1 335. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) december 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: december óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők december 10-én 10 órától. Utólagos eladás december 7-13-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 336. gyorsárverésre: december 6. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! Adjon be decemberi aukcióinkra! 336. gyorsárverés: december ig Beadási határidő: december 6. Tételek átvétele: december 21-én, pénteken óra között és december 27-től 337. gyorsárverés: december 21.- január 3-ig Beadási határidő: december aukció: Megtekintés: december 3-6-ig! Tételek átvétele december 10-én 10 órától! 334. aukció elszámolás: december 11-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 240 ft / tétel / árverés. A 2. indításnál 120 ft A vásárlói jutalék 22% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Részvények és sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Érmés és bankjegyes borítékok Magyar bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Modern utánveretek, fantáziaveretek Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi forgalmi sorok Külföldi emlékveretek, plakettek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

3 Numizmatikai kellékek "WWF" műbőr gyűrűs album védőtokkal. Használt, szép állapotú, néhány folttal Fa éremtartó doboz, 6db férőhellyel, részben párnázott belső kárpittal. Használt, jó állapotú. A tok karcos, sarkainál kopásnyomok Kék éremtartó tálca, 88 férőhellyel. Használt, de jó állapotban Szürke érmetartó, kék plüss béléssel, 12db 28mm-es érme számára. Használt, jó állapotban Lindner Forint- és valutavizsgáló készülék, hálózatról működtethető UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus Budapest Adamo, I. kiadás. Újszerű állapotban Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, Új állapotban Adamovszky István: Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest, Új állapotban Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től VIII. 1-ig. I. kötet. Budapest, Magyar Éremgyűjtők egyesülete, Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, Hungarian and German language. Mint condition Bíróné Sey Katalin: Pannoniai pénzverés, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban Csoma Mária: Medicina in nummis. Magyar orvosi érmek katalógusa Budapest, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár, Használt állapotban, jó Dr. Fehérváry: Váltójog Szemináriumi jegyzet, használt, korához képest jó állapotban F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája, Akadémiai kiadó Budapest, Kissé sérült külső borító Fertőszögi Béláné - Kratochwill Mimi (Szerk.): Borsos Miklós Érmei - I. Portrék. Magyar Képek Kiadó, Veszprém-Budapest, Újszerű állapotban Gedai István:Magyar uralkodók pénzeiken. Budapest, Zrínyi Kiadó, Használt, de jó állapotban Györik Márton: Dr. Schimko Dániel-féle Érem- és Régiség-gyűjteménynek katalógusa II. kötet. Pozsony, Néhány lap kijár, korához képest jó állapotban. / Hungary Márton Györik: Dr. Dániel Schimko's Coin and Antiquity Catalog Vol. 2. Bratislava, Some loose pages, in good condition considering it's age Huszár Lajos: Történeti Érmék (2. Újkor) , MÉE kiadás. Használt, jó állapotban Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Használt, külső borítón kis szakadások L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus Budapest, Akadémia Kiadó, Jó állapotban, külső védőborítón kis szakadások L. Kovásznai Viktória: Fejezetek a Magyar Éremművészet Történetéből. Argumentum Kiadó, Leányfalusi - Nagy: Magyarország fém- és papírpénzei MÉE, Budapest, II. Javított és bővített kiadás, használt, jó állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fém- és Papírpénzei II. kiadás. MÉE Csongrád Megyei Szervezete, használt állapotban Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Pénzek ben. A magyar forradalom és szabadságharc pénzei. Kecskemét, MÉE Bács-Kiskun Megyei Szervezete, Lyka Károly: Az érem- és plakettművészet stílusa Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, Budapest, Svájci Egyesület Kft., Új állapotú példány! Nagy Ádám (szerk.): A Numizmatika és a Társtudományok - Konferencia Szegeden október Móra Ferenc Múzeum - Magyar Numizmatikai Társulat, Szeged, Rádóczy Gyula: Legújabb kori magyar pénzek ( ). Corvina kiadó, Budapest, Használt, szép állapotban Réthy László: Corpus Nummorum Hungariae. Magyar egyetemes éremtár. I. kötet: Árpádházi királyok kora. Budapest (Reprint) Soós Ferenc: A magyar fémpénzek feliratai és címerei. Argumentum, Budapest Újszerű állapotban

4 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Szabó Gyula: Friesachi dénárok. Magánkiadás, Underground Kiadó és Terjesztő Kft., Új állapotban Szolláth György: A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének Érmei Budapest, MÉE, 1985, Használt állapotban, jó állapotban Dr. Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II-III. kötet. Budapest, MÉE, Újszerű állapotban "Gróf Dessewffy Miklós barbár pénzei". Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája, Budapest Két kötetben, az egyikben tollal írt megjegyzésekkel, használt jó állapotban BÁV árverési katalógusok gyűjteménye, kék műbőr kötésben. Használt, de rendkívül jó állapotban Numizmatikai Közlöny LXXXVIII - LXXXIX. évfolyam, Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Használt, jó állapotú példány Numizmatikai Közlöny CIV.-CV. évfolyam, Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Használt, jó állapotú példány Az Intercisa Múzeum Kincsi I-IV. Dunaújváros, Intercisa Múzeum Az első kötetben a múzeum Ókori Pénzgyűjteménye, a II-IV. kötetekben a további leletanyag található. Új állapotban Magyarország forint fizetőeszközei. MNB kiadás, információk a forintrendszerről 1998-ig bezárólag, bankjegyekről és emlékpénzekről, mappában Az érem című folyóirat között megjelent 10 lapszáma, egybekötve Az érem című folyóirat között megjelent 8 lapszáma, egybekötve Az érem című folyóirat között megjelent 8 lapszáma, egybekötve Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik. Battenberg, Regenstauf, Walter Funck: Die Notmünzen der deutschen Städte, Gemeinden, Kreise Länder etc., 7. kiadás. Gietl Verlag, Használt állapotban R. Gebhardt - N.J. Backes: Münzkatalog Römische Republic von 290 v. Chr. bis Marcus Antonius. Battenberg, Augsburg, Használt, jó állapotban Heering - Hüsken: Katalog der Abzeichen deutscher Organisationen , 4. bővített kiadás. H.M. Hauschild GmbH, Bremen, Használt állapotban Ursula Kampmann: Die Münzen der Römischen Kaiserzeit. Battenberg, Regenstauf, Zander H. Klawans: Handbook of Ancient Greek & Roman Coins. Whitman Publishing, Atlanta, Használt állapotban Johann Kodnar - Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab 1759, 2. auflage. Bécs, Használt, szép állapotban Ranko Mandic: Tokens of the Countries of former Yugoslavia. Masta Trade, Ljubljana-Belgrád Használt, szép állapotban Jörg Nimmergut: Ordnen Europas - Battenberg Antiquitäten-Kataloge. Battenberg Verlag, Augsburg, Használt, rendkívül szép állapotban Richard J. Plant: Roman Base Metal Coins - A price guide. Rotographic, Holger Rosenberg: Die deutschen Banknoten ab Auflage. Gietl Verlag, Használt állapotban Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 11. Auflage. München, Battenberg, Sérülésekkel, használt állapotban David R. Sear: Roman coins and thier values I-III. London, Szép állapotban Zlatko Viscevic: Kovanice i novcacnice - Jugoslavije, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore i Makedonije 2. izdanje (Coins and Banknotes of Yugoslavia, Slovenia, Croatia, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Montenegro and Macedonia 2nd edition). Rijeak, Tiskara Impress Használt, jó állapotban Iudita Winkler - Ana Hoőartean: Moneda Antica la Potaissa. Comitetul de Cultura si Educatie Socialista al Judetului Cluj, Cluj Használt állapotban Wolfgang Hasselmann: Die privaten deutschen Notmünzen, Band 3: Katalog der privaten Ausgaben H. Gietl Verlag & Publikationsservice, Regenstauf, Használt, jó állapotban Auktionen Meister & Sonntag - Auktion September 2007 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion April 2009 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Oktober 2009 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2010 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Oktober 2011 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion November 2011 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2012 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionen Meister & Sonntag - Auktion Mai 2012 in Stuttgart. Árverési katalógus Auktionhaus H.D. Rauch GmbH. und L. Nudelman Münz-Auktion Oktober Münzen und Medaillen - Katalog I

5 30068.Numismatica Genevensis SA - Ventes aux encheres 5-2 & 3 Decembre 2008, Geneve. Árverési katalógus UBS - Gold and Silver Coins Auction September 2002, Zürich. Árverési katalógus, elkelési listával Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek ~1930. "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" kerékpárost ábrázoló fém verőtő. Szign.:Kiss F. (30mm) Budapest "Az ANKER Általános Biztosító R.T. Magyarországi Igazgatósága" egyénenkénit balesetbiztosítási kötvénye, kiegészítéssel "FONCIÉRE Általános Biztosító Intézet" tűzkár elleni biztosítási kötvénye T:III szép papír Budapest "Állami Biztosító - Állatbiztosítási kötvény" kitöltött kötvény T:III Budapest Ft "Reader's Digest" gyorsasági különdíj bankjegy T:I Amerikai Egyesült Államok "Olimpia Atlanta" VISA kártya a játékok nyitóceremóniájára kiadva (2x). USA "Atlanta Olympics" VISA cash card issued for the openinc ceremony (2x) db-os biztosítás kötvény tétel, közte: "Az ANKER Általános Biztosító Részvénytársaság Magyarországi Igazgatósága", "FONCIÉRE Általános Biztosító-Intézet", "PROVIDENTIA Biztosító Részvénytársaság" T:III Részvények és sorsjegyek Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyereménykötvénye 100K-ról (4x) szárazpecséttel, nyereményszelvénnyel T:II Balatonfüred "A Balatonfüredi Ipartestület által székházépítés és berendezési költségeinek részbeni fedezésére" kibocsátott részjegy 10K értékben, bélyegzéssel T:II fo, apró szakadások Budapest "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról (2x), magyar, német és angol nyelven, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra 480K-ról (5x) sorszámkövetők, magyar és német nyelven, szárazpecséttel, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (7x) közte sorszámkövető pár, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-részvénytársaság " öt darab részvénye egyenként K-ról, három nyelvű, szárazpecséttel, bélyegzéssel és kuponokkal T:III Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajó-Gyár Részvénytársaság" öt darab részvénye egyenként K-ról, kétnyelvű, szárazpecséttel, bélygezésekkel és szelvényekkel T:III Budapest "Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény-Társaság" tíz részvénye egyenként 50P-ről, összesen 500P-ről (2x) sorszámkövetők, szárazpecséttel és bélyegzésekkel, szelvényekkel, mellette a "Budapesti Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság" igazolása "A Rimamurány-Salgó-Tarjáni Vasmű Részvénytársaság" részvény utalványa T:II Budapest "Obligation 6% du Royaume de Hongrie 1925 (A Magyar Királyság 6%-os kölcsön kötvénye)" francia nyelven, felülbélyegzésekkel, szelvényekkel T:III szakadások, ly Budapest "Belvárosi Takarékpénztár Részvénytársaság" öt részvénye egyben 250P-ről (2x), sorszámkövetők, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II Sopron "Soproni Takarékpénztár" részvénye 10P-ről, magyar és német nyelvű, szárazpecséttel (2x) sorszámkövető pár T:II Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvény 50P-ről T:II Budapest "A Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" részvényutalványa 3000P-ről (3x), sorszámkövetők bélyegzéssel és szárazpecséttel T:III fo Budapest "A Magyar Leszámitoló- és Pénzváltó-Bank Ideiglenes elismervény 7%-os 35 éves törlesztéses községi aranykötvényről" elismervény 1000$-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:III fo Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db, egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel T:III Budapest 1946."4 1/2%-kal kamatozó Államadóssági Kölcsönkötvény" bemutatóra szóló ideiglenes elismervénye 100 font sterlingről (7x) sorszámkövetők, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Budapest "4 1/2%-kal kamatozó Államadóssági Kölcsönkötvény" bemutatóra szóló ideiglenes elismervénye 500 font sterlingről (1x) sorszámkövetők, szárazpecséttel, bélyegzéssel és szelvényekkel T:II Budapest "A Külföldi törlesztéses 6%-os aranykötvények évi kölcsön" ideiglenes elismervénye, 1000$-ról szárazpecséttel, aláírásokkal T:III Budapest "COLORIT Festő-Kikészítő Részvénytársaság" részvénye Ft-ról, szelvényekkel (25x) sorszámkövetők T:I

6 Kellékek, katalógusok nagy választékban webshopunkban! Budapest "Margaréta Kereskedelmi Rt." részvénye Ft-ról, (3x) kitöltetlen, három nyelven, szelvényekkel T:I Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye 5Ft értékben "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsönök 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására T:III Budapest "Egyházi Műemlék Alap" sorsjegykölcsön 5Ft-ról a lipótvárosi bazilika felépítésére és egyházi műemlékek fenntartására, bélyegzéssel (3x) T:III "Magyar Királyi Osztálysorsjáték" megrendelő szelvénye a "Dörge Frigyes bank r.t." kiadásában T:I- / Hungary "Magyar Királyi Osztálysorsjáték (Hungarian Royal State Lottery)" order coupon from the "Dörge Frigyes bank r.t" C:AU Vegyes részvény tétel: Budapest "4%-kal kamatozó Állami Nyereménykölcsön" államadóssági kötvénye 50P-ről, szelvényekkel, szárazpecséttel, vízjeles papíron + ~1988. "PLANORG Építőiprai Szolgáltató Kisszövetkezet" névre szóló részvénye 1000Ft-ról (3x) sorszámkövetők + Győr "A Magyar Kárpótlási Jegy Hasznosító Részvénytársaság" törzsrészvénye Ft-ról (8x) sorszámkövetők, vízjeles papíron, szelvényekkel "A Magyar Kárpótlási Jegy Hasznosító Részvénytársaság" törzsrészvénye 1000Ft-ról (5x) sorszámkövetők, vízjeles papíron, szelvényekkel T: Franciaország "Union Centrale des Arts Décoratifs" sorsjegy 1Fr értékben T:III tűly. France "Union Centrale des Arts Décoratifs" lottery ticket about 1 Francs C:F needle hole Francia Indokína / Kambodzsa / Phnom-Penh ~ "Société Fonciere de Cambodge" részvény 100Fr-ról, bélyegzésekkel és szelvényekkel T:II- French Indochina / Cambodia / Phnom-Penh ~ "Société Fonciere de Cambodge" share about 100 Francs, with stamps and coupons C:VF Németország / Weimari Köztársaság / Kiel "Schleswig-Holsteinischer Landschaftlicher Goldpfandbrief" arany kötvény 1000 aranymárkáról, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:I,I- Germany / Weimar Republic / Kiel "Schleswig-Holsteinischer Landschaftlicher Goldpfandbrief" gold loan about 1000 Goldmark, with stamp, invalidated by hole C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Drezda "Grundrenten und Hypotheken-Anhalt der Stadt Drezden" arany jelzálog kötvény 1000 aranymárkáról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-,II Germany / Weimar Republic / Dresden "Grundrenten und Hypotheken-Anhalt der Stadt Drezden" gold mortgage bond about 1000 Goldmark, with embossed stamp, invalidated by hole C:AU,XF Németország / Weimari Köztársaság / Darmstadt "Landeshaupstadt Darmstadt Auslosungs-Schein" kiutalási cédula 50M-ról, szárazpecséttel, lyukasztással érvénytelenítve T:I,I- Germany / Weimar Republic / Darmstadt "Landeshaupstadt Darmstadt Auslosungs-Schein" allotment letter about 50 Mark, with embossed stamp, invalidated by hole C:UNC,AU Német Harmadik Birodalom / Hannover "Hannoversche Landeskreditanschtalt" 4%-os kötvény 1000M-ról, szárazbélyegzővel, lyukasztással érvénytelenítve T:I- German Third Reich / Hannover "Hannoversche Landeskreditanschtalt" loan about 1000 Mark, with embossed stamp, invalidated by hole C:AU Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál / Szibériai Forradalmi Bizottság /2%-kal kamatozó részvény szelvénye 4R 50k-ről (20x) ívben T:III Russian Civil War / Siberia & Ural / Siberian Revolution Committee Coupon of a share with 4 1/2% interest about 4 Rubles 50 Kopeks (20x) in sheet C:F Svájc / Fribourg "Emprunt 40 millions de Francs 3% État de Fribourg" 3%-kal kamatozó állami hitel 500Fr-ról, szárazpecséttel és bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:II,II- tűly. Switzerland / Fribourg "Emprunt 40 millions de Francs 3% État de Fribourg" state loan about 500 Francs, with embossed stamp and stamps, invalidated by holes C:XF,VF needle holes Papír és fém szükségpénzek Budapest f "Magyar Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" T:III hátoldalán ragasztásnyom Budapest f "Központi Sajtóvállalat R.T." + ~ f "Pesti Hírlap" + Miskolc K T:III,III Budapest "Schlick Nicholson Gép-Waggon- és Hajógyár" 2K utalvány T:III ~1940. "Állami Finomliszt Válótjegy" (3x) "ÁLLAMKINCSTÁR" vízjeles papíron T:I Marosvásárhely P "Repülő-Pengő - Repülőgépeket Erdélynek" hátoldalán bélyegzéssel, lezárt fólia tasakban T:II,II- Hungary / Marosvásárhely (Targu Mures) Pengő "Flying-Pengő - Planes for Transylvania" with cancellation on backside, in sealed plastic case C:XF,VF Adamo MAV Marosvásárhely P "Repülő-Pengő - Repülőgépeket Erdélynek" hátoldalán bélyegzéssel, lezárt fólia tasakban T:II,II- Hungary / Marosvásárhely (Targu Mures) Pengő "Flying-Pengő - Planes for Transylvania" with cancellation on backside, in sealed plastic case C:XF,VF Adamo MAV Budapest "Országos Kárrendezési és Kárpótlási Hivatal" kárpótlási jegye 1000Ft-ról (18x), "B" sorozat, sorszámkövetők T:I Kárpótlási jegyről szóló utalvány Ft-os névértékben (3x) sorszámkövetők, "U" sorozat", szárazpecséttel T:I,I

7 30116.Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Ausztria db-os papír szükségpénz tétel T:I,I- Austria pcs of paper necessity notes C:UNC,AU Spanyolország ~ c (6x) + 15c (7x) bélyeges szükségpénz T:I- / Spain ~ Centimos (6x) + 15 Centimos (7x) emergency stamp money C:AU Szovjetunió / Oroszország B + 100B "Mavrodi bankjegyek" T:I Soviet Union / Russia Biletov Biletov "Mavrodi banknotes" C:UNC Érmés és bankjegyes borítékok Ft nagyalakú bélyeges borítékban, pecsételt Felszabadulás (i.) bélyeg blokkal T:I Brazília C borítékban, alkalmi bélyegzésekkel T:I Brazil Cruzeiros in envelope with stamps C:UNC Guernsey P, borítékban, elsőnapi bélyegzéssel T:I Guernsey Pound in envelope with FDC cancellation C:UNC Holland-Antillák G felbélyegzett borítékben T:I Netherlands Antilles Gulden with envelope and cancellation C:UNC Hong Kong $ borítékban, alkalmi bélyegzésekkel T:I Hong Kong Dollars in envelope with stamps C:UNC Kína J felbélyegzett borítékban T:I China Jiao in envelope with stamps and overprint C:UNC Uganda Sh borítékban, alkalmi bélyegzésekkel T:I Uganda Shillings in envelope with stamps C:UNC Zambia K borítékban, alkalmi bélyegzésekkel T:I Zambia Kwacha in envelope with stamps C:UNC Argentína c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Argentina Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Ausztria Sch "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Austria Schilling "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Bahamák c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Bahamas Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Bahrein f "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Bahrain Fils "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Bangladesh p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Bangladesh Poisha "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Barbados c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Barbados Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Belgium Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Belgium Francs "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Belize c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Belize Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Bermuda c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Bermuda Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Bolívia c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Bolivia Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Brazília c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Brazil Centavo "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Brunei s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Brunei Sen "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Bulgária s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Bulgaria Stotinki "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, 7

8 Nézzen körül webshopunkban is! Chile c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Chile Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Ciprus m "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Cyprus Mils "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Dánia ö "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Denmark Öre "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Dél-Afrika c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 South Africa Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Dél-Korea W "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 South Korea Won "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Dominika c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Dominica Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Dominikai Köztársaság c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Dominican Republic Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Egyiptom m "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Egypt Milliemes "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Etiópia 1969 (1977). 25S "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Ethiopia 1969 (1977). 25 Santeem "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Falkland-szigetek p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Falkland Islands Pence "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Felső Volta Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Upper Volta Franc "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Fidzsi-szigetek c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Fiji Islands Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Finnország p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Finland Pennia "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Francia-Polinézia Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- French Polynesia Franc "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Franciaország Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- France Francs "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Gambia b "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Gambia Butut "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Görögország D "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Greece Drachmai "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Grenada c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Grenada Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Guernsey p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Guernsey Pence "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Guyana c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Guyana Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Haiti c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1-,2 Haiti Centimes "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU,XF Holland-Antillák c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Netherlands Antilles Cent "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Hollandia c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Netherlands Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC

9 30165.Honduras c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Honduras Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU India p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- India Paise "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Indonézia R "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Indonesia Rupiah "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Irak f "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Iraq Fils "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Irán R Cu-Ni "Muhammad Reza Shah Pahlavi" felbélyegzett boríték, bélyegzéssel T:1-,2 Iran Rial Cu-Ni "Muhammad Reza Shah Pahlavi" in envelope with stamp and cancellation C:AU,XF Izland K "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Iceland Krónur "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Izrael A "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Israel Agorot "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Írország p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1,1- Ireland Pingin "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC,AU Jamaika c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Jamaica Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Japán Y "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Japan Yen "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Jersey p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Jersey Pence "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Jugoszlávia D "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Yugoslavia Dinara "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Kajmán-szigetek c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Cayman Islands Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Kanada c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Canada Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Kelet-karibi Államok $ "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:2 East Caribbean States Dollar "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:XF Kiribati c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Kiribati Cent "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Kuvait f "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Kuwait Fils "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Lesotó s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Lesotho Sente "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Luxemburg Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Luxembourg Francs "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Makaó a "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Macau Avos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Malajzia s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Malaysia Sen "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Mali Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Mali Francs "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Man-sziget p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Isle of Man Pence "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU

10 Adjon be árveréseinkre: gyors átfutás, kiváló eredmények! Marokkó s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Morocco Santimat "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Mauritius c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Mauritius Cent "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Málta c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Malta Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Monaco c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Monaco Centimes "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Mongólia m "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Mongólia Mongo "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Montserrat c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Montserrat Cent "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Mozambik c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Mozambique Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Nagy-Britannia p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Great Britain Pence "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Nepál p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:2 Nepal Paisa "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:XF Norvégia K "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Norway Krone "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Nyugat-Szamoa s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Western Samoa Sene "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Olaszország L "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Italy Lire "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Pakisztán p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Pakistan Paisa "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Panama c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Panama Centesimos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Portugália E "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Portugal Escudo "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Ruanda Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Rwanda Franc "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Saint Kitts c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- St. Kitts Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Salvador c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Salvador Centavos "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC San Marino L "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- San Marino Lire "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Saint Vincent c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- St. Vincent Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Salamon-szigetek c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Solomon Islands Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Seychelles-szigetek c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Seychelles Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Sierra Leone c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Sierra Leone Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU

11 30211.Spanyolország P "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Spain Peseta "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Srí Lanka R "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Sri Lanka Rupee "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Suriname c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Suriname Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Svájc r "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Switzerland Rappen "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Svédország K "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Sweden Kronor "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Szenegál Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Senegal Francs "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Szingapúr c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Singapore Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Szudán m "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Sudan Millim "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Szváziföld c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Swaziland Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Szovjetunió k "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Soviet Union Kopeks "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Tajvan ~ Y "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Taiwan ~ Yuan "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Tanzánia Sh "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Tanzania Shilingi "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Thaiföld s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Thailand Satang "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Togo Fr "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 Togo Francs "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Tonga s "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Tonga Seniti "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Trinidad és Tobago c "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Trinidad and Tobago Cents "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Uruguay P "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Uruguay Peso "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Új-Zéland p "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1 New Zealand Penny "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:UNC Vatikán L "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Vatican Lire "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, with Dutch description C:AU Venezuela B "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Venezuela Bolivar "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, Zambia n "Nemzetek pénzérméi" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, holland nyelvű leírással T:1- Zambia Ngwee "Coins of all Nations" in envelope with stamp and stamping, "Coin Sets of All Nations" album érmés borítékokhoz, hármas osztású berakólapokkal, összesen 75 férőhellyel. Használt, jó állapotban "Coin Sets of All Nations" album érmés borítékokhoz, hármas osztású berakólapokkal, összesen 75 férőhellyel. Használt, jó állapotban

Személyi díjszabások Név: Alföld Kábel Kft. Pénznem: HUF

Svájci adószeminárium

Svájci adószeminárium Zürich Zug www.taxexpert.ch Svájci adószeminárium Sebestyén Péter,, Zürich Budapest, 2015. június 24. 2015. All rights reserved. Tartalom 2 I. Fontos tudnivalók a svájci adórendszerröl II. III. IV. Az

jacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak

DPD Express szolgáltatás

Általános szerződési feltételek VoIP telefonszolgáltatásra / MÓDOSÍTÁSOK KIVONATA /

Általános szerződési feltételek VoIP telefonszolgáltatásra / MÓDOSÍTÁSOK KIVONATA / székhely: 9700 Szombathely, Rákóczi Ferenc u. 1. Általános szerződési feltételek VoIP telefonszolgáltatásra / MÓDOSÍTÁSOK KIVONATA / Szombathely, 2012. június 29. 1 1. számú melléklet Havi előfizetési

TRIOTEL Távközlési Kft.

3. sz. MELLÉKLET Összes alkoholfogyasztás per fő (15 év felettiek) tiszta alkoholt számítva literben

3. sz. MELLÉKLET Összes alkoholfogyasztás per fő (15 év felettiek) tiszta alkoholt számítva literben 3. sz. MELLÉKLET Összes alkoholfogyasztás per fő (15 év felettiek) tiszta alkoholt számítva literben Ország Össz. Ország Össz. Ország Össz. Ország Össz. Irán 0.00 Brunei Darussalam 0.49 Kiribati 1.66 Jamaica

Felnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 FELSŐOKTATÁSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA202 SZAKKÉPZÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

új díjzóna ( től)

új díjzóna ( től) Nemzetközi díjzóna irány megnevezése 1 új díjzóna (2016.12.01- től) régi díjzóna (2016.11.30- ig) MEXIKÓ Nemzetközi 1 Nemzetközi 4 SPANYOLORSZÁG - (SHARED COST) Nemzetközi 1 Nemzetközi 5 BULGÁRIA Nemzetközi

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK 1. Projektmenedzsment és megvalósítás Hozzájárulás a koordinátor intézmény tevékenységeihez 500 euró havonta Hozzájárulás a partner

TRIOTEL Távközlési Kft.

ISIS-COM Szolgáltató Kereskedelmi Kft.

ISIS-COM Szolgáltató Kereskedelmi Kft. SZOLGÁLTATÁSI DÍJAK I-Tel telefoncsomag Havi előfizetési díjak (Ft) Előfizetési dij 752 203 955 Számfenntartási díj 1 394 106 500 Korlátozás időtartama alatti előfizetési díj 394 106 500 1 szolgáltatás

TRIOTEL Távközlési Kft.

MAGYARORSZÁG -ajánlat készült: 2014 március 10.- H Zóna 1-3

A PISA 2003 vizsgálat eredményei. Értékelési Központ december

A PISA 2003 vizsgálat eredményei. Értékelési Központ december A PISA 2003 vizsgálat eredményei Értékelési Központ 2004. december PISA Programme for International Students Assessment Monitorozó jellegű felmérés-sorozat Három felmért terület Szövegértés, matematika,

Belföldi hívásdíjak Nettó Bruttó. Szolgáltatás Havi díjak Nettó Bruttó

Belföldi hívásdíjak Nettó Bruttó. Szolgáltatás Havi díjak Nettó Bruttó Szolgáltatási díjak Egyéni Előfizetők részére (ÁSZF 3 /A. sz. melléklet) Érvényes 2017. február 01. naptól A bruttó árak a 27%-os általános forgalmi adót tartalmazzák. Hívásirány megnevezése Belföldi hívásdíjak

XII. sz. melléklet Díjszabás

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként

VoIP hívásdíjak bruttó összegei országonként Afganisztán 69 HUF 1.15 HUF Afganisztán mobil 73.2 HUF 1.22 HUF Albánia 15 HUF 0.25 HUF Albánia mobil 68.4 HUF 1.14 HUF Algéria 49.2 HUF 0.82 HUF Algéria mobil 46.2 HUF 0.77 HUF Amenia 22.2 HUF 0.37 HUF

Csúcsidő: Magyarországi munkanapokon

Csúcsidő: Magyarországi munkanapokon NeoPhone Hívókártya árlista NeoPhone Calling Card price list Érvényes 2010.05.01-től. Az árak az áfát tartalmazzák Valid from 01.05.2010. Prices include VAT Perc alapú számlázás Nincs kapcsolási díj Emeltdíjas

I. melléklet: Általános díjszabás. I.1 Internetszolgáltatás díjszabása

I. melléklet: Általános díjszabás. I.1 Internetszolgáltatás díjszabása I. melléklet: Általános díjszabás I.1 Internetszolgáltatás díjszabása A szolgáltatás nyújtásához az adótornyunk és az Megrendelő telephelye között szükséges mikrohullámú pont-pont kapcsolat egyedi kialakítása

EGYEDI SZOLGÁLTATÁSI SZERZŐDÉS

Közel-és Távol-Kelet gazdasága Gazdasági átalakulás tanúságai közel sem távolról

Közel-és Távol-Kelet gazdasága Gazdasági átalakulás tanúságai közel sem távolról Közel-és Távol-Kelet gazdasága Gazdasági átalakulás tanúságai közel sem távolról Tárgyjegyző: Dr. Nagy Zoltán tanszékvezető, egyetemi docens (A/4 ép. 11.sz.) Világ- és Regionális Gazdaságtan Intézet Világgazdaságtani

NeoPhone a NetTelefon

NeoPhone a NetTelefon NeoPhone a NetTelefon NeoPhone VoIPer árlista Forgalmi díjak (Ft/perc) Nappali időszak Kedvezményes időszak Nettó Bruttó Nettó Bruttó NeoPhone hálózaton belüli hívások 0,00 0,00 0,00 0,00 NeoPhone hálózaton

Mellékelten továbbítjuk a delegációknak a COM(2018) 139 final számú dokumentum I-IV. mellékletét.

Mellékelten továbbítjuk a delegációknak a COM(2018) 139 final számú dokumentum I-IV. mellékletét. Az Európai Unió Tanácsa Brüsszel, 2018. március 15. (OR. en) Intézményközi referenciaszám: 2018/0066 (COD) 7212/18 ADD 1 CODIF 8 CODEC 397 VISA 52 JAVASLAT Küldi: Az átvétel dátuma: 2018. március 14. Címzett:

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft.

TRIOTEL Távközlési Szolgáltató Kft. TRIOTEL Távközlési Kft. helyhezkötött telefon szolgáltatásának alap és kiegészítő szolgáltatások díjai 1. Lakossági díjcsomagok leírása A lakossági díjcsomagokat lakossági ügyfeleinknek ajánljuk. 1.1.

Életminőség 28 NEMZETKÖZI RANGSOROK

Életminőség 28 NEMZETKÖZI RANGSOROK 28 NEMZETKÖZI RANGSOROK Életminőség Társadalmi fejlettség mutatószáma a Legmagasabb, 2011 1 Norvégia 94,3 2 Ausztrália 92,9 3 Hollandia 91,0 Egyesült Államok 91,0 5 Kanada 90,8 Írország 90,8 Új-Zéland

Poggyász: méret- és súlykorlátozások - United Airlines

Poggyász: méret- és súlykorlátozások - United Airlines Utolsó aktualizáció: 14.04.2019 Poggyász: méret- és súlykorlátozások - United Airlines United Airlines Nézd meg a United Airlines poggyász-szabályzatát. Ne feledd, hogy minden szolgáltató csomagszabályzata

Új FedEx tarifák Érvényes 2015. január 5-től

Új FedEx tarifák Érvényes 2015. január 5-től Új FedEx tarifák Érvényes 0. január -től Nem számít, hogy a szállítmánya nehéz vagy könnyű, sürgős vagy kevésbé időérzékeny, a FedEx-nél megtalálja a megoldást. Ön is profitálhat a versenyképes árakon

A BIZOTTSÁG 147/2009/EK RENDELETE

A BIZOTTSÁG 147/2009/EK RENDELETE 2009.2.21. Az Európai Unió Hivatalos Lapja L 50/5 A BIZOTTSÁG 147/2009/EK RENDELETE (2009. február 20.) az export-visszatérítések, exportlefölözések és egyes gabonafélékre és rizsre vonatkozó kiviteli

Belföldi EMS Gyorsposta

1. számú Melléklet - Díjtáblázat. Csúcsidő / Peak (Ft/perc / HUF/ min) Kedvezményes időszak / Off peak(ft/perc / HUF/min)

1. számú Melléklet - Díjtáblázat. Csúcsidő / Peak (Ft/perc / HUF/ min) Kedvezményes időszak / Off peak(ft/perc / HUF/min) 1. számú Melléklet - Díjtáblázat Csúcsidő: magyarországi munkanapokon 7-18 óra között Peak: Hungarian workdays: between 7 am - 6 pm Off peak: all other period Csúcsidőn kívül: minden egyéb időszak Nettó

Az Erasmus+ program összes tevékenységtípusában a következő országok vehetnek részt: Norvégia Törökország Szerbia3

Az Erasmus+ program összes tevékenységtípusában a következő országok vehetnek részt: Norvégia Törökország Szerbia3 Támogatható országok Az Erasmus+ program a következő országok számára elérhető: Programországok Az Erasmus+ program összes tevékenységtípusában a következő országok vehetnek részt: Az Európai Unió (EU)