100. Filatélia gyorsárverés

Download "100. Filatélia gyorsárverés"

1 100. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház századik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban június én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő: június 5. SZERDA interneten 19:00 egyéb elérhetőségeinken: 18:30 ( , telefon) A megvásárolt tételek átvehetők: június 11., kedden 10:00-tól Maradékeladás: június 11. kedd 08:00 óráig Irodánk június 10-én, pünkösd hétfőn ZÁRVA tart! Fizetési határidő: június 19. szerda 16:00! A vásárlói jutalék 20% Az elnyert tételek ellenértékét a következő számlaszámra is átutalhatják: CIB Bank Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz. 1. Tel.: , , Nyitva tartás: hétfő: 10:00-16:00 kedd: 10:00 18:00 szerda:10:00-16:00 csütörtök-péntek: ZÁRVA

2 Árverési feltételek A honlapunk használatához regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Kérjük, a regisztrációnál jelölje meg, hogy személyesen vagy postán veszi át a tételeket, illetve rendelkezzen a fizetési módról. Amennyiben a későbbiekben ettől eltérne, jelezze ügyfélszolgálatunkon. Az aktuális árverésre ajánlatot tenni személyesen, telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. Az árverésen való részvétellel az Ügyfél kötelezi magát az elnyert tételek átvételére és kifizetésére! Amennyiben ez többszöri felszólításra sem történik meg, a Fodor Aukciósház Kft.-nek jogában áll a követelését jogi úton érvényesíteni! A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: 1 500Ft 50Ft Ft 2.000Ft Ft 100Ft Ft 5.000Ft Ft 200Ft Ft Ft Ft 500Ft Ft Ft Ft 1.000Ft Ft Ft Ft felett Ft Vásárlói jutalék: 20% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére az Árverező nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. Weboldalunkon a Fiókom menüpontban megtekintheti a korábbi árveréseken licitált tételeket, illetve a Licitfigyelő -ben nyomon követheti az aktuális árverésen licitált tételeit és itt adhat rájuk közvetlenül ajánlatot.

3 Az árverés lezárultával azonnal láthatók a leütési árak és a maradékeladás is megindul. A Fiókom menüpont alatt már a kiértékelő listát is megtalálja, illetve automatikus megy az elnyert tételekről. Sikertelen licitálás esetén is értesítést küldünk, ebben az esetben a fizetendő végösszeg 0Ft! Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt, legkorábban az árverést követő első munkanap délutánjától (14 óra). Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fiókom menüpontban lehet beállítani az elnyert tételek átvételének módját. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket havonta 5% késedelmi kamattal terheljük, illetve a nagyméretű tételek után a Fodor Aukciósház Kft. jogosult tárolási díjat felszámítani. Amennyiben az ügyfélnek 1 hónapon túli ki nem fizetett tételei vannak és többszöri felszólításra sem reagál, a Fodor Aukciósház Kft. bármikor felfüggesztheti a hozzáférését a honlapunkhoz! Az elnyert tételek kifizetése az alábbi módokon történhet: - készpénzzel - banki átutalással - banki készpénzbefizetéssel (+140Ft banki költség) - PayPal-on keresztül (+4% PayPal költség) info@fodoraukcio.hu címre Bankszámlaszámunk: FORINT számla: CIB Bank IBAN: HU EURO account: CIB Bank HU Szállítási információk Amennyiben postán kérte az elnyert tételeit, úgy 1-2 munkanapon újabb értesítést küldünk a postaköltség összegéről és a teljes utalandó összegről. Ha utánvételes küldeményként kérte a tételeit, úgy pár napon belül akként postázzuk. A tételeket a teljes összeg beérkezését követően maximum 3 munkanapon belül postázzuk. A levelek és csomagok kézbesítéséhez a Magyar Posta, illetve a DPD futárszolgálat szolgáltatásait vesszük igénybe. Mindent megteszünk, hogy a lehető legkedvezőbb postaköltséget biztosítsuk.

4 Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

5 Tartalomjegyzék Berakók, albumok, kellékek Szakirodalom, katalógusok Albánia Ausztria Osztrák posta Levante és Kréta Belgium és gyarmatai Bulgária és Kelet Rumélia Csehország Csehszlovákia Dánia, Feröer szigetek, Grönland Franciaország és gyarmatai, területei Gibraltár Görögország és Epirusz Hollandia és gyarmatai Kárpát-Ukrajna Lengyelország Lettország Liechtenstein Monaco Nagy-Britannia és gyarmatai Német Birodalom (Deutsches Reich) Német gyarmatok és külföldi posták Németország/megszállt területek az I. világháború alatt Németország / megszállt területek a II. világháború alatt Németország brit-amerikai zóna NDK NSZK / Berlin NSZK Norvégia Olaszország és gyarmatai Oroszország és területei Szovjetunió Portugália és gyarmatai Románia San Marino Spanyolország és gyarmatai Svájc Kínai tételek, gyűjtemények

6 Kínai Köztársaság (Tajvan) Egyéb kínai kiadások (Hongkong, Kiautschou, Makaó, Mandzsukuó, Tibet, klf. külföldi posták, magánposták) Afrika Ausztrália és területei/ausztrál antarktiszi terület Ázsia Észak-Amerika Közép-Amerika Dél-Amerika Arab országok Karib térség Űrkutatás motívum tételek Külföldi tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Külföldi tételek, gyűjtemények, összeállítások Magyar tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Magyar tételek, gyűjtemények, összeállítások Magyar teljes ívek, összefüggések, kisívek, egyes többpéldányos tételek Magyar tévnyomatok, különlegességek Magyar bélyeg előtti levelek, ex offo es kiadás as kiadás es kiadás as kiadás es kiadás es kiadás Réznyomat Távírda Levélborítékrajzú kiadások Korona-fillér kiadások Osztrák-magyar tábori posta (K.u.K. Feldpost) Bosznia-Hercegovina (K.u.K. Militarpost)) I. Világháborús katonai posta, hajóposta, ballonposta Magyar Tanácsköztársaság I. világháború utáni megszállások és helyi kiadások Koronainfláció kiadások Pengő-fillér kiadások Területváltozások, Visszatérés, helyi kiadások Inflációs kiadások Forint-fillér kiadások Portóbélyegek és portós küldemények Vágott bélyegek

7 Magyar és külföldi céglyukas bélyegek és küldemények Magyar légiposta küldemények Okmánybélyegek, okmánybélyeges iratok Városi illetékbélyegek Parafilatélia, levélzárók Külföldi magánkiadások, emlékívek, levélzárók Magánkiadások, emlékívek Papírrégiségek, könyvek, gyufacímkék és érdekességek Képeslapok Régiség, műtárgy, porcelán, kerámia, üveg, egyéb További hatalmas bündli és egyéb tételek várhatók, szombat és hétfő között! Utolsó pillanatban beszállított tételek és póttételek

8 Berakók, albumok, kellékek 1. 8 fekete lapos(celofános) A4-es Lindner berakó piros borítóban új bontatlan csomagolásban (5701) fekete lapos (celofán csíkos) A4-es Lindner berakó kék borítóban, új bontatlan csomagolásban (5701) fekete lapos (celofános) A4-es LINDNER berakó kék borítóban, új bontatlan csomagolásban fekete lapos (celofános) A4-es LINDNER berakó kék borítóban, új bontatlan csomagolásban fekete lapos (celofános) A4-es LINDNER berakó piros borítóban, új bontatlan csomagolásban fehér lapos (pergamenes) A4-es LINDNER elegáns berakó fekete párnás borítóban, új bontatlan csomagolásban fehér lapos (pergamencsíkos, osztott lapok) A4-es berakó fekete borítóban, használt állapotban, apró hibákkal fekete lapos (celofános) A4-es LINDNER berakó fekete borítóban, új bontatlan csomagolásban Lindner berakó A/4-es méretű, 32 fehér lapos (64 oldalas), pergamencsíkokkal, kék színben, eredeti bontatlan csomagolásban db A5-ős 4 fekete lapos (celofáncsíkos) lengyel blokkberakó barna borítóban tokkal használatlan állapotban + 4db 14 lapos(28 férőhelyes) egyedi készítésű pergamenes zsebberakó használt állapotban Lindner berakó A/5-ös méretű, 8 fehér lapos (16 oldalas), pergamencsíkokkal, bordó színben, eredeti bontatlan csomagolásban Lindner berakó A/5-ös méretű, 8 fehér lapos (16 oldalas), pergamencsíkokkal, kék színben, eredeti bontatlan csomagolásban Lindner berakó A/5-ös méretű, 16 fehér lapos (32 oldalas), pergamencsíkokkal, bordó színben, eredeti bontatlan csomagolásban lapos ABRIA blokkberakó, 3-as osztású lapokkal; piros rugós fedélben, jó állapotban lapos (40 férőhelyes levél- FDC berakó megkímélt állapotban) lapos 100 férőhelyes (pergamenes) blokk és ív tartó kb 22X22cm fekete borítóban, használt állapotban (apró beszakadások) db 40 férőhelyes fotóalbum új állapotban lapos fotóalbum új állapotban Schaubek csavaros albumfedél jó állapotban (csavarok is!) SCHAUBEK fekete -arany csíkos rugós albumfedél, belső borítóval, használt, de jó állapotban Előnyomott, illusztrált Schaubek albumlapok, A4-es csavaros borítóban, benne külön a blokkok, portók, helyi kiadások, újszerű használatlan állapotban Bélyegrendező kartondoboz pergamentasakok tárolásához, lilás fekete színű, belső része kihúzható 38,5cm hosszú, 136cm széles és 9cm magas, használt de jó állapotú kb 350db jó minőségű pergamen + 40db papír tasak változatos méretben, használt állapoban Nettó 0,83kg zömmel jó minőségű pergamen és papír tasak, pár ezer darab, kartondobozban, változatos méretben, használt állapotban csomag régi bontatlan papírtasakos jelöletlen falc, bélyegragasztó 1000-es csomagolásban csomag régi bontatlan papírtasakos német "KLEBE" falc, bélyegragasztó 1000-es csomagolásban + 5 csomag 1000-es nem teljes, bontott, töredék tasakok csomag régi bontatlan papírtasakos jelöletlen falc, bélyegragasztó 1000-es csomagolásban LINDNER Bélyegcsipesz 150mm hosszú hajlított lapátvégű új bontatlan csomagolásban

9 29. LINDNER Bélyegcsipesz 120mm hosszú hajlított hegyes végű új bontatlan csomagolásban LINDNER Bélyegcsipesz 120mm hosszú lapátvégű új bontatlan csomagolásban Szakirodalom, katalógusok Dr. Simády Béla: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa , második kiadás Surányi-Visnyovszki: A magyar bélyegek kézikönyve (jó állapot, beszakadt papírborító) Surányi László, Visnyovszki Gábor: A Magyar Bélyegek kézikönyve magyar special katalógus, használt, de megkímélt állapotban Balázs Károly: Régi Magas - Tátrai képeslapok Dr. Balázs Károly: Fiume és A Magyar Tenger-Part 60 képeslap illusztrációval db DARABANTH, 1db HUNGAROFILA színes bélyeg árverési katalógus, kiváló referenciának, tanulmányozáshoz Gudlin Tamás, Csatlós Árpádné: Magyarország postagyűjtőhelyeinek, postaügynökségeinek és fiókpostáinak bélyegzései új állapotban klf CHRISTIE'S speciál árverési katalógus: 1. Olasz államok, Olaszország és Románia, 2. Magyarország: A Gary Ryan gyűjteménye II. kötet Christie's, Robson Lowe: Külföldi postahivatalok a szentföldön (Michael Sacher gyűjteménye) speciál árverési katalógus Ch. J. Blase-: Magyar Levélzáró- és Iparfilatéliai bélyegek katalógusa, újszerű állapotban CD-vel(nincs kipróbálva) MICHEL Svájc-Liechtenstein speciál katalógus használt állapotban Bohémia (cseh) angol nyelvű levélzáró füzetek 1., 2., 3/1., és 4. kötet-es megkímélt, újszerű állapotban. Csak 200pld! db ÖPHILA, 1db Kirstein-Larisch, Viennafil bélyeg árverési katalógus, kiváló referenciának, tanulmányozáshoz Albánia Felszabadulás 3. évfordulója sor (Mi ; 50 ) Ausztria Kr "WIEN" (Mi 1Y; 120 ) Kr "TRIESTE" (Mi 1Y; 120 ) Ferenc József 2G négyestömbben "TRIEST" pénzutalvány bélyegzéssel, foghibák (Mi 68(4X); 240 ) F.J. uralkodásának 60. jubileuma sor záróértéke (Mi 156w; 100 ) Légiposta sor (Mi X; 50 ) Ifjúság és Tuberkulózis elleni küzdelem sor (Mi ; 90 ) éves a köztársaság sor (Mi ; 60 ) Osztrák népviselet sor 5S-es záróértéke (Mi 587; 65 ) éves az első járat Bécs és Linz között "Maria Anna" sor ívszéli párokban (Mi (2X); 36 ) Tájak, forgalmi sor (Mi ; 100 ) Oslo és Helsinki olimpia FDC (Mi 969; 50 ) Oszlói olimpia játékok (Mi 969; 25 ) Bélyegnap (Mi 972; 25 ) Bélyegnapi FDC (Mi 972; 50 )

10 db klf önálló kiadású esemény bélyeg (Mi 145 ) Egészség jólét sor (Mi ; 17 ) Ritter von Welsbach (Mi 1006; 35 ) Kis postiszta többpéldányos tétel (Mi 132,5 ) Függetlenség visszaállítása sor (Mi ; 60 ) Osztrák Köztársaság helyreállításának 10. évfordulója sor (Mi ; 60 ) Osztrák Köztársaság helyreállításának 10. évfordulója sor (Mi ; 60 ) Szovjet megszállási zóna / B Steiermark (Gazi kiadás) D.Reich bélyegei felülnyomva "Österreich" szöveggel sor (Mi , 180 ) Osztrák posta Levante és Kréta 67. Levante Ferenc József 1G fekete 10 Pia és 2G 20 Pia fny-al (Mi 26-27; 35 ) Levante Ferenc József 1G fekete 10 Pia fny-al (Mi 30B; 40 ) Belgium és gyarmatai db klf klasszikus, apró gumihibák (Mi 19, 26Aa; 385 ) Antwerpeni filatéliai kiállítás blokk, alkalmi bélyegzéssel, III. oszt blokk, törés és falc, de a bélyeg kifogástalan postatiszta (Mi Bl 1; 300 ; Mi 287; 110 ** bélyeg ára) Bélyegkiállítás blokk a keret sarkában alkalmi bélyegzés, kisebb foltok, szokásos átlagminőség felszúrási pontokkal (Mi Bl 2; 180, a bélyeg hibátlan, postatiszta 110 **ár) "SITEB" sor (Mi ; 12 ) Bulgária és Kelet Rumélia I. Ferdinánd 5St vágott, felső ívszéli bélyeg, az ívszélen falc, a bélyeg postatiszta, gumierek(mi 66U; 110 *ár) Csehország Európa: Modern művészet kisív (Mi 5. Klb.; 20 ) Jézus Szíve templom kisív (Mi 6. Klb.; 20 ) Csehszlovákia Légiposta tétel (Mi 492, , ; 21 ) Fürdőhelyek II. sor (Mi ; 12 ) Népviselet II. sor (Mi ; 20 ) Gomba sor (Mi ; 22 ) Gomba sor (Mi ; 22 ) Madár sor (Mi ; 22 ) Madarak sor (Mi ; 22 ) Vízi madarak és Állatfajok a szlovák nemzeti parkból sor (Mi , ; 19 ) Kis postatiszta összeállítás csak kpl klf sorok, párok és önálló kiadások (Mi 28,2 ) Vidéki termények és Pillangók sor (Mi , , 24 ) Bogár sor (Mi ; 15 ) Hegyi és Vízi madarak sor (Mi , ; 28 ) Dánia, Feröer szigetek, Grönland 88. Grönland Jegesmedve feketenyomat blokk (Mi 96)...500

11 Franciaország és gyarmatai, területei Nemzeti segély sor ötöscsíkban (Mi ; 14 ) Híres emberek extra ívszéli sor (Mi ; 38 ) klf. Vöröskereszt kiadás (1975. év hiányzik, Mi 42 ) Gibraltár éves a bélyeg blokk (Mi Bl. 15) Görögország és Epirusz Félhivatalos légiposta kpl sor (Mi ; 130 ár) "Navarinói csata" sor (Mi ; 45 ) Köztársaság szimbólum (Mi 370; 200 ) "Balkáni sportjátékok Athénban" sor (Mi ; 20 ) Dodekanészosz sziget helyreállítása sor záró értéke (Mi 575; 120 ) Észak-Atlanti szerződés, légiposta sor (Mi ; 120 ) "Ősi görög művészet" sor (Mi ; 130 ) "Püthagoreusok kongresszusa" sor (Mi ; 130 ) "Dyonysios Solomos görög költő" sor ívszéli négyestömbökben (Mi (4X); 80 ) "Görög királyok és királynők" sor (Mi ; 130 ) Kikötők légiposta sor (Mi ; 100 ) "Ősi görög művészet" sor (Mi ; 50 ) Ógörög érmék sor 2X zömmel összefüggő párokban (Mi (2X); 120 ) Turizmus kpl sor 2X záróérték kivételével összefüggő párokban (Mi (2X); 100 ) Turizmus kpl sor (Mi ; 50 ) Minószi művészet kpl sor (Mi ; 40 ) Samos L (Mi 26-29a; 6,8 ) Hollandia és gyarmatai Ország címer 2 1/2C szép bélyegzéssel (Mi 18B; 85 ) Kastélyok feláras sor (Mi ; 25 ) Vöröskereszt sor (Mi ; 15 ) Gyereksegély sor (Mi ; 17 ) Rembrandt sor (Mi ; 22 ) klf kpl sor (Mi , , ; 25 ) Kárpát-Ukrajna "Szakadt lánc" 100F 2X kivágáson (Mi 79A(2X); 100 ) Bélyegzetten ritka! Lengyelország Római olimpia sor négyestömbben fogazva és vágva (Mi A-B; 14,5 ) Rovar sor (Mi ; 18 ) Lettország bélyeges küldemény "JELGAVA"-Posen, német Wehrmacht cenzúrával Liechtenstein liechtensteini bélyegkiállítás Vaduzban blokk (Mi Bl 4; 60 )

12 121. Szolgálati bélyegek "Kormányzati épület" 5Fr teljes ívben (69(20X); 320 ) Monaco Nemzetközi egyetemi sportjátékok sor (Mi ; 18 ) Nagy-Britannia és gyarmatai V. György és Britannia 2'6Sh szép "LONDON" bélyegzéssel (Mi 141 III.; 25 ) Bahrein Vadvilág állat park kisív (Mi ; 17 ) Oman II. Erzsébet királynő koronázása sor (Mi 44-47; 14 ) Német Birodalom (Deutsches Reich) Pf jobbra tolódott értékszám (Mi 339) Építmények kpl. sor (Mi ; 35 ) Segélybélyeg/ Építmények kpl. sor (Mi ; 140 ) Graf Zeppelin- Chicagofahrt (Mi ; 750 ) Légiposta 2M + 3M függőleges párban (Mi 538, 539(2X); 135 ) Saar-vidéki népszavazás pár (Mi ; 90 ) Birodalmi Pártnap, pár (Mi ; 85 ) éve született F. v. Schiller bélyegpár (Mi ; 100 ) Hősök napja pár (Mi 569x-570x; 90 ) éves a Lufthansa (Mi 603; 65 ) Nyári olimpia kpl. sor (Mi ; 140 ) Bajtársiasság blokk kpl. sor (Mi ; 60 ) Téli segély Ostmarkt tájak kpl. sor (Mi ; 100 ) Galoppverseny München- Riem (Mi 699; 80 ) jobb alsó sarokívszéllel Galoppverseny München- Riem (Mi 699; 80 ) Nemzetközi Autó és Motorkerékpár Kiállítás kpl. sor (Mi ; 110 ) Galopp verseny München- Riem (Mi 747; 120 ) jobb alsó sarok ívszéllel Helgoland (Mi 750; 120 ) 4-es tömbben, felső ívszéllel Helgoland (Mi 760; 30 ) Német Derby, Hamburg-Horn (Mi 814; 22 ) Német Derby, Hamburg- Horn alsó ívszéllel (Mi 814; 22 ) Német Derby, Hamburg-Horn (Mi 814; 22 ) Német gyarmatok és külföldi posták 148. Marianen Császár jacht 5M 1993-as Dr. F. Steuer VÖB. tanúsítvánnyal, középrész átszivárgó nyomatával (Mi 19; 600 ) Németország/megszállt területek az I. világháború alatt 149. Német megszállás I. V.H./ Belgium 1914/16. kpl. sor (Mi 1-9; 75 ) Német megszállás I. V.H./ Románia Kényszerfeláras bélyeg (Mi 7x; 70 ) Német megszállás I. V.H./ Románia Portóbélyegek kpl. sor (Mi 1-5; 60 ) Németország / megszállt területek a II. világháború alatt 152. Német megszállás II. vh. / Cseh és Morva Protektorátus Forgalmi bélyegek kpl. sor (Mi 1-19, 130 ) Német megszállás II. vh. / Főkormányzóság (Lengyelország) Forgalmi bélyegek kpl. sor (Mi 1-13, 36 )

13 154. Szerbia Légiposta falcos sor (Mi 26-30; 60 ) Német megszállás II. vh. / Szerbia Segítség a hadifoglyoknak speciális darabok 8Mi 54I, 54III, 55I, 55III, 56AI, 56AIII, 57AI, 57AIII, 99 ) Német megszállás II. vh. / Szerbia Segítség a hadifoglyoknak 4-es csík klf. típusú bélyegekből (Mi Spezial 56I-56IV, az egyes bélyegekre 30% felár, így 204,10 ) Német megszállás II. vh. / Szerbia Segítség a hadifoglyoknak 4-es csík klf. típusú bélyegekből (Mi Spezial 55I-55IV, az egyes bélyegekre 30% felár, így 204,10 ) Német megszállás II. vh. / Szerbia Segítség a hadifoglyoknak 4-es csík klf. típusú bélyegekből (Mi Spezial 57AI, 57AIII-57AIV + 57II, az egyes bélyegekre 30% felár, így 61,10 ) Németország brit-amerikai zóna 159. Német 3. Birodalom/ Szövetséges megszállás (Amerikai és brit zóna) Hannoveri Kiállítás (Mi B 1a; 140 ) NDK Ifjúsági világtalálkozó Berlinben sor emléklapon (Mi ; 55 ) Bélyegkiállítás blokk (Mi Bl.10X; 50 ) Felszabadulás blokk (Mi Bl.11; 20 ) db klf kpl sor, pár és önálló kiadás űrkutatás tematikában (Mi , , , ; 26,9 ) éves a szovjet űrutazás kisív postatisztán és bélyegzetten (926-33(2X); 100 ) Tokiói olimpia sor hatostömbben (Mi ; 26 ) db klf bélyegfüzet (Mi MH 8-10; 25,5 ) NSZK / Berlin 167. Berlin Berlini Filharmonikusok pár (Mi 72-73; 140 ) Berlin Lortzing (Mi 74; 60 ) Berlin Harangok I. kpl. sor (Mi 75-79; 100 ) Berlin Bélyegnap, pár (Mi 80-81; 55 ) Berlin Harangok II. kpl. sor (Mi 82-86; 120 ) Berlin Beethoven (Mi 87; 45 ) Berlin Előolimpia kpl. sor (Mi 88-90; 30 ) Berlin 1952/53. Híres berlini személyek I. kpl. sor (Mi ; 130 ) Berlin Harangok III. kpl. sor (Mi ; 80 ) Berlin Kaiser Wilhelm templom kpl. sor (Mi ; 25 ) Berlin Berlini népfelkelés pár (Mi ; 50 ) Berlin Berlini építmények II. pár (Mi ; 70 ) Berlin Berlini építmények III. kpl. sor (Mi ; 130 ) Berlin Furtwängler (Mi 128; 23 ) Berlin Bélyegnap (Mi 131, 7,50 ) "Bélyegnap" felső ívsarki négyestömbben, ívszéli ívösszegzési számmal (Mi 131(4X); 30 ) "25 éves a Berlini főegyházmegye" sor alsó ívsarki négyestömbben, ívszéli lemezszámmal (Mi (4X); 18 ) Berlini árvízkárosultak FDC (Mi 155; 30 ) Automata sor FDC (Mi 1, VS1; 100 )

14 Automata sor nagyalakú FDC (Mi 1, VS1; 100 ) Automata sor (Mi 1, VS1-2; 75 ) Automata sor FDC (Mi 1, VS2; 30 ) Automata sor nagyalakú FDC (Mi 1, VS2; 30 ) Automata rövid sor + 3 érték klf nyomdai hibákkal: elfogazás, értékszám nélkül, hiányos felirattal (Mi 1, VS2; ) NSZK "75 éves az UPU" négyestömbben, apró gumihibák (Mi 116(4X); 280 ) NSZK Szövetségi ifjúsági terv, pár (Mi ; 45 ) NSZK Carl Schurz (Mi 155; 20 ) NSZK Jóléti kiadás III. kpl. sor (Mi ; 130 ) NSZK Liebig (Mi 160; 35 ) NSZK "IFRABA", pár (Mi ; 50 ) NSZK Jóléti kiadás V. kpl. sor (Mi ; 55 ) NSZK Jóléti kiadás VI. kpl. sor (Mi ; 40 ) NSZK Gyermekápolás kpl. sor (Mi ; 20 ) NSZK 1956/60. Forgalmi bélyegek, Heuss II. kpl. sor (Mi ; 40 ) NSZK Aschaffenburg (Mi 255) szép lemezhiba (fehér kör jobb oldalon) NSZK Szénbányászat kpl. sor (Mi ; 20 ) Müncheni olimpia blokk FDC (Mi Bl 7; 20 ) Automata bélyegsor szívességi bélyegzéssel (Mi 1 VS1; 40 ) Automata sor FDC (Mi 1, VS1; 40 ) Automata sor FDC (Mi 1, VS2; 25 ) Automata bélyeges küldemény ÉRTÉKSZÁM nélkül!!! Köln 904/5000 bélyegzéssel Berlin '90 bélyegkiállítás 4db emléknyomat Deutsche Sporthilfe 2db emléknyomat Bélyegnap Saarbrücken, 2db emléknyomat (normál+karton) Passau, bélyegkiállítás 2db emléknyomat (normál+karton) Norvégia Snorri Sturluson költő halálának 700. évfordulója sor (Mi ; 12 ) Olaszország és gyarmatai Viktor Emánuel 1, 2 és 5Gr (Mi 3-5; 137 ) Vöröskereszt sor (Mi ; 80 ) III. Viktor Emánuel (Mi 125; 50 ) Menetelés Rómában 1 éves évfordulója sor (Mi ; 60 ) Roma-Buenos Aires első légi járat sor átlagos gumiminőségben (Mi ; 80 ) Nemzeti milícia sor (Mi ; 65 ) Csomagbélyegek forgalmi bélyegként felülnyomva kpl sor (Mi 61-66; 140 ) Csomagbélyegek forgalmi bélyegként felülnyomva kpl sor (Mi 61-66; 140 *ár) RR! Felderítő posta II. Emanuel 10C bal oldalon 1db rövid fog (Mi 1; 120 *ár) R! Olasz-Etiópia III. Viktor Emanuel sor (Mi 1-7; 42 )

15 Oroszország és területei Téli olimpia kisívsor (Mi ; 12 ) Nyári olimpia kisívsor (Mi Klb.; 12 ) Szovjetunió Hazafias háború sor (Mi ; 8 ) éves a Komszomol sor (Mi ; 45 ) éves a Komsomol (WLKSM) szervezet 50K függőleges párban (Mi 1283(2X); 30 ) Repülő sor, az utolsó érték nélkül (Mi ; 110 ) "Moszkvai magas épületek" sor, szürke érték kivételével mind ívszéllel két értéken apró rozsdapötty (Mi ; 400 ) Kommunista pártnapok "KPdSU" II-III. alumínium bélyeg extra ívszéli db-ok (Mi ; 90 ) Portugália és gyarmatai db klf futott, bélyeges képeslap Románia Gyümölcskiállítás Bukarestben bélyegpár + esemény bélyeg (Mi , 681; 20 ) klf jobb kpl sor és bélyegpár (Mi , , ; 21 ) Nemzeti sport (Mi 884; 30 ) Nemzeti sport szelvényes bélyeg (Mi 884 Zf; 80 ) Áruszállítás blokk (Mi Bl 38; 35 ) Légiposta, Tengerészet és 2 éves az ifjúsági cserkészmozgalom sor (Mi , , ; 32 ) klf légiposta sor (Mim , ; 22,5 ) "100 éve született Mihai Eminescu" normál + fny-ott sor (Mi , ; 38,5 ) Ifjúsági cserkész sor normál + fny-al (Mi , ; 70 ) Vadászható állatok vágott sor (Mi ; 90 ) Vadállatok sor (Mi ; 110 ) Balkán játékok (Mi 1793; 17 ) Balkáni játékok bélyeg ezüst fny-al négyestömbben (Mi 1793(4X); 68 ) Római olimpia I. sor és vágott és fogazott III. blokk (Mi Bl 46-47; 62 ) Miró 3 Lei festmény bélyeg kisívben (Mi 2904 Klb.; 17 ) "Romolus és Remus" vágott blokk FDC (Mi FDC Bl 122; 120 ) San Marino "Az új kormány beiktatása" sor ((Mi 23-25; 70 ) Légiposta 1000L (Mi 696; 50 ) Európa 500L (Mi 700; 40 ) Walt Disney figurák sor (Mi ) Spanyolország és gyarmatai Vöröskereszt 30, 40 és 50C a sor három legjobb értéke (305-07; 90 )

16 Francisco de Goya sor (Mi ; 50 ) Bélyegkiállítás blokkpár (Bl 13-14; 60 ) Velazquez sor+ blokksor (Mi ; Bl ; 48 ) Svájc db klf "Pro Juventute" sor (Mi 43 ) db klf "Pro Juventute" sor + blokkból kivágott bélyegpár (Mi 46 ) Pro Patria blokk (Mi Bl. 2; 75 ) Svájci országos kiállítás sor 3 klf variáns (Mi ; 35 ) Svájci országos kiállítás II. sor 3 klf variáns (Mi ; 35 ) Légiposta sor (Mi ; 100 ) Légiposta sor (Mi ; 100 ) "25 éves a svájci légiposta" (Mi 438; 18 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 19 ) "Pro Aero 1946" légiposta bélyeg (Mi 470; 32 ) "Pro Aero 1946" légiposta bélyeg (Mi 470; 32 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 12 ) "Svájc-Genf-New-York, első légiposta járat", "Swissair" légiposta bélyeg (Mi 479; 18 ) "Svájc-Genf-New-York, első légiposta járat", "Swissair" légiposta bélyeg bal ívszéli db (Mi 479; 18 ) Tájkép sor (Mi ; 55 ) Tájkép sor (Mi ; 55 ) Légiposta bélyegpár (Mi ; 70 ) "Pro Aero 1949" légiposta bélyeg (Mi 518; 45 ) "Pro Aero 1949" légiposta bélyeg extra ívsarki db, ívszélen falc (Mi 518; 45 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 9 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 25 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 25 ) "Pro Juventute" sor (Mi ; 15 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 25 ) "Pro Patria" sor (Mi ; 25 ) klf "Pro Juventute" sor (Mi 36 ) db klf "Pro Juventute" sor (Mi 46,1 ) klf "Pro Patria" sor (Mi 53 ) "Lausanne" nemzeti bélyegkiállítás blokk (Mi Bl 15; 100 ) "PTT" bélyegpár (Mi ; 40 ) OIR/IRO (Nemzetközi Menekültügyi Szervezet) Kpl sor (Mi 1-8; 200 ) Kínai tételek, gyűjtemények 287. KNK és Hongkong kb db vegyes küldemény, közte sorbélyeges, díjjegyes és klf színes vegyes bérmentesítések Kínai Köztársaság (Tajvan) Ősi kínai iparművészeti alkotások sor (Mi ; 40 )

17 Egyéb kínai kiadások (Hongkong, Kiautschou, Makaó, Mandzsukuó, Tibet, klf. külföldi posták, magánposták) 289. Makaó Sport sor (Mi ; 110 ) Afrika 290. Burkina Faso Tánccsoportok sor (Mi ; 40 ) Csád Római olimpia (Mi 65; 12 ) Csád Római olimpia sor (Mi 49-53; 100 ) Dahomey Karácsony sor (Mi ; 20 ) Elefántcsontpart Madár sor (Mi ; 10 ) Etiópia Első etióp kormányzati repülő járat ívszéli sor (Mi ; 11 *ár) Etiópia éves született Menelik császár sor (Mi ; 22 ) Etiópia Franklin D. Roosevelt halálának 2. évfordulója sor (Mi ; 55 ) Etiópia éves a Szelasszié dinasztia sor (Mi ; 16 ) Etiópia Olasz csapatok kivonulásának 8. évfordulója sor (Mi ; 11 ) Etiópia UPU sor (Mi ; 12 ) Etiópia A Kék Nílus feletti új híd átadása sor (Mi ; 40 ) Etiópia Adoua csata 55. évfordulója sor (Mi ; 25 ) Etiópia Mezőgazdasági és ipari kiállítás sor (Mi ; 36 ) Etiópia Eritrea és Etiópia újraegyesítése sor (Mi ; 46 ) Etiópia Eritrea Etiópia egyesítésének 1. évfordulója sor (Mi ; 40 ) Etiópia Küzdelem a Tuberkulózis ellen III. sor (Mi ; 26 ) Etiópia klf sor (Mi , , ; 38 ) Etiópia Madár I. sor (Mi ; 18 ) Etiópia Emlősök sor (Mi ; 8 ) Etiópia Haile Szelasszie 75. születésnapja blokk + sor (Mi , Bl1; 25,5 ) Etiópia Turizmus nemzetközi éve sor (Mi ; 16 ) Etiópia hónapos napsütés aranyfóliás bélyegpár (Mi ; 80 ) Haute Volta Vallási festmények sor (Mi ; 9,50 ) Mauritánia Festmény 500Fr (Mi 289; 14 ) Mauritánia Egészségügyi Világszervezet bélyeg fogazott, vágott, blokk (Mi. 341; kat. ár 2,50 ; nincs) Togo éves a togói bélyeg sor + blokk (Mi 12 ) Ausztrália és területei/ausztrál antarktiszi terület 317. Pápua Új-Guinea Madarak sor (Mi ; 10 ) Ázsia 318. Bhutan Világkiállítás blokk (Mi Bl. 3C) Bhutan USA függetlensége bélyeg+ blokk (Mi 718A; Bl 78A) Bhutan Nemzetközi Gyermekév sor+ blokk (Mi A; Bl. 83A) Bhutan, Sir Rowland Hill sor+ blokkpár (Mi A; Bl. 84 A+B; 24 ) Bhutan Raffaello festmény sor (Mi ) Bhutan Raffaello blokkpár (Mi Bl ; 18 ) Bhutan Vincent van Gogh festményei blokksor (Mi ; 72 ) Bhutan Vincent van Gogh festmény sor (Mi ; 30 )...800

18 326. Észak-Korea Vadgyümölcsök sor (Mi ; 16 ) Észak-Korea Halak és bálna sor (Mi ; 30 ) Észak-Korea Madarak sor (Mi ; 35 ) Izrael Mi. 282 Z fordított párban (45 ) Japán Cseresznyevirágok (Mi 24x; 600 ) 1-es kontrollszám hátoldalon kétszeres vizsgálati jel! Kambodzsa Bantejszrei templom figuratív díszítményei fogazott és vágott blokk (Mi Bl 318A-B; 75 ) Libanon Római olimpia blokk (Mi Bl 24; 36 ) Rjúkjú Kis tétel (Mi 69, 86-88, 119; 22,5 ) Észak-Amerika 334. Kanada db klf díjjegyes levelezőlap Közép-Amerika 335. Costa Rica Római olimpia sor + vágott és fogazott blokk (Mi ; Bl 4A-B; 30 ) El Salvador "75 éves az UPU" sor (Mi ; 16 ) Dél-Amerika 337. Brazília "Repülőnap" bélyeg + blokk átlag pld (Mi 1151, Bl 21; 31,2 ) Uruguay Vidéki turizmus blokk (Mi Bl 20; 40 ) Uruguay os Olimpia blokk kitépett bélyegpárok (Mi , ; 50 ) Uruguay Függetlenség sor + blokk (Mi Bl. 26; 49 ) Uruguay (Mi sor + Bl. 32; 73 ) Arab országok 342. Bahrein Ras Abu Jarjour földi műholdas állomás megnyitása sor (Mi ; 40 ) Észak-Jemen Római olimpia sor (Mi ; 13 ) Karib térség 344. Dominikai Köztársaság Geofizikai Év blokkpár (Mi Bl. 21A + B; 48 ) Holland Antillák Holland Antilláki szigetek sor (Mi 70-85; 18 ) Kuba Művészeti Kiállítás sor (Mi ; 180 ) Kuba Természetvédelem az egész világon: krokodilok sor teljes ívben (Mi (4X); 18 ) Űrkutatás motívum tételek 348. NSZK Érmés boríték: 38. Űrutazási Konferencia Szovjetunió Vosztok 3-4 vágott sor négyestömbben (Mi B; 28 ) Apollo 11 9db USA emlékboríték, ill. FDC db űrkutatás USA emlékboríték USA UPU kongresszus - űrkutatás blokk (Mi Bl. 23) USA éves a holdraszállás alk. boríték, benne 9,95USD névértékű postatiszta bélyeg (Mi 2478) Vietnam Szovjet űrpilóták sor fogazott + vágott (Mi ; 20 ) Külföldi tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron 355. Ausztria 1920k. kb 220db céglyukasztásos bélyeg

19 356. Ausztria, Egyesült Királyság és Németország kb 1950-es évektől napjainkig nettó 3,9kg áztatni való bélyeg, főleg forgalmi kevés képessel ömlesztve nagy kartondobozban Ázsia és Tengerentúl kb Pergamen tasakos ország rendező kis karton dobozban, benne pár ezer bélyeg sok képessel Belgium kb Többe ezer átnézetlen bélyeg kötetegekben, borítékokban ezer német és svájci bélyeg ömlesztve Belgium Kis összeállítás A4-es berakólapon jobbakkal (Mi ) Bulgária Jobb értékek, valamint 1 érték fny-ás gépszín átnyomatával (Mi 88**, *, 89(rozsdás**)*, 95a; 72 ) Csehszlovákia bruttó 0,25kg bélyeg ömlesztve kis papír dobozban, sok ezer bélyeg képes és forgalmival vegyesen, közte néhány egyéb ország bélyegével Dél-Amerika/Chile kb db klasszikus bélyeg vegyes minőség (Mi 5-6, 7; 97 ) Angol gyarmatok kb es évek. Kis tétel közepes stecklapon (Mi 82,2 beadói szám. szerint) Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/DÉL-KAROLINA" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/ÉSZAK-KAROLINA" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/CONNECTICUT" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/VIRGINIA" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/MASSACHUSETTS ÖBÖL" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/GEORGIA" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/DELAWARE" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/NEW YORK" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/NEW HAMPSHIRE" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/NEW JERSEY" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/RHODE ISLAND" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása...400

20 375. Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/PENNSYLVANIA" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "brit gyarmat hivatalos eredeti pecsétje az USA-ban/MARYLAND" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/belgium" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/ausztrália" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/dél-afrika" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/rhodézia" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/új-guinea" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/szovjet-unió" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/fülöp-szigetek" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/svájc" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/franciaország" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/nagy BRITANNIA" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/kanada" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/japán" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/nszk" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/olaszország" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/usa" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/hollandia" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/irán" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/india" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/mexikó" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/brazília" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/spanyolország" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása...400

21 398. Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/ghána" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Egyesült Királyság/Staffa Scotland 1979k. "Arany zászlók/egyiptom" 23K-os aranyfóliás bélyeg, 6 jelzéssel, Calhoun's Collectors Society kiadása Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Nemzetközi Valutaalap" 23 karátos aranyfóliás bélyeg"30 éves az ENSZ" emlékére 6 jelzéssel (csak db!) Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "WIPO-Szellemi Tulajdon Világszervezete" 23 karátos aranyfóliás bélyeg"30 éves az ENSZ" emlékére 6 jelzéssel (csak db!) Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-VI. Henry és IV. Eduárd" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-II. és III. György" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-IV. György és IV. Vilmos" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-VII. Eduárd és V. György" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-VIII. Eduárd és VI. György" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-Edgár" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-Mártír Eduárd" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-III. Vilmos és II. Mária" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-III. Károly és II. János" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-I. János és I. Károly" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-VI. Eduárd és I. Mária" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-III. Richárd" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-IV. és V. Henrik" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-III. Eduárd és II. Richárd" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-V. Eduárd" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Staffa-sziget (Skócia, privát kiadás) "Anglia Királyai és Királynői-II. Vilmos és I. Henrik" 23 karátos sárga és 12 karátos fehér aranyfólia réteges bélyeg 8 jelzéssel Etiópia Addis Abeba új postaépület felavatása sor (Mi ; 22 *ár) Etiópia Császárház és híd sor (Mi ; min 50 ) Etiópia Épületek és tájképek sor (Mi ; min. 42 ) Etiópia Eritrea és Etiópia sor záróértéke (Mi 326; 55 ) Észak-Korea Kis postatiszta összeállítás csak kpl sorok, párok, önálló kiadás (Mi 114 )

22 423. Észak Korea kb Pár ezer csak képes bélyeg ömlesztve + kb 50db blokk v. kisív. Szép színes tételt! Franciaország kb db klasszikus bélyeg vegyes minőségben (Mi kb ) Hongkong "SINGAPORE" '85 blokk 10X (Mi Bl35(10X); 70 ) Horvátország Kis postatiszta összeállítás, jobb sorok, párok önálló kiadások + 2db blokk apró gumihibák (Mi 87,9 ) Indokína kb db átnézetlen bélyeg A4-es berakólapon vegyes minőségben Irán Nasreddin sah 10Fr betapadások (Mi 46; 150 ) Kanada és USA kb db előérvénytelenített bélyeg Liechtenstein Kis tétel jobb bélyegekkel, szolgálati kiadásokkal (Mi 463 ) Liechtenstein Mezőgazdaság sor 15-ös ívdarabban (Mi ; 390 ) Liechtenstein Nagyhercegi pár házasságkötése 200 sor kisívekben (Mi ; 1300 ) Német Birodalom kb Több, mint 1.000db átnézetlen bélyeg ömlesztve közte egyéb német bélyeggel, zömmel pecsételt Német Birodalom kb Több, mint 1.200db átnézetlen bélyeg ömlesztve közte egyéb német bélyeggel, zömmel pecsételt Német Birodalom kb Több, mint 1.200db átnézetlen bélyeg ömlesztve közte egyéb német bélyeggel, zömmel pecsételt Német Birodalom kb Pár ezer bélyeg ömlesztve bajorral, szárvidékkel és egyéb német bélyeggel, kivágásokkal, többletpéldányokkal, szép bélyegzésekkel stb NSZK db Automata bélyeges küldemény, közte magas DM-es bérmentesítések, zömmel klf díszborítékok, alkalmi bélyegzések, FDC stb (Mi min. 100 ) NSZK Automata sor FDC (Mi 1, VS2; 25 ) NSZK/Berlin Automata sor FDC (Mi 1, VS1; 100 ) NSZK/Berlin Automata sor FDC (Mi 1, VS2; 30 ) Olasz államok/szardínia? 1855k. 5 és 10C párban fázisnyomat vegyes minőségben Olasz államok/szardínia Viktor Emanuel forgalmi 5, 20, 80C garancia nélküli bélyegzéssel, apró hibák (Mi 10, 12, 14; 333 ) Olaszország és Szardínia kb Kis összeállítás A4-es berakóban, jobb értékekkel, főleg töredék sorok, néhány klasszikussal vegyes minőségben (Mi kb ) + a berakóban pár száz db modern tengerentúli és Ázsiai bélyegek: Pápua, Nigéria, Malajzia, Szingapúr, Ghána Olaszország II. Viktor Emánuel sor (Mi 16-22; 110 ) Olaszország Nápolyi népszavazás 50. évfordulója bélyegpár garancia nélküli bélyegzéssel (Mi 97-98; 280 ) Olaszország klf légiposta bélyeg (Mi ; 55 ) Olaszország Velencei győzelem sor vegyes fogazással (Mi A, 203C, 204A; 210 **ár) Olaszország Légiposta falcos sor (Mi ; 150 **ár) Olaszország Assisi szent Ferenc halálának 700. évfordulója sor fogazat variánssal (Mi ; 90 ) Olaszország kb Kis összeállítás jobbakkal, töredék és kpl sorok, jobb értékekkel vegyes minőségben (Mi 481 **árral számolva)

99. Filatélia gyorsárverés

99. Filatélia gyorsárverés 99. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenkilencedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. április 29-30-án nyitvatartási

98. Filatélia gyorsárverés

98. Filatélia gyorsárverés 98. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvennyolcadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. március 25-26-27-én nyitvatartási

102. Filatélia gyorsárverés

102. Filatélia gyorsárverés 102. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház százkettedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. július 29-30-31-én nyitvatartási időben.

95. Filatélia gyorsárverés

95. Filatélia gyorsárverés 95. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. december 17-18-19-én nyitvatartási

97. Filatélia gyorsárverés

97. Filatélia gyorsárverés 97. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenhetedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. február 11-12-13-án nyitvatartási

94. Filatélia gyorsárverés

94. Filatélia gyorsárverés 94. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvennegyedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. november 19-20-21-én nyitvatartási

103. Filatélia gyorsárverés

103. Filatélia gyorsárverés 103. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház százharmadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. augusztus 26-27-28-án nyitvatartási

83. Filatélia és képeslap gyorsárverés

83. Filatélia és képeslap gyorsárverés 83. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanharmadik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. január 15-16-17-én

96. Filatélia gyorsárverés

96. Filatélia gyorsárverés 96. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenhatodik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. január 14-15-16-án nyitvatartási

84. Filatélia és képeslap gyorsárverés

84. Filatélia és képeslap gyorsárverés 84. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannegyedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. február

93. Filatélia gyorsárverés

93. Filatélia gyorsárverés 93. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenharmadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. október 29-30-31-én nyitvatartási

48. Filatéliai gyorsárverés

48. Filatéliai gyorsárverés Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Fodor Aukciósház Kft. csapata! 48. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! KIVÉTELESEN CSÜTÖRTÖKÖN

85. Filatélia és képeslap gyorsárverés

85. Filatélia és képeslap gyorsárverés 85. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanötödik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. február 26-27-28-án

91. Filatélia gyorsárverés

91. Filatélia gyorsárverés 91. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenegyedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. augusztus 27-28-29-én nyitvatartási

63. Filatéliai gyorsárverés

88. Filatélia és képeslap gyorsárverés

88. Filatélia és képeslap gyorsárverés 88. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannyolcadik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. május 22-23-án

79. Ajánlatunk árverés tételei

79. Ajánlatunk árverés tételei 79. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1966 Winston Churshill sor + blokk Mi 91-98 + 2...4 000 90003. 1967 Nyári olimpia sor + blokk Mi 175-182...2 400 90006. 1967 Nyári olimpia, Mexikó ívsarki vágott sor

55. Filatéliai gyorsárverés

43. Filatéliai gyorsárverés

43. Filatéliai gyorsárverés 43. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 5. és 10.

92. Filatélia gyorsárverés

92. Filatélia gyorsárverés 92. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenkettedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. szeptember 24-25-26-án nyitvatartási

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés 50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 29, június 1-2-3-án.

73. Filatélia gyorsárverés

73. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenharmadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. március 6-7-8-án, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

72. Filatélia gyorsárverés

72. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkettedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. február 20-21-22-én, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

81. Filatélia és képeslap gyorsárverés

81. Filatélia és képeslap gyorsárverés 81. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanegyedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. november

90. Filatélia és képeslap gyorsárverés

90. Filatélia és képeslap gyorsárverés 90. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház Kilencvenedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. július 16-17-18-án

74. Filatélia gyorsárverés

74. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvennegyedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. április 10-11-12-én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

79. Filatélia gyorsárverés

79. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkilencedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. szeptember 11-12-13-án nyitvatartási időben. Ajánlattételi

60. Filatéliai gyorsárverés

61. Filatélia gyorsárverés

45. Filatéliai gyorsárverés

45. Filatéliai gyorsárverés 45. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. január 30. - február 4. között! Ajánlattételi

29. Filatéliai gyorsárverés

29. Filatéliai gyorsárverés 29. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 31. és február

75. Filatélia gyorsárverés

75. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenötödik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. május 15-16-17-én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

82. Filatélia és képeslap gyorsárverés

82. Filatélia és képeslap gyorsárverés 82. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvakettedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. december

42. Filatéliai gyorsárverés

42. Filatéliai gyorsárverés 42. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. november 7. és 12.

89. Filatélia és képeslap gyorsárverés

89. Filatélia és képeslap gyorsárverés 89. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvankilencedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. június

41. Filatéliai gyorsárverés

41. Filatéliai gyorsárverés 41. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. október 17. és 22.

86. Filatélia és képeslap gyorsárverés

86. Filatélia és képeslap gyorsárverés 86. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanhatodik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. Március 26-27-28-án

17. Filatéliai gyorsárverés

17. Filatéliai gyorsárverés 17. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.

22. Filatéliai gyorsárverés

22. Filatéliai gyorsárverés 22. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 29 - szept.

80. Filatélia és képeslap gyorsárverés

80. Filatélia és képeslap gyorsárverés 80. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanadik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. október 16-17-18-án

44. Filatéliai gyorsárverés

44. Filatéliai gyorsárverés 44. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 31-én 9:00-13:00-ig

78. Filatélia gyorsárverés

78. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvennyolcadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. augusztus 14-15-16-án nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

21. Filatéliai gyorsárverés

21. Filatéliai gyorsárverés 21. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. augusztus 8-14. között.

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között. AJÁNLATTÉTELI

23. Filatéliai gyorsárverés

23. Filatéliai gyorsárverés 23. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 19-25.

31. Ajánlatunk árverés tételei

31. Ajánlatunk árverés tételei 31. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1967 Épületek záróértékek Mi 73-74...15 000 90001. 1951 Forgalmi felülnyomott sor Mi 20-27...6 000 90002. 1964 Forgalmi sor Mi 39-41...1 000 90003. 1964 Forgalmi sor

87. Filatélia és képeslap gyorsárverés

87. Filatélia és képeslap gyorsárverés 87. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanhetedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. április 23-24-25-án

20. Filatéliai gyorsárverés

20. Filatéliai gyorsárverés 20. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 18-24. között. Ajánlattételi

52. Filatéliai gyorsárverés

52. Filatéliai gyorsárverés 52. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. július 27-28-29. Ajánlattételi határidő:

49. Filatéliai gyorsárverés

49. Filatéliai gyorsárverés 49. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 4-5-6-án. Ajánlattételi

53. Filatéliai gyorsárverés

53. Filatéliai gyorsárverés 53. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. augusztus 31-én, valamint szeptember

33. Filatéliai gyorsárverés

33. Filatéliai gyorsárverés 33. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 25-30. között.

67. Filatélia gyorsárverés

67. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatvanhetedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. szeptember 19-20-21-én, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

31. Filatéliai gyorsárverés

31. Filatéliai gyorsárverés 31. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19. között.

13. Filatéliai gyorsárverés

13. Filatéliai gyorsárverés 13. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. március 8-13. között.

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

38. Ajánlatunk árverés tételei

38. Ajánlatunk árverés tételei 38. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1951 Forgalmi felülnyomott sor Mi 20-27...6 000 90001. 1964 Forgalmi sor Mi 39-41...1 000 90003. 1966 Olimpiák Mi 68-76 fekete felülnyomással...18 000 90004. 1966

51. Filatéliai gyorsárverés

51. Filatéliai gyorsárverés 51. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. június 29-30, július 1-2-án. Ajánlattételi

47. Filatéliai gyorsárverés

47. Filatéliai gyorsárverés 47. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. március 13. - március 18. között!

Belföldi EMS Gyorsposta

57. Filatéliai gyorsárverés

57. Filatéliai gyorsárverés 57. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik filatéliai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban december 11-12-14-15-16-án. Ajánlattételi

40. Filatéliai gyorsárverés

40. Filatéliai gyorsárverés 40. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. szeptember 26. és október

14. Filatéliai gyorsárverés

36. Ajánlatunk árverés tételei

36. Ajánlatunk árverés tételei 36. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1960-1963 Albert Schweitzer Mi 154 + felülnyomott Mi 182...1 400 90001. 1960 Nyári olimpia Mi 156...1 200 90002. 1960 Nyári olimpia: Róma Mi 156...1 200 90003. 1960

77. Filatélia gyorsárverés

77. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenhetedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. július 17-18-19-én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

USE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI

USE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI 1. Észak-Európa Norvégia Oslo Svédország Stockholm Finnország Helsinki Dánia Koppenhága Izland Reykjavík 2. Nyugat-Európa Nagy-Britannia vagy Egyesült Királyság, United Kingdom

76. Filatélia gyorsárverés

76. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenhatodik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. június 19-20-21-én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

26. Filatéliai gyorsárverés

26. Filatéliai gyorsárverés 26. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 22-27. között.

37. Filatéliai gyorsárverés

37. Filatéliai gyorsárverés 37. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 25-30. között.

19. Filatéliai gyorsárverés

19. Filatéliai gyorsárverés 19. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 27 - július

34. Ajánlatunk árverés tételei

34. Ajánlatunk árverés tételei 34. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1965 Együttműködés sor Mi 336-337...800 90001. 1966 Egészségügyi világszervezet sor Mi 346-347...1 600 90002. 1966 Madarak sor Mi 340-343...2 000 90003. 1966 20 éves

28. Filatéliai gyorsárverés

28. Filatéliai gyorsárverés 28. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 10-15. között.

27. Filatéliai gyorsárverés

27. Filatéliai gyorsárverés 27. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18. között.

36. Filatéliai gyorsárverés

36. Filatéliai gyorsárverés 36. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 4-9. között.

16. Filatéliai gyorsárverés

16. Filatéliai gyorsárverés 16. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 3-8. között.

69. Filatélia gyorsárverés

69. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatvankilencedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. november 21-22-23-án, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

35. Filatéliai gyorsárverés

35. Filatéliai gyorsárverés 35. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 16-18. között.

2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.:

2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.: 2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ 2018. 08. 03. 1026 Budapest, Riadó u. 5. 1525 Pf. 166. Tel.: +36 1 882 85 00 kapcsolat@kt.hu www.kozbeszerzes.hu A Közbeszerzési Hatóság Elnökének tájékoztatója a Kbt. 62. (1)

12. Filatéliai gyorsárverés

12. Filatéliai gyorsárverés 12. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 8-13. között.

5. Filatéliai gyorsárverés

5. Filatéliai gyorsárverés 5. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. július 10-18. között. Ajánlattételi

1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országokban ( )

1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országokban ( ) 1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országok (1993-2007) Év Országok Összes lakosság /milliárd fő/ Tűzesetek /millió db/ Tűzesetben elhunytak /ezer fő/ 1000 lakosra jutó tűzesetek

38. Filatéliai gyorsárverés

24. Filatéliai gyorsárverés

24. Filatéliai gyorsárverés 24. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 11-16. között.

32. Filatéliai gyorsárverés

32. Filatéliai gyorsárverés 32. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminckettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 4-9. között.

15. Filatéliai gyorsárverés

15. Filatéliai gyorsárverés 15. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 19 24. között.

56. Filatéliai gyorsárverés

56. Filatéliai gyorsárverés 56. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhatodik filatéliai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. november 13-án, valamint 16-17-18-án.

10. Filatéliai gyorsárverés

10. Filatéliai gyorsárverés Minden kedves Ügyfelünknek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk! 10. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik filatéliai árverésének anyagát! Az

39. Filatéliai gyorsárverés

39. Filatéliai gyorsárverés 39. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminckilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. szeptember 5-10.

37. Ajánlatunk árverés tételei

37. Ajánlatunk árverés tételei 37. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1942 Szűz Mária Haiti védőszentje blokksor Mi 1-3 fogazott + vágott (3 stecklapon) / Blocks Mi 1-3 perforated + imperforate...20 000 90001. 1958 Vöröskereszt sor felülnyomással

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Nagykövetségek March 13.

Nagykövetségek March 13. Nagykövetségek 2007. March 13. Albánia Albán Köztársaság Magyarországi Nagykövetsége Cím: 1026 Budapest, Gábor Áron u. 55. Telefon: +31 1 326 8905 Algéria Algériai Demokratikus Népi Köztársaság Magyarországi

54. Filatéliai gyorsárverés

54. Filatéliai gyorsárverés 54. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. szeptember 28-29-30-án. Ajánlattételi

Magyar joganyagok - PSZÁF tájékoztató - a Magyarország területére belépő külföldi t 2. oldal Norvégia Olaszország (Vatikán és San Marino) Portugália R

Magyar joganyagok - PSZÁF tájékoztató - a Magyarország területére belépő külföldi t 2. oldal Norvégia Olaszország (Vatikán és San Marino) Portugália R Magyar joganyagok - PSZÁF tájékoztató - a Magyarország területére belépő külföldi t 1. oldal PSZÁF tájékoztató a Magyarország területére belépő külföldi telephelyű, valamint a magyar forgalmi rendszámú