Árverési katalógus 2015

Download "Árverési katalógus 2015"

1 Árverési katalógus 2015

2 Kedves Látogató! A Goldberger Textilipari Gyűjtemény a magyar textilipar egyetlen múzeuma. A múlt emlékeinek megőrzése mellett fontos feladatunknak tekintjük, hogy a múzeum figyelme a jelen generáció felé is irányuljon, hidat képezve a már nem létező magyar textilipar és a mai meghatározó kortárs textilművészek, alkotók, dizájnerek között. A múlt bemutatását a hely szelleme ihlette, ahol a GOLDBERGER családnak, az általuk alapított és másfél évszázadon át vezetett gyárnak állítottunk emléket, amely a két világháború között a világ textiliparának meghatározó és emblematikus gyára volt. A család sikerét az új megoldásokat kereső szemléletük, és a merészen vállalkozó innovatív szellemiségük garantálta. Az országban elsőként helyeztek hangsúlyt, a termelés ipari jellege mellett, saját tervezőművészek kinevelésére, így csatlakozva az európai divat élvonalához. A múzeum e szemlélet mentén vállalkozott első dizájner aukciójára, amely révén kapcsolódni kíván a jelen textillel és divattal foglalkozó alkotók generációjához. Meggyőződésünk, hogy az aukción szereplő neves és széles körben ismert divattervezők hozzájárulhatnak annak a hiátusnak a kitöltéséhez, ami a méltán híres magyar textilipar megszűnése után keletkezett, másrészt általuk a magyar textilipar egyetlen múzeuma is a figyelem középpontjába kerülhet. Köszönettel tartozunk minden felajánló tervezőnek azért, hogy ebben a rendhagyó vállalkozásunkban segítségünkre volt, és külön öröm számunkra, hogy munkánk során Winkler Nórát szakmai partnerünknek tudhattuk. modell: VM Models styling: Kissmark fotó: Sárospataki Györgyi (Divatshow a Goldberger Textilipari Gyűjteményben, 2014.) Népessy Noémi igazgató 2 3

3 Általános aukciós feltételek 1. Az Óbudai Múzeum mint Szervező az árverést az árvereztető művészek megbízásából rendezi és vezeti az Óbudai Múzeum, a Művész és az Óbudai Múzeum Közalapítvány által megkötött háromoldalú megállapodás alapján. Az árvereztető művészek által átadott tételek az árverési katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat. 2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. 3. Az Óbudai Múzeum mint szervező az árvereztető megbízó és az Óbudai Múzeum Közalapítvány nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jár el. Így bevételezi a vételárat (alapítványi támogatást, lásd. háromoldalú megállapodás 2 sz.pontja) az Óbudai Múzeum Közalapítványa számára. 4. A vevő a leütési ár 25%-át foglalóként az árverésen készpénzben azonnal tartozik fizetni. Amennyiben a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. Az Óbudai Múzeum biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 5 munkanapon belül egyenlítse ki. A vételárba a foglaló összege határidőben történő teljesítés esetén beleszámít. Amennyiben az árverési vevő a megadott határidőig a szervezőnél a 3. pontban foglaltak szerint a teljes vételárat nem rendezi, úgy a szervező elállhat az ügylettől. Ebben az esetben a vevő által adott foglaló nem térítendő vissza. 5. A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén a kereskedelmi képviselő nem felel a tárgy sérüléséért. Amennyiben az árverési vevő az árverést követően írásbeli felszólítás ellenére a megbízás tárgyát nem szállítja el, úgy ez esetben 30 nap elteltével a szervező a tárgyat az árvereztetőnek visszaszolgáltatja. 6. Tilos mindenféle összebeszélés vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy harmadik személyt szerfelett magas vételár kínálatára rávegyen és így megkárosítson. 7. Az árverést megelőzően minden, az árverési katalógusban szereplő tárgy megtekinthető az árverés helyszínén, án 17órától óráig. 8. A katalógusban szereplő leírások és illusztrációk kizárólag azonosításul szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell - az árverést megelőzően - meggyőződni az árverési tételek állapotáról és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. A katalógus alapján megismerhetővé válik az egyes tárgyak kikiáltási ára. A katalógus hozzáférhető a szervező honlapján (www. obudaimuzeum.hu, vagy közvetlenül a rendezvény előtt. 9. A tárgyak szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotban kerülnek eladásra, melyben az árverés idején vannak. 10. Az eladásra kerülő tárgyak a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. A leütési vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért az árverési leütési vételárért a szervező felelősséggel nem tartozik. Az Óbudai Múzeum nem vállal kötelezettséget arra, hogy ugyanazt az árverési tételt azonos áron a későbbiek során újra árverésre ajánlja. 11. Az árverés végén az el nem kelt tárgyak újraárverezését lehet kérni a szervezőtől. 12. Adatvédelem: A beérkezett licitek alapján szerzett adatok, információk feldolgozója és kezelője a szervező. Az adatokhoz kizárólag az adatkezelő és feldolgozó, vagyis a szervező fér hozzá, az árverési vevők személyes adatait a szervező harmadik személy részére nem teszi hozzáférhetővé, és azokat nem hozhatja nyilvánosságra. A szervező az aukcióval kapcsolatban az alábbi adatokat kezeli: licitáló neve, postacíme, telefonszáma, címe. Az árverésben résztvevő licitálók részvételükkel automatikusan tudomásul veszik és elfogadják az aukció hivatalos szabályát. Az adatszolgáltatás önkéntes hozzájárulásuk alapján történik. A szervező a felvett személyes adatokat az árverést követően haladéktalanul törli a nyilvántartásából, kivéve az adott árverési tárgy vevőjének adatait, amennyiben az adásvételi szerződés teljesítéséhez szükséges, illetve ha azt a törvény előírja. Információk a vásárlók számára Az aukción történő licitálás személyesen történhet az alábbi szabályok szerint. 1. Az aukció megkönnyítése érdekében kérjük kedves vásárlóinkat, hogy tárcsával árverezzenek. A számozott tárcsák megkönnyítik az aukció vezetőjének, hogy az Ön licitjét azonosítani tudja. Abban az esetben, ha Ön a sikeres licitáló, kérjük, győződjön meg arról, hogy az aukció vezetője az Ön számával ütötte-e le a tételt. Kérjük, bármilyen probléma esetén azonnal jelezzen az aukció vezetőjének. Az Ön kényelme érdekében lehetőség van regisztrálásra. Ez esetben az Önnél leütött tételeket tárcsaszámával gyűjtjük, amelyet a licitálás befejezése után egy alkalommal rendezhet. 2. A vételár kiegyenlítése készpénzben az árverés helyszínén vagy 5 munkanapon belül az Óbudai Múzeum mint szervező székhelyén, a 1033 Budapest, Fő tér 1. szám alatt, munkaidőben (hétfő-péntek: ) történhet. 3. Az aukción a következő licitlépcsők szerint folyik a leütési ár meghatározása: Licitemelkedés összege (Ft): 1.000,-Fttól 2.000,-Ftig: 100,-Ft 2.000,-Fttól 5.000,-Ftig: 200,-Ft 5.000,-Fttól ,-Ftig: 500,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: 1.000,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: 2.000,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: 5.000,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: ,-Ft ,-Fttól ,-Ftig: ,-Ft ,-Fttól: ,-Ft A jelen aukciós szabályzatban foglaltak így a licitálásokra vonatkozó feltételek is visszavonásig érvényesek. 4 5

4 1. Makány Márta, rózsa kitűző Kikiáltási ár: Ft Vidámság és életöröm sugárzik ebből a sokoldalú kitűzőből. Feltűnő kiegészítő, tervezője Makány Márta színes világát tükrözi. A 2015/2016-os szezon divatszíneit használó egyedi, kézzel applikált, többrétegű selyemrózsa kitűző különleges alkalmakra hajban, hétköznapi szettekhez farmeron és táskán is hordható. Minden benne van, minden, amitől egy ruhadarab szerethető. Részlet egy 1930-as, a Goldberger-gyárban készült mintakönyvből (Goldberger Textilipari Gyűjtemény) 6 7

5 3. KlassDSign, farmertáska 2. DORA ABODI, designer kulcstartó Kikiáltási ár: Ft Márkarajongók figyelem! Egyedi fémdíszek dekorálják ezt az ikonikus, DORA ABODI Unisus figurával ellátott klasszikus darabot. Színes, karakteres, játékos. Dupla öröm lesz, ha a táskánkban végre megtaláljuk a kulcsot. Kikiáltási ár: Ft Elvágyódás és a kalandra hívás inspirálta a KlassDSign előző kollekcióját, az új, 2015 tavasz-nyári darabok viszont az önmagunkhoz való visszatérésről szólnak. Amikor nyitott vagy a világra, nyitottnak kell lenned önmagadhoz is. Megtalálni belső harmóniánkat, egyensúlyt teremteni magunkban türelem és önismeret kérdése, ehhez pedig idő kell. A magadra fordított idő megtérül. Ismerd fel, mik tesznek boldoggá a mindennapi életben és használd ki e hétköznapi energiaforrásokat! Olvass, beszélgess, tanulj vagy csak hagyd, hogy a képzeleted ragadjon ki a monoton körfogásból! Teremts olyan környezetet magad köré, aminek a része vagy, és alkoss magadról pozitív képet! Ebben segít ez a táska is, üzenete védőpajzs is lehet körülötted. Táskaméret: magasság: 42,5 cm (füllel: 66 cm), szélesség: 42,5 cm. 8 9

6 4. Je Suis Belle, csillámos póló Kikiáltási ár: Ft Kezdetektől fogva alappillére a Je Suis Belle koncepciójának az együttműködés más művészeti ágakkal, különös tekintettel a képzőművészet területeire. Múzsájuk a világra és önmagára is kíváncsi nő: kreatív és tehetségét bátran felvállaló, szellemes és vagány. Kölcsönösségben gondolkoznak, hiszik, hogy aki ruháikat hordja, részesévé válik világuknak, ugyanakkor személyiségével maga is alakítja a márkát. Filozófiájuk, hogy divat és öltözködés nem kiváltságok, hanem a mindennapi élet alapvető részei, a hordhatóság és kényelem mellett az egyediség kialakításának fontos eszközei. Aukciónkra ajánlott pólójukhoz már a csomagolás is egy önálló csúcsdarab! Méret: 38-as. 5. EOSINE, nyaklánc Kikiáltási ár: Ft Fénylő, csillogó, mégis szofisztikált ez a nyakék, melynek megszületését Éos, a hajnal istennője inspirálta. Kézzel festett bőrszálak bújnak egymásba a nyakunkon, mi pedig, miként az egyedi lánc inspirálója, egész nap istennőnek érezhetjük vele magunkat

7 6. Dolly, pettiskirt Kikiáltási ár: Ft Addig pörög az ember a Dolly by Le Petit Tom szoknyában, hogy igazi hercegnők lesznek a kislányokból, sőt voltaképpen a nagyokból is. Hogy a tervezőt idézzem: Ha szereted a különleges és exkluzív ruhákat, szerezd meg most az év legtrendibb fodros tütüjét, a pettiskirtöt! Ne feledd, a tütü ma már nem csak a gyerekek divatja! Valósítsd meg önmagad! Méret: one size (14-40 éves korig). Részlet egy 1930-as, a Goldberger-gyárban készült mintakönyvből (Goldberger Textilipari Gyűjtemény) 12 13

8 7. NATI 100% PURE IDEA, nívódíjas szőrmeszoknya, Kikiáltási ár: Ft Gyulai Natália divattervező, tervezőművész 2000-ben alapította márkáját. Indulása óta számos nemzetközi és design díjat nyert, kollekcióit a világ távoli pontjain - Japán, Kína, Franciaország, Olaszország, Svájc, Németország is megismerte és megszerette a közönség. Aukciónkra a Magyar Formatervezési Díj Különdíjával jutalmazott Szőrfestés/Wonderfur műszőrme szoknyát ajánlotta. A tradicionális, kézműves technikát humorral, modern levegővel ötvöző látványos, izgalmas darabot a legismertebb magyar modell Palvin Barbara viseli a hátsó borítón látható fotón. Méret: 36-os. 8. MANIER, applifált stóla Kikiáltási ár: Ft A MANIER 2015 tavasz/nyári kollekcióját impresszionista festők inspirálták. Az árverésre ajánlott hernyóselyem alapanyagú stólát kézzel applikált organza szirmok és japán eozinos gyöngyök díszítik. Tervezője Németh Anikó így mesél róla: Egyedi darab, nyári estékre, alkalmi vagy akár street wear összeállításhoz is ajánlom. De egy átmeneti tweed kabáthoz hordva még egy borús napon is rávetül a vörös hernyóselyem muszlin energiája

9 9. ARTISTA, ipad táska Kikiáltási ár: Ft A jól ismert ARTISTA tervezőcsapat táskáit a világ számos pontján megtalálják a vásárlók. Aukcióra ajánlott városi darabjukat Sophie Magalashvili, Budapesten élő grúz festő-grafikus mozgalmas, piros-domináns képe dekorálja. Táskaméret: magasság: 29 cm (+állítható fül), szélesség: 23 cm. 10. AME Création, Le Désir nyaklánc Kikiáltási ár: Ft Le Désir - avagy Bun ~ uel ikonikus filmjével szólva. A vágy titokzatos tárgya geometrikus megfogalmazásban. A kortárs ötvösmunkát letisztultság, kifinomultság, elegancia jellemzi. A zománcozott vörösréz medált aranyozott lánc tartja, tervezése és kivitelezése is AME Création

10 11., 12. Fazekas Endre, 2 db unisex felső BORDÓ színű Kikiáltási ár: Ft FEKETE színű Kikiáltási ár: Ft Fazekas Endre 2010-ben diplomázott a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem ruhatervező szakán, majd az előbb idézett Németh Anikó divattervező asszisztenseként dolgozott. Később játék- és reklámfilmek, táncdarabok stylingjával és jelmezterveivel foglalkozott, miközben rendszeresen prezentálta saját kollekcióit. Idén nyáron startol a Dezkaboards nevű designer brand első kollekciója, itt a női- és férfiruhák elkészítése kötődik hozzá. Az aukcióra ajánlott darabok egy korábbi projekt modelljei. A kollekció 2012-ben, a Moholy-Nagy Formatervezési Ösztöndíj keretei közt született meg. Kiállítva az Iparművészeti Múzeumban, bemutatva pedig a Marie Claire Fashion Days-en volt. Az ujjatlan férfi felső bordó pamut batisztból készült. A fekete felső rétegeit pedig pamut-selyem és muszlin adják. Méret: one size. 13. NANUSHKA, SHU ruha Kikiáltási ár: Ft Sándor Szandra tervezőt a 2014-es ősz-téli kollekció tervezéséhez a Hét Fátyol misztériuma inspirálta. Istar istennő avagy Salome története a bibliai történetek között és a közel-keleti mitológiában is megjelenik, a kollekciót a történet mitológiai olvasata ihlette. Legelegánsabb darabja ez a nekünk ajánlott, középhosszú, sztreccs jersey Shu ruha, aminek különlegessége az elején elhelyezett sliccben és geometrikus vállvonalában, ujjában rejlik. Méret: 38-as

11 14. ENIHORN, MINIMINI táska Kikiáltási ár: Ft A MINIMINI beszédes név ő az E N I H O R N legkisebb méretű táskája. Formailag tökéletesen beilleszkedik az eddigi táskák családjába és pont arra megfelelő, hogy egy esti, hétvégi sőt leginkább bármilyen eseményen a legszükségesebbeket magunknál tudjuk tartani. Hasznos, stílusos, kompakt kis darab, fekete színével pedig szinte mindennel kombinálható. Táskaméret: magasság: 13 cm (füllel 71 cm), szélesség: 18 cm. 15. CAKO, nyári ruha Kikiáltási ár: Ft Cakó Kinga 2015-ös tavaszi-nyári kollekciójához a színviharairól ismert expresszionista festő Emil Nolde adta az inspirációt, aki ezt vallotta: Minden színnek lelke van, mely engem boldogít. E gondolatot keltik életre a festői hatású muszlinok, a vibráló élénk színek és pasztell tónusok találkozásai. A lezser, könnyed nyári ruha lágy esésű anyagán intenzíven élnek a színek, mintha akvarellfesték folyna rajta. Méret: 38-as

12 16. LAONI, ipad mini tok a Color Office kollekcióból Kikiáltási ár: Ft Micsoda merész színek és minták! A LAONI Color Office kollekciója azokhoz szól, akik az üzleti életben szofisztikáltan, de karakteresen szeretik demonstrálni egyéniségüket. Karakteres bőrtokok, táskák és kiegészítők készültek a legújabb laptopok, táblagépek és okostelefonok számára. Aukciónkra ajánlott darabjuk messzire viszi a hírt: tulajdonosának van stílusérzéke. Táskaméret: magasság: 21 cm, szélesség: 17,5 cm. 17. CUKOVY, ruha Kikiáltási ár: Ft Yves Klein festőművész inspirálta a Cukovy 2015-ös tavasz-nyári kollekcióját, ennek egyik karakteres darabja ez az A vonalú, törtfehér, műbőr ruha. Légies megjelenését a lézervágott műbőrnek és a letisztult vonalvezetésnek köszönheti. Merész, de sikkes külsőt ad viselőjének, akár a mindennapokra, akár egy esti koktélpartihoz. Méret: 38-as

13 Art deco nőalakok az A Goldberger c. állandó kiállításban (fotó: Sárospataki Györgyi) 24 25

14 18. DAALARNA, Swarowski gyöngyökkel díszített csipkés öv Kikiáltási ár: Ft A DAALARNA márka Pearl kollekciójából származó csipkés övet Swarovski gyöngyök díszítik, és szatén szalag a megkötője. Csinos derekakon lehet esküvők fénypontja, de ha egy hétköznapibb ruha kiegészítőjének szánjuk, ott is megteszi hatását. 19. NAVONA, esküvői ruha Kikiáltási ár: Ft Ezt a karcsú, légies esküvői ruhát előtörténete teszi teljességgel egyedivé, ugyanis Szabó Zsófi színésznő viselte - egyetlen alkalommal - a Jóban Rosszban című tévésorozatban. Téli forgatáson játszott a ruha, ezért hideg időkre való bélelést kapott. Alapanyagai közt viszkóz, selyem, pamut, polyamid, elasthan és csipke is megtalálható és tervezői vállalják, hogy a 38- as méretet új tulajdonosára szabják. Méret: 38-as

15 20. Karman Jewelry, orchidea nyaklánc Kikiáltási ár: Ft A természet tavasszal megélhető arca jelenik meg a BLOOM SENSE kollekcióban: a törékeny, áttetsző, légies formák, a virágok és levelek elragadóan változatos, véletlenszerű pompája. Minden elem egyedi: a kidolgozás során a melegítés hatására a plasztikban véletlenszerű görbületek, síkok jönnek létre. A légiességet, a virágszirmok finomságát és könnyedségét az áttetsző anyag fejezi ki, az ékszerek törékeny, leomló, fürtökbe tömörülő egységét az egyenként formázott víztiszta és opál szirmok kompozíciói adják. Tervezője, Kármán Orsi így mesél a folyamatról: Számos anyagkísérlet és prototípus során jutottam el e kivitelezési technikához, amelyet most először alkalmazok ékszereim megformálásánál. Orchidea láncát kifejezetten az aukcióra készítette. 21. DELACIER, nyakpánt Kikiáltási ár: Ft Értékállóság és kifinomult elegancia találkozik a DELACIER kollekcióiban. Ezt a tükörfényes, egyedi megmunkálású, rozsdamentes acél nyakpántot cérnakép-technika borítja, így a látványos darabban modern technológia ötvöződik hagyományos eljárásokkal. Ne gondoljuk, hogy a különleges fúzió a kényelem rovására menne, tervezése során a viselhetőség fontos szerepet játszott. Egyedi a cérnamintázat minden darabon, megismételhetetlen, mint viselője

16 22. Maison Marquise by Tóth Bori kisestélyi ruha Kikiáltási ár: Ft Finom elegancia, magas minőségű anyagok, klasszikus nőiesség. Kisszériás, művészi kreativitással létrehozott kollekciók. Tóth Boritól ezt szokhattuk meg, az árverésre ajánlott kisestélyi ruha is ezeket a jegyeket hozza. Méret: es Perrotin az A Goldberger c. állandó kiállításban (fotó: Sárospataki Györgyi)

17 23. EVE by EVA REMENYI, fülbevaló Kikiáltási ár: Ft Ha csak annyit hallanánk, hogy 24 karátos arannyal bevont fülbevaló, talán nem is mernénk egy ennyire kortárs darabra asszociálni. Pedig e feltűnő, kreatív, naturalisztikus stílusjegyeket hordozó fülbevaló az eve by Eva Remenyi 2015-ös tavaszi/nyári kollekciójának meghatározó darabja. Csodás csúcspéldány. 24. Alma Abonyi, kutyapiszok-zacskó tartó Kikiáltási ár: Ft Az Alma Abonyi kiegészítőknél nem elég, ha jól használhatóak, szépnek is kell lennük, itt a funkción túl a design is teljes mértékben érvényesül. Az aukciónkra készült darab pórázra vagy akár övre is akasztható, így a kedvenc sétáltatása közben is stílusos marad a gazdi. Nemcsak, hogy teljesen új szemléletet hoz, anyaga is különleges - padauk fából készült

18 25., 26. KOTI Dog Fashion, 2 db nyakdísz KOTI Dog Fashion nyakdísz (fiú) Kikiáltási ár: Ft KOTI Dog Fashion nyakdísz (lány) Kikiáltási ár: Ft Egy kifejezetten kutyabarát múzeum aukcióján persze, hogy találni kutyadíszeket a tételek között. A KOTI méretre készített termékeket kínál, és több mint egy évtizede terveznek minden fajtájú, alkatú, testfelépítésű kutya számára. 27. Bol-Dog, nyakörv+póráz szett Kikiáltási ár: Ft Hűen a márka nevéhez ez a Bol-Dog szett vidám, feltűnő darab. Kifejezetten az aukcióra készült, így garantáltan nem jön másvalakin szembe az utcán. Virágmotívumai a nyakörvön a tavaszt, rikító alapszínei pedig a forró nyarat juttatják eszünkbe

19 28. ANNA AMÉLIE, nyaklánc Kikiáltási ár: Ft A Grimm testvérek által megálmodott mesevilág adta a 2015-ös őszi/téli GRIMM kollekció fő inspirációját, ennek darabja e különleges, fonott nyaklánc is. Egyedi munka, hiszen a kollekció ékszereiből modellenként csak egyetlen készül. Tükörfényű ezüst bőr medál fa táblával, rajta a tervező által rajzolt grafika és a márka logója. 29. Romani Design, Art Bag Kikiáltási ár: Ft Kítűnően vegyíti kortárs stílusjegyekkel a roma viseleti kultúra motívumait a Romani Design. Sokszínű, egyedi termékeivel szenvedélyt, energiát, tüzességet visz ruhatárunkba. Az aukciónkra kínált és kézműves technológiával készített Art Bag táskát Varga Helena tervezte. Egyedi darab nemes alapanyagokból, belül selyemmel bélelt, díszítése kasmír, selyem és hímzés. Biztosan sokan ismerik Frida Kahlo színes portréfotóját virágdíszes roma szoknyában és blúzban hála a Romaninak, ez az öntudatos világ most mindannyiunknak nyitott. Táskaméret: magasság: 13 cm, szélesség: 25 cm, mélység: 8 cm, 36 37

20 30. ARNÓCZY JANKA, dzseki Kikiáltási ár: Ft Laza szabású, mégis elegáns megjelenést ad ez a fekete, tavaszi dzseki. Szőrmegallérja nagyvilági, neoprén hatású anyaga pedig sportos. Méret: as. 31. ARNÓCZY JANKA, nadrág övvel Kikiáltási ár: Ft Izgalmas textúrájú, szűk szabású, fehér elasztikus nadrág, amit fém rátétek is díszítenek. Kigyóbőr hatású, metál arany árnyalatú bőröv kíséri, krómozott ezüst szín kiegészítővel. Méret: 36-os

21 33. Czolori by Czok Ildi, "Mesés kelet" nyakék 32. Zigi, ruha Kikiáltási ár: Ft Az Oláh Zsigmond által alapított Zigi fiatal márka, komoly rajongókkal. Magabiztos nőkre gondol a tervező, amikor a kollekció születik, nőiességet sugárzó, időtlen, de kortárs frissességű ruhákkal. Már az anyagok elkapják a szemlélődő tekintetet, amit továbbvisz a modellek rafinált szabása, hol egész letisztultsága, hol váratlan gegjei. Aukciónkra ajánlott ruhája egymásra montírozott városi pillanatokat idéz, klasszikus ívekkel. Méret: 36-os. Kikiáltási ár: Ft Kifejezetten aukciónkra készült ez a nyakék, a sokféle türkiz halványlilával és arannyal vegyítve a mesés Keletet juttatja eszünkbe. Czok Ildi geometrikus ékszerein az ősi egyiptomi ékszereket idéző formákat teker be izgalmas textúrájú, színes fonalakkal. Festővászonnak tekinti a plexialapot, ami így nemcsak ékszerként, de képként is hat. Tervezésük során az egymás mellé kerülő szálak különös fényjátéka szokta lenyűgözni, ezért is nevezi geometrikus ékszereit a fény játékszereinek. Egyedi darabja minimalista öltözékek, de akár egy póló-farmer összeállítás nagyszerű kiegészítője lehet

22 34. LBL Hornok Barbara, BARBARA H: menta nyári ruha Kikiáltási ár: Ft Az LBL a Luan by Lucia Divatház al-márkája, mely hazánkban egyedülálló küldetésként a fiatal, kiemelkedő tehetségű divattervezők támogatását, szakmai fejlődését és ezzel az utánpótlás biztosítását helyezi előtérbe ben a divatakadémia saját, kiváló képességű hallgatóját, Hornok Barbarát választotta meg az LBL tavasz-nyári és az azt követő szezon kollekciójának megtervezésére. Az árverésre bocsájtott LBL ruha a BarbaraH különleges formavilágú darabja, tervezése során India sajátos kultúrája szolgált az inspiráció forrásaként. Alapszínei a menta, a szürke és egy leheletnyi törtfehér. Száz százalékban kézimunkával és természetes alapanyagokból készült. Méret: 36-os. Részlet egy 1930-as, a Goldberger-gyárban készült mintakönyvből (Goldberger Textilipari Gyűjtemény) 42 43

23 35. Botanika, indigó sál Kikiáltási ár: Ft A kifinomult, környezettudatos divatmárka középpontjában légies, növényekkel festett textiltermékek állnak. Hagyományos textilfestési eljárások és aprólékos munka hozza létre a tárgyakat, a finom színharmóniák természetes, fenntartható, lelassult és tudatos személetet testesítenek meg. A sibori ősi, Japánból származó kézi festési eljárás, az anyag csavarása, tekerése, hajtogatása és varrása különböző, egyedi mintázatokat eredményez a megfestett textílián. Természetes festőnövényeket használnak, itt most indigót, minden egyes darabjuk egyedi és megismételhetetlen mintázatú. 36. USE, League clutch Kikiáltási ár: Ft Éljen a színesebb és kreatívabb utcakép! Sokunk ügyét most a USE karolja fel saját táska-kollekciójával, azon belül is egy koprodukció látványos darabjaival. A USE bag sűrű szövésű vászon és bőrkiegészítők kombinációja, strapabíró, jó minőségű, de megfizethető kínálattal. Együttműködő partnerük a Warner Bros, így született a DC Comics Collection, és innen érkezett aukciónk csodás zárótétele, népszerű grafikával, erős színekkel. Igéző ajkak, vakító fogsorok, királykék háttérrel. Igazi statement. Méret: magasság: 34 cm, szélesség: 25 cm

24 A katalógust szerkesztette: Winkler Nóra Az aukció tételeit kísérő szövegeket írta: Winkler Nóra Az aukciós tételek fotóit készítette: Sárospataki Györgyi A fotókat stylingolta: Kárpáti Krisztina A katalógus kísérő képanyagát válogatta: Révész Antónia, Révész Nándor modell: Palvin Barbara szoknya: NATI 100% PURE IDEA fotó: Almási J. Csaba A katalógust tervezte: Fülöp Rozi, Berta János Az aukció előkészítésében közreműködtek: Diamant Lívia, Falus Ildikó, Felbermann Judit, Népessy Noémi, Révész Nándor, Révész Antónia Az árverést vezeti: Winkler Nóra KIADÓ: Óbudai Múzeum, 1033 Budapest, Fő tér. 1. Tel./Fax.: 06/ FELELŐS KIADÓ: Népessy Noémi igazgató NEO Magyar Segítőkutya Egyesület

25

Fedezze fel. karácsonyi ajánlatunkat

Délnyugat - Magyarország legnagyobb kínálatával várjuk mindazon nõket és már a férfiakat

Délnyugat - Magyarország legnagyobb kínálatával várjuk mindazon nõket és már a férfiakat A z Elizabeth N. Divatházban elkészítettük a 2006-os év újmodelljeit. A jövõ év slágere lesz a gyûrt orgonából és gyûrt szaténból készült ruhák és ugyan ebbõl az anyagból készült férfiöltönyök. A Divatház

Stílus. Egyéniség. Divat.

Stílus. Egyéniség. Divat. Bizsuliget 2015 Stílus. Egyéniség. Divat. F e j e z d k i e g y é n i s é g e d, s t í l u s o d a B i z s u l i g e t é k s z e r e i v e l. V á l a s s z k o l l e k c i ó n k b ó l, v a g y á l l í

www.triumph.hu www.shapesensation.hu Shape guide to go

www.triumph.hu www.shapesensation.hu Shape guide to go www.triumph.hu www.shapesensation.hu Shape guide to go TRENDI STÍLUS RAGYO GÓ FORMÁK! Legyen szó hétköznapi viseletről, randi szerelésről vagy elegáns irodai meg jelenésről, öltözködésünket rendszerint

Bringások, nyeregbe! Kellékek két kerékhez. NAPTÁRI HÉT: 16. ÉRVÉNYES: 2011. április 20-tól május 31-ig. 02 Női kerékpáros mez

Bringások, nyeregbe! Kellékek két kerékhez. NAPTÁRI HÉT: 16. ÉRVÉNYES: 2011. április 20-tól május 31-ig. 02 Női kerékpáros mez Városi kerekezők, hétvégi túrázók, sportkerékpározók, figyelem! A kerékpározás jóval több, mint a közlekedés egyik formája: egyszerre jelent élményt, kikapcsolódást és egészséges életformát. Egy szabályt

Kiegészítő árjegyzék

Kiegészítő árjegyzék Kiegészítő árjegyzék Termék neve Kölcsönzési díj Foglaló Pótlás/Vételár Kaució 6 cm-es fehér cipő 2 000Ft 1 000Ft 6 000Ft 4 000Ft 7 cm-es fehér cipő 2 000Ft 1 000Ft 6 000Ft 4 000Ft 8 cm-es fehér cipő 2

Stílusos kiegészítők Tanácsadóknak!

Stílusos kiegészítők Tanácsadóknak! Stílusos kiegészítők Tanácsadóknak! A 2014. augusztusi kampánytól a 2015. júliusi kampányig érvényes. 1. Táska Színe: fekete, cipzárral záródik, van két belső zsebe és egy mobiltartója. A külseje: PVC,

Ajándékkatalógus 2009

Ajándékkatalógus 2009 Ajándékkatalógus 2009 A valóban felelős cégeknek a valóban felelős ajándék Ajándék, amivel kétszer ad Bemutatkozunk A fruit of care cégajándékaival nem csak partnereit, ügyfeleit és munkatársait ajándékozza

Kiegészítő árjegyzék

LIBRA 2 Libra Libra 3 LIBRA A mozdulat ihlette kényelem. Egy hullám. Egy izgalommal teli lágy folyam. Ami társalgásra bátorít. Összehoz, de egyben magányra is csábít. Pihentet egy nehéz nap végén. A Libra

Kenneth Cobonpue Luisa de los Santos Christie Manguerra

Kenneth Cobonpue Luisa de los Santos Christie Manguerra Kenneth Cobonpue Luisa de los Santos Christie Manguerra 2008 ban Kenneth Cobonpue úgy döntött, hogy saját és néhány tervező kollégájának kiegészítő kollekciójára külön márkát alapít. A gyártási és esztétikai

799,- Illatteszter papírcsíktömb. Csomagolópapírés szalagszett. Oh la la! logós kollekció. Limitált

799,- Illatteszter papírcsíktömb. Csomagolópapírés szalagszett. Oh la la! logós kollekció. Limitált Illatteszter papírcsíktömb A kitéphető parfümteszter csíkokat bármikor magadnál tarthatod, így játszva bemutathatsz akár több illatot is Vásárlóidnak. Könnyen kitéphető, perforált csíkok, 40 alkalomra

2014. évi NKA pályázat leírókartonjai

2014. évi NKA pályázat leírókartonjai 2014. évi NKA pályázat leírókartonjai 1. Leltári szám 2014. 17. 1. 2. Megnevezés csavarítókendő - női fejviselet 4. Leírás, használat/tartalom Színes gyapjúfonalból (fehér, zöld, világoskék, barna, piros,

divat MANIER, KONPLOTT CIPŐ: D&G FOTÓ: HAJDU ANDRÁS RUHA: PATRIZIA PEPE, ZARA,

divat MANIER, KONPLOTT CIPŐ: D&G FOTÓ: HAJDU ANDRÁS RUHA: PATRIZIA PEPE, ZARA, FOTÓ: HAJDU ANDRÁS RUHA: PATRIZIA PEPE, ZARA, MANIER, KONPLOTT CIPŐ: D&G divat Ködbe burkolózó hegycsúcsokon, sűrű erdőkben sétálunk nagyokat finom tapintású bőr- vagy puha gyapjúdarabokban, és norvég

Harmonikus színkombinációk. Szebb életterek. CombiColours a BLANCO színes mosogatóközpontjai.

Harmonikus színkombinációk. Szebb életterek. CombiColours a BLANCO színes mosogatóközpontjai. Harmonikus színkombinációk. Szebb életterek. CombiColours a BLANCO színes mosogatóközpontjai. 555_10_Farbbroschuere_HU.indd 1 17.11.2010 15:24:16 Uhr Kreatív megoldásokat kínálunk. BLANCO CombiColours

www.bonprix.hu Tel: 06-1 814 9999 150_Ft 2012-ES DIVAT Ruha 5.999_ Hosszú kötött kardigán lásd a 19. oldalon lásd a 19. oldalon

www.bonprix.hu Tel: 06-1 814 9999 150_Ft 2012-ES DIVAT Ruha 5.999_ Hosszú kötött kardigán lásd a 19. oldalon lásd a 19. oldalon 150_Ft 2012-ES DIVAT Ruha 5.999_ lásd a 19. oldalon Hosszú kötött kardigán lásd a 19. oldalon HU.SK3F Érvényes 2012.09.01-től 2013.03.31-ig 2012PM05,00 További információt a főkatalógusban talál vagy a

Fedezze fel a lapokban rejlô ajándékot!

Fedezze fel a lapokban rejlô ajándékot! unite for children 202 Karácsonyi katalógus Fedezze fel a lapokban rejlô ajándékot! Az UNICEF termékek megvásárlásával Ön is részt vehet a Föld legkiterjedtebb segélyakciójában. Minden megvásárolt UNICEF

Szabó Dezső Művészeti Ösztöndíj pályázat. Takács Gabriella

Szabó Dezső Művészeti Ösztöndíj pályázat. Takács Gabriella Szabó Dezső Művészeti Ösztöndíj pályázat Takács Gabriella 2013 Tartalomjegyzék Szakmai önéletrajz 3 Kutatási terv : szövött struktúrák 4 Munkák 2009-2012 5 Kézzel szőtt, rétegelt kabát 6 Wear your quilt

Katalógus. www.nyakkendobirodalom.hu info@nyakkendobirodalom.hu -nyakkend k -sálak

Katalógus. www.nyakkendobirodalom.hu info@nyakkendobirodalom.hu -nyakkend k -sálak Katalógus www.ballagotarisznya.hu info@ballagotarisznya.hu -tarisznyák -avatószalagok -kit z k www.nyakkendobirodalom.hu info@nyakkendobirodalom.hu -nyakkend k -sálak Keressen minket bizalommal: Kele Kitti

20% Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Scania Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig.

20% Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Scania Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig. TRUCK GEAR 20% SELECTION Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig. 2.823 Ft * 2.823 Ft * 6.110 Ft * 10.598 Ft *

Hírlevél. A múlt hónapban történt

Hírlevél. A múlt hónapban történt Hírlevél A múlt hónapban történt 2015.02.11 FARSANGRA készülődtünk: A jelmezek kiegészítőit a gyerekházban a szülőkkel együtt készítettük el február 11-én 11 anyuka társaságában. Alkottunk hercegnő fejdíszt,

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K B E V E Z E T Ő Tisztelt Olvasónk! Már kezdetét vette Advent ünnepe. A karácsonyi és év végi ajándékozások izgalma már ott van a családokban, a barátok között és a munkahelyeken is. Reméljük, mindenki

MEGNYITÓ, ART VIENNA-BUDAPEST. 2012. május 8., 18 óra, Bécs. nyelvét hívjuk segítségül. Különösen így van ez akkor, ha a történelmi

MEGNYITÓ, ART VIENNA-BUDAPEST. 2012. május 8., 18 óra, Bécs. nyelvét hívjuk segítségül. Különösen így van ez akkor, ha a történelmi MEGNYITÓ, ART VIENNA-BUDAPEST 2012. május 8., 18 óra, Bécs Tisztelt (az eseményen jelenlévők függvénye). Különleges és talán minden másnál alkalmasabb két egymáshoz ezernyi szállal kötődő nemzet kapcsolatainak

studio A fa/alumínium, műanyag/alumínium és műanyag alapanyagú studio ablakok mindegyikét megtalálja a studio Komfort résznél.

studio A fa/alumínium, műanyag/alumínium és műanyag alapanyagú studio ablakok mindegyikét megtalálja a studio Komfort résznél. 12 I 1 studio studio IDEÁLIS AZ EGYEDISÉGET KERESŐKNEK A studio ablakok letisztult formavilága és visszafogott designja tökéletesen illeszkedik az épület architektúrájába. A főként síkban futó termékek

Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Alkalmazott Művészeti Intézet. Kézműves diploma 2 011

Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Alkalmazott Művészeti Intézet. Kézműves diploma 2 011 Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Alkalmazott Művészeti Intézet Kézműves diploma 2 011 Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Alkalmazott Művészeti Intézet Kézműves diploma 2 011 Technokrata

A tökéletes fürdőszoba nem csak álom. Váltsa valóra három stílusvilágunk segítségével!

A tökéletes fürdőszoba nem csak álom. Váltsa valóra három stílusvilágunk segítségével! A tökéletes fürdőszoba nem csak álom. Váltsa valóra három stílusvilágunk segítségével! Tervezze meg tökéletes fürdőszobáját az Avantgarde, Modern, vagy a Classic termékcsalád segítségével. Hosszú idő telt

Ruházati- és Öltözködési szabályzat

Ruházati- és Öltözködési szabályzat Ruházati- és Öltözködési szabályzat Az egyenruha viselése az együvétartozás, az egy testvéri közösség kinyilvánítása. Minden nemzetőrnek törekednie kell arra, hogy öltözéke mindig kifogástalan legyen és

Méret szélesség x magasság x talp. 20x24x10 cm. 24x35x8 cm. 26x35x12 cm. 32x41x12 cm. 45x36x15 cm. Boros tasak. 10x38x8,5 cm. 250 db alatti mennyiség

Méret szélesség x magasság x talp. 20x24x10 cm. 24x35x8 cm. 26x35x12 cm. 32x41x12 cm. 45x36x15 cm. Boros tasak. 10x38x8,5 cm. 250 db alatti mennyiség Zsinórfüles kraft papírtáska Méret szélesség x magasság x talp Színe Nyomatlan táskák nettó ára 1000 db-tól 500 db-tól 1-499 db-ig 20x24x10 cm 173 Ft 188 Ft 203 Ft 24x35x8 cm 158 Ft 173 Ft 188 Ft 26x35x12

A pályázati téma rövid bemutatása

A pályázati téma rövid bemutatása A pályázati téma rövid bemutatása Törökség (török-örökség) kollekció A Törökség kollekció megtervezéséhez Eger város gazdag történelme adta az inspirációt: az a közel száz évig tartó török uralom, mely

Déri Múzeum Debrecen. Kolozs megye

Déri Múzeum Debrecen. Kolozs megye V.2008.3.1. 1. Ruhásszekrény sifon 2. Fenyőfából készített, gazdagon díszített asztalos munka. A bútor egész felületét beborítják a sárga és a szürkésfehér alapozásra festett növényi indákkal összekötött

Üzleti ajándék katalógus. Prémium írószerek és kiegészítők

Üzleti ajándék katalógus. Prémium írószerek és kiegészítők Üzleti ajándék katalógus Prémium írószerek és kiegészítők 2010 2011 töltőtoll Legacy Klasszikus vonalvezetés, időtálló kivitel. Palládium és arany borítás teszik a luxust teljessé. Gyönyörű díszdobozban

WATCHES USB- STICKS FERRAG FERRA HINI GHINI 66

WATCHES USB- STICKS FERRAG FERRA HINI GHINI 66 WATCHES USB- STICKS FERRAGHINI 66 STYLISH WRITING SETS FURNITURE FERRAGHINI 67 03 04 05 10 Art. F108 43 x 32 x 15 cm G2,S2 3,5 x 1 cm 1/5 A lehető legszebb táska, amiről egy notebook álmodhat, de biztos

ESKÜVŐI ÁRLISTA 2015 GANGEL BENJAMIN

ESKÜVŐI ÁRLISTA 2015 GANGEL BENJAMIN ESKÜVŐI ÁRLISTA 2015 GANGEL BENJAMIN Kedves Vőlegény! Ebben az anyagban a 2015-es év esküvői ruházatára vonatkozó árakat, kedvezményeket illetve a termékekkel kapcsolatos információkat foglaltam össze

AZ EMBRACE JELENTÉSE ÖLELÉS

AZ EMBRACE JELENTÉSE ÖLELÉS EMBRACE Embrace 3 EMBRACE Készüljön fel egy ölelésre az Embrace székektől! Egy merőben új típusú szék, amelyet odafigyeléssel és gondoskodással terveztek meg. Valamint érzelemmel. Nem csupán különféle

Magyar otthon MERÉSZEN ELEGÁNS. Otthonok és Kertek

Magyar otthon MERÉSZEN ELEGÁNS. Otthonok és Kertek Magyar otthon MERÉSZEN ELEGÁNS 22 Otthonok és Kertek Hûvös elegancia, egyszerû vonalvezetés és csipetnyi barokkos hangulat keveredik a Budapest kertvárosában található családi ház stílusában. A finom anyagok

Képzeljen el egy világító falat, ami érintéssel irányítható, akár egy tablet!

Képzeljen el egy világító falat, ami érintéssel irányítható, akár egy tablet! Képzeljen el egy világító falat, ami érintéssel irányítható, akár egy tablet! A természetes hangulatvilágítást kínál a falak, a padló és más felszínek kivilágításával. Az egyedi technológia olyan interaktív

Árak és részletek a következő oldalon

Árak és részletek a következő oldalon standard Egyszerű, letisztult kivitel, műbőr borító, dombornyomott évszámmal, kategóriáján belül a piacon kapható legjobb ár/érték arányú naptár Választható belív típusok heti Árak és részletek a következő

Itt a tavasz: az ég kék, a természet

Itt a tavasz: az ég kék, a természet Az évszak friss sminkjei Engedje szabadon kreativitását az Amway 2015 tavaszi korlátozott idejű sminkkollekciójával, és kezdje az évszakot friss, új külsővel. Itt a tavasz: az ég kék, a természet virágba

Iskolánk az első középfokú intézmények között, 2000/2001-es tanévben kezdte meg a ruhatervezéssel összefüggő művészeti oktatását.

Iskolánk az első középfokú intézmények között, 2000/2001-es tanévben kezdte meg a ruhatervezéssel összefüggő művészeti oktatását. KÉPZÉSI KÍNÁLATUNK: Általános iskola 8. osztályos tanulóinak: 01: Divat- és stílustervező képzés OKJ 54 211 02 02: Textilműves képzés OKJ 54 211 08 01: DIVAT- ÉS STÍLUSTERVEZŐ PÁRHUZAMOS KÉPZÉS OKJ száma:

2009. 02. 07. Mesebeli bál az Operaházban. Operabáli divatkörkép 2008. Jálics Petra Nõk Lapja Cafe

2009. 02. 07. Mesebeli bál az Operaházban. Operabáli divatkörkép 2008. Jálics Petra Nõk Lapja Cafe 2008. 03. 05. 2008. 03. 05. 2008. 03. 05. 2009. 02. 07. Mesebeli bál az Operaházban Operabáli divatkörkép 2008. Jálics Petra Nõk Lapja Cafe Idén február 2-án rendezték meg a Budapesti Operabált, amely

Hangsúlyozd ki nőiességed!

Hangsúlyozd ki nőiességed! www.triumph.hu varázslatos dekoltázs formás FENÉK Hangsúlyozd ki nőiességed! VÁLASZD KI KEDVENC DARABOD Varázsolj magadnak vonzó dekoltázst, vékony derekat, lapos hasat, formás feneket a forradalmi Shape

Klasszikusok ezüst éllel

Klasszikusok ezüst éllel Tégy minden jót, amire képes vagy, és tedd olyan csendben, ahogyan csak lehetséges. Charles Dickens Klasszikusok ezüst éllel 0973 Charles Dickens írókészlet: jegyzetfüzet és golyóstoll díszdobozban. Méret:

MÁV-csoport Arculati kézikönyve II. RUHÁZAT

MÁV-csoport Arculati kézikönyve II. RUHÁZAT MÁV-csoport Arculati kézikönyve II. RUHÁZAT Tartalomjegyzék MÁV Zrt. Arculati kézikönyve II. RUHÁZAT 2 FÉRFI KOLLEKCIÓ 3 FÉRFI TÉLIKABÁT 4 FÉRFI ÁTMENETI KABÁT 5 FÉRFI ESŐKÖPENY 6 FÉRFI ZAKÓ 7 FÉRFI MELLÉNY

Alapítványunkat több mint két évtizede azzal a céllal hoztuk létre, hogy (elsősorban értelmi)

Alapítványunkat több mint két évtizede azzal a céllal hoztuk létre, hogy (elsősorban értelmi) TERMÉKISMERTETŐ Alapítványunkat több mint két évtizede azzal a céllal hoztuk létre, hogy (elsősorban értelmi) fogyatékos fiatal felnőttek számára személyre szabott, egyedi lakhatási és foglalkoztatási

Ünnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel

HORECA MARKETEX. A külső megfog, a belső megtart, a jó dekoráció HOZZÁLÁNCOL. www.horecamarketex.hu

HORECA MARKETEX. A külső megfog, a belső megtart, a jó dekoráció HOZZÁLÁNCOL. www.horecamarketex.hu HORECA MARKETEX A külső megfog, a belső megtart, a jó dekoráció HOZZÁLÁNCOL www.horecamarketex.hu A mosoly után a legfontosabb: munkatársai megjelenése Forma és munkaruházat Szakácsoktól a londinerekig

Ragyogó, új ötletek Lakberendezési trendek igényeseknek

Ragyogó, új ötletek Lakberendezési trendek igényeseknek Ragyogó, új ötletek Lakberendezési trendek igényeseknek 2 5065_5012_W_102 2x5065/26, 1x5012/04, 1x5065/42, 1x5065/41, 3x5012/02, 1x9965/0001, 1x5065/38, 1x5012/08, 2x5065/28, 2x001/86, 2x5000/14, 1x5065/27,

Kerékpáros divatbemutató: K&H Olimpiai Kerékpárosnap Budapest, 56-osok tere 2010. október 2.

Kerékpáros divatbemutató: K&H Olimpiai Kerékpárosnap Budapest, 56-osok tere 2010. október 2. www.cyclechic.hu Kerékpáros divatbemutató: K&H Olimpiai Kerékpárosnap Budapest, 56-osok tere 2010. október 2. Kényelmes pamut ruha egy jó meleg kabáttal. Csinos mégis lapos talpú cipőben igazán könnyű

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46

Firenze garnitúra_belga Bieder Drapp Uni_Belga Bieder Drapp Csíkos

Firenze garnitúra_belga Bieder Drapp Uni_Belga Bieder Drapp Csíkos Firenze garnitúra_belga Bieder Drapp Uni_Belga Bieder Drapp Csíkos Firenze ülőgarnitúra A klasszikus formák kedvelőinek. Szép, íves formák, díszvarrások teszik tetszetőssé e többfunkciós ülőgarnitúrát,

Ünnepi- és hétköznapi viseletek Ócsán. Bereczky Réka 6. b

Ünnepi- és hétköznapi viseletek Ócsán. Bereczky Réka 6. b Ünnepi- és hétköznapi viseletek Ócsán 6. b Meglátogattuk Barkóczi Sándorné Juliska nénit, aki a város legidősebb lakója. Ő még jól emlékszik a régi szokásokra és viseletekre, emlékeit szívesen megosztotta

Firenze garnitúra_belga Bieder Drapp Uni_Belga Bieder Drapp Csíkos TERMÉKISMERTETŐ Firenze garnitúra_belga Bieder Drapp Uni_Belga Bieder Drapp Csíkos Firenze ülőgarnitúra A klasszikus formák kedvelőinek. Szép, íves formák, díszvarrások teszik tetszetőssé e többfunkciós

KATALÓGUS MINŐSÉGI TEXTIL

KATALÓGUS MINŐSÉGI TEXTIL BROTHER MIKLÓS KFT. 1135 Budapest, Kis Gömb u. 22. Tel.: 00 36 1 412 1766 Fax.: 00 36 1 412 1767 E-mail: info@brothermiklos.hu Web: www.brothermiklos.hu 2010 KATALÓGUS MINŐSÉGI TEXTIL If Amit you csak

PORTFOLIÓ SZABADKÉZ PRODUKCIÓS IRODA

PORTFOLIÓ SZABADKÉZ PRODUKCIÓS IRODA PORTFOLIÓ 2007 SZABADKÉZ PRODUKCIÓS IRODA INFORMÁCIÓ A Szabadkéz Kft. alapításának gondolata 1994 elején fogalmazódott meg a tulajdonosokban, majd az elôzetes piaci elemzések alapján végül 1995 végére

2014. december 18. 18:00

2014. december 18. 18:00 2014. december 18. 18:00 art loves design aukció 2014. december 18. 18:00 LOFFICE, 1061 Paulay Ede utca 55. Az aukció anyagát válogatta: Topor Tünde és Winkler Nóra Az aukciós tételek fotóit készítette:

Női, férfi, és gyermekeknek készült fehérneműk vizsgálata

Női, férfi, és gyermekeknek készült fehérneműk vizsgálata Fogyasztóvédelemért Felelős Helyettes Államtitkárság hírlevele 82/2015 Kedves Kolléga! Kérem engedje meg, hogy megosszuk Önnel a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság legújabb tesztelésének eredményét, amelynek

Vendégkönyv. Szíves, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM25-36601. Krém színű, tollal és strasszokkal díszített, díszdobozba csomagolt BBWK412GBIV

Vendégkönyv. Szíves, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM25-36601. Krém színű, tollal és strasszokkal díszített, díszdobozba csomagolt BBWK412GBIV Vendégkönyv Rózsás, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM60-79801 Szíves, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM25-36601 Krém színű, strasszokkal díszített, BBWK386GBIV Fehér, strasszokkal BBWK386GBWW Krém színű, tollal

bútor plus rex K O N Y H A L A K Á S I R O D A Ü Z L E T Bútorok méretre

bútor plus rex K O N Y H A L A K Á S I R O D A Ü Z L E T Bútorok méretre BÚTORKATALÓGUS 2010-2011 K O N Y H A L A K Á S I R O D A Ü Z L E T Bútorok méretre Elegancia Senio Ez az egyik legnépszerűbb konyhatípusunk, mert független divattól és a látványos megjelenése mellett örök

Pályázati hírlevél 1. évfolyam - 5. szám 2013. február 11. Hallgatók számára

Pályázati hírlevél 1. évfolyam - 5. szám 2013. február 11. Hallgatók számára Pályázati hírlevél 1. évfolyam - 5. szám 2013. február 11. Hallgatók számára Retextil termékfejlesztői pályázat Kreatív termékötlet-pályázat textil újrahasznosítás témában Pályázni olyan termékötletekkel

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

www.bonprix.hu Fax: 06-1 814 9998 Tel: 06-1 814 9999 150_Ft 2010 Ősz bonprix klub kedvezmény Blézer 5.399_

www.bonprix.hu Fax: 06-1 814 9998 Tel: 06-1 814 9999 150_Ft 2010 Ősz bonprix klub kedvezmény Blézer 5.399_ 150_ 2010 Ősz Blézer 5.399_ lásd a 22. oldalon HU.SK3F Érvényes 2010.09.15-től 2011.03.31-ig 2010PC99,00 bonprix klub kedvezmény további információt a főkatalógusban talál www.bonprix.hu Fax: 06-1 814

Geberit nyomólapok és öblítőtartályok. Személyre szabott design

Geberit nyomólapok és öblítőtartályok. Személyre szabott design Geberit nyomólapok és öblítőtartályok Személyre szabott design A stílusos megjelenés titka a harmóniában rejlik. Olyan nyomólap, amely tökéletesen illeszthető bármilyen környezethez. Tökéletes az utolsó

EGYEDI BURKOLÁSI MEGOLDÁSOK:

EGYEDI BURKOLÁSI MEGOLDÁSOK: EGYEDI BURKOLÁSI MEGOLDÁSOK: Kőintarzia, természetes kövek, vagy extra méretű greslapok, illesztési hézag (fuga) nélküli szabásával. AZ ELKÉPZELÉSTŐL - A MEGVALÓSÍTÁSIG: 1. A megrendelő által kiválasztott

2-76a. Keresztes. ára: 10.000 Ft. ára: 79.000 Ft. Egyedi miseruha. minta darab. minta darab

2-76a. Keresztes. ára: 10.000 Ft. ára: 79.000 Ft. Egyedi miseruha. minta darab. minta darab minta darab Keresztes 2-76a. Fehér színű alapon, gazdag színes és arany hímzés. Bélelt. Arany színű, középen bársony alapon gazdag színes és arany hímzés. A gallér anyaga bársony. ára: 79.000 Ft minta

Készleten levő termékek

Készleten levő termékek MÉRET Magyar számozás szerint kb Hossz Kor S 80 37 cm Kb. 1 évig M 86 38 cm Kb. 1-2 év L 98 42 cm Kb. 2-3 év XL 106 47 cm Kb. 4 év Kedves Vásárló! A kínai méretezés eltér az európaitól és a mérettáblához

ambiente Élvezze a látványt az ambiente stílus tanulmányozása közben!

ambiente Élvezze a látványt az ambiente stílus tanulmányozása közben! 56 I 57 Ideális a tradicionális épületekhez Az ambiente ablakok klasszikus formavilága és tradicionális designja meghatározza az épület architektúráját. Az elismert Internorm ablakrendszerek kiemelik otthonának

Puriter. Szerzés: vásárlás - Lektorátus Érték: 700.000.-Ft Származás: a művésztől Állapot: Ép Fénykép száma: Lemez száma:

Puriter. Szerzés: vásárlás - Lektorátus Érték: 700.000.-Ft Származás: a művésztől Állapot: Ép Fénykép száma: Lemez száma: Leltári szám: 2011/1 Puriter Baglyas Erika, 2005 Szappan, tükör, szöveg 90x30x300 cm Üveglapon három sorba rendezett szappandarabkákba vésett szórészletekből a tökéletes tisztaság lehetetlenségéről értekező

ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT Készíts te is csokoládét! HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZATA. 1. Szervezés és lebonyolítás

ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT Készíts te is csokoládét! HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZATA. 1. Szervezés és lebonyolítás ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT Készíts te is csokoládét! HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZATA 1. Szervezés és lebonyolítás A promóciós játékok szervezője az United Netlines Kft., amelynek bejegyzett székhelye: 1146 Budapest,

hl pictoria Keretek, megállítótáblák

hl pictoria Keretek, megállítótáblák Keretek, megállítótáblák A megállítótáblák 6 szabvány színben, a Pictoria Prestige pedig a 6 színen felül további 3 modern standard színben kapható. A Pictoria termékcsalád sokféle megoldást kínál a kül-

Standard kollekció. WorkerPro

Standard kollekció. WorkerPro WorkerPro 8014 REX Férfi hosszú ujjú dzseki, kék Rejtett patentgombok elöl. Patentgombokkal állítható mandzsetta. 8064 ALEC Férfi hosszú ujjú félkabát, kék Rejtett patentgombok elöl. Fedeles zseb a mellkas

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK

KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK É RETTSÉGI VIZSGA 2005. október 24. KÖNNYŰIPARI ALAPISMERETEK KÖZÉPSZINTŰ ÉRETTSÉGI VIZSGA 2005. október 24., 14:00 Az írásbeli vizsga időtartama: 180 perc Pótlapok száma Tisztázati Piszkozati OKTATÁSI

KÜLÖNBÖZŐ MAGASSÁGI MÉRETEK

KÜLÖNBÖZŐ MAGASSÁGI MÉRETEK Trixagon tároló Trixagon tároló 2 Trixagon tároló A hatszög forma gyakran megtalálható a természetben. A hópelyhek, a méhkas szerkezete és a teknősök páncélja is hatszög alakú. A hatszögek a természet

Beltéri ajtó katalógus

Beltéri ajtó katalógus Beltéri ajtó katalógus Milyen legyen az Ön ajtaja? Kivitelezési lehetőségek Laminált ajtó Laminált tele ajtó - Solid Laminált intarziás ajtó - Unit Laminált fémintarziás ajtó - Linea Laminált többszínű

MAGYAR NÉPI IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM, BUDAPEST Leltári szám 2014.29.1. 1 db Gyarapodási napló száma: 48/2014 Technika vászonszövés Használat helye: - Díszítmény: csíkszéki csíkos Használat ideje - A szövet-méteráru fekete-piros-kék-zöld csíkszéki sűrű

II. KeFolttábor 2014.

II. KeFolttábor 2014. II. KeFolttábor 2014. Kedves Táborozók! Ismét itt a nyár, ismét lesz KeFolttábor! Időpont: 2014. augusztus 15-16-17. (péntek, szombat, vasárnap) Helyszín: a Tudósház, légkondicionált helyiségei Maximális

Kovács Tamás Vilmos festőművész kamaratárlatát

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 3. szám

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 3. szám REGINA Fórum Hírlevél 2011. 3. szám Kedves Olvasó! A hosszúra nyúlt hideg idő után végre élvezhetjük a tavaszt. Áprilisban nemcsak a Húsvétra készülünk kínálatunkkal, de már anyák napjára is, hiszen május

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 1. szám

REGINA Fórum Hírlevél 2011. 1. szám REGINA Fórum Hírlevél 2011. 1. szám 2011. február elsején nyílt meg a REGINA Fórum elnevezésű jótékonysági bolt Gödöllő szívében, az Átrium Üzletház földszintjén. Az üzlet a helyi és térségi lakosok számára

Napoli iddesign sofa 507.500

Napoli iddesign sofa 507.500 Napoli IDdesign sofa ottománnal (modell no. 00111033) Ár: 507.500.-Ft A képen 31003-es lábbal, Verona szövet 1033-as homok színben (3. kategória) Az ülőpárna tölteléke hideghab és lúdtoll keveréke. A hátpárna

2011.08.18. Fotográfia szak

2011.08.18. Fotográfia szak Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola 2011.08.18. Fotográfia szak Kérjük, a levelet figyelmesen olvassa el, mivel az alábbi feltételek maradéktalan teljesítése esetén vehet részt felvételi eljárásunkban!

SALE! gazdálkodj okosan! Csökkentett listaárak! Csökkentett listaárakból 40% kedvezmény! Érvenyes a készlet erejéig vagy visszavonásig!

SALE! gazdálkodj okosan! Csökkentett listaárak! Csökkentett listaárakból 40% kedvezmény! Érvenyes a készlet erejéig vagy visszavonásig! SUPER SALE! gazdálkodj okosan! Csökkentett listaárak! Csökkentett listaárakból 40% kedvezmény! Érvenyes a készlet erejéig vagy visszavonásig! 8500203 5 részes borosgazdaszett Készlet: 50 db 4 049 Ft 2429

AJTÓ-ABLAK betétek ART-GLASS KATALÓGUS KATALÓGUSAINK. Tiffanyi üveg fólia és üveg festészet

AJTÓ-ABLAK betétek ART-GLASS KATALÓGUS KATALÓGUSAINK. Tiffanyi üveg fólia és üveg festészet 20 1 PEMARIN MP.Kft. AJTÓ-ABLAK betétek ART-GLASS KATALÓGUS Tiffanyi üveg fólia és üveg festészet KATALÓGUSAINK Ajtó-ablak betét 2.rész Tiffany virág minták Tiffany állat minták Tiffany táj képek Széljegyzet

Papyrus Hungária Zrt - Grafikai papírok - Kreatív papírok. Arculati papírcsaládok

Papyrus Hungária Zrt - Grafikai papírok - Kreatív papírok. Arculati papírcsaládok Fuego Lines (Dali) Arculati papírcsaládok A Fuego Lines famentes, színes, mázolatlan, igen finom papír, nagy és mindkét oldalán szerkezetes, vonalkázott felülettel. A Fuego Lines beágyazott vonalkázása

Életvitel és gyakorlati ismeretek verseny 2010/2011 kerületi forduló

Életvitel és gyakorlati ismeretek verseny 2010/2011 kerületi forduló 2010-2011-es tanév életvitel és gyakorlati ismeretek tanulmányi verseny kerületi fordulója KOROK DIVATJAI Sorszámod: Témakör neve: 1. Teszt 104 pont Elérhető maximális pontszám: Elért pontszám: 2. Gyakorlati

ÉLETMŰHELY. Mi a program célja?

ÉLETMŰHELY. Mi a program célja? ÉLETMŰHELY Mi a program célja? A kreatív gondolkodás és a kreatív cselekvés fejlesztése, a személyes hatékonyság növelése a fiatalok és fiatal felnőttek körében, hogy megtalálják helyüket a világban, életük

2010. Tavasz. 173, 173E végállomás AsiaCenter járat. M3 újpalotai lehajtó

2010. Tavasz. 173, 173E végállomás AsiaCenter járat. M3 újpalotai lehajtó 2010. Tavasz 1152 Budapest, Szentmihályi út 167 169. Tel.: 688-8824 Fax: 688-8889 Nyitva tartás: H V: 10.00-19.00 www.asiacenter.hu 173, 173E végállomás AsiaCenter járat M3 újpalotai lehajtó A katalógusban

Reklám feliratozás. Ajándéktárgyak készítése és beszerzése. Szeretné, ha cégének logója mindig a középpontban lenne?

Reklám feliratozás. Ajándéktárgyak készítése és beszerzése. Szeretné, ha cégének logója mindig a középpontban lenne? Reklám feliratozás Ajándéktárgyak készítése és beszerzése Szeretné, ha cégének logója mindig a középpontban lenne? Megoldások, amelyek segítik Önt abban, hogy ez megvalósuljon! Amit a Denis Kft.-ről tudni