Kisárverés Április tartás db kikált. ár

Download "Kisárverés Április 21. 1. tartás db kikált. ár"

1 Kisárverés Április tartás db kikált. ár 1.1 M.N.H. 160 évf Br. Chinoin Br., M.N. Taszár. Br. Magy. Nép Hads. 1514, 1848, 1919 EzBr. Magyar Orsz. Cu. T NDK Honvédség (3) Ni Churchill (2) Ni. Hungexpo (4) Ni T M.K.B. RT ezbr.,parlament NI H.M: Logisztikai és vagy.kezelı Rt. Ezbr. T A. Hitler arbr. és Ni T NATO hadgyakorlat 1995 Újdörögd ezbr. T H.M. Felderítı Hiv. Ezbr, HM Logisztikai Rt. Fém T HM. Várpalota Fém, M.N. légierı par. Ni T HM. Kinizsi P. tiszthelyettes Képzı Szentendre FÉM HM. Egészségügyi szolg. ezbr., HM. II. Rákóczi F. mőszaki dandár Szentes ezbr T Legendás vasmadár Ittebei Kiss József ezbr. HM légierı par. Székesfehérvár arbr. és arez. T HM. Toborzás, egészségügyi védelmi iparszöv. FÉM T Csongrád megye arbr., Katasztrófa védelem ezbr. Szt. István-Baja FÉM T Nagykanizsa- Régió kapuja ezbr. Hozom Hotel-szolnok ezbr., Élet menete Alapítv. FÉM T Sevilla Vil. Kiállítás, arbr, HM Urológia arbr. Szt. István ezbr. T Tábori lelkész Szold. Ezbr., HM: egészség Szolg. Ezbr. T M SZ. P. Országgyőlési Képviselı Csop. Vésett: Juhász F. és Lendvai J. Ezbr. Somogy megyei Rendırség ezbr., II.Rákóczi F. mőszaki dandár ezbr. T HM. Logisztikai vagyonkezelı RT. Ezbr.., FÉM Katonai Felderítés ezbr., Boldog Karácsonyt ezbr. T HM. Elektronikai-Harc század Eger ezbr. Magy. Kat. térképészet ezbr. T Hazafias Népfront fém, BÁV. 40 évf. Br. Magy. Bányász Szöv. Ezbr., HM Kiváló Brigádja FÉM, T Magyar Közt. HM ez. T OPEVAL Veszprém ez. Vegyépszer, 2002 ez. T BM kórház 50 évf. Ez., B. főzfıi lıporgyár ez. T Nemzet Bizt.- I. Mátyás ez krivnga 1996 T Az EU bıvítésének eml.- Mádl Ferenc 2004 ez. Emese álma ez. T Múzeumi másolatok (3) arab jelvény CU Labd. VB. Mexikó NI. T Crown 1898, 200 kor. (Cseh) 1999 PP T Emlékpénzek: Felszab Ft T Tanácsközt Ft T Festı sor T Emlékérmek: Pápa 1981, Esztergom, Gyır T Bp 1973 IV vgy, Székesfehérvár 1972, Szombathely 1982 T Debrecen 1970, Diósgyır 1974, Buda T Pécs 1976, Szolnok 1975, Visegrád 1973 T Antal J. 1993, Nagykanizsa 1995, Szt, Jobb 1988 T Lázár V. 1990, Székesfehérvár 1988, Dugonics A T

2 2.10 Török uralom vége 1985, Szeged 1989, Zalai vár 1985 T Bp. tall. 1973, Salgótarján 1983, Pécs 1976, BÉE 1969 T Deák 1985, Széphalom 1989, Közt, kikiáltása 1989 T MTA, Buda 1986, Gyöngyös 1984 T Mátyás 1990, Erzsébet 1987, Bush 1989 T P 1930, 5 Ft 1947 (2), 2 P 1929 T P 1938 Szt. István ph. folt. 1/2 rubel, 100 Sch, 10 Dm. T2/ Ft 1991 Pápa, 1000 Ft üzenetpénz T Ft 1991 Pápa, 1 peso Cuba 1935 ph. Rupia India T1/ Ft 0,5 gr ar T Svájc 20 Fr T Ar.ez. érem Millenium 2000 T Lengyel 20 Zl 1998 ez. 2 zl. T Spanyol ecu, Ausztrál 5 doll football T Bulgár emlékpénz leva, 50 szt. T Kínai olimpiai emlékérem T Kanada for. Sor PP doboz T Ukrán múzeumi másolatok + doboz T Különféle katonai érmek, Románia, USA T Különféle katonai érnek USA, Sloven T Különféle katonai érmek: Cseh, Szlovák T Különféle katonai érmek: NDK (4) USA T Különféle Kat. érmek: USA T Különféle Kat. érmek NDK, Cseh, Szlovák, USA, Lengyel T Francia érmek T Kínai érmek T Szlovák, Német érmek T Lengyel, Román, Afgán érmek T Érmek Magyar Honv., HM, Székesfehérvár T Érmek: 60 éves az Óceánrepülés, Magy. Honv., Grippen T Érmek: II.Pál, Magy. Közt. Okt.23. T Érmek: 70 éves a Magyr. Kat. rep., Magy. Honv., Grippen T Érmek: Rendırség, Apeh, SFOR, Alba Regia T Érmek: Ópusztaszer, Parlament, Debrecen (Lipót) Szülinap. ez. T Érmek: Magy.-Anglia 6:3 arbr, Magy.-Anglia 6:3 (1unc) ez. T Magyar emlék 100 Ft Ni T Ft 1989, Barcelona, 1990 LVB (2) T érmek: Orosz 300 éves Pétervár+doboz T Vegyes zománcozott jelvény T Vegyes zománcozott jelvény T Vegyes zománcozott jelvény T fillér (-29) T fillér 1947-rozettás T fillér T fillér 1971 után T fillér T fillér T fillér 1965 T fillér 1970 T

3 fillér + 20 fillér bronzok T fillér 1948 T Forint 1949-Rákosi c. T Forint 1949-Rákosi c. T Forint 1966 T Forint 1968 T RUS-10 kop. 1933, 2 kop. 1937, 39., 1 kop. 1928, 31, 36, 37 (2), 38(2), 39 (2), 40., 1/2 kop T PAPÍR- 20 pengı 1930 T Pengı 1943 (köv.szám) T e (3)- 100e-1 m Bpengı T Pengı 1944 VH T PÁPA- csekk: május , 20 (2) Korona T IV. Károly és Zita Fém+Br Baja T IV. Károly és Zita Ez.+Br Baja T Kádár János Ez. T1/ Külker Bank Ez. T1/ ÁPV Ez,Br., Hothy M. Ez. T1/ II. János Pál Ez. T1/ Alba Regia napok 1981 Al. Hungaro Ring 1986 (2) Al. Labdarugó VB. Mexikó Al. T1/ Labdarugó VB 1982 Ez. T G. Bush 1989 Ez. T1/ BÁV 40 évf. Ez. T1/ MÉE 10 évf. Ez., Tanácsközt. 60 évf. Br. T II. János Pál 1991 Pécs arbr. 65 mm, 1991 Ez 42,5 mm T İsmagyar nemzetség arbr., Szt. László 900 évf. arbr. Wesselényi M. Br. Benyovszky M. Br. T dinár 1980 Titó. 50,20 piaszter (Nasser) 100 Zt 1974 T Vegyes érem Ni, Br. T Titó 1973 Ez, Benko Petrovin Ez. T Emlékérem Pápa, Sztálin, Hitler, Marx, Titó Mussolini. Ezbr. 100 kor. 1849, 20 líra T Emlékpénzek nikkel Világ vegyes apró Ft Vidra 2000 T1/ Ft Integráció 1999 T1/ Ft Gábor Dénes 2000 T1/ Ft 2000 évf., Sydney olimpia 1999 T1/ Ft Millecentenárium, Helka. 1996, 1997 T1/ Ft Integráció 1998, Eötvös L T1/ Ft Integráció 1997, Phonix 1998 T1/ Ft Atlanta, 750 Ft Labdarugó VB. 75 Ft Nemzeti Bank T1/ Virág Benedek PP Ag T1/ Balassi Bálint 400 évf PP Ag T1/ Fr. 1966, 1967 (2) 1969 Ez. T1/ Fr. 1932, 1935, 1953 T1/ Fr. 1875, 1878, 1963, 64, 65 T3/ Fr. 1921, 1952 (2) 1956, 1961, 1962 (2) 1963 (2) 1967 T Luzern silbertallér 1969 T1/ /2 1898, 1945, 1948, 1952,1959, 1960 (2) 1962, 1963, rappen (11 db ) 10 rappen (6) 5 rappen (6) albumban Forgalmi sor 1994 BU., 1995 PP T1/ Magyar aprópénz ( pengı, forint Al. 1,10 kg Világ vegyes aprópénz 1,10 kg 1000

4 8.20 Gróf Széchényi Ferenc - Magy. Nemzeti Múzeum Ag-PP T1/ Mindszenty József bíboros-hercegprímás Ag T1/ Magyar Nemzeti Bank Ft 1977 forg.sor könyv alakú, Fao 1983 sor, 1981 Fao 10 Ft T Vegyes világ apró 1,3 kg db vegyes apró (3 db kis ezüst) db részvény 10 P 1926, 9 db nyeremény kölcsön 40 korona 1917, db államadósági kötvény , T Magyar jelzálog-hitelbank 1919, 20,21,22,1923, 24 osztalék szelvény T M.T. krajcár 1760 W, 1761 K, 1762 K, 1762 W T2/ M.T. réz poltura 1763 P.H KM T M.T. réz denar 1765 R, 1766 R T2/ M.T krajcár 1780 S,K, 1/2 kr S T Loth F. Krajcár 1763 W, II József 1/2 kr B 1/4 kr 1781 B T2/ Ferenc 1816 B krajcár, Ferenc J. 4 kr A, 1868 KB T2/ Római denár Traianus (öntött) M. Aurelius, Hadrianus T Róma denár Caracalla, S. Alexander, kisbronz Arcadius. T Róma sestertius, as, follis T Róma sestercius, as, follis T Róma kisbronzok coloniális és görög is T Róma kisbronzok coloniális és görög is T Róma antoninianus Salonia, I. Philippus, Volosianus T Róma antoninianus Salonia, Valerianus, denár Vespasianus T Róma denár (8 db) kisbronz (6) ly.is. T Ft pengı A Hazáért kereszt, Signum Memoriae, V.éves tőzoltó szolg. Br., Székesfehérvári könnyőfémmő 20 évf ezbr. T Világ vegyes apró 1917 és 1980 között Pengı vegyes papír T4/ Francia 50 Fr T M.T. SF tall T NSZK 10 DM 1972, 1995 T2/ visszavonva 14.5 visszavonva Alu. Érem Fejér megyei bauxitbányák 70 mm Gr. Széchényi Ödön 1977 pat.br Bronz Szeged Dóm 60 mm Bronz Szeged 50 mm 1983 Rózsa F. T Madách I. bronz érem 80 mmlapis A. Pro Libertate bronz érem 80 mm T Bronz érem Kodály mm L.A. kny. T Bronz érem Kult. Kap. KNA 95 mm T Bronz érem József A. 100 mm Sz..A. T Bronz érem Élettani társ mm T Bronz érem orvos tört. kong L.E. 50 mm Bronz érem Aliszka 50 mm FP T Bronz naptár érem, Attilla 42 mm, Egyetemi nyomda 40 mm T2/

5 Forint 1985 (mocsári teknıs, vadmacska) T , 50 Ft MNB 50 évf. T forint 1976 II. Rákóczi F., 1978 Aranyforint T forint Festı sor PP T Forint 1979 Bethlen G. 500 forint Sarajevo T forint 1988 Szöul, Calgary T forint Szt. István, 1989 Védd a gyermeket T Spanyol labdarugó VB arbr, és ezbr. 32 mm T Kunszentmiklós - Emlékül Ag 35,69 g T Magyarországi németek - X. dél-dunatáji Baja Ag 33,69g T Erzsébet királyné Ag 35,75 g T Nagykanizsa - Letenye város 10 évf. Ag. 31,0 g T Pest- Buda -Óbuda 1973 Ag. 25,42 g T V. Ferdinánd - Nyíregyháza 1987 Ag 36,1 g T Kelta Oppidium - Szalacska 1993 Ag. 35,7 g T Pápai csoport 20 évf Ag. 35,84 g T Letenye 1989 Ag. 35,9 g T Hollókı világ kulturális örökség 1987 Ag. 35,7 g T vgy. Dunaújváros 2007 Ag. 33,33 g T vgy Pápa 2006 Ag. 33,07 g T vgy Celldömölk 2005 Ag. 33,29 g T vgy. Sátoraljaújhely 2004 Ag. 33,68 g T vgy Kaposvár 2003 Ag 34,2 g T vgy Baja 2002 Ag- 34,43 g T vgy Siófok 2001 Ag 33,57 g T vgy Debrecen 2000 Ag. 33,50 g T Ft Bethlen G. Gyermekév T Liecthenstein fıhercegség ez. érem, 5 rubel 1993, 200 dinár 1977 Titó, 1 leva 1969, Szentendrei emlékérem ez. János Pál pápa Ni (2) Hódmezıvásárhely ezbr. T Ft Államalapítás 1999 PP T1/ pengı Pázmány sor, 2 p 1937 T Berlini fal 1989 ez., II. János Pál pápa ez. PP T Erdély- Magyar Nemzetért (2 uncia) vastag ez. T1/ MÉE Bronz érem T MÉE Bronz érem T MÉE Bronz érem T MÉE bronz érem T V. Ferdinánd 1987 vastag veret ez. T1/ Róbert K.- Gyöngyös 1984 vastag veret ez. T1/ Honfoglalás 1100 évf ez. T1/ Bécs - Belveder 1 uncia ez. PP T1/ MÉE Bronz érem T MÉE Bronz érem T Városok klb. Bronz 32 mm T Városok klb. Ezüst pat. Bronz 32 mm T schill és 1973 között (10) 25 cent 1940, 1962 (Kanada ) ph. T Kármán Tódor 1994 Ez. Benyovszky M. Ez. T Nagy Imre, Maléter Pál 20 évf. Ezüst T Din Din Ez. Erzsébet Ni T

Kisárverés 2012. október 20.

Kisárverés 2012. október 20. Kisárverés 2012. október 20. 1. tartás db kikált.ár 1.1 MÉE árv. Katalógus 1991-96 bekötve 1997-2007, (21) 22 1200 1.2 10 euró 2011 Liszt F. PP T1 1 3000 1.3 Portugál 50 escudó 1969,20 esc. 1966 T1 2 3000

Kisárverés 2011. 01.22.

Kisárverés 2011. 01.22. Kisárverés 2011. 01.22. 1. Tartás Darab Kikiált. Ár 1.1 50, 100 Ft 1969, 1970 T1-1 4 8000 1.2 50, 100 Ft 1972 T1-1 2 5000 1.3 50, 100 Ft 1973, 100 Ft 1972 Budapest T1-1 3 5000 1.4 20 Ft, 110 Ft (2) 1948,

Kisárverés 2012 március 10.

Kisárverés 2012 március 10. Kisárverés 2012 március 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 F.J. 1kor T2/3 7 3500 1.2 F.J. 5kor 1908, 1Fl 1861A ph T2/3 2 6000 1.3 5P 1930, 2 Sch 1928, 5 Ft 1967 T3 3 4000 1.4 Bajor tall 1764 T3

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2016.03.19. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Mária Terézia: Tallér SF 1780 korábbi 2/2 1 3 000 Ft 1.2 Mária Terézia, II. József, Ferenc: Rézkrajcárok 2-3 29 3 000 Ft 1.3 Ferenc József:

Kisárverés Május 19. 1. tartás db kikált. ár

T1-1 Vöröskeresztes jelvény (32 db) dobozban.

Kisárverés Újabb változat2!

Kisárverés Újabb változat2! Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:

Kisárverés március 19.

Kisárverés március 19. Kisárverés 2011. március 19. 1. tartás db kikált. ár 1.1 500 Ft Vadvédelem 1988+50 Ft Vadvédelem T1 2 3500 1.2 10 Ft+20 Ft+20 Ft FAP, 50 Ft Vadvédelem T1 4 1200 1.3 10 fill 1915 CuNi T1 10 1000 1.4 50

Kisárverés 2010 február 20.

Kisárverés 2010 február 20. Kisárverés 2010 február 20. 1. Anyag 1.1 20 kr. 1838, 1841 B. T3-3 2 db 1200 1.2 20 kr. 1843, 1844 B. T3-3 2 db 1200 1.3 20 kr. 1845, 1846 B. T3-3 2 db 1200 1.4 Jelvények magyar-külföld T1-3 220 db 500

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31. Kisárverés 2015. április 11. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1 5000 Ft Szt. Erzsébet 2007 1/1 1 6 000 Ft 1.2. 1000 Ft Bánki D. PP, T-Modell PP, Masat-1 PP, Hírmondó Ni 1-1 4 4 600 Ft 1.3.

Kisárverés 2015.02.21.

Kisárverés 2015.02.21. Kisárverés 2015.02.21. 1. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1.1 1000 Ft Bánki D., Puskás T., Adorján I., T-Modell Ni PP 1-1 4 4 600 Ft 1.2 1000 Ft Adorján I., Bíró L., T-Modell PP Masat-1 BU 1-1 4 4

Kisárverés 2011. április 16.

Kisárverés 2011. április 16. Kisárverés 2011. április 16. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 visszavonva 1.2 2 korona 1912 KB T1-2 4 4600 1.3 visszavonva 1.4 2 kronen 1912, 1913 (2) T1-2 3 4600 1.5 1 forint 1876 KB, 1890 KB (Fiume címer)

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. Kisárverés 2016.09.17. tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek 750 Ft 1998. LVB; Budapest PP 1-1 2 2 000 Ft 1.2 2000 Ft Balatoni hajók Phonix 1998. Ag BU, PP 1-1 2 7 000 Ft

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2015.01.24. 1. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1.1 F.J. 1 cor 1893,94, 1914(3) 1-3 5 3 000 Ft 1.2. F.J. 1 cor 1893,95, 1914(3) 1-3 5 3 000 Ft 1.3. F.J. 1 cor 1895, 1914,15(3) 1-3 5 3 000

Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Királysor: Zsigmond, Szt. István, III.István, Albert, I.Mátyás br. 42,5 mm 1-1 5 1 600 Ft 1.2. Királysor: Szapolyai J. - I. Ferdinánd, II.Béla,

TARTALOM. Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17. Szakkönyvtárak 17

TARTALOM. Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17. Szakkönyvtárak 17 TARTALOM Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17 Szakkönyvtárak 17 1. Országos Széchényi Könyvtár 17 2. Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára 19 3. Magyar Tudományos Akadémia Földrajztudományi Kutatóintézet Könyvtára

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2014.04.26. 1. tartás db kikiált.ár 1.1. Pest - Buda - Óbuda 100. Évf. 1973. Ag 1/1 1 4 000 1.2. Mátyás kir. 1990. Ag PP 1/1 1 4 000 1.3. Magyarország Köztársaság 1989. okt.23. Ag PP 1/1 1 4

Diákhitel Központ Zrt.

Diákhitel Központ Zrt. Diákhitel Központ Zrt. Éves kiadvány Statisztikai melléklet 2005/2006. tanév Országos statisztikai adatok a Diákhitelben részesülő ügyfelekről Budapest, 2006. augusztus 31. TARTALOM: 1.1. Országos statisztikai

Cím Cégnév Telefon BÁCS-KISKUN MEGYE

Cím Cégnév Telefon BÁCS-KISKUN MEGYE BÁCS-KISKUN MEGYE 6000, Kecskemét Vízönto u. 27. Nagy István (76) 494-857 6100, Kiskunfélegyháza Béke u. 8. Palotás Mihály (76) 463-272 6237, Kecel Vasút u. 50/4. Hortobágyi János (78) 420-192 6300, Kalocsa

Vegyes Ázsia, Ciprus, Tunézia, Mexikó, Thaiföld, Fülöp-szgk., Kína, Hongkong + Szovjet(15) Ft 3.4.

Vegyes Ázsia, Ciprus, Tunézia, Mexikó, Thaiföld, Fülöp-szgk., Kína, Hongkong + Szovjet(15) Ft 3.4. KISÁRVERÉS 2014. 05. 24. 1. tartás db kikált. ár 1.1 Amerikai tengerészgyalogos bajonett 16 000 Ft 1.2. Amerikai tengerészgyalogos tőr másolat 5 000 Ft 1.3. Orosz AK tőr 7 000 Ft 1.4. Fafaragó kés tokban

Hengermalom utca 19-21. (Tesco) 12 BUDAPEST. II. Rákóczi Ferenc út 154-170. (Csepel Pláza) 22 22. kerület

Hengermalom utca 19-21. (Tesco) 12 BUDAPEST. II. Rákóczi Ferenc út 154-170. (Csepel Pláza) 22 22. kerület Sorszám Megye Település Cím 1 02. kerület Bátori László utca 2. 2 02. kerület Margit körút 47-49. 3 05. kerület Erzsébet tér 2-3. 4 06. kerület Andrássy út 55. 5 07. kerület Erzsébet körút 6. 6 08. kerület

Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei:

Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központjának kirendeltségei: Budapest, III. Heltai Jenő tér 7. Budapest, XXI. Mansfeld Péter utca 1. Budapest, IX. Ráday utca 42-44. Dr. Nyitrai Károly egyéni

LIGA SZAKSZERVEZETEK - 2011. november 04-i félpályás útlezárások helyszínei és a demonstráció koordinátorai

LIGA SZAKSZERVEZETEK - 2011. november 04-i félpályás útlezárások helyszínei és a demonstráció koordinátorai Baranya 1 2 Pécs Komlói út (66-os út) a Hannebeck Frigyes utca és az Auróra utca között 6. sz. út, Pécstől Barcs irányába a pellérdi bekötőútig, a 203+389 kmszelvénytől a 205 km-szelvényig helszínén. Hegedüs

MOLSZE VEZETİSÉG 2005-2009

MOLSZE VEZETİSÉG 2005-2009 MOLSZE VEZETİSÉG 2005-2009 Sor- Munkahely szám Név, cím Telefon Telefax Egyetemek 1. ) Kéri Pálné keri.juli@freemail.hu 2. ) Kissné Sziráki Valéria DE OEC Klinikai Biokémiai és Molekuláris Patológiai Intézet

A MAGYARORSZÁGI LEVÉLTÁRAK NYILVÁNTARTÁSA

A MAGYARORSZÁGI LEVÉLTÁRAK NYILVÁNTARTÁSA A MAGYARORSZÁGI LEVÉLTÁRAK NYILVÁNTARTÁSA Az 1995. évi LXVI. törvény 17. -a (2) bekezdésének c) pontja és a 10/2002. (IV. 13.) NKÖM rendelet 3. -a alapján. A változás-jelentések alapján készült aktuális

Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1

Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1 Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1 Abádszalók Jászkun Volán Zrt. autóbusz-állomás, Deák F. u. 20. (59) 355-780 Ajka Somló Volán Zrt. autóbusz-állomás (88) 312-222 információs szolgálat (88) 311-183

Nyilvános Ajánlattétel

Nyilvános Ajánlattétel Nyilvános Ajánlattétel Az MKB Bank Zrt., mint Forgalmazó nyilvános eladásra felkínálja az MKB EURO TİKEVÉDETT Likviditási Alap elnevezéső befektetési alap befektetési jegyeit Alapkezelı: MKB Befektetési

Shell. Hálózat BUDAPEST

Shell. Hálózat BUDAPEST Shell Hálózat BUDAPEST 1138, Váci út 196. 1037, Bécsi út 277. 1089, Kálvária tér 035865 1143, Stefánia út 1-5 1115, Tétényi út 2. 1138, Népfürdő utca 25832/2 hrsz. IDEIGLENESEN ZÁRVA 1016, Mészáros utca

Az Országos Takarékpénztár és Kereskedelmi Bank Rt. közgyûlési hirdetménye

LIGA SZAKSZERVEZETEK - 2011. november 04-i félpályás útlezárások helyszínei és a demonstráció koordinátorai 1 2 Pécs Komlói út (66-os út) a Hannebeck Frigyes utca és az Auróra utca között 6. sz. út, Pécstől Barcs irányába a pellérdi bekötőútig, a 203+389 kmszelvénytől a 205 km-szelvényig helszínén. Hegedüs Gábor

Fekvıbeteg-gyógyintézet neve I.sz. Város Cím Telefon Fax E-mail Fıgyógyszerész

Fekvıbeteg-gyógyintézet neve I.sz. Város Cím Telefon Fax E-mail Fıgyógyszerész BÁCS-KISKUN MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT KÓRHÁZA 6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 38. (76) 516-726 (76)519-852 gurzonetm@kmk.hu Dr. Gúrzóné Dr. Túri Magdolna BAJAI KÓRHÁZ 6500 BAJA RÓKUS U. 10. (79) 422-233 (79) 420-922

Csongrád Megyei Diáksport Egyesület

Csongrád Megyei Diáksport Egyesület Csongrád Megyei Diáksport Egyesület 2014/2015. TANÉV 1 RÉSZTVEVŐK - SORSOLÁS LEÁNYOK Ssz. Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő 1 Bács-Kiskun Katona József Gimnázium Kecskemét Sándorné Kormos

Székesfehérvárra került az Aktivitás Kupa

Székesfehérvárra került az Aktivitás Kupa Székesfehérvárra került az Aktivitás Kupa Elkezdődött az őszi választmányi ülés Szakszervezetünk őszi választmányi ülésének első napján átadták a,,szakszervezeti Munkáért Díj"-akat, megválasztották a nyugállományú

/2006. ( ) ÖTM rendelet

/2006. ( ) ÖTM rendelet /2006. ( ) ÖTM rendelet a hivatásos önkormányzati tűzoltóságok készenlétben tartandó legkisebb és technikai eszköz állományáról szóló 7/2006. (II. 10.) BM rendelet és a tűzoltóság tűzoltási és műszaki

A Magyar Turizmus Rt. Egészségturizmus nemzetközi és belföldi kampánya, 2003.

A Magyar Turizmus Rt. Egészségturizmus nemzetközi és belföldi kampánya, 2003. A Magyar Turizmus Rt. Egészségturizmus nemzetközi és belföldi kampánya, 2003. Az alábbi szöveg a Magyar Turizmus Rt. által a kampány tervezésére és lebonyolítására vonatkozó közbeszerzés meghirdetéséből

MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap

MKB Aktív Alfa Dollár Alapba Fektető Alap Az MKB Befektetési Alapkezelő zrt. hirdetménye befektetési jegy nyilvános eladására A Magyar Nemzeti Bank által 2015. szeptember 1-én kelt, H-KE-III-798/2015. számú határozatával engedélyezett Tájékoztató

KIEGÉSZÍTŐ TÁJÉKOZTATÁS

KIEGÉSZÍTŐ TÁJÉKOZTATÁS KIEGÉSZÍTŐ TÁJÉKOZTATÁS a Magyar Közút Nonprofit Zrt. ajánlatkérő által a Veszélyes hulladék szállítása és kezelése 2013. I. tárgyában KÉ 19811/2012. számon indított nyílt közbeszerzési eljárásban feltett

2009. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSI ALAPOKMÁNYA

2009. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSI ALAPOKMÁNYA AZ ORSZÁGOS REHABILITÁCIÓS ÉS SZOCIÁLIS SZAKÉRTİI INTÉZET 2009. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSI ALAPOKMÁNYA Jelen költségvetési alapokmány a jóváhagyott elemi költségvetéssel egységes egészet alkot. Az államháztartásról

Nyerjen igazi szárnyakat! nyereményjáték hivatalos játékszabályzata

Nyerjen igazi szárnyakat! nyereményjáték hivatalos játékszabályzata Nyerjen igazi szárnyakat! nyereményjáték hivatalos játékszabályzata OMV Hungária Ásványolaj Kft. 1. Az OMV Hungária Kft. (címe: 1117 Budapest, Október huszonharmadika u. 6-10. V. emelet 5/a.), (továbbiakban:

TÁJÉKOZTATÓ A 2016/2017 TANÉVRE VONATKOZÓ KIUTAZÁSI PROGRAMOK RÉSZVÉTELI DÍJAIRÓL

TÁJÉKOZTATÓ A 2016/2017 TANÉVRE VONATKOZÓ KIUTAZÁSI PROGRAMOK RÉSZVÉTELI DÍJAIRÓL TÁJÉKOZTATÓ A 2016/2017 TANÉVRE VONATKOZÓ KIUTAZÁSI PROGRAMOK RÉSZVÉTELI DÍJAIRÓL A Kiutazási Tájékoztató a Részvételi Megállapodás mellékletét képezi. Az AFS Magyarország kiutazásért felelős munkatársa:

VIZSGÁLÓORVOSI HÁLÓZAT Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt.

VIZSGÁLÓORVOSI HÁLÓZAT Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Hatályos: 2016. március 1-jétől VIZSGÁLÓORVOSI HÁLÓZAT Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfeleink az előre egyeztetett időpontban a felsorolt dokumentumokkal keressék fel a vizsgáló orvost:

Kecskemét, 6000,Dózsa György út 22. titkarsag@kodaly-iskola.hu 76/507-233 9200, Mosonmagyaróvár, Gorkij utca 1.

Kecskemét, 6000,Dózsa György út 22. titkarsag@kodaly-iskola.hu 76/507-233 9200, Mosonmagyaróvár, Gorkij utca 1. Bács-Kiskun Győr- Moson- Sopron Kalocsai Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola, Szakiskola Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú

KH BANK fióklista Megye Település Kerület Cím Telefon Fax Nyitvatartás sablon

KH BANK fióklista Megye Település Kerület Cím Telefon Fax Nyitvatartás sablon Bács-Kiskun Bácsalmás Szt. János u. 11. (06 79) 520 190 (06 79) 520 191 sztenderd Bács-Kiskun Baja Szentháromság tér 8-10. (06 79) 523 360 (06 79) 523 089 sztenderd Bács-Kiskun Jánoshalma Rákóczi út 10.

Magyar Honvédség Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság

Magyar Honvédség Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság Szervező: Fővédnöke: Magyar Honvédség Dr. Simicskó István Magyarország honvédelmi minisztere Védnökei: Dr. Benkő Tibor vezérezredes Honvéd Vezérkar főnök Borkai Zsolt Magyar Olimpia Bizottság elnök Ideje:

4/2012. számú Vezérigazgatói Utasítás

4/2012. számú Vezérigazgatói Utasítás 4/2012. számú Vezérigazgatói Utasítás Tárgy: A Díjbeszedő Faktorház Nyrt. Panaszkezelési Szabályzata NYOMTATÁSBAN CSAK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ Hatálybalépés dátuma: 2012. április 25. Készítette: dr. Vincze

MInden élménnyel több leszel. Turizmus Magyarországon 2014. végleges adatokkal

MInden élménnyel több leszel. Turizmus Magyarországon 2014. végleges adatokkal MInden élménnyel több leszel Turizmus Magyarországon 2014 végleges adatokkal Tények és adatok A nemzetközi turistaérkezések száma (millió fő; 2014/2013) Európa (581,7; +2,7%) Afrika (55,8; +2,6%) Amerika

1. 5. X Hurai Józsefné 1117 Bp, Karinthy. 2. 11. X Imrich Zoltán 1221 Bp. Sárkány u. 3. 12. X Szabics Katalin 1076 Bp. Péterfi. 4. 2. X Dr.

1. 5. X Hurai Józsefné 1117 Bp, Karinthy. 2. 11. X Imrich Zoltán 1221 Bp. Sárkány u. 3. 12. X Szabics Katalin 1076 Bp. Péterfi. 4. 2. X Dr. Ejelöltek pártonként 1 Körz. Budapest Ejelölt elérhetőség Megjegyzés tel.:702749891- email. hapeduo@gmail.co m 1. Hurai Józsefné 1117 Bp, Karinthy Frigyes út 15/1/9, 2. 11. Imrich Zoltán 1221 Bp. Sárkány

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Megyei Adó- és Vámigazgatóságai közérdekű információi: Igazgatói titkárság. H - Cs: 08:30-16:00 P: 08:30-13:30

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Megyei Adó- és Vámigazgatóságai közérdekű információi: Igazgatói titkárság. H - Cs: 08:30-16:00 P: 08:30-13:30 A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Megyei Adó- és i közérdekű információi: NAV Repülőtéri Igazgatósága Igazgatói titkárság H - Cs: 08:30-16:00 P: 08:30-13:30 Szabálysértési ügyekben H - Cs: 08:30-16:00 P: 08:30-13:30

Kisárverés 2014. március 22.

Kisárverés 2014. március 22. Kisárverés 2014. március 22. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Spanyol másolatok 5 pezeta, 20 reál 2-2 5 2 000 Ft 1.2. Egyesületi br. Érmek: MÉE 10 éves, XIX. Vándorgyűlés 1-1 2 500 Ft 1.3. Erdélyi Fejedelmek

ORFK TÁJÉKOZTATÓ AZ ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG HIVATALOS LAPJA. Tartalomjegyzék. ORFK Tájékoztató (OT) 2012/9. szám Budapest, 2012. június 11.

ORFK TÁJÉKOZTATÓ AZ ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG HIVATALOS LAPJA. Tartalomjegyzék. ORFK Tájékoztató (OT) 2012/9. szám Budapest, 2012. június 11. 2012/9. szám Budapest, 2012. június 11. Szám: 19643/2012. ált. AZ ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG HIVATALOS LAPJA ORFK TÁJÉKOZTATÓ Tartalomjegyzék Együttműködési megállapodások: 1. Országos Rendőr-főkapitányság

A tehetséges fiatalok felkészítését végző, kiváló programmal dolgozó alapfokú művészetoktatási intézmények támogatása

A tehetséges fiatalok felkészítését végző, kiváló programmal dolgozó alapfokú művészetoktatási intézmények támogatása 1. NTP-AMI-12-0001 Rábaköz Öröksége Kapuvár Győr-Moson- Sopron Rábaköz Öröksége Műhely és Tehetségnap 2013 2. NTP-AMI-12-0003 3. NTP-AMI-12-0004 4. NTP-AMI-12-0005 Teleki-Wattay Művészeti Fund Cigány Siklósi

Sorszám Leírás. Tartás. Darab

Sorszám Leírás. Tartás. Darab 210. XV krajcár 1678 KB. ÉH. 1060/a. Ag. 6,0 g. (fny?) +3/3+ 3 000 211. XV krajcár 1678 KB. ÉH. 1060/a. Ag. 5,85 g. 3/3 3 000 212. XV krajcár 1684 N-B/P-O. ÉH. 1066/c. (de fordított N betû) Ag. 5,5 g.

OMV Red Bull Sziget Fesztivál nyereményjáték Hivatalos játékszabályzat és részvételi feltételek

OMV Red Bull Sziget Fesztivál nyereményjáték Hivatalos játékszabályzat és részvételi feltételek OMV Red Bull Sziget Fesztivál nyereményjáték Hivatalos játékszabályzat és részvételi feltételek OMV Refining & Marketing 1. A JÁTÉKBAN VALÓ RÉSZVÉTEL FELTÉTELEI 1.1. Az OMV Hungária Kft. (címe: 1117 Budapest,

Fekvıbeteg-gyógyintézet neve Ir. szám Város Cím Telefon Fax E-mail Fıgyógyszerész

Fekvıbeteg-gyógyintézet neve Ir. szám Város Cím Telefon Fax E-mail Fıgyógyszerész BÁCS-KISKUN MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT KÓRHÁZA 6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 38. (76) 516-726 (76)519-852 gurzonetm@kmk.hu Dr. Gúrzóné Dr. Túri Magdolna BAJAI KÓRHÁZ 6500 BAJA RÓKUS U. 10. (79) 422-233 (79) 420-922

Irsz Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448

Irsz Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448 Bakonygyepes 8.sz. fkl. út 2660 Balassagyarmat Kővári út 8172 Balatonakarattya

Az FHB Ingatlan Zrt-vel szerzıdésben lévı szakértı szervezetek jegyzéke 2010. július 01. Budapest és Pest megye

Az FHB Ingatlan Zrt-vel szerzıdésben lévı szakértı szervezetek jegyzéke 2010. július 01. Budapest és Pest megye 1 Az FHB Ingatlan Zrt-vel szerzıdésben lévı szakértı szervezetek jegyzéke 2010. július 01. A cég neve Címe telefonszáma fax-száma kapcsolattartó/k/ Budapest és Pest megye ACTÍV Consulting Kft 2600 Vác,

VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15.

VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15. VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15. Budapest, Balassagyarmat, Cegléd, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Esztergom, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza,

2014/2015. tanév Út az érettségihez alprogram Intézményi továbbfutói lista. Kifizetendő Pályázat. Intézmény Intézmény neve.

2014/2015. tanév Út az érettségihez alprogram Intézményi továbbfutói lista. Kifizetendő Pályázat. Intézmény Intézmény neve. i továbbfutói lista neve város 1 UE-T-5142 "Kis Tigris" Gimnázium, és 200475 Komló Dél-Dunántúl 35 11 6 420 000 Ft 2 UE-T-5105 Abigél Két Tanítási Nyelvű Általános, Alapfokú Művészeti, Szakképző, Gimnázium,

LPG/E CO+ Hétköznap nyitás. Hétköznap zárás

LPG/E CO+ Hétköznap nyitás. Hétköznap zárás 5241 Abádszalók Füredi út 0:00 24.00 0 0 0 0 1 20.589420 47.464230 2740 Abony Radák utca 6:00 22:00 0 1 1 0 1 20.002530 47.191410 2457 Adony 6.sz. fıút 6:00 22:00 1 1 1 0 1 18.865122 47.130488 8400 Ajka

Megyeszékhely: Győr. Honlap: http://nemzetiegyseg.com/gyormegye.html Adatbázis: http://nemzetiegyseg.com/gyor2011.xls

Megyeszékhely: Győr. Honlap: http://nemzetiegyseg.com/gyormegye.html Adatbázis: http://nemzetiegyseg.com/gyor2011.xls Győr-Moson Moson-Sopron összesen Megyeszékhely: Győr Honlap: http://nemzetiegyseg.com/gyor.html Adatbázis: http://nemzetiegyseg.com/gyor2011.xls Honlap: http://www.hiszi-map.hu/catalog/displayimage.php?pid=1530&fullsize=1

F.1. számú függelék. GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. szervezeti felépítése

F.1. számú függelék. GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. szervezeti felépítése Egyetemes szolgáltatói üzletszabályzat 1. számú függelék F.1. számú függelék GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. szervezeti felépítése Hatályos: 1/4.oldal GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt. Egyetemes szolgáltatói

LIX. ÉVFOLYAM 6. SZÁM ÁRA: 1050 Ft 2008. április 11. Személyi rész. Kormányrendelet. Miniszteri rendeletek

LIX. ÉVFOLYAM 6. SZÁM ÁRA: 1050 Ft 2008. április 11. Személyi rész. Kormányrendelet. Miniszteri rendeletek LIX. ÉVFOLYAM 6. SZÁM ÁRA: 1050 Ft 2008. április 11. T A R T A L O M S z á m T á r g y Oldal Személyi rész 2008. március 15-e alkalmából állami kitüntetésben, szakmai díjban és elismerésben részesülõk

REGIONÁLIS MUNKABIZTONSÁGI FELÜGYELŐSÉGEK

REGIONÁLIS MUNKABIZTONSÁGI FELÜGYELŐSÉGEK REGIONÁLIS MUNKABIZTONSÁGI FELÜGYELŐSÉGEK OMMF Közép-magyarországi Munkabiztonsági Felügyelősége illetékességi területe Budapest, Pest megye. Székhely: Budapest, IX. ker. Páva u. 6. Postacím: 1458 Budapest

AZ INGATLAN ALAPPAL A BALATONRA JÁTÉK SORSOLÁSÁNAK SZABÁLYZATA

AZ INGATLAN ALAPPAL A BALATONRA JÁTÉK SORSOLÁSÁNAK SZABÁLYZATA AZ INGATLAN ALAPPAL A BALATONRA JÁTÉK SORSOLÁSÁNAK SZABÁLYZATA Ez a nyereményjáték az Erste Befektetési Zrt. (1138 Budapest, Népfürdő u. 24-26..) sorsolásos játéka. Játékidőszak: 2009. június 29 2009.

BÍRÓSÁGI KÖZLÖNY 2011/10. KÜLÖNSZÁM TARTALOM SZEMÉLYI RÉSZ/2 PÁLYÁZATOK /2

BÍRÓSÁGI KÖZLÖNY 2011/10. KÜLÖNSZÁM TARTALOM SZEMÉLYI RÉSZ/2 PÁLYÁZATOK /2 TARTALOM SZEMÉLYI RÉSZ/2 PÁLYÁZATOK /2 Bírói állásra kiírt pályázatok Az Országos Igazságszolgáltatási Tanács elnökének a 2011. évi CXXXI. törvény alapján kiírt pályázati felhívásai Részleteiben az alábbi

NCA-CIV-11-D pályázatok Engedélyezı okirat

NCA-CIV-11-D pályázatok Engedélyezı okirat D pályázatok Sorszá m határozat száma Pályázati azonosító Pályázó neve Projekt címe Székhely megye Székhely város Igényelt támogatás (Ft) Megítélt támogatás (Ft) célnak való megfelelés (0 vagy 5 pont)

JELENTŐSEBB MUNKÁINK - LAPOSTETŐK

JELENTŐSEBB MUNKÁINK - LAPOSTETŐK 2003. év BorsodChem Rt, 3702 Kazincbarcika, Bólyai tér 1., Szentmiklóssy Lászlóné, 48/511-806, ideje BC épületeinek hő- és csapadékvíz elleni szigetelése 33.425.000,- Ft +Áfa Kazincbarcika 6350 m 2 2004.

MKB Alapkezelı zrt. 1056 Budapest, Váci utca 38. telefon: 268-7834; 268-8284; 268-8184 telefax: 268-7509;268-8399 E-mail: mkbalapkezelo@mkb.

MKB Alapkezelı zrt. 1056 Budapest, Váci utca 38. telefon: 268-7834; 268-8284; 268-8184 telefax: 268-7509;268-8399 E-mail: mkbalapkezelo@mkb. MKB Alapkezelı zrt. 1056 Budapest, Váci utca 38. telefon: 268-7834; 268-8284; 268-8184 telefax: 268-7509;268-8399 E-mail: mkbalapkezelo@mkb.hu Az MKB Befektetési Alapkezelı zrt. hirdetménye Nyilvános Ajánlattétel

Keltető helység Keltető címe Telefon. Iszám.

Keltető helység Keltető címe Telefon. Iszám. Megye Keltető tenyészetkód Bács-Kiskun 1 000 197 Üzemeltető Baromfitenyésztési -, Keltetési és Értékesítési Kft. Keltető Iszám. Keltető helység Keltető címe Telefon 6446 Rém Külterület 79/352-520 Bács-Kiskun