új szemléletet hoz, anyaga is különleges - padauk fából készült

18 25., 26. KOTI Dog Fashion, 2 db nyakdísz KOTI Dog Fashion nyakdísz (fiú) Kikiáltási ár: Ft KOTI Dog Fashion nyakdísz (lány) Kikiáltási ár: Ft Egy kifejezetten kutyabarát múzeum aukcióján persze, hogy találni kutyadíszeket a tételek között. A KOTI méretre készített termékeket kínál, és több mint egy évtizede terveznek minden fajtájú, alkatú, testfelépítésű kutya számára. 27. Bol-Dog, nyakörv+póráz szett Kikiáltási ár: Ft Hűen a márka nevéhez ez a Bol-Dog szett vidám, feltűnő darab. Kifejezetten az aukcióra készült, így garantáltan nem jön másvalakin szembe az utcán. Virágmotívumai a nyakörvön a tavaszt, rikító alapszínei pedig a forró nyarat juttatják eszünkbe

19 28. ANNA AMÉLIE, nyaklánc Kikiáltási ár: Ft A Grimm testvérek által megálmodott mesevilág adta a 2015-ös őszi/téli GRIMM kollekció fő inspirációját, ennek darabja e különleges, fonott nyaklánc is. Egyedi munka, hiszen a kollekció ékszereiből modellenként csak egyetlen készül. Tükörfényű ezüst bőr medál fa táblával, rajta a tervező által rajzolt grafika és a márka logója. 29. Romani Design, Art Bag Kikiáltási ár: Ft Kítűnően vegyíti kortárs stílusjegyekkel a roma viseleti kultúra motívumait a Romani Design. Sokszínű, egyedi termékeivel szenvedélyt, energiát, tüzességet visz ruhatárunkba. Az aukciónkra kínált és kézműves technológiával készített Art Bag táskát Varga Helena tervezte. Egyedi darab nemes alapanyagokból, belül selyemmel bélelt, díszítése kasmír, selyem és hímzés. Biztosan sokan ismerik Frida Kahlo színes portréfotóját virágdíszes roma szoknyában és blúzban hála a Romaninak, ez az öntudatos világ most mindannyiunknak nyitott. Táskaméret: magasság: 13 cm, szélesség: 25 cm, mélység: 8 cm, 36 37

20 30. ARNÓCZY JANKA, dzseki Kikiáltási ár: Ft Laza szabású, mégis elegáns megjelenést ad ez a fekete, tavaszi dzseki. Szőrmegallérja nagyvilági, neoprén hatású anyaga pedig sportos. Méret: as. 31. ARNÓCZY JANKA, nadrág övvel Kikiáltási ár: Ft Izgalmas textúrájú, szűk szabású, fehér elasztikus nadrág, amit fém rátétek is díszítenek. Kigyóbőr hatású, metál arany árnyalatú bőröv kíséri, krómozott ezüst szín kiegészítővel. Méret: 36-os

21 33. Czolori by Czok Ildi, "Mesés kelet" nyakék 32. Zigi, ruha Kikiáltási ár: Ft Az Oláh Zsigmond által alapított Zigi fiatal márka, komoly rajongókkal. Magabiztos nőkre gondol a tervező, amikor a kollekció születik, nőiességet sugárzó, időtlen, de kortárs frissességű ruhákkal. Már az anyagok elkapják a szemlélődő tekintetet, amit továbbvisz a modellek rafinált szabása, hol egész letisztultsága, hol váratlan gegjei. Aukciónkra ajánlott ruhája egymásra montírozott városi pillanatokat idéz, klasszikus ívekkel. Méret: 36-os. Kikiáltási ár: Ft Kifejezetten aukciónkra készült ez a nyakék, a sokféle türkiz halványlilával és arannyal vegyítve a mesés Keletet juttatja eszünkbe. Czok Ildi geometrikus ékszerein az ősi egyiptomi ékszereket idéző formákat teker be izgalmas textúrájú, színes fonalakkal. Festővászonnak tekinti a plexialapot, ami így nemcsak ékszerként, de képként is hat. Tervezésük során az egymás mellé kerülő szálak különös fényjátéka szokta lenyűgözni, ezért is nevezi geometrikus ékszereit a fény játékszereinek. Egyedi darabja minimalista öltözékek, de akár egy póló-farmer összeállítás nagyszerű kiegészítője lehet

22 34. LBL Hornok Barbara, BARBARA H: menta nyári ruha Kikiáltási ár: Ft Az LBL a Luan by Lucia Divatház al-márkája, mely hazánkban egyedülálló küldetésként a fiatal, kiemelkedő tehetségű divattervezők támogatását, szakmai fejlődését és ezzel az utánpótlás biztosítását helyezi előtérbe ben a divatakadémia saját, kiváló képességű hallgatóját, Hornok Barbarát választotta meg az LBL tavasz-nyári és az azt követő szezon kollekciójának megtervezésére. Az árverésre bocsájtott LBL ruha a BarbaraH különleges formavilágú darabja, tervezése során India sajátos kultúrája szolgált az inspiráció forrásaként. Alapszínei a menta, a szürke és egy leheletnyi törtfehér. Száz százalékban kézimunkával és természetes alapanyagokból készült. Méret: 36-os. Részlet egy 1930-as, a Goldberger-gyárban készült mintakönyvből (Goldberger Textilipari Gyűjtemény) 42 43

23 35. Botanika, indigó sál Kikiáltási ár: Ft A kifinomult, környezettudatos divatmárka középpontjában légies, növényekkel festett textiltermékek állnak. Hagyományos textilfestési eljárások és aprólékos munka hozza létre a tárgyakat, a finom színharmóniák természetes, fenntartható, lelassult és tudatos személetet testesítenek meg. A sibori ősi, Japánból származó kézi festési eljárás, az anyag csavarása, tekerése, hajtogatása és varrása különböző, egyedi mintázatokat eredményez a megfestett textílián. Természetes festőnövényeket használnak, itt most indigót, minden egyes darabjuk egyedi és megismételhetetlen mintázatú. 36. USE, League clutch Kikiáltási ár: Ft Éljen a színesebb és kreatívabb utcakép! Sokunk ügyét most a USE karolja fel saját táska-kollekciójával, azon belül is egy koprodukció látványos darabjaival. A USE bag sűrű szövésű vászon és bőrkiegészítők kombinációja, strapabíró, jó minőségű, de megfizethető kínálattal. Együttműködő partnerük a Warner Bros, így született a DC Comics Collection, és innen érkezett aukciónk csodás zárótétele, népszerű grafikával, erős színekkel. Igéző ajkak, vakító fogsorok, királykék háttérrel. Igazi statement. Méret: magasság: 34 cm, szélesség: 25 cm

24 A katalógust szerkesztette: Winkler Nóra Az aukció tételeit kísérő szövegeket írta: Winkler Nóra Az aukciós tételek fotóit készítette: Sárospataki Györgyi A fotókat stylingolta: Kárpáti Krisztina A katalógus kísérő képanyagát válogatta: Révész Antónia, Révész Nándor modell: Palvin Barbara szoknya: NATI 100% PURE IDEA fotó: Almási J. Csaba A katalógust tervezte: Fülöp Rozi, Berta János Az aukció előkészítésében közreműködtek: Diamant Lívia, Falus Ildikó, Felbermann Judit, Népessy Noémi, Révész Nándor, Révész Antónia Az árverést vezeti: Winkler Nóra KIADÓ: Óbudai Múzeum, 1033 Budapest, Fő tér. 1. Tel./Fax.: 06/ FELELŐS KIADÓ: Népessy Noémi igazgató NEO Magyar Segítőkutya Egyesület

25

Ajándékkatalógus 2009

Ajándékkatalógus 2009 Ajándékkatalógus 2009 A valóban felelős cégeknek a valóban felelős ajándék Ajándék, amivel kétszer ad Bemutatkozunk A fruit of care cégajándékaival nem csak partnereit, ügyfeleit és munkatársait ajándékozza

Szabó Dezső Művészeti Ösztöndíj pályázat. Takács Gabriella

Szabó Dezső Művészeti Ösztöndíj pályázat. Takács Gabriella Szabó Dezső Művészeti Ösztöndíj pályázat Takács Gabriella 2013 Tartalomjegyzék Szakmai önéletrajz 3 Kutatási terv : szövött struktúrák 4 Munkák 2009-2012 5 Kézzel szőtt, rétegelt kabát 6 Wear your quilt

2014. évi NKA pályázat leírókartonjai

2014. évi NKA pályázat leírókartonjai 2014. évi NKA pályázat leírókartonjai 1. Leltári szám 2014. 17. 1. 2. Megnevezés csavarítókendő - női fejviselet 4. Leírás, használat/tartalom Színes gyapjúfonalból (fehér, zöld, világoskék, barna, piros,

Üzleti ajándék katalógus. Prémium írószerek és kiegészítők

Üzleti ajándék katalógus. Prémium írószerek és kiegészítők Üzleti ajándék katalógus Prémium írószerek és kiegészítők 2010 2011 töltőtoll Legacy Klasszikus vonalvezetés, időtálló kivitel. Palládium és arany borítás teszik a luxust teljessé. Gyönyörű díszdobozban

Magyar otthon MERÉSZEN ELEGÁNS. Otthonok és Kertek

Magyar otthon MERÉSZEN ELEGÁNS. Otthonok és Kertek Magyar otthon MERÉSZEN ELEGÁNS 22 Otthonok és Kertek Hûvös elegancia, egyszerû vonalvezetés és csipetnyi barokkos hangulat keveredik a Budapest kertvárosában található családi ház stílusában. A finom anyagok

Iskolánk az első középfokú intézmények között, 2000/2001-es tanévben kezdte meg a ruhatervezéssel összefüggő művészeti oktatását.

Iskolánk az első középfokú intézmények között, 2000/2001-es tanévben kezdte meg a ruhatervezéssel összefüggő művészeti oktatását. KÉPZÉSI KÍNÁLATUNK: Általános iskola 8. osztályos tanulóinak: 01: Divat- és stílustervező képzés OKJ 54 211 02 02: Textilműves képzés OKJ 54 211 08 01: DIVAT- ÉS STÍLUSTERVEZŐ PÁRHUZAMOS KÉPZÉS OKJ száma:

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 1. szám

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 1. szám REGINA Fórum Hírlevél 2011. 1. szám 2011. február elsején nyílt meg a REGINA Fórum elnevezésű jótékonysági bolt Gödöllő szívében, az Átrium Üzletház földszintjén. Az üzlet a helyi és térségi lakosok számára

Kerékpáros divatbemutató: K&H Olimpiai Kerékpárosnap Budapest, 56-osok tere 2010. október 2.

Kerékpáros divatbemutató: K&H Olimpiai Kerékpárosnap Budapest, 56-osok tere 2010. október 2. www.cyclechic.hu Kerékpáros divatbemutató: K&H Olimpiai Kerékpárosnap Budapest, 56-osok tere 2010. október 2. Kényelmes pamut ruha egy jó meleg kabáttal. Csinos mégis lapos talpú cipőben igazán könnyű

20% Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Scania Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig.

20% Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Scania Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig. TRUCK GEAR 20% SELECTION Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig. 2.823 Ft * 2.823 Ft * 6.110 Ft * 10.598 Ft *

Pénztárcakímélő, minőségi ruhatár legalább 22 variációban

Pénztárcakímélő, minőségi ruhatár legalább 22 variációban 1 Pénztárcakímélő, minőségi ruhatár legalább 22 variációban Beszélgetés Radics Edit szín- és stílustanácsadóval, a Stíluskommunikátor.hu honlap tulajdonosával (www.stiluskommunikator.hu) Szín- és stílustanácsadónak,

I.sz.melléklet RUHA SZABÁLYZAT

I.sz.melléklet RUHA SZABÁLYZAT I.sz.melléklet RUHA SZABÁLYZAT Hatályosság és Alkalmazhatóság Ezen Ruha Szabályzat alkalmazandó minden hazai rendezésű MTáSZ versenyen és minden IDSF versenytánc eseményen. Az IDSF Elnöksége fenntartja

Klasszikusok ezüst éllel

Klasszikusok ezüst éllel Tégy minden jót, amire képes vagy, és tedd olyan csendben, ahogyan csak lehetséges. Charles Dickens Klasszikusok ezüst éllel 0973 Charles Dickens írókészlet: jegyzetfüzet és golyóstoll díszdobozban. Méret:

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK É RETTSÉGI VIZSGA 2005. október 24. KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK KÖZÉPSZINTŰ ÉRETTSÉGI VIZSGA 2005. október 24., 14:00 Az írásbeli vizsga időtartama: 180 perc Pótlapok száma Tisztázati Piszkozati OKTATÁSI

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K B E V E Z E T Ő Tisztelt Olvasónk! Nagy örömünkre az Ékszer magazin is felidézi a magyar asszonyok szépségének évszázados hírét. Jóhírünket keltette nem csak a született szépség, hanem a beszéd, a szellemiség

Kovács Tamás Vilmos festőművész kamaratárlatát

MAGYAR NÉPI IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM, BUDAPEST Leltári szám 2014.29.1. 1 db Gyarapodási napló száma: 48/2014 Technika vászonszövés Használat helye: - Díszítmény: csíkszéki csíkos Használat ideje - A szövet-méteráru fekete-piros-kék-zöld csíkszéki sűrű

1.sz. melléklet RUHA SZABÁLYZAT

1.sz. melléklet RUHA SZABÁLYZAT 1.sz. melléklet RUHA SZABÁLYZAT Hatályosság és Alkalmazhatóság Ezen Ruha Szabályzat alkalmazandó minden WDSF versenytánc eseményen és minden MTáSZ versenyen. A WDSF Elnöksége fenntartja magának a jogot,

2-76a. Keresztes. ára: 10.000 Ft. ára: 79.000 Ft. Egyedi miseruha. minta darab. minta darab

2-76a. Keresztes. ára: 10.000 Ft. ára: 79.000 Ft. Egyedi miseruha. minta darab. minta darab minta darab Keresztes 2-76a. Fehér színű alapon, gazdag színes és arany hímzés. Bélelt. Arany színű, középen bársony alapon gazdag színes és arany hímzés. A gallér anyaga bársony. ára: 79.000 Ft minta

Ajtókban kibontakozó új ötletek praktikus és stílusos. Együtt a Marley-val. Harmonikaajtók HARMONIKAAJTÓ GARANCIA *

Ajtókban kibontakozó új ötletek praktikus és stílusos. Együtt a Marley-val. Harmonikaajtók HARMONIKAAJTÓ GARANCIA * Harmonikaajtók ban kibontakozó új ötletek praktikus és stílusos év HARMONIKAAJTÓ GARANCIA * lásd a garanciafeltételeket www.marley.hu Együtt a Marley-val. Valósítsa meg álmai szobáit Praktikus és stílusos:

Műanyag nyílászárók a SCHÜCO-tól

Műanyag nyílászárók a SCHÜCO-tól A fenntarthatóság iránt elkötelezett építészetért Műanyag nyílászárók a SCHÜCO-tól A SCHÜCO rendszer műanyag nyílászárói a hazai piacon is egyre nagyobb teret és elismerést nyernek, hiszen előnyös tulajdonságaikkal,

2006. 01. 31. Báli divat, báli körkép 2006. Jálics Petra Nõk Lapja Cafe

2006. 01. 31. Báli divat, báli körkép 2006. Jálics Petra Nõk Lapja Cafe 2006. 01. 31. Báli divat, báli körkép 2006 Jálics Petra Nõk Lapja Cafe Február a farsang hava, a bálok ideje. A következő hetekben egymást érik a különböző táncos rendezvények. Lássuk, milyen idén a divatos

Déri Múzeum Debrecen. Kolozs megye

Déri Múzeum Debrecen. Kolozs megye V.2008.3.1. 1. Ruhásszekrény sifon 2. Fenyőfából készített, gazdagon díszített asztalos munka. A bútor egész felületét beborítják a sárga és a szürkésfehér alapozásra festett növényi indákkal összekötött

Frissítve: 2015.06.01. Keresés az oldalon CTRL+f

Frissítve: 2015.06.01. Keresés az oldalon CTRL+f Frissítve: 2015.06.01. Keresés az oldalon CTRL+f Az árak változtatásának jogát fenntartjuk! Az árak a 27% Áfa-t tartalmazzák! Megnevezés kód bruttó ár A3 felíró tábla /hosszabbik oldalon a csíptető/ tolltartós,

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK ÉRETTSÉGI VIZSGA 2008. május 26. KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK KÖZÉPSZINTŰ ÍRÁSBELI VIZSGA 2008. május 26. 8:00 Az írásbeli vizsga időtartama: 180 perc Pótlapok száma Tisztázati Piszkozati OKTATÁSI ÉS KULTURÁLIS

Standard kollekció. WorkerPro

Standard kollekció. WorkerPro WorkerPro 8014 REX Férfi hosszú ujjú dzseki, kék Rejtett patentgombok elöl. Patentgombokkal állítható mandzsetta. 8064 ALEC Férfi hosszú ujjú félkabát, kék Rejtett patentgombok elöl. Fedeles zseb a mellkas

bútor plus rex K O N Y H A L A K Á S I R O D A Ü Z L E T Bútorok méretre

bútor plus rex K O N Y H A L A K Á S I R O D A Ü Z L E T Bútorok méretre BÚTORKATALÓGUS 2010-2011 K O N Y H A L A K Á S I R O D A Ü Z L E T Bútorok méretre Elegancia Senio Ez az egyik legnépszerűbb konyhatípusunk, mert független divattól és a látványos megjelenése mellett örök

MKB-Euroleasing Autópark Zrt. jognyilatkozata és szabályzata

MKB-Euroleasing Autópark Zrt. jognyilatkozata és szabályzata MKB-Euroleasing Autópark Zrt. jognyilatkozata és szabályzata 1. Bevezetés 1.1. Az MKB-Euroleasing Autópark Zrt. (továbbiakban: Autópark) a www.autoparkaukcio.hu internetes honlapon az Autópark ügyfelei

NŐI KONFEKCIÓÁRUK. Készítette: Friedrichné Irmai Tünde

NŐI KONFEKCIÓÁRUK. Készítette: Friedrichné Irmai Tünde NŐI KONFEKCIÓÁRUK Készítette: Friedrichné Irmai Tünde VÁLASZTÉKELEMEIK blúz szoknya ruha kosztüm nadrág kabátok átmeneti téli műszőrme és bundák BLÚZOK Anyagaik rendkívül változatosak: pamut vagy pamut

A minőség az igényeknek való megfelelést és nem az eleganciát

A minőség az igényeknek való megfelelést és nem az eleganciát A minőség az igényeknek való megfelelést és nem az eleganciát jelenti. Termékeinknek magas minőségi korlátot állítottunk. Biztosak vagyunk benne, hogy termékeink a legmagasabb igényeket, elvárásokat is

Molnár Melinda Rita. MUNKANAPLÓ Leonardo ösztöndíj 2013 július-2014 január. Madrid

Molnár Melinda Rita. MUNKANAPLÓ Leonardo ösztöndíj 2013 július-2014 január. Madrid Molnár Melinda Rita MUNKANAPLÓ Leonardo ösztöndíj 2013 július-2014 január Madrid Leonardo szakmai gyakorlat az Alvaro Catalán de Ocón Industrial Design formatervező stúdiónál Szakmai gyakorlatom célja

Puriter. Szerzés: vásárlás - Lektorátus Érték: 700.000.-Ft Származás: a művésztől Állapot: Ép Fénykép száma: Lemez száma:

Puriter. Szerzés: vásárlás - Lektorátus Érték: 700.000.-Ft Származás: a művésztől Állapot: Ép Fénykép száma: Lemez száma: Leltári szám: 2011/1 Puriter Baglyas Erika, 2005 Szappan, tükör, szöveg 90x30x300 cm Üveglapon három sorba rendezett szappandarabkákba vésett szórészletekből a tökéletes tisztaság lehetetlenségéről értekező

bonprix.hu 06-1814 9999 BONPRIX KLUB 10% KEDVEZMÉNY 150,- FT 2014-ES DIVAT Érvényes 2014.06.02-től 2014.12.02-ig 129B3_CO011 HU.

bonprix.hu 06-1814 9999 BONPRIX KLUB 10% KEDVEZMÉNY 150,- FT 2014-ES DIVAT Érvényes 2014.06.02-től 2014.12.02-ig 129B3_CO011 HU. HU.B3F Érvényes 2014.06.02-től 2014.12.02-ig 129B3_CO011 150,- FT 2014-ES DIVAT RUHA 2999 LÁSD A KÖVETKEZŐ OLDALON BONPRIX KLUB 10% KEDVEZMÉNY további információ a 70. oldalon bonprix.hu 06-1814 9999 KEDVES

Fogd a Kezem Alapítvány. Kézműves termékkatalógus

Fogd a Kezem Alapítvány. Kézműves termékkatalógus Fogd a Kezem Alapítvány Kézműves termékkatalógus Fogd a kezem és megmutatom a világnak, hogy szüksége van rád szól az alapítvány hitvallása. Azokat az értelmükben akadályozott fiatalokat akarjuk megszólítani,

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK ÉRETTSÉGI VIZSGA 2009. október 19. KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK KÖZÉPSZINTŰ ÍRÁSBELI VIZSGA 2009. október 19. 14:00 Az írásbeli vizsga időtartama: 180 perc Pótlapok száma Tisztázati Piszkozati OKTATÁSI ÉS

PORTFOLIÓ SZABADKÉZ PRODUKCIÓS IRODA

PORTFOLIÓ SZABADKÉZ PRODUKCIÓS IRODA PORTFOLIÓ 2007 SZABADKÉZ PRODUKCIÓS IRODA INFORMÁCIÓ A Szabadkéz Kft. alapításának gondolata 1994 elején fogalmazódott meg a tulajdonosokban, majd az elôzetes piaci elemzések alapján végül 1995 végére

Alapítványunkat több mint két évtizede azzal a céllal hoztuk létre, hogy (elsősorban értelmi)

Alapítványunkat több mint két évtizede azzal a céllal hoztuk létre, hogy (elsősorban értelmi) TERMÉKISMERTETŐ Alapítványunkat több mint két évtizede azzal a céllal hoztuk létre, hogy (elsősorban értelmi) fogyatékos fiatal felnőttek számára személyre szabott, egyedi lakhatási és foglalkoztatási

Geberit nyomólapok és öblítőtartályok. Személyre szabott design

Geberit nyomólapok és öblítőtartályok. Személyre szabott design Geberit nyomólapok és öblítőtartályok Személyre szabott design A stílusos megjelenés titka a harmóniában rejlik. Olyan nyomólap, amely tökéletesen illeszthető bármilyen környezethez. Tökéletes az utolsó

Mark like a Professional. FlyMarker PRO Jelölő rendszer

Mark like a Professional. FlyMarker PRO Jelölő rendszer Mark like a Professional FlyMarker PRO Jelölő rendszer Mark like a Professional FlyMarker PRO MOBIL Berendezés FlyMarker PRO kézi jelölő rendszer szinte gyerekjátékká teszi a terjedelmes, nagy, nem mozdítható

4. óra SZÖVEGFELDOLGOZÁS I.

4. óra SZÖVEGFELDOLGOZÁS I. 4. óra SZÖVEGFELDOLGOZÁS I. Cél: az önálló szövegfeldolgozás lépeseinek elsajátítása Eszközök: A mellékelt szöveg kinyomtatva (annyi példányban, ahányan az osztályban vannak) vagy kivetítve. A mellékelt

Sasvári Sándor. otthonában

Sasvári Sándor. otthonában Sasvári Sándor otthonában A természettõl körülölelve A legfoglalkoztatottabb musical énekes, kivételes hangadottsággal megáldott, népszerű zenész, boldog családapa, természetszerető állatbarát és még folytathatnánk

TERMÉK ADATLAP. Szív nagy. Termék neve

TERMÉK ADATLAP. Szív nagy. Termék neve Szív nagy fonal X szalag egyéb: gipsz, festék, lakk, Alkalmazott technikák varrás X ragasztás X festés gyöngyözés 125 g gipsz, 3ml lakk, 10 cm organza szalag, 5 ml festék Szükséges eszközök gipsz kiöntő

Az én stílusom. Az én életem.

Az én stílusom. Az én életem. 150,- FT 2014-ES DIVAT GARBÓ NYAKÚ PULÓVER 5299 LÁSD A KÖVETKEZŐ OLDALON HU.SK3F Érvényes 2014.09.08-tól 2015.03.08-ig BONPRIX KLUB 10% KEDVEZMÉNY További információt a főkatalógusban talál vagy a bonpix.hu

Business traveller s lookbook

Business traveller s lookbook Business traveller s lookbook How to stay in style during a long journey without bringing the whole wardrobe? by Siklós Barbara Stílus coach Megjegyzés az olvasókhoz: ez a LOOKBOOK egy konkrét élethelyzethez,

ÁRVERÉSI KIÍRÁS. 1./ RÁBA 6x6 rakoncás tehergépkocsi KCR-70 hidraulikus daruval. Rendszám: GOZ-475 Gyárt. év: 1999. ÁRVERÉSI KIÍRÁS A Szombathelyi Erdészeti Zrt. (9700 Szombathely, Saághy István u. 15.) árverés útján történő értékesítésre meghirdeti a tulajdonában lévő alábbi eszközöket: 1./ RÁBA 6x6 rakoncás tehergépkocsi

Mediterrán külső, modern belső MODERN HÁZAK LAKÁSOK 75

Mediterrán külső, modern belső MODERN HÁZAK LAKÁSOK 75 Élettér A kert fő attrakciója a nagyméretű, L alakú medence. Ha a nyári grillezéskor valakinek melege van, a padról akár egyenesen beledőlhet a vízbe 74 MODERN HÁZAK LAKÁSOK Mediterrán külső, modern belső

Nagy Előd festő- és éremművész, Nagy Botond fotós. 2012. november 19-én, hétfőn 18 órára. kiállításának megnyitójára

Nagy Előd festő- és éremművész, Nagy Botond fotós. 2012. november 19-én, hétfőn 18 órára. kiállításának megnyitójára A Kozák téri Közösségi Ház és a kiállító tisztelettel meghívja Önt és kedves családját, barátait Nagy Előd festő- és éremművész, valamint fia Nagy Botond fotós kiállításának megnyitójára 2012. november

Munkaruházat Védőruházat

Munkaruházat Védőruházat Munkaruházat Védőruházat szakértelem Gyártói és technológiai szakértelem uvex munkabiztonsági és egészségvédelmi rendszerszolgáltató világszínvonalú gyártási szakértelemmel Teljes termelésünk 80%-a saját

Hirdetési lehetőségek: Szponzorációs csomagok:

Hirdetési lehetőségek: Szponzorációs csomagok: Hirdetési lehetőségek: A programfüzetben a megjelenés az alábbi árak szerint : Borító, hátsó külső oldal: 60 000,- HUF + ÁFA Borító, hátsó belső oldal: 45 000,- HUF + ÁFA Belső oldalak: 35 000,-HUF + ÁFA

A történet elindult. A Pannon Papír megalakulása.

A történet elindult. A Pannon Papír megalakulása. IRODAI MEGOLDÁSOK Történetünk A Pannon Papírt 2005-ben magyarországi magánszemélyek alapították győri székhellyel, többéves papír-írószer kereskedelmi tapasztalattal. A régi kereskedők szakmai elkötelezettsége

KiK - több mint 3.200 üzlet Európa-szerte

KiK - több mint 3.200 üzlet Európa-szerte XXL Vokuhila felső 100% viszkóz, méretek: 1XL-5XL, csak 2490,- Női dzseki Különféle színekben kapható, méretek: 36-46, Női Vokuhila pulóver Sötétkék-kevert színben is kapható, méretek: 36-48, Női hurokszemes

Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1. Készlet erejéig!

Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1. Készlet erejéig! Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1 Készlet erejéig! 14 cm 34 cm 23,5 cm 23,5 cm 73,5 cm 70,5 cm 38,5 cm 34 cm XL Fali Dekor 1 ív: 70x100 cm HL Fali Dekor 1 ív:50x70 cm L Fali Dekor 1 ív:35x100

MTáSZ Versenytánc Szakág Versenyszabályzat, 1. számú melléklet

MTáSZ Versenytánc Szakág Versenyszabályzat, 1. számú melléklet 1. sz. melléklet RUHASZABÁLYZAT HATÁLYOSSÁG ÉS ALKALMAZHATÓSÁG Ezen Ruhaszabályzat alkalmazandó minden WDSF versenytánc eseményen és minden MTáSZ versenyen. A WDSF Elnöksége fenntartja magának a jogot,

D.M.D. LUXURY VILÁGA

D.M.D. LUXURY VILÁGA D.M.D. LUXURY VILÁGA Termék név: Heart Of Eternity-01 Termék kód: DI/HOE-01 Szín: Black Anyag: Fém Henger formájú, szűk virágtartó, a karcsú, elegáns növények tökéletes kiegészítője. Bel - és kültérre

Lindab Rainline. Lindab Rainline. Lindab Ereszcsatorna rendszer. Adjon a házának új arculatot!

Lindab Rainline. Lindab Rainline. Lindab Ereszcsatorna rendszer. Adjon a házának új arculatot! Lindab Rainline Lindab Ereszcsatorna rendszer Adjon a házának új arculatot! A sokszínű rendszer Miért ne választhatna sötétbordó csatornát fehér homlokzathoz? Miért ne szerelhetne fel exkluzív rézvöröset

LEÍRÓKARTONOK. 1. Leltári szám 2014.1.1.

LEÍRÓKARTONOK. 1. Leltári szám 2014.1.1. LEÍRÓKARTONOK 1 Leltári szám 201411 2 Megnevezés Tál 4 Leírás, használat/tartalom Sárga alapszínű, korongozott, karcolt és írókás díszítésű díszedény Tükrében a mezőcsáti motívumvilágra jellemző karcolt,

Jótékonysági aukció 2011 október 8.

Jótékonysági aukció 2011 október 8. Jótékonysági aukció 2011 október 8. Árverési szabályzat A MÖBELKUNST Lounge70 Kft. (1054 Budapest,Ferenciek tere 4.) a továbbiakban: Lebonyolító a jelen katalógusban szereplő időpontban és helyszínen árverést

Szeretettel köszöntöm Önt, mint az Alfa Art Hotel esküv re

Szeretettel köszöntöm Önt, mint az Alfa Art Hotel esküv re Szeretettel köszöntöm Önt, mint az Alfa Art Hotel esküv re készül vendégét, a Kincseskert Esküv i Dekorációs Csapat nevében. A szálloda dekorat r partnereként a mi feladatunk gondoskodni arról, hogy az

2009. nyár. 173, 173E végállomás AsiaCenter járat. M3 újpalotai lehajtó

2009. nyár. 173, 173E végállomás AsiaCenter járat. M3 újpalotai lehajtó 2009. nyár 1152 Budapest, Szentmihályi út 167 169. Tel.: 688-8824 Fax: 688-8889 Nyitva tartás: H V: 10.00-19.00 www.asiacenter.hu 173, 173E végállomás AsiaCenter járat M3 újpalotai lehajtó A katalógusban

II. KeFolttábor 2014.

II. KeFolttábor 2014. II. KeFolttábor 2014. Kedves Táborozók! Ismét itt a nyár, ismét lesz KeFolttábor! Időpont: 2014. augusztus 15-16-17. (péntek, szombat, vasárnap) Helyszín: a Tudósház, légkondicionált helyiségei Maximális

AJTÓ-ABLAK betétek ART-GLASS KATALÓGUS KATALÓGUSAINK. Tiffanyi üveg fólia és üveg festészet

AJTÓ-ABLAK betétek ART-GLASS KATALÓGUS KATALÓGUSAINK. Tiffanyi üveg fólia és üveg festészet 20 1 PEMARIN MP.Kft. AJTÓ-ABLAK betétek ART-GLASS KATALÓGUS Tiffanyi üveg fólia és üveg festészet KATALÓGUSAINK Ajtó-ablak betét 2.rész Tiffany virág minták Tiffany állat minták Tiffany táj képek Széljegyzet

Moholy-Nagy László formatervezési ösztöndíj pályázat

Moholy-Nagy László formatervezési ösztöndíj pályázat Moholy-Nagy László formatervezési ösztöndíj pályázat Előzetes információ a 2011-es pályázatról A Nemzeti Kutatási és Technológiai Hivatal, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium, a Magyar Szabadalmi Hivatal

Reklám feliratozás. Ajándéktárgyak készítése és beszerzése. Szeretné, ha cégének logója mindig a középpontban lenne?

Reklám feliratozás. Ajándéktárgyak készítése és beszerzése. Szeretné, ha cégének logója mindig a középpontban lenne? Reklám feliratozás Ajándéktárgyak készítése és beszerzése Szeretné, ha cégének logója mindig a középpontban lenne? Megoldások, amelyek segítik Önt abban, hogy ez megvalósuljon! Amit a Denis Kft.-ről tudni

A Bécsi Arany Biblia

A MAGYAR ÉREMKIBOCSÁTÓ INTÉZET KFT ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEI

A MAGYAR ÉREMKIBOCSÁTÓ INTÉZET KFT ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEI A MAGYAR ÉREMKIBOCSÁTÓ INTÉZET KFT ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEI A webshopot a Magyar Éremkibocsátó Intézet Kft. (székhely: 1054 Budapest, Szabadság tér 7., cégjegyzékszám: Cg. 01-0957944, adószám: 23275395-2-41,

TARTALOMJEGYZÉK QUADRO QUADRO 8-9 VERMONT 30-33 RETRO 46-47

TARTALOMJEGYZÉK QUADRO QUADRO 8-9 VERMONT 30-33 RETRO 46-47 FALI DEKORÁCIÓ TARTALOMJEGYZÉK QUADRO 4 ARCO 5 QUADRO 8-9 ARCO 10-13 BLOCCO 14-17 SIERRA 18-21 QUBO 22-25 MODERNO 26-29 Az INCANA fali dekorációknak köszönhetően minden VERMONT 30-33 ALASKA 36-39 MONTANA

ÉLETMŰHELY. Mi a program célja?

ÉLETMŰHELY. Mi a program célja? ÉLETMŰHELY Mi a program célja? A kreatív gondolkodás és a kreatív cselekvés fejlesztése, a személyes hatékonyság növelése a fiatalok és fiatal felnőttek körében, hogy megtalálják helyüket a világban, életük

1. osztály: 2. osztály: 2. Bartha Panni 1/b Iskola: Megyeri Úti Általános Iskola Felkészítő tanár: Telekné Oláh Marianna Műcím: Vásár

1. osztály: 2. osztály: 2. Bartha Panni 1/b Iskola: Megyeri Úti Általános Iskola Felkészítő tanár: Telekné Oláh Marianna Műcím: Vásár 1. osztály: 2. Bartha Panni 1/b Iskola: Megyeri Úti Általános Iskola Felkészítő tanár: Telekné Oláh Marianna Műcím: Vásár 2. Sütő Emese 1/d Felkészítő tanár: Antal Gáborné Géczi Beáta, Kérdő Gizella Műcím:

Felelősséggel. szellemi kincseinkért. az E.ON vállalati mecenatúrája kulturális és oktatási területen

Felelősséggel. szellemi kincseinkért. az E.ON vállalati mecenatúrája kulturális és oktatási területen Felelősséggel szellemi kincseinkért az E.ON vállalati mecenatúrája kulturális és oktatási területen A magyarországi E.ON vállalatcsoport elkötelezetten támogat kulturális eseményeket, oktatási és kulturális

Fehér Toner Technológia

Fehér Toner Technológia Gépek, eszközök, kellékek 13.0.26275 Hohenstein PRODUCT CLASS 1 SUITABLE FOR BABY & CHILD WEAR Fehér Toner Technológia WHITE COLOR ON EVERYTHING Image trans from Joto Paper Minden jog fenntartva! Ennek

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető Brill katalógus 2010/2011 Beköszöntő Kedves Olvasó! Az Aczél Zálogház és Ékszerüzlet közel 20 éve áll kedves Ügyfelei és Vásárlói rendelkezésére. Szakmai múltunk bizonyítéka gondos és hozzáértő szakemberek

MB 45 Alumínium ablak

MB 45 Alumínium ablak MB 45 Alumínium ablak Az MB-45 elnevezésű ablak a legkorszerűbb technológiára épülő, hőszigetelést nem igénylő alumínium rendszerű ablakok egyik kiemelkedő tagja. Egyaránt felhasználható kültéri és beltéri

Időtlen szépség 10 ÉRV, HOGY REZET HASZNÁLJUNK

Időtlen szépség 10 ÉRV, HOGY REZET HASZNÁLJUNK Időtlen szépség 10 ÉRV, HOGY REZET HASZNÁLJUNK 1 Tartós, hosszú élettartamú, megbízható anyag A réz választása egyszer, s mindenkorra szól! Az épületek külső burkolására alkalmazott réz tartóssága több

Programok és helyszínek 2009. Szeptember 4-5-6.

Programok és helyszínek 2009. Szeptember 4-5-6. Programok és helyszínek 2009. Szeptember 4-5-6. Filmfesztivál Toldi mozi Játékfilm Dokumentumfilm Sport- és zenei klipek Animáció Vak mountainbike versenyző, pornórendezővé lett biciklisfutár, városi kerékpáros

MAGIC PARTY-BOX. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu. Ajándékcsomagolás lufiba

MAGIC PARTY-BOX. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu. Ajándékcsomagolás lufiba Ajándékötleteink Valentin-napra Ajándékcsomagolás lufiba Meglepetés doboz Meglepetés ballon Ajándéktárgyak 2 Hearts gyertya készlet: (I0902180) 2 illatgyertya szív alakú tartóban. Ára: 445.-Ft/db Heart

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 2. szám

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 2. szám REGINA Fórum Hírlevél 2011. 2. szám Kedves Olvasó! Örömmel mondhatjuk el, hogy REGINA Fórum jótékonysági boltunkat a februári nyitás óta nagy érdeklődéssel fedezi fel a lakosság, és örömének ad hangot,

HUNGARO MANAGEMENT KFT AKCIÓS KÉZSZÁRÍTÓ AJÁNLAT

HUNGARO MANAGEMENT KFT AKCIÓS KÉZSZÁRÍTÓ AJÁNLAT HUNGARO MANAGEMENT KFT AKCIÓS KÉZSZÁRÍTÓ AJÁNLAT M A G U N K R Ó L: Cégünk Magyarország legnagyobb kézszárító nagykereskedelme Bp.i raktárunkon 1000db feletti folyamatos raktárkészletet biztosítunk Több

Családfa. Lazarovits Józsefné (szül. Rosenfeld Róza) 1860-as évek 1943. Fülöp Jakabné (szül.? Eszter) Fülöp Jakab. Lazarovits József 1860-as évek 1944

Családfa. Lazarovits Józsefné (szül. Rosenfeld Róza) 1860-as évek 1943. Fülöp Jakabné (szül.? Eszter) Fülöp Jakab. Lazarovits József 1860-as évek 1944 Családfa Apai nagyapa Lazarovits József 1860-as évek 1944 Apai nagyanya Lazarovits Józsefné (szül. Rosenfeld Róza) 1860-as évek 1943 Anyai nagyapa Fülöp Jakab 1860-as évek 1939 Anyai nagyanya Fülöp Jakabné

DESIGN - FASHION - CREATIVITY

DESIGN - FASHION - CREATIVITY DESIGN - FASHION - CREATIVITY ostmár Ön is megteheti, hogy a professzionális elemzői, tervezői, grafikai, M marketing háttérmunkát választja, amivel garantáltan sikereket fog elérni! A közép-európai kis-

A Barátok Verslista kiadványa PDF-ben 2013.

A Barátok Verslista kiadványa PDF-ben 2013. Dezső Ilona Anna: Élet - Halál (90x70 cm, vászon, olaj) A Barátok Verslista kiadványa PDF-ben 2013. A BARÁTOK VERSLISTA KIADVÁNYA ÉLET és HALÁL Az élet a halál kistestvére. (Dobrosi Andrea) Az életre

A Btech Magyarország Kft. B2B ajánlata

A Btech Magyarország Kft. B2B ajánlata A Btech Magyarország Kft. B2B ajánlata Cégünkrôl Vállalatunk a Btech Magyarország Kft. a Swatch Group svájci órakonszern olyan népszerû és világszinten kiemelkedô eladási volumennel rendelkezô márkáinak,

Árnyékolás gördülékenyen. biztonsági. redőnyrács Katalógus. www.umbroll.hu

Árnyékolás gördülékenyen. biztonsági. redőnyrács Katalógus. www.umbroll.hu Árnyékolás gördülékenyen biztonsági redőnyrács Katalógus www.umbroll.hu Umbroll - Árnyékolás gördülékenyen Az Umbroll mára Magyarország egyik legismertebb árnyékolástechnikai márkaneve. A fejlesztési kihívások

Szilveszteri Partykellékek. Bmtrom30h45 Színes 30 cm-es Hologramos Trombita Mérete: 30 cm. Anyaga: karton és műanyag. Ára:169.

Szilveszteri Partykellékek. Bmtrom30h45 Színes 30 cm-es Hologramos Trombita Mérete: 30 cm. Anyaga: karton és műanyag. Ára:169. Szilveszteri Partykellékek Bmtrom13h45 Színes 13 cm-es Hologramos Trombita (5 db/csomag) Mérete: 13 cm. Anyaga: karton és műanyag. Ára:483.-Ft/cs Bmtrom30h45 Színes 30 cm-es Hologramos Trombita Mérete:

MAGIC PARTY-BOX. Asztaldekoráció. 1. Dekorációs kavics. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.

MAGIC PARTY-BOX. Asztaldekoráció. 1. Dekorációs kavics. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox. 1. Dekorációs kavics MAGIC PARTY-BOX Asztaldekoráció Kristály hatású Dekorációs kavics -50 db-os Mérete: 2,5 cm x 1,5 cm x 1,5 cm Anyaga: műanyag Áttetsző oac25-099 oac25-081 oac25-007 Levendula oac25-004

LIZBONA BELTÉRI AJTÓ

LIZBONA BELTÉRI AJTÓ LIZBONA BELTÉRI AJTÓ - Az ajtók dekoratív papír fóliával bevontak. - Az ajtó panel laminált fából készük. - Az ajtó él lekerekített (profil R ). - A zár hagyományos kulccsal vagy fürdôszobai. - Az ajtók

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK ÉRETTSÉGI VIZSGA 2015. május 19. KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK KÖZÉPSZINTŰ ÍRÁSBELI VIZSGA 2015. május 19. 8:00 Az írásbeli vizsga időtartama: 180 perc Pótlapok száma Tisztázati Piszkozati EMBERI ERŐFORRÁSOK

CITROËN BERLINGO ÉS NEMO TARTOZÉKOK

CITROËN BERLINGO ÉS NEMO TARTOZÉKOK CITROËN BERLINGO ÉS NEMO TARTOZÉKOK BIZTONSÁG 04 SZÁLLíTÁSI MEGOLdÁSOK 06 védelem 08 MuLTIMÉdIA 10 AHOGY ÖNNEK TETSZIK... Azzal, hogy a Citroën márkát választotta, Ön a minőség, a biztonság és az egyedi

További rendelhetőségek: RING S 290 NEON VILÁGÍTÁSTECHNIKA KFT. MADE IN HUNGARY RING S 290 NEON

További rendelhetőségek: RING S 290 NEON VILÁGÍTÁSTECHNIKA KFT. MADE IN HUNGARY RING S 290 NEON RING S 290 NEON http://www.zengovari.hu/termekeink/sullyesztett_lampatestek Álmennyezetbe süllyeszthető, plexi dekoráció, nagyfeszültségű NEON csövekkel szerelve. eivel, valamint a színek variációjával

Ne csak lógj a Neten! a gyerekek és az Inter net. Inter net Fiesta Magyarország 2008. 2008. március 26. és 31.

Ne csak lógj a Neten! a gyerekek és az Inter net. Inter net Fiesta Magyarország 2008. 2008. március 26. és 31. Ne csak lógj a Neten! a gyerekek és az Inter net Inter net Fiesta Magyarország 2008 2008. március 26. és 31. Több éves hagyományra tekintünk vissza, amikor ismét Internet Fiestára hívjuk a könyvtárakat.

IRODASZER, ISKOL ASZER ÉS KREATÍV HOBBI KIS- ÉS NAGYKERESKEDÉS N I M OL ÁBA S I

IRODASZER, ISKOL ASZER ÉS KREATÍV HOBBI KIS- ÉS NAGYKERESKEDÉS N I M OL ÁBA S I IRODASZER, ISKOL ASZER ÉS KREATÍV HOBBI KIS- ÉS NAGYKERESKEDÉS IRO K S I, A B Á D E N Y L! E H Y G E T N E D N I M OL ÁBA w w w. p r i n t k e r. h u A szegedi raktárunkban több mint 2.000 négyzetméteren

ROLETTA / LAPFÜGGÖNY TEXTIL - Egyszínő

ROLETTA / LAPFÜGGÖNY TEXTIL - Egyszínő ROLETTA / LAPFÜGGÖNY TEXTIL - Egyszínő Név Ár / db Berlin 0-180cm 2500 3200 3800 4500 5200 5800 6500 7200 7900 8500 9200 9800 10500 11200 Dublin 0-180cm 2900 3700 4600 5500 6300 7200 8000 8900 9800 10600

tél Felmelegít. Kívül -belül.

tél Felmelegít. Kívül -belül. tél 2014 Készülj tél fel, hamarosan itt a Változik az időjárás, egyre rövidebbek a nappalok, már látjuk az ősz első nyomait a levegőben. A tél már úton van, de akad még egy kis időnk arra, hogy együtt

Tervezéstől a kivitelezésig

Tervezéstől a kivitelezésig Tervezéstől a kivitelezésig A Global Office Solutions Kft.-t az irodában felmerülő igények globális kielégítésére alapítottuk, a korábbi évek során megszerzett tapasztalatokra és üzleti kapcsolatokra

Öltözködéskultúra Technikusi osztályok

Öltözködéskultúra Technikusi osztályok OV Öltözködéskultúra Technikusi osztályok 10. évfolyam /10. a, 11. e osztályok/ heti 1 óra A vizsgára vonatkozó szabályok: A vizsga típusa: szóbeli - A tanuló több kérdésből álló feladatlapot kap adott

Játszva Egészség Nevelek! 5 hetes egészségnevelő program általános iskolások számára

Játszva Egészség Nevelek! 5 hetes egészségnevelő program általános iskolások számára Kupai Krisztina (KUKIAAP. SZE) II. évfolyam Egészségfejlesztés kurzus Játszva Egészség Nevelek! 5 hetes egészségnevelő program általános iskolások számára Program célja és jelentősége Cél: Sok-sok érdekességet

150 éves a magyar tőzsde

150 éves a magyar tőzsde 150 éves a magyar tőzsde Jótékonysági árverés (2014. június 17.) Az összeállítás a Sándor Imre PR-díj 2014 zsűrije számára készült. Az eseménnyel kapcsolatos anyagok itt elérhetőek: www.frontpage.hu/bet150-sandorimre

ÚJ EURO FALI CSATLAKOZÓK DESIGN. Szép és strapabíró

ÚJ EURO FALI CSATLAKOZÓK DESIGN. Szép és strapabíró ÚJ EURO FALI CSATLAKOZÓK DESIGN Szép és strapabíró w w w. s i s t e m a i r. h u DESIGN Elegancia, tökéletes záródás egyetlen fali csatlakozóban Ütésálló Könnyedén nyitható Letisztult, elegáns forma Illeszkedik

Szómagyarázat. Zsebek: Svédzseb Olyan zseb,ahol a zsebnyílás az oldalvonalról derékvonalig ferde irányba tart.

Szómagyarázat. Zsebek: Svédzseb Olyan zseb,ahol a zsebnyílás az oldalvonalról derékvonalig ferde irányba tart. Szómagyarázat Zsebek: Svédzseb Olyan zseb,ahol a zsebnyílás az oldalvonalról derékvonalig ferde irányba tart. Zsebfedős zseb A zseb nyílását takaró, esetleg rágombolható vagy nyomó kapoccsal ellátott fedőlap,