Kisárverés február 18.

Download "Kisárverés 2012. február 18."

1 Kisárverés február megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T Emlékpénzek: 100 Ft LEB 1988, 50 Ft Vadvédelem T Ft MTA 1975 T Ft MNM 1977 T Ft Bartók 1981 T Ft Barcelona 1989 T Emlékérmek: Honvéd magánnyugdíjpénztár, Magyar Köztársaság, Eger T Magyar Légierı ez. Kat. Biztonsági Hivatal, Honvédelmi Minisztérium T Honvédelmi Minisztertıl 3 unc. 925-ös ezrelék T1/ Klapka György lövészdandár NATO 1 unc. T MT , NATO 1 unc. Ez. T USA 1 doll ez. T1/ Ft Mathias I. PP T Flór Ferenc, Kat. Bizt.-i Hiv. (2) T Kat. Bizt.-i Hiv., CIB bank, Churchill T1/ Szab.harc 300 évf. 3 unc 925 ezrelék ez. T MKB Felelısséggel a gyermekekért ez T Jósa András, Eger-Gyöngyös, Magyar mill. Ez. T Honvédelmi Minisztérium, Zrínyi M. Nemzetvédelmi Egyetem (2) ez. T India 5,50,100 Rup. 1997, Románia, Rendırség (2) T Emlékérmek: Katonai felderítı Hivatal fém T Millecentenárium ez. T Honvédelmi Minisztérium Fém T Millecentenárium ez. T Szárazföldi parancsnokság (Szfehérvár) T Honvédelmi Minisztertıl ez. T Tapolcai kiképzı központ ez.br. T Polg. Nemzetbizt.-i Hiv ez. T Magyar Honvédság Eger ez.br., ar.br. T Polg. Nemzetbizt.-i Hiv ez. T Boldog Új évet 2004 fém T NATO Biztonsági Program Beruházási 2005 arbr. Hungária 2006 NAPMO 2006 ezbr. T Magyar Légierı , Ag 999 ezrelék 1 unc. Katonai Bizt.-i Hivatal ezbr. T Honvéd Vezérkar Védelmi Tervezési Fıcsoport fınökség Ag 925 ezrelék 1 unc. Magy. Közt. Honvédelmi Minisztérium Ag 925 ezrelék 30gr. T Honvéd Önk. És Magánnyugdíj pénztár ezbr. Román Ministry of Defence arbr. T Magyar Közt. Okt. 23 Ag 925. Szt. György -Rendırség Ag. 925 T

2 3.6 Szerencsejáték Rt. Ag. 999 Magy. Közt., Honvédelmi Min., FEM T Magy. Közt. Katonai Bizt.-i Hivatal, ezbr. Polg. Nemzetbizt. Szolgálat 190 Ag.925 T Szolnoki Diadal Fém, Br. T Államalapítás évf Ag T Esztergomi Érsekség ezbr. Brüsszel-Camna ezbr. T Nemzetközi Rendırség Francia ezbr. Román Katonai érem arbr. T Tábori Lelkészi Szolgálat 1994 fém Halasi csipke 100 évf. Ag. 999 T Amerikai Alkotmány 200 évf. 1 dollár Ag NATO Ag. 925 T Badacsony borvidék Ag Információs Hivatal arbr. T zloty (keretben) T Emlékérem: BM Kórház 55 évford. T Magyar Honvédség II. Rákóczi F. mősz. Zászlóalj (fém) Br. T H.M. Ingatlankezelés br., arbr., ezbr. T Tábori püspökség ez + br. T Tábori püspökség ez + br. T Partnership for peace Fém T MT tall SF T Kırösi Csoma Sándor ez + arbr. T a Hazáért Kat. Felderítı Hivatal Fém, Br, arbr., ezbr. T Bercsényi Miklós lövészdandár Fém Br. T tallér 1780 SF T2/ kr B, 4 kr B, 1 kr A, kr A, 5 p (2) 10 fill. 1915, 1 heller 1901, 1909, 1911 T3/ Horthy Miklós újra temetése, Kenderes 1993 Ez. T Antal József 1993 ez. T Attila Rockopera 1993 ar. Bronz T Lázsiás ezüstpénzek : 7 db F.J. forint, 1 db 2 koronás 1 db 5 lei össz. 122gr Ag T Mongol aprópénzek 34 db berakóban T Ezüst emlék 10 euró német 2009, 2010 (4) T Római kisbronz T Oszmán birodalom T Vegyes arab aprópénz T Vegyes arab aprópénz T Román vegyes apró T Vegyes ezüst aprópénz T USA érem ar. Bronz, 1973 T Klf. Érmek Br? T Forint - FAO-83 PP, BU - Pápa, Petıfi- Botev PP Forint 1968 T Forint 1946 T Forint 1950 P.V. T Forint , T Forint 1946, 47 T1 5600

3 6.8 1 Forint 1949, 50, 52 kor.ny. T fillér 1948 T fillér rozetta T fillér 1953, 65, 66 T fillér "akasztófás" T fillér 1967 T fillér 1938 (2) T1 50 fillér 1926, 38 T /10 krajcár 1863 B, 1 fillér KB (T1!) 1 Heller pólyás T korona 1920 (papírpénz) T korona 1919 V-15-.Más törv (papírpénz) T mill. B-pengı - MINTA perf. (papírpénz) T pengı VH (3) - vált. 5 pengı VH - "vv " változat (papírpénz) T1-2 T pengı VH (papírpénz) T (3)-50000(1) (4) (6) (5) ADÓPENGİ változatok (papírpénz) T Zsákbamacska - fıleg magyar papírok T2-4 kb Zsákbamacska - 1 Ft- Alu T2-4 kb. 210 db Képeslapok : Bpest - Kossuth híddal Helmut Caspar num. Lapja T Svájc - Liechtenstein FDC, lapok T Sport érem ( lövész ar. Ez, football Mexico Ni) T Lengyel VI. garas János Kázmér T Lengyel garas 1527, 1539 Danzig, 3 krajcár, 3 garas bronz EB T kopek 1830 (kny) 1855 T daler 1718 (Svéd) 3 pf 1864 A, 2 pf 1867 A (porosz) T évf.. Keszthelyi Csop. Ez, 4 penny 1838 (fny) 20 dínár 1938, 10 korona 1932 (erısvágás) súly 24,75 gr T márka 1934 G, 1/2 márka 1915 D. 10 schill. 1958, 1967 T /2, 1/4 dollár 1964 ( 1/2 keretben ) dime 1919 (ly) 1947, 1966 T , 5 forint 1948 T gulden 1878, 1879 jn. T florin 1879 KB, 1883 KB, 1891 KB (ph) T pengı 1930, 1938 (ph) T tallér 1780 SF T Ft 1947 T kronen 1912, 1 krone 1895, 1901, 1914, 1915 (3) 1916 T kor. 1912, 1913 KB, 1 kor. 1893(2) 1894(2) 1895, 1896, 1915 KB (4) T pengı 1937 (2) 1938 (2) 1939 (2) T pengı 1926 (3) 1927 (3) 1937, 1938, 1939 (4) T pengı Liszt F. (2) II. Rákóczi F. T korona 1896 KB Millennium T Poltura 1706, 1707 KB T Európai vegyes apró ( 15 ország ) 130 db 1761 és 1945 között T SZU Hısvárosok jelvények T Magyar: 200 Ft Gyermek év 1979 T I. Lipót VI. kr KB, MT és II. József rézpénzek (7) T

4 8.4 Rézpénz 1816 (2), 4 kr. 1861, 1868 T Orosz bronzpénzek 1/2 kop. 1910, 1 kop. 1911, 2 kop 1908, 3 kop 1916, 5 kop. 1911, 5 kop 1798 ph T2/ Magyar papír: 10 Ft 1969 (2), 20 Ft 1975 (2), 50 Ft 1980 H sor ( T3) T Num. Zsebkönyv I., II., III., (1998) T Magyar fizetıeszközök papír és fém Tört.-i érmek 2 új kor MNB kiadvány sorszámos T MNB MO forint fiz. Eszk papír és fém, emlék T Pécsi Krónika : Az érem győjt. története T Pécsi Krónika : Pécs szükség pénzei ( ) T Pécsi Krónika: Elfeledett pécsi iparosok T Magyar emlékpénzek 5000 Ft-os siklósi vár T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft 29. Nyári olimpia T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Kodály T1/ Magyar Emlékpénzek 5000 Ft debreceni ref. nagytemplom T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Teller Ede T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Szt. Erzsébet T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft Batthány Lajos PP T1/ Magyar emlékpénzek 5000 Ft gyulai vár T1/ Emlékérmek Zalaegerszeg kosárlabda csap ez. T1/ Emlékérmek 1000 éves a magyar pénzverés 2001 ez. T1/ Emlékérmek II. Rákóczi F. 300 éves évford ez. T1/ Emlékérmek Kossuth Lajos Monok 2001 ez. T1/ Emlékérmek Károlyi Mihály Nagymágocs ez. T1/ Emlékérmek Jelky András Baja bronz csegely T1/ Emlékérmek KÁFOR, Buék 2003 fém T Emlékérmek Ügyvédi Kamara, MSZP 1999 arbr. T Emlékérmek Magyar Hiszekegy + tok ez. T Escudo 1991, tiroli garas másolat, meiseni porc. T Ópusztaszer Feszti körkép bır tokban fém T Mongol album benne 1970-tıl 1 mongó és 10 tugrik között T Album 7 db orosz 5- Rb. 5 db bronz emlékérem T Album 52 db angol aprópénz T Album 15 db vegyes aprópénz (1 ezüst) szovjet, lengyel ,2,5,10,15,20 mongó 1937, 1945, 1919 teljes sorok T Tugrik 1976 T1/ Tugrik 1976 T1/ Tugrik 1984 T1/ Cseh fillér, Bécsi fillér, Athéni denár, Tiroli grossett T Arab vegyes apró. Ez, Br. (ly) T cronen 1900, évf. (ph) T korona 1896 KB Milleniumi T pengı Liszt F.(2) II. Rákóczi F. T korona 1900 (2) 1908 KB (ph) T krajcár 1662 Tirol, 1641 Dreslau, Bécs (ph) T VI. krajcár 1744 Gráz (4/5) 1,3,10,20 krajcár ezüst értékelés (9) T XV. Krajcár 1662 CA T3/4 1000

5 krajcár 1665 Prága T3/ denár 1694 KB T3/ krajcár 1665 Neuburg, 1670 Bécs, 1700 GE. Prága T krajcár, 6 krajcár ( lyukas, repedezett, kopott ) ezüst T Szlavon denár ÉH SZ. 2,3 (ph) T Zsigmond denár ÉH 449/, parvus (4) T I. Mátyás denár vegyes (ph) T K. Róbert denár EH 393/h., I.Lajos denár ÉH 429/gr T garas 1586 riga (Báthori G.) ly. T3/ Vereinsthaler 1864 A. Peremhibák T2/ márka évf. Ph. T3/ kr NB. 1 kr jn. Ph. T Masaryk 1935 Ag., 10 évf Ag. 34,0g ph. T Masaryk 10, 20 kor. 1928, T , 50 kor (Sztálin), 100 kor. 1951(Gottwald) ph. T kor. 1947, 1948, 10 kor. 1954, T kor. 1972, 10 kor. 1964, T kor. 1965, T kor. 1970, 1970, 10 kor T kor. 1980, 1980, 1981, T kor változatok T kor (3) vált. 1982, T kor változatok T kor. 1971, 1972, T kor. 1971, 1974, T kor. 1975, 1977, T kor. 1971, T kor. 1978, 1979, T kor. 1976, T kor. 1976, T kor változatok T kor. 1986, 1987, 1988, T kor. 1990, 1991 (4) változatok T Szolgálati érem (Rákosi cím) árvízvádelem T Carolus sebesülési érem I.F.J dec. 2. T I.F.J. Signum Memoriae (ph.) T Háborús Emkékérem T

Kisárverés Újabb változat2!

Kisárverés Újabb változat2! Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:

T1-1 Vöröskeresztes jelvény (32 db) dobozban.

Kisárverés 2012. október 20.

Kisárverés 2012. október 20. Kisárverés 2012. október 20. 1. tartás db kikált.ár 1.1 MÉE árv. Katalógus 1991-96 bekötve 1997-2007, (21) 22 1200 1.2 10 euró 2011 Liszt F. PP T1 1 3000 1.3 Portugál 50 escudó 1969,20 esc. 1966 T1 2 3000

Kisárverés 2012 március 10.

Kisárverés 2012 március 10. Kisárverés 2012 március 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 F.J. 1kor T2/3 7 3500 1.2 F.J. 5kor 1908, 1Fl 1861A ph T2/3 2 6000 1.3 5P 1930, 2 Sch 1928, 5 Ft 1967 T3 3 4000 1.4 Bajor tall 1764 T3

Kisárverés 2011. 01.22.

Kisárverés 2011. 01.22. Kisárverés 2011. 01.22. 1. Tartás Darab Kikiált. Ár 1.1 50, 100 Ft 1969, 1970 T1-1 4 8000 1.2 50, 100 Ft 1972 T1-1 2 5000 1.3 50, 100 Ft 1973, 100 Ft 1972 Budapest T1-1 3 5000 1.4 20 Ft, 110 Ft (2) 1948,

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. Kisárverés 2016.09.17. tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek 750 Ft 1998. LVB; Budapest PP 1-1 2 2 000 Ft 1.2 2000 Ft Balatoni hajók Phonix 1998. Ag BU, PP 1-1 2 7 000 Ft

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2016.03.19. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Mária Terézia: Tallér SF 1780 korábbi 2/2 1 3 000 Ft 1.2 Mária Terézia, II. József, Ferenc: Rézkrajcárok 2-3 29 3 000 Ft 1.3 Ferenc József:

Kisárverés Május 19. 1. tartás db kikált. ár

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31. Kisárverés 2015. április 11. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1 5000 Ft Szt. Erzsébet 2007 1/1 1 6 000 Ft 1.2. 1000 Ft Bánki D. PP, T-Modell PP, Masat-1 PP, Hírmondó Ni 1-1 4 4 600 Ft 1.3.

Kisárverés március 19.

Kisárverés március 19. Kisárverés 2011. március 19. 1. tartás db kikált. ár 1.1 500 Ft Vadvédelem 1988+50 Ft Vadvédelem T1 2 3500 1.2 10 Ft+20 Ft+20 Ft FAP, 50 Ft Vadvédelem T1 4 1200 1.3 10 fill 1915 CuNi T1 10 1000 1.4 50

Kisárverés 2011. április 16.

Kisárverés 2011. április 16. Kisárverés 2011. április 16. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 visszavonva 1.2 2 korona 1912 KB T1-2 4 4600 1.3 visszavonva 1.4 2 kronen 1912, 1913 (2) T1-2 3 4600 1.5 1 forint 1876 KB, 1890 KB (Fiume címer)

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2014.04.26. 1. tartás db kikiált.ár 1.1. Pest - Buda - Óbuda 100. Évf. 1973. Ag 1/1 1 4 000 1.2. Mátyás kir. 1990. Ag PP 1/1 1 4 000 1.3. Magyarország Köztársaság 1989. okt.23. Ag PP 1/1 1 4

Kisárverés 2010 február 20.

Kisárverés 2010 február 20. Kisárverés 2010 február 20. 1. Anyag 1.1 20 kr. 1838, 1841 B. T3-3 2 db 1200 1.2 20 kr. 1843, 1844 B. T3-3 2 db 1200 1.3 20 kr. 1845, 1846 B. T3-3 2 db 1200 1.4 Jelvények magyar-külföld T1-3 220 db 500

Magyar Éremgy jt k Egyesülete Hajdú-Bihar Megyei Szervezete Debrecen Gyorscsere Közvetítés 2009/5

Magyar Éremgy jt k Egyesülete Hajdú-Bihar Megyei Szervezete Debrecen Gyorscsere Közvetítés 2009/5 Magyar Éremgy jt k Egyesülete HajdúBihar Megyei Szervezete Debrecen Gyorscsere Közvetítés 2009/5 4034 Debrecen, Faraktár u. 67. 2009. Nov. 22. 11óra NUMIZMATIKAI GYORSCSERE 2009. nov.22. 11óra Vasutas

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft Kisárverés 2018.03.24. Megnevezés tartás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Ausztria 50 schilling emlékpénzek (teljes sorozat) 1959 Andreas Hofer Ag 0.900 20 g 34 mm 1/1 1 2 000 Ft 1.2 1963 600 éves Tirol Ag 0.900

Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár

Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár Kisárverés 2014. Szeptember 27. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Királysor: Zsigmond, Szt. István, III.István, Albert, I.Mátyás br. 42,5 mm 1-1 5 1 600 Ft 1.2. Királysor: Szapolyai J. - I. Ferdinánd, II.Béla,

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft Kisárverés 2018.02.24. 1. 1.1 Megnevezés tartás darab kikiáltási ár Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag 1.2 I. Lipót 1662 KB, Lotharingiai Ferenc 1756 KB, Bethlen

Kisárverés 2014. március 22.

Kisárverés 2014. március 22. Kisárverés 2014. március 22. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Spanyol másolatok 5 pezeta, 20 reál 2-2 5 2 000 Ft 1.2. Egyesületi br. Érmek: MÉE 10 éves, XIX. Vándorgyűlés 1-1 2 500 Ft 1.3. Erdélyi Fejedelmek

Kisárverés 2015.02.21.

Kisárverés 2015.02.21. Kisárverés 2015.02.21. 1. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1.1 1000 Ft Bánki D., Puskás T., Adorján I., T-Modell Ni PP 1-1 4 4 600 Ft 1.2 1000 Ft Adorján I., Bíró L., T-Modell PP Masat-1 BU 1-1 4 4

Vegyes Ázsia, Ciprus, Tunézia, Mexikó, Thaiföld, Fülöp-szgk., Kína, Hongkong + Szovjet(15) Ft 3.4.

Vegyes Ázsia, Ciprus, Tunézia, Mexikó, Thaiföld, Fülöp-szgk., Kína, Hongkong + Szovjet(15) Ft 3.4. KISÁRVERÉS 2014. 05. 24. 1. tartás db kikált. ár 1.1 Amerikai tengerészgyalogos bajonett 16 000 Ft 1.2. Amerikai tengerészgyalogos tőr másolat 5 000 Ft 1.3. Orosz AK tőr 7 000 Ft 1.4. Fafaragó kés tokban

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 125. 2015/2. 229. tétel (60%) Budapest, 2015. november 7. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 120. 2013/1.

Kisárverés

Kisárverés Kisárverés 2015.01.24. 1. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1.1 F.J. 1 cor 1893,94, 1914(3) 1-3 5 3 000 Ft 1.2. F.J. 1 cor 1893,95, 1914(3) 1-3 5 3 000 Ft 1.3. F.J. 1 cor 1895, 1914,15(3) 1-3 5 3 000

A megbízásoknál az árverés során alkalmazott áremelkedést kell alapul venni:

A megbízásoknál az árverés során alkalmazott áremelkedést kell alapul venni: A MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE 111. Éremcsere-közvetítését 2008. november 8-án 10.00 órai kezdettel a MABÉOSZ SZÉKHÁZBAN (Budapest VI., Vörösmarty u. 65.) tartja meg. Bemutató 2008. október 25-én szombaton

Magyarország köztársasági elnöke Nemzeti Ünnepünk, 2015. március 15-e alkalmából

Magyarország köztársasági elnöke Nemzeti Ünnepünk, 2015. március 15-e alkalmából Magyarország köztársasági elnöke Nemzeti Ünnepünk, 2015. március 15-e alkalmából A MAGYAR ÉRDEMREND TISZTIKERESZTJE kitüntetés ERDÉLYI LAJOS dandártábornoknak, a Honvéd Vezérkar, volt Személyzeti csoportfőnökének

KÖRZETLEÍRÓ LISTA szavazókör Azonosító: , Cím: Szt. István tér 6. (Városháza), TEVK: 01

KÖRZETLEÍRÓ LISTA szavazókör Azonosító: , Cím: Szt. István tér 6. (Városháza), TEVK: 01 Szehofnerné Széber Zsuzsanna Lapszám: 1 001. szavazókör Azonosító: 07-061-001-2, Cím: Szt. István tér 6. (Városháza), TEVK: 01 Csokonai utca teljes közterület 51 Mónus Illés utca 000001 000007 folyamatos

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 122. 2014/1. 361. tétel Budapest, 2014. május 17. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2.

Sorszám Leírás. Tartás. Darab

Sorszám Leírás. Tartás. Darab 210. XV krajcár 1678 KB. ÉH. 1060/a. Ag. 6,0 g. (fny?) +3/3+ 3 000 211. XV krajcár 1678 KB. ÉH. 1060/a. Ag. 5,85 g. 3/3 3 000 212. XV krajcár 1684 N-B/P-O. ÉH. 1066/c. (de fordított N betû) Ag. 5,5 g.

Belügyminisztérium NYHÁT Lekérdezõ: FFALP Móri Polgármesteri Hivatal Dátum: :01:20 Szehofnerné Széber Zsuzsanna Lapszám: 1

Belügyminisztérium NYHÁT Lekérdezõ: FFALP Móri Polgármesteri Hivatal Dátum: :01:20 Szehofnerné Széber Zsuzsanna Lapszám: 1 Szehofnerné Széber Zsuzsanna Lapszám: 1 Ady Endre utca teljes közterület 011 Agyag utca teljes közterület 014 Akácfa utca teljes közterület 009 Akai út teljes közterület 003 Alkotmány utca teljes közterület

Kisárverés November tartás db kikált. ár

Kisárverés November tartás db kikált. ár Kisárverés 2014. November 29. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Dísztokos forg.sorok: 1993 BU, 1994 PP 1-1 2 5 000 Ft 1.2. 1996 Bu, 1997 PP folt! 1-1 2 7 000 Ft 1.3. 1998 PP, 1999 PP 1-1 2 9 000 Ft 1.4. 2000

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT 1136 Budapest, Tátra utca 4. Telefon: 239-40-43 19. NUMIZMATIKAI AUKCIÓ Kiállítás: 1136 Budapest, Tátra u. 4. Éremboltban. Nyitvatartás: 2010. május 17-20. Naponta: 11 16 óráig Árverés:

A megbízásoknál az árverés során alkalmazott áremelkedést kell alapul venni: A MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE 119. Éremcsere-közvetítését 2012. november 10-én 10.00 órai kezdettel a MABÉOSZ SZÉKHÁZBAN (Budapest VI., Vörösmarty u. 65.) tartja meg. Bemutató 2012. november 3-án szombaton

(Egységes szerkezeten a 2/2009.(I.30.) sz. rendelettel)

(Egységes szerkezeten a 2/2009.(I.30.) sz. rendelettel) Dorog Város Képviselı-testületének 13/2004.(V.03.) számú rendelete a Dorog Város Közigazgatási területén kialakított háziorvosi házi gyermekorvosi fogorvosi, valamint védınıi körzetekrıl (Egységes szerkezeten

(bérlet is kapható) ITON Kft. Viszonteladói pénztár (bérlet is kapható) Kamaraerdei utca 23. közért 6.00-19.00 7.00-14.00 ZÁRVA

(bérlet is kapható) ITON Kft. Viszonteladói pénztár (bérlet is kapható) Kamaraerdei utca 23. közért 6.00-19.00 7.00-14.00 ZÁRVA Nyitva tartás Település Cím Cégek Hétköznap Szombat Vasárnap Alsónémedi 8.00-16.00 Biatorbágy Baross Gábor út 5/a. 8.00-18.00 Kossuth Lajos utca 6. Budakeszi Autóbusz végállomás ITON Kft. Viszonteladói

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I,

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, 1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, II, III. 1960 2280 863-866 Béke (I) 500 800 864Tny Tévnyomat:

rendelet 1/a. számú melléklete Az önkormányzat forgalomképtelen törzsvagyonába tartozó vagyontárgyak:

rendelet 1/a. számú melléklete Az önkormányzat forgalomképtelen törzsvagyonába tartozó vagyontárgyak: rendelet 1/a. számú melléklete Az önkormányzat forgalomképtelen törzsvagyonába tartozó vagyontárgyak: Forgalomképtelen ingatlanok Sorsz. Hrsz. Terület ha m2 Cím Megnevezés Megjegyzés 1. 2 1 0783 Kossuth

TARTALOM A HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM HIVATALOS LAPJA. CXXXVII. ÉVFOLYAM 15. SZÁM október 19. Jogszabályok

TARTALOM A HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM HIVATALOS LAPJA. CXXXVII. ÉVFOLYAM 15. SZÁM október 19. Jogszabályok CXXXVII. ÉVFOLYAM 15. SZÁM 2010. október 19. A HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM HIVATALOS LAPJA TARTALOM Szám Tárgy Oldal Jogszabályok 15/2010. (X. 5.) HM rendelet A hivatásos és szerzõdéses katonák, a honvédségi

1.szavazókör II. Rákóczi F. Ált. Iskola, Bajcsy-Zs. út

1.szavazókör II. Rákóczi F. Ált. Iskola, Bajcsy-Zs. út Annahegyi utca Bajcsy-Zsilinszky út Bubiktanya Cifra út Csillag Kálmán utca Degenfeld utca Eperfasor utca Farkasdi út Fromm Antal utca Gróf Almássy utca Gróf Pálffy utca Gyógypedagógia Int. 1.szavazókör

Mór Városi Önkormányzat Képviselő-testületének 54/2015. (XII.2.) önkormányzati rendelete a magánszemély kommunális adójáról

Mór Városi Önkormányzat Képviselő-testületének 54/2015. (XII.2.) önkormányzati rendelete a magánszemély kommunális adójáról Mór Városi Önkormányzat Képviselő-testületének 54/2015. (XII.2.) önkormányzati rendelete a magánszemély kommunális adójáról Mór Városi Önkormányzat Képviselő-testülete a helyi adókról szóló 1990. évi C.

Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala Lekérdezõ: TGDBB Tolna Dátum: :15:19 Fõglein Ilona Lapszám: 1

Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala Lekérdezõ: TGDBB Tolna Dátum: :15:19 Fõglein Ilona Lapszám: 1 Fõglein Ilona Lapszám: 1 001. szavazókör Azonosító: 17-099-001-6, Cím: Hõsök tere 1. (Városháza), TEVK: 01 Ady Endre utca teljes közterület 107 Bajcsy-Zsilinszky utca 000002 000128 páros házszámok 116

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT 1136 Budapest, Tátra utca 4. Telefon: 239-40-43 17. NUMIZMATIKAI AUKCIÓ Kiállítás: 1136 Budapest, Tátra u. 4. Éremboltban. Nyitvatartás: 2009. május 18 21. Naponta: 11 16 óráig Árverés:

Családi állapota: Nős, 2 gyermekes Gyermekeinek keresztnevei (zárójelben születési évszámuk): Attila (1982) Alexandra (1987)

Családi állapota: Nős, 2 gyermekes Gyermekeinek keresztnevei (zárójelben születési évszámuk): Attila (1982) Alexandra (1987) Dr. Für Gáspár alezredes Elérhetőség: Mobiltelefon: +36 70 3341440 HM vezetékes: 02 2 29548 Vezetékes fax: +36 1 432900 HM fax: 29910 e-mail: fur.gaspar@uni-nke.hu Személyes adatok: Születési idő: 1958.

Lansinoh termékeket forgalmazó Rossmann üzletek

Kazincbarcika Város szavazóköri beosztása

Kazincbarcika Város szavazóköri beosztása Kazincbarcika Város szavazóköri beosztása 1. sz. szavazókör helye: Kodály Z. Művészetoktatási Int. Egressy B. út 1/B. Egressy B. út 1-19-ig (páratlan), Egressy B. út 2-26-ig (páros), Jókai tér teljesen,

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT 1136 Budapest, Tátra utca 4. Telefon: 239-40-43 18. NUMIZMATIKAI AUKCIÓ Kiállítás: 1136 Budapest, Tátra u. 4. Éremboltban. Nyitvatartás: 2009. november 23-26. Naponta: 11 16 óráig

1. sz. választókerület

1. sz. választókerület 1. sz. választókerület 1. sz. szavazókör Szabadság u. 29. Szlovák Ált. Iskola Árpád utca 1 - folyamatos házszámok Árpád utca 5 9 páratlan házszámok Béke lakótelep Béke utca 1-3/B páratlan házszámok Bethlen

MAGYARORSZÁG HONVÉDELMI MINISZTERÉNEK H A T Á R O Z A T A I. elismerések adományozásáról

MAGYARORSZÁG HONVÉDELMI MINISZTERÉNEK H A T Á R O Z A T A I. elismerések adományozásáról HONVÉDELMI MINISZTERE MAGYARORSZÁG HONVÉDELMI MINISZTERÉNEK H A T Á R O Z A T A I elismerések adományozásáról Magyarország címerének és zászlajának használatáról, valamint állami kitüntetéseiről szóló

NVR - Körzetkezelés Dátum: :22:55 Lekérdező: Boros László Lapszám: 1 PXKAX - Monor KÖRZETLEÍRÓ LISTA

NVR - Körzetkezelés Dátum: :22:55 Lekérdező: Boros László Lapszám: 1 PXKAX - Monor KÖRZETLEÍRÓ LISTA Lekérdező: Boros László Lapszám: 1 Szavazókör: Megye/főváros: Település/kerület: Országgyűlési választás, EP választás, országos népszavazás Pest Monor 001. szavazókör Arany János utca Teljes közterület

PÜSPÖKLADÁNY település

PÜSPÖKLADÁNY település 01. számú egyéni választókerület szavazókörei és utcajegyzéke 001. Rendelőintézet, re bejelentkezettek, Kossuth u. 1. átjelentkezéssel szavazók Damjanich utca 000001 000011/0005 folyamatos házszámok Hajdú

3.984/2014 Tárgy: egyéni választókerületek kialakítása. H a t á r o z a t

3.984/2014 Tárgy: egyéni választókerületek kialakítása. H a t á r o z a t Nyírbátori Helyi Választási Iroda Vezetője 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 7. Tel.: 42/281-042 Fax: 42/281-311 3.984/2014 Tárgy: egyéni választókerületek kialakítása H a t á r o z a t Nyírbátor település

Osztályozó- és javítóvizsga Történelem tantárgyból 2014-2015

MS-4115 borito_2011.qxd 2011.11.10. 17:14 Page 1 9 7 8 9 6 3 6 9 7 5 3 2 6 MS-4115U

MS-4115 borito_2011.qxd 2011.11.10. 17:14 Page 1 9 7 8 9 6 3 6 9 7 5 3 2 6 MS-4115U 9 7896 36 975326 MS-4115U Tartalomjegyzék Az emberiség szétrajzása és a legfontosabb õsemberlelõhelyek... 2 A földmûvelés és az állattartás kezdetei... 3 Európa az õskorban... 3 A Kárpát-medence

Ismertetem. Emléktárgyat adományoz. Oklevelet adományoz

Ismertetem. Emléktárgyat adományoz. Oklevelet adományoz Ismertetem Magyarország Honvédelmi Miniszterének a Honvéd Vezérkar Főnökének a Honvéd Vezérkar Logisztikai Csoportfőnökség csoportfőnökének a Magyar Honvédség Összhaderőnemi Parancsnokság parancsnokának

100 éves a Közgaz! 1. forduló. Te lehetsz a jövő közgazdásza! (Vetélkedő kaposvári általános iskolák 7. és 8. osztályos tanulói számára) (1911-2011)

100 éves a Közgaz! 1. forduló. Te lehetsz a jövő közgazdásza! (Vetélkedő kaposvári általános iskolák 7. és 8. osztályos tanulói számára) (1911-2011) 100 éves a Közgaz! (1911-2011) Te lehetsz a jövő közgazdásza! (Vetélkedő kaposvári általános iskolák 7. és 8. osztályos tanulói számára) 1. forduló Válaszd ki a helyes választ, majd vezesd fel a mellékelt

Diákhitel Központ Zrt.

Diákhitel Központ Zrt. Diákhitel Központ Zrt. Éves kiadvány Statisztikai melléklet 2005/2006. tanév Statisztikai adatok az egyes intézményekben tanult, törlesztésre kötelezett ügyfelekről Budapest, 2006. augusztus 31. TARTALOM:

ürítési nap hétfő és csütörtök

ürítési nap hétfő és csütörtök Utca Ady Endre utca Akácos utca Alinka utca Alkotmány utca Arany János utca Árpád utca Árvácska utca Avar utca Babits Mihály utca Bajcsy Zsilinszky utca Bakony utca Bányász utca Barátság utca Bartók Béla

AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA FELVÉTELI KÖRZETE A 2017/2018. TANÉVBEN VECSÉS

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT 1136 Budapest, Tátra utca 4. Telefon: 239-40-43

TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT 1136 Budapest, Tátra utca 4. Telefon: 239-40-43 TÁTRA GALÉRIA ÉREMBOLT 1136 Budapest, Tátra utca 4. Telefon: 239-40-43 20. NUMIZMATIKAI AUKCIÓ Kiállítás: 1136 Budapest, Tátra u. 4. Éremboltban. Nyitvatartás: 2010. november 22-25. Naponta: 11 16 óráig

"Adni öröm" gyűjtőhelyek

Adni öröm gyűjtőhelyek "Adni öröm" gyűjtőhelyek Spar Ajka, Ifjúság u. 9. Spar Baja, Bernhardt S. u.77. Spar Baja, Jelky tér 4. Spar Balassagyarmat, Mikszáth K. u.14. Spar Balassagyarmat, Rákóczi fej. út 56. Spar Balatonfüred,

LENTI VÁROS TELEPÜLÉSRENDEZÉSI ESZKÖZÖK TELEPÜLÉSSZERKEZETI TERV ÉS HELYI ÉPÍTÉSI SZABÁLYZAT MELLÉKLETEK AZ EGYEZTETÉSI ELJÁRÁS DOKUMENTÁCIÓI

LENTI VÁROS TELEPÜLÉSRENDEZÉSI ESZKÖZÖK TELEPÜLÉSSZERKEZETI TERV ÉS HELYI ÉPÍTÉSI SZABÁLYZAT MELLÉKLETEK AZ EGYEZTETÉSI ELJÁRÁS DOKUMENTÁCIÓI LENTI VÁROS TELEPÜLÉSRENDEZÉSI ESZKÖZÖK TELEPÜLÉSSZERKEZETI TERV ÉS HELYI ÉPÍTÉSI SZABÁLYZAT MELLÉKLETEK AZ EGYEZTETÉSI ELJÁRÁS DOKUMENTÁCIÓI VÉLEMÉMYEZÉSI SZAKASZ (314/2012. (XI.8.) KORM. RENDELET 38.