numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 286. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2016 november ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők november 21-én 10 órától. Utólagos eladás: november ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 287. gyorsárverésre: november 16. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés:november ig! Tételek átvétele november 21-én 10 órától! 285. aukció elszámolás november 22-tól! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! 26 nagyaukciónk tételei már megtekinthetőek honlapunkon! Személyes megtekintés november 14-től! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek "Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new db éremtartó kazetta; kivehető tálcával, egyenként 24 férőhellyel. Használt, de jó állapotúak db-os vegyes érmetartó tok tétel, közte ÁPV tok is, használt állapotban db éremtartó tálca egyenként 32db nagyobb és 8db kisebb érme tárolására, átlátszó műanyag fedővel, használt állapotban Numizmatikai irodalom Fekete Ferenc - Baum Attila: A magyar királyság kitüntetései , III. kötet. HK Hermanos Kiadó, Szeged, Használt, de újszerű állapotban Kurt Fischer-Helmut Kahnt-Hans L. Grabowski: Die Euro-Münzen - Katalog der Umlauf- und Sondermünzen sowie der Kursmünzensätze und Banknoten aller Euro-Staaten. 5. Auflage, Gietl Verlag, Arthur L. Friedberg - Ira S. Friedberg: Gold Coins of the World" 7th edition, The Coin and Currency Institute, A világ arany pénzei ókortól napjainkig, 7. kiadás, alig használt állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: A forint-fillér pénzrendszer. Magyarország fém- és papírpénzei A tartalomjegyzék magyar, német és angol nyelven is. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Használt, de újszerű állapotban Lyka Károly: Az érem- és plakettművészet stílusa. Bp., 1910, Éremkedvelők egyesületének Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé piszkos állapotban Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új, dedikált példány! , BÁV numizmatikai aukció katalógus Óra és Ékszer katalógus Standard Catalog of World Coins 18th-20th Century, 25th Edition - Volume Two, Krause Publications, Keménykötésű. Használt, de jó állapotban Standard Catalog of World Coins , 2nd Edition, Krause Publications, Használt, de jó állapotban Standard Catalog of World Coins, , 38th edition, Krause Publications, Használt, de újszerű állapotban Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek "Személlyes-Leírása" körözvény Péczi Ferencz ellen, aki korábban 20 krajcárosok(?) hamisítása miatt raboskodott Nyitra vármegye tömlöcében + Ausztria 1821A 20kr Ag "I. Ferenc" T: Ausztria / Bécs Letéti jegy (2x) okmánybélyeggel T:III Austria / Wien "Einlage" receipt (2x) with fiscal stamp C:F Részvények és sorsjegyek Budapest / Buda-Pest "Pécs-Barcsi vasút" részvénye 200Ft értékben, lyukasztással érvénytelenítve, sorszám nélkül, saját kezű aláírással, szelvényekkel T:III sarokhiány Budapest / Pest (?) "Pécs-Barcsi vasút" kölcsön kötvénye 200Ft értékben, lyukasztással érvénytelenítve, sorszám nélkül, saját kezű aláírással T:III sarokhiány Budapest / Pest "A Magyar Királyi Pénzügyminisztérium arany- és ezüst sorsjátéka az Újpesti Katolikus Templom felépítésének javára" 50kr értékben T:I,I Budapest "Angol-Magyar Bank" részvénye 100Ft értékben, szelvényekkel és szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:II Budapest / Pest "Magyar Általános Földhitel-Részvény-Társulat" 6%-os záloglevele 1000Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, 2x15k okmánybélyeggel T:III szakadás, tűnyom Budapest / Pest "Magyar Általános Földhitel-Részvény-Társulat" 6%-os záloglevele 100Ft-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel, 2x15k okmánybélyeggel T:III szakadás Budapest "Sóskút Kőbánya-Részvény-Társulat Felszámolásban" részjegy (részvény), bélyegzéssel T:II,II- tűnyom Budapest "Kancer-féle Ólom- és Ónárúgyár Részvénytársaság" részvénye 100Ft-ról (200K-ról) szelvényekkel, szárazpecséttel, "00796"-os sorszámmal T:II a szelvényíven szakadások Budapest "A Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyereménykötvénye, "A" részkötvény 100K-ról, szárazpecséttel T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 5 1/2%-al Kamatozó Törlesztéses Kölcsön" kötvénye K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és 1db szelvénnyel T:II Budapest "A Magyar Korona Országai 5 1/2%-al Kamatozó Törlesztéses Kölcsön" kötvénye 5000K-ról, szárazpecséttel, bélyegzéssel és 1db szelvénnyel T:II- kis szakadás

4 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Magyar Nemzeti Gazdasági Bank R.T." névre szóló két részvénye egyben 1000K-ról, szárazpecséttel T:II "Magyar Köztisztviselők Fogyasztási, Termelő és Értékesítő Szövetkezete" üzletrészjegye 60K-ról, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II fo Budapest "Pestszentlőrinci Parkétagyár és Gőzfűrész Részvénytársaság" 25 darab részvénye egyben összesen 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel T:II Kaposvár "Cséplőgétulajdonosok Kereskedelmi Részvénytársasága" bemutatóra szóló 100 darab részvénye egyben, összesen K-ról. Szign.: Kádár T:III,III- fo Budapest "Magyar Királyság 5%-kal kamatozó Járadékkölcsön Államadóssági Kötvény" K, K, K, K, K és K-ról szelvények nélkül T:II-III Bácsalmás "Almás-Járási Takarékpénztár Részvénytársaság" részvény 20P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szelvényekkel, szárazpecséttel (2x) sorszámkövetők T:I Gyönk "A Gyönki Takarékpénztár Részvénytársaság" tíz részvénye összesen 100P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II,II- fo Szekszárd "Tolnamegyei Újság Hírlapkiadó RT." részvénye 10P-ről szelvényekkel T:III fo Kiskőrös "Első Dunavidéki Takarékpénztár" részvénye 50P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest ~ P részjegy "Filmgyártó Szövetkezet" T:II Budapest "Holland-Magyar Fürdő és Parcellázó Részvénytársaság" igazolvány 1 darab részvényről valamint 1 darab kötvényről T:III Pilisszentlászló "Hangya Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet - Jubileumi Üzletrész" névre szóló üzletrész 2P-ről T:III Budapest "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 220db üzletrésze egyben, összesen P-ről, bélyegzéssel T:I-,II fo Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 200P-ről (3x) szárazpecséttel, szelvényekkel, sorszámkövetők T:II,III egyiken szakadás Budapest "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvénye 100P-ről szárazpecséttel és szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:III Budapest "Ganz és Társa Villamossági, Gép, Waggon- és Hajógyár Rt." részvényelismervénye 10db, egyenként 25P névértékű részvényről (3x), sorszámkövetőek, szárazpecséttel, szelvényekkel T:II-,III folt, tűnyom "Pilisvörösvár és Vidéke Takarékszövetkezet - SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) - Takarékszövetkezeti Részjegy" 100Ft névértékben (2x) T:III Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról (4x), "R" sorozat, sorszámkövetők T:III Budapest 1991."MÜSZI Mezőgazdasági Üzemszervezési, Számítástechnikai és Informatikai Részvénytársaság" részvénye Ft értékben, szelvényekkel és aláírt forgatmánnyal T:II Tiszavasvári "Alkaloida Vegyészeti Gyár Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról, magyar és angol nyelvű, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Budapest "Goldsun Hűtőipari Részvénytársaság" átváltoztatható kötvénye 100ft-ról (2x) T:I Budapest "Postabank és Takarékpénztár Rt." részvénye Ft-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:I Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db egyenként 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:II "TIGÁZ Tiszántúli Gázszolgáltató Részvénytársaság" részvénye 1000Ft-ról, szelvényekkel T:I Budapest "Globex Holding Vagyonkezelő és Befektetési Részvénytársaság - Globex 2000 Kötvény" Ft-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:II Pécs "Pécsi Erőmű Részvénytársaság" részvénye Ft-ról, teljes szelvényívvel T:I Veszprém "Csopak Szövetkezeti Részvénytársaság" törzsrészvénye 1000Ft-ról, magyar és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:I Békéscsaba "Agrimill-Agrimpex Rt. Gabonafeldolgozó és Gabonakereskedelmi Részvénytársaság" törzsrészvénye 1000Ft-ról, magyar és angol nyelven, teljes szelvényívvel T:I db-os vegyes értékpapír és sorsjegy tétel, benne: Budapest "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvény 200K-ról, "Vagyonváltság" illetékbélyeggel, szárazpecséttel valamint "MAGY. KIR. ADÓHIVATAL SZENT ENDRÉN" bélyegzéssel, Budapest "Budapest Székesfővárosi 4 Közlekedési RT." két kötvénye, egyik sorszám nélkül, mindkettő hátlapján kézírásos jegyzettel T:II-III

5 30060.Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari Részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF Belgium / Brüsszel "Tamegai Bányász és Ipari részvénytársaság" névérték nélküli részvénye, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II- sarokhiány Belgium / Brussels "Miniére & Industrielle du Tamega" share par value, with stamps and coupons C:VF missing corner Bulgária / Szófia "4 1/2 -os Arany Kölcsön" kötvény 500Fr-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:III Bulgaria / Sofia "Bulgarian 4 1/2 Gold Loan" bond about 500 Francs with coupons and overprint C:F Románia / Bukarest "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L értékben, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II- Romania / Bucharest "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons, embossed stamp C:VF Szovjetunió "Állami gazdasági fejlődési kölcsön" kötvénye 100R-ről (2xklf) T:IIIszakadás Soviet Union "State Economic Development Loan" bond about 100 Rubles (2xdiff) C:VG tear Budapest "A Budapesti Állat- és Növényhonosító-Társulat" sorsjegye (10x), kétszer hajtott ívben T:II Budapest "Tanuló Sorsjegy" 1K értékben, felülbélyegzéssel T:I,I Budapest A "XXVIII-ik magyar királyi Államsorsjáték" leírása és játékterve, a hátoldalon szöveg "A sorsjáték előnyei"-ről T:III Budapest "Sorsjegy a XXVIII. Magyar Állami Sorsjátékra" 4K értékben, szárazpecséttel T:III szakadás "Hadirokkantak, Hadiözvegyek, Hadiárvák Nemzeti Szövetsége Tárgysorsjátéka" sorsjegy 5000K-ról, szárazpecséttel, (2x) sorszámkövetők T:II,II Budapest "Iparművészeti Sorsjegy az Országos Magyar Iparművészeti Társulat Jubileumi Kiállítása alkalmából" 5000K értékben (2x) "A" sorozat sorszámkövetők T:I,I Budapest "A Budai Katholikus Kör Pengősorsjegye" 1P értékű sorsjegye a Köri Székesház-alap javára T:II Budapest "30. Magyar Királyi Osztálysorsjáték - Negyedik osztály" egy nyolcad sorsjegy, "G" és "H" sorsjegyek ívben T:II fo Budapest "79. Jótékonycélú M. Kir. Állami Sorsjáték" "A" és "B" sorsjegyek ívben T:II fo Budapest "Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél sorsjegy, "A" és "B" sorsjegyek ívben T:I-,II "Harmadik Békekölcsön" sorsjegy 100Ft-ról, szárazpecséttel T:II tűnyom "Harmadik Békekölcsön" sorsjegy 100Ft-ról, szárazpecséttel, fakó háttér T:I-,II "Harmadik Békekölcsön" sorsjegy 50Ft-ról, szárazpecséttel T:III kis szakadás "Negyedik Békekölcsön - Első osztály" sorsjegy 100Ft-ról, szárazpecséttel T:II tűnyom, szakadás "Ötödik Békekölcsön - Második osztály" sorsjegy 200Ft-ról, szárazpecséttel T:III tűnyom db-os sorsjegy tétel: Budapest "Arany Sorsjegy" K értékű sorsjegye a "Magyar Nagyothallók Országos Egyesületének Otthona" javára, "C" sorozat "31. Magyar Királyi Osztálysorsjáték - Második osztály" egy nyolcad sorsjegy, árusítói bélyegzéssel "52. Magyar Királyi Osztálysorsjáték - Harmadik osztály" egy nyolcad sorsjegy, árusítói bélyegzéssel T:I-,II Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I-,II Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU,XF Ausztria / Bécs "Sorsjegy állam-sorsjátékra a közös hadsereg mozgósított tartalékosai s az osztrák és magyar állam mozgósított honvédei családjai javára" T:I-,II Austria / Vienna "State Lottery Ticket for the Reservist of the Joint Army and the Families of the mobilized Honved's" C:AU,XF Ausztria / Bécs "XXXI. Staatslotterie (Államsorsjáték)" 4K értékben, szárazpecséttel T:III-,IV szakadás Austria / Wien "XXXI. Staatslotterie (State Lottery)" about 4 Kronen with embossed stamp C:VG,G tear Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Rozsnyó kr "Rozsnyó város pénztári utalványa" vízjeles papíron T:III kis fo. Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" dátumban elírás "juiius" T:III ly., szakadás, sarokhiány Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" T:III-,IV Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó bánya város pénztári utalványa" (2x) T:III,III- Adamo ROZ Rozsnyó kr "Rozsnyó város pénztári utalványa" T:III ROZ

6 Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! Rozsnyó Ft "Rozsnyó város pénztári utalványa" T:III szép papír Adamo ROZ Rozsnyó Ft "Rozsnyó város pénztári utalványa" T:III ROZ Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" T:III,III- kis szakadás Adamo MIS Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" T:III- tűly. Adamo MIS Miskolc kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" T:III fo. Adamo MIS Sárospatak K hátoldalán valószínűleg hamis "A Sárospataik Önkéntes Tűzoltóegylet Parancsnoksága" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:I,I Budapest "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" 50f bon T:III Budapest "Amatőrök Forgalmi Szövetkezete" 2,5K T:I Budapest f "Neues Pester Journal" fizetési jegy, zöldes alapnyomat T:II Adamo BUC Budapest f + 50f + 1K + 2K + 5K + 10K "Világítási és Vízmű Rt." utalványok stecklapon T:I,I- Hungary Fillér + 50 Fillér + 1 Korona + 2 Korona + 5 Korona + 10 Korona "Lighting and Waterworks Budapest" coupons C:UNC,AU Adamo BUC-298.1, BUC-298.2, BUC-298.3, BUC-298.4, BUC-298.5, BUC Budapest f + 20f + 50f + 1K + 2K + 5K T:I Adamo BUC-175.1, BUC-175.2, BUC-175.3, BUC-175.4, BUC-175.5, BUC Budapest ~ f "Kikötőépítő Igazgatóság" sorszám nélkül T:I- kis fo. Adamo BUC Budapest ~ f "Általános Fogyasztási Szövetkezet", hátoldalon bélyegzéssel T:I,I Miskolc ~ f "Reggeli Hírlap" utalvány, hajtatlan T:II,II- sarokhiány, tűnyom Adamo MIS Szombathely "Uránia Mozgófényképszínház" 10f + 20f + 50f + 1K + 2K + 5K utalvány T:I,I- Adamo SZO-7.1,7.2,7.3,7.4,7.5, ~ K "Sásd és vidéke Hangya fogy. és ért." felülbélyegzéssel + 500K "Vásárlási visszatérítés" "Buj és vidéke Hangya Fogyasztási és értékesítő szövetkezet" felülbélyegzéssel T:III Budapest/Esztergom/Kisvárda/Pécs/Szombathely db kitöltött váltó, köztük felülbélyegzett és illetékbélyeggel ellátott darabok T:vegyes "Gabonajegy" szelvény (2x) 2P értékben vízjeles papíron, kétféle sorszám: egyik "A" betűjellel T:II szakadás Budapest ~ AP "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" pénztárjegye, az aláírásokon kívül kitöltetlen, szárazpecséttel, hátoldalán a kibocsájtó- és beváltóhelyek T:II-,III kis szakadás "Székesfővárosi Házinyomda" elismervény 50P-ről T:I Budapest "Talpalási utalvány egy pár férficipő talpalására - Iparügyi Minisztérium" T:III kis szakadás Ft "Ebadójegy" T: Dorog "Dorogi Bányászok Önművelő Egyesülete-12.szabad május 1." kupon egy pohár sörre (1,50Ft) (2x) összefüggésben T:II Ft névértékű "Centenáriumi Fradi Forint" Sike, Jurikné, Mészáros, Dr. Lakat fényképével Ft névértékű "Centenáriumi Fradi Forint" Elek, Dr. Jakabházy, Tóth Potya, Martos fényképével Ft névértékű " Centenáriumi Fradi Forint" Somogyi, Ambrus, Dr. Páncsics, Rákosi fényképével T:I "Tokaji Dukát" teljes helyi pénz sorozat: 500D D D D D D mind "MINTA" felülbélyegzéssel és "000000" sorszámmal T:I Amerikai Egyesült Államok c-11c "Nemzetközi válaszdíjszelvény" (2x) T:II-III USA Cents - 11 Cents "International Reply Coupon" (2x) C:XF-F Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Gmunden, Wiener Neustadt, St. Konrad és St. Pölten T:II-III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Gmunden, Wiener Neustadt, St. Konrad és St. Pölten C:XF-VG Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Mondsee, Pupping, Vorchdorf, Seisenburg, Pitzenberg és LambachT:II-III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Mondsee, Pupping, Vorchdorf, Seisenburg, Pitzenberg and Lambach C:XF-VG Ausztria h (20xklf) utalvány és szükségpénz, többek között Brunenthal, Wiener Neustadt, Pernau, Salzburg, Neukirchen és Mauthausen T:II-III- Austria Heller (20xdiff) vouchers and necessity notes, with notes from Brunenthal, Wiener Neustadt, Pernau, Salzburg, Neukirchen and Mauthausen C:XF-VG Ausztria / Bad Hall h + 20h + 75h szükségpénz T:1,1- egyiken kis szakadás Austria / Bad Hall Heller + 20 Heller + 75 Heller necessity notes C:UNC,AU one with small tear Ausztria / Feuerbrunn h + 20h + 50h T:I,II Austria / Feuerbrunn Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC,XF Ausztria / Grödig / hadifogolytábor DN 20h K T:I Austria / Grödig / POW Camp ND 20 Heller K C:UNC Ausztria / Karintia h (2x) + 20h + 50h (2x) T:I--III Austria / Kärnten Heller (2x) + 20 Heller + 50 Heller (2x) C:AU-F

7 30123.Ausztria / Neuhofen an der Ybbs h + 20h + 50h T:I,II egyiken törés nélküli hajtás, kis szakadás Austria / Neuhofen an der Ybbs Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC,XF one with fold without break, small tear Ausztria / Puchberg am Schneeberg h + 20h + 50h T:I--II 50h-n sarokhiány Austria / Puchberg am Schneeberg Heller + 20 Heller + 50 Heller C:AU-XF the 50 Heller has missing corner Ausztria / Ried bei Mauth h utalvány + 20h utalvány h szükségpénz T:I,I- Austria / Ried bei Mauth Heller voucher + 20 Heller voucher Heller necessity note C:UNC,AU Ausztria / Salzburg h (2x) + 20h (2x) + 50h T:I--III Austria / Salzburg Heller (2x) + 20 Heller (2x) + 50 Heller C:AU-F Ausztria / Sittendorf ~ h + 10h II. kiadás + 20h + 20h II. kiadás + 50h II. kiadás + 99h + 99h II. kiadás T:I,I- kis szakadás Austria / Sittendorf ~ Heller + 10 Heller 2nd issue + 20 Heller + 20 Heller 2nd issue + 50 Heller 2nd issue + 99 Heller + 99 Heller 2nd issue C:UNC,AU small tear Ausztria / Wiener Neudorf h + 20h + 50h T:I egyiken kis szamárfül Austria / Wiener Neudorf Heller + 20 Heller + 50 Heller C:UNC one with small corner fold Franciaország Fr 2db szükségpénz Rimogne és Annecy városából T:III-,IV France Franc 2pcs of necessity notes from Rimogne and Annecy C:VG,G Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Kína DN Égetési pénz névértékben (150x) eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packaging (150x) C:UNC Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút db szükségpénz, közte 2db drezdai T:II-,III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn pcs of necessity notes, including 2pcs from Dresden C:VF,F Németország / Weimari Köztársaság db-os vegyes szükségpénz tétel, közte Drezda és Freital T:III,III- Germany / Weimar Republic pcs of necessity notes including Dresden and Freital C:F,VG Szovjetunió/Oroszország db "Mavrodi" bankjegy (1,10,10.000) T:I,I- Soviet Union/Russia pcs of "Mavrodi" banknotes (1,10,10.000) C:UNC,AU h-50h 9db klf német és osztrák szükségpénz Ardagger, Altmünster és Aichach városából Heller - 50 Heller 9pcs of diff German and Austrian necessity notes from Ardagger, Altmünster and Aichach DN "Telefon érme / Magyar Posta" Cu bárca eredeti fém dobozkában! T: Magyar bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" vízjeles papíron T:IV Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" with watermark C:G Adamo G Ft "Kossuth bankó" T:III-,IV Ft "Kossuth bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III,III- Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III kis szakadás Adamo G Ft "Kossuth Bankó" T:III kis ragasztás Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen A,B,C,D 4-es ívben, nyomdai ujjlenyomattal T:I- Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number with black fingerprints C:AU Adamo G122e $ "B" "Kossuth bankó" sorszám nélkül T:III fo. Hungary Dollar "B" "Hungarian Fund" without serial number C:F spotted G "STN" vízjeles T:III- szakadt sarok Austrian Empire Gulden "STN" watermark C:VF corner tear Adamo G Ft/1G Ft/1G T:III-,IV Hungary Forint / 1 Gulden Forint / 1 Gulden C:VG,G Adamo G125, G Ft/1G T:III- Hungary Forint / 1 Gulden C:VG Adamo G K (2x) egyiknek mindkét oldala német nyelvű, mindkettőn piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés K T:III,III- kis szakadás, ragasztás Adamo K35, SK35/1, K K T:III Adamo K K hamis fekete "CITTA DI FIUME" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III- szakadás K K mindkettő hamis "Bács-Bodrog Vármegye Ada Község 1904" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K mindkettő hamis "Citta di Fiume" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III

8 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon K K mindkettő hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,IV K K T:III-,IV K 7000 fölötti sorozatszám, elcsúszott nyomat T:II K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel (2x) T:III Adamo K28B K-100K (6xklf) T:III,III-,IV K II. kiadás, "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:III kis szakadások K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel K román felülbélyegzéssel K "Deutschösterreich" és hamis "VAMA" bélyegzéssel (fake overprint) T:III,III K K II. kiadás, vízszintes "DEUTSCHÖSTERREICH" (2x) T:I-II K K mindkettő "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel és hamis "Felülbélyegezte a Magyar Népköztársaság Pénzügyi Népbiztosa 1919" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III,II db-os korona tétel, benne: K (2x) K (2x) K K K (2x) K T:vegyes K "C" sorszámjel T:III Adamo K K hamis felülbélyegzésekkel és bélyeggel (fake overprint) T:III- kis szakadás Adamo K K (10x) piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel, megegyező sorozatszám "1231", benne sorszámkövető párok T:I K "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel (10x) T:III-IV K "7381" K mindkettőn hamis szerb felülbélyegzés (fake overprint) T:III- kis szakadás, fo. Adamo K3/1, K K "7496" T:III- ly. Adamo K K hamis felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III- szakadás, ly. Adamo K K "3027", 3mm, sima hátlap T:III K "3127", 3mm, hullámos hátlap T:I,I K "3039", 3mm, hullámos hátlap, hátlapon átütő nyomat T:III ly K "3007" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal, előlapján hamis "FILLÉR" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III K "3123" 3mm, sima hátlappal, hamis "Krassó-Szörény Vármegye Boksánbánya Község 1910" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III fo K "A 2014" sima hátlappal T:III szakadás K "MÁS TÖRVÉNYES..." előlapján gúnyrajz "krupié" T:III kis szakadások K "OSZTRÁK-MAGYAR BANK..." (3x) K "MÁS TÖRVÉNYES..." (2x) T:III,IIIszakadás július K K "Orell Füssli Zürich" T:III-,IV K "3121" 3mm, vízszintesen hullámos hátlappal, hátlapján hamis "Bács-Bodrog Vármegye Nemesmilitics Község" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:IV f hamis felülbélyegzéssel (fake overpint) T:III-,IV K (3x) sötétvörös sorszámmal, közeli sorszámok T:I-II K (2x) T:I,I K (2x) sorszámkövetők, csillagos sorszámmal T:I Adamo K7/1e K "2aa" (6x) T:III-IV ragasztás Adamo K K T:I,I K (3x) egyik piros színárnyalatú T:II-,III kis szakadás Adamo K14, K14h K K T:I-,III (1902.) 1000K függőleges "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélygezéssel, mindkét oldal német (4x) T:III K nyomdahely nélkül "T.W." jelöléssel T:II szép papír K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III Adamo K37B K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III- kis szakadás Adamo K37B K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel T:III,III K nyomdahely nélkül, "T.W." jelöléssel T:IV K T.W. jelöléssel, nyomdahely jelölés nélkül "40 FILLÉR NEGYVEN FILLÉR" felülbélyegzéssel T:restaurált Hungary Korona "T.W." with "40 FILLÉR NEGYVEN FILLÉR" overprint C:restored Adamo K39B K nyomdahely nélkül "T.W." jelöléssel T:III-,IV K "80 FILLÉR - NYOLCVAN FILLÉR" felülbélyegzéssel, nyomdahely jelölés nélkül T:III,III- részben restaurált

9 P (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírránc T:I-,II Adamo P db-os vegyes pengő bankjegy tétel T:III,III P elcsúszott zöld alapnyomat (2x) T:I P hamis "IGAZSÁGOT MAGYARORSZÁGNAK" felülbélyegzéssel T:III P hamis "HŰSÉGGEL A HAZÁHOZ" felülbélyegzéssel, "Horthy Miklós Nemzeti Repülő Alap - Magyar Kir. Posta" bélyeggel (fake overprint) T:III P (16x) megegyezős sorozatszám "B485", mind közeli sorszámmal, benne sorszámkövető négyes és egyugrásos sorszámkövető párok T:I P T:III Adamo P P T:III Adamo P P (11x) megegyezős sorozatszám "C151", mind közeli sorszámmal, benne sorszámkövető hármas és egyugrásos sorszámkövető párok T:I,I P felfelé elcsúszott előlapi nyomat T:II P (2x) T:III,III P számozás nélkül + 2P + 5P "ő" betű felett az ékezet nyitott + 10P + 20P + 50P + 100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága", mindegyiken félrecsúszott nyomat T:III,III- kis ly., szakadás Adamo P41A; P42; P43h; P44; P45; P46; P P (3x) elcsúszott nyomat, vágáshiba, festékhiba T:I--III Adamo P P (3x) félrecsúszott nyomat, vágáshiba, festékhiba T:I--III apró szakadás Adamo P P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:I- törés nélküli szamárfülek P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (10x) sorszámkövetők T:I,I P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) egyiken nyomathiba, vízszintes csíkok T:II-,III P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (4x) sorszámkövetők T:II fo P (2x) piros festék elszíneződésekkel T:I-,III P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" (2x) T:III-,IV ragasztott, fo P (2x) sorszámkövetők T:I P (100x) T:III P lemezhiba a piros "MNB" bélyegen T:III,III P "MNB" bélyeggel és hamis "HŰSÉGGEL A HAZÁHOZ" felülbélyegzéssel (fake overprint) T:III MP (2x) sorszámkövetők T:I-,II MP (2x) festékfoltok a portrénál T:I,II MP MP MP T:I BP apró festékfoltok és nyomathiba Kossuth jobb szeme mellett T:II kis fo BP T:I,I BP T:I AP nyomdai papírráncból eredő látványos nyomathibákkal T:III apró szakadások AP AP AP (3x) egyik sorszámmal AP AP T:II-III AP (3x) mindhárom hibásan nyomott sorszámmal T:III,III- Adamo P AP függőleges nyomdai papírráncból eredő nyomathibával T:III kis szakadások AP nem kamatozó Pénztárjegy "Másra Át Nem Ruházható", "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" felülbélyegzéssel T:III,III AP (2x) egyiknél az előlapon eltolodott nyomat miatt látható illesztőkerettel, mindkettőnél elcsúszott hátlapi nyomat T:III kis szakadás AP fordított címer T:II Adamo P AP (2x) egyik fehér, másik sárgás papíron, egyiken eltolodott nyomat miatt látható illesztőkerettel T:II,III AP (2x) félrecsúszott nyomatból, ebből adódóan látható illesztőkereszt, vágáshiba T:III,III- Adamo P Ft T:III kis fo Ft + 20Ft + 100Ft T:III,III- egyiken szakadás Adamo F3, F10, F Ft elcsúszott előlapi- és hátlapi nyomat T:III szép papír Adamo F Ft (17x) T:III,III Ft T:III Ft (38x) T:III,III Ft (2x) Ft (2x) Ft T:III,III

10 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft (9x) T:III,III március Ft "A" T:III november Ft "C" T:III Ft "H" T:III kis szakadások Ft "EA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft (5x) T:I,I Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "Millennium" (2x) eredeti bontatlan csomagolásban, sorszámkövetők T:I Ft "Millennium" eredeti, bontatlan csomagolásban T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I Ft "DA" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" (3x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "BA" (6x) sorszámkövetők T:I,II Hungary Forint "BA" (6x) sequential serials C:UNC,XF Ft "DB" (6x) sorszámkövetők T:I "Puskás bankjegy" promóciós bankjegy a Pénzjegynyomda és a Diósgyőri Papírgyár díszkiadásában T:I Ft "DE" (4x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III-IV db-os vegyes adópengő bankjegy tétel, közte több fordított címeres is T:I--IV db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:II-III db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:II-III db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel, benne 1db korona bankjegy T:III,III Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Rézpénz Cu "III. Béla" (1,15g) T:2,2- ki. Hungary Copper Coin "Bela III" (1,15g) C:XF,VF cracked Huszár 73., Unger I.: Denar Ag "III. Béla" (0,23g) T:2-,3 Hungary Denar Ag "Bela III" (0,23g) C:VF,F Huszár: 69., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,68g) T:2,2- patina Hungary Denar Ag "Béla IV" (0,68g) C:XF,VF patina Huszár: 320., Unger I.: Denár Ag "Mária" (0,41g) T:2,2- Huszár: 569., Unger I.: 443.d L-K Denár Ag "II. Lajos" (0,47g) T:2,2- Huszár: 846., Unger I.: 675.e KB Denar Ag "II. Ferdinánd" (0,22g) T:2-,3 Unger I: 916.b, Huszár: Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:2-,3 Huszár: 1755., Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia" nyílt korona T:2-,3 ph. Huszár: 1755., Unger III.: Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona (3x) T:2-,3 ph. Huszár: 1756., Unger III.: B 1/2kr Cu "II. József" T:1-,2 Huszár: 1897., Unger III.: 1338.a B 10kr Ag "V. Ferdinánd" (3,92g) T:2 Huszár: 2085., Unger III.: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: B 20kr Ag "V. Ferdinánd" KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 durva ki B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T: KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 ph. Adamo B KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2.2- ph Adamo B NB 6kr Ag T:3 Adamo B KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2- durva ph. Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2, KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- ph KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:3 Adamo M KB 1kr Cu "Angyalos címer" T:2,2- Adamo: M KB 1kr Cu, 2x1 makk T: KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:XF-F Adamo M KB 1kr Cu, 2x1 makk T:3, ph. 1878KB 1 Kreuzer Cu, 2x1 acorn, C:F edge error Adamo M KB 5/10kr Cu T:1-,2 Adamo M

11 KB 1kr Cu "Középcímer" T:2- Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2- patina Adamo M KB 1kr Cu "Középcímer" T:2,2- durva ph. Adamo M KB 20f Ni T:3 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2,2- szennyeződés Adamo K5, K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2,2-,3 apró ph., szennyeződés Adamo K5, K KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Millenium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 kis ü. Adamo K KB 1K Ag "Millenium" T:2 ph. Adamo K K Ag "Millenium" füllel T:2- patina Adamo K KB 1K Ag "Millenium" P Ag T:2,3 patina KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 Adamo K KB-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2,2- szennyeződés Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2 szennyeződés Adamo K KB-1916KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- ph., patina, fo. Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:1-,2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB-1915KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 ph., kis patina KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 szennyeződés Adamo K KB 20f Fe rece hiba T:2 karc, ph. Adamo K f Br (10xklf) T: f Br (9xklf) T:2, P Ag (2x) T:2,2-,3 patina, ph. Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1-,2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1- Adamo P P Ag "Rákóczi" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt" T:1-,2 patina, apró ph. Adamo P P Ag "Liszt" T:1-,2 patina, ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T:1-,2 kis ph. Adamo P f Cu-Ni (2x) T: P T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 patina, ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Szent István" T:1-,2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2-,3 több ph f Cu-Ni T:2 Adamo P P Al gyártási hibás T:2, Ft Al "Kossuth-címer" Ft Al "Rákosi-címer" T:2-, Ft Al T:

12 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft Al Ft Al T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (2x) T: Ft Ag "Kossuth" (6x) T:2,2- ph., patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- Adamo F Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2,2- Adamo F f Al f Al f Al f Al T: Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" - "Szabadságharc sor" T:2 ü. Adamo EM1, EM2, EM Ft Ag "Petőfi" (2x) T:2,2- ph., patina Adamo EM Ft Ag "Petőfi" T:2 patina Ft Cu-Ni (2x) Ft Cu-Ni Ft Cu-Ni T:2, Ft Cu-Ni T:1- apró ph Ft Ag + 50Ft Ag "Zrínyi" pár T:2 (PP) Adamo EM17,EM Ft Ag + 100Ft Ag "Semmelweis pár" T:1- patina, apró ph. Adamo EM27; EM Ft Ag + 100Ft Ag "Szent István" pár, kék plasztiktokban T:BU patina Adamo EM38, EM Ft (15xklf), az 1986-os veret hiányzik T:2, Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM Ft Ag 3klf db "Festők I. / Derkovits, Szinyei, Munkácsi" sor, eredeti plombált MNB tokban T:BU Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" sor T:1(PP) Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag (3xklf) "Magyar festők II. / Csontváry, Mányoki, Rippl-Rónai" sor T:BU Adamo EM52, EM53, EM Ft Ag "Festők II. - Rippl-Rónai József" T:BU Adamo EM Ft Ag "Nemzeti Múzeum" T:BU Adamo EM f-10Ft (10xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Cu-Ni + 5L Cu-Ni "Bulgária 1300 éves" magyar-bolgár közös kiadás, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1- (PP) Ft Ag "Bartók Béla" T:PP fo., ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1982" plasztik tokban T:BU f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO Ft Ag "Nők évtizede" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM FT Ag "Kulturális Fórum Budapest 1985" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Stadion" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó Focisták" T:1 Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:PP ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "Budavár visszavétele 1686" T:BU Adamo EM Ft Ag "XV. Téli Olimpia Calgary 1988" T:BU Adamo EM Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM f-20Ft (10xklf) forgalmi sor bordó műbőrtokban T: Ft Ag "Nyári Olimpia - Szöul 1988" T:PP ujjlenyomat,felületi karc Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság" T:BU Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Három játékos" T:BU Adamo EM f (2xklf) f (3xklf) Ft (3xklf) Ft (5xklf) Ft (2xklf) Ft (3xklf) T:1-,

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 294. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) március 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 277. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 290. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 292. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 13-16-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 283. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 275. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 30 - június

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 293. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) február 27 - március 2-ig.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 302. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 17-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 288. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 december 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 287. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 29 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 278. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 július 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 284. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 október 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 274. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 május 17-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 269. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 29 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 304. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) augusztus 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 295. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 321. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 2-3-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben