FILPROK 2015 árverés október :30

Download "FILPROK 2015 árverés 2015. október 17. 13:30"

1 FILPROK 205 árverés 205. október 7. 3:30 Külföld Levelek, díjjegyesek Ausztria 96 Alkalmi bélyegzés. európai ifjúsági filatéliai tábor, Trautenfels 00 2 Ausztria 974 Salzburg díjjegyes futott levlap 00 3 Ausztria díjjegyes levlap lepke motívummal 00 4 Lengyelország alkalmi bélyegzések kartonlapon, 4db Lengyelország díjjegyesek alkalmi bélyegzéssel, 2 db 6 Lengyelország díjjegyesek, 2db 50 7 Lengyelország futott levlapok és képeslapok, 5db LUPOSTA'87 alkalmi repülés WIEN-Berlin a FISA kongresszus alkalmából, érkezési 50 bélyegzéssel 9 Német tábori posta 98, zsánerlapon, a német császári sereg mellett működő K.u.K. katonai 200 kirendeltség lila RIGA bélyegzésével; érdekes, megfejtendő! 0 Németország megszállási zóna levelek, szovjet, amerikai stb. közte szükségragjegyes ajánlott, karácsonyi árlista stb. 4 db NSZK 980 Götz Berlingen díjjegyes levlap 00 2 NSZK 993 Kufstein díjjegyes levlap 00 3 Spanyolország képeslap VALENCIA-Hannover az Espana2004 bélyegkiállításról alkalmi 00 bélyegzővel, 2db orchideás bélyeggel 4 Szovjetunió 97 díjjegyes boríték 6k (966), ALMA-ATA-Budapest, balra TU-44 repülőgép 5 Szovjetunió923 Levél ROSZTOV-Berlin 2x5 Rubel hátoldali bérm. továbbküldve; a Brender-segélyprogram levelezése 6 Uganda 947 Légi levél ENTEBBE-Budapest VI. György 3 bélyeges bérmentesítéssel, "Sérülten érkezett / London I.7." (!) magyar nyelvű feljegyzéssel Bélyegek, gyűjtemények 7 Lot Afrika 38 oldalnyi bélyeg és blokk, házi készítésű, ízléses albumban, rendezett formában, áttekinthető módon elhelyezve a következő országokból: Marokkó, Algéria, Tunézia, Líbia, Egyiptom, Ifni, Szenegál, Elefántcsontpart, Mali, Mauritánia, Felső-Volta (Burkina Faso), Guinea, Libéria, Ghána, Sierra Leone, Togo, Dahomey (Benin), Nigéria, Niger, Csád, Közép- Afrikai Köztársaság, Kamerun, Kongói Köztársaság, St. Tomé és Principe, Egyenlítői Guinea, Gabon, Belga Kongó, Katanga, Ruanda, Burundi, Kenya, Tanzánia, Comores, Zimbabwe, ár Namíbia, Zambia, Leshoto, Dél-Afrika, Angola, Mozambik, Madagaszkár (Malgas) 8 ** Argentina 997 Che Guevara bélyeg nyolcastömb Ausztria 908 Mi Bulgária 93 Mi sport-sor +2 címlet Lot Csehszlovákia Értékes gyűjtemény az. köztársaság, a Cseh-Morva protektorátus, valamint az újjászülető csehszlovák állam idejéből, korai helyi és szibériai kiadású bélyegekkel Lot Csehszlovákia Gazdag anyag, jórészt pecsételt, több blokk és postatiszta bélyeg ill. sor 23 Lot Csehszlovákia az utolsó időszak 24 * Dánia 925 Mi Légiposta ** Dánia 934 Mi 27-2 Légiposta 26 Deutsches Reich 922 Mi segélybélyeg Deutsches Reich 923 Mi 76 Dienst 28 Deutsches Reich, Bayern teljes sorok és darabok, közte jobb értékekkel 8 lapos A berakóban 29 Egyenlítői Guinea 976 Lepkék, 6 összefüggő bélyeg 50. oldal

2 30 Lot Észak- és Nyugat-Európa: angol, holland, belga, luxemburgi, svéd, izlandi, finn, grönlandi, norvég, dán régi bélyegek albumba rendezve 3 EUROPA-bélyegek 4 klf. régi és új vegyesen, stecklapon Lot Fülöp-szigetek 468 db bélyeg a spanyol gyarmati korszaktól a XX. század végéig, előnyomott albumban, a postatiszták filázva, lefűzőtasakokban, lefűző dossziéban 33 ** Görögország Tájképek hiányos sor (0 bélyeg a 8-ból), egyiken részleges 50 gépszínátnyomat + 2 ciprusi bélyeg 34 ** Horvátország 94 vöröskeresztes blokksor (3 db) (Mi 40 ) Indokína (Burma, Kambodzsa, Laosz, Sziám, Thaiföld, Vietnam) 474 db klf. túlnyomórészt 500 képes bélyeg 36 ** Jugoszlávia 935 Mi 35-9 Sándor király halálának. évf ** Jugoszlávia 96 Mi Virágok 38 Kuba 983 Kubai virágok, 0 összefüggő bélyeg Kuba kb. db bélyeg, szép pecsételt gyűjtemény hat oldalnyi berakólapon Lot Latin-Amerika 2 lapos (24 oldalas) albumban ** Moldova 50 bélyeg (számos sorral) + 3 blokk stecklapon + egy ízléses kivitelű tömb Motívumcsomag: bogarak 33 klf. bélyeg Motívumcsomag: lepkék 22 klf. bélyeg Motívumcsomag: méhek 6 klf. bélyeg ** NDK 950 Mi 275 választások NDK 970 Mi Német Kultúrszövetség 47 Németország, szovjet zóna, Mecklenburg 945 Mi 23b, 24c, 25b * Németország, Württemberg 920 Mi Dienst ** NSZK 949 Mi 7-20 Az emberiség segítői NSZK 95 Mi 39 Marienkirche Lübeck 700 éves **/* NSZK 95 Mi Az emberiség segítői ** NSZK 953 Mi 66 Justus von Liebig ** NSZK949 Mi -2 Bundestag megnyitása; egyik ívszéli összegzőszámmal Nyugat-Berlin 953 Mi 0- Berlini felkelés 55 Olaszország 890 Mi 6-66 Újságbélyegek Olaszország 932 Mi 398 Garibaldi Olaszország 932 Mi 434 Menetelés Rómába 0. évf Olaszország 933 Mi Szent év Olaszország 935 Mi 536 Bellini Olaszország 936 Mi 558 Horatius születésének évf Olaszország 937 Mi 584 Augustus császár születésének évf Olaszország 948 Mi Sienai Szent Katalin születésének. évf Olaszország 950 Mi Rádiókonferencia 3 64 ** Saar 925 Mi 03 Madonna * Saar 926 Mi segélybélyegek * Saar 927 Mi segélybélyegek felülnyomva ** Saar 934 Mi légiposta, népszavazás Sharjah 972 Baromfifélék, 4 összefüggő bélyeg Sharjah 972 Gyümölcsök, négyes kisív Sharjah 972 Kutyák, hatos kisív 50 7 Sharjah 972 Kutyák, négyes kisív Sharjah 972 Madarak, hatos kisív Lot Svájc, Liechtenstein 0 lapos (8 oldalas) albumban ** Szerbia, német megszállás 94 Mi -5 forgalmi sor Szerbia, német megszállás 942 Mi 58-6 Szabadkőműves-kiállítás 76 Szerbia, német megszállás 943 Mi Hadirokkant-segély Lot Szovjetunió db klf. bélyeg dobozban Umm al Qiwain 973 6db 6 bélyeges mini-kisív: halak, lepkék, emlősök, virágok, olimpiák, 50 mozdonyok 79 USA kis klasszikus anyag, elfogazások, képelcsúszások, 9 db bélyeg (76, 84$) oldal

3 80 Lot USA két vaskos kötetben elrendezett gyűjtemény, jó minőségű borítóval ellátott előnyomott albumban, a postatiszták filázva, lefűzőtasakokban, 25e/album! 8 ** Vatikán 935 Nemzetközi Jogászkongresszus Rómában, záróértékek: 80 cent (Mi 49, ),,5 Líra (Mi 50, 250 ) 82 Lot Vegyes világ: db bélyeg dobozban 83 Lot Vegyes világ: db bélyeg dobozban 84 Lot Vegyes világ: 0 db képes bélyeg dobozban 85 Lot Vegyes világ: 0 db képes bélyeg dobozban 86 Lot Vietnam 068 db 07,2 névértékű, előnyomott albumban, a postatiszták filázva, lefűzőtasakokban, lefűző dossziéban, részletes tartalomjegyzékkel (Michel adatokkal), valamint Vietnam történelmére, bélyegkiadására és az ábrázolt személyekre vonatkozó információs lapokkal Magyar Levelek, díjjegyesek db kétnyelvű adófizetési intés MÁGOCS-Sásd köznapi levél 5 kr-ral bérmentve (MPIK 3eB, 0,-), olvasható 500 pecsétekkel, + ép szárazpecsét db klf. millenniumi 2kr díjjegyes képeslap, közte db futott is NEVESINJE (Bosznia) ff képeslap NEVESINJE-Temesvár 5kr bosnyák bélyeggel 9 90 Deutsches Reich díjjegyes, STRASSBURG-Budapest, továbbküldve Berlinbe, 800 Felix Weiss = Vidéki Félix bélyegkereskedőnek; filatéliatörténeti darab! Futott zsánerlap MEZŐHEGYES-Kétegyháza mozgóposta bélyegzéssel Ajl. levél SÁSD-Pécs E3.8 bélyegzéssel (Gudlin 50p) 2. súlyfokozat 35f + 0f Turul 500 bérm Ajl. levél ARAD-Budapest 35f Turul bérm db levél Turul és Hadisegély bélyegekkel, vegyes állapotban Levél DÁLJA-DALJ-Pécs gyönge E3.20 bélyegzéssel (Gudlin 25p) 2x5f Turul bérm db kisméretű levél Turul bélyegekkel, tartalommal, egyiken DÁLJA-DALJ E gyönge bélyegzés Tértivevény BAKONYBÉL-Zirc E3.20 bélyegzéssel (Gudlin 20p) db képeslap, festmény ill. fotó, 5kr Turul bélyegekkel db céges fejléces levél, sport és kórház, Turul bélyegekkel, gyönge állapotban Tértivevény KISBÉR-Zirc E3.20 bélyegzéssel (Gudlin 5p) Ajl. levél ALJMAS-Pécs kétnyelvű ragjeggyel, 35f Turul bérm Cenzúrázott expressz-ajánlott céglevél ZÁGRÁB-Wien, magyar-horvát kétnyelvű 900 ragjeggyel, 3x20f + 5f Turul bérm. címnyomozás feljegyzéseivel; a bélyegek lelógnak, fogazatuk sérült Utánvételes csomagszállító 0f illetékjeggyel BUDAPEST-Simontornya, csomag- 800 ragjeggyel, hátoldalt ráragasztott "átadó-vevény" 2 féle szép érkeztető bélyegzéssel db képeslap és levlap Aratós, Arcképek, Templom és Hadvezérek bérm Filatéliai levél, turulos, aratós bélyegekkel + az alkalmi bélyegzéshez illő levélzárókkal. 500 Emlékbélyegzés: Postabélyeg és eszperantó kiállítás (Mihályfi 98/. 400p), kék bélyegző képeslap BOLDOR tábori postára címzett festménylap, Correggio Nyomtatvány HAJDÚBÖSZÖRMÉNY-Kassa 2.súlyfokozat háborús pótdíjjal 5f + 2x3f Aratós bérm Tarifahelyes ajánlott expressz levél a Postabélyeg és eszperantó kiállításról BUDAPEST- 500 Szombathely. Érkezési bélyegző, de a kézbesítés nem történt meg. Kék alkalmi bélyegző (Mihályfi98/. 400 p) 0 920? Megszállás: SHS felülnyomás kétnyelvű 0f levelezőlapon (Si L.b), koronás túlélő 500 bélyegzés ZAGREB, helyi levlap a horvát filatéliai társaság összejöveteleinek megindításáról; filatéliatörténet! 92 Alkalmi bélyegzés "Magyar Postabélyeg Emlékkiállítás 87-92" (Mihályfi 00p) 500 futott helyi levélen, 20f Aratós bérm. továbbküldéssel Díjjegyes levelezőlap ½K (Si 62) BUDAPEST-Balatonaliga hirdető hengerbélyegzéssel a pontos címzésről 3. oldal

4 3 922 I. inflációs ajánlott levél SZOLNOK-Arad, hátoldali 2x5K + zöld 50f Arató-Parlament 700 bérm I. inflációs díjkiegészített 0f díjjegyes levlap (Si 6) + 2,50K + K + 40f Arató- Parlament bérm. JÁSZBERÉNY-Arad I. inflációs külföldi ajánlott levél BUDAPEST-New York, 2x0K + 2x2K Arató-Parlament bérmentesítéssel I. inflációs távolsági levél SZOLNOK-Budapest, 5x50K Aratós bérm "II. ORSZ. BÉLYEGGYŰJTŐK HETE, Budapest, Kiállítás, 923. dec.27." emlékbélyegzés Parlament és Hivatalos bélyegeken, 3 lapon 37 db bélyegzés I. inflációs értéklevél BUDAPEST-Simontornya, kp. bérm. "25c" utalványszámbélyegzéssel, viaszpecsétekkel: "Boér Henrik" I. inflációs postautalvány 20f illetékjeggyel KÁPOLNÁSNYÉK-Székesfehérvár, előnyomott címzéssel: "Fejérvármegyei Gazdasági Egyesületnek", 0K Aratós bélyeggel, utalvány-számbélyegzővel, regiszterlyukasztásnál sérült III.24. I. inflációs 6. díjszabású helyi levél BUDAPEST 3x4½K + 3x50f Aratós hátoldali 400 bérm. ( bélyeg felbontásnál sérült) I. inflációs "null-díjjegyes" levelezőlap ODERBERG-GALÁNTA-BUDAPEST mozgóposta-bélyegzéssel, 2x500K Aratós bérm I. inflációs levlap SZEGED-Keszthely 000K Parlament bérm. regiszterlyukasztás Futott díjjegyes levlap (Si 54b) "Magyar Filatelista nap, Budapest, 925.dec.2-4" 200 alkalmi bélyegzéssel (Mihályfi 440p) I. inflációs 5. díjszabású távolsági levél VISEGRÁD-Esztergom 400K ötöscsík 400 hátoldali bérm Díjjegyes levlap díjkigészítéssel (Si 65 0p) Érdekes csomagszállító BUDAPEST-Bicske, korona-pengő "vegyes": 00K illetékjegyes, 40f postadíj, piros kp. bérmentesítés bélyegzéssel, Bp.56 csomagragjeggyel; tartalom: 4,5 kg Schmollpaszta db levél PÉCS-Frohnleiten (Ausztria) mindegyik 2x6f Szent István I. bérm. egyiken 250 ívszéli jelek (elgyötört állapotban) db levél Pengő-fillér bérmentesítéssel (vegyes minőség) Kisegítő zárt levelezőlap (Si 45, 50p) + gépi bélyegzős díjkiegészítéssel, futott Kőszeg ff képeslap, futott KŐSZEG-Budapest 0f/6f kisegítő bélyeggel, hiányos 800 címzéssel, keretes "3" címnyomozó bélyegzéssel 3 93 Salzburg ff képeslap, helyi lapként BUDAPEST, ál-vegyes bérmentesítés: 8gr osztrák 500 bélyeg részben felülragasztva magyar 6f/8f kisegítő bélyeggel levél ZEBEGÉNY-Gutenstein (Ausztria) 3x0f + 2f Arcképek bérm. külföldi egyezményes tarifa levél KOMÁROM-Obád (Románia) 20f + 0f + 2f Arcképek bérm. külföldi egyezményes tarifa db nyomtatvány Arcképek és Templom bélyegekkel, köztük fejléces céglevél mezőgazdasági területről, nagyobb méretű, téves bérmentesítésű, vegyes minőségben db levél és levlap Arcképek, Templom és Hadvezérek bérmentesítéssel, egyiken 500 szép fogazatelcsúszás (vegyes minőség) db kisméretű levél (üdvözlőkártyák) nagyrészt Templom bélyegekkel, nyomtatványdíjszabás szerint Futott levél, rajta a III. Miskolci Bélyegkiállítás emlékblokk (Filep 938/3) +2db levélzáró 200 bélyeg SAUJHELY-GYÁRTELEP BEVONULÁS visszatérés bélyegzés db ténylegesen futott Visszatérés levél, közte fejléces, ill. előnyomott borítékon, vonatkozó levélzáróval (Kassa, Kolozsvár, Szatmárnémeti, Zombor) "Magyarország, 940 szept.hó" fejléces, díszes emléklapok (7db, a Szombathelyi Szt. István cserkészcsapat kiadása), 7 különböző "Visszatért" bélyegzéssel, kieg. hely-kelet bélyegzéssel 4 94 Kézbesítési bizonyítvány LUDÁNY-Csongrád 6f + 4f Templom bérm. csak érkezési bélyegzéssel oldal

5 db céges fejléces levél mezőgazdasági területről, Templom és Hadvezérek bélyegekkel XI.5. II. infláció 4. díjszabás utolsó nap, 0gr nyomtatvány BUDAPEST 0P/80f + 2P/4f Kisegítő bérm IV.0. II. inflációs levél. díjszabás utolsó nap, POLGÁR-? ablakos boríték 50eP eP Lovasfutár bérm Szakszervezet II. (MPIK 082) a vonatkozó levelezőlapon, "V. Országos magyar 500 bélyegkiállítás" alkalmi bélyegzővel (Mihályfi 948/78.00p) Sztálin 70 éves, vágott sor emléklapon (MPIK 3500,-), a vonatkozó alkalmi bélyegzővel (Mihályfi 949/66, 80p) VIT sorozat emléklapon (MPIK096-00;,- ), a vonatkozó emlékbélyegzéssel 500 (Mihályfi 949/35. 50p) + FDC bélyegző Portózott helyi levél BUDAPEST-Pestszenterzsébet 8f Centenárium 500 nyomtatványbérm. 40f + 4f Forint-fillér portóval (levéltarifa) UPU blokkból kitépett 3 Ft-os bélyeggel bérmentett levél, alkalmi (UPU) ajánlott 900 borítékon, kései felhasználás (MPIK 67A, 7000,-) db levél Ötéves terv bélyegekkel éves a magyar bélyeg blokksor, 3 db FDC-n (MPIK ), alkalmi bélyegzővel (Mihályfi 95/48, 00p) ténylegesen futott ajánlott levélen, korabeli felhasználás db levél Épületek bélyegekkel, egyiken téves bélyegzőállítás: Helyi ajánlott levél, BUDAPEST, díjátalányozva, bírósági ügyben, "letartóztatva" 800 feljegyzéssel visszaküldve Labdarúgó 6:3 ajánlott levélen, emlékbélyegzővel (Mihályfi 953/00, 200p), alkalmi 700 boríték Brüsszeli blokk futott, ajánlott FDC (MPIK 5500,-) alkalmi bélyegzéssel levél BUDAPEST-Aarau (Svájc) Ft Épületek bérm levél TÁPIÓGYÖRGYE-Zürich (Svájc) 40f + 60f Épületek bérm Levél ESZTERGOM-Maracay (Venezuela), Várak Ft bélyeggel, hátoldalt a Budapest 500 '6 kiállítás levélzárójával (Caracasban lebélyegezve), "NON RECLAMÉ" és "DEVUELTO" bélyegzésekkel visszaküldve Képeslap BALATONFÖLDVÁR-Budapest kivésett koronás bélyegzővel Légi céglevél BUDAPEST-NSZK, gépi bérm. címnyomozott, városnév nélküli hiányos 400 címzés miatt visszaküldve db köznapi levél Nagykarácsony bélyegzéssel 500 Bélyegek, összefüggések, ívek Hírlapbélyegek: MPIK 4. x (500,-) egyik oldalon szűk randdal; MPIK 4a x (200.-) egyik oldalon szűk randdal Hírlapbélyegek: MPIK 7 x (5000,-) minimális randdal; MPIK 7a x (5.000,-) egyik oldalon szűk randdal 64 Lot db feketeszámú 5kr bélyeg egykörös lebélyegzéssel 65 Lot db feketeszámú 5kr bélyeg pántos lebélyegzéssel Lot db Turul bündli, vegyes címletek Lot 900-tól Turulos vízjelállás feldolgozás, kb.400 db (MPIK 2006-os kat. ár több mint ,-) Turul 5f KÉZDI-SZ.-LÉLEK szép E3.20 bélyegzéssel (Gudlin 50p) Turul 5f HEDRI nagyon szép E3.20 bélyegzéssel (Gudlin 70p) 70 ** 96 Arató (MPIK 25) 3f teljes hajtatlan százas ív ** 96 Arató (MPIK 220) 5f teljes hajtatlan százas ív ** 96 Arató (MPIK 220) 5f teljes hajtatlan százas ív * magyar sorok: Hadisegély III., Koronázás, Rákóczi I., Magyar a magyarért, Horthy, 500 Vöröskereszt III, Kossuth I, Bajcsy-Zsilinszky (MPIK 3800,-) 74 Lot 45 db bélyeg: szerb, román megszállás és Lajtabánság fny. stecklapon * magyar sorok: Hírlap, Petőfi, Szent István II., Cserkész, Szent István pár, Dél visszatér, Kormányzóhelyettes (MPIK 5350,-) oldal

6 76 ** magyar sorok: Szent István I, Eucharisztikus pár, Nőnap, Újítók, Sakk, Május, Virág II, Magyar-szovjet barátság, Gorkij, Május, Bányásznap, Metró, Jókai II, Állami Nyomda, Bányásznap II (MPIK 4.450,-) db magyar 946 utáni sorozat 8 lapos A4 berakóban (MPIK kb ,-) * magyar sorok: Postatakarék, Sakk, Petőfi III, Újítók, Sport II, Gyermek II, Ötéves terv eredményei, NOSZF II, MDP kongresszus I, Sztálin 72 éves, Május, Helsinki olimpia, Népstadion, Népviselet I, Sztálingrád, Költők-írók (MPIK ,-) 79 ** magyar sorok: Feltalálók, VIT, Felszabadulás III, Virág III. (MPIK 4500,-) 80 * magyar sorok: Újítók, DISZ I, Bem, Gorkij, Madarak I, Moszkva, Párizsi kommün, Kossuth, Leonardo, 48-as szabadságharcosok, Május. (MPIK.250,-) 8 * magyar sorok: Virág I, Felszabadulás II, Gyermek I, Néphadsereg napja, Anya- és csecsemővédelem, Békekongresszus, Üdülők, Zeneszerzők, Kisegítő V, Rovarok, Alkotmány II, Tanácsköztársaság III, MDP kongresszus II, Gyümölcsök, Lenin I. (MPIK ,-) 82 ** magyar sorok: Repülő V, Szakszervezet IV, Virág II, Május, Párizsi kommün, Kisegítő V, Metró, Május, Úttörők I, Postamúzeum (MPIK 0.000,-) 83 ** magyar sorok: Virág II, Háziállatok, Költők-írók, Bartók, DISZ II, Postamúzeum (MPIK 8350,-) 84 ** 953 magyar sorok: Zeneszerzők, Üdülők, Postáskórház, 998 Kajak-kenu VB (MPIK 4550,-) ** 956 magyar sorok: Liszt Chopin, 96 Panoráma, 995 Feszty-körkép, 998 Labdarúgó VB 2db, 2009 Repüléstörténet 2db (MPIK 3700,-) Magánkiadások: emlékívek, levélzárók 86 Lz db ** autós levélzáró (holland, francia, monakói, svájci) Lz 908 Császári jubileum, szecessziós levélzáró ** négyestömbben, nagyalakú változat, bécsi kiadás 88 Lz 908 Mezőgazdasági és ipari kiállítás, Békéscsaba, 4 változatban; ** szecessziós 89 Lz db sport tárgyú ** levélzáró (francia, svájci, német) Lz db sport tárgyú ** levélzáró (svájci, svéd, francia, német) Lz db német ** levélzáró, 2 db négyestömb + 2 db, Autókiállítások Berlinben Lz 92 Virágkiállítás, 8-as teljes ** ív, enyhén szétvált, magyar Lz 93 Montana (USA) kiállítás (vásár) dekoratív ** levélzáró 7 különböző színben Lz 94 Német, osztrák és magyar Méhészek Vándorgyűlése és Kiállítása, komplett 6-os ** ív Lz 94 Plakát- és reklámbélyeg kiállítás, ** négyestömbben, 2 bélyegen teljes gépszínátnyomattal 96 Lz 94 Plakát- és reklámbélyeg kiállítás, összefüggő ** pár, középen dupla fogazással Lz 94 Plakát- és reklámbélyeg-kiállítás, ** ívsarki négyestömbben, minden bélyegen enyhe 700 gépszínátnyomat 98 Lz 95 Hadikiállítás Debrecenben 25-os teljes ** ív, gyönyörű állapotban, nagyon ritka! Lz 98 Károly császár és király hadgondozó alap 4 értékes ** sor. (A kétfejű sas ritka!) 200 Lz 98 MAOE kiállítása, komplett sor (6 érték), fogazott ** Lz 98 MAOE kiállítása, komplett sor (6 érték), vágott ** Eml 92 Dante Alighieri ** blokk 2x, mindkettő több oldalon többszörös fogazással Lz 925 M. Nemzeti Múzeum Jókai kiállítása, 3 db 4-es ** kisív különböző színekben Lz 926 Mohács 9 színváltozatban**/(*)/ Lz db autós levélzáró (cseh, holland, svájci) ** Lz 930 II. Egyetemi Világjátékok, Davos, sport levélzáró, 2 nyelvű, 2db négyestömb ívszéllel 207 Lz 932 Columbia Postagalamb Sportegyesület kiállítása, komplett ** sor, 7 színváltozat, dombornyomás 208 Lz 932 Motor comptoir, Zürich (autó-motor motívum), ** négyestömbben, ívszéllel Lz 933 IV. Jamboree Gödöllő, ** repülős emlékblokk (Filep 933/7a, ,-) Lz 938 III. Orsz. Magyar Bélyegkiállítás, 20-as magyar és 2-es többnyelvű tömbökben (32 különböző) ** 2 Lz 938 Szent István emléksor, 4 színben 2 érték (*) Lz 938 Szent István emléksor, kék szín, 30-as komplett ** ívben, enyhén szétvált oldal

7 23 Lz 938 Szent István napja Budapesten 0-es **/* csíkban, zöld szín erőteljesen balra elcsúszva Lz 938 Szent István napja Budapesten, ** négyestömbben, a zöld szín erős elcsúszásával, 200 vágott, az egyik oldalon nagy randdal 25 Lz 942 Gróf Festetits György emléksor, 6 ** érték, ritka! Eml 99 Emlékívpár Kondor Béla szül. 60. évfordulójára, 6 festménybélyeggel, fogazott és vágott 27 Eml 202 Magyar illetékbélyeg-gyűjtemény megalapítása, IBK-Bélyegmúzeum emlékív-garnitúra 400 (2db): sorszámozott normál és ajándék 28 Eml éves az 93-as Turul-sor; IBK találkozó és filatéliai szabadegyetem Eml éves a Szabolcsi Bélyegújság emlékív-pár: színes és feketenyomat azonos 220 Eml 204 Debrecen, Mabéosz-emlékív a szakosztályok támogatásáért Eml 204 I. Hódmezővásárhelyi Filatéliai Börze emlékív-garnitúra (3db): sorszám nélküli, sorszámozott ajándék és sorszámú 222 Eml 204 Mártély ifjúsági bélyegtábor emlékív-garnitúra (4db): sorszám nélküli, sorszámozott, 800 ajándék és sorszámú 223 Eml éve született Surányi László; IBK találkozó és filatéliai szabadegyetem emlékívgarnitúra (3db): sorszámozott normál és ajándék, sorszám nélküli ajándék 224 Eml 205 emlékív Visnyovszki Gábor, Rill Attila és Csatlósné Mariann 90. születésnapjára 225 Eml 205 emlékív-garnitúra (3db) 50 éves a Déli Vasút Sopron-Szombathely-Nagykanizsa vonala Eml 205 emlékív-garnitúra (3db) 60 éves a világ első alumínium bélyege Eml 205 emlékív-garnitúra (3db) az M62 mozdony 50. évfordulójára Eml 205 emlékív-garnitúra (3db) Forma- 30. Magyar Nagydíj Eml 205 és emlékbélyeg-sor, Mártély ifjúsági bélyegtábor emlékív-garnitúra (3db): sorszámmal, sorszám nélkül és ajándék felirattal 230 Eml 205 II. Hódmezővásárhelyi Filatéliai Börze emlékív, sorszámozott Eml 205 II. Hódmezővásárhelyi Filatéliai Börze emlékív-garnitúra (3db): sorszámmal, sorszám nélkül és ajándék felirattal 232 Eml 205 Tata, Mabéosz-emlékív a szakosztályok támogatásáért 700 Egyebek: perfin, illetékbélyegek, iratok k. Több mint 200 db okmánybélyeg, kicsit jobb értékekkel is (MPIK ,-) db perfin bélyeg, magyar + külföldi I. inflációs postautalvány, BUDAPEST-Hódmezővásárhely, 20f illetékjeggyel, 40K 900 Parlament MÁH perfin bélyeggel (Lente M0), utalvány-számbélyegzővel, kicsit rozsdás 236 ** 922 Zalaegerszeg városi illetékbélyeg, 2 arany korona, 3x6-os komplett ívben (MPIK 4000, /db) 237 ** Állami lakásügyi illetékbélyegek, 4 féle, 963 db (MPIK több mint ,- Ft) helyi céglevél BUDAPEST Arcképek 0f + 4f "PMKB" perfin bélyegekkel Ir 938 Meghatalmazás nyomtatvány levágott felső része VÁSÁROSNAMÉNY 6f Szent István 00 bélyeggel 240 Ir 943 Számla menyasszonyi csokorról, 2f illetékbélyeggel Ir 944 Kis tétel: Floderer 57 sz. felhasznált szállítólevél (KOMLÓ-Kispest) +938 évi fényképes Sportuszoda igazolvány + 2 db fejléces boríték Bírság-befizetési ajl. helyi levlap NAGYKANIZSA 2x80f Várak bérm. hátoldalt 0x20Ft 200 (957) illetékbélyeg (ötöscsík) Bírság-befizetési ajl. helyi levlap ZALAEGERSZEG,70Ft Közlekedés bérm. hátoldalt 200 4x50Ft (957) illetékbélyeg (hármascsík) Bírság-befizetési ajl. helyi levlap ZALAEGERSZEG Ft + 60f Közlekedés bérm. hátoldalt 200 0x0Ft (957) illetékbélyeg (tízestömb) 245 Ir db Bács-Kiskun vadászjegy a szükséges bélyegekkel db válasz levelezőlap, büntetés befizetéséről, rajta több mint Ft névértékű okmánybélyeggel 247 Lot Perfin: 72 db (8 magyar, 54 külföldi) céglyukasztásos bélyeg Lot Több mint magyar és külföldi okmánybélyeg és emlékbélyeg Schaubek 8 lapos zsebberakóban 7. oldal

8 Kellékek, irodalom 249 Album, bordó, 6 fehér lapos, A4, 0 soros, holland "Importa Edelweis", újszerű Album, bordó, 6 fehér lapos, A4, 0 soros, holland "Importa Edelweis", újszerű Album, bordó, 6 fehér lapos, A4, 0 soros, jó állapotban, pici borítósérülés Album, bordó, 6 fekete lapos, A4, 0 soros, holland "Importa Climax", újszerű Album, bordó, 30 fehér lapos, A4, Lindner, újszerű állapotban Album, fekete, 6 fehér lapos, A4, 0 soros, holland "Importa Edelweis", újszerű Album, fekete, 30 fehér lapos, A4, Lindner, újszerű állapotban Album, fekete, 30 fehér lapos, A4, Lindner, újszerű állapotban Album, fekete, 6 fehér lapos, A4, 9 soros, újszerű állapotban 258 Album, piros, 6 fehér lapos, A4, 0 soros, újszerű állapotban Album, piros, 8 fehér lapos, A4, 9 soros, jó állapotban, pici gerincsérülés Album, világosbarna, 6 fehér lapos, A4, 8 soros, jó állapotban, pici gerincsérülés Album, zöld, 8 fehér lapos, A4, soros, PH márkajellel, újszerű állapotban Magyar Bélyegek Monográfiája I. VII. teljes sorozat Turul album (bélyegek nélkül), előnyomott lapok: Pannonia világalbum 94, Ausztria ig, magyar pótlapok (portó és a 30-as évek blokkjaihoz) Képeslapok 264 Bécs 4db futott ff képeslap az 50-es évekből Besenyőtelki lakodalom 920 k. nem futott, szép lap 266 Budaörsi passiójátékok képeslap 998, Szent Gábor bélyegegyesület kiadása Eisenach, Wartburg ff képeslap Erdély hegyei 950, 4 db ff képeslap (Lóhavas, Gargaló, Korongyos, Priszlop-hágó, Galac, Puzdra, Horthy-csúcs), egyiken a lengyel Stanisław Marusarz VB-ezüstérmes síugró (938); megírt, el nem küldött lapok 269 Franciaország 920 k. nem futott bélyeges képeslap, szép állapotban Hódmezővásárhely Strand, futott ff képeslap Lenin jégtörő 959 szovjet díjjegyes képeslap Leningrád Narva-kapu, BRESZT-Budapest 957 színes díjjegyes képeslap Leningrád, I. Péter emlékműve, szovjet színes díjjegyes képeslap Lipcse Thomaskirche, ff képeslap London 6db futott képeslap (5db színes) 276 Mártély képeslap-sorozat 5 db (vasútállomás, posta, erdei iskola, Tisza-holtág) 277 Meisseni porcelán, futott ff német képeslap Moszkva 3db színes képeslap a 80-as évekből 279 Oravicza 90 Bánya-völgy képeslap, hosszú címzés, használt 280 Tihany 928 ff képeslap, az apátság, hercegi palota és biológiai intézet látképe a vízről, 200 postatiszta 28 Üdvözlet Stájerlakról (látkép) 90, hosszú címzés, használt lot db művész-üdvözlő lap, szép állapotban Tévnyomatok 283 Tny Ajman Űrkutatás 6 bélyeges mini-kisív, mm-es színelcsúszással Tny Egyenlítői Guinea 977 kutyák négyesblokk,,5 mm-es fogazatelcsúszás, kettősfogazás, 50 tömbfog 285 Tny Észak-Korea 976 festmény blokk (tigris), lemezhibák: foltok, blokk vágása mm-t elcsúszott Tny Horvátország 99 20f ** ívsarki négyestömb (Mi 92), részleges gépszínátnyomattal 287 Tny Jugoszlávia 92 Alexander 25pa pár (Mi 50), látványos hosszú papírránc 288 Tny Lengyelország 965 Vitorlás Zł pár, szétvált (Mi 568), hosszú papírránc 289 Tny Manama 972 kutyák, 2 összefüggő bélyeg jelentős, 2 mm-es színelcsúszással Tny Manama 972 kutyák, 4 összefüggő bélyeg színhiánnyal (felirat hiányzik) Tny Manama 972 lepkék, 4 összefüggő bélyeg színhiánnyal (felirat hiányzik) 8. oldal

9 292 Tny Manama 972 lepkék, 8 összefüggő bélyeg színhiánnyal (kék szín hiányzik) 293 Tny State of Oman fantáziabélyegek 969 bélyegpár (teve és víziló) jelentős, 9 mm-es 00 elfogazással 294 Tny State of Oman fantáziabélyegek 973 bélyegpár (elefánt és pottó) jelentős, 6-7 mm-es 00 elfogazással 295 Tny State of Oman fantáziabélyegek 974 futball VB kisív, széles rózsaszín csíkkal Tny Umm al Qiwain 972 felfedezők bélyegpár, 3 mm-es fogazatelcsúszás, 3 mm-es 50 színelcsúszás 297 Tny 88 Színesszámú 5kr BELOVÁR E3.20 bélyegzéssel, szép papírránccal 298 Tny 88 Színesszámú 5kr GYOMA E3.20 bélyegzéssel, szép papírránc 299 Tny 93 Turul 60f * pár (MPIK 53A), több papírránc Tny 96 Arató 4f pár (MPIK 26), széles többes papírránc 30 Tny 96 Parlament 3K ** hatostömb (MPIK 230), ívszéli összegzőszámmal, a középrész különböző mértékű (!) elcsúszásával 302 Tny 96 Parlament 50f ** fogazatelcsúszás 303 Tny 98 Köztársaság 0K (MPIK 260), jelentős papírránc 304 Tny 98 Köztársaság K (MPIK 256), jelentős fogazatelcsúszás 305 Tny 98 Köztársaság 2f Sürgős (MPIK 270), felülnyomat ⅓ bélyegnyi oldalirányú elcsúszása 306 Tny 98 Köztársaság 5K (MPIK 259), a felülnyomat teljes gépszínátnyomata 307 Tny 99 Magyar Posta,20K ** (MPIK 289), értékszám a keretre csúszott 308 Tny 99 Magyar Posta K ** pár, értékszám jelentősen lefelé csúszott 309 Tny 99 Magyar Posta 50f ** pár (MPIK 284), középrész,5 mm-t lefelé csúszott 30 Tny 99 Magyar Tanácsköztársaság, bélyegen a felülnyomat, 3 bélyegen a bélyegkép gépszínátnyomata 3 Tny 920 Búzakalász 3f (MPIK 327), a fekete felülnyomat teljes gépszínátnyomata 32 Tny 920 Debrecen II. megszállás,20k * (MPIK 33, 3500,-) jelentős papírránc Tny 92 Parlament 3,50K széles kettős papírránc 34 Tny 929 Szent István II. 8f ** (MPIK 489), széles papírránc 35 Tny 94 Barnaportó I. 4f ** négyestömb (MPIK 4), ívszéli kettősfogazás 36 Tny 94 Barnaportó II. 3f ** (MPIK 50), két papírránc 37 Tny 943 Hadvezérek 20f (*) (MPIK 753), papírránc 38 Tny 945 Béke I. 4+2P (MPIK 864), a felülnyomat gépszínátnyomata 39 Tny 945 Kisegítő 30f/30f ** (MPIK 828), nagy gyűrű alakú folt (alapnyomathiány) 320 Tny 945 Kisegítő 6 db (5 klf.) bélyeg, a felülnyomat teljes szép gépszínátnyomata 32 Tny 945 Kisegítő 60f/8f (MPIK 835) 36 darabos ívrészlet (9x4), felülnyomat teljes szép gépszínátnyomata 322 Tny 945 Kisegítő portó 2P/50f (MPIK 79), ívsarki luxuspéldány kettősfogazással, márványos hiányok a kék alapnyomatban 323 Tny 945 Kisegítő portó 40f/8f **/* négyestömb (MPIK 72), rendkívül széles papírránc miatt látványos alapnyomathiány 324 Tny 946 Betűs I. Any.I. (MPIK 898), a felülnyomat teljes szép gépszínátnyomata 325 Tny 946 Betűs III. Nyomtatv/60f/8f ** ívsarki ötöscsík (MPIK 96), kettősfogazás, a piros felülnyomat színének elkenődései 326 Tny 946 Milpengős mP (MPIK 96), az értékszám gépszínátnyomata 327 Tny 948 Centenárium 40f (MPIK 053), papírránc 328 Tny 950 Gyermek 60f (MPIK 60), fogazatelcsúszás 329 Ív 950 Virág (MPIK 72) értékszámban > jel (7. ívhely) 2x2 ív ívközéprésszel Tny 95 Épületek I. 5Ft (MPIK 242), fogazatelcsúszás, tömbfog 33 Ív éves a portóbélyeg (MPIK 234a) 2Ft kis számjeggyel, az ív egy oldalán kettősfogazás 332 Ív 957 Postáskórház (MPIK 558) fehér folt az értékszám 5-ösében (77. ívhely), fehér folt az 500 értékszám 0-jában +89. ívhely), fehér pont az R fölött (37. ívhely) 333 Ív 957 Postáskórház (MPIK 560) piros festékfolt az A betűnél (7. ívhely) Ív 957 Postáskórház (MPIK 562) fehér folt az értékszám + jelénél (9. ívhely) Ív 957 Postáskórház (MPIK 562) fehér folt az értékszám + jelénél (9. ívhely) oldal

10 336 Ív 958 Brüsszel (MPIK 593) az ívszélen különböző kettősfogazás; 2 db! 337 Ív 958 Címer (MPIK 597) fehér folt az 958 fölött (6. ívhely), fehér folt a zászlócsokor alatt 500 (9. ívhely), fehér pont a zászlócsokor alatt (2. ívhely) 338 Tny 958 Népköztársasági címer 2Ft hatostömb (MPIK 597), szinte bélyegnyi széles ívszéllel, csillag fölött "glória" (nagy fehér gyűrű alakú folt) 339 Ív 958 Repülő (MPIK 634) festékhiány a D betűnél (48. ívhely), festéktöbblet a 2-es számnál (33. ívhely) 340 Ív 958 Takarékosság (MPIK 585) KST felirat K betűjén fehér folt (4. ívhely), T betűjén 500 fehér folt (6. ívhely) 34 Ív 958 Takarékosság (MPIK 585) KST felirat K betűjén fehér folt (4. ívhely), T betűjén 500 fehér folt (6. ívhely) 342 Tny 959 Lepke 60f (MPIK 699) jobb szárnyon fehér csík 343 Tny 960 Téli olimpia 30f 24-es (6x4) hajtott ívrészlet gumizás nélkül (MPIK 73), ívfelszúrási ponttal, 5. bélyegen kettős fehér gyűrű az értékjelzés mellett 344 Tny 96 Gyógynövények Ft (MPIK857) fél bélyegnyi próbanyomat, megsemmisítő lyukasztással 345 Tny 963 Népviseletek 2,50Ft (MPIK 2026) fogazatelcsúszás 346 Tny 963 Vöröskereszt,40Ft (MPIK 200), színelcsúszás miatt "havas fejű néger" 347 Tny 972 Nemzetközi könyvév (MPIK 2782) piros háromszög a polcon 348 Tny 973 Csontváry Ft (MPIK 2895) 2 négyesblokk, jelentősen eltérő színárnyalat 349 Ív 979 Gyermekév (MPIK 33) szék lába törött (0. ívhely) 350 Ív 98 Kittenberger (MPIK 3443) 2db teljes ív, tévnyomatok (, 20, 28. ívhely) 35 Ív 982 Vuk (MPIK 3547) liba csőrén piros folt (9. ívhely) 352 Tny 984 Zsidó művészet Ft (MPIK 3673, 000,-) hiányos évszám: Ív 988 Repüléstörténet (MPIK 3938) szárny alatt "UFÓ" (4. ívhely) Ív 989 Atlétika VB (MPIK 3962) az ív 5. sora egy lyuksorral rövidebb Ív 989 Vasfüggöny (MPIK 4004) jobb és bal oldalon a bélyegkép folytatódik, 200% felár 356 Ív 99 Földrészek virágai (MPIK 4078) Dél-Amerika jelében "0" (0. ívhely) 800 FILPROK 205 október 7. szombat 8:30 6:30h Fővárosi Művelődési Ház (FMH), 9 Budapest XI. ker. Fehérvári út 47. PROGRAMOK: Minibörze: 8:30-tól bélyeg, képeslap csere-bere Bélyegkibocsátás, kiállításmegnyitó: 9:30 (megtekinthető október 8-ig) Fórum: 0:30 vendég: Marozsán Imre filatéliai osztályvezető, Magyar Posta Előadás: 2:30 Csatlósné Mariann: Az ajánlási ragjegyek a fiókposta bélyegzés kutatás szolgálatában Árverés: 205. október 7. 3:30 A tételek megtekinthetők a MABÉOSZ Székházban október 8-án és 5-én 3:30 7:30-ig 064 Budapest, Vörösmarty utca 65. Írásbeli licit leadható ben legkésőbb október 6-án 20 óráig a filprok205@gmail.com címen. Köszönet az árverési tételek felajánlóinak! 0. oldal

14. Filatéliai gyorsárverés

55. Filatéliai gyorsárverés

TRIOTEL Távközlési Kft.

DPD Express szolgáltatás

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

38. Filatéliai gyorsárverés

63. Filatéliai gyorsárverés

TRIOTEL Távközlési Kft.

60. Filatéliai gyorsárverés

TRIOTEL Távközlési Kft.

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I,

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, 1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, II, III. 1960 2280 863-866 Béke (I) 500 800 864Tny Tévnyomat:

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

EGYEDI SZOLGÁLTATÁSI SZERZŐDÉS

MELLÉKLETEK. a következőhöz. Javaslat: AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS RENDELETE

MELLÉKLETEK. a következőhöz. Javaslat: AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS RENDELETE EURÓPAI BIZOTTSÁG Brüsszel, 2014.5.28. COM(2014) 319 final ANNEXES 1 to 7 MELLÉKLETEK a következőhöz Javaslat: AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS RENDELETE egyes alapvető gyógyszerek kereskedelme Európai

Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar

Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Intézmény elérhetősége Cím: 4032 Debrecen, Egyetem tér 1. Telefonszám: (52) 512-900/62239 Fax: (52) 412-336 E-mail: kustar.katalin@arts.unideb.hu Web: http://www.btk.unideb.hu

A Magyar Posta Pénzforgalmi Szolgáltatásainak Általános Szerződési Feltételei

A Magyar Posta Pénzforgalmi Szolgáltatásainak Általános Szerződési Feltételei TARTALOMJEGYZÉK (1) Általános szabályok 1) Készpénzátutalási megbízás, Expressz készpénzátutalási megbízás 2) Készpénzfelvételi utalvány 3) Pénzforgalmi betétkönyv 4) Kifizetési utalvány 5) 1 6) 2 7) 3

Hallgatók külföldön 1

Hallgatók külföldön 1 Polónyi István Hallgatók külföldön 1 Ebben a tanulmányban a hazánktól távol tanuló felsőoktatási hallgatók számának és összetételének nemzetközi alakulását és annak néhány sajátosságát vizsgáljuk, azzal

Diákigazolvány, Metropol, Szelektor VitaMAX Tuning promóció Akciórészletező

Diákigazolvány, Metropol, Szelektor VitaMAX Tuning promóció Akciórészletező 2 I/5 Diákigazolvány, Metropol, Szelektor VitaMAX Tuning promóció Akciórészletező A Diákigazolvány, Metropol, Szelektor VitaMAX Tuning akció keretében annak feltételei szerint és ideje alatt - a magyarországi

XII. sz. melléklet Díjszabás

XXIII. 3. Zala Megyei Tanács V. B. Titkárság a. Általános iratok 1950-1988

XXIII. 3. Zala Megyei Tanács V. B. Titkárság a. Általános iratok 1950-1988 ZALA MEGYEI LEVÉLTÁR Zalaegerszeg, Széchenyi tér 3. ÁTTEKINTŐ RAKTÁRI JEGYZÉK XXIII. 3. Zala Megyei Tanács V. B. Titkárság a. Általános 1950-1988 Terjedelme: 209 doboz = 22,99 ifm 63 kötet = 1,58 ifm Összesen:

1. MBK 2016-2017.évi Magyar Katalógusárak (**) (o) ( ) 1980 3377-3382 Virágok 300 200 4000 3383-3389 Ókori Világ 7 csodája 500 300 4000 3390 Bethlen

1. MBK 2016-2017.évi Magyar Katalógusárak (**) (o) ( ) 1980 3377-3382 Virágok 300 200 4000 3383-3389 Ókori Világ 7 csodája 500 300 4000 3390 Bethlen 1. MBK 2016-2017.évi Magyar Katalógusárak (**) (o) ( ) 1980 3377-3382 Virágok 300 200 4000 3383-3389 Ókori Világ 7 csodája 500 300 4000 3390 Bethlen Gábor 50 20 1000 3391 Tihanyi Apátság 50 20 1000 3392-3396

TUDOMÁNYTÖRTÉNET. A 80 éve született Bodrogi Tibor önéletrajza

TUDOMÁNYTÖRTÉNET. A 80 éve született Bodrogi Tibor önéletrajza TUDOMÁNYTÖRTÉNET Voigt Vilmos A 80 éve született Bodrogi Tibor önéletrajza 80 éve (1924-ben) született a mai magyar etnológia megszervező és vezető egyénisége, Bodrogi Tibor (eredeti családi nevén Fradi),

1. A z Ö n k o r m á n y z a t J e l k é p e i

1. A z Ö n k o r m á n y z a t J e l k é p e i BUDAKALÁSZ NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ- TESTÜLETÉNEK 27/2008. (VII.11.) számú rendelete BUDAKALÁSZ NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATÁNAK JELKÉPEIRŐL CÍMERÉRŐL ÉS ZÁSZLAJÁRÓL Budakalász Nagyközség Önkormányzat

Tájékoztató az eljárás eredményéről (1-es Hirdetmény típusa: minta)/ké/2013.07.01 KÉ

Tájékoztató az eljárás eredményéről (1-es Hirdetmény típusa: minta)/ké/2013.07.01 KÉ Tájékoztató az eljárás eredményéről- Országos Közfoglalkoztatási Pályázat meghosszabbításának keretében foglalkoztatottak számára különböző kéziszerszámok és munkaeszközök beszerzése Közbeszerzési Értesítő

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei:

Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei: Budapest, III. Heltai Jenő tér 7. Budapest, XXI. Mansfeld Péter utca 1. Budapest, IX. Ráday utca 42-44. Dr. Nyitrai Károly egyéni

LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK

LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK 1. LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK Lakossági forint számlacsomagok Számlacsomag neve STANDARD ELEKTRONIKUS Számlavezetés költségei Számlavezetés díja/hó 24 18 Törzsbetét

BARÁTUNK A TERMÉSZET 2015-2016

BARÁTUNK A TERMÉSZET 2015-2016 BARÁTUNK A TERMÉSZET 2015-2016 SZIKES PUSZTÁK, HOMOKBUCKÁK, VADREGÉNYES VÍZI VILÁG Alföldi séta 7-8. osztályosok feladatai 1. JÁTÉK A FÖLDRAJZI NEVEKKEL Alföldi barangolásunk kezdetén játsszunk a földrajzi

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

61. Filatélia gyorsárverés

Tisztelt Előfizetőink!

Tisztelt Előfizetőink! Tisztelt Előfizetőink! A DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. az Általános Szerződési Feltételeinek (a továbbiakban: ÁSZF ) 016. május 1. napjától hatályba lépő módosításait az alábbiakban részletezi: 1.

Decemberi programajánló

Decemberi programajánló Decemberi programajánló 2012. december 3., hétfő 18.00 -Rendezvényterem Fehéren-feketén Wagner János festőművész kiállításának megnyitója A vendégeket Papp Anna Mária főosztályvezető köszönti, megnyitó

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás)

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) 2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) Termékek, szolgáltatáscsomagok, ezek elérhetőségeinek jellemzői KTV Csomagok Tuti TV-I. Tuti TV-II. Tuti TV-III. Tuti TV-I. üdülő Tuti TV-II. üdülő Tuti TV-III.

Bélyeg. A MABÉOSZ Visnya Sándor Hagyományos Gyűjtői Szakosztályának TÁJÉKOZTATÓJA. Nem, ez nem egy Nagymánya de érdekes!

Bélyeg. A MABÉOSZ Visnya Sándor Hagyományos Gyűjtői Szakosztályának TÁJÉKOZTATÓJA. Nem, ez nem egy Nagymánya de érdekes! Kedves szakosztályi tagok! Ez a példány a számítógépen való olvasásra szolgál! Ha ki akarja nyomtatni, használja a Bélyeg201007nyomtatható.pdf fájlt! Bélyeg A MABÉOSZ Visnya Sándor Hagyományos Gyűjtői

Fordítási tevékenység Hajdú-bihar megye ügyészi szervei részére

Fordítási tevékenység Hajdú-bihar megye ügyészi szervei részére Fordítási tevékenység Hajdú-bihar megye ügyészi szervei részére Közbeszerzési Értesítő száma: 2015/71 Beszerzés tárgya: Szolgáltatásmegrendelés Tájékoztató az eljárás eredményéről (1-es Hirdetmény típusa:

Diósjen község Rendezési terv

Diósjen község Rendezési terv Diósjen község Rendezési terv 2008. HELYI ÉPÍTÉSI SZABÁLYZAT Diósjen község Képvisel testülete a NÓGRÁDTERV Kft. által megbízása alapján elkészített Diósjen község településrendezési tervét elfogadja.

MAGYARORSZÁG -ajánlat készült: 2014 március 10.- H Zóna 1-3

SOM Krisztián Rendvédelem-történet a numizmatikában

SOM Krisztián Rendvédelem-történet a numizmatikában SOM Krisztián A Föld számos állama szerencsére köztük Magyarország is a forgalmi érmesorok egy egy címletének emlékváltozatát is bocsátották és bocsátják ki jeles események alkalmából. Forgalmi emlékérme

A MAGYAR KÖZLÖNY MELLÉKLETE

A MAGYAR KÖZLÖNY MELLÉKLETE 2005/31. szám H I V A T A L O S É R T E S Í T Õ 1649 A MAGYAR KÖZLÖNY MELLÉKLETE Budapest, 2007. júli us 23 27. Meg je le nik minden héten. X. évfolyam, 2007/30. szám T A R T A L O M I. FÕRÉSZ: Személyi

polgármester Csillapított forgalmú övezetek kijelölése 1 pld. határozati javaslat 10 pld. helyszínrajz 3 pld. közútkezelői nyilatkozat

polgármester Csillapított forgalmú övezetek kijelölése 1 pld. határozati javaslat 10 pld. helyszínrajz 3 pld. közútkezelői nyilatkozat Előterjesztő: Dr. Botka László Tárgy: Csillapított forgalmú övezetek kijelölése Ikt.sz.: 17525-4/2010. Melléklet: 1 pld. határozati javaslat 10 pld. helyszínrajz 3 pld. közútkezelői nyilatkozat Készítette:

M E G H Í V Ó. 2014. december 15-én 8:00 órakor

M E G H Í V Ó. 2014. december 15-én 8:00 órakor Gyomaendrőd Város Képviselő-testülete Pénzügyi, Gazdasági, Turisztikai, Ellenőrző és Közbeszerzési Bizottságának Elnöke 5500 Gyomaendrőd, Selyem u. 124. Tel./Fax: (66) 386-122 (66) 581-232 Web site: www.gyomaendrod.hu

Az Invitel Távközlési Zrt.

Az Invitel Távközlési Zrt. Az Invitel Távközlési Zrt. által kisvállalati előfizetők számára nyújtott elektronikus hírközlési és médiaszolgáltatások Általános Szerződési Feltételei 2. számú melléklete Díjszabás Hatályba lépés napja:

5/1993. (XII. 26.) MüM rendelet AZ EGÉSZSÉGET NEM VESZÉLYEZTETİ ÉS BIZTONSÁGOS MUNKAVÉGZÉS KÖVETELMÉNYEI. [Az Mvt. 21.

5/1993. (XII. 26.) MüM rendelet AZ EGÉSZSÉGET NEM VESZÉLYEZTETİ ÉS BIZTONSÁGOS MUNKAVÉGZÉS KÖVETELMÉNYEI. [Az Mvt. 21. a munkavédelemrıl szóló 1993. évi XCIII. törvény egyes rendelkezéseinek végrehajtásáról A munkavédelemrıl szóló 1993. évi XCIII. törvényben (a továbbiakban: Mvt.) kapott felhatalmazás alapján - az érintett

Felhívjuk kedves vásárolóink figyelmét, hogy a pontgyűjtés időszaka 06. 30-ával lezárul, azonban az összegyűjtött pontok 07. 15-ig beválthatóak!

Felhívjuk kedves vásárolóink figyelmét, hogy a pontgyűjtés időszaka 06. 30-ával lezárul, azonban az összegyűjtött pontok 07. 15-ig beválthatóak! Felhívjuk kedves vásárolóink figyelmét, hogy a pontgyűjtés időszaka 06. 30-ával lezárul, azonban az összegyűjtött pontok 07. 15-ig beválthatóak! Fogyasztói Hűségpont Akció részvételi szabályzata A Magyar

A BAJA MARKETING BAJAI KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETING KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (XI. módosítással egységes szerkezetbe foglalt) ALAPÍTÓ OKIRATA

A BAJA MARKETING BAJAI KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETING KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (XI. módosítással egységes szerkezetbe foglalt) ALAPÍTÓ OKIRATA A BAJA MARKETING BAJAI KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETING KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (XI. módosítással egységes szerkezetbe foglalt) ALAPÍTÓ OKIRATA Szerkesztette: Dr Bernschütz Sándor ügyvéd 6500 Baja, Rövid

Melléklet. 1. Az Országos Légszennyezettségi Mérőhálózat automata mérőállomásainak helye. Cím (tájékoztató jellegű adat)

Melléklet. 1. Az Országos Légszennyezettségi Mérőhálózat automata mérőállomásainak helye. Cím (tájékoztató jellegű adat) Melléklet 1. Az Országos Légszennyezettségi Mérőhálózat automata mérőállomásainak helye Település 2. Ajka Bródy Imre utca 4. 47.10332 17.56133 3. Budapest I. kerület, Széna tér 47.508686 19.027954 4. Budapest

Felnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként

TSZ:BÚ-15/2008. Szerencs város úthálózatának forgalomszabályozási terv / 2008. évi felülvizsgálat és terv / Sárospatak, 2008.

TSZ:BÚ-15/2008. Szerencs város úthálózatának forgalomszabályozási terv / 2008. évi felülvizsgálat és terv / Sárospatak, 2008. TSZ:BÚ-15/2008 Szerencs város úthálózatának forgalomszabályozási terv / 2008. évi felülvizsgálat és terv / Sárospatak, 2008. december TSZ:BÚ-15/2008 KÜLZETLAP Szerencs város úthálózatának forgalomszabályozási

Tankönyv és útmutató a gyermekvasutas ismeretek elsajátításához és a szolgáltatok ellátásához. Távközlő és Biztosítóberendezési ismeretek

Tankönyv és útmutató a gyermekvasutas ismeretek elsajátításához és a szolgáltatok ellátásához. Távközlő és Biztosítóberendezési ismeretek Tankönyv és útmutató a gyermekvasutas ismeretek elsajátításához és a szolgáltatok ellátásához Távközlő és Biztosítóberendezési ismeretek Írták: Bauer Károly, Balassa László, Bicskei János, Füstös István,

AZ OKMÁNYBÉLYEG repertóriuma

AZ OKMÁNYBÉLYEG repertóriuma 1990/1 1 Floderer és tsai Tájékoztató a Szakosztály megalakulásáról 1991/1 2 Surányi László Beköszöntő 1991/1 3 - In Memoriam dr. Flóderer István (1907-1991) 1991/1 3-5 Flóderer István dr. Száz éves a

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS MAGYARORSZÁGRA SZÓLÓ ÁLLAMKÖZI ÖSZTÖNDÍJAKRA 2016/2017

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS MAGYARORSZÁGRA SZÓLÓ ÁLLAMKÖZI ÖSZTÖNDÍJAKRA 2016/2017 PÁLYÁZATI FELHÍVÁS MAGYARORSZÁGRA SZÓLÓ ÁLLAMKÖZI ÖSZTÖNDÍJAKRA 2016/2017 Felhívás külföldi pályázók részére magyar állami ösztöndíjakra: magyarországi felsőfokú tanulmányok és kutatások folytatására a

PERFEKT Szakközép- és Szakiskola ALAPÍTÓ OKIRATA

PERFEKT Szakközép- és Szakiskola ALAPÍTÓ OKIRATA PERFEKT Szakközép- és Szakiskola ALAPÍTÓ OKIRATA (a módosításokkal egybeszerkesztett változatban) amelyben a Perfekt Akadémia Oktatási és Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság

2009. Perfekt Képzési Terv FAT: 0036 FNYSZ:01-0507-04. Képzési Terv 2009. 1. oldal

2009. Perfekt Képzési Terv FAT: 0036 FNYSZ:01-0507-04. Képzési Terv 2009. 1. oldal FAT: 0036 FNYSZ:01-0507-04 2009. 1. oldal Bevezetés A Perfekt Gazdasági Tanácsadó, Oktató és Kiadó Zrt. több mint fél évszázados tapasztalattal, szakmai hírnévvel, az egész országot lefedı hálózattal rendelkezı

TÖRTÉNELEM ÉRETTSÉGI 2017-TŐL. 2015. október 13. KPSZTI Gianone András

TÖRTÉNELEM ÉRETTSÉGI 2017-TŐL. 2015. október 13. KPSZTI Gianone András TÖRTÉNELEM ÉRETTSÉGI 2017-TŐL 2015. október 13. KPSZTI Gianone András VÁZLAT Vizsgaleírás Kompetenciák Témakörök MIÉRT MÓDOSÍTOTTÁK AZ ÉRETTSÉGIT? Új NAT új kere;anterv A 10 év alatt összegyűlt tapasztalatok

RÉSZVÉTELI SZABÁLYZAT

RÉSZVÉTELI SZABÁLYZAT RÉSZVÉTELI SZABÁLYZAT WAVIN EU IC315 AKNA és WAVIN FELÜLETFŰTÉS ÉS -HŰTÉS elnevezésű akciókkal kapcsolatban 1. Akciók szervezője: A Wavin Hungary Kft. (székhely: 2072 Zsámbék, Új gyártelep Pf.44.; cégjegyzékszám:

TÁLLYA KÖZSÉG TELEPÜLÉSRENDEZÉSI TERVE

TÁLLYA KÖZSÉG TELEPÜLÉSRENDEZÉSI TERVE LA-URBE ÉPÍTÉSZ IRODA KFT. 3525 Miskolc, Patak utca 10. sz. Telefon: 06-46-504-338 Fax: 06-46-504-339 mobil: 06-20-9692-361 E-mail: la.urbekft@chello.hu TÁLLYA KÖZSÉG TELEPÜLÉSRENDEZÉSI TERVE TELEPÜLÉSSZERKEZETI

LAKOSSÁGI/IFJÚSÁGI/MIAMANÓ/VÁLLALKOZÓI FORINT BANKSZÁMLA HIRDETMÉNY. Általános Hirdetmény 1.9 pont: Betétbiztosítás figyelembevételével

LAKOSSÁGI/IFJÚSÁGI/MIAMANÓ/VÁLLALKOZÓI FORINT BANKSZÁMLA HIRDETMÉNY. Általános Hirdetmény 1.9 pont: Betétbiztosítás figyelembevételével LAKOSSÁGI/IFJÚSÁGI/MIAMANÓ/VÁLLALKOZÓI FORINT BANKSZÁMLA HIRDETMÉNY Általános Hirdetmény 1.9 pont: Betétbiztosítás figyelembevételével A változás oka, hogy a vízumköteles és nem együttműködő országok állampolgárai

TÖRTÉNELEM B ÍRÁSBELI FELVÉTELI FELADATOK 2004

TÖRTÉNELEM B ÍRÁSBELI FELVÉTELI FELADATOK 2004 TÖRTÉNELEM B ÍRÁSBELI FELVÉTELI FELADATOK 2004 MEGOLDÁSOK Tesztkérdések:. Drakón 5, 9 Szolón, 3 Peiszisztratosz 4, 0 Kleiszthenész 2, 8 Egyik sem 6, 7 Helyes válaszonként 0,5 2. Uralkodásának jellemzője

A MAGYAR KKV-K SZÁMÁRA KÍNÁLKOZÓ KÜLPIACI LEHETŐSÉG EK

A MAGYAR KKV-K SZÁMÁRA KÍNÁLKOZÓ KÜLPIACI LEHETŐSÉG EK A MAGYAR KKV-K SZÁMÁRA KÍNÁLKOZÓ KÜLPIACI LEHETŐSÉG EK Meilinger Nikolett A k v izíciós tanácsadó Ú J P I A C O K, Ú J L E H E T Ő S É G E K! A L A P Í T Ó K MAGUNKRÓL Magyar Állam KELETI N YITÁS STRATÉGIA

Magánnyugdíjpénztári Belépési Nyilatkozat

Magánnyugdíjpénztári Belépési Nyilatkozat Villamosenergia-ipari Társaságok Nyugdíjpénztára Székhely: 1072 Budapest Nyár u. 12. Postacím: 1441 Budapest Pf: 50. Fax: 06 1 322-2675 Telefonszám: 06 1 322-6022; 06 1 322-7017; 06 1 478-4000 PSZÁF azonosító:

JAVASLAT Önkormányzati tulajdonú nonprofit gazdasági társaság alapítására

JAVASLAT Önkormányzati tulajdonú nonprofit gazdasági társaság alapítására 17/2016/231. Heves Megyei Közgyűlés valamennyi bizottsága Heves Megyei Közgyűlés Helyben JAVASLAT Önkormányzati tulajdonú nonprofit gazdasági társaság alapítására Tisztelt Bizottság! Tisztelt Közgyűlés!

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

K I V O N A T. Ercsi Város Önkormányzat Képviselő-testületének 2014. augusztus 4-én megtartott soron kívüli nyílt ülésének jegyzőkönyvéből

K I V O N A T. Ercsi Város Önkormányzat Képviselő-testületének 2014. augusztus 4-én megtartott soron kívüli nyílt ülésének jegyzőkönyvéből K I V O N A T Ercsi Város Önkormányzat Képviselő-testületének 2014. augusztus 4-én megtartott soron kívüli nyílt ülésének jegyzőkönyvéből Ercsi Város Önkormányzat Képviselő-testülete Közbeszerzési eljárást

Első önálló kiállítása 1981-ben volt, azóta folyamatosan, számszerűen 245.

Első önálló kiállítása 1981-ben volt, azóta folyamatosan, számszerűen 245. Önéletrajz H. Csongrády Márta (Debrecen, 1943. július 9.) alsó- és középfokú iskoláit a debreceni Kossuth Gyakorló Általános Iskolában és Gimnáziumban végezte, majd egyetemi diplomát szerzett a Kossuth

TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK

TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS...3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI TERÜLET...9 3. sz. melléklet - ADATVÉDELMI

KOZ-4561/2/2011. 55/2011. sz. vezérigazgatói utasítás. A Szervezeti és Működési Szabályzat kiadásáról 2011.

KOZ-4561/2/2011. 55/2011. sz. vezérigazgatói utasítás. A Szervezeti és Működési Szabályzat kiadásáról 2011. KOZ-4561/2/2011 55/2011. sz. vezérigazgatói utasítás A Szervezeti és Működési Szabályzat kiadásáról 2011. KOZ-4561/2/2011 Szervezeti és Működési Szabályzat 2011. Szervezeti és Működési Szabályzat 2/105

AJÁNLATI DOKUMENTÁCIÓ Timpanon Kft. Nyomdai szolgáltatás közbeszerzése

AJÁNLATI DOKUMENTÁCIÓ Timpanon Kft. Nyomdai szolgáltatás közbeszerzése AJÁNLATI DOKUMENTÁCIÓ Timpanon Kft. Nyomdai szolgáltatás közbeszerzése Timpanon Kft. Kazincbarcika 2010. 29/1 I. ÁLTALÁNOS KÖVETELMÉNYEK ÉS INFORMÁCIÓK AZ AJÁNLATTEVİK RÉSZÉRE 1. A dokumentációban alkalmazott

KERESZTÚRI KISOKOS. Közérdekű adatok, címek, telefonszámok

KERESZTÚRI KISOKOS. Közérdekű adatok, címek, telefonszámok KERESZTÚRI KISOKOS Közérdekű adatok, címek, telefonszámok RÁCKERESZTÚR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA (2465 Ráckeresztúr Hősök tere 20.) Telefon: 25/517-900, 25/517-902 E-mail: racker.ph@rackeresztur.hu Honlap:

Az Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon műveltségi versenyt hirdet Irinyi János élete és kora címmel

Az Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon műveltségi versenyt hirdet Irinyi János élete és kora címmel 1 Irinyi János élete és kora Versenyfelhívás a 2015/2016-os tanévben Célunk: Az Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon műveltségi versenyt hirdet Irinyi János élete és kora címmel az 1817

1 Beírási napló / Törzslap Pécs Mérlegképes könyvelő vállalkozási szak 2001/2002; 2002 /2003

1 Beírási napló / Törzslap Pécs Mérlegképes könyvelő vállalkozási szak 2001/2002; 2002 /2003 VIII. 818. fond: Perfekt Szakközép- és Szakiskola iratai Kötet sz. Cím Képzés helye Szakképesítés megnevezése Évkör 1 Beírási napló / Törzslap Pécs Számviteli ügyintéző vállalkozási szak 2000/2001 1 Beírási

Budapesten kívüli árusító pontok (vásárolható bérlet, vonaljegy és 10 db-os gyűjtőjegy)

Budapesten kívüli árusító pontok (vásárolható bérlet, vonaljegy és 10 db-os gyűjtőjegy) Budapesten kívüli árusító pontok (vásárolható bérlet, és ) Nyitva tartás Kapható Település Cím Cégek Hétköznap Szombat Vasárnap Alsónémedi Fő utca 60. 8.00-16.00 Biatorbágy Baross Gábor út 5/a. 8.00-18.00

Csőszerelő berendezések teljes köre

Csőszerelő berendezések teljes köre Csőszerelő berendezések teljes köre Bármilyen csővágó vagy hornyoló alkalmazással kerül szembe, minden munkához van megfelelő RIDGID termék. A csőszerelő berendezések teljes körét kínáljuk, beleértve a

TOLNA MEGYEI SAKKSZÖVETSÉG

TOLNA MEGYEI SAKKSZÖVETSÉG TOLNA MEGYEI SAKKSZÖVETSÉG Papp Csaba Elnök: Főtitkár: Elnökségi tagok: Papp Csaba Rudolf László Balázs Imre Molnár Béla dr. Szabó Péter Szuhai Balázs EGYESÜLETEK, KLUBBOK: Atomerőmű Sport Egyesület Paks