numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 290. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) január ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: január óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők január 23 -án 10 órától. Utólagos eladás:január ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 291. gyorsárverésre: január 18. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Az árverési jutalékok és kezelési költség mértéke évek óta nem változott nálunk, miközben a bérekről, költségekről ugyanez nem mondható el. Jogos igények merültek fel azzal kapcsolatban is, hogy az újraindított tételek kezelési költsége ne legyen ugyanannyi, mint az elsőként indítottaké. Ezen szempontokat mérlegelve két apró változást vezetünk be márciustól, melyek nem számottevően terhesek, azonban jobb, igazságosabb rendszert eredményeznek, és további terjeszkedésre, reklámra kínálnak nagyobb lehetőséget, tovább emelve az aukciók színvonalát, mely közös sikerünk záloga. A 293. árverésétől kezdve az alábbi változások várhatóak. Kezelési költség mértéke az első indításkor 240 ft, Másodszori, vagy további indításkor 120 ft Vásárlói jutalék 22 % 290. aukció: Megtekintés: január ig! Tételek átvétele január 23-án 10 órától! 289. aukció elszámolás január 24-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new Ékszerész nagyító, mm, saját tokjában, új állapotban x-es ékszerész nagyító fém testtel, ledes és Uv világítással, új állapotban, eredeti dobozában Pénzcsipesz, 12cm, teflon bevonattal Coin tongs, 12cm long Lindner arany tisztító folyadék 375ml Lindner cleaning dip for gold coins 375ml Lindner ezüst tisztító folyadék 250 ml Lindner cleaning dip for silver coins 250 ml "Kleb-Fest" Átlátszó bankjegy ragasztó papír, 30x16cm hosszú csík, eredeti kiszerelésben (3x) Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T12 100db/cs., 95 x 145 mm Plastic Case for Banknotes T12, 100/pack, 95 x 145 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T27 100db/cs., 112 x 156 mm Plastic Case for Banknotes T27, 100/pack, 112 x 156 mm Bankjegytok klórmentes átlátszó műanyagból T32 100db/cs. 118 x 220 mm Plastic Case Banknotes T32, 100/pack,118 x 220 mm, clear Hartberger pénztok klf méretben fadobozban, 1200db, (8323) HARTBERGER(R) Assorti-box: 1200 self-adhesive coin holders in a wooden box Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Éremtartó kazetta, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel. Használt állapotban, az egyik zár sérült db érmeberakó, közte két zsebalbum, használt, de jó állapotban Használt négygyűrűs "NUMIS" éremberakó, 10db berakólappal, jó állapotban Négygyűrűs mappa 15db éremtartó lappal, összesen 41 férőhellyel, használt, jó állapotban db műanyag éremtartó tálca, kivehető karton éremtartókkal, összesen 111 férőhellyel, használt, jó állapotban db éremtartó tálca egyenként 32db nagyobb és 8db kisebb érme tárolására, átlátszó műanyag fedővel, használt állapotban Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Adamo, Budapest, Harmadik kiadás. Új állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest, Új állapotban Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től VIII. 1-ig. II. kötet. Budapest, Magyar Éremgyűjtők egyesülete, Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! Pohl Artúr: Évszámnélküli magyar denárok és obulusok , MÉE, Budapest, Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1940. "MNB" bélyeg, piros, hatos tömbben (2x), néhány helyen elvált fogazással ~1940. "MNB" bélyeg, barna, ívszéli nyolcas tömbben "Első Magyar Tűzzománc-jelvénygyár" Berényi Lajos (Budapest Holló utca 14.); versenydíjak képes árjegyzéke a borítón "Általános Ipartestület Sashalom" bélyegzéssel "Egyházi és világi érmek kiállítása" kiállítás reklámja (~68x100cm) Érmés és bankjegyes borítékok "Barcelona - Magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP

4 27. nagyaukció 2017 május, tételeket már felveszünk! "Árpád-házi Szent Erzsébet - Portugáliai Szent Erzsébet" aranyozott fém emlékérem felbélyegzett borítékban "1998. július 1. Lisszabon Világkiállítás" bélyegzővel T:PP "Ezeréves Magyarország / Szent István" aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és "73. Bélyegnap - Budapest" bélyeggel. magyar nyelvű leírással T:PP NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU Részvények és sorsjegyek Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye, "A" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvény 1000K-ról, magyar és német nyelven, szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) T:II,II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" öt részvénye egyben 400K-ról szelvényekkel, belső oldalon bírósági végrehajtási bejegyzésekkel T:I-,II "Magyar Köztisztviselők Fogyasztási, Termelő és Értékesítő Szövetkezete" üzletrészjegye 60K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II fo Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:III Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K, K, K, K szelvények nélkül T:II-III Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Iparművészeti Sorsjegy az Országos Magyar Iparművészeti Társulat Jubileumi Kiállítása alkalmából" 5000K értékben (2x) "B" sorozat sorszámkövetők T:I,I Budapest "Iparművészeti Sorsjegy az Országos Magyar Iparművészeti Társulat Jubileumi Kiállítása alkalmából" 5000K értékben (2x) "D" sorozat egy ugrással sorszámkövetők T:I,I Budapest "Iparművészeti Sorsjegy az Országos Magyar Iparművészeti Társulat Jubileumi Kiállítása alkalmából" 5000K értékben "B" T:I,I Budapest "A Budai Katholikus Kör Pengősorsjegye" 1P értékű sorsjegye a Köri Székesház-alap javára T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" 10 részvénye egyben összesen 150 pengőről, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II ~1940. "Közjóléti Szövetkezet" 2P-ről, kitöltetlen, hátoldalon a "Budai Járási Tanács Végrehajtóbizottsága" véghatározata gépelve, pecsételéssel T:III Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 220db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I-,II fo Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 200P-ről (3x) szárazpecséttel, szelvényekkel, sorszámkövetők T:II,III egyiken szakadás Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:III Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról (4x), "R" sorozat, sorszámkövetők T:III Budapest "Magyar Távközlési Vállalat" távközlési kötvénye 10Ft-ról (6x) benne 2x sorszámkövető pár, mind érvénytelenítő lyukasztással, "BEVÁLTVA" és "MEGSZÜNT" felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, kettőhöz számla hozzátűzve T:I-,II Budapest "Goldsun Hűtőipari Részvénytársaság" átváltoztatható kötvénye 100Ft-ról (2x) T:I Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db egyenként 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:II Gyönk "A Gyönki Takarékpénztár Részvénytársaság" tíz részvénye összesen 100P értékben, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II db-os sorsjegy és értékpapír tétel, benne: "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" Záloglevél, "Magyar Korona Országai 6%-al kamatozó Járadékkölcsön", "Konvenzionális Nyeremény-Kötvény", "Hadsegítési és Népjóléti Nyerménykölcsön" T:II-III Amerikai Egyesült Államok xklf részvény, mindegyik bélyegzésekkel valamint perforációval érvénytelenítve, köztük: "Illinois Central Railroad Company", "Gulf, Mobile and Ohio Railroad Company", "National Tea Co.", "Tobacco Products Corporation" T:II-III tűnyom USA xdiff all with stamps and cancelled by perforations, including: "Illinois Central Railroad Company", "Gulf, Mobile and Ohio Railroad Company", "National Tea Co.", "Tobacco Products Corporation" C:XF-F needle hole

5 30064.Amerikai Egyesült Államok db-os részvény tétel, közte "King's Department Stores", "Pan American World Airways", "The Anaconda Company" és több darab "First Charter Financial Corporation", érvénytelenített részvények T:II-III USA pcs of various shares, including "King's Department Stores", "Pan American World Airways", "The Anaconda Company" and multiple "First Charter Financial Corporation", cancelled shares C:XF-F Ausztria / Bécs "Aby císařské královské ředitelství důchodců loterních ve Vídni zavedlo Loterie Peněžite (A császári királyi székhelyű Bécs város nyugdíjasai által bevezetett nagy készpénz nyereményű lottó)" hirdetménye cseh és német nyelven, játéktervvel, nyeremények leírásával T:II-,III Austria / Vienna "Aby císařské královské ředitelství důchodců loterních ve Vídni zavedlo Loterie Peněžite" Czech and German language advertisement, with game plan and information about prizes C:VF,F Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari Részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Bulgária / Szófia "4 1/2 -os Arany Kölcsön" kötvény 500Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:III Bulgaria / Sofia "Bulgarian 4 1/2 Gold Loan" bond about 500 Francs with coupons and overprint C:F Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L értékben, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II- Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons, embossed stamp C:VF Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Budapest f "Hadisegélyező Hivatal" T:II Adamo BUB Budapest K "Fegyver és Gépgyár" utalvány T:I Budapest Nemzeti Egyesült Textilművek R.T. 10f piros sorozatszám 2mm + 20f piros sorozatszám 2mm + 1K fekete sorozatszám 2mm + 2K fekete sorozatszám 2mm T:I Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." + ~ f "Pesti Hírlap" + Budapest f "Általános Beszerzési és Szállítási Rt." valószínűleg hamis T:III,III Budapest ~ f "Általános Fogyasztási Szövetkezet", hátoldalon bélyegzéssel T:III Csót / Hadifogolytábor augusztus 1. 10f számozás nélkül, lyukasztással T:I,I Dunaszerdahely / hadifogolytábor január f " " január f " " T:II Hajmáskér/hadifogolytábor május 16. 1K + 2K + 5K római sorozat és arab sorszám teljes sorozat! T:I Küküllődombó K "Utalvány - l K.-Dombó község pénztára" T:II ragasztott szakadás Adamo KÜK Sárospatak K + 2K + 5K számozás és aláírás nélkül T:I,I Szekszárd "Szekszárd M. város" 1P + 5P + 10P + 50P T:III Szerencs db kitöltött váltó 2P-ről, bélyegzésekkel, lyukasztva T:III Zirc K "Zirczi Járási Takarékpénztár Pénztári-Jegye" T:II ragasztónyom Hungary / Zirc Korona "Receipt of the District Savings Bank of Zirc" C:XF ragasztónyom Adamo ZIR Zirc K "Zirczi Járási Takarékpénztár Pénztári-Jegye" T:II Hungary / Zirc Korona "Receipt of the District Savings Bank of Zirc" C:XF Adamo ZIR "Bács-Bodrogh Vármegye" 3db klf sorszámozott fém kutyabárca T: "Neiger Étterem Pénzjegye" 40f értékben T: ~1920. "Trianoni határon Csonka Komáromban évben augusztus hó 1-én alakult ipartestület téglajegye" 1P-ről bélyegzéssel T:I-,II kis szakadás "BSZKRT / Kis szakaszjegy" Cu zseton + ~ Ft + 10Ft + 20Ft + 50Ft bárcák T: db-os élelmiszerjegy tétel, közte "MÁVAG Zsiradékjegy" ívben, "Állami tejjegy" ívben, "Husjegy MÁVAG családtag részére" ívben T:III,III- ragasztott "Rozs-utalvány 100 métermázsa rozs vásárlására" utalvány részben kitöltve T:III "Buza-utalvány 5 métermázsa buza vásárlására" utalvány részben kitöltve T:III Ft "FAKV (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat)" fém közlekedési bárca T: Ft + 10Ft + 20Ft + 50Ft "FAKV (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat)" fém közlekedési bárca T: Ft "Ebadójegy" T: "HTO (Háztartási Tüzelőolaj) utalvány - 20 liter" tízes tömbben DN "Szegedi Gyógyszerész Testület" aprópénz helyettesítő jegye 10f értékben, hátoldalán "FRANKL ANTAL GYÓGYSZERTÁRA" bélyegzéssel T:I

6 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! DN "Szénásy Béla Papíráruháza" utalvány 50f értékben, hátoldalon bélyegzéssel T:I DN "Egy egység - D.Zs.V." Cu bárca, "Debreceni Zsuzsi Vasút?" T: Ausztria/Alsó-Ausztria h (50x) pénztári utalvány, II. kiadás T:I,I- Austria/Niederösterreich Heller (50x) kassenschein, 2nd issue C:UNC,AU Ausztria / Bad Hall h + 20h + 75h szükségpénz T:1,1- egyiken kis szakadás Austria / Bad Hall Heller + 20 Heller + 75 Heller necessity notes C:UNC,AU one with small tear Ausztria/Bécs h (50x) pénztári utalvány T:I,I- Austria/Wien Heller (50x) kassenschein C:UNC,AU Ausztria/Bécs h (50x) pénztári utalvány T:I,I- Austria/Wien Heller (50x) kassenschein C:UNC,AU Ausztria / Grödig / hadifogolytábor DN 20h K T:I Austria / Grödig / POW Camp ND 20 Heller K C:UNC Ausztria / Neuhofen an der Ybbs h + 20h + 50h T:I,II egyiken törés nélküli hajtás, kis szakadás Austria / Neuhofen an der Ybbs Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC,XF one with fold without break, small tear Ausztria / Puchberg am Schneeberg h + 20h + 50h T:I--II 50h-n sarokhiány Austria / Puchberg am Schneeberg Heller + 20 Heller + 50 Heller C:AU-XF the 50 Heller has missing corner Ausztria / Ried bei Mauth h utalvány + 20h utalvány h szükségpénz T:I,I- Austria / Ried bei Mauth Heller voucher + 20 Heller voucher Heller necessity note C:UNC,AU Ausztria / Salzburg h (2x) + 20h (2x) + 50h T:I--III Austria / Salzburg Heller (2x) + 20 Heller (2x) + 50 Heller C:AU-F Ausztria / Sittendorf ~ h + 10h II. kiadás + 20h + 20h II. kiadás + 50h II. kiadás + 99h + 99h II. kiadás T:I,I- kis szakadás Austria / Sittendorf ~ Heller + 10 Heller 2nd issue + 20 Heller + 20 Heller 2nd issue + 50 Heller 2nd issue + 99 Heller + 99 Heller 2nd issue C:UNC,AU small tear Ausztria / Wiener Neudorf h + 20h + 50h T:I egyiken kis szamárfül Austria / Wiener Neudorf Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC one with small corner fold Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Mauthausen, Pochlarn, Krummnussbaum, Erla és Bischofstetten T:II--III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Mauthausen, Pochlarn, Krummnussbaum, Erla and Bischofstetten G C:XF-VG Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Salzburg, Graz, Falkenstein, Mauthasuen és Wolfsegg T:III,III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Salzburg, Graz, Falkenstein, Mauthasuen and Wolfsegg C:F,VG Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Salzburg, St. Pölten, Wiener Neustadt, Gmunden, Regau és Hallstatt T:III,III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Salzburg, St. Pölten, Wiener Neustadt, Gmunden, Regau and Hallstatt C:F,VG Ausztria h-80h (14x) szükségpénzek, többek között Pöndorf, Eferding és Mondsee T:I-II Austria Heller - 80 Heller (14x) necessity notes with notes from Pöndorf, Eferding and Mondsee C:UNC-XF Ausztria h-50h (11x) szükségpénzek, benne Ottnang, Pennewang és Efereding T:I,I-,II Austria Heller - 50 Heller (11x) necessity notes with notes from Ottnang, Pennewang and Eferding C:UNC,AU,XF Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Wiener Neustadt, St. Pölten, Mödling, Eferding és Gmunden T:II--III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Wiener Neustadt, St. Pölten, Mödling, Eferding and Gmunden C:XF-VG Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld db szükségpénz, perforáltak T:III,III- Germany / Weimar Republic / Bielefeld pcs of necessity notes, all perforated C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld db szükségpénz, perforáltak T:III,III- Germany / Weimar Republic / Bielefeld pcs of necessity notes, all perforated C:F,VG Németország / Weimari Köztársaság / Blaubeuren M (9x) T:II-,III szakadás Germany / Weimar Republic / Blaubeuren Mark (9x) C:VF,F tear Németország / Weimari Köztársaság / Cottbus pf + 25pf + 50pf + 75pf mindegyik páros ívben, hátoldalán bélyegzéssel T:II kis szakadás Germany / Weimar Republic / Cottbus Pfennig + 25 Pfennig + 50 Pfennig + 75 Pfennig all in sheets of two with overprints on back C:XF small tear

7 30122.Német Birodalom / Frankfurt pf utalvány + Németország / Weimar Köztársaság / Helgoland pf szükségpénz + Németország / Weimar Köztársaság / Kolberg pf utalvány T:I-III German Empire / Frankfurt Pfennig voucher + Germany / Weimar Republic / Helgoland Pfennig necessity note + Germany / Weimar Republic / Kolberg Pfennig voucher C:UNC-F Németország / Weimari Köztársaság / Gotha M (10x) két klf változat T:III Germany / Weimar Republic / Gotha Mark (10x) two different types C:F Németország / Weimari Köztársaság / Leutkirch M (10x) T:III Germany / Weimar Republic / Leutkirch Mark (10x) C:F Németország / Weimari Köztársaság / Oberndorf, Rottweil, Spaichingen, Sulz, Tuttlingen M (10x) T:III Germany / Weimar Republic / Oberndorf, Rottweil, Spaichingen, Sulz, Tuttlingen Marks (10x) C:F Szovjetunió/Oroszország db "Mavrodi" bankjegy (1,10,10.000) T:I,I- Soviet Union/Russia pcs of "Mavrodi" banknotes (1,10,10.000) C:UNC,AU Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" barna T:III- kis ly K II. kiadás, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III kis szakadások K-50K (6x) több különféle felülbélyegzéssel T:III-IV db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV K (3x) K (11x) K (6x) K II. kiadás (11x) K K K mind piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III,III K (10x) sorszámkövetők T:I- bal felső sarokban kis fo K "2aa" (6x) sorszámkövetők T:I Adamo K K (2x) sorszámkövetők T:III K (8x) sorszámkövetők T:II K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K K (4x) hajtatlanok T:II-III K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III-,IV P "F " egy-egy függőleges és vízszintes hajtás, két nagyobb átlós hajtás a bankjegy jobb felső oldalán, valamint egy kisebb az egyik szakadás mellett, négy darab (2mm, 2mm, 5mm, 8mm) szakadás T:III RRR! Hungary Pengő "F " with one vertical and one horizontal folds and two diagonal folds at the upper-right side, one small diagonal fold beside one of the tears, with four (2mm, 2mm, 5mm, 8mm) tears C:F RRR! Adamo P20, Krause P (3x) T:III,III- tűly P (5x) T:III,III P (30x) T:III,III P (30x) T:III,III P (28x) T:III,III P MP hamis "MINTA" perforációval BP T:I,I P csillagos sorozatszámmal BP (2x) BP T:I-,III P (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:III szép papír P (30x) T:III,III P "MINTA" perforációval, "H " T:I- / Hungary Pengő "MINTA (SPECIMEN)" perforation, "H " C:AU Adamo P1M P (3x) közeli sorszámok T:I-,II P T:I- Adamo P P (2x) T:III-,IV P-100P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (10x) T:III P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III,III-,IV P-100P (30x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" főleg gyenge tartású bankjegyek T:III-,IV,V P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) mind különböző méretű, közte a hivatalos méretnél nagyobb is T:I-,II P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (2x) egyugrásos sorszámkövetők T:I,I P (3x) T:III,III P (3x) T:III,III P (3x) sorszámkövetők T:I,I- hullámos papír

8 Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! P (30x) T:III,III P piros "MNB" bélyeggel, típusváltozat: a rövidítésben eltérő "B" betű T:III,III P (100x) túlnyomórészt piros "MNB" bélyeggel, közte kevés bélyeg nélküli T:III,III P (30x) egy része "MNB" bélyeggel T:III,III P (25x) T:III,III P " Forradalom és Szabadságharc a Numizmatikában Kiállítás Balassagyarmat Március Mikszáth K. Művelődési Központ" felülbélyegzéssel T:III P (20x) T:III,III P (20x) T:III,III P (4x) sorszámkövető párral valamint két darab egyugrásos sorszámkövetővel T:I P (20x) T:III,III MP (8x) 5+3 sorszámkövetők T:I,II MP (30x) T:III,III BP (5x) T:I,I BP T:I Adamo P BP T:I AP vízjeles papíron AP papírráncból eredő kis nyomathiány AP vízjeles papíron, sorszámmal T:II-III AP (2x) vízjeles papíron, elcsúszott elő- illetve hátlapi nyomattal T:III AP vízjeles papír, fordított címer, "amelyeknek" T:III,III AP (2x) T:III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres és "amelyeknek" T:III,III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte vágáshiba, fordított címeres és "amelyeknek" T:III,III db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte vágáshiba, fordított címeres és "amelyeknek" T:III,III Ft "A " T:II- több halvány hajtás, szép papír / Hungary Forint "A " C:XF multiple mild fold, nice paper Adamo F Ft Ft Ft T:III,III Ft Ft Ft T:III,III Ft Ft + 20Ft + 100Ft (2x) T:III,III-,IV Ft Ft Ft T:III,III Ft (2x) T:III,III Ft (3x) T:III,III Ft Ft Ft Ft Ft T:I,I Ft (30x) T:III,III Ft (7xklf) T:III Ft Ft Ft T:I,III Ft (3x) sorszámkövetők T:I,I szeptember Ft "D" szeptember Ft "H" T:III Ft Ft Ft Ft mindegyik bankjegyen "MASZOLAJ R.T. Mélyfúró Vállalat" hamis(?) felülbélyegzés T:III március Ft "A" T:III szép papír Adamo F március Ft "B" T:III ly., kis szakadás Adamo F március Ft "A" (2x) T:III november Ft "C" T:I Ft fordított hátlapi alapnyomattal (tulipán lefelé) T:III Ft (2x) sorszámkövetők T:II Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (4x) sorszámkövetők T:II Ft "DA" "Millenium" T:III,III Ft "DC" "Millenium" T:III,III Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (2x) eredeti bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Ft "Millenium" (3x) sorszámkövetők T:I,I

9 Ft "Millenium" (10x) sorszámkövetők T:I,I Ft "CA" Ft "FB" Ft "DA" Ft "EC" mindegyik hibásnak feltüntetett bankjegy, lyukasztásokkal, áthúzással és hamis "Securicor" bélyegzőkkel T:I Ft (6x) T:III,III "Puskás bankjegy" promóciós bankjegy a Pénzjegynyomda és a Diósgyőri Papírgyár díszkiadásában T:I db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:III,III db-os vegyes pengő bankjegy tétel, mellette 20db adópengő T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Rézpénz Cu "III. Béla" (1,22g) T:2- Huszár 73., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,23g) T:3 Hungary Denar Ag "Bela III" (0,23g) C:F Huszár: 69., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,23g) T:2- Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,23g) C:VF Huszár: 192., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,26g) T:2 enyhén hajlott Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,26g) C:XF slightly curved Huszár: 195., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,75g) T:2- Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,75g) C:VF Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,55g) T:2,2- Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,55g) C:XF,VF Huszár: 313., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,43g) T:2 Huszár: 566., Unger I.: 442.i Denár Ag "Mária" (0,48g) T:2 Huszár: 569., Unger I.: 443.q K-P Denár Ag "I. Mátyás" (0,5g) T:2 Huszár: 722., Unger I.: 567.e K-G Denár Ag "II. Ulászló" (0,55g) T:2,2- Huszár: 811. Unger I.: 646.c L-K Denár Ag "II. Lajos" "K" alatt fordított "B" (0,42g) T:3 ly. Huszár: 846., Unger I.: 675.e var.? K-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2,2- Huszár: 1059., Unger II.: 811.a Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:2-,3 Huszár: 1755., Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:2-,3 ph. Huszár: 1755., Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona (3x) T:2-,3 ph. Huszár: 1756., Unger III.: BD / EVM-D 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" (6,47g) T:2- / Hungary 1765BD / EVM-D 20 Kreuzer Ag "Franz von Lothringen" (6,47g) C:VF Huszár: 1798., Unger III.:1290.b B 1/4kr Cu "II. József" S 1/4kr Cu "II. József" T:3, S 3kr Cu O 1kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 k kr Cu T:1-,2 Adamo B S 3kr Cu "I. Ferenc" T: G 3kr Cu T:2-,3 lapkahiba, ph., kis patina Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:1-,2 Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2- durva ph. Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:3 Adamo M GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár (12,38g) T:2 / Hungary 1869GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia (12,38g) C:XF Huszár: 2137., Unger III.: 1463.b, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" T:2 kis patina, karc Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo: M KB 1kr Cu, 2x1 makk T:3, ph. 1878KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:F edge error Adamo M KB 1kr Cu, 2x1 makk T: KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:XF-F Adamo M KB-1892KB 1kr (11xklf) T:2-3 ph., patina KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2 ph. Adamo M

10 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! KB 1kr Cu "Középcímer" T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2- patina Adamo M KB 10f Ni T:3 Adamo K K Ag "Millenium" füllel T:2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 ph. Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina P Ag P Ag T: P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph P Ag "Horthy balra" T:2-,3 több ph ~ P Al (50x) eredeti bontott banki rolniban T:vegyes P Al kis doboznyi ~350g-os súlyban T:vegyes P Al gyártási hibás T:2, f tombak (10x) T:2, Ft Al (2x) T: f vörösréz, rozettás T:1- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ly Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 durva ph., hajlott lemez Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 ph Ft Ag "Kossuth" Ft Ag "Petőfi" T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Ft Cu-Ni (3x) T:2, Ft + 20Ft + 25FT Ag "Tízéves a Forint" sor T:2 Adamo EM4, EM5, EM f Al aranyozva f Al aranyozva f Al aranyozva f Al aranyozva Ft Al aranyozva T:1-, ~ f Al vegyes tétel ~450g-os súlyban T:vegyes Ft Ag + 50Ft Ag "Zrínyi" pár (12,06g; 20,17g) T:2(P) kis patina / Hungary Forint Ag + 50 Forint Ag "Zrínyi" pair (12,06g; 20,17g) C:XF(P) small patina Adamo EM17, EM18; Krause KM#567, KM# Ft Ag "Semmelweis" T:PP kis patina Adamo EM f Al f Al f Al f Al T: f Al f Al T: Ft Al Ft Al Ft Al T: Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár T:BU Adamo EM38, EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" T:1-(PP) Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T: f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag (3xklf) "Festők I. - Derkovits, Szinyei, Munkácsy" T:PP felületi karc Adamo EM49,EM50,EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" sor T:BU Adamo EM52, EM53, EM

11 Ft Ag "Festők II. - Rippl-Rónai József" T:BU Adamo EM Ft Ag "Festők II. - Rippl-Rónai József" tokban T:PP Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM Ft Ag "Az első magyar aranyforint" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag + 500Ft Ag "Téli Olimpia-Lake Placid" pár T:1-,2(PP) f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Bartók Béla" T:BU Adamo EM f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor sérült fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság 1982" eredeti MNB tokban tanúsítvánnyal Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" T:PP,BU ft Cu-Ni "FAO-SOROZAT II. - Több gabonát a világnak" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" T:BU,1 Adamo EM72, EM f-20Ft (10klf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" eredeti tokban, tanúsítvánnyal Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" T:BU,1-(PP) Ft Ag "Sarajevoi Téli Olimpia" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM Ft Ag "Természetvédelem - Vadmacska" T:BU ksi szennyeződés Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős" T:BU kis szennyeződés Ft Ag "Természetvédelem - Vidra" T:BU kis szennyeződés FT Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft alpakka "Fáy András" Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" (5x) T:PP,1-(PP) Ft alpakka "Fáy András" Ft alpakka "Labdarúgó Európa-bajnokság" Ft Cu-Ni "S.O.S. Gyermekfalu" T:1-(PP),BU Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Albertville" T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Károly Róbert" nem eredeti tokban T:PP kis fo. Adamo EM Ft Ag "Károly Róbert" T:BU Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" tokban T:BU Adamo EM Ft Ag "Telstar 1" tokban T:PP fo. Adamo EM f-50f 5klf db forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "MNB" Ft Ag "MNB" Ft Ag "Deák" T:2 kis patina Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: f-200Ft 11xklf db-os forgalmi sor dísztokban, benne 200Ft Ag "MNB", a belső lapon aláírásokkal T:BU Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T:

12 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Ft Ag "MNB/Deák" (2x) T: Ft Cu-Ni (4xklf) T:1-, Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft Ag "Deák" (2x) T:2 kis ph Ft Ag "Deák" (2x) T: Ft "Deák" T:2 Adamo F Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" tokban T:BU Adamo EM Ft T:PP Adamo F Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP Ft Ag "Régi balaton hajók / Helka & Kelén" T:PP Ft Ag "Budapest 125 éves" T:PP Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság" tokban T:BU Adamo EM Ft Ag " forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" T:PP ujjlenyomatos f-100Ft (8xklf) forgalmi sor dísztokban T:PP Ft-200Ft 7xklf db-os forgalmi sor + "200 ft Milennium" T:PP Ft-100Ft (7xklf) érmés forgalmi sor karton dísztokban T:BU Adamo FO Ft "Kossuth Lajos" (7x) T:1- Adamo FOEM Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni-Zn "Deák" (3x) Ft Cu-Ni "Európai Unió tagja" Ft Cu-Ni "1956 tiszteletére" (3x) Ft Cu-Ni "Római Szerződés" (3x) forgalmi emlékérmek T:1-, Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint Ft Cu-Ni "Magyarország az Európai Unió tagja" forgalmi emlékérme, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft Ag "Magyarország az Európai Unió tagja" tanúsítvánnyal T:PP Adamo EM EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret lezárt fóliatokban T:1-, Ft Ag "Esztergomi Bazilika" tanúsítvánnyal T:BU Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:PP Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban Ft Cu-Ni "50 éves a Római Szerződés" forgalmi emlékérme, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos forgalmi szettben T:PP Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Joseph Haydn" Ag emlékérem PP kivitelben (12g/0.999/29mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU Adamo FO Ft-200Ft 6xklf db-os forgalmi sor + "Pécs 2010 Európa kulturális fővárosa" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben T:PP Adamo FO Ft-200Ft 6klf darabos forgalmi érme sor Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére, dísztokban T:BU Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor dísztokban, valamint "Mikes Kelemen" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm), "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP Adamo FO Ft Cu-Ni "Mária aranyforintja" T:BU Ft Cu-Ni "Magyar Máltai Szeretetszolgálat 25. évfordulója" T:PP Ft Cu-Ni "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" T:BU Ft Ag "Bárány Róbert 100 éve nyerte el a Nobel-díjat" (12,59g/0.925) T:PP Ft Cu-Ni "Fáy András" T:BU Ft Ag "Fáy András" (12,5g/0.925) T:PP Ft Cu-Ni "Lechner Ödön" T:BU Ft Ag "Lechner Ödön" (31,59g/0.925) T:PP Ft Cu-Ni "Homoki-Nagy István " T:BU

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 284. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 17-20-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 288. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 december 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 287. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 29 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben